Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mizu......................?

Go down 
+4
Balthier
Kiccsidzson
Bodo
ceu
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2019-01-27, 19:57

Joii írta:
Balthier írta:

amúgy egyrészt BUÉK, másrészt meg tök jó lenne, ha visszatérnénk ide hosszabb témákhoz, Viberen meg mehetnének a rövidebbek.

+1!

+1
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2019-01-09, 04:44

Balthier írta:

amúgy egyrészt BUÉK, másrészt meg tök jó lenne, ha visszatérnénk ide hosszabb témákhoz, Viberen meg mehetnének a rövidebbek.

+1!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2019-01-03, 20:24

danny2008 írta:
Buék itt is! jó rég nem léptem be, az aug kommentek is újak... Rolling Eyes

Itt a fórumon nincs olyan "kereső/search" mező vagy rublika, ahová beírnám a film nevét, amit tuti láttam, és szerintem írtam is róla de nem találom a film topikban. Persze nem muszáj filmcím, bármilyen szó bírására keresőmotor van? scratch

Szerintem sajnos túl buta a fórummotor ahhoz, hogy ilyenek legyenek. A profilodban meg tudod nézni a hozzászólásaidat, ha ott nekiállsz Ctrl + F-fel keresgetni talán...

amúgy egyrészt BUÉK, másrészt meg tök jó lenne, ha visszatérnénk ide hosszabb témákhoz, Viberen meg mehetnének a rövidebbek.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2019-01-03, 16:05

Buék itt is! jó rég nem léptem be, az aug kommentek is újak... Rolling Eyes

Itt a fórumon nincs olyan "kereső/search" mező vagy rublika, ahová beírnám a film nevét, amit tuti láttam, és szerintem írtam is róla de nem találom a film topikban. Persze nem muszáj filmcím, bármilyen szó bírására keresőmotor van? scratch
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-12-31, 04:45

BUÉK!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-12-26, 19:17

Joii írta:
Boldog Karácsonyt Srácok!

Boldog karit!
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-12-26, 18:40

Boldog Karácsonyt Srácok!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-11-17, 16:42

Balthier írta:
Kösz mindkettőtöknek. Johnny, decemberben volt, jövő májusban meg esküvő. Ha lenne jópár millióm, venni kéne egy rendezvényházat dél-Lengyelországban, mert esküvőkkel be van mindegyik táblázva két évre előre, és jól le lehet mindenkit húzni a feltornázott árakkal.

A lakás meg... emlékszem, régen röhögtem néhány haverral azokon, akik huszonéves korukra még otthon laknak. Ez volt kb a maszop alatt, akkor pedig még könnyebb volt lakást venni. És Gyurcsány alatt nem gondoltuk, hogy lesz ez még szarabb is itthon, úgyhogy tényleg jó lenne koccolni innen Very Happy

Hát az fasza (bocs, csak most láttam amit írtál)!
Nekünk van saját lakás, nomeg hitel is Smile Egyelőre elférünk, de majd kellene nagyobb, de egy 80m2 lakás 35-40 misi Sopronban, úgyhogy egy ideig még marad a csúsztatott-zalus.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-10-27, 12:06

Joii írta:
Bodó, te nem kaptál értesítést egy új regisztrációról?

De.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-10-27, 11:26

Bodó, te nem kaptál értesítést egy új regisztrációról?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-09-22, 17:02

Kösz mindkettőtöknek. Johnny, decemberben volt, jövő májusban meg esküvő. Ha lenne jópár millióm, venni kéne egy rendezvényházat dél-Lengyelországban, mert esküvőkkel be van mindegyik táblázva két évre előre, és jól le lehet mindenkit húzni a feltornázott árakkal.

A lakás meg... emlékszem, régen röhögtem néhány haverral azokon, akik huszonéves korukra még otthon laknak. Ez volt kb a maszop alatt, akkor pedig még könnyebb volt lakást venni. És Gyurcsány alatt nem gondoltuk, hogy lesz ez még szarabb is itthon, úgyhogy tényleg jó lenne koccolni innen Very Happy
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-09-22, 13:25

Bodo írta:
Johnny1 írta:


Jó volt olvasni Bodó mester!

Köszi! De veletek mizu? Az apaszerep lefoglal teljesen? Kettlebell megy?

Köszi, jól vagyunk. Apaszerep eddig szerintem jól megy, szeptember elején kezdtük az óvodát.
Kettlebell-t sajnos orvosi javaslatra abba kellett hagynom. Az utóbbi időben nagyon elment crossfit irányba, azt meg a derekam nem bírta. Konkrétan úgy meghúztam, hogy a menés is nehézséget okozott. A doki megvizsgált és azt mondta, hogy igazából ne emeljek nehezet és ne lendítsek. Namost ez ugye bellen nem megy.
Az egészségem érdekében így abbahagytam, nem hiányzik egy gerincsérv.
Úgyhogy már hat hónapja újra konditeremben nyomom Smile
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-09-21, 15:21

Johnny1 írta:


Jó volt olvasni Bodó mester!

Köszi! De veletek mizu? Az apaszerep lefoglal teljesen? Kettlebell megy?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-09-21, 15:18

Joii írta:
1. - hazajöttem rendben, bakkker, azért maradtam volna még..
2- örülök, hogy visszataláltál Bodo pajti, illetve tök jókat irogattatok a topikokba

..mindegyikre tök jókat is lehetne reagálni ha nem állnék már megint ilyen szarul az idővel.

Kéne má egy Kibaszott időgép. Vagy csak egy kurva droid, aki megcsinál helyetted mindent. Exclamation
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-09-21, 15:16

Balthier írta:
Magam részéről
Mutasd meg, nekik Emo. Aztán meg had irígykedjenek.
Fúúúú ez az albi téma, meg kéró vásárlás hatalmas teher. Ezért nem irigyellek.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-09-19, 10:32

Balthier írta:
Magam részéről őrlődöm a mindennapok és az értelmiségi öngyűlölet közt, közben meg megy el a pénz mint az állat, pl albira, de jövőre esküvő is lesz Polskában, amit kb minden ismerős úgy reagált le, hogy úgyis el fogok válni, szal' az én vendéglistám viszonylag rövid lesz, lol. Olvasgatom ezt a Kiszámoló blogot, aztán az alapján autóm se mostanában lesz, mert sok a fenntartási költsége, Pesten belül meg feleslegesnek érzem.
Meló maradt ugyanaz, több mint másfél éve ugyanannál a multinál, de sajna nem élvezem túlságosan. Sokan oltanak, hogy ha egész nap a gép előtt ülök, tuti nem lehet nehéz a munkám, de unalmas adminisztrátori munkakör, és folyamatosan jönnek be a kérések, úgyhogy nagyon kell pörgetni.
Kibasztak minket az albinkból, úgyhogy új helyre költöztünk, József Attila lakótelep, egész nyugis környék, csak hát ja, megfizethetetlenül drágák lettek az albérletek. Ami felkúr, hogy Szolnokon mi gombokért adunk ki egy lakást még mindig! És viszonyítási alapnak megadom, hogy a barátnőm cseh ismerősei Zittauban, Németországban ugyanannyiért vagy még kevesebbért bérelnek garzont, mint amilyen árak mennek a fővárosban itthon. Csak ott meg tuti megkereshetsz mondjuk 2-3 ezer euró bruttót.
Saját lakást vennénk jövőre vagy két év múlva, de Pesten belül tuti nem fog összejönni, ilyen Fehérvár vagy Ceglédben gondolkodunk. Annyi a mák, hogy heti két napot itthonról lehet dolgozni, de ez a multis világ olyan, hogy fasz se tudja, hogy ott leszek-e még két év múlva.

Gratulálok! Esküvő fasza, mikor volt a leánykérés?
Nekem is azt mondták, hogy el fogok válni, ne foglalkozz vele. Aztán jöhetnek a kis Balthik
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-09-19, 10:30

Bodo írta:
Na, akkor pár szóban, hogy mi van, mert jó rég nem találkoztunk!

Arrébb költöztem egy 50Km-el, szóval már kazincbarcikán lakok a páromnál. Az én kérómat kiadtam albiba megint. Csak most dupla annyiért mint 4 éve, és még így is enyém a legolcsóbb szinte. Nagyon el van szállva a piac, de ez most nekem csak jó. Na mindegy, ezt a plusz lét meg próbálom valami értelmes dologba fektetni. Pl új kocsi kéne...... Na szóval, majd fél éve együtt élünk az új párommal, és amúgy lassan egy éve vagyunk együtt. Remélem jó sokáig így marad. Mer nehéz ugyan olyan hülyét találni, mint te vagy. Szóval Anya is gyúr! I love you
Nem testépítő, hanem erőemelő, vagy is inkább már csak fekvenyomó. De ő versenyzik is, európa bajnok is volt már, szóval tök büszke vagyok rá. Szóval már én is teremben tolom egy jó ideje, amit kurvára élvezek. Ja, és nem gond, sőt, ha havi 15ezret elköltök tápkiegre. Very Happy  A melóhely maradt, mert ilyet szerintem nem találnék, nem is volt ilyen jó helyem soha. Szóval ingázok inkább, de havi 10-szer belefér az az 1-1 óra autókázás. A bejárást olyan kétharmadban térítik, szóval nem gáz. Ja, Anya meg zsaru, szóval még ebben is passzolunk kicsit.
Szóval edzünk, mint állat. Erősebb vagyok mint valaha. Tervem, hogy indulni kéne versenyeken. Nagyon bejön a felhúzás, elég jól ráéreztem, szóval miért ne?
A gémelés is megy persze, még jó hogy! Ez is olyan nekem, mint a gyúrás. Szerintem míg élek fogom tolni. Szóval a RE7 pörög nálam főleg, de mint írtam a mit tolsz mostban, néha örülök, hogy megszakíthatom mással.  Laughing  A kövi remélem a GoW4-lesz. Kurvára kíváncsi vagyok rá!!

Hát, úgy kb ennyi van röviden. Jól érzem most magam a bőrömben!

Valami ilyesmi jöhetne tőletek is!!!

Jó volt olvasni Bodó mester!
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-09-18, 20:21

1. - hazajöttem rendben, bakkker, azért maradtam volna még..
2- örülök, hogy visszataláltál Bodo pajti, illetve tök jókat irogattatok a topikokba

..mindegyikre tök jókat is lehetne reagálni ha nem állnék már megint ilyen szarul az idővel.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-09-15, 18:31

Magam részéről őrlődöm a mindennapok és az értelmiségi öngyűlölet közt, közben meg megy el a pénz mint az állat, pl albira, de jövőre esküvő is lesz Polskában, amit kb minden ismerős úgy reagált le, hogy úgyis el fogok válni, szal' az én vendéglistám viszonylag rövid lesz, lol. Olvasgatom ezt a Kiszámoló blogot, aztán az alapján autóm se mostanában lesz, mert sok a fenntartási költsége, Pesten belül meg feleslegesnek érzem.
Meló maradt ugyanaz, több mint másfél éve ugyanannál a multinál, de sajna nem élvezem túlságosan. Sokan oltanak, hogy ha egész nap a gép előtt ülök, tuti nem lehet nehéz a munkám, de unalmas adminisztrátori munkakör, és folyamatosan jönnek be a kérések, úgyhogy nagyon kell pörgetni.
Kibasztak minket az albinkból, úgyhogy új helyre költöztünk, József Attila lakótelep, egész nyugis környék, csak hát ja, megfizethetetlenül drágák lettek az albérletek. Ami felkúr, hogy Szolnokon mi gombokért adunk ki egy lakást még mindig! És viszonyítási alapnak megadom, hogy a barátnőm cseh ismerősei Zittauban, Németországban ugyanannyiért vagy még kevesebbért bérelnek garzont, mint amilyen árak mennek a fővárosban itthon. Csak ott meg tuti megkereshetsz mondjuk 2-3 ezer euró bruttót.
Saját lakást vennénk jövőre vagy két év múlva, de Pesten belül tuti nem fog összejönni, ilyen Fehérvár vagy Ceglédben gondolkodunk. Annyi a mák, hogy heti két napot itthonról lehet dolgozni, de ez a multis világ olyan, hogy fasz se tudja, hogy ott leszek-e még két év múlva.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-09-15, 12:57

Na, akkor pár szóban, hogy mi van, mert jó rég nem találkoztunk!

Arrébb költöztem egy 50Km-el, szóval már kazincbarcikán lakok a páromnál. Az én kérómat kiadtam albiba megint. Csak most dupla annyiért mint 4 éve, és még így is enyém a legolcsóbb szinte. Nagyon el van szállva a piac, de ez most nekem csak jó. Na mindegy, ezt a plusz lét meg próbálom valami értelmes dologba fektetni. Pl új kocsi kéne...... Na szóval, majd fél éve együtt élünk az új párommal, és amúgy lassan egy éve vagyunk együtt. Remélem jó sokáig így marad. Mer nehéz ugyan olyan hülyét találni, mint te vagy. Szóval Anya is gyúr! I love you
Nem testépítő, hanem erőemelő, vagy is inkább már csak fekvenyomó. De ő versenyzik is, európa bajnok is volt már, szóval tök büszke vagyok rá. Szóval már én is teremben tolom egy jó ideje, amit kurvára élvezek. Ja, és nem gond, sőt, ha havi 15ezret elköltök tápkiegre. Very Happy A melóhely maradt, mert ilyet szerintem nem találnék, nem is volt ilyen jó helyem soha. Szóval ingázok inkább, de havi 10-szer belefér az az 1-1 óra autókázás. A bejárást olyan kétharmadban térítik, szóval nem gáz. Ja, Anya meg zsaru, szóval még ebben is passzolunk kicsit.
Szóval edzünk, mint állat. Erősebb vagyok mint valaha. Tervem, hogy indulni kéne versenyeken. Nagyon bejön a felhúzás, elég jól ráéreztem, szóval miért ne?
A gémelés is megy persze, még jó hogy! Ez is olyan nekem, mint a gyúrás. Szerintem míg élek fogom tolni. Szóval a RE7 pörög nálam főleg, de mint írtam a mit tolsz mostban, néha örülök, hogy megszakíthatom mással. Laughing A kövi remélem a GoW4-lesz. Kurvára kíváncsi vagyok rá!!

Hát, úgy kb ennyi van röviden. Jól érzem most magam a bőrömben!

Valami ilyesmi jöhetne tőletek is!!!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-09-09, 19:59

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Gyerek beteg volt, láz+köhögés.
Leváltottam az anyját meló után, elment vásárolni.
A gyerek:
- Hiányzik anya!
Köhög egyet

- A köhögésemnek is hiányzik!


tényleg, az gyereknevelésben mennyire mission impossible, hogy úgy neveld fel, hogy amikor nincs az anyja a közelben, ne essen kétségbe? Bölcsibe kell adni, hogy jobban önállósodjon? Rokonságban ha szétnézek, láttam egy-két elbaszott gyereknevelést (pl. beleharap az apjába az meg ilyen fejhangon: "jujj, ezt nem szabad!", majd hagyja tovább), úgyhogy lelkileg jobb, ha felkészülök, hogy a jövőben ez geci nehéz dolog lesz.

Nekünk elég jól működik. Mondjuk ehhez az kellett, hogy már csöpp kora óta volt velem egyedül. Persze még 3 évesen is ragaszkodik az anyjához, főleg, ha beteg, de simán elvan velem akár több napig is az anyja nélkül.
A bölcsi sokat segített az önállósodásában. Mi most kezdjük, holnap az óvodát.
Le kell törni az agressziójukat, nálunk az a szabály, hogyha megüt-megharap (ez utóbbi már nem jellemző), akkor el kell mennie a szobájába a +gondolkodóba" (szekrény elé leülni) és onnan akkor jöhet ki, ha bocsánatot kért.
A játékoknál meg közös összepakolás van este. Amit nem hajlandó elpakolni, azt eldugjuk 2 hétre. Így azért megtanulja, hogy vannak szabályok.
Nem kell félni, bele kell vágni! Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-09-09, 15:28

Johnny1 írta:
Gyerek beteg volt, láz+köhögés.
Leváltottam az anyját meló után, elment vásárolni.
A gyerek:
- Hiányzik anya!
Köhög egyet

- A köhögésemnek is hiányzik!


tényleg, az gyereknevelésben mennyire mission impossible, hogy úgy neveld fel, hogy amikor nincs az anyja a közelben, ne essen kétségbe? Bölcsibe kell adni, hogy jobban önállósodjon? Rokonságban ha szétnézek, láttam egy-két elbaszott gyereknevelést (pl. beleharap az apjába az meg ilyen fejhangon: "jujj, ezt nem szabad!", majd hagyja tovább), úgyhogy lelkileg jobb, ha felkészülök, hogy a jövőben ez geci nehéz dolog lesz.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-09-08, 09:47

Gyerek beteg volt, láz+köhögés.
Leváltottam az anyját meló után, elment vásárolni.
A gyerek:
- Hiányzik anya!
Köhög egyet

- A köhögésemnek is hiányzik!

Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-09-08, 09:44

Balthier írta:
Joii írta:
na, srácok az van ha minden igaz ma utazom Horvátiába egy kis nyaralásra. ha tudok akkor bejelentkezem kintről. ha pedig visszajöttem, mivel vége a nyárnak kicsit aktívabbra veszem a figurát, többet fogok már a gép elött ülni. lesz boxoffice is.

(ha valaki irigykedni szeretne, [You must be registered and logged in to see this link.] megyek Smile )

Király, grat! Én attól függetlenül, hogy hárman maradtunk már kb Very Happy (vissza kéne rugdosni a régi tagokat, Bodót pl), én is írogatok majd, a boxoffice meg király.
Omisból majd linkelj ide képeket pls.

Ja, kapjuk össze a régi bandát!
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-09-08, 09:43

Joii írta:
na, srácok az van ha minden igaz ma utazom Horvátiába egy kis nyaralásra. ha tudok akkor bejelentkezem kintről. ha pedig visszajöttem, mivel vége a nyárnak kicsit aktívabbra veszem a figurát, többet fogok már a gép elött ülni. lesz boxoffice is.

(ha valaki irigykedni szeretne, [You must be registered and logged in to see this link.] megyek Smile )

Jó nyaralást bro, szép helyre mész!
Utána meg boxoffice jöhet!
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-09-07, 16:21

Joii írta:
na, srácok az van ha minden igaz ma utazom Horvátiába egy kis nyaralásra. ha tudok akkor bejelentkezem kintről. ha pedig visszajöttem, mivel vége a nyárnak kicsit aktívabbra veszem a figurát, többet fogok már a gép elött ülni. lesz boxoffice is.

(ha valaki irigykedni szeretne, [You must be registered and logged in to see this link.] megyek Smile )

Király, grat! Én attól függetlenül, hogy hárman maradtunk már kb Very Happy (vissza kéne rugdosni a régi tagokat, Bodót pl), én is írogatok majd, a boxoffice meg király.
Omisból majd linkelj ide képeket pls.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-09-07, 06:53

na, srácok az van ha minden igaz ma utazom Horvátiába egy kis nyaralásra. ha tudok akkor bejelentkezem kintről. ha pedig visszajöttem, mivel vége a nyárnak kicsit aktívabbra veszem a figurát, többet fogok már a gép elött ülni. lesz boxoffice is.

(ha valaki irigykedni szeretne, [You must be registered and logged in to see this link.] megyek Smile )
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-08-25, 17:05

Balthier írta:
Joii írta:
Balthier írta:
Ittam San Miguel sört. Azért vettem meg, mert megláttam, és beugrott, hogy a GITS-ben is ezt isszák a hajós jelenetben, mert ez valami híres spanyol sör. Hát baszki, a Kőbányai jobban ízlik...

az szerintem sem finom, meg gondolom azért van a GITS-ben mert valamelyik nagy gyártó terméke (fejből most meg nem mondom melyiké).

meg amúgy is, a Kőbányai ízre nagyon feljött,nálam simán veri az Ászokat de még a Kozelt is. nem is beszélve a Borsodiról. tulajdonképpen talán a második nálam a Soproni mögött ha honi sör a téma.

Állítólag a spanyoloknál pont Soproni-kategória.
Ászokat és Borsodit nem iszom, valahogy a Kozel ízét se bírom. Kocsmában dettó inkább Köbi vagy Soproni. Ami hatalmas nagy csalódás volt, az az ágyonhájpolt Csíki, na az nagyon nem éri meg az árát.

Vicces, de pont ezt fejtettem ki a srácoknak a nyáron én is. Mármint, hogy Soproni (ofkorz) és utána a Kőbányai, az is nagyon csúszik nálam.
Csiki sör szerintem sem finom, túlhájpolt cucc, amiből politikát csináltak.

Ami mostanában viszont igencsak bejött: Fosters. Bár ugye azt mostanában nagy divat kenguru-pisinek bélyegezni.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-08-25, 11:34

Joii írta:
Balthier írta:
Ittam San Miguel sört. Azért vettem meg, mert megláttam, és beugrott, hogy a GITS-ben is ezt isszák a hajós jelenetben, mert ez valami híres spanyol sör. Hát baszki, a Kőbányai jobban ízlik...

az szerintem sem finom, meg gondolom azért van a GITS-ben mert valamelyik nagy gyártó terméke (fejből most meg nem mondom melyiké).

meg amúgy is, a Kőbányai ízre nagyon feljött,nálam simán veri az Ászokat de még a Kozelt is. nem is beszélve a Borsodiról. tulajdonképpen talán a második nálam a Soproni mögött ha honi sör a téma.

Állítólag a spanyoloknál pont Soproni-kategória.
Ászokat és Borsodit nem iszom, valahogy a Kozel ízét se bírom. Kocsmában dettó inkább Köbi vagy Soproni. Ami hatalmas nagy csalódás volt, az az ágyonhájpolt Csíki, na az nagyon nem éri meg az árát.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2018-08-25, 08:23

Balthier írta:
Ittam San Miguel sört. Azért vettem meg, mert megláttam, és beugrott, hogy a GITS-ben is ezt isszák a hajós jelenetben, mert ez valami híres spanyol sör. Hát baszki, a Kőbányai jobban ízlik...

az szerintem sem finom, meg gondolom azért van a GITS-ben mert valamelyik nagy gyártó terméke (fejből most meg nem mondom melyiké).

meg amúgy is, a Kőbányai ízre nagyon feljött,nálam simán veri az Ászokat de még a Kozelt is. nem is beszélve a Borsodiról. tulajdonképpen talán a második nálam a Soproni mögött ha honi sör a téma.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mizu......................?
Vissza az elejére 
1 / 30 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Mizu......................?
» Mizu......................?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: