Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit tolsz most?

Go down 
+16
ceu
MoombaSP
noname
Cold_
Johnny1
momotaro
Balthier
Bolyhos
Joii
stealth
bundas01
eszgé
Zioncsabi
Sith Lord
Kiccsidzson
Bodo
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-08-10, 20:44

Bolyhos írta:

Megnéztem még a Battlefield 3-at. Nem rossz, adja a háborús hangulatot, de ez a 4 órás végigjátszási idő egy vicc...
Azért több mint 4 óra, de maga a játék nem egy nagy durranás. A Bad Company 2 sokkal jobb.
Vissza az elejére Go down
Bolyhos
easy
easy
Bolyhos


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Aug. 10.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-08-10, 20:30

Beszereztem az NBA street Homecourt nevezetű játékot. Ez valami baromi jó kis cucc.

Megnéztem még a Battlefield 3-at. Nem rossz, adja a háborús hangulatot, de ez a 4 órás végigjátszási idő egy vicc...
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-08-10, 12:30

Mit kínlódok itt a hard módban (Dead Space 2), hogy úgy menjek a satupadhoz fejleszteni, hogy pont kijöjjön üresre a tár. Mert ugye akkor fejlesztés után tele tárral kapom vissza a fegyvert.
Viszont rájöttem, hogy az aknatelepítőt ki lehet tárazni! Kilövöm a lőszert és utána összeszedem őket! Bakker hogy én mekkora aggyal rendelkezem!
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-08-09, 21:23

Joii írta:
Te Bé, mi van a ME 2-vel, kijátszottad végül?
Folyamatban haver, folyamatban. De van mindig annyi minden màs is. Warez àtok. Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-08-09, 17:17

Te Bé, mi van a ME 2-vel, kijátszottad végül?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-08-07, 09:20

AC Bradahód kijátszva. fasza volt nagyon, beletettem 40 órát. kéne az a Revelation vagy Relevation is.

nekiestem a Mercenaries 2-nek amit kemény 1000 HUF-ért szerváltam. tiszta elöző gen de legalább szórakoztató.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-08-06, 06:25

stealth írta:
Azt azért még hozzátenném, hogy az igazi mókát úgy adja ha tényleg úgy tolod mintha életben tennéd, mármint mint egy real-snájper. Mondjuk nagyon nincs is más választás, a géppuska szart sem ér, cserébe iszonyat hamar kifogy a skúló, és ha kettőnél több ember jön ellened, akkor reszeltek. Egyes enemik elképesztő geci helyekre vannak elbújva, az egyiket ma negyed óráig kerestem, aztán viszont úgy szét lőttem a fejét csak úgy fröccsent. Kurva anyját.

Ez tényleg egy katartikus lövölde.Nekem néha rendesen körbeszaladt a szám a fejemen, egy nehezebb "szebb" fejlövést megcsinálva. Nem is tudom, meg lehet-e unni ezt?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
stealth
easy
easy
stealth


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jul. 28.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-08-05, 21:57

Azt azért még hozzátenném, hogy az igazi mókát úgy adja ha tényleg úgy tolod mintha életben tennéd, mármint mint egy real-snájper. Mondjuk nagyon nincs is más választás, a géppuska szart sem ér, cserébe iszonyat hamar kifogy a skúló, és ha kettőnél több ember jön ellened, akkor reszeltek. Egyes enemik elképesztő geci helyekre vannak elbújva, az egyiket ma negyed óráig kerestem, aztán viszont úgy szét lőttem a fejét csak úgy fröccsent. Kurva anyját.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-08-05, 21:33

stealth írta:
Sniper Elite V2.

Az első részt is imádtam, elképesztően eltalált cucc volt. Ez is kurva jó. Itt sokkal nagyobb a szabadság, öröm a rohadék rejtőzködő sznájpereket vadászni, a Masked Kills meg egyszerűen zseniális.
Sunyigeciknek (mint én) ajánlott.
Ki is ment a fejemből.Mingyá' szedem is.
Vissza az elejére Go down
stealth
easy
easy
stealth


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jul. 28.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-08-05, 21:22

Sniper Elite V2.

Az első részt is imádtam, elképesztően eltalált cucc volt. Ez is kurva jó. Itt sokkal nagyobb a szabadság, öröm a rohadék rejtőzködő sznájpereket vadászni, a Masked Kills meg egyszerűen zseniális.
Sunyigeciknek (mint én) ajánlott.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-08-05, 20:51

Ez az új Ghost Recon elég raj.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-08-05, 20:51

Kiccsidzson írta:
Dead Space 2, hardon. Még mindig fasza, sőt, jobb mint elsőre. Egyetlen problémám, hogy van a boltban egy Police Suit, baromi jól néz ki, baromi erős, ráadásul ingyen, és igazából nem tudom, hogy miért kaptam, talán az első végigjátszásért? Nem csalás, ha felveszem?
Igen, nem.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-08-05, 11:50

Dead Space 2, hardon. Még mindig fasza, sőt, jobb mint elsőre. Egyetlen problémám, hogy van a boltban egy Police Suit, baromi jól néz ki, baromi erős, ráadásul ingyen, és igazából nem tudom, hogy miért kaptam, talán az első végigjátszásért? Nem csalás, ha felveszem?
Vissza az elejére Go down
eszgé
Normal
Normal
eszgé


Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Peru

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-08-05, 11:25

Főleg a Resi Revelationst. A legjobb eksöngém 3DS-re és egyben a legjobb RE epizód a 2. óta.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ja, és ha eddig nem mondtam volna: gecijól néz ki...
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-08-05, 06:57

Deadligt.

2.5 D-s játék, Unreal motorral!! Kibaszott jól néz ki.
Kicsit olyan limbo, csak más. Ilyen zombis történet ez, jó kis hangulattal, ugrabugrával, puzzle-ökkel.
Nekem marhára bejön, valahol van benne egy kis sin city-s beütés is.
Most spec elakadtam, fingom sincs mi van.
De persze nem adom fel.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-08-04, 22:53

Sith Lord írta:
Kirugtak, valld be!

Nekem is lehet szernecsém az időmmel néha. Van, hogy 2 héten keresztül van 1.5 órám összesen. Most 2 nap alatt beletettem 10 órát az ME2- be és elötte 10+ órát a Shenmue- ba.
Összejött az élet na......
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-08-04, 22:40

Zioncsabi írta:
..blablabla..
Baszod, neked hogy van ennyi idod jatszani? Kirugtak, valld be!
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-08-04, 17:58

Befejeztem 3 év alatt másodszorra ...........

Várj, újrakezdem.....

Másodszorra játszottam végig és ezúttal 3 évig tartott( először csak egy hónapomba került maximum). És megvilágosodva tettem le a kontrollert.
Számomra a legjobb játék a Shenmue 2.
Pont.
Ez az a gém ami a legtöbbet képes adni a számomra. Nem az MGS1. Pedig azt hittem eddig.

Most a Mass Effect 2 van a porondon és nagyon esélyes egy jó 'helyezésre' nálam, az első nagyon faja volt és ez a második is elkapott rendesen. Meglássuk mi lesz belőle.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-07-30, 20:45

Bodo írta:
Kiccsidzson írta:
Skacok, volt régen egy c64-es játék, oldalnézetes, és képernyőről képernyőre kellett menni egy kis faszival, mindenféle csapdák voltak benne. C64 warezben Big Med néven futott annó, kb 20 éve.

Ezt most így tudattad velünk? Azé kösz! Neutral

De nem tudom a rendes nevét, mert rákerestem big med vagy mad néven, de semmit nem találtam. Minden sz*r át lett keresztelve a másolt kazi másolása után, aztán csak ilyen nevek voltak, mint a "Faljaro", "ninja" így kisbetűvel, meg ehhez hasonlók. Bezzeg arra nem gondoltunk, hogy ha 20 év után rákeresnénk a cuccra, akkor az ember semmit nem talál meg a sok átkeresztelésnek köszönhetően.

Nyitok egy retro topikot asszem.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-07-30, 20:32

Kiccsidzson írta:
Skacok, volt régen egy c64-es játék, oldalnézetes, és képernyőről képernyőre kellett menni egy kis faszival, mindenféle csapdák voltak benne. C64 warezben Big Med néven futott annó, kb 20 éve.

Ezt most így tudattad velünk? Azé kösz! Neutral



Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-07-30, 18:35

Skacok, volt régen egy c64-es játék, oldalnézetes, és képernyőről képernyőre kellett menni egy kis faszival, mindenféle csapdák voltak benne. C64 warezben Big Med néven futott annó, kb 20 éve.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-07-29, 13:18

Sith Lord írta:
Kiccsidzson írta:
D Dogmával próbálkozok, próbálkozgatok, de még mindig sz*r.
Miert is? 2 ora erejeig beleneztem, de nem tunt rossznak. Folytatni most jodarabig nem lesz idom, de amugy is ujra akarom kezdeni, mert a varazslom ugy nez ki mint Bud Spencer.

Hát, látod ez jó kérdés. Nyomom is egy kicsit, hátha..
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-07-29, 11:15

Kiccsidzson írta:
D Dogmával próbálkozok, próbálkozgatok, de még mindig sz*r.
Miert is? 2 ora erejeig beleneztem, de nem tunt rossznak. Folytatni most jodarabig nem lesz idom, de amugy is ujra akarom kezdeni, mert a varazslom ugy nez ki mint Bud Spencer.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-07-28, 12:57

Kiccsidzson írta:
Bodo írta:

A RE6 demot próbáltad már? Kíváncsi lennék véleményedre. Én már lemondtam róla, bár nagyon szomorúan. Sose lesz már rendes rezi. Én most a DMC-vel vagyok így. Tologatom a HD-t, de néha nekem is beugrik az, hogy régen ezt hogy a faszba toltam olyan vidáman? Az az irányítás. What a Face

Nem tudom kipróbálni, mert a DDogma dobozában ugyan ott van a Resi6 demókód, de csak szeptemberben szedhetem le Crying or Very sad

Addig örülj!!! A reményhal hal meg a legkésőbb, vagy mi.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-07-28, 11:55

Bodo írta:

A RE6 demot próbáltad már? Kíváncsi lennék véleményedre. Én már lemondtam róla, bár nagyon szomorúan. Sose lesz már rendes rezi. Én most a DMC-vel vagyok így. Tologatom a HD-t, de néha nekem is beugrik az, hogy régen ezt hogy a faszba toltam olyan vidáman? Az az irányítás. What a Face

Nem tudom kipróbálni, mert a DDogma dobozában ugyan ott van a Resi6 demókód, de csak szeptemberben szedhetem le Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-07-28, 11:46

Kiccsidzson írta:
Bodo írta:

Ezt én sem értem, ha már pc-n van magyar nyelv akkor konzolon mi a faszér nincs. Ez valami gecizés biztos.
De az AC3-nak örülök, meg annak a Thiefes cuccnak is.
Amúgy én is RE párti vagyok, de főleg horror párti, úgy hogy........ meg amilyen a RE tendencia....... baszod.
Nem is idegelem magam!!!

Hát ja. Viszont a legeslegújabb Resi6 videók már bejönnek. Lehet, nem is lesz akkora gané.
Most próbáltam újra a Resi4-et. Bakker.. A jobb kar szinte nem is játszik, bal karral mozgok és célzok is Surprised
Hát hogy tudtam én ezt annó végigvinni?? Pedig oltári nagy kedvencem, de ez az irányítás.. affraid
Változnak az igények, bakker.
----------------------------
D Dogmával próbálkozok, próbálkozgatok, de még mindig sz*r. Eladni nem tudtam, hát kínlódtam vele. Talán ha több sikerélményt adna, jobb lenne, mert engem így öreg fejjel már ne szívasson senki.
A RE6 demot próbáltad már? Kíváncsi lennék véleményedre. Én már lemondtam róla, bár nagyon szomorúan. Sose lesz már rendes rezi. Én most a DMC-vel vagyok így. Tologatom a HD-t, de néha nekem is beugrik az, hogy régen ezt hogy a faszba toltam olyan vidáman? Az az irányítás. What a Face
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-07-27, 20:15

Bodo írta:

Ezt én sem értem, ha már pc-n van magyar nyelv akkor konzolon mi a faszér nincs. Ez valami gecizés biztos.
De az AC3-nak örülök, meg annak a Thiefes cuccnak is.
Amúgy én is RE párti vagyok, de főleg horror párti, úgy hogy........ meg amilyen a RE tendencia....... baszod.
Nem is idegelem magam!!!

Hát ja. Viszont a legeslegújabb Resi6 videók már bejönnek. Lehet, nem is lesz akkora gané.
Most próbáltam újra a Resi4-et. Bakker.. A jobb kar szinte nem is játszik, bal karral mozgok és célzok is Surprised
Hát hogy tudtam én ezt annó végigvinni?? Pedig oltári nagy kedvencem, de ez az irányítás.. affraid
Változnak az igények, bakker.
----------------------------
D Dogmával próbálkozok, próbálkozgatok, de még mindig sz*r. Eladni nem tudtam, hát kínlódtam vele. Talán ha több sikerélményt adna, jobb lenne, mert engem így öreg fejjel már ne szívasson senki.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-07-27, 18:03

Kiccsidzson írta:
Bodo írta:
Elkezdtem a SH3 HD-t nem olyan rég, és találtam hozzá magyarítást. De rendesen szinkront bazmeg!
Jó, nem egy profi alkotás, de le a kalappal a készítők előtt.
Jó lenne, ha lenne még ilyen.
Amúgy olyan rég toltam ezt a részt, hogy olyan, mint ha először játszanám és így tök jól esik.

Most lett bejelentve a 365ön, hogy a AC3 magyar kiadója magyarít még valami gémet (Dishonored vagy mi). Tök jó Thief szerű gém, fasza steampunk világ, megjelenés ez év október 12-én. Csak azt nem értem, hogy a többi kiadó hogyan lehet akkor cigány, hogy ha már magyarul jön ki a sz*rjuk pc-re, miért nem húzzák át a feliratot ugyanúgy a konzolos portokra mint ahogy azt a CNG.HU kft teszi.

Silent Hillt soha nem szerettem, mindig resi párti voltam.

Na, pörgetek egyet a ruletteddel, Bádi Cool
Ezt én sem értem, ha már pc-n van magyar nyelv akkor konzolon mi a faszér nincs. Ez valami gecizés biztos.
De az AC3-nak örülök, meg annak a Thiefes cuccnak is.
Amúgy én is RE párti vagyok, de főleg horror párti, úgy hogy........ meg amilyen a RE tendencia....... baszod.
Nem is idegelem magam!!!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-07-27, 12:37

Kiccsidzson írta:
Bodo írta:
Elkezdtem a SH3 HD-t nem olyan rég, és találtam hozzá magyarítást. De rendesen szinkront bazmeg!
Jó, nem egy profi alkotás, de le a kalappal a készítők előtt.
Jó lenne, ha lenne még ilyen.
Amúgy olyan rég toltam ezt a részt, hogy olyan, mint ha először játszanám és így tök jól esik.

Most lett bejelentve a 365ön, hogy a AC3 magyar kiadója magyarít még valami gémet (Dishonored vagy mi). Tök jó Thief szerű gém, fasza steampunk világ, megjelenés ez év október 12-én. Csak azt nem értem, hogy a többi kiadó hogyan lehet akkor cigány, hogy ha már magyarul jön ki a sz*rjuk pc-re, miért nem húzzák át a feliratot ugyanúgy a konzolos portokra mint ahogy azt a CNG.HU kft teszi.

Silent Hillt soha nem szerettem, mindig resi párti voltam.

Na, pörgetek egyet a ruletteddel, Bádi Cool

5000 twistet nyertem!
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2012-07-27, 12:35

Bodo írta:
Elkezdtem a SH3 HD-t nem olyan rég, és találtam hozzá magyarítást. De rendesen szinkront bazmeg!
Jó, nem egy profi alkotás, de le a kalappal a készítők előtt.
Jó lenne, ha lenne még ilyen.
Amúgy olyan rég toltam ezt a részt, hogy olyan, mint ha először játszanám és így tök jól esik.

Most lett bejelentve a 365ön, hogy a AC3 magyar kiadója magyarít még valami gémet (Dishonored vagy mi). Tök jó Thief szerű gém, fasza steampunk világ, megjelenés ez év október 12-én. Csak azt nem értem, hogy a többi kiadó hogyan lehet akkor cigány, hogy ha már magyarul jön ki a sz*rjuk pc-re, miért nem húzzák át a feliratot ugyanúgy a konzolos portokra mint ahogy azt a CNG.HU kft teszi.

Silent Hillt soha nem szerettem, mindig resi párti voltam.

Na, pörgetek egyet a ruletteddel, Bádi Cool
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit tolsz most?
Vissza az elejére 
33 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Games-
Ugrás: