Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 TV topik - dobozleső hülyéknek

Go down 
+7
bundas01
Sith Lord
Joii
Zioncsabi
Bolyhos
Balthier
Kiccsidzson
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2019-02-23, 19:57

Joii írta:
Johnny1 írta:

Hát nekem sem nagy szívügyem a dolog, de azért átfutom mindig a nyerteseket. Viszont az utóbbi 10 évben rájöttem, hogy a díjat kapott filmek és az én ízlésem nagyon messze vannak egymástól. Ez kb. abban az "indiai tigris a hajón/vagy nem, szegény indiai gyerek" filmben - aminek nem jut eszembe a címe és lusta vagyok keresni - csúcsosodott ki, azóta nem nagyon érdekel.

kb ugyanígy vagyok ezzel. az évek alatt túlságosan éltérő lett az ízlésem, nem is nézem már "élőben" sem.
amire gondolsz az a Pi Élete, a mai napig nem néztem meg Very Happy

nálam az utolsó szögek a koporsóba azt hiszem a Gettó Milliomos és a Benjamin Button voltak.

Emó?

Jaj a Gettó Milliomos, nejem nézte, én csak rápillantottam, de nem a világom.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2019-02-15, 19:46

Én ott tettem le az egész történetről, amikor (emlékeim szerint) A király beszéde nyert a Social Network és a Fekete hattyú ellen. Még akkor figyeltem oda, amikor a Saul fia megnyerte, és jó páran kiakadtak itthon miatta, pedig a másik esélyes, a Mustang nem volt akkora hatású film, mint a Saul.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2019-02-14, 18:07

ja az eredeti kérdéshez meg: most komolyan az van valaki belülről szabotálja az Oscar-t az ilyen döntésekkel?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2019-02-14, 18:06

Johnny1 írta:

Hát nekem sem nagy szívügyem a dolog, de azért átfutom mindig a nyerteseket. Viszont az utóbbi 10 évben rájöttem, hogy a díjat kapott filmek és az én ízlésem nagyon messze vannak egymástól. Ez kb. abban az "indiai tigris a hajón/vagy nem, szegény indiai gyerek" filmben - aminek nem jut eszembe a címe és lusta vagyok keresni - csúcsosodott ki, azóta nem nagyon érdekel.

kb ugyanígy vagyok ezzel. az évek alatt túlságosan éltérő lett az ízlésem, nem is nézem már "élőben" sem.
amire gondolsz az a Pi Élete, a mai napig nem néztem meg Very Happy

nálam az utolsó szögek a koporsóba azt hiszem a Gettó Milliomos és a Benjamin Button voltak.

Emó?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2019-02-12, 21:57

Joii írta:
ehhez mit szóltok?

[You must be registered and logged in to see this link.]

Hát nekem sem nagy szívügyem a dolog, de azért átfutom mindig a nyerteseket. Viszont az utóbbi 10 évben rájöttem, hogy a díjat kapott filmek és az én ízlésem nagyon messze vannak egymástól. Ez kb. abban az "indiai tigris a hajón/vagy nem, szegény indiai gyerek" filmben - aminek nem jut eszembe a címe és lusta vagyok keresni - csúcsosodott ki, azóta nem nagyon érdekel.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2019-02-12, 20:35

Nálam érdektelen ez az egész Oscar-téma. Te nézni fogod élőben?
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2019-02-12, 20:02

ehhez mit szóltok?

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2018-09-26, 06:25

Joii írta:
ráérésemben elkezdtem követni a Survivor-t.

Very Happy Very Happy kb ugyanezt akartam most beírni, a tavalyi tetszett így most kivételesen tv müsort nézek Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2017-08-30, 13:28

Joii írta:
ráérésemben elkezdtem követni a Survivor-t.

Na erre én képtelen volnék:
1. mert tévébe megy
2. mióta a DIGI van (tavaly május), azóta azt se tudom, hogy hol az rtl csatorna, mivel be sincs állítva a tv. Laughing What a Face
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2017-08-30, 04:50

ráérésemben elkezdtem követni a Survivor-t.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2017-07-16, 22:33

Viccen kívül végignéztem: egy közepeske beszorulós tv film, Sharknádó szintű cgi-vel. Még a fullos szépcsaj sem kiemelkedően szép, se nem fullos, inkább csak átlagos. De persze simán elfogadnám.
A szokásos fáradós cápával, ami ugye a film elején még villámgyors, de a végefelé már simán leúszod.
Apropó: 2 van belőle, az egyik csak egy embert fogyaszt, a másik hàrmat.
Ja és szépen válogat is mindegyik, mert csak a negatív karakterek lesznek megzabálva, plusz talán még egy töltelékszereplő.

Viszont nincs túlbaromkodva az egész, tehát nem egy Sharknado vagy Megacápa az óriáspolip ellen.

Az élien covenantot simán veri. Amúgy persze erősen zsé kategória.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2017-07-16, 11:10

Kiccsidzson írta:
Ma 21.30kor Csalétek az rtl-en

Vhogy elkaptam az előzetest, azóta várom.
Cápali beúszik a szjúpermárketbe és elkezdi falni az ott menedéket kereső embereket. Mivelhogy előzőleg egy szökőár pusztított/vizezett össze mindent. Fáni lesz.

Na milyen volt végül ez a tartalom alapján Asylum szintű múvi?? Ette a cápa a szupermarketben heti akciós emberkéket??? Laughing
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2017-07-11, 20:27

Ma 21.30kor Csalétek az rtl-en

Vhogy elkaptam az előzetest, azóta várom.
Cápali beúszik a szjúpermárketbe és elkezdi falni az ott menedéket kereső embereket. Mivelhogy előzőleg egy szökőár pusztított/vizezett össze mindent. Fáni lesz.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2016-03-13, 21:39

Ferfias jatekok a Duna tv-n

Rohadt ferfias; most jon a legjobb resz, mikor Boromir a gyuruk urabol rahajt Ryan csaladjara
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2015-08-28, 15:26

Balthier írta:
Szóval van ilyen film- és sorozatstreamelő progi, a Popcorn Time. Felrakod, belépsz, aztán válogathatsz is a filmek között (pl. műfaj, kiadás éve stb). Kiválasztod, egy kicsit tölt a progi, utána nézheted is. Sőt, a népszerűbb filmeknél magyar felirat is van. Kurvajó.

Köszi, ránézek!
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2015-08-28, 14:35

Szóval van ilyen film- és sorozatstreamelő progi, a Popcorn Time. Felrakod, belépsz, aztán válogathatsz is a filmek között (pl. műfaj, kiadás éve stb). Kiválasztod, egy kicsit tölt a progi, utána nézheted is. Sőt, a népszerűbb filmeknél magyar felirat is van. Kurvajó.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2015-05-05, 10:29

Kosárlabda, magyar rájátszás. Most, hogy a Kaposvárt megvertük idegenben, a következő a Szolnok lesz, ezt is adja a TV Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2015-03-30, 07:55

Magyar-görög EB selejtező. Kurta unalmas volt, be is bólintgattam rajta...
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2014-05-30, 23:21

Megy a tv2-n az Árral szemben film, B. Willis-szel. Az egy dolog, hogy ez anno tetszett, lehet még ma is végignézném. De amíg fújom belőle a szöveget, illetve a hangot, itt meg teljesen más hangszínek, más szövegekkel, áááá, fülsértő, hányingerkeltő.  Evil or Very Mad 
Na ezért (is) nem nézek tévét...  Cool 
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2013-08-24, 21:53

danny2008 írta:
bundas01 írta:
Halálos hajsza mingyá' a kúltévén.
jófajta
Ja az jó film. Csak a pedós részt nem vágtam minek bele...
Megspirázta.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2013-08-24, 19:45

bundas01 írta:
Halálos hajsza mingyá' a kúltévén.
jófajta
Ja az jó film. Csak a pedós részt nem vágtam minek bele...
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2013-08-23, 23:24

Halálos hajsza mingyá' a kúltévén.
jófajta
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2013-08-01, 06:14

danny2008 írta:

Tényleg tegnap volt Arnold szülinapja! cheers 

Isten éltesse az osztrák tölgyet!!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2013-07-31, 21:56

Nahát az Ikrek megy a TV2-n. És ami a legmegdöbbentőbb, hogy eredeti szinkronban megy, hál' Istennek. Most volt, hogy a börtönben beszélgetnek a telefonon keresztül, mire De Vito:
- Bele a kagylóba, buzikám! Laughing Laughing Laughing 

Tényleg tegnap volt Arnold szülinapja! cheers 
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2013-07-22, 22:05

Kiccsidzson írta:
bundas01 írta:
Alpha Dog - RTL

Zsüsztin timberlék cuccos filmje. Meglepően jó.

Jó is az, 10/10.
adom
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2013-07-22, 19:47

bundas01 írta:
Alpha Dog - RTL

Zsüsztin timberlék cuccos filmje. Meglepően jó.

Jó is az, 10/10.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2013-07-21, 22:09

Alpha Dog - RTL

Zsüsztin timberlék cuccos filmje. Meglepően jó.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2013-07-21, 10:09

bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:
Film+ :   Mad Max (1979), íí bázz, majdnem annyi idős mint én. Bepróbálkozzunk azért? Próbáljuk meg.
Jó az.Én kb 2 éve néztem újra.

Belenéztem, de annyira amatőr hibák vannak benne, ami persze az akkori igényeknek még megfelelt, hogy nem bírtam végignézni. Az első rész amúgy 20 éve sem tetszett már annyira. Meg ugye a fless sem az igazi, az csak a Madmax2-ben lesz az. Ott már apokaliptika van keményen. Ma este a Film+-on.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2013-07-20, 22:49

Kiccsidzson írta:
Film+ :   Mad Max (1979), íí bázz, majdnem annyi idős mint én. Bepróbálkozzunk azért? Próbáljuk meg.

Az első videó film élményem a nyócvanas évekből, amikor minden film a másolt másolata volt és narrátoros, magnót meg max kölcsönözni lehetett.

Én megnézném, ha nem melóznék.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime2013-07-20, 20:56

Kiccsidzson írta:
Film+ :   Mad Max (1979), íí bázz, majdnem annyi idős mint én. Bepróbálkozzunk azért? Próbáljuk meg.
Jó az.Én kb 2 éve néztem újra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





TV topik - dobozleső hülyéknek Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
TV topik - dobozleső hülyéknek
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Az internet topik.
» Spoiler Zóna avagy kibeszélő topik
» Buli topik
» PRÓBA topik!
» Méhész topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: