Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mizu......................?

Go down 
+4
Balthier
Kiccsidzson
Bodo
ceu
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next
SzerzőÜzenet
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-24, 22:27

Kiccsidzson írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Bunda, Pengebácsi tényleg azt hiszi, hogy irigy vagy a retkes nappalijának a cuccaira? (dvd-k meg ps3 játékok) Smile
jajj bazdmeg mekkora fasz Very Happy
pedig szerintem kajak korrekt voltam

olvastalak, túl korrekt. mondjuk ahogy idősödök én is egyre jobban kerülöm a konfliktusokat.
de pengusz még idősebb nálam, de olyan mint a faszom Very Happy
annyira szét tudtam volna alázni, de gondoltam ,nem bántom, legyen minden öröme, hogy otthon hízik a heverőn miközben a faszát huzigálja az új tabletjére Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-24, 22:06

bundas01 írta:
Balthier írta:
Bunda, Pengebácsi tényleg azt hiszi, hogy irigy vagy a retkes nappalijának a cuccaira? (dvd-k meg ps3 játékok) Smile
jajj bazdmeg mekkora fasz Very Happy
pedig szerintem kajak korrekt voltam

olvastalak, túl korrekt. mondjuk ahogy idősödök én is egyre jobban kerülöm a konfliktusokat.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-24, 22:02

Balthier írta:
Bunda, Pengebácsi tényleg azt hiszi, hogy irigy vagy a retkes nappalijának a cuccaira? (dvd-k meg ps3 játékok) Smile
jajj bazdmeg mekkora fasz Very Happy
pedig szerintem kajak korrekt voltam
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-24, 21:32

Balthier írta:
Bunda, Pengebácsi tényleg azt hiszi, hogy irigy vagy a retkes nappalijának a cuccaira? (dvd-k meg ps3 játékok) Smile

az fasza egy blog volt tényleg XD
gondoltam, én is csinálok hasonlót faipari gépekkel meg kéziszerszámokkal.
mondjuk néha rám is rámjön, h dicsekedjek a sz*jaimmal mit eddigi életem során összeharácsoltam, de aztán próbálom elnyomni a késztetést.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-24, 15:44

Bunda, Pengebácsi tényleg azt hiszi, hogy irigy vagy a retkes nappalijának a cuccaira? (dvd-k meg ps3 játékok) Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-23, 09:38

Kiccsidzson írta:
Köszi, köszi.

----------------

a héten a rabomobil elvitte az asztalt, székeket, nem tudták kivárni a szállítási időpontot, mert pénteken böribál. úgyhogy ugrott a szelfi a börtön előtt, a mennyivel jobb innen kimenni mint ide bejönni képaláírással.
apropó rabomobil. legutóbb a mentős mentőautóval jött a cuccért.. mindenki ott spórol ahol tud.

Szerintem nem nagyon engednének neked szelfizni, azt nem szereti a BV Smile
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-21, 18:49

Köszi, köszi.

----------------

a héten a rabomobil elvitte az asztalt, székeket, nem tudták kivárni a szállítási időpontot, mert pénteken böribál. úgyhogy ugrott a szelfi a börtön előtt, a mennyivel jobb innen kimenni mint ide bejönni képaláírással.
apropó rabomobil. legutóbb a mentős mentőautóval jött a cuccért.. mindenki ott spórol ahol tud.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-18, 08:08

Kiccsidzson írta:
danny2008 írta:
Kiccsidzson írta:


Megírtam blogban mérgemben, h milyen is a magyar virtus  Very Happy


Jó is lett!!!! Csak nem oda akarok írni, kommentelni. Amúgy mindegyik fasza, nem tudom mennyit agyalsz egy-egy ilyen sztori kitalálásán, de jók a sztorik. Tankdobálás, barack-fájt, killzón, mind fasza!!!! Csak így tovább! Wink Cool

Köszi! valamelyiken annyit ameddig legépelem, valamelyik meg 3 éve el van téve gondolkodóba, pl barackharc, annak ennyi kellett, h megérjen. Gondoltam betámadok egy kiadót egy novelláskötet ötlettel, talán nem zavarnak el a p*csába. Kiszámoltam az Egy magyar nábob után kilóra, h mennyi kell egy könyvhöz, Jókay 1500 karaktert dobott egy oldalra, úgyhogy hamarosan megleszek.
Very Happy

Hát hajrá, hajrá!!!
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-18, 06:10

Kiccsidzson írta:
danny2008 írta:
Kiccsidzson írta:


Megírtam blogban mérgemben, h milyen is a magyar virtus  Very Happy


Jó is lett!!!! Csak nem oda akarok írni, kommentelni. Amúgy mindegyik fasza, nem tudom mennyit agyalsz egy-egy ilyen sztori kitalálásán, de jók a sztorik. Tankdobálás, barack-fájt, killzón, mind fasza!!!! Csak így tovább! Wink Cool

Köszi! valamelyiken annyit ameddig legépelem, valamelyik meg 3 éve el van téve gondolkodóba, pl barackharc, annak ennyi kellett, h megérjen. Gondoltam betámadok egy kiadót egy novelláskötet ötlettel, talán nem zavarnak el a p*csába. Kiszámoltam az Egy magyar nábob után kilóra, h mennyi kell egy könyvhöz, Jókay 1500 karaktert dobott egy oldalra, úgyhogy hamarosan megleszek.
Very Happy

nem akartam buzizni, de tényleg nagyon jók a blogok.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-14, 19:51

danny2008 írta:
Kiccsidzson írta:


Megírtam blogban mérgemben, h milyen is a magyar virtus  Very Happy


Jó is lett!!!! Csak nem oda akarok írni, kommentelni. Amúgy mindegyik fasza, nem tudom mennyit agyalsz egy-egy ilyen sztori kitalálásán, de jók a sztorik. Tankdobálás, barack-fájt, killzón, mind fasza!!!! Csak így tovább! Wink Cool

Köszi! valamelyiken annyit ameddig legépelem, valamelyik meg 3 éve el van téve gondolkodóba, pl barackharc, annak ennyi kellett, h megérjen. Gondoltam betámadok egy kiadót egy novelláskötet ötlettel, talán nem zavarnak el a p*csába. Kiszámoltam az Egy magyar nábob után kilóra, h mennyi kell egy könyvhöz, Jókay 1500 karaktert dobott egy oldalra, úgyhogy hamarosan megleszek.
Very Happy
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-14, 18:18

Kiccsidzson írta:


Megírtam blogban mérgemben, h milyen is a magyar virtus  Very Happy


Jó is lett!!!! Csak nem oda akarok írni, kommentelni. Amúgy mindegyik fasza, nem tudom mennyit agyalsz egy-egy ilyen sztori kitalálásán, de jók a sztorik. Tankdobálás, barack-fájt, killzón, mind fasza!!!! Csak így tovább! Wink Cool
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-12, 21:05

Nem cseszted fel az agyam, az már szétdurrant az előző hsz-ednél, szal nem maradt mit felcseszni (csak viccelek Smile ).

Akármilyen gazdasági számokat nézel, horvátország vegetál, a szerbek is, nekik mi lassan ausztria leszünk. Na most akkor el lehet képzelni, h ott milyen sz*r.

És talán van egy olyan dolog is, h egy kívülálló felé (te) általában a jó arcát mutatja az idegen.
Ja, van depi nálunk bőven, meg önmarcang is rendesen, de ez jó pár másik népnél is megvan.

--------------

Megírtam blogban mérgemben, h milyen is a magyar virtus Very Happy

Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-12, 19:53

Na jó, de Debrecen a második legnagyobb város, nem?

Én is utazgatok sokat, Csongrádban és a Kunságban legfőképp, és a kisvárosok/faluk nagy része full lejtmenet, és ezt most nem rosszindulatból mondom neked. De fura, hogy pont a Jászságot mondod, amikor Szolnokról vezettem Berénybe, akkor nagyon sok omladozó vályogházzal találkoztam.

A több gógyihoz nem tudok hozzászólni, nekem hungarológusként az az egyik dolgom, hogy kívülről lássam magunkat, és szerény véleményem szerint nem túl rózsás a helyzet. Amúgy pár hülyeségüktől eltekintve bírom a balkáni népeket, hatalmas nagy hazaszeretet tombol bennük, életrevalók, hangosak, vannak szent szokásaik (reggel kiöltöznek és mennek a kávéházakba, ahol úgy isszák az erős nedűt, hogy pohár vízet is kapnak mellé). Az már más kérdés, hogy órákra késve jönnek be, és nem kritizálhatod a hazájukat, mert rögtön kiakadnak.

Mi meg valahogy megragadtunk ott, hogy 1920 meg kurvakommunizmus. Most meg kurvalibsik, meg megyünk tapsolni a 400 forintos benzinnek.

De mondom, nem az a célom, hogy felcsesszem az agyadat, csak véleményt fejtek ki.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-11, 21:04

Balthier írta:
Valszeg a kroát tesóknál is ugyanaz a probléma, mint nálunk, csak ugye itt Butapest a vízfej, oda megy a zsé, amíg Kelet-Mo szép csendben elrohad, a horvátoknál meg gondolom az Adriába pumpálják a pénzt, máshova nem annyira. Igaz, nekik van eszük, nem kétmilliós fővárosuk van egy olyan kicsi országra. Nekünk meg Trianon után még kevesebb sütnivalónk volt, mint azelőtt Smile


kroátoknál az a baj, h a turizmus van, és más semmi, tőke oda nem megy. se bmw, se mercédes, se saját tőke, szakembereik nincsenek, se semmi. de legalább focizni tudnak. Egyébként meg a kanizsai tesco sokszor tele van velük.

Én az utóbbi időben bejártam az egész országot, mármint a magyart, nem is nagyon van olyan település, ahol ne lettem volna. És nem igaz, h kelet.mo rohad. nyíregyháza pl kb mint nyugat mo, de debrecen és környéke is, és még a jászságban is nagyon sok olyan település van, ami bőven üti a dunántúlt, sőt. Persze vannak gettók, de pl az ormánság volt nekem az alja, ahol komolyan félni kellett, h mikor hajítják eléd a cigánygyereket, hátha lesz vmi helyzet utána, és vihetik a kocsit. de az meg ugye szintén a dunántúlon van.

nem szeretem amúgy ezt a hülyeamagyarozást, sokkal több ész van itt, mint pl horvátországban, v akárkit is mondhatunk tőlünk délre.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-11, 13:27

Valszeg a kroát tesóknál is ugyanaz a probléma, mint nálunk, csak ugye itt Butapest a vízfej, oda megy a zsé, amíg Kelet-Mo szép csendben elrohad, a horvátoknál meg gondolom az Adriába pumpálják a pénzt, máshova nem annyira. Igaz, nekik van eszük, nem kétmilliós fővárosuk van egy olyan kicsi országra. Nekünk meg Trianon után még kevesebb sütnivalónk volt, mint azelőtt Smile

Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-11, 08:35

Johnny1 írta:


Ezt már mások is mondták, nekem eddig kimaradt.

Horvátokból eddig csak a tengerpartok voltak meg, nem is tudtam, hogy van ott más is. Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-10, 07:57

Balthier írta:

Summa: a legfontosabb részek egy nap alatt bejárhatók, úgyhogy csak ezért nem érdemes Horvátba utazni, de útközben érdemes megállni nézelődni.

Ezt már mások is mondták, nekem eddig kimaradt.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-09, 20:32

Semmi extra, csak kivi vok, hogy látod, mennyivel gazdagabbak/szegényebbek a szomszédaink.


Mesélnék Zágrábról, de semmi különös a várossal kapcsolatban. A horvátoknak még van hova fejlődniük, a város centrumon kívüli részei ritka undorítóak voltak, kezdve a buszállomással. A központ már szebb, van Szt. István katedrális, ilyesmi. A kedvencem egy torony, ahova felgyalogoltál, gyönyörű panoráma, ráadásul denevérek köröznek tőled pár méterre. 12:00-kor egy ágyút is elsütnek onnan, kurva hangos.
A legjobban az egész városban a gyönyörű nők tetszettek, főleg az olyan trash kurvák, hogy atom smink, rúzs, szedett szemöldök és valami picsamutogató nadrág Very Happy (volt amúgy kb. 22 fok, konkrétan pólóban sétálgattunk vasárnap).
Summa: a legfontosabb részek egy nap alatt bejárhatók, úgyhogy csak ezért nem érdemes Horvátba utazni, de útközben érdemes megállni nézelődni.

Pár kép: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-05, 19:57

Balthier írta:
Kiccsi, te kanizsai vagy? Nem szoktál átjárni Hrvatska-ba?

nem, de szlovénba néha kerteknek átlógunk bringával. miért?
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-05, 18:34

Kiccsi, te kanizsai vagy? Nem szoktál átjárni Hrvatska-ba?
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-02, 20:59

Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
két melóhelyem van egyszerre
szép az élet Very Happy

Na, mi törpént? Egymás után nyomod?
főállásom maradt a fürdőszobaszalon és hétvégente a prlmnt nevű szórakozóhelyen barbackelek.

Érdekesnek hangzik. Hát hajrá bró!!
hát van érdekes oldala is meg szopás
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-11-02, 07:49

bundas01 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
két melóhelyem van egyszerre
szép az élet Very Happy

Na, mi törpént? Egymás után nyomod?
főállásom maradt a fürdőszobaszalon és hétvégente a prlmnt nevű szórakozóhelyen barbackelek.

Érdekesnek hangzik. Hát hajrá bró!!
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-10-31, 07:20

Kiccsidzson írta:
bundas01 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
két melóhelyem van egyszerre
szép az élet Very Happy

Na, mi törpént? Egymás után nyomod?
főállásom maradt a fürdőszobaszalon és hétvégente a prlmnt nevű szórakozóhelyen barbackelek.

és egyúttal a szórakozás is megvan.
hát annyira nem szórakozok, de azért volt már rosszabb melóm is.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-10-30, 20:35

bundas01 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
két melóhelyem van egyszerre
szép az élet Very Happy

Na, mi törpént? Egymás után nyomod?
főállásom maradt a fürdőszobaszalon és hétvégente a prlmnt nevű szórakozóhelyen barbackelek.

és egyúttal a szórakozás is megvan.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-10-30, 09:27

Johnny1 írta:
bundas01 írta:
két melóhelyem van egyszerre
szép az élet Very Happy

Na, mi törpént? Egymás után nyomod?
főállásom maradt a fürdőszobaszalon és hétvégente a prlmnt nevű szórakozóhelyen barbackelek.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-10-30, 07:31

bundas01 írta:
két melóhelyem van egyszerre
szép az élet Very Happy

Na, mi törpént? Egymás után nyomod?
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-10-29, 21:25

két melóhelyem van egyszerre
szép az élet Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-10-26, 18:44

Balthier írta:
Kiccsidzson írta:
Dobtam blogot a blogtopikba. Nem kell kommentálni meg vuziskodni, csak gondoltam szólok.

Az uccsó mondat a renitens Robotnak szól.


Szólok majd neki Viberön, hogy olvassa el.

ok, bár egy mondatért nem érdemes piszkálni.

--------------

tömörblog a rekeszben.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-10-26, 10:40

Kiccsidzson írta:
Dobtam blogot a blogtopikba. Nem kell kommentálni meg vuziskodni, csak gondoltam szólok.

Az uccsó mondat a renitens Robotnak szól.


Szólok majd neki Viberön, hogy olvassa el.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime2015-10-26, 08:48

Hétvégén pénteken koncert. A soproni Sunscreen zenekar összeállt kb. 7 év után egy koncertre. Ők anno nagyon jól mentek Sopronban, sőt a Fish!-el együtt is nyomultak Budapesten. Megnyerték a Heineken tehetségkutatót, Las Vegasban is játszottak. Aztán jött a nagy kérdés, hogy akkor most félprofiból átmenjenek e profiba. Ezt meg nem tudták bevállalni és szétszéledtek. Most újra nyomták. Iszonyatosan jó volt, tök jó volt látni a régi arcokat, olyan emberekkel találkoztam, akikkel utoljára Sunscreen koncerten.

Itt az egyik album:

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mizu......................? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 29 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mizu......................?
Vissza az elejére 
29 / 30 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next
 Similar topics
-
» Mizu......................?
» Mizu......................?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: