Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 HD-SD media topik

Go down 
+4
bundas01
Sith Lord
Kiccsidzson
Bodo
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2016-08-18, 11:23

Nekünk 3D-s a Samsung, de nagyon nem hasznaljuk ki. Egyszer néztem rajta filmet így meg nyomtam a Killzone 3-mat, de ennyi. Részemrôl elmúlt a 3D parasztvakítàs, moziban is jobban szeretem a sima 2D cuccokat. Nincs szemüveg és nincs fejfàjàs.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2016-08-18, 07:05

Majd ha a mozikba is betör a VR! Ott ülünk mind sisakban a nézőtéren XD
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2016-08-17, 21:15

Kiccsidzson írta:
Sztem a 3d-t a vr sisakok ölik meg. Akkor meg ugye minek a tvbe 3d?

Egyébként veled is az lenne sztem, h oké, h 3d, de a rosseb szarakszik vele. Ha nem ülsz elég közel nem jó, ha nem pont szemben ülsz a tv-vel nem jó, fejfájás, stb..
Semmit nem vesztesz ha kihagyod. Akkor már inkább 4k.

Na jó csak ha 4K, meg ívelt, basszák már bele a 3D-t, aztán hagy döntsem el, hogy úgy akarom nézni vagy sem.
Bár én nem teszteltem, hogy fejfájás, de ha 3D, akkor inkább TV mint VR, nem tudom, lehet maradi vagyok, de én nem teszek hajszárító búrát a fejemre. (bár lehet tesztelni kéne mindkettőt)

De ha itt a vége, akkor nem volt valami hosszú élettartam. És a konzolok/játékkészítők se igazán használták ki ez a lehetőséget. Rolling Eyes
Pedig a filmipar még rajtavan valamelyest...
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2016-08-16, 22:27

Sztem a 3d-t a vr sisakok ölik meg. Akkor meg ugye minek a tvbe 3d?

Egyébként veled is az lenne sztem, h oké, h 3d, de a rosseb szarakszik vele. Ha nem ülsz elég közel nem jó, ha nem pont szembeb ülsz a tv-vel nem jó, fejfájás, stb..
Semmit nem vesztesz ha kihagyod. Akkot már inkább 4k.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2016-08-16, 22:04

A 3D otthoni szórakozás behalt? Vagy behalóban van a 4K miatt??

Csak mert nézegetem mindig a TV-ket, az újakat. Hogy milyet kéne venni, meg, hogy tisztában legyek az adott típusokkal, hogy melyik sorozatszám mit is tud.
Nézzük a Samut, mert én csak abban gondolkozom, mint TV, a Pana plazma már nem játszik. Razz  Laughing

2 éve volt a H6400-es széria, ami már tudta a 3D-t, ebből egy 40"-es anno 150-ért vihető volt. Aztán jött tavaly a J széria, itt már csak a 7-es sorozatban volt 3D ha jól emlékszem, a JU7500-as ami ívelt 3D volt. És itt az idei, az új K széria, ami sem a Samsung oldalán, sem az Árgép boltjai oldalán nem találok olyat, amiben lenne 3D, de lehet a full-full KS9000 (SUHD) tv-ben van, csilliárdért, de elérhető áron, mint azelőtt volt, nincs.

Vagy tévedek? Ti mit tudtok? Megölte a 4k a 3D-t? Dehát 4K-ból sincs semennyi...
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2016-01-01, 18:04

Kiccsidzson írta:
az gondolom extra nagy álom, h a tv-re rádugom az okostelót, és az lejátssza a vele felvett hd videót, ugye? mert rádugtam, és annyit mondott a tv, az adathordozó nem olvasható, vagy mi. talán ha frissíteném a tv szotvert?
bounce

Elvileg működik, mi tabletről néztünk filmet tv-n, csak kellett hozzá egy kábel.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2016-01-01, 11:57

Van mini usb-hdmi atalakito amugy. De szedd ki az sd kartyat es azt rakd be a tv be, az is megoldas.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2016-01-01, 10:28

az gondolom extra nagy álom, h a tv-re rádugom az okostelót, és az lejátssza a vele felvett hd videót, ugye? mert rádugtam, és annyit mondott a tv, az adathordozó nem olvasható, vagy mi. talán ha frissíteném a tv szotvert?
bounce
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2015-08-14, 16:56

Bodo írta:
Na, a lényeg már meg is van!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[You must be registered and logged in to see this image.]

Zsír! Akkor mostmár csak egy ágy kell!!! What a Face Cool Wink

Nekem is kéne egy 4K-s ívelt UHD 3D-s tv. Ja persze 55 collosba... Laughing
Megyek is, írok a Mitulá bátinak! Wink
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2015-08-06, 21:43

Bodo írta:
Na, a lényeg már meg is van!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[You must be registered and logged in to see this image.]

NICE!!!!!
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2015-08-04, 06:12

Na, a lényeg már meg is van!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2015-07-28, 18:02

Bodo írta:
danny2008 írta:
Bodo, mi a neve annak az asztali média lejátszónak, ami minden fájlt kezel felirattal együtt? Rolling Eyes
Csak mert lehet kéne, ha ráunok a konvertálásra, most hogy az avinak annyi....

Egreat!  Van sok sok típusa, nézz szét és válaszd a neked legjobbat.
Nekem bejött a márka.

Köszi, jól jöhet még. Wink
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2015-07-13, 14:00

danny2008 írta:
Bodo, mi a neve annak az asztali média lejátszónak, ami minden fájlt kezel felirattal együtt? Rolling Eyes
Csak mert lehet kéne, ha ráunok a konvertálásra, most hogy az avinak annyi....

Egreat! Van sok sok típusa, nézz szét és válaszd a neked legjobbat.
Nekem bejött a márka.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2015-07-12, 19:01

Bodo, mi a neve annak az asztali média lejátszónak, ami minden fájlt kezel felirattal együtt? Rolling Eyes
Csak mert lehet kéne, ha ráunok a konvertálásra, most hogy az avinak annyi....
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2015-05-08, 14:49

Balthier írta:
Egy óccsó usb-s controllerel meg tudom csinálni azt, hogy x360 controllerként emulálja valami szoftver, és így minden játék elfogadja? Mert alapból egy csomó gém nem támogatja azt a cuccot, amit tavaly vettem.

Én is ezért vettem, egy 360-as kontrollert.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2015-05-07, 08:21

Balthier írta:
Egy óccsó usb-s controllerel meg tudom csinálni azt, hogy x360 controllerként emulálja valami szoftver, és így minden játék elfogadja? Mert alapból egy csomó gém nem támogatja azt a cuccot, amit tavaly vettem.

Itt (https://github.com/x360ce/x360ce) szerintem elég jól leírják, meg van egy csomó vidi a youtube-on. Sajnos többet nem tudok segíteni, nekem x360 joyom van.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2015-05-06, 19:28

Egy óccsó usb-s controllerel meg tudom csinálni azt, hogy x360 controllerként emulálja valami szoftver, és így minden játék elfogadja? Mert alapból egy csomó gém nem támogatja azt a cuccot, amit tavaly vettem.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2014-01-08, 12:45

danny2008 írta:
danny2008 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Hat bocs, hogy ezt mondom, de ha rarakod az isot a lemezre, azt kenheted a hajadra, mert az csak egy kepfajl.
Az isot megnyitod daemon tools-szal, aztan vagy lehet masolni virtualis romrol letezore, vagy rabaszod az iso lemez mappait (pl. Video_ts) az ures dvd_re.
Nem feltétlen. Ha Imageburnnel írja ki akkor szerintem jó. Bár már vagy 4-5 éve nem írtam ki filmet...

Itt egy egész használható leírás.
[You must be registered and logged in to see this link.]
ISO önmagában nem jó, kell hozzá progi, amivel kicsomagolva  megírod a lemezt.

Köszi, majd jővőre rálesek, idén már nincs időm.  Wink What a Face drunken Cool 

Na elolvastam, tényleg egyszerű, köszi.  Wink Bár a nővérem ma meg dobantott negyed évre külföldre, szóval áprilisig ráérek kitanulni. Addig meg nézi az iso-fájlokat.  Laughing 

Sok sikert Smile
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2014-01-08, 12:12

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Hat bocs, hogy ezt mondom, de ha rarakod az isot a lemezre, azt kenheted a hajadra, mert az csak egy kepfajl.
Az isot megnyitod daemon tools-szal, aztan vagy lehet masolni virtualis romrol letezore, vagy rabaszod az iso lemez mappait (pl. Video_ts) az ures dvd_re.
Nem feltétlen. Ha Imageburnnel írja ki akkor szerintem jó. Bár már vagy 4-5 éve nem írtam ki filmet...

Itt egy egész használható leírás.
[You must be registered and logged in to see this link.]
ISO önmagában nem jó, kell hozzá progi, amivel kicsomagolva  megírod a lemezt.

Köszi, majd jővőre rálesek, idén már nincs időm.  Wink What a Face drunken Cool 

Na elolvastam, tényleg egyszerű, köszi.  Wink Bár a nővérem ma meg dobantott negyed évre külföldre, szóval áprilisig ráérek kitanulni. Addig meg nézi az iso-fájlokat.  Laughing 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2013-12-31, 18:45

Johnny1 írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Hat bocs, hogy ezt mondom, de ha rarakod az isot a lemezre, azt kenheted a hajadra, mert az csak egy kepfajl.
Az isot megnyitod daemon tools-szal, aztan vagy lehet masolni virtualis romrol letezore, vagy rabaszod az iso lemez mappait (pl. Video_ts) az ures dvd_re.
Nem feltétlen. Ha Imageburnnel írja ki akkor szerintem jó. Bár már vagy 4-5 éve nem írtam ki filmet...

Itt egy egész használható leírás.
[You must be registered and logged in to see this link.]
ISO önmagában nem jó, kell hozzá progi, amivel kicsomagolva  megírod a lemezt.

Köszi, majd jővőre rálesek, idén már nincs időm.  Wink What a Face drunken Cool 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2013-12-31, 13:58

bundas01 írta:
Balthier írta:
Hat bocs, hogy ezt mondom, de ha rarakod az isot a lemezre, azt kenheted a hajadra, mert az csak egy kepfajl.
Az isot megnyitod daemon tools-szal, aztan vagy lehet masolni virtualis romrol letezore, vagy rabaszod az iso lemez mappait (pl. Video_ts) az ures dvd_re.
Nem feltétlen. Ha Imageburnnel írja ki akkor szerintem jó. Bár már vagy 4-5 éve nem írtam ki filmet...

Itt egy egész használható leírás.
[You must be registered and logged in to see this link.]
ISO önmagában nem jó, kell hozzá progi, amivel kicsomagolva megírod a lemezt.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2013-12-30, 21:34

Balthier írta:
Hat bocs, hogy ezt mondom, de ha rarakod az isot a lemezre, azt kenheted a hajadra, mert az csak egy kepfajl.
Az isot megnyitod daemon tools-szal, aztan vagy lehet masolni virtualis romrol letezore, vagy rabaszod az iso lemez mappait (pl. Video_ts) az ures dvd_re.
Nem feltétlen. Ha Imageburnnel írja ki akkor szerintem jó. Bár már vagy 4-5 éve nem írtam ki filmet...
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2013-12-30, 20:55

Hat bocs, hogy ezt mondom, de ha rarakod az isot a lemezre, azt kenheted a hajadra, mert az csak egy kepfajl.
Az isot megnyitod daemon tools-szal, aztan vagy lehet masolni virtualis romrol letezore, vagy rabaszod az iso lemez mappait (pl. Video_ts) az ures dvd_re.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2013-12-30, 17:24

bundas01 írta:
danny2008 írta:
No akkor kéne egy kis segítség. Bár én avi-kölcsönző vagyok, most nővérkém megkért egy dvd-film letöltésre. Le is szedtem neki a vadiúj filmeket, Love Story meg ilyenek (úristen), na meg a Tövismadarak 4 lemezes verziója is kéne majd neki.
A kérdésem, ha lejött a dvd-fájl, akkor mit kell kiírni dvd-re? Az egész mappát, tehát pl a Love Story mappa, úgy ahogy van mindenestül (sample, srt v. txt fájl), vagy csak az "iso"-t kell kiírni, ahhoz, hogy olyan legyen, amikor az ember beteszti a (normál/eredeti) dvd-lejátszóba egyből jöjjön a menü (jelenetek/beállítások).  scratch 
Köszi a segítséget előre is  Wink 
Úgy emlékszem, hogy az ISO-t. De már évek óta nem írtam lemezt. Az már retro, haver!
 rabbit 

Kösz-kösz! Én se írtam lemezt, ezért is kérdeztem. Retro? Mert a Love Story és a Tövismadarak mi? Jóhogy nem kérte nővérem a Ron Jeremy Best of-ot is.  Laughing What a Face Cool 
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2013-12-30, 16:59

danny2008 írta:
No akkor kéne egy kis segítség. Bár én avi-kölcsönző vagyok, most nővérkém megkért egy dvd-film letöltésre. Le is szedtem neki a vadiúj filmeket, Love Story meg ilyenek (úristen), na meg a Tövismadarak 4 lemezes verziója is kéne majd neki.
A kérdésem, ha lejött a dvd-fájl, akkor mit kell kiírni dvd-re? Az egész mappát, tehát pl a Love Story mappa, úgy ahogy van mindenestül (sample, srt v. txt fájl), vagy csak az "iso"-t kell kiírni, ahhoz, hogy olyan legyen, amikor az ember beteszti a (normál/eredeti) dvd-lejátszóba egyből jöjjön a menü (jelenetek/beállítások).  scratch 
Köszi a segítséget előre is  Wink 
Úgy emlékszem, hogy az ISO-t. De már évek óta nem írtam lemezt. Az már retro, haver!
 rabbit 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2013-12-30, 16:47

No akkor kéne egy kis segítség. Bár én avi-kölcsönző vagyok, most nővérkém megkért egy dvd-film letöltésre. Le is szedtem neki a vadiúj filmeket, Love Story meg ilyenek (úristen), na meg a Tövismadarak 4 lemezes verziója is kéne majd neki.
A kérdésem, ha lejött a dvd-fájl, akkor mit kell kiírni dvd-re? Az egész mappát, tehát pl a Love Story mappa, úgy ahogy van mindenestül (sample, srt v. txt fájl), vagy csak az "iso"-t kell kiírni, ahhoz, hogy olyan legyen, amikor az ember beteszti a (normál/eredeti) dvd-lejátszóba egyből jöjjön a menü (jelenetek/beállítások).  scratch 
Köszi a segítséget előre is  Wink 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2013-11-29, 20:08

Bodo írta:
Na, ja tényleg, megvan az új boxos monitor.
Azóta ezen tolom az AC4-et és eddig örülök.
Baszott szép színei vannak, meg ez a fullHD is dob azért az érzésen.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jól néz ki, karaj. Gratula érte. Wink Cool 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2013-11-27, 07:40

Bodo írta:
Johnny1 írta:

Fasza, szerintem jó vétel volt.
Ja igen, Braviat fikázták sokan, hogy szar, nekem bejött. Régen próbáltam fekve nyomni én is a gémelést, de nem igazán jött be, inkább ülve, babzsák fotelben Smile
Igen a 30K is jó vétel, meg hogy még ki sem kellet fizetni...... Laughing 

Babzsák fotel? Az jó az? Kényelmes?

Nekem bejött a babzsák cucc, szépen felveszi a testem alakját, kényelmesen elüdögelek benne.
Kellett valami, mert a TV alacsonyan van, így nem volt jó, ha én felülről nézem, kicsit fura volt sima fotelből játszva.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2013-11-26, 12:10

Bodo írta:
Balthier írta:
Én csak úgy PSC-sen ide böfögöm, hogy "grat".
KSZ! rabbit 
nm!
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime2013-11-26, 11:15

Balthier írta:
Én csak úgy PSC-sen ide böfögöm, hogy "grat".
KSZ! rabbit 
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





HD-SD media topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
HD-SD media topik
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Méhész topik
» Az internet topik.
» Buli topik
» PRÓBA topik!
» TV topik - dobozleső hülyéknek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Technikai topik-
Ugrás: