Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mizu......................?

Go down 
+4
Balthier
Kiccsidzson
Bodo
ceu
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next
SzerzőÜzenet
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-08-24, 22:17

Ittam San Miguel sört. Azért vettem meg, mert megláttam, és beugrott, hogy a GITS-ben is ezt isszák a hajós jelenetben, mert ez valami híres spanyol sör. Hát baszki, a Kőbányai jobban ízlik...
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-08-19, 09:03

Joii írta:
na, kicsit eltüntem mert a keddi viharban elszállt az egész Théhóm, nem csak itt de a környéken is. aztán nagy nehezen megcsinálták, már a környéken mert itten azután sem müködött, ma voltak újrahúzni a kábelt amit egy végtelenül ergya* megoldással valósítottak meg, ha nem lenne égő még le is fotóznám mit tudnak ezek.. szóval nem volt netem kedd óta, de mától már van.  

*rühellem ezt a szót de idekivánkozott, egyéb variációk úgymint "cigány" vagy "gány" helyett..

Teljesen adja magát Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-08-18, 14:47

na, kicsit eltüntem mert a keddi viharban elszállt az egész Théhóm, nem csak itt de a környéken is. aztán nagy nehezen megcsinálták, már a környéken mert itten azután sem müködött, ma voltak újrahúzni a kábelt amit egy végtelenül ergya* megoldással valósítottak meg, ha nem lenne égő még le is fotóznám mit tudnak ezek.. szóval nem volt netem kedd óta, de mától már van.

*rühellem ezt a szót de idekivánkozott, egyéb variációk úgymint "cigány" vagy "gány" helyett..
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-07-05, 08:44

Johnny1 írta:
VOLT slágvortokban

köszi a beszámolót jó volt olvasni!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-07-04, 20:55

Mode-ra egyszer elmennék, jó volt olvasni a beszámolót. Én csak egyszer voltam egy éjszakára a pszichopata excsajommal a Volton, de zenekarok nem jöttek be, amikre menni kellett. Mivel sátort se vittünk, fasza volt hajnalban visszamenni Szegedre...
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-07-04, 10:54

VOLT slágvortokban

Depeche Mode: feltörölte a Lővereket, állati show-t nyomtak, ha vannak is ellentétek a bandában, nem látszott, remek koncert volt.

Iron Maiden: nem tudnak hibázni, két órás heavy metal őrület. Mivel a VOLT-os koncert a Maiden európai turnéjának egyik állomása, hoztak minden színpadtechnikát és díszletet, emiatt arra a napra külön Németországból kellett hozatni valami tartóbizbaszokat, hogy elbírja Maiden díszleteit. Mert ezekből volt minden: Spitfire repülő, 8 m magas Ikarosz szobor és molinók olyan gyönyörű Eddie festményekkel, hogy besírtam. A tökéletes koncert.

Hollywood Undead: nem ismertem őket, először meg is ijedtem, amikor 4 maszkos csávó kezdett rappelgetni, de aztán egy akkora oltári show kerekedett belőle, hogy mindenki lefoscsizta a bokáját. Nagyon jó hangulatot csináltak, a zene is rendben volt, hangulat is.

Limp Bizkit: értékelhetetlen szar. A saját dalaikat sem tudták eljátszani normálisan, elhúzták őket 10 percesekre. Játszottak Rage Against The Machine-t és Nirvana-t szarul. Az egész műsor szét volt esve, Fred össze-vissza beszélt, Wes Borland percekig nyekeregtette a gitárját, nézni is égő volt. Ezt még a nosztalgia sem vitte el. Pedig nem kellett volna mást csinálniuk, mint kb. félgőzzel letolni azt a 10-12 slágerüket, oszt jónapot.

Clean Bandit: olyan semmilyen, délutáni lötyögős valami. Élőben nem olyan jó.

Avenged Sevenfold: nem ismertem őket. A kritikák eléggé lehúzták őket, szerintem olyan tragikus azért nem volt a helyzet, de tény, hogy az egész zenekar full enervált volt, a zenészek unott pofával nyomták le az egész műsort. Van egy pár jó daluk, de igazából nem értem ők miért ilyen nagy sztárok.

Junkies: pörgős rákendroll buli, még mindig tudnak a srácok.

Meg a többi, ami a szokásos magyar fesztiválfelhozatal.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-06-10, 19:13

Balthier írta:
Joii írta:
Balthier írta:
Gyermekek, Ncore-on mik azok a torrentek, amiket folyamatosan szednek a júzerek, és ti már sokat fel tudtatok tölteni belőle? El szeretném végre érni a 250 gigás feltöltést (tehát a Tag státuszt), és idáig csak az X-files összes és a Win 8.1 sikeres, a többi valahogy nem.

igen, a friss filmek, leginkább az ilyen 1-1,5 gigás sd verziók. de azt hiszem jobban számít legyen rendesen beállítva a kliens.
azt hittem leléptél az Ncore-ról legalábbis a barilistában nem látlak.

Először kaptam egy letöltésmegvonást örökre, aztán töröltek is, mert nem léptem be sokáig azzal a nickemmel. Ez lehetett kb. 2016, akkor körbekérdeztem, hogy van-e valakinek meghívója, de láttam a törlés előtt, hogy pont van egy meghívónyi pontom, így lett új nickem. Pesten folyamatosan szar nettel vagyok megáldva, ezért nem megy a feltöltés, így pl. kérni se tudok torrentet.

Nekem szerencsére mostanában faszán megy a UPC netem, éjszakánként megy a gép, így megy a feltöltés is.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-06-10, 14:17

Joii írta:
Balthier írta:
Gyermekek, Ncore-on mik azok a torrentek, amiket folyamatosan szednek a júzerek, és ti már sokat fel tudtatok tölteni belőle? El szeretném végre érni a 250 gigás feltöltést (tehát a Tag státuszt), és idáig csak az X-files összes és a Win 8.1 sikeres, a többi valahogy nem.

igen, a friss filmek, leginkább az ilyen 1-1,5 gigás sd verziók. de azt hiszem jobban számít legyen rendesen beállítva a kliens.
azt hittem leléptél az Ncore-ról legalábbis a barilistában nem látlak.

Először kaptam egy letöltésmegvonást örökre, aztán töröltek is, mert nem léptem be sokáig azzal a nickemmel. Ez lehetett kb. 2016, akkor körbekérdeztem, hogy van-e valakinek meghívója, de láttam a törlés előtt, hogy pont van egy meghívónyi pontom, így lett új nickem. Pesten folyamatosan szar nettel vagyok megáldva, ezért nem megy a feltöltés, így pl. kérni se tudok torrentet.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-06-10, 07:33

Balthier írta:
Gyermekek, Ncore-on mik azok a torrentek, amiket folyamatosan szednek a júzerek, és ti már sokat fel tudtatok tölteni belőle? El szeretném végre érni a 250 gigás feltöltést (tehát a Tag státuszt), és idáig csak az X-files összes és a Win 8.1 sikeres, a többi valahogy nem.

igen, a friss filmek, leginkább az ilyen 1-1,5 gigás sd verziók. de azt hiszem jobban számít legyen rendesen beállítva a kliens.
azt hittem leléptél az Ncore-ról legalábbis a barilistában nem látlak.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-06-09, 22:13

Balthier írta:
Gyermekek, Ncore-on mik azok a torrentek, amiket folyamatosan szednek a júzerek, és ti már sokat fel tudtatok tölteni belőle? El szeretném végre érni a 250 gigás feltöltést (tehát a Tag státuszt), és idáig csak az X-files összes és a Win 8.1 sikeres, a többi valahogy nem.

Az aktuális sikerfilmek mindig jól mennek nálam.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-06-08, 09:45

Gyermekek, Ncore-on mik azok a torrentek, amiket folyamatosan szednek a júzerek, és ti már sokat fel tudtatok tölteni belőle? El szeretném végre érni a 250 gigás feltöltést (tehát a Tag státuszt), és idáig csak az X-files összes és a Win 8.1 sikeres, a többi valahogy nem.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-05-17, 06:25

Johnny1 írta:


volt értesítő email? Shocked

A hozzászólásokról kapott èrtesítőre gondoltam.[/quote]
jaa, oké...

viszont ma kaptam egy értesítőt, amiben ha jól látom Kiccsi blogjai vannak, na ezen is meglepődtem.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-05-16, 11:42

Joii írta:
Johnny1 írta:


szóval videogamer.hungarianforum.com


Èn is jártam már így, visszakerestem egy èrtesítő e-mailt ès onnan navigáltam ide.

volt értesítő email? Shocked

A hozzászólásokról kapott èrtesítőre gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-05-16, 06:59

Johnny1 írta:


szóval videogamer.hungarianforum.com


Èn is jártam már így, visszakerestem egy èrtesítő e-mailt ès onnan navigáltam ide.

volt értesítő email? Shocked
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-05-15, 09:04

Joii írta:
a könyvjelzők közt még "snob.tv" néven van az oldal, amire rákattintva ma nem hozott át automatice ide hanem mutatta, hogy megszűnt az a domain kb mint annó a forumx. hát egy pillanat alatt felébredtem.

szóval videogamer.hungarianforum.com


Èn is jártam már így, visszakerestem egy èrtesítő e-mailt ès onnan navigáltam ide.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-05-15, 06:38

a könyvjelzők közt még "snob.tv" néven van az oldal, amire rákattintva ma nem hozott át automatice ide hanem mutatta, hogy megszűnt az a domain kb mint annó a forumx. hát egy pillanat alatt felébredtem.

szóval videogamer.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-05-12, 19:02

Bunda, ezek a cuccok a Pepcoban 1.500,- Ft-ért vannak

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-04-21, 08:32

Joii írta:
tényleg, srácok szavazni voltatok?

Voltam, az eredményeket látva bár kihagytam volna megint a picsába, mondjuk kb. semelyik pártot nem tudtam volna elképzelni, hogy értelmes munkát csináljon 4 évig. Az egyik megbízott kajak azt mondta, hogy emlékszik rám 2014-ből, pedig akkor nem is voltam szavazni.
Utána meg még a twitter/facebook hisztit is hallgatnom kellett napokig, hogy mindenki el fog menni innen. Ha jól emlékszem, az elég rosszul sikerült londoni kalandom előtt nem sírtam tele a szociális médiát, másrészt meg ezeknek az embereknek nem tűnt fel, hogy már 8 éve szar itt (már azelőtt is az volt)?
Én is egyre többször gondolkodom el rajta, de ha a jövőben lesz valami konkrét terv, megint nem fogom világgá kürtölni. Lengyelország jobb alternatíva lenne egy kicsivel, de ott is nagyon szar a politika. Német nyelvterületek kilőve, mert nem beszélünk németül. Majd még gondolkodunk rajta...
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-04-21, 08:26

Johnny1 írta:
Joii írta:
tényleg, srácok szavazni voltatok?

Ja, rávettem magam.
én is. amúgy vicces volt, mert hajnalban még becigiztem, merthát korán van még aztán mégis úgy alakult, hogy reggel f8-kor már ott voltam, sorban álltam és...nos, a személyi + lakcím kártya helyett elővettem a bankkártyát meg a Penny törzskártyát...eltartott egy ideig mire leesett miért pislognak rám annyira.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-04-21, 07:53

Joii írta:
tényleg, srácok szavazni voltatok?

Ja, rávettem magam.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-04-21, 07:28

tényleg, srácok szavazni voltatok?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-04-12, 20:27

Balthier írta:
Joii írta:
Danny, boldog születésnapot!

Télleg, HB!

Mi van veled Denni mostanában? Mi lett a társasházzal kapcsolatos üggyel, kártérítés ki lett verve belőlük?
Anglia le lett mondva vagy még jövőben meglesz? Updatelj engem, mert kicsit le vagyok maradva.

Köszi Balthi! Wink Cool

Leírom a sztorit, az elmúlt egy év + 3 hónapot, úgy néz ki ápr. 25-én vége lesz a táppénz korszaknak. De leírom majd egyben, a múltat is, meg a jelen/jövőképet is, de az hosszabb lesz. Wink
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-04-12, 20:24

Joii írta:
Danny, boldog születésnapot!

Köszi bro itt is! Cool
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-04-07, 20:51

Joii írta:
Danny, boldog születésnapot!

Télleg, HB!

Mi van veled Denni mostanában? Mi lett a társasházzal kapcsolatos üggyel, kártérítés ki lett verve belőlük?
Anglia le lett mondva vagy még jövőben meglesz? Updatelj engem, mert kicsit le vagyok maradva.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-04-07, 20:15

Danny, boldog születésnapot!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-03-29, 15:11

nyáron leginkább én is fröccsözöm, sima száraz fehérbor, két palackhoz egy másfeles bubisvíz és irány kirándulni (vagy napozni).
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-03-28, 21:54

Balthier írta:
Joii írta:
Balthier írta:


Nekem valahogy a sör annyira hangulatfüggő pia lett, hogy szinte teljesen kiesett az utóbbi években. Na jó, kocsmában nyilván sörözök, de már kocsmázni is alig jutok el ismerősökkel. Itthon meg van olyan, hogy be se fejezek egy dobozt, annyira nem ízlik. Volt nálam múltkor egy elég erős szlovák, Saris, azt a végére utáltam, annyira erős volt. Hát így.

lehet hiányzik az elszántság? az önpusztításra való hajlam? Very Happy mondjuk ez éppen nem baj, sőt. gondolj arra, sőrci = terhes férfi kinézet, tehát jó is ha nem erőlteted.
hogy állsz a borokkal?

Borokkal sehogy, fröccsözni viszont szeretek vörösborral Very Happy
(az egyik legaljasabb kotyvasztás, amit valaha ittam, az Szolnokon volt a 320 forintos nyolckettes VBK, a Zanzibar nevű helyen. Kaptál hozzá szívószálat Twisted Evil )

Ja, fröccs fasza, általában vörösborral tolom (száraz természetesen), de nyáron Balatonon jöhet a félszáraz fehér is.
Mondjuk az a nyolckettes nem hangzik túl jól, meg az sem, hogy VBK (mi egyébként vadásznak hívjuk) Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-03-28, 21:53

Joii írta:
Johnny1 írta:
Joii írta:
köszönöm-köszönöm!

sajna anyámat ma reggel vitték kórházba, elsőre hasnyál mirigy ráknak néz ki a dolog. de ez már a hétvégén is körvonalazodott szóval megvolt a hangulat, képzelhetitek.  megittam egy üveg Töpszlit meg egy üveg Jack-et, természetesen éhgyomorra. hovatovább szerintem nem sokan mondhatják el, hogy csak 23 óra a szülinapjuk, viva la fákin óraátállítás. hát így.

Jobbulást anyukádnak!
köszönöm, hát meglátjuk mi lesz.

a Bac-Kóla amúgy jó de valami iszonyatosan cukros..rengeteg vízet kell mellé/utána fogyasztani, hogy másnap ne fájjon. ha már ilyen keverentyűk akkor gin-tonic illetve mojito a két favorit de pl a Ballantines-gyömbér is adja.

Most, hogy mondod a gyömbért: gyömbér és Captain Morgan rum, az is finom.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-03-28, 19:58

Joii írta:
Balthier írta:


Nekem valahogy a sör annyira hangulatfüggő pia lett, hogy szinte teljesen kiesett az utóbbi években. Na jó, kocsmában nyilván sörözök, de már kocsmázni is alig jutok el ismerősökkel. Itthon meg van olyan, hogy be se fejezek egy dobozt, annyira nem ízlik. Volt nálam múltkor egy elég erős szlovák, Saris, azt a végére utáltam, annyira erős volt. Hát így.

lehet hiányzik az elszántság? az önpusztításra való hajlam? Very Happy mondjuk ez éppen nem baj, sőt. gondolj arra, sőrci = terhes férfi kinézet, tehát jó is ha nem erőlteted.
hogy állsz a borokkal?

Borokkal sehogy, fröccsözni viszont szeretek vörösborral Very Happy
(az egyik legaljasabb kotyvasztás, amit valaha ittam, az Szolnokon volt a 320 forintos nyolckettes VBK, a Zanzibar nevű helyen. Kaptál hozzá szívószálat Twisted Evil )
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2018-03-28, 15:06

danny2008 írta:
Joii írta:
sajna anyámat ma reggel vitték kórházba, elsőre hasnyál mirigy ráknak néz ki a dolog. de ez már a hétvégén is körvonalazodott szóval megvolt a hangulat, képzelhetitek.  megittam egy üveg Töpszlit meg egy üveg Jack-et, természetesen éhgyomorra. hovatovább szerintem nem sokan mondhatják el, hogy csak 23 óra a szülinapjuk, viva la fákin óraátállítás. hát így.

Ejha, jobbulást neki!

Mi az a Töpszli? Törley? Rolling Eyes
köszi!

a [You must be registered and logged in to see this link.] az egy olyan édes bor ami kivételesen finom is. (Balatoni Pinot Noir, meg a Vargáék kb egyetlen jó bora)
asszonypajti szereti csak mivel vezetett, én ittam meg Cool
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mizu......................?
Vissza az elejére 
2 / 30 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Mizu......................?
» Mizu......................?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: