Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit tolsz most?

Go down 
+6
danny2008
Balthier
Bodo
Zioncsabi
bundas01
danny-bann-xd
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-12-07, 07:51

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Fejezzük be a régen elkezdett játékokat part 2:

Dragon Quest Swords Wii-re. Érdekes játék, a wiimote a kardod és azzal kell lekardozni az ellenfeleket. Érdekes az ötlet, az alapok is jók, egy kicsit kellett volna még finomhangolni az irányítást (vagy én vagyok béna). Látványra fasza, cellshaded grafika. Játékidőben úgy 14 óra (ebből kettő óra az utolsó pálya és a főboss), szóval látszik, hogy egy spin-off játék, egy normál DQ nálam 50 óra alatt nincsen meg.
Mint minden DQ játékban, ebben is van vastagon end game tartalom, lehet, hogy nekiállok.
8/10


Úristen, ennek a kardját hozta el Cy valamelyik ovibulira (2011 tájékán talán?), aminek nem csak az lett a sorsa, hogy széttört, de előtte még Renti csapkodta Moomba seggét vele Very Happy

Szegény kard Smile
Pedig egy jó kis játék ez.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-12-05, 21:33

Resi rimék Chrissel végigvive. Tehát még mindig gémer vagyok. Tehát még élek. Még élek!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-12-04, 09:00

Johnny1 írta:
Fejezzük be a régen elkezdett játékokat part 2:

Dragon Quest Swords Wii-re. Érdekes játék, a wiimote a kardod és azzal kell lekardozni az ellenfeleket. Érdekes az ötlet, az alapok is jók, egy kicsit kellett volna még finomhangolni az irányítást (vagy én vagyok béna). Látványra fasza, cellshaded grafika. Játékidőben úgy 14 óra (ebből kettő óra az utolsó pálya és a főboss), szóval látszik, hogy egy spin-off játék, egy normál DQ nálam 50 óra alatt nincsen meg.
Mint minden DQ játékban, ebben is van vastagon end game tartalom, lehet, hogy nekiállok.
8/10


Úristen, ennek a kardját hozta el Cy valamelyik ovibulira (2011 tájékán talán?), aminek nem csak az lett a sorsa, hogy széttört, de előtte még Renti csapkodta Moomba seggét vele Very Happy
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-12-04, 07:49

Fejezzük be a régen elkezdett játékokat part 2:

Dragon Quest Swords Wii-re. Érdekes játék, a wiimote a kardod és azzal kell lekardozni az ellenfeleket. Érdekes az ötlet, az alapok is jók, egy kicsit kellett volna még finomhangolni az irányítást (vagy én vagyok béna). Látványra fasza, cellshaded grafika. Játékidőben úgy 14 óra (ebből kettő óra az utolsó pálya és a főboss), szóval látszik, hogy egy spin-off játék, egy normál DQ nálam 50 óra alatt nincsen meg.
Mint minden DQ játékban, ebben is van vastagon end game tartalom, lehet, hogy nekiállok.
8/10
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-12-03, 13:42

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Mass Effect 2 befejezve

a vége elég grandiózus lett, az a reaper-human hibrid lárva odabaszott rendesen. Sajnos nem sikerült megmentenem mindenkit, Tali meghalt. Miután Legion loyalty missionját megcsináltam, összekaptak, és én Legionnak adtam igazat, így Tali berágott és nem élte túl. Hát ez van. Nagyon komoly sorozat ez a ME.

Ma meg egy kis Dragon Quest Swords Wii-n.

Ja, nejem és a gyerek anyósoméknál vannak a héten, most tudok játszani Smile

Én is hülye voltam, rám meg a Tali - Miranda vita miatt haragudott meg mindkét csaj, és így Mirandát se tudtam megkúrni Smile Sőt, legelőször a legrosszabb befejezést hoztam be a végén, aztán fejlesztettem a hajót, de másodjára is egy csomó embert elvesztettem. Mindegy, olyan rég volt, hogy a harmadik részt már eleve mentés nélkül kezdtem el, így lehetett az, hogy a Tanács is életben volt még.

Mennyi idő alatt lett meg a kijátszás?

Mirandát lekúrtam Smile

Én a ME játékokkal szeretek pepecselni, úgyhogy kb. olyan 47-50 órás volt a játékidőm.

Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-12-03, 11:12

Johnny1 írta:
Mass Effect 2 befejezve

a vége elég grandiózus lett, az a reaper-human hibrid lárva odabaszott rendesen. Sajnos nem sikerült megmentenem mindenkit, Tali meghalt. Miután Legion loyalty missionját megcsináltam, összekaptak, és én Legionnak adtam igazat, így Tali berágott és nem élte túl. Hát ez van. Nagyon komoly sorozat ez a ME.

Ma meg egy kis Dragon Quest Swords Wii-n.

Ja, nejem és a gyerek anyósoméknál vannak a héten, most tudok játszani Smile

Én is hülye voltam, rám meg a Tali - Miranda vita miatt haragudott meg mindkét csaj, és így Mirandát se tudtam megkúrni Smile Sőt, legelőször a legrosszabb befejezést hoztam be a végén, aztán fejlesztettem a hajót, de másodjára is egy csomó embert elvesztettem. Mindegy, olyan rég volt, hogy a harmadik részt már eleve mentés nélkül kezdtem el, így lehetett az, hogy a Tanács is életben volt még.

Mennyi idő alatt lett meg a kijátszás?
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-12-03, 08:51

Mass Effect 2 befejezve

a vége elég grandiózus lett, az a reaper-human hibrid lárva odabaszott rendesen. Sajnos nem sikerült megmentenem mindenkit, Tali meghalt. Miután Legion loyalty missionját megcsináltam, összekaptak, és én Legionnak adtam igazat, így Tali berágott és nem élte túl. Hát ez van. Nagyon komoly sorozat ez a ME.

Ma meg egy kis Dragon Quest Swords Wii-n.

Ja, nejem és a gyerek anyósoméknál vannak a héten, most tudok játszani Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-12-02, 05:37

nagyjából kijátszottam a GT6-ot. (nagyjából: az 573 csillagból 10 hiányzik, viszont a licenszek fele is)
most kéne annak következnie, összegereblyézem az élményeket, és szépen leírogatom. hát lehet ez több felvonásos lesz.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-12-01, 14:46

Kiccsidzson írta:
Johnny1 írta:
Kiccsidzson írta:
Witcer 3 befejezve, el sem hiszem. Ekkora őrült hülye többet biztos nem leszek, hogy ekkora kalandokba belekezdek, fél évet vett el az életemből, majdnem kiölte a gémer énem.

spoiler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mivel kavartam fűvel fával, a végén le se sz*rt senki, ott maradtam egyedül a kardommal.

Akkor ez elég monumentális kaland volt. Mennyi volt kb. a játékidő?

rossz volt a progi órája, folyton nullázta a napot, de sztem volt vagy 100-200 óra.

-----------------------

uncharted collection demó(ps4) végigvive, de jó is ez a játék.

---------------------------

Resi 1 (Ps4) Chrissel elkezdve, szigorúan easy fokozaton, nagyon vissza vagyok esve, na. De így is nehéz, a max 6 tárgy cipelése miatt, dögrováson vagyok, azt tele vagyok üres pisztollyal meg pénztárgépszalaggal, egy hari belőlem, azt már halott is vagyok, szal bele kell rázódni.

100 óra már tisztességes játékidő.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-12-01, 08:03

Johnny1 írta:
Kiccsidzson írta:
Witcer 3 befejezve, el sem hiszem. Ekkora őrült hülye többet biztos nem leszek, hogy ekkora kalandokba belekezdek, fél évet vett el az életemből, majdnem kiölte a gémer énem.

spoiler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mivel kavartam fűvel fával, a végén le se sz*rt senki, ott maradtam egyedül a kardommal.

Akkor ez elég monumentális kaland volt. Mennyi volt kb. a játékidő?

rossz volt a progi órája, folyton nullázta a napot, de sztem volt vagy 100-200 óra.

-----------------------

uncharted collection demó(ps4) végigvive, de jó is ez a játék.

---------------------------

Resi 1 (Ps4) Chrissel elkezdve, szigorúan easy fokozaton, nagyon vissza vagyok esve, na. De így is nehéz, a max 6 tárgy cipelése miatt, dögrováson vagyok, azt tele vagyok üres pisztollyal meg pénztárgépszalaggal, egy hari belőlem, azt már halott is vagyok, szal bele kell rázódni.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-12-01, 07:27

Kiccsidzson írta:
Witcer 3 befejezve, el sem hiszem. Ekkora őrült hülye többet biztos nem leszek, hogy ekkora kalandokba belekezdek, fél évet vett el az életemből, majdnem kiölte a gémer énem.

spoiler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mivel kavartam fűvel fával, a végén le se sz*rt senki, ott maradtam egyedül a kardommal.

Akkor ez elég monumentális kaland volt. Mennyi volt kb. a játékidő?
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-11-30, 16:47

Witcer 3 befejezve, el sem hiszem. Ekkora őrült hülye többet biztos nem leszek, hogy ekkora kalandokba belekezdek, fél évet vett el az életemből, majdnem kiölte a gémer énem.

spoiler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mivel kavartam fűvel fával, a végén le se sz*rt senki, ott maradtam egyedül a kardommal.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-11-20, 00:27

Kiccsidzson írta:


na most akkor úgy érdemes játszani, h csak az alap lemez és semmi update? mert az gondolom megoldható, nem? nekem se tetszene, h nem kell melózni a pénzért.

megoldható igen, és szerintem javallott is. oké, finomítottak rengeteg dolgot de szerintem úgy van igazi játék filingje ahogy szánták eredetileg.
ha megveszed lemezesben, húzd ki a netkábelt a Hármaskából. aztán olyan InterA körül dugd vissza, vagy amikor úgyérzed.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-11-18, 17:48

Joii írta:
Johnny1 írta:


Anno én akkor hagytam abba az előző részt, amikor egy frissítés után megváltozott a fizika. Nem volt már kedvem újra tanulni a dolgokat.

itt ilyen szerencsére nem volt. biztos finomítottak de lényegében ugyanaz maradt a vezetés.

na most akkor úgy érdemes játszani, h csak az alap lemez és semmi update? mert az gondolom megoldható, nem? nekem se tetszene, h nem kell melózni a pénzért.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-11-18, 14:07

Johnny1 írta:


Anno én akkor hagytam abba az előző részt, amikor egy frissítés után megváltozott a fizika. Nem volt már kedvem újra tanulni a dolgokat.

itt ilyen szerencsére nem volt. biztos finomítottak de lényegében ugyanaz maradt a vezetés.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-11-18, 08:05

Joii írta:
akkor ilyen kis szeletekben a Turismo-ról, például pont a frissítésekről.

már úgy az InterA-nál járhattam mikor is eldöntöttem lesz ami lesz megnézem a frissítéseket.addig elvoltam, szépen megszoktam a dolgokat, gyűjtögettem, nézelődtem, próbálkoztam, szép lassan haladtam előre. volt egy szisztémám, na.
frissít: 25 db, nem is tudom mennyi giga volt, ellenben elvitte az aznapi játékra szánt időmet. a kb 2 éve megjelent game  3-4 órát szedett és telepített hát nagyon örültem. addig a teljesen lemezes verzióval nyomtam.

változott egy csomó apróság és kevésbé apróságok is. például az eddig bevett rutint (hehe, ezek lassítanak és beveszik a kanyart amikor simán le is lehet vágni--->amint lemész a fűre, homokra kb mintha épp kötő betonba mennél) újra kellett gondolnom. na meg, és ez kevésbé tetszik pedig pozitív dolog lenne elvben: több kreditet ad a game, nem is beszélve a szezonális versenyekről. az eddigi gyűjtögetés, nézelődésből annyi maradt megyek egy versenyt egy Swifttel, 6 perc alatt megnyerem és kapok érte 400.000-at szóval ez az izgalom el is veszett.

"cserébe" viszont bejött a Vision, és egyből fríbe van egy egy milliós Merci. na azzal eddig 30 győzelemnél járok..

Anno én akkor hagytam abba az előző részt, amikor egy frissítés után megváltozott a fizika. Nem volt már kedvem újra tanulni a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-11-18, 05:50

akkor ilyen kis szeletekben a Turismo-ról, például pont a frissítésekről.

már úgy az InterA-nál járhattam mikor is eldöntöttem lesz ami lesz megnézem a frissítéseket.addig elvoltam, szépen megszoktam a dolgokat, gyűjtögettem, nézelődtem, próbálkoztam, szép lassan haladtam előre. volt egy szisztémám, na.
frissít: 25 db, nem is tudom mennyi giga volt, ellenben elvitte az aznapi játékra szánt időmet. a kb 2 éve megjelent game 3-4 órát szedett és telepített hát nagyon örültem. addig a teljesen lemezes verzióval nyomtam.

változott egy csomó apróság és kevésbé apróságok is. például az eddig bevett rutint (hehe, ezek lassítanak és beveszik a kanyart amikor simán le is lehet vágni--->amint lemész a fűre, homokra kb mintha épp kötő betonba mennél) újra kellett gondolnom. na meg, és ez kevésbé tetszik pedig pozitív dolog lenne elvben: több kreditet ad a game, nem is beszélve a szezonális versenyekről. az eddigi gyűjtögetés, nézelődésből annyi maradt megyek egy versenyt egy Swifttel, 6 perc alatt megnyerem és kapok érte 400.000-at szóval ez az izgalom el is veszett.

"cserébe" viszont bejött a Vision, és egyből fríbe van egy egy milliós Merci. na azzal eddig 30 győzelemnél járok..
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-11-16, 07:35

Kiccsidzson írta:
danny2008 írta:
Kiccsidzson írta:
Joii írta:
Johnny1 írta:
Joii írta:
Turismo 6,

eddig 40 órát tettem bele, oldalakat tudnék írni róla. ezt még érlelem.

De ne tartsd sokáig magadban azért Smile

Smile jólvan. annyi a bibi, inkább a negatívumokról tudnék sokat írni pedig egyáltalán nem rossz gém.

nem baj, mondjad csak. agyalok rajta, h visszapakolom a 3ast ezért a turismo 6ért.

Én nem visszapakoltam, de bekapcsoltam online úgy 3-4 hónap után. Rendszerfrissítés, elindítom a GT6-ot, frissítés, belöktem a GTA V-öt, 7 darab frissítés, az egyik közülük 1,3 giga volt. Na ennyi elég is volt mára...

De lehet este ma vmelyiket tolom is...

Jönnek még frissítések ps3ra? Azt hittem a szoni már szarik arra a gépre, legalábbis a store állapotából erre gondoltam. Persze, kell az ápdét, játékok is jönnek még a hármasra.

A PS Vitara szarik Smile Pedig volt benne potenciál, de hiába, handheld piacon a Nintendo a király.

Lego Batman 3: nem rossz, de valahogy a történet olyan semmilyen. Lassan végzek a story móddal és jön a freeplay móka.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-11-15, 09:28

danny2008 írta:
Kiccsidzson írta:
Joii írta:
Johnny1 írta:
Joii írta:
Turismo 6,

eddig 40 órát tettem bele, oldalakat tudnék írni róla. ezt még érlelem.

De ne tartsd sokáig magadban azért Smile

Smile jólvan. annyi a bibi, inkább a negatívumokról tudnék sokat írni pedig egyáltalán nem rossz gém.

nem baj, mondjad csak. agyalok rajta, h visszapakolom a 3ast ezért a turismo 6ért.

Én nem visszapakoltam, de bekapcsoltam online úgy 3-4 hónap után. Rendszerfrissítés, elindítom a GT6-ot, frissítés, belöktem a GTA V-öt, 7 darab frissítés, az egyik közülük 1,3 giga volt. Na ennyi elég is volt mára...

De lehet este ma vmelyiket tolom is...

Jönnek még frissítések ps3ra? Azt hittem a szoni már szarik arra a gépre, legalábbis a store állapotából erre gondoltam. Persze, kell az ápdét, játékok is jönnek még a hármasra.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-11-14, 18:15

Kiccsidzson írta:
Joii írta:
Johnny1 írta:
Joii írta:
Turismo 6,

eddig 40 órát tettem bele, oldalakat tudnék írni róla. ezt még érlelem.

De ne tartsd sokáig magadban azért Smile

Smile jólvan. annyi a bibi, inkább a negatívumokról tudnék sokat írni pedig egyáltalán nem rossz gém.

nem baj, mondjad csak. agyalok rajta, h visszapakolom a 3ast ezért a turismo 6ért.

Én nem visszapakoltam, de bekapcsoltam online úgy 3-4 hónap után. Rendszerfrissítés, elindítom a GT6-ot, frissítés, belöktem a GTA V-öt, 7 darab frissítés, az egyik közülük 1,3 giga volt. Na ennyi elég is volt mára...

De lehet este ma vmelyiket tolom is...
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-11-11, 20:05

Joii írta:
Johnny1 írta:
Joii írta:
Turismo 6,

eddig 40 órát tettem bele, oldalakat tudnék írni róla. ezt még érlelem.

De ne tartsd sokáig magadban azért Smile

Smile jólvan. annyi a bibi, inkább a negatívumokról tudnék sokat írni pedig egyáltalán nem rossz gém.

nem baj, mondjad csak. agyalok rajta, h visszapakolom a 3ast ezért a turismo 6ért.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-11-11, 20:04

bundas01 írta:
Bodo írta:
bundas01 írta:
Én ha minden jól megy ma az új TR-t tolom

Jeeeeeeyyyy!!!

Jövőre én is!! Shocked Shocked

Infókat PLS!!  Ne kímélj!!


Hát B péntek óta kb kétszer két órát raktam bele. Jópofa meg minden, de valahogy nemtok rákattanni. Lehet kiégtem játék téren...

engem a W3 vágott taccsra, de úgy, h konkrétan játékra nem tudok nézni.

---------

TR Lara tök okés volt pedig, a játéknak voltak hibái, de a karakter fullos volt. oké, szenvedett, de kb 5 percenként szúrta át egy karó, úgyhogy elnéztem neki
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-11-11, 20:01

Johnny1 írta:
Most Vita-n a Lego Batman 3. Iszonyatosan jól néz ki ez a lego dolog a Vita kis képernyőjén. A játék eddig nem rossz, bár toltam már jobb lego játékkal is.

az igaz, de hogy mennyire nem érdekelt egyik sem, pedig akkor még aktív voltam.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-11-11, 17:04

Balthier írta:
bundas01 írta:


Hát B péntek óta kb kétszer két órát raktam bele. Jópofa meg minden, de valahogy nemtok rákattanni. Lehet kiégtem játék téren...

Ebben is visítós malac Lara? Az előzőben a tököm kivolt azzal, hogy rinyált meg szenvedett. Remélem, nem olyan ellenszenves az újban.
hát van baja Very Happy

de az előzőt csípetem Wink
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-11-11, 14:37

bundas01 írta:


Hát B péntek óta kb kétszer két órát raktam bele. Jópofa meg minden, de valahogy nemtok rákattanni. Lehet kiégtem játék téren...

Ebben is visítós malac Lara? Az előzőben a tököm kivolt azzal, hogy rinyált meg szenvedett. Remélem, nem olyan ellenszenves az újban.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-11-11, 09:26

Bodo írta:
bundas01 írta:
Én ha minden jól megy ma az új TR-t tolom

Jeeeeeeyyyy!!!

Jövőre én is!! Shocked Shocked

Infókat PLS!!  Ne kímélj!!


Hát B péntek óta kb kétszer két órát raktam bele. Jópofa meg minden, de valahogy nemtok rákattanni. Lehet kiégtem játék téren...
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-11-11, 08:33

Johnny1 írta:
Joii írta:
Turismo 6,

eddig 40 órát tettem bele, oldalakat tudnék írni róla. ezt még érlelem.

De ne tartsd sokáig magadban azért Smile

Smile jólvan. annyi a bibi, inkább a negatívumokról tudnék sokat írni pedig egyáltalán nem rossz gém.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-11-11, 08:33

Most Vita-n a Lego Batman 3. Iszonyatosan jól néz ki ez a lego dolog a Vita kis képernyőjén. A játék eddig nem rossz, bár toltam már jobb lego játékkal is.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-11-11, 08:32

Joii írta:
Turismo 6,

eddig 40 órát tettem bele, oldalakat tudnék írni róla. ezt még érlelem.

De ne tartsd sokáig magadban azért Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2015-11-11, 08:31

Turismo 6,

eddig 40 órát tettem bele, oldalakat tudnék írni róla. ezt még érlelem.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit tolsz most?
Vissza az elejére 
2 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Games-
Ugrás: