Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mizu......................?

Go down 
+6
bundas01
Zioncsabi
danny2008
Bodo
danny-bann-xd
rolmanus
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-10-08, 17:47

Johnny1 írta:
Kiccsidzson írta:
egy hónap múlva lehet megyek börtönbe.
bv őrnagy hívott, kéne neki asztal meg szék a váci fegyházba. ha lepacsizunk vele lehet körbevezet, hannibál lechterek az üvegfal mögött, úgysem jártam még ilyen helyen.

szal ha vkinek haverja, családtagja, egyebe van a váci sitten, és van egy jó terve, hazának kihozhatjuk, h ne jöjjünk üresen.

Ezek a büntetés-végrehajtási intézmények elég nyomasztó helyek, egyszer voltam hallgató koromban, soha többet még a közelébe se...

De a biznisz az fasza!!

körbevezettek meg minden?
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-10-08, 13:34

Kiccsidzson írta:
egy hónap múlva lehet megyek börtönbe.
bv őrnagy hívott, kéne neki asztal meg szék a váci fegyházba. ha lepacsizunk vele lehet körbevezet, hannibál lechterek az üvegfal mögött, úgysem jártam még ilyen helyen.

szal ha vkinek haverja, családtagja, egyebe van a váci sitten, és van egy jó terve, hazának kihozhatjuk, h ne jöjjünk üresen.

Ezek a büntetés-végrehajtási intézmények elég nyomasztó helyek, egyszer voltam hallgató koromban, soha többet még a közelébe se...

De a biznisz az fasza!!
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-10-08, 12:59

Bodo írta:
Kiccsidzson írta:
egy hónap múlva lehet megyek börtönbe.
bv őrnagy hívott, kéne neki asztal meg szék a váci fegyházba. ha lepacsizunk vele lehet körbevezet, hannibál lechterek az üvegfal mögött, úgysem jártam még ilyen helyen.

szal ha vkinek haverja, családtagja, egyebe van a váci sitten, és van egy jó terve, hazának kihozhatjuk, h ne jöjjünk üresen.

Uhhh bazz, ez jó kis biznisz lesz tuti!!
Egy egy lábba tegyél reszelőt, amiket jelölj be okosan. Ezeket meg később elárulod akinek kell, persze anyagi juttatás fejébe. Na?

ugyanerre gondoltam, de magam miatt, soha nem tudhatja az ember. építek az asztalba reszelőt, pisztolyt, dollárt, cigit, stb.. nem tudhatja az ember később hová kerül.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-10-08, 10:30

Kiccsidzson írta:
egy hónap múlva lehet megyek börtönbe.
bv őrnagy hívott, kéne neki asztal meg szék a váci fegyházba. ha lepacsizunk vele lehet körbevezet, hannibál lechterek az üvegfal mögött, úgysem jártam még ilyen helyen.

szal ha vkinek haverja, családtagja, egyebe van a váci sitten, és van egy jó terve, hazának kihozhatjuk, h ne jöjjünk üresen.

Uhhh bazz, ez jó kis biznisz lesz tuti!!
Egy egy lábba tegyél reszelőt, amiket jelölj be okosan. Ezeket meg később elárulod akinek kell, persze anyagi juttatás fejébe. Na?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-10-07, 17:51

egy hónap múlva lehet megyek börtönbe.
bv őrnagy hívott, kéne neki asztal meg szék a váci fegyházba. ha lepacsizunk vele lehet körbevezet, hannibál lechterek az üvegfal mögött, úgysem jártam még ilyen helyen.

szal ha vkinek haverja, családtagja, egyebe van a váci sitten, és van egy jó terve, hazának kihozhatjuk, h ne jöjjünk üresen.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-10-06, 11:50

danny2008 írta:
Bodo írta:
Na minnyá felhívok ott valakit, hogy, mi az, hogy, hogy hogy?!!
Faszom, miféle diszkrimináció már ez.

Amúgy miért is rehabilitálódsz?

Nekem a telcsin telenoros LTE van, igaz ez is csak szar 500MB. De ha le van lassítva, is teljesen korrekten használható. Még úgy is, hogy hotspotként használom, és a laptoppon netezek itt meóban.

Há' híjjá is fel valakit, mert így lemaradok a kedvenc új fuvaros sorozatomról, a FakeTaxi-ról, azt se engedi! Laughing

Hogy miért? Július utolsó hetében beállt a derekam. Elmentem a sebészetre, csináltak 5 röntgen fotót, majd felírtak krémet, 2 gyógyszert, meg egy gerinckötőt/fűzőt. 1 hét otthon, majd visszamentem melózni, de 10 napot bírtam csak, ha valamit le ejtettem nem bírtam lehajolni érte, a többiek vették fel. Vissza a sebészetre, ahol elküldtek MR vizsgálatra, na oda aug.27-re kaptam időpontot.
Közben bent a melóhelyen jár egy neves főorvos, elmesèltem neki, hogy mi van velem, azt mondta minek mentem a sebészetre, gerinccel a reumatológiára kell menni. Megadta a ORFI osztályvezető főorvosnőjének a számát, hogy hívjam fel, hivatkozzak ő rá, és vizsgáljon meg. Na fogadott is a nő a magánrendelőjében, addigra megvolt az MR vizsgálat is, azt a lemezt vittem magammal, és felvételen kiderült, hogy gerincsérvem van, az enyhébb kategóriából. Műteni nem kell, helyrehozható kezelésekkel, de ahhoz be kell feküdjek az osztályára az ORFI-ba. Szóval ezért vagyok itt, mert úgy fájt már a derekam bal oldala, hogy estére már a bal lábamban is fájdalmat éreztem, belülről, mintha a csontból sugározódna.
De jók ezek a kezelések, mindennap reggel 7:30-tól délig van program, de használnak, érzem, hogy jobb már. Ide mondjuk mindenki 3 hétre "jön", aztán megy haza. Azért írtam idézőjelbe, mert ez nem az a sablonos kórház, ez egy rehab intézet. Bármi kérhet ide beutalót, akármilyen reumatológiai baja van, kap egy 3 hetes kezelést, aztán mehet haza.
Nekem jövőhéten járna le a 3 hét, de lehet, hogy bent tartanak még 21.-ig. Én mondtam nekik, hogy én ráérek, idő nem számít, a meló megvár (vagy nem, de ki nem szarja le), első a gerincem és az egészségem.

Jó ötlet ez a hotspot, majd kihozom a laptopot a teraszra vagy az udvarra, aztán majd úgy. Most is az udvarról írok telóról, mert a szobában nem hogy LTE, de még 3G sincs, csak az Edge, annyira leárnyékol az épület, az meg kurva szar, azzal nem lehet spotolni.
huuuuuuuuuuuuu ez elég szarul hangzik...
jobbulást
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-10-05, 19:02

Bodo írta:
danny2008 írta:
kiderült, hogy gerincsérvem van, az enyhébb kategóriából.

Na bazmeg! De ha helyrehozható, akkor minden fasza. Kellemes rehabilitálgatódást haver. Aztán csak óvatosan emelgesd a kisteherautókat innentől!! Inkább combból, egyenes, feszes derékkal.  Laughing

Csakis egyenes háttal emelem az IFA-kat. What a Face

Ja, nem is kellett elcsakliznom a wi-fi jelszót, a szomszéd szobában lévő sráctól, ugyanis saját maga megadta, hoppácska! Cool Igaz, mondtam neki, hogy nem legelem le, azt mondja nem tudom, mert havi 21gigás előfizuja van a mobilnetre. Hááát, nem mondtam neki, hogy azért abba ne fogadjunk, hogy azt nem fogyasztom le pikk-pakk, de a utorrent-en most kilőttem az "automatikus indítás a Windows"-al opciót! Laughing

Most is arról írok, így már fasza! Cool
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-10-05, 18:56

Johnny1 írta:
Gyógyuljál Deni boy, aztán gyere!!!

Kösz-kösz, rajtavagyok!!! Wink Cool
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-10-05, 17:26

danny2008 írta:
kiderült, hogy gerincsérvem van, az enyhébb kategóriából.

Na bazmeg! De ha helyrehozható, akkor minden fasza. Kellemes rehabilitálgatódást haver. Aztán csak óvatosan emelgesd a kisteherautókat innentől!! Inkább combból, egyenes, feszes derékkal. Laughing
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-10-05, 07:40

Gyógyuljál Deni boy, aztán gyere!!!
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-10-04, 12:43

danny2008 írta:
Balthier írta:
Denni, gyógyulgass, aztán térj vissza közénk, hogy legyen megint pörgés. Nagy hello!

Köszi a jókívánságot!
Visszajövök, megoldom a hotspot-ot, vagy a wi-fit, aztán írok. Hoztam be magammal 50-60 filmet, hogy ellegyek, már néztem párat, majd írok róluk.
A Torrente 5 meg nem ilyenkor jön ki szinkronosan, mikor itt bent vagyok, és nem tudom leszedni, a fene egye meg! Meg a Jurassic, San Andreas, Poltergeist, meg egy csomó jó új film. Na hazamegyek, mind leszedem, csak úgy izzadni fog a utorrent! Laughing

A Poltergeist-ot kerüld, mint a pestist. Eszméletlenül szar film. Ha már horror, akkor inkább Insidious 2-3.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-10-04, 10:24

Balthier írta:
Denni, gyógyulgass, aztán térj vissza közénk, hogy legyen megint pörgés. Nagy hello!

Köszi a jókívánságot!
Visszajövök, megoldom a hotspot-ot, vagy a wi-fit, aztán írok. Hoztam be magammal 50-60 filmet, hogy ellegyek, már néztem párat, majd írok róluk.
A Torrente 5 meg nem ilyenkor jön ki szinkronosan, mikor itt bent vagyok, és nem tudom leszedni, a fene egye meg! Meg a Jurassic, San Andreas, Poltergeist, meg egy csomó jó új film. Na hazamegyek, mind leszedem, csak úgy izzadni fog a utorrent! Laughing
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-10-04, 10:17

Bodo írta:
Na minnyá felhívok ott valakit, hogy, mi az, hogy, hogy hogy?!!
Faszom, miféle diszkrimináció már ez.

Amúgy miért is rehabilitálódsz?

Nekem a telcsin telenoros LTE van, igaz ez is csak szar 500MB. De ha le van lassítva, is teljesen korrekten használható. Még úgy is, hogy hotspotként használom, és a laptoppon netezek itt meóban.

Há' híjjá is fel valakit, mert így lemaradok a kedvenc új fuvaros sorozatomról, a FakeTaxi-ról, azt se engedi! Laughing

Hogy miért? Július utolsó hetében beállt a derekam. Elmentem a sebészetre, csináltak 5 röntgen fotót, majd felírtak krémet, 2 gyógyszert, meg egy gerinckötőt/fűzőt. 1 hét otthon, majd visszamentem melózni, de 10 napot bírtam csak, ha valamit le ejtettem nem bírtam lehajolni érte, a többiek vették fel. Vissza a sebészetre, ahol elküldtek MR vizsgálatra, na oda aug.27-re kaptam időpontot.
Közben bent a melóhelyen jár egy neves főorvos, elmesèltem neki, hogy mi van velem, azt mondta minek mentem a sebészetre, gerinccel a reumatológiára kell menni. Megadta a ORFI osztályvezető főorvosnőjének a számát, hogy hívjam fel, hivatkozzak ő rá, és vizsgáljon meg. Na fogadott is a nő a magánrendelőjében, addigra megvolt az MR vizsgálat is, azt a lemezt vittem magammal, és felvételen kiderült, hogy gerincsérvem van, az enyhébb kategóriából. Műteni nem kell, helyrehozható kezelésekkel, de ahhoz be kell feküdjek az osztályára az ORFI-ba. Szóval ezért vagyok itt, mert úgy fájt már a derekam bal oldala, hogy estére már a bal lábamban is fájdalmat éreztem, belülről, mintha a csontból sugározódna.
De jók ezek a kezelések, mindennap reggel 7:30-tól délig van program, de használnak, érzem, hogy jobb már. Ide mondjuk mindenki 3 hétre "jön", aztán megy haza. Azért írtam idézőjelbe, mert ez nem az a sablonos kórház, ez egy rehab intézet. Bármi kérhet ide beutalót, akármilyen reumatológiai baja van, kap egy 3 hetes kezelést, aztán mehet haza.
Nekem jövőhéten járna le a 3 hét, de lehet, hogy bent tartanak még 21.-ig. Én mondtam nekik, hogy én ráérek, idő nem számít, a meló megvár (vagy nem, de ki nem szarja le), első a gerincem és az egészségem.

Jó ötlet ez a hotspot, majd kihozom a laptopot a teraszra vagy az udvarra, aztán majd úgy. Most is az udvarról írok telóról, mert a szobában nem hogy LTE, de még 3G sincs, csak az Edge, annyira leárnyékol az épület, az meg kurva szar, azzal nem lehet spotolni.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-10-04, 09:37

Kiccsidzson írta:


aztán hó van e már e ott?

szerk: azt hittem, h osztrákban vagy (ORF - hihi), de ezek szerint csak túlzásba vitted a ruszki gömbök rángatását Surprised

mondottam: alsó holtponton nem rángatni, mert az izület bánja. egyél sok mákot, tejterméket nem ajánlom a kálciumparadoxon miatt.

szerk 2: meg asszem keverlek is Jonnyval, szóval van baj bőven Very Happy

lol!
Mondtam én, hogy kevesebb tudatmódosító szereket használjon az ember. De ezek a mai fiatalok.... Cool
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-10-03, 22:27

Denni, gyógyulgass, aztán térj vissza közénk, hogy legyen megint pörgés. Nagy hello!
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-10-03, 21:05

danny2008 írta:
Nem elég, hogy itt rehabilitálódok az ORFI-ban 2 hete, de az itteni wi-fi nem engedi, hogy hozzászólást küldjek erre az oldalra. Letilt. Persze a mobilnet a telóról is ilyenkor fogy el, majd 7.-én töltődik vissza a kis fos 500mb-om.
Szóval maradt az ultra lassított LTE, 32kbps-el. Ja, és még 1 hétig ( ha nem 2) még maradok. Lehet elkunyerálom a szomszéd szobába lévő csávó magán wi-fijéhez a jelszót. Laughing

Na minnyá felhívok ott valakit, hogy, mi az, hogy, hogy hogy?!!
Faszom, miféle diszkrimináció már ez.

Amúgy miért is rehabilitálódsz?

Nekem a telcsin telenoros LTE van, igaz ez is csak szar 500MB. De ha le van lassítva, is teljesen korrekten használható. Még úgy is, hogy hotspotként használom, és a laptoppon netezek itt melóban.


A hozzászólást Bodo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-10-04, 09:45-kor.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-10-03, 18:42

danny2008 írta:
Nem elég, hogy itt rehabilitálódok az ORFI-ban 2 hete, de az itteni wi-fi nem engedi, hogy hozzászólást küldjek erre az oldalra. Letilt. Persze a mobilnet a telóról is ilyenkor fogy el, majd 7.-én töltődik vissza a kis fos 500mb-om.
Szóval maradt az ultra lassított LTE, 32kbps-el. Ja, és még 1 hétig ( ha nem 2) még maradok. Lehet elkunyerálom a szomszéd szobába lévő csávó magán wi-fijéhez a jelszót. Laughing

aztán hó van e már e ott?

szerk: azt hittem, h osztrákban vagy (ORF - hihi), de ezek szerint csak túlzásba vitted a ruszki gömbök rángatását Surprised

mondottam: alsó holtponton nem rángatni, mert az izület bánja. egyél sok mákot, tejterméket nem ajánlom a kálciumparadoxon miatt.

szerk 2: meg asszem keverlek is Jonnyval, szóval van baj bőven Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-10-03, 18:41

Balthier írta:
Kiccsidzson írta:
20 éves érettségi oszitali, kiből mi lett, blabla.
nagy vonalakban 3 rendőr, 6-5 tűzoltó, kb ugyanennyi a szakmában maradt. de én súlyos tévedésben éltem, 33 emberre számítottam, aztán végetünk 21-en Shocked és tényleg, ennyien voltunk a tablón, ennyi név szerepelt a meghívón annó. sok ember úgy tűnt el, h még most sem tudom mikor pottyant ki az osztályból.

---------------

megvan a mc'vities bögre a 2 kekszért, azért pörölni kellett érte, de csak meglett, tök igényes amúgy, nagy brit zászló rajta, ez kell a fajmagyarnak.

Mi 2009-ben végeztünk, azóta három csajnak gyereke van, mások meg melóznak vagy még mindig egyetemre járnak. Relatíve kevés jutott be jó egyetemekre, és ők is majdnem kivétel nélkül szakot váltottak / csúsztak a képzéssel / otthagyták a picsába. Páran szerencsét próbáltak külföldön, talán csak egy maradt kint Ausztráliában. Ja, és amikor osztálytalálkozót próbál valaki szervezni, senki nem megy el rá. Tavaly az ötéves találkozót már senki sem szervezte meg.

mi az, h nem megy el rá? mert sűrűn szervezitek bakker. nekünk 95ben volt az érettségi, azóta zéró tali, 20 év után ez az első, h vkinek eszébe jutott megszervezni. ofővel, a régi osztályteremben, mindenki leült az akkori helyére, oktatókkal akik a szakma rejtelmeit oktatták, el is jött mindenki kivétel 4 fő.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-10-03, 18:33

Nem elég, hogy itt rehabilitálódok az ORFI-ban 2 hete, de az itteni wi-fi nem engedi, hogy hozzászólást küldjek erre az oldalra. Letilt. Persze a mobilnet a telóról is ilyenkor fogy el, majd 7.-én töltődik vissza a kis fos 500mb-om.
Szóval maradt az ultra lassított LTE, 32kbps-el. Ja, és még 1 hétig ( ha nem 2) még maradok. Lehet elkunyerálom a szomszéd szobába lévő csávó magán wi-fijéhez a jelszót. Laughing
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-10-03, 08:55

Kiccsidzson írta:
20 éves érettségi oszitali, kiből mi lett, blabla.
nagy vonalakban 3 rendőr, 6-5 tűzoltó, kb ugyanennyi a szakmában maradt. de én súlyos tévedésben éltem, 33 emberre számítottam, aztán végetünk 21-en Shocked és tényleg, ennyien voltunk a tablón, ennyi név szerepelt a meghívón annó. sok ember úgy tűnt el, h még most sem tudom mikor pottyant ki az osztályból.

---------------

megvan a mc'vities bögre a 2 kekszért, azért pörölni kellett érte, de csak meglett, tök igényes amúgy, nagy brit zászló rajta, ez kell a fajmagyarnak.

Mi 2009-ben végeztünk, azóta három csajnak gyereke van, mások meg melóznak vagy még mindig egyetemre járnak. Relatíve kevés jutott be jó egyetemekre, és ők is majdnem kivétel nélkül szakot váltottak / csúsztak a képzéssel / otthagyták a picsába. Páran szerencsét próbáltak külföldön, talán csak egy maradt kint Ausztráliában. Ja, és amikor osztálytalálkozót próbál valaki szervezni, senki nem megy el rá. Tavaly az ötéves találkozót már senki sem szervezte meg.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-09-21, 09:58

20 éves érettségi oszitali, kiből mi lett, blabla.
nagy vonalakban 3 rendőr, 6-5 tűzoltó, kb ugyanennyi a szakmában maradt. de én súlyos tévedésben éltem, 33 emberre számítottam, aztán végetünk 21-en Shocked és tényleg, ennyien voltunk a tablón, ennyi név szerepelt a meghívón annó. sok ember úgy tűnt el, h még most sem tudom mikor pottyant ki az osztályból.

---------------

megvan a mc'vities bögre a 2 kekszért, azért pörölni kellett érte, de csak meglett, tök igényes amúgy, nagy brit zászló rajta, ez kell a fajmagyarnak.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-09-19, 23:41

Balthier írta:
Kiccsidzson írta:
ezer menekült jött át gyékényesnél, a sor vége surdon van, eleje kanizsán, szinte itt az ablak alatt vonultak, fáni.

vigasztal a tudat, h a drótrendszer legalább működik, csak orbán drótozhatna gyorsabban is.

Legjobb tudomásom szerint meg szart sem ér, ha nem őrzik. Szeged környékén is össze-vissza volt vágva, amíg ki nem vezényelték oda a rendőröket.

azért annyira működik, h az húzta rá a horvátokra a sok ezer migránst.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-09-19, 11:30

Kiccsidzson írta:
ezer menekült jött át gyékényesnél, a sor vége surdon van, eleje kanizsán, szinte itt az ablak alatt vonultak, fáni.

vigasztal a tudat, h a drótrendszer legalább működik, csak orbán drótozhatna gyorsabban is.

Legjobb tudomásom szerint meg szart sem ér, ha nem őrzik. Szeged környékén is össze-vissza volt vágva, amíg ki nem vezényelték oda a rendőröket.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-09-19, 07:13

ezer menekült jött át gyékényesnél, a sor vége surdon van, eleje kanizsán, szinte itt az ablak alatt vonultak, fáni.

vigasztal a tudat, h a drótrendszer legalább működik, csak orbán drótozhatna gyorsabban is.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-09-18, 07:53

Kiccsidzson írta:
Johnny1 írta:
Kiccsidzson írta:
mindig gondban voltam, h milyen zacskót húzzak a telóra, h ne egye a por. aztán megoldódott a dolog, ugyanis rájöttem, h a bútorfogantyúk pont passzolnak a telóra, mintha ráöntötték volna, meg is oldódott a dolog egy időre. manapság viszont túl passzos a nejlon, alig tudom kivenni a telót ha csörög, úgyhogy van baj bőven, megint vagdalni kell meg ragasztgatni Mad

Bútorfogantyú? Ezt most nem nagyon tudom elképzelni Smile

hihi, mármint a zacskója Very Happy

Jaj, oké Smile
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-09-17, 18:03

Johnny1 írta:
Kiccsidzson írta:
mindig gondban voltam, h milyen zacskót húzzak a telóra, h ne egye a por. aztán megoldódott a dolog, ugyanis rájöttem, h a bútorfogantyúk pont passzolnak a telóra, mintha ráöntötték volna, meg is oldódott a dolog egy időre. manapság viszont túl passzos a nejlon, alig tudom kivenni a telót ha csörög, úgyhogy van baj bőven, megint vagdalni kell meg ragasztgatni Mad

Bútorfogantyú? Ezt most nem nagyon tudom elképzelni Smile

hihi, mármint a zacskója Very Happy
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-09-17, 13:21

Kiccsidzson írta:
mindig gondban voltam, h milyen zacskót húzzak a telóra, h ne egye a por. aztán megoldódott a dolog, ugyanis rájöttem, h a bútorfogantyúk pont passzolnak a telóra, mintha ráöntötték volna, meg is oldódott a dolog egy időre. manapság viszont túl passzos a nejlon, alig tudom kivenni a telót ha csörög, úgyhogy van baj bőven, megint vagdalni kell meg ragasztgatni Mad

Bútorfogantyú? Ezt most nem nagyon tudom elképzelni Smile
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-09-16, 18:47

mindig gondban voltam, h milyen zacskót húzzak a telóra, h ne egye a por. aztán megoldódott a dolog, ugyanis rájöttem, h a bútorfogantyúk pont passzolnak a telóra, mintha ráöntötték volna, meg is oldódott a dolog egy időre. manapság viszont túl passzos a nejlon, alig tudom kivenni a telót ha csörög, úgyhogy van baj bőven, megint vagdalni kell meg ragasztgatni Mad
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-09-14, 17:24

Balthier írta:
Kiccsidzson írta:
azt hittem átmennek hozzá és megverik. ez a feljelentgetés, hát elég.. kultúrált? Very Happy


Pedig anno már martyin is hisztizett, hogy "átmegy a Teve utcára", de persze szart se csinált. Akkor nem tudom, milyen balhé volt. Egyszer az 576 online-t is betámadták pár napra, tán akkor lehetett.
Nem. ez már a psc-n volt Very Happy
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime2015-09-14, 13:08

Kiccsidzson írta:
azt hittem átmennek hozzá és megverik. ez a feljelentgetés, hát elég.. kultúrált? Very Happy


Pedig anno már martyin is hisztizett, hogy "átmegy a Teve utcára", de persze szart se csinált. Akkor nem tudom, milyen balhé volt. Egyszer az 576 online-t is betámadták pár napra, tán akkor lehetett.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mizu......................? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizu......................?   Mizu......................? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mizu......................?
Vissza az elejére 
2 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mizu......................?
» Mizu......................?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: