Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel   Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel Icon_minitime2017-02-28, 20:17

Mostanában nagyon bassza a CPY team a Denuvo másolásvédelmet, nemrég volt ugye a Resi 7 törése, és most a legutóbbi játékpakkban benne van a legújabb Sherlock Holmes játék is (Devils Daughter). Most szedem, a hetekben szeretném kijátszani, mert állítólag csak 8 óra, ráadásul ilyen "egy ügy - egy epizód" alapokra van felosztva.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel   Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel Icon_minitime2013-06-03, 07:43

Mivel ez a mostani rendszer már a végét járja, muszáj lesz jönnie egy komoly váltásnak globálisan.
Az online terjesztésben-kölcsönzésben én is nagy fantáziát látok, de nem úgy, mint a ps+.
Ha normális árakkal tudnának kalkulálni, szerintem nagyon vissza szorulna a warez.
Most jön ügye az új gen, meg lesz a király védelem, no warez. Sokan azért nem fognak váltani, mert úgy sem veszik meg a majd 20K-s gammákat, pedig fasza lenne haladni. De ha egy tölthető tartalmat emberi léptékkel áraznának, vagy tényleg lehetne akár kölcsönözni is, nagyságrendekkel kisebb áron, rengetegen elgondolkodnának, én biztos!!

Basszus ez a google music meg nem elérhető innen. Még esélyt se adnak! Sad
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel   Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel Icon_minitime2013-06-03, 00:14

Én valamennyire benne lennék az online terjesztésben. Van benne ráció. De ami bassza csőrömet ezzel kapcsolatban, hogy olyan pofátlan árakat kérnek, hogy az nem igaz.
Bemegyek a boltba, leemelem a zsír új gammát és fizetek 40 fontot. Ebben benne van mindenkinek a nyeresége. A fejlesztőnek, a kiadónak, annak aki lemezre nyomta, a terjesztőnek, a nagykereskedőnek és a kiskereskedőnek( ez csak példa volt, nem tudom kiken megy keresztül pontosan, ne kössön bele senki).
És mi van, ha akár a Live- ra vagy akár a PSN- re megyek? Ugyanazért a zsír új játékért 50 fontot akarnak kérni. Mi a jó büdös fasznak? Nincs kézzel fogható produktum a kezemben... ezzel már eleve a termelés és a szállítmányozás kiesik( minusz akárhány font... legyen monnyuk 4- 4 font mindkettőnek). Kiesett a nagyker, legyen monnyuk újabb 4 font. Kisker, szintén 4 font. Ez eddig legalább 16 font minusz. SZóval, ha ott az online felületen egy mondjuk 25 fontos árcimkét látok az 50 helyett( még most sem akarom elhinni, hogy ilyen hülyék), akkor azt mondom, hogy előfordulhat, hogy elgondolkozok rajta. Ha meg esetleg még dinamikusan mozogna az ár, mint a kereskedésekben, akkor pláne. Ha egy játékról, kiderül, hogy szar, akkor két hónap alatt leesik az ára akár a felére. Ezzel szemben, az online boltban még mindig 50 fontos cimke feszít. Persze, hogy nem tudják elterjeszteni.
Most megjelent ugye a Daft Punk új albuma. Bemegyek a boltba, leemelem a polcról, 10 font vagy afölött van az ára. Felmegyek a google play- re, 4.99. És az még nem néztem meg, de ha egy kicsit is olyan, mint az itunes, akkor még bele is tudok hallgatni, vagy akár számonként megvenni. Nem veszek zsákbamacskát.

Ugyanezt a játékokra átültetve....
A cikkben nem is olyan hülyeség az a kölcsönzős dolog. Vagy az, hogy pénzvisszafizetést bevezetni. Mondjuk mivel rengeteg adatot tudnak csekkolni, ha a game nem érte még el a 25%- ot, akkor lehessen jelezni, hogy valaki akar- e pénzvisszafizetést kérni. Addigra már át tud jönni a parasztnak, hogy tetszik- e, meg akarja- e tartani, vagy esetleg ez az a produktum, amiért nem akar pénzt fizetni.
Szóval szerintem lehetne itt megoldás, de nem gondolkoztak el rajta igazán( vagy csak tesztelik az embereket, hogy netán hajlandóak- e fizetni akár ekkora összeget is... remélem nem). Az online zeneletöltés is akkor indult be, amikor megtalálták a megfelelő összeget. Ennek ellenére itt még az megy, hogy a 45 fontos( mert azt ugye drágábban is el lehet adni ugye) Call of Duty- hoz van egy 35 fontos egy éves online pass, ami ha megvertek sem tudom mi a rákra jó, de sajnos az emberek benyelték. Meg a játékok, amikhez a megjelenés napján DLC- ket lehet kapni. Ezt is benyelték. És ezt már nem tudjuk visszaköhögni sajnos. De remélem, hogy ha tényleg ráálnak az online terjesztésre ennyiért, az a torkukon akad majd. Felőlem akár tönkre is mehet mindkettő, pedig szeretem őket. Mindkét gép megvan.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel   Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel Icon_minitime2013-06-02, 07:22

[You must be registered and logged in to see this link.]
Na akkor ki is a nagyobb tolvaj?!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
hgabi00

hgabi00


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Aug. 08.

Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel   Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel Icon_minitime2012-08-15, 12:12

Kiccsidzson írta:
meg minimum milyen gyors net?
Ha elég türelmes vagy, akkor bármilyen elég. Smile
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel   Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel Icon_minitime2012-08-14, 21:48

Köszi.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel   Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel Icon_minitime2012-08-14, 21:36

Skacok, kezdene érdekelni engem is ez a warez dolog.

2 kérdésem lenne, mondjuk box warez kapcsán:

- kb mennyiben van egy évben(pénzben)? Mókokkal együtt? Egyszer 15.000 ft az RGH, utána nogond!!

- a gémeket hogyan kell beszerválni? Van még ez a kimegyek a piacra dolog, vagy netről jön le minden? Biztos van piacos cuccolás, de pl. RGH-nál a download sokkal ésszerűbb és megbízhatóbb megoldás.

- és ha igen, mekkora teljesítményű gép kell ehhez a leszedegetéshez, meg minimum milyen gyors net? Nekem 20Mb/s- es netem van, az torrentről max 2MB/s-el tölt. Ami kb. annyi, hogy egy átlag 7-8GB-os gamma olyan 30 perc. Elég hozzá egy akármilyen laptop is, csak legyen benne hálókártya.

- meg warezol itt valaki ps3-on is? Lehet egyáltalán? Lehtett, de úgy tudom a sony sikeresen befoltozta a rést és vége a jailbrakenek.

- meg a warez gémek mennyire megbízhatóak? Nem szarik be az uccsó pályán?Abszolúte megbízhatóak.

- a warezzel boxon sem lehet onlineolni? Ledob a rendszer? Mondjuk én soha nem multizok, úgyhogy ez engem nem érint.X-nél van rá mód dual boottal, az az rgh+5K és tök biztonsággal mehetsz LIVE-ozni, de ha nem szoktál, minek kérded? Rolling Eyes

Na jó, ez 6 kérdés. Pont annyi válasz is!!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel   Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel Icon_minitime2012-08-14, 21:04

Skacok, kezdene érdekelni engem is ez a warez dolog.

2 kérdésem lenne, mondjuk box warez kapcsán:

- kb mennyiben van egy évben(pénzben)? Mókokkal együtt?

- a gémeket hogyan kell beszerválni? Van még ez a kimegyek a piacra dolog, vagy netről jön le minden?

- és ha igen, mekkora teljesítményű gép kell ehhez a leszedegetéshez, meg minimum milyen gyors net?

- meg warezol itt valaki ps3-on is? Lehet egyáltalán?

- meg a warez gémek mennyire megbízhatóak? Nem szarik be az uccsó pályán?

- a warezzel boxon sem lehet onlineolni? Ledob a rendszer? Mondjuk én soha nem multizok, úgyhogy ez engem nem érint.

Na jó, ez 6 kérdés.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel Empty
TémanyitásTárgy: Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel   Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel Icon_minitime2012-08-14, 20:59

Avagy minden ami warez, lopjuk ki a napból is az égőt, avagy minek fizetni azért ami ingyen van?


A hozzászólást Kiccsidzson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-08-14, 21:45-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel   Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Spoiler Zóna avagy kibeszélő topik
» Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)
» Méhész topik
» Az internet topik.
» HD-SD media topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Games-
Ugrás: