Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mizu......................?

Go down 
+6
bundas01
Zioncsabi
danny2008
Bodo
danny-bann-xd
rolmanus
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-15, 21:25

danny2008 írta:
Kiccsidzson írta:
+ 1 Sanyi

az előző tv-men állandóan világított a piros led készenléti módban. van az a bútoripari csavarfej eltakaró matrica, kb 1 mm vastag, na, abból nyomtam rá a ledre kb ötöt, h végre nyugalom legyen, de a retkes led, ha közel mentem még akkor is átlátszott. tettem rá még kettőt, komplett orrot építve a tv-nek.
vele együtt adtam el nemrég a készüléket, a tulaj biztos nem tudta mire vélni ha észrevette.

Én meg anno a Konzol újsággal takartam le a hi-fit, mert a zöld digitális órája olyan fényt rakott a vaksötét szobába, hogy zavart. Egy darabig így ment, minden este rá az újság, úgy, hogy csak a borítólap lógott lefelé, előre, maga az újság súlya tartotta így a borítót, reggel meg levettem az újságot, vissza a többihez. Aztán ráuntam, és a hifit átraktam más helységbe. Cool

én beb*sztam a szekrénybe, pana hifi, tiszta karácsonyfa. mondjuk volt eco módja, akkor tök kussban volt, se hang, se fény, ekkor szerettem.

-------

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-15, 21:00

Kiccsidzson írta:
+ 1 Sanyi

az előző tv-men állandóan világított a piros led készenléti módban. van az a bútoripari csavarfej eltakaró matrica, kb 1 mm vastag, na, abból nyomtam rá a ledre kb ötöt, h végre nyugalom legyen, de a retkes led, ha közel mentem még akkor is átlátszott. tettem rá még kettőt, komplett orrot építve a tv-nek.
vele együtt adtam el nemrég a készüléket, a tulaj biztos nem tudta mire vélni ha észrevette.

Én meg anno a Konzol újsággal takartam le a hi-fit, mert a zöld digitális órája olyan fényt rakott a vaksötét szobába, hogy zavart. Egy darabig így ment, minden este rá az újság, úgy, hogy csak a borítólap lógott lefelé, előre, maga az újság súlya tartotta így a borítót, reggel meg levettem az újságot, vissza a többihez. Aztán ráuntam, és a hifit átraktam más helységbe. Cool
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-15, 20:55

bundas01 írta:
danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
Teszkóban Value kólát
nem pont azt a kólát szereti Wink

Jó, akkor ketten összedobunk a drágább Pepsi-re. Nem Katának hívták? Mert akkor megkérdezhetnénk tőle: Szia Kata, kérsz egy Pepsi-t? Vagy marad a bevált csajozós duma: Csá, jó a csöcsöd, kő' kóla? Cool What a Face
vagy figyu, egy csík kóláért megy a pipa?
rabbit

lol!
Akkor 2x szív!!! What a Face
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-15, 20:49

+ 1 Sanyi

az előző tv-men állandóan világított a piros led készenléti módban. van az a bútoripari csavarfej eltakaró matrica, kb 1 mm vastag, na, abból nyomtam rá a ledre kb ötöt, h végre nyugalom legyen, de a retkes led, ha közel mentem még akkor is átlátszott. tettem rá még kettőt, komplett orrot építve a tv-nek.
vele együtt adtam el nemrég a készüléket, a tulaj biztos nem tudta mire vélni ha észrevette.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-14, 23:07

danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
Teszkóban Value kólát
nem pont azt a kólát szereti Wink

Jó, akkor ketten összedobunk a drágább Pepsi-re. Nem Katának hívták? Mert akkor megkérdezhetnénk tőle: Szia Kata, kérsz egy Pepsi-t? Vagy marad a bevált csajozós duma: Csá, jó a csöcsöd, kő' kóla? Cool What a Face
vagy figyu, egy csík kóláért megy a pipa?
rabbit
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-14, 14:49

Johnny1 írta:
danny2008 írta:
Egy kis röpke szösszenet, élménybeszámoló az elmúlt 3 hétről:


Jól van, látom te sem szűkölködtél élményekben.
Korábban én is olyan voltam, hogy ha volt egy kis fény, nem tudtam elaludni.
Amióta van a gyerek, azóta lámpafény mellett is elalszom Smile

Élmény volt dögivel, minden le se írom, mert rohadt sok lenne, de azért még párat mesélek.

Na jó, azért az emberpalánta az teljesen megváltoztatja az embert, nincs ebben semmi, ez így a helyes. Wink
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-14, 14:47

Balthier írta:
danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
sanyi egy rohadék

Smile
Dehogy, csak nem bírta a kiképzést!!!! Laughing
Én is olyan vagyok, mint Sanyi, ha van egy MINIMÁLIS fény a szobában, vagy egy kis zajforrás, már nem tudok elaludni. Nem tudom, hogyan alakult ki ez nálam, de elég szar. De én megoldom, vettem ilyen szemtakaró faszságot. Gondolom a billentyűzetet se verted hangosan, tehát tényleg elég pöcs dolog emiatt hisztizni.

Én is ilyen vagyok, ebben nincs is semmi. De nem pötyögtem, nem mocorogtam, simán ment a film fülesen, amit még lehúztam VLC-n 30%-ra, hogy nehogy hangos legyen, ne hallatszódjon fülesen keresztül film. Meg aki 4 órája forgolódik, 8-éjfélig, az vegyen be Frontin-t, volt nála, a sajátja, 0,5-ös. Meg a 93 éves bácsi tovább volt fent mint, ő.

Mondjuk itt el tudsz aludni. Én is olyan vagyok, hogy se fény se hang ne legyen, itthon is redőny lehúz, sötétítő be, fényforrások ki. De bent simán ment, olyannyira, hogy minden délután rám jött az alhatnék, pedig sose jön rám az álmosság délután, akár itthon vagyok, akár melózok, vagy csak jövök-megyek. De bent volt jópárszor, hogy délután elszenderedtem 2 órán keresztül, igaz jól is esett.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-14, 14:37

bundas01 írta:
danny2008 írta:
Teszkóban Value kólát
nem pont azt a kólát szereti Wink

Jó, akkor ketten összedobunk a drágább Pepsi-re. Nem Katának hívták? Mert akkor megkérdezhetnénk tőle: Szia Kata, kérsz egy Pepsi-t? Vagy marad a bevált csajozós duma: Csá, jó a csöcsöd, kő' kóla? Cool What a Face
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-14, 14:35

bundas01 írta:
danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
sanyi egy rohadék

Smile

Dehogy, csak nem bírta a kiképzést!!!! Laughing
mindegy, beöntést neki Very Happy

lol!

Volt a szomszéd 8 ágyas szobában egy pali, abból a szobából 3 emberrel is összehaverkodtam, 2 csávó, meg a pali. A palit, aki olyan 55 körüli lehetett, egy nap átszállították egy kórházba, kivizsgálásra. Visszajött, azt mondja: Danikám, el vették a szüzességemet. Fasza. De ez még semmi.
Másnap jöttek érte, hogy SOS-be ki kell vizsgálni, hogy mitől van vérsüllyedése, mert az előző vizsgálat kevés volt. Átvitték megint, de akkor már a cuccaival együtt, hogy ott marad több napig. Másnap telefonált az egyik csávóra, hogy olyan hashajtót adtak neki egész nap ott, hogy másnapra "tiszta" legyen belülről, hogy mind a 8 alsógatyáját telerakta, az asszonyra kellett telefonáljon, hogy hozzon tiszta alsógatyát. De ezt mivel ő is röghögve közölte telefonon, gondolhatod mi mennyire feküdtünk a sztori hallatán. Laughing
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-14, 13:15

danny2008 írta:
Egy kis röpke szösszenet, élménybeszámoló az elmúlt 3 hétről:


Jól van, látom te sem szűkölködtél élményekben.
Korábban én is olyan voltam, hogy ha volt egy kis fény, nem tudtam elaludni.
Amióta van a gyerek, azóta lámpafény mellett is elalszom Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-14, 11:08

danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
sanyi egy rohadék

Smile

Dehogy, csak nem bírta a kiképzést!!!! Laughing

Én is olyan vagyok, mint Sanyi, ha van egy MINIMÁLIS fény a szobában, vagy egy kis zajforrás, már nem tudok elaludni. Nem tudom, hogyan alakult ki ez nálam, de elég szar. De én megoldom, vettem ilyen szemtakaró faszságot. Gondolom a billentyűzetet se verted hangosan, tehát tényleg elég pöcs dolog emiatt hisztizni.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-13, 22:04

danny2008 írta:
Teszkóban Value kólát
nem pont azt a kólát szereti Wink
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-13, 22:03

danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
sanyi egy rohadék

Smile

Dehogy, csak nem bírta a kiképzést!!!! Laughing
mindegy, beöntést neki Very Happy
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-13, 22:01

bundas01 írta:
danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
bundas01 írta:
péntek estére befutott egy fusimeló
barback voltam a prlmnt nevű helyen, egy pultban voltam egy fullos döggel, egy ratyival és két leszbivel.
reggel kp a kézbe
érdekes nap volt, remélem lesz még ilyen Very Happy

Ejha!!! Oszt a két leszbi milyen vót? Jó kinézetűek, vagy az a fiús felépítésűek?
A fullos dög nem vállalt barback továbbképzést otthonában?? What a Face
nem jó nők, de úgy tapizták egymást, hogy bármikor beugranék közéjük Very Happy
a fullos a gengszterekre bukik, és imádja a kólát Wink

Pedig a kóla hízlal!!! Laughing What a Face lol!
rabbit

Akkor ha hétvégére szerzek két bőrkabátot, kérek kölcsön egy feka Mercit a melóhelyről, plusz veszünk a Teszkóban Value kólát, akkor azt mondod, hogy nyert ügyünk van és felszedhetjük??? lol! lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-13, 21:59

bundas01 írta:
danny2008 írta:
sanyi egy rohadék

Smile

Dehogy, csak nem bírta a kiképzést!!!! Laughing
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-13, 21:54

danny2008 írta:
sanyi egy rohadék

Smile
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-13, 21:46

danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
bundas01 írta:
péntek estére befutott egy fusimeló
barback voltam a prlmnt nevű helyen, egy pultban voltam egy fullos döggel, egy ratyival és két leszbivel.
reggel kp a kézbe
érdekes nap volt, remélem lesz még ilyen Very Happy

Ejha!!! Oszt a két leszbi milyen vót? Jó kinézetűek, vagy az a fiús felépítésűek?
A fullos dög nem vállalt barback továbbképzést otthonában?? What a Face
nem jó nők, de úgy tapizták egymást, hogy bármikor beugranék közéjük Very Happy
a fullos a gengszterekre bukik, és imádja a kólát Wink

Pedig a kóla hízlal!!! Laughing What a Face lol!
rabbit
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-13, 21:46

bundas01 írta:
danny2008 írta:
bundas01 írta:
péntek estére befutott egy fusimeló
barback voltam a prlmnt nevű helyen, egy pultban voltam egy fullos döggel, egy ratyival és két leszbivel.
reggel kp a kézbe
érdekes nap volt, remélem lesz még ilyen Very Happy

Ejha!!! Oszt a két leszbi milyen vót? Jó kinézetűek, vagy az a fiús felépítésűek?
A fullos dög nem vállalt barback továbbképzést otthonában?? What a Face
nem jó nők, de úgy tapizták egymást, hogy bármikor beugranék közéjük Very Happy
a fullos a gengszterekre bukik, és imádja a kólát Wink

Pedig a kóla hízlal!!! Laughing What a Face lol!
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-13, 21:43

Egy kis röpke szösszenet, élménybeszámoló az elmúlt 3 hétről:

Első nap, péntek reggelre bementem, vér- és vizeletet leadtam. Vérnyomás 120/80, amire azt mondták, hogy az orvosi könyvben ez az etalon. Majd miközben csinálták a betegfelvételt - ami jó lassan ment, hiszen reggel 8:30-ra mentem, és délután 3-ra kaptam meg az ágyamat - addig megjött a laboreredmény is. Minden eredmény fasza, a középértéken helyezkedik el, egyedül a magnézium szint ami alacsonyabb, azt pótolnom kell a szervezet felé, arra kértek, a többi zsír. Wink

Közben körbevittek, mi és hol található, melyik kezelésre hova kell menni, hol az ebédlő stb. Aztán rögtön adtak is ebédet, el is fogadtam, ugyanis gulyáslevesnek látszó tárgy volt, utána tejbegríz. De az a jó kis fasza retro tejbepapi, amit anno általános suliba adtak, rajta a tetején, a már-már falfehér színű kakaópor, mivel olyan kis kakaóértékkel rendelkezik. De ez így a jó, és ettől volt nagyon fasza számomra. Aztán méretemet figyelembe véve megkérdezték, kérek-e repetát a grízből, naná!! Másodikra többet kaptam, mint elsőre, színig teli volt a kórházi lapostányér, aminek ugye van egy olyan kétcentis falmagassága. Betoltam, mint a jóllakott napközis.  Laughing Igaz akkor ettem először és utoljára ott ebédet.

Megkaptam ebéd után az ágyam, beköltöztem a "villába", 3 ágyas terem, 2 szabad ágy volt, szóval választhattam, melyiket akarom. A 3. ágyon lévő manusz normális pali volt, ő már a végét járta a kezeléseknek, pénteken délután ment is haza hétvégi eltávra, majd vasárnap este jött vissza, hétfőn még megkapta a kezeléseket, aztán végleg elment, neki akkor járt le a 3 hét. Én meg bent egyedül egész hétvégén, jöttek mindennap a szteroid-infúziókkal, meg a plusz gyógyszerekkel, vese/gyomorvédő, káliumtabletta, Mydeton stb. Az infúziót 4 napig kaptam, p-sz-v-h, és bár hétvégén itt nincs kezelés, de hétfőn nem mehettem kezelésekre, mivel infúziót kaptam, és arra nem lehet. Pedig naponta egyet kaptam, és lecsöpögött olyan 35-40 perc alatt, de ha nem lehet, hát nem lehet.

Aztán keddtől jöttek a programok számomra is, a programok hétfőtől-péntekig voltak, hétvégén off.
A következőképp alakult egy nap:
6:00-6:40 között: vérnyomásmérés, mindenkinek, minden nap. Csak nekem nem, mivel én ezt első nap leboltoltam a nővérekkel. Elmagyaráztam nekik, hogy nekem reggel kell egy óra, mire szalonképes leszek (ugye kávécsinálás, lemenni kávéval, mellé 2 cigi, vissza fel, WC, mosakodás, smink megaminden), ráadásul nekem atomstabil a vérnyomásom. Rábólintottak, hogy rendben, de akkor ha bárki megkérdi mennyi volt reggel, azt mondjam, hogy 120/80, minden napra annyit írnak be. Ez letudva, nem kell 5-kor kelni.  Cool

07:30-8:50 között: hétfő-szerda-péntek, masszázs, egy jó 20 perces, kellemes "orvosi lazító" masszázs a hátamon.

08:40 az elektromos kezelésem időpontja, minden nap. A 3 hét alatt egyszer nem volt az "én időmben". Amikor végeztem a masszázson, ami vagy 7:50 vagy 8:10 volt, rögtön mentem az elektromos nőhöz, hogy be tud-e venni valamelyikre. És mindig is volt nála hely valamire. Igen, ugyanis 4 fajta kezelés volt ebből:
Interferencia: abból állt, hogy 4 vákuumos tappancsot felrakott a derekamra, aztán tekerte felfelé a potmétert, a gépen, ami küldte a Hertz-eket, és szólni kellett, mikor már bizsergető érzést éreztem, akkor azon a ponton megállt, és úgy ment 10 percig a gép
Galván: Ez úgy nézett ki, hogy volt két vezeték, szerintem pozitív negatív, tappanccsal végükön, az egyik ment a derekamra, a másik meg a bal bokámra, mivel a sérvből jövő fájdalom nekem a bal lábamra hatott, ezért kellett arra rakni. A tappancsok alá vizes kendő ment, csakúgy, mint a Halálsoron c. filmben a villamosszékben (kivéve a francia palinak, ugye), mert ez meg milliampereket küldött. Ezt is addig tekerte, amíg az ember nem jelez neki, hogy itt stop. Ez is 10 percig megy. Egyszer mondjuk becumiztam, mert beállította, fekszem ott 2 perce, bejött egy pali a másik ágyra, ő rá az Intert rakta nő, és tekerte volna neki feljebb, de az én potméteremet tekerte felfelé, hááát azt hittem leugrok az ágyról!!  What a Face
Ultrahang: ebből volt 2 fajta számomra, nyak-váll és derék, mindkettő 10 percig.
Szóval ez az elektronika is 20 percig tartott, mindennap, mivel mindig csak kettő fajtát kap az ember naponta, és azokat váltják.

Elektrosokk után (én csak így hívtam, az elektromos kezelést  Laughing ), mindig személyes gyógytorna jött, minden nap, mindig más időben, de 08:30 és 10:00 között volt mindig. Ez jó volt, fel is vettem utolsó nap a torna szövegét, hogy mit mond a gyógytornásznő, mert ezzel építem a mély hátizmot, úgyhogy ezt csinálom itthon is, már ma is csináltam reggel.

11:00  Vízi torna, hétfő-szerda-péntek. A Lukácsból átvezetett gyógyvízben kellett tornázni, egyszerre max 6-an voltunk. 20 perc volt ez is, jó volt. Ezt vízi balettnek neveztem.  Wink

15:00-16:00 között, hétfő-szerda-péntek, Retex-pakolás a hátra (amit Rítex-nek ejtenek). Nahát ennek rögtön T-Rex pakolás lett a neve  Laughing Ez annyit takart, hogy egy fekete fóliát befújtak vmi mentás akármilyen anyaggal, spriccnis flakonból, az a fólia ment a csupasz hátadra, azt betekerted fürdőlepedővel, ráfeküdtél, és elején jéghideg érzés, olyan 10 mp múlva tűzforró lett, ez a hatás olyan 30 percig hatott, aztán állhattál fel az ágyadból.

15:30-17:30 kedd-csütörtök, medencés buli. Ez az volt, nem volt kötelező, ennek az volt a lényege, hogy ugyanabban a medencében amiben a vízibalett is volt, abban lehettél 20 percet, aztán, hogy tornázol vagy ejtőzöl benne, az mindegy, a lényeg, hogy a testednek fasza gyógyvízben vagy. Én kihasználtam és mentem rá, mivel annyi köszönő márványtábla van a Lukács-fürdő oldalán, amin dicsérik a fürdőt és annak vizét, van amelyik 1905-ből való tábla volt.

Hát így teltek a hétköznapjaim. Az első hétfőn elment a szobatársam végleg, egyedül maradtam, de nem sokáig, mindjárt jött kettő ember. Az egyik Sanyi, 60 év körüli mókus volt. Elvoltam vele, ő csak kettő hetet volt, aztán ment, az ebédemet mindig lepasszoltam neki, mert azt mondta, hogy ízre nem rossz csak kevés. Első nap ettem én is a tejbegrízt, tényleg nem volt rossz ízre, de nekem annyi kajám volt bent, hogy a 3 polcos hűtőből így is 2 polc az enyém volt, meg az alsó kihúzható láda is. És akkor az még csak a hűtő. Hát hazahoztam 8 mikro-popcornt, 6 chipset, gyümölcsöket (szőlő/banán/alma/narancs), 4 üdítőt, 3 Hell-et mert már nem bírtam ezeket bent elfogyasztani. De egyszer beszólt éjszaka, hogy "otthon is ilyen aktív vagy?", de úgy lehetett érezni, hogy nem sima kérdés, hanem pökhendiesen. Éjfél volt, pont akkor lőttem ki a laptopot, csak a laptop fénye volt a szobába, mint minden este ilyenkor, Sanyikám 20:08-kor, igen jól látod, este 8óra8perckor befordult, hogy ő alszik. 10 órakor kiment pisilni, majd éjfélkor még forgolódott, és jött ezzel a kérdéssel. Én meg rávágtam, hogy: "nem Sanyi, otthon rosszabb a helyzet, mert otthon 1-ig fél2-ig vagyok fent ha filmezek". Baszki ezzel nálam kivágta a biztit, ha 4 órája nem bír elaludni, ne az én hibám legyen, vagy vegyen be altatót. De ne várja már el, hogy 8-kor lefeküdjek aludni, amikor a harmadik szobatárs is fél11-ig olvas, idősebb mint ő, róla mindjárt mesélek is. Szóval itt Sanyi elvágta magát, elvoltunk, meg ettől függetlenül dumáltunk ritkán, a második pénteken sok egészséget kívántunk egymásnak, aztán viszlát.

A másik fő, aki szintén hétfőn érkezett, de ő 3 hétre, ő volt a Balázs bácsi. Hááát egy irgalmatlanul rendes, kedves, mindig vidám, mosolygós 93(!) éves bácsit képzeljetek el. Aki mind a mai napig dolgozik otthon, esztergályos, és a mai napig vannak megrendelései, amíg bent feküdt is volt 2, egyszer egy Merci blokkot kellett volna munkálni, egyszer meg valami hengerfej és szelepeket kellett esztergálni. Csak a jogosítványa 73 éves, az mi??? Megnéztem volna azt az autót, amin vizsgázott. És ő, 93 éves létére, 10-ig, 11-ig, de utolsó két napján 23:45-ig fent volt és olvasott. Ezért akadtam ki a Sanyin, aki lefeküdt azért 8-kor, mert otthon is 4-kor kel, és 6-kor már a kertjében van és tevékenykedik. Ez oké, de ide pihenni jön mindenki, minek fekszel korán, hogy korán ébredj, azért, hogy 6-kor kiszaladt vérnyomásmérésre, majd 6:05-től ült az ágyán, és várta, mikor lesz fél8, hogy mehessen vagy masszázsra vagy reggelizni. Ezért van értelme 4-kor felkelni itt is...
De ezzel a Balázs bácsival végig jól kijöttem, sokat mesélt, kedves figura volt.

Úgy vágtam neki ennek az üdülésnek, hogy 2 hetet leszek bent zsinórban fixen, így hát vittem magammal a laptopon 55-60 filmet, gondoltam  napi 3-4-et elfogyasztok, kell annyi.

De, hogy mi lett belőle majd holnap folytatom, mert sose lesz vége a beszámolónak. Wink
(most, hogy visszaolvasom, nem is lett röpke szösszenet  What a Face )

To be continued...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-13, 21:00

amúgy a hétvégén voltam egy szülinapon meg paintballozni is
király volt Very Happy
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-13, 20:47

danny2008 írta:
bundas01 írta:
péntek estére befutott egy fusimeló
barback voltam a prlmnt nevű helyen, egy pultban voltam egy fullos döggel, egy ratyival és két leszbivel.
reggel kp a kézbe
érdekes nap volt, remélem lesz még ilyen Very Happy

Ejha!!! Oszt a két leszbi milyen vót? Jó kinézetűek, vagy az a fiús felépítésűek?
A fullos dög nem vállalt barback továbbképzést otthonában?? What a Face
nem jó nők, de úgy tapizták egymást, hogy bármikor beugranék közéjük Very Happy
a fullos a gengszterekre bukik, és imádja a kólát Wink
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-13, 20:46

Bodo írta:
bundas01 írta:
péntek estére befutott egy fusimeló
barback voltam a prlmnt nevű helyen, egy pultban voltam egy fullos döggel, egy ratyival és két leszbivel.
reggel kp a kézbe
érdekes nap volt, remélem lesz még ilyen Very Happy
Szt semmi fotó? De milyen rendezvény volt ez amúgy?
valami 16+os party lights out névvel
erre annyit strobiztak, meg lézereztek, hogy amikor bent mentem egy kört, majdnem megvakultam Very Happy
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-13, 20:45

Johnny1 írta:
bundas01 írta:
péntek estére befutott egy fusimeló
barback voltam a prlmnt nevű helyen, egy pultban voltam egy fullos döggel, egy ratyival és két leszbivel.
reggel kp a kézbe
érdekes nap volt, remélem lesz még ilyen Very Happy

A ratyik mennyire voltak ratyik, ránézésre is vagy csak úgy belülről?
Fullos dög, apám Smile

egy ratyi volt, de az nagyon Very Happy
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-13, 18:17

bundas01 írta:
péntek estére befutott egy fusimeló
barback voltam a prlmnt nevű helyen, egy pultban voltam egy fullos döggel, egy ratyival és két leszbivel.
reggel kp a kézbe
érdekes nap volt, remélem lesz még ilyen Very Happy

Ejha!!! Oszt a két leszbi milyen vót? Jó kinézetűek, vagy az a fiús felépítésűek?
A fullos dög nem vállalt barback továbbképzést otthonában?? What a Face
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-13, 18:14

bundas01 írta:
danny2008 írta:
Na hazaértem, újra itthon 24 nap után! Cool

Holnap majd írok... Wink What a Face
habzsidőzsi apám rabbit

No ja! És még a héten itthon herevere! Cool
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-13, 16:13

bundas01 írta:
péntek estére befutott egy fusimeló
barback voltam a prlmnt nevű helyen, egy pultban voltam egy fullos döggel, egy ratyival és két leszbivel.
reggel kp a kézbe
érdekes nap volt, remélem lesz még ilyen Very Happy
Szt semmi fotó? De milyen rendezvény volt ez amúgy?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-13, 12:01

bundas01 írta:
péntek estére befutott egy fusimeló
barback voltam a prlmnt nevű helyen, egy pultban voltam egy fullos döggel, egy ratyival és két leszbivel.
reggel kp a kézbe
érdekes nap volt, remélem lesz még ilyen Very Happy

A ratyik mennyire voltak ratyik, ránézésre is vagy csak úgy belülről?
Fullos dög, apám Smile
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-12, 23:50

péntek estére befutott egy fusimeló
barback voltam a prlmnt nevű helyen, egy pultban voltam egy fullos döggel, egy ratyival és két leszbivel.
reggel kp a kézbe
érdekes nap volt, remélem lesz még ilyen Very Happy
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-12, 23:49

danny2008 írta:
Na hazaértem, újra itthon 24 nap után! Cool

Holnap majd írok... Wink What a Face
habzsidőzsi apám rabbit
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime2015-10-12, 20:53

Na hazaértem, újra itthon 24 nap után! Cool

Holnap majd írok... Wink What a Face
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mizu......................? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mizu......................?
Vissza az elejére 
1 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mizu......................?
» Mizu......................?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: