Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mizu......................?

Go down 
+4
Balthier
Kiccsidzson
Bodo
ceu
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30
SzerzőÜzenet
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 30 Icon_minitime2015-10-25, 15:59

Bodo írta:
danny2008 írta:
Egy kis röpke szösszenet, élménybeszámoló az elmúlt 3 hétről

Tök jó volt ezt olvasni. Nekem is volt egy ilyesmi 2 hetes kalandom vagy 20 éve, és azt juttatta eszembe. Érdekes kis mikrokozmosz ez a kórházi lét, az tuti. Na, és amúgy hogy vagy azóta? Rendberaktak?

Köszi, rendbe hát. Illetve remélem, hogy ez így marad. Most a héten mindjárt toltam rá hétfőtől csütörtökig 4x12 órát, nem a legjobb volt már csütörtökre a dolog. Lehet nem kéne egyből, hirtelen a mélyvízbe visszaugrani...

Majd meglátjuk mi lesz, ha nem megy ez a meló, akkor feladom, otthagyom, bár lehet anélkül is. Rolling Eyes Wink
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 30 Icon_minitime2015-10-25, 08:33

Dobtam blogot a blogtopikba. Nem kell kommentálni meg vuziskodni, csak gondoltam szólok.

Az uccsó mondat a renitens Robotnak szól.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 30 Icon_minitime2015-10-19, 19:03

Kiccsidzson írta:
mivel lassan mindenki visszatér, ha vki látja a Robotot nyomjon rajta egy restartot, hátha újratelepíti magát és akkor végre visszatér eredeti gazdáihoz.

Ő már sajna nem fog jönni, nekem anno azt mondta, hogy kivonta magát a fórumos lét alól már rég.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mizu......................? - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 30 Icon_minitime2015-10-19, 18:41

danny2008 írta:
Egy kis röpke szösszenet, élménybeszámoló az elmúlt 3 hétről

Tök jó volt ezt olvasni. Nekem is volt egy ilyesmi 2 hetes kalandom vagy 20 éve, és azt juttatta eszembe. Érdekes kis mikrokozmosz ez a kórházi lét, az tuti. Na, és amúgy hogy vagy azóta? Rendberaktak?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 30 Icon_minitime2015-10-19, 07:53

ceu írta:
Kiccsidzson írta:
mivel lassan mindenki visszatér, ha vki látja a Robotot nyomjon rajta egy restartot, hátha újratelepíti magát és akkor végre visszatér eredeti gazdáihoz.

Szofit piszkálom még folyamatosan, h jöjjön, de eddig csak ilyen "nem megyeeeeeeeeeeeeK" szerű, sok e betűs választ kaptam tőle, valszeg dacos. ja nem, inkább elfoglalt.

Nem vagyok dacos!
Köszi a hívást, még jövök Smile

Hi!
Gyere gyakrabban!
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 30 Icon_minitime2015-10-17, 20:12

ceu írta:
Kiccsidzson írta:
mivel lassan mindenki visszatér, ha vki látja a Robotot nyomjon rajta egy restartot, hátha újratelepíti magát és akkor végre visszatér eredeti gazdáihoz.

Szofit piszkálom még folyamatosan, h jöjjön, de eddig csak ilyen "nem megyeeeeeeeeeeeeK" szerű, sok e betűs választ kaptam tőle, valszeg dacos. ja nem, inkább elfoglalt.

Nem vagyok dacos!
Köszi a hívást, még jövök Smile


És igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen!
mi ebből a tanulság? Nincs lehetetlen Smile
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Mizu......................? - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 30 Icon_minitime2015-10-17, 20:04

Kiccsidzson írta:
mivel lassan mindenki visszatér, ha vki látja a Robotot nyomjon rajta egy restartot, hátha újratelepíti magát és akkor végre visszatér eredeti gazdáihoz.

Szofit piszkálom még folyamatosan, h jöjjön, de eddig csak ilyen "nem megyeeeeeeeeeeeeK" szerű, sok e betűs választ kaptam tőle, valszeg dacos. ja nem, inkább elfoglalt.

Nem vagyok dacos!
Köszi a hívást, még jövök Smile
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 30 Icon_minitime2015-10-17, 19:53

mivel lassan mindenki visszatér, ha vki látja a Robotot nyomjon rajta egy restartot, hátha újratelepíti magát és akkor végre visszatér eredeti gazdáihoz.

Szofit piszkálom még folyamatosan, h jöjjön, de eddig csak ilyen "nem megyeeeeeeeeeeeeK" szerű, sok e betűs választ kaptam tőle, valszeg dacos. ja nem, inkább elfoglalt.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 30 Icon_minitime2015-10-16, 09:34

Balthier írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
Teszkóban Value kólát
nem pont azt a kólát szereti Wink

Jó, akkor ketten összedobunk a drágább Pepsi-re. Nem Katának hívták? Mert akkor megkérdezhetnénk tőle: Szia Kata, kérsz egy Pepsi-t? Vagy marad a bevált csajozós duma: Csá, jó a csöcsöd, kő' kóla? Cool What a Face
vagy figyu, egy csík kóláért megy a pipa?
rabbit


Nem a kólától van fogvacogás meg csikorgatás? Ezesetben inkább ne kérj ilyen szolgáltatást Smile
nemnem, attól az irgalmatlan kanosodás van Wink
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 30 Icon_minitime2015-10-16, 09:34

danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
Teszkóban Value kólát
nem pont azt a kólát szereti Wink

Jó, akkor ketten összedobunk a drágább Pepsi-re. Nem Katának hívták? Mert akkor megkérdezhetnénk tőle: Szia Kata, kérsz egy Pepsi-t? Vagy marad a bevált csajozós duma: Csá, jó a csöcsöd, kő' kóla? Cool What a Face
vagy figyu, egy csík kóláért megy a pipa?
rabbit

lol!
Akkor 2x szív!!! What a Face
minimum Wink
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 30 Icon_minitime2015-10-15, 21:27

bundas01 írta:
danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
Teszkóban Value kólát
nem pont azt a kólát szereti Wink

Jó, akkor ketten összedobunk a drágább Pepsi-re. Nem Katának hívták? Mert akkor megkérdezhetnénk tőle: Szia Kata, kérsz egy Pepsi-t? Vagy marad a bevált csajozós duma: Csá, jó a csöcsöd, kő' kóla? Cool What a Face
vagy figyu, egy csík kóláért megy a pipa?
rabbit


Nem a kólától van fogvacogás meg csikorgatás? Ezesetben inkább ne kérj ilyen szolgáltatást Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mizu......................? - Page 30 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 30 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mizu......................?
Vissza az elejére 
30 / 30 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30
 Similar topics
-
» Mizu......................?
» Mizu......................?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: