Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mizu......................?

Go down 
+12
Bula
ceu
Sith Lord
momotaro
Johnny1
Bolyhos
Joii
Balthier
eszgé
bundas01
Bodo
Kiccsidzson
16 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-02-05, 22:08

danny2008 írta:
Azé' remélem ti már megcsináltátok a facsén a "lúkbekk"-videótokat!!!

Megnéztem a sajátom, hogy mi is ez, de ki nem raktam.
Bezzeg mások........sokan.



-------

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-02-05, 20:53

Azé' remélem ti már megcsináltátok a facsén a "lúkbekk"-videótokat!!!  Cool  Laughing  Laughing  Laughing 


Ja és mielőtt kapnék, vigyázz mer' ide valósi vagyok, szal neszójjábe!  What a Face 
[You must be registered and logged in to see this image.]

A helyzet nálunk is változatlan...  Cool 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-25, 14:41

bundas01 írta:
Bodo írta:
bundas01 írta:
Justin Biebert letartóztatás közben lelőtték....

Nem nézem meg, mer nem érdemel annyit, de nem hiszem el!!  FAKE tuti!!
Látod a videón baszki.

Én meg se merem nézni, mert én fan va'ok. Él még vagy meghót?  affraid 
Csak mert akkor leszedem a posztereket a szobám faláról...  Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-25, 14:29

bundas01 írta:

Látod a videón baszki.

Nem mondom, hogy nem nézem meg?!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-25, 14:25

Bodo írta:
bundas01 írta:
Justin Biebert letartóztatás közben lelőtték....


Nem nézem meg, mer nem érdemel annyit, de nem hiszem el!!  FAKE tuti!!
Látod a videón baszki.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-25, 14:23

bundas01 írta:
Justin Biebert letartóztatás közben lelőtték....


Nem nézem meg, mer nem érdemel annyit, de nem hiszem el!! FAKE tuti!!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-25, 14:22

Justin Biebert letartóztatás közben lelőtték....

Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-21, 07:48

danny2008 írta:
Bodo írta:
Johnny1 írta:
Mi a hétvégén karácsonyfát bontottunk. A szokásos módszer: ágakat levagdostuk és mentek hullazsákokba, a törzs maradt meg, azt meg levittem a lépcsőházon keresztül. Gondoltam rá, hogy kidobom az ablakom, ahogy apám csinálta régen a panelban (most mi is ott lakunk), de amilyen szerencsétlen vagyok, biztos, hogy az alsó szomszéd nappalijában landolt volna Smile

Ilyenkor a mi lépcsőházun is hót tűlevél vastagon, mert mindenki húzza le szegény döglött, kiszolgált fenyőket a kukához. Akkor már inkább a faterod verziója!  Smile 

Kisgyerek voltam, akkor lakcsin laktunk, olyan '88-89 körül. Nem is tudom miért, de anyám a hosszú levelű fenyőfát vette, pedig a mi családunk mindig is a rövidet komázta, mindegy akkor (1x) ilyen volt. Jött a bontás, másodikról repülne a fa, de az egyik ága beakadt az ablakkeretbe, visszacsapott, aztán anyám szemébe szépen beleszúrt. Fasza, szemészet, miegyebek. Kábé 1 hónapig anyám otthon, az akkori "gyerekszoba", amiben nővéremmel voltunk a nagyszobából nyílt, az üveges ajtót le kellett takarni pléddel, mert anyám szeme nem bírta a fényt. És nem elég, hogy le volt takarva mindkét szem, otthonilag, a fény miatt, mondta, hogy akkor is érezte ha villany kapcsolunk, mintha a homlokán keresztül is érezné a fényt. Persze, szerencsére, egy hónap után meggyógyult a szeme, csak azért írtam, hogy óvatosan a kidobással. Odafigyelés tanácsos.  Wink 

Az durva. Nálam marad a hullazsák és a darabolás. Szerencse, hogy anyáméknál a házban van egy lakó, akinek van kandallója, neki elvittük, aztán ő elégeti majd.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-21, 07:46

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
Mi a hétvégén karácsonyfát bontottunk. A szokásos módszer: ágakat levagdostuk és mentek hullazsákokba, a törzs maradt meg, azt meg levittem a lépcsőházon keresztül. Gondoltam rá, hogy kidobom az ablakom, ahogy apám csinálta régen a panelban (most mi is ott lakunk), de amilyen szerencsétlen vagyok, biztos, hogy az alsó szomszéd nappalijában landolt volna Smile

Jó sokáig bírta. Mi meg a múlthétvégén bontottuk (nem a mostanin).  Cool 

Jól bírta, igazából azért döntöttünk úgy, hogy lebontjuk, mert kint ugye 10 fok, és semmi feeling nem volt. Nem hullott a levele, de sajnos illata sem volt. Jövőre hullós lesz illattal Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-21, 07:45

Bodo írta:
Johnny1 írta:
Mi a hétvégén karácsonyfát bontottunk. A szokásos módszer: ágakat levagdostuk és mentek hullazsákokba, a törzs maradt meg, azt meg levittem a lépcsőházon keresztül. Gondoltam rá, hogy kidobom az ablakom, ahogy apám csinálta régen a panelban (most mi is ott lakunk), de amilyen szerencsétlen vagyok, biztos, hogy az alsó szomszéd nappalijában landolt volna Smile

Ilyenkor a mi lépcsőházun is hót tűlevél vastagon, mert mindenki húzza le szegény döglött, kiszolgált fenyőket a kukához. Akkor már inkább a faterod verziója!  Smile 

Ahhoz én béna vagyok Smile
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-20, 17:46

Bodo írta:
Johnny1 írta:
Mi a hétvégén karácsonyfát bontottunk. A szokásos módszer: ágakat levagdostuk és mentek hullazsákokba, a törzs maradt meg, azt meg levittem a lépcsőházon keresztül. Gondoltam rá, hogy kidobom az ablakom, ahogy apám csinálta régen a panelban (most mi is ott lakunk), de amilyen szerencsétlen vagyok, biztos, hogy az alsó szomszéd nappalijában landolt volna Smile

Ilyenkor a mi lépcsőházun is hót tűlevél vastagon, mert mindenki húzza le szegény döglött, kiszolgált fenyőket a kukához. Akkor már inkább a faterod verziója!  Smile 

Kisgyerek voltam, akkor lakcsin laktunk, olyan '88-89 körül. Nem is tudom miért, de anyám a hosszú levelű fenyőfát vette, pedig a mi családunk mindig is a rövidet komázta, mindegy akkor (1x) ilyen volt. Jött a bontás, másodikról repülne a fa, de az egyik ága beakadt az ablakkeretbe, visszacsapott, aztán anyám szemébe szépen beleszúrt. Fasza, szemészet, miegyebek. Kábé 1 hónapig anyám otthon, az akkori "gyerekszoba", amiben nővéremmel voltunk a nagyszobából nyílt, az üveges ajtót le kellett takarni pléddel, mert anyám szeme nem bírta a fényt. És nem elég, hogy le volt takarva mindkét szem, otthonilag, a fény miatt, mondta, hogy akkor is érezte ha villany kapcsolunk, mintha a homlokán keresztül is érezné a fényt. Persze, szerencsére, egy hónap után meggyógyult a szeme, csak azért írtam, hogy óvatosan a kidobással. Odafigyelés tanácsos.  Wink 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-20, 17:38

Bodo írta:
bundas01 írta:

Este 11kor még hajszárítóval csapattam a jeget.
 rabbit 

He, morém, akko' az se ebben az évezredben volt leolvasztva mi? affraid alien 

Ennyi jéggel rendelkezett Bundi barátunk, oszt' kidobja. Ahelyett, hogy eladta volna a Műjégpályának, ott most amúgy is szarba vannak jeget illetően.  Laughing What a Face Cool 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-20, 17:37

Johnny1 írta:
Mi a hétvégén karácsonyfát bontottunk. A szokásos módszer: ágakat levagdostuk és mentek hullazsákokba, a törzs maradt meg, azt meg levittem a lépcsőházon keresztül. Gondoltam rá, hogy kidobom az ablakom, ahogy apám csinálta régen a panelban (most mi is ott lakunk), de amilyen szerencsétlen vagyok, biztos, hogy az alsó szomszéd nappalijában landolt volna Smile

Jó sokáig bírta. Mi meg a múlthétvégén bontottuk (nem a mostanin).  Cool 
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-20, 14:49

Johnny1 írta:
Mi a hétvégén karácsonyfát bontottunk. A szokásos módszer: ágakat levagdostuk és mentek hullazsákokba, a törzs maradt meg, azt meg levittem a lépcsőházon keresztül. Gondoltam rá, hogy kidobom az ablakom, ahogy apám csinálta régen a panelban (most mi is ott lakunk), de amilyen szerencsétlen vagyok, biztos, hogy az alsó szomszéd nappalijában landolt volna Smile

Ilyenkor a mi lépcsőházun is hót tűlevél vastagon, mert mindenki húzza le szegény döglött, kiszolgált fenyőket a kukához. Akkor már inkább a faterod verziója!  Smile 
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-20, 14:44

bundas01 írta:

Este 11kor még hajszárítóval csapattam a jeget.
 rabbit 

He, morém, akko' az se ebben az évezredben volt leolvasztva mi? affraid alien 
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-20, 13:41

bundas01 írta:
Este 11kor még hajszárítóval csapattam a jeget.
Igen a pöri bográcsos volt, csak kurva sokat kellett utána a nappaliban takarítani.
 rabbit 
Há' mi volt a fagyasztóban Nálatok, "Holnapután"???  Laughing 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-20, 07:56

Mi a hétvégén karácsonyfát bontottunk. A szokásos módszer: ágakat levagdostuk és mentek hullazsákokba, a törzs maradt meg, azt meg levittem a lépcsőházon keresztül. Gondoltam rá, hogy kidobom az ablakom, ahogy apám csinálta régen a panelban (most mi is ott lakunk), de amilyen szerencsétlen vagyok, biztos, hogy az alsó szomszéd nappalijában landolt volna Smile
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-20, 00:02

danny2008 írta:
bundas01 írta:
Épp most jár le a harmadik mosás, mennem kell azt is kiteregetni. A fagyasztót már vagy 3 órája eresztem le, kibaszott nagy jég volt benne. Folyamatosan cserélgetem benne a forróvizes lábasokat. A polcokat már letörölgettem. Ha végzek a kurva fagyasztóval akkor már csak csülökpörit és mákosgubát kell csinálnom.
 rabbit 
Faszé' nem kölcsönözté' egy gőzborotvát, azzal hamarább leolvadt volna a hűtő.  Rolling Eyes 
Azért remélem a kaját bográcsban csináltad. No nem a mákosgubát...  What a Face Cool 
Este 11kor még hajszárítóval csapattam a jeget.
Igen a pöri bográcsos volt, csak kurva sokat kellett utána a nappaliban takarítani.
 rabbit 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-19, 22:44

bundas01 írta:
Épp most jár le a harmadik mosás, mennem kell azt is kiteregetni. A fagyasztót már vagy 3 órája eresztem le, kibaszott nagy jég volt benne. Folyamatosan cserélgetem benne a forróvizes lábasokat. A polcokat már letörölgettem. Ha végzek a kurva fagyasztóval akkor már csak csülökpörit és mákosgubát kell csinálnom.
 rabbit 
Faszé' nem kölcsönözté' egy gőzborotvát, azzal hamarább leolvadt volna a hűtő.  Rolling Eyes 
Azért remélem a kaját bográcsban csináltad. No nem a mákosgubát...  What a Face Cool 
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-18, 16:22

Épp most jár le a harmadik mosás, mennem kell azt is kiteregetni. A fagyasztót már vagy 3 órája eresztem le, kibaszott nagy jég volt benne. Folyamatosan cserélgetem benne a forróvizes lábasokat. A polcokat már letörölgettem. Ha végzek a kurva fagyasztóval akkor már csak csülökpörit és mákosgubát kell csinálnom.
 rabbit 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-17, 22:19

Johnny1 írta:
Az a baj, hogy nálam a torokfájás az nagyon könnyen jön és nagyon durván lever. Már kivizsgáltattam, az jött ki, hogy nekem a torkom a legérzékenyebb pontom, a manduláim is be szoktak gyulladni, de azt meg nem szabad kivenni, mert az gátolja meg a további gyulladásokat. Szóval marad a C vitamin meg a hidegben nem cigizés Smile

Akkor jobbulást! Amúgy jobb már a helyzet??
Nálam kezd minden visszaállni, végre.  Cool 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-15, 07:36

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
Jobbulást!! Én is kezdek szarul lenni, jön a szokásos januári torokfájás és megfázás, de most lenyomom gyógyszer nélkül, ha sikerül Smile

Köszi!! Ha torokfájás/megfázás akkor teljesen egyetértek Veled, ilyenek miatt én sem  megyek dokihoz. Nem is tudom, hogy mikor látott engem utoljára úgy a körzetis, hogy engem vizsgáljon. Párom az "betegesebb", kurtakönnyen összeszed mindent, aztán akárhányszor elkísértem a dokihoz, mindig antibiotikumot írtak neki. Volt olyan is, hogy három hét alatt kétszer is, de kivizsgálás az nuku, szóban amit mond a csajom abból erre következtet. Komolyan már elkönyveltem ezt a dokit, hogy mást nem is tud felírni. A legutóbb is, ez volt, még be se fejezte a párom, már rávagta a doki a receptíró nővérnek, hogy antibiotikum. Szerintem pedig antit nem szabadna felírni, max évente 1x, mint ahogy a röntgen is annyiszor tanácsos.
Ha most nem lett volna ez az alvásprobléma, illetve amikor előrehajoltam (pl cipőt bekötni) úgy éreztem, hogy a fejem szétrobban a tetejénél, szóval ha ezek nem lettek volna, bizti nem megyek dokihoz.
Mostmár kezdem kapizsgálni, hogy milyen szar lehetett az amikor háborúban/vallatásnál, azt csinálták a pácienssel, hogy nem hagyták elaludni, a hideg vizes slagot rányitották...  Rolling Eyes 

Az a baj, hogy nálam a torokfájás az nagyon könnyen jön és nagyon durván lever. Már kivizsgáltattam, az jött ki, hogy nekem a torkom a legérzékenyebb pontom, a manduláim is be szoktak gyulladni, de azt meg nem szabad kivenni, mert az gátolja meg a további gyulladásokat. Szóval marad a C vitamin meg a hidegben nem cigizés Smile
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-14, 13:19

Bodo írta:
danny2008 írta:
Welkám Augmentin!!!
Hogy rohadjon meg ott ahol van, aki kitalálta az antibiotikumot.
Jobbulást haver!!  Ekkora húst is le bír verni ez a kis genyó? Smile

Az antibiotikumokkal én is pont így vagyok. Csak akkor, ha next stepp már a DIE!!
Inkább a vitaminok megelőzés céljából, meg ha már benne vagy, akkor meg lórúgás szinten. Főleg c! Akár 2000mg.

Köszi haver! Hát naná, én sem vagyok terminátor!  Laughing 

Akkor jó, nem csak én vagyok anti-ellenes.  Wink 
A vitaminokat tolom, neo-citran, kiwi, amiben több a Cé mint a citromban (állítólag), illetve a párom csinál egy fasza koktélt (mi csak így hívjuk). A lényege, hogy 2 db citrom kifacsarva egy pohárba, lével, hússal mindennel, persze mag nélkül. Egy olyan pohárba amibe előtte 3kiskanál mézet rakunk. Ezáltal kapsz kábé 1-1,5 deci jó citromhúsos-citromleves-mézes koktélt.  Cool Na az fain.  Wink 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-14, 13:13

Johnny1 írta:
Jobbulást!! Én is kezdek szarul lenni, jön a szokásos januári torokfájás és megfázás, de most lenyomom gyógyszer nélkül, ha sikerül Smile

Köszi!! Ha torokfájás/megfázás akkor teljesen egyetértek Veled, ilyenek miatt én sem megyek dokihoz. Nem is tudom, hogy mikor látott engem utoljára úgy a körzetis, hogy engem vizsgáljon. Párom az "betegesebb", kurtakönnyen összeszed mindent, aztán akárhányszor elkísértem a dokihoz, mindig antibiotikumot írtak neki. Volt olyan is, hogy három hét alatt kétszer is, de kivizsgálás az nuku, szóban amit mond a csajom abból erre következtet. Komolyan már elkönyveltem ezt a dokit, hogy mást nem is tud felírni. A legutóbb is, ez volt, még be se fejezte a párom, már rávagta a doki a receptíró nővérnek, hogy antibiotikum. Szerintem pedig antit nem szabadna felírni, max évente 1x, mint ahogy a röntgen is annyiszor tanácsos.
Ha most nem lett volna ez az alvásprobléma, illetve amikor előrehajoltam (pl cipőt bekötni) úgy éreztem, hogy a fejem szétrobban a tetejénél, szóval ha ezek nem lettek volna, bizti nem megyek dokihoz.
Mostmár kezdem kapizsgálni, hogy milyen szar lehetett az amikor háborúban/vallatásnál, azt csinálták a pácienssel, hogy nem hagyták elaludni, a hideg vizes slagot rányitották...  Rolling Eyes 
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-14, 09:25

danny2008 írta:
Welkám Augmentin!!!
Hogy rohadjon meg ott ahol van, aki kitalálta az antibiotikumot.
Jobbulást haver!! Ekkora húst is le bír verni ez a kis genyó? Smile

Az antibiotikumokkal én is pont így vagyok. Csak akkor, ha next stepp már a DIE!!
Inkább a vitaminok megelőzés céljából, meg ha már benne vagy, akkor meg lórúgás szinten. Főleg c! Akár 2000mg.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-14, 07:41

danny2008 írta:
Welkám Augmentin!!!

Hogy rohadjon meg ott ahol van, aki kitalálta az antibiotikumot. De most megadtam magam, elmentem a körzetihez, mert ez az orrfújós-fejfájós történet, már 2.-a óta tart, és az elmúlt 4 napban már kezd egy kis inszomnia is bejátszani, olyannyira, hogy lefekvés után, ami nálam éjfél-1 óra, még egy laza két-kétésfél órát vergődök az ágyban a sötétben, aztán irány cigizni, mert félhárom-negyednyégykor a legjobb a cigizni ( Evil or Very Mad ). Utána valahogy sikerül elaludni.
Szóval arcüreg-gyulladás, antibébi-neocitrán, kiwi, tea, mandarin, fűszoknyás csajok. Ja nem az utolsó az már csak látomás...  Laughing Cool 

Doki kérdi, mikor szedett utoljára antit?
- Mikor?? Én még sose szedtem, legalábbis az elmúlt 15 áévben biztos, hogy nem.
Válasz: - Az jó akkor.
(Naná, nesze neked, gyógyszermaffia  Twisted Evil )

Jobbulást!! Én is kezdek szarul lenni, jön a szokásos januári torokfájás és megfázás, de most lenyomom gyógyszer nélkül, ha sikerül Smile
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-13, 14:23

Welkám Augmentin!!!

Hogy rohadjon meg ott ahol van, aki kitalálta az antibiotikumot. De most megadtam magam, elmentem a körzetihez, mert ez az orrfújós-fejfájós történet, már 2.-a óta tart, és az elmúlt 4 napban már kezd egy kis inszomnia is bejátszani, olyannyira, hogy lefekvés után, ami nálam éjfél-1 óra, még egy laza két-kétésfél órát vergődök az ágyban a sötétben, aztán irány cigizni, mert félhárom-negyednyégykor a legjobb a cigizni ( Evil or Very Mad ). Utána valahogy sikerül elaludni.
Szóval arcüreg-gyulladás, antibébi-neocitrán, kiwi, tea, mandarin, fűszoknyás csajok. Ja nem az utolsó az már csak látomás...  Laughing Cool 

Doki kérdi, mikor szedett utoljára antit?
- Mikor?? Én még sose szedtem, legalábbis az elmúlt 15 áévben biztos, hogy nem.
Válasz: - Az jó akkor.
(Naná, nesze neked, gyógyszermaffia  Twisted Evil )
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-07, 07:53

danny2008 írta:
Mától indul az év!  Cool 
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nekem sajnos már január 2-án indult, és sajna nem a "semmi"-vel Razz
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-06, 17:13

Mától indul az év!  Cool 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2014-01-01, 10:27

Johnny1 írta:
bundas01 írta:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Hat bundi, latom nalatok mar ezerrel porog a buli Smile
 rabbit 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mizu......................?
Vissza az elejére 
1 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mizu......................?
» Mizu......................?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: