Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 TV topik - dobozleső hülyéknek

Go down 
+7
bundas01
Sith Lord
Joii
Zioncsabi
Bolyhos
Balthier
Kiccsidzson
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-07-20, 20:51

Film+ : Mad Max (1979), íí bázz, majdnem annyi idős mint én. Bepróbálkozzunk azért? Próbáljuk meg.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-06-18, 07:41

Tegnap a párom este nézte a Dr. Csont (ha van ilyen) c. sorozatot. Éppen a black metal szcéna körül forgott benne valami, és a fordítók ügyesen a black metalt mint műfajt fekete metálnak lefordították. Ügyes (taps, taps). Smile
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-06-06, 21:09

Bodo írta:
Tegnap volt valahol a vaklárma. Megint könnyesre röhögtem magam rajta, pedig aludni akartam.
Az rohadt jó film. Anno még a 80-as évek vége felé, úgy volt meg másolva VHS-en, hogy a Dutyi Dili és Vaklárma volt egy kazin, egymás után. Kívülről fújtuk a szövegét nővéremmel/haverokkal, mert non-stop azt (meg még pár más filmet pl: Megint dühbe jövünk, Beverly Zsaru 2 stb) néztük.
" - Mondja ki a legeslegelső szót ami az eszébe jut!
- Pina!
- No hát, a páciens meggyógyult." Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-06-06, 06:57

Tegnap volt valahol a vaklárma. Megint könnyesre röhögtem magam rajta, pedig aludni akartam.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-06-05, 20:55

Joii írta:
danny2008 írta:


Na ennyit a film+ról.
Én a múltkor teljesen véletlenül megnéztem a kúlon a trúlájszt. Érdekes, valahogy Arnold-nak ezt az akciókomédiáját még beveszi a gyomrom. Igaz kétévente 1x. Cool

ja, az jó kis film akkoriban még pont érezték hogyan kell adagolni a dolgokat. (jó, a repülővel ahmed kilővés kicsit talán túlzás volt)

amúgy ez tuti nem a filmminusz sara, kevesek ők ehhez. gondolom a BR kiadáshoz nyomtak egy új szinkront az ötegy miatt vagy forgalmazóváltás volt.

Meg még sokminden másba is bele lehetne kötni, de valahogy úgy ahogy van még fogyasztható. És jó is. Cool
Na ja, ebben igazad van, a film+ nem fog újraszinkronizáltatni (húúú de hosszú szó volt).
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-06-05, 11:40

danny2008 írta:


Na ennyit a film+ról.
Én a múltkor teljesen véletlenül megnéztem a kúlon a trúlájszt. Érdekes, valahogy Arnold-nak ezt az akciókomédiáját még beveszi a gyomrom. Igaz kétévente 1x. Cool

ja, az jó kis film akkoriban még pont érezték hogyan kell adagolni a dolgokat. (jó, a repülővel ahmed kilővés kicsit talán túlzás volt)

amúgy ez tuti nem a filmminusz sara, kevesek ők ehhez. gondolom a BR kiadáshoz nyomtak egy új szinkront az ötegy miatt vagy forgalmazóváltás volt.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-06-04, 18:55

Joii írta:
Végre pihenés,vizszint,tv a háttérben.néé pont kezdödik a Ravasz,agy..na azt szeretem,hátha újra hangolódok a filmekre.

második perc: vétéef,újra van szinkronizálva....ennyit erről.

(Rohadna meg a tv)

Na ennyit a film+ról.
Én a múltkor teljesen véletlenül megnéztem a kúlon a trúlájszt. Érdekes, valahogy Arnold-nak ezt az akciókomédiáját még beveszi a gyomrom. Igaz kétévente 1x. Cool
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-06-02, 21:13

Végre pihenés,vizszint,tv a háttérben.néé pont kezdödik a Ravasz,agy..na azt szeretem,hátha újra hangolódok a filmekre.

második perc: vétéef,újra van szinkronizálva....ennyit erről.

(Rohadna meg a tv)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-03-14, 11:48

Kb 100 jutyúbos film (sok hd-ben, ami elég fura, mert az is pöcre jön a ps3-on keresztül. Csodálatos a mai technika) megnézése után tökre kiborító a tvben leadott filmek 5 percenként reklámmal történő megszakítása.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-03-11, 21:00

Most vacsora közben ment a TV az étkezőben, nőuralom volt, szóval az ment amit a csajom szeret nézni. Éjjel nappal bp. Én most láttam ezt a műsort először szemmel is. De most őszintén miaszentszűzlófasz értelme van ennek a műsornak?? Néztem és rosszul voltam a szereplőktől a műsortól. Itt nincs kiszavazás, nem élő, nincs kieső, nincs fődíj, akkor mi értelme? Az hogy a nagy Anikó mutatja meg milyen Budapest? Ő meg a többi ribizligizi? Akiket szívem szerint a fóti úton látnék viszont, odavalók. Vagy a puhapöcs göndörsrác aki műsor végén jött rá hogy a főnőke a Bunyós Pityu. Mivaaan?? Shocked Ez nekem magas, vagy az első műsornál közöltek vmi "használati útmutatót" a műsorhoz? Na meg a nagy modellkockahascsávó, aki félmeztelen fekszik odahaza non-stop, ezzel húzva Anikót meg a ribizli párját, hátha összeugranak miatta. Zsír. Ez Budapest?
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-03-11, 14:34

eszgé írta:
Joii írta:
valamelyik nap volt az Ötödik elem, tökre örültem neki el is felejtettem már mekkora jópofaság. annak mondjuk kevésbé örültem, hogy az 1 óra alatt kb 5x basztak be reklámot..ráadásul nem csak jelenetek közepén hanem simán mondatokat félbevágva. hát így megy ez.
tegnap pedig elcsíptem a Miami Vice végét ami szerintem már örökre rajtam marad mint nemannyira-jó-film-amit-mégis-imádok.

Máig emlékszem amikor az egyik ovibuli végén percekig magyaráztad miért zseniális ez a bajuszos Miami Vice rimék. XD

Aztán el is nyelte a föld. Eszgével kb. 10 perc után eszméltünk, hogy Joii olyan csöndes Smile...
Vissza az elejére Go down
eszgé
Normal
Normal
eszgé


Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Peru

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-03-10, 23:27

Joii írta:
valamelyik nap volt az Ötödik elem, tökre örültem neki el is felejtettem már mekkora jópofaság. annak mondjuk kevésbé örültem, hogy az 1 óra alatt kb 5x basztak be reklámot..ráadásul nem csak jelenetek közepén hanem simán mondatokat félbevágva. hát így megy ez.
tegnap pedig elcsíptem a Miami Vice végét ami szerintem már örökre rajtam marad mint nemannyira-jó-film-amit-mégis-imádok.

Máig emlékszem amikor az egyik ovibuli végén percekig magyaráztad miért zseniális ez a bajuszos Miami Vice rimék. XD
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-03-10, 13:27

Joii írta:
valamelyik nap volt az Ötödik elem, tökre örültem neki el is felejtettem már mekkora jópofaság. annak mondjuk kevésbé örültem, hogy az 1 óra alatt kb 5x basztak be reklámot...

Lesz nagy bádá-bummmm Laughing Cool
Tegnap éjszaka kapcsolgattam csak úgy össze-vissza, mert hullafáradt voltam ahhoz, hogy betegyek egy egész filmet. Oszt' akkor láttom, hogy az RTL-en a Szemtől szemben ment, a Film+-on meg az Erőszakik, egyidőben. Kapcsolgattam a kettő közt ide-oda, majd kilőttem a TV-t és aludtam. Úgyse az elejétől kaptam el egyiket se. Peddig mindkettő űberzsír. Cool
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-03-06, 07:42

valamelyik nap volt az Ötödik elem, tökre örültem neki el is felejtettem már mekkora jópofaság. annak mondjuk kevésbé örültem, hogy az 1 óra alatt kb 5x basztak be reklámot..ráadásul nem csak jelenetek közepén hanem simán mondatokat félbevágva. hát így megy ez.
tegnap pedig elcsíptem a Miami Vice végét ami szerintem már örökre rajtam marad mint nemannyira-jó-film-amit-mégis-imádok.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-02-12, 12:10

bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:
Rambó 3 valahol ma este. Amikor amerika még tálibimádó volt. Talán még az öreg Oszama is harcolt benne Rambó oldalán.
Bizonyám, itt segíti Rambó a tálibokat a gonosz ruszkik ellen. vicces.

Asszem még le is pippantotta Obamát, de ez nem bizti, elaludtam a végét.


ööö, Oszamát. Ezek a nevek olyan hasonlóak.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-02-11, 21:50

Kiccsidzson írta:
Rambó 3 valahol ma este. Amikor amerika még tálibimádó volt. Talán még az öreg Oszama is harcolt benne Rambó oldalán.
Bizonyám, itt segíti Rambó a tálibokat a gonosz ruszkik ellen. vicces.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-02-11, 21:09

Rambó 3 valahol ma este. Amikor amerika még tálibimádó volt. Talán még az öreg Oszama is harcolt benne Rambó oldalán.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-02-05, 19:52

Ma este valahol Tisztítótűz. Dagadt Szegál egyetlen nézhető filmje.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-02-04, 18:35

Joii írta:
Kiccsidzson írta:

Nekem nem az a baj, hogy reklám van hanem hogy e miatt vágnak a filmekből. Általában a verekedéseknél: az egyik másodpercben még szemben állnak a másodikban meg az egyik fél már meg is van verve.
Egyébként ezt sosem értettem, mármint hogy minek vágnak a filmekből. Gondolom nem vágott verzát vesz a tv, ha meg már megvette, minek herdálja?
a vuzi karikázások miatt. asszem 16+-os film nem mehet este 8 előtt vagy valami ilyesmi.

Anno mikor még volt HBO-nk, azon láttam a Csillagközi invázió c. filmet, szóval ja, nem ma volt, hisz a film '97-es, HBO meg 1-2 év után sugározza a filmeket. Nos ebben van az a jelenet amikor a B-kategóriás Ironside-ot egy bogár a csata közben, hátulról átdöfi, felemeli, meg valami ilyen finomság. Rolling Eyes
Na az RTL leadta olyan 2003 körül, valahogy azóta nem nézek TV-ben filmet. Estére tűzte 11-re vagy azután valamikor. Rárakta a 18-as karikáját. Tehát este 11 elmúlt, csak felnőtteknek, és ez a jelenet, meg még egy pár finom ilyesmik, ki lettek vágva!! Akkor minek az időpont meg a karika?????
Valahogy ezt nem egészen értettem. Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-02-03, 07:34

Kiccsidzson írta:

Nekem nem az a baj, hogy reklám van hanem hogy e miatt vágnak a filmekből. Általában a verekedéseknél: az egyik másodpercben még szemben állnak a másodikban meg az egyik fél már meg is van verve.
Egyébként ezt sosem értettem, mármint hogy minek vágnak a filmekből. Gondolom nem vágott verzát vesz a tv, ha meg már megvette, minek herdálja?
a vuzi karikázások miatt. asszem 16+-os film nem mehet este 8 előtt vagy valami ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-02-02, 19:38

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
Nem nézek TV-t, mert idegesít nagyon.

Kézfogás, dettó. Pénteken véletlenül elkezdtem anyósnál a Köd-öt a TV2-n, a második reklám/megszakításnál, otthagytam a picsbe. Pedig imádom, nálam 10-es film, de ezt úgy nézni, hogy közbe bedobják a pelenka meg a hüvelygomba reklámot, csúcs. Ezt egybe kell megnézni, szünetek nélkül, különben veszít értékéből és az élményből is. Cool

Nekem nem az a baj, hogy reklám van hanem hogy e miatt vágnak a filmekből. Általában a verekedéseknél: az egyik másodpercben még szemben állnak a másodikban meg az egyik fél már meg is van verve.
Egyébként ezt sosem értettem, mármint hogy minek vágnak a filmekből. Gondolom nem vágott verzát vesz a tv, ha meg már megvette, minek herdálja?
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-02-02, 19:33

Felkoppintva
Éjfélig nézette magát, jó cucc.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-01-30, 21:15

Sith Lord írta:
danny2008 írta:
Ezt egybe kell megnézni, szünetek nélkül, különben veszít értékéből és az élményből is. Cool
Minden veszit az ertekebol, ha reklam van kozte. Aminek meg inkabb jot tesz ha megszakad, azt nem is erdemes nezni.

Ott a pont.
Reklám jót tesz?? Bariközt? Szappanoperák? LOL
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-01-30, 14:17

danny2008 írta:
Ezt egybe kell megnézni, szünetek nélkül, különben veszít értékéből és az élményből is. Cool
Minden veszit az ertekebol, ha reklam van kozte. Aminek meg inkabb jot tesz ha megszakad, azt nem is erdemes nezni.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-01-30, 09:36

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
Nem nézek TV-t, mert idegesít nagyon.

Kézfogás, dettó. Pénteken véletlenül elkezdtem anyósnál a Köd-öt a TV2-n, a második reklám/megszakításnál, otthagytam a picsbe. Pedig imádom, nálam 10-es film, de ezt úgy nézni, hogy közbe bedobják a pelenka meg a hüvelygomba reklámot, csúcs. Ezt egybe kell megnézni, szünetek nélkül, különben veszít értékéből és az élményből is. Cool

Pacsi Smile
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-01-29, 14:22

Joii írta:
aki néz tévét és esetleg még nem látta:
ma este Ricky Bobby legendája, egyik kedvenc Will Ferrell filmem.
taplógáz RULZ
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-01-29, 13:43

aki néz tévét és esetleg még nem látta:
ma este Ricky Bobby legendája, egyik kedvenc Will Ferrell filmem.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-01-29, 13:40

Johnny1 írta:
Nem nézek TV-t, mert idegesít nagyon.

Kézfogás, dettó. Pénteken véletlenül elkezdtem anyósnál a Köd-öt a TV2-n, a második reklám/megszakításnál, otthagytam a picsbe. Pedig imádom, nálam 10-es film, de ezt úgy nézni, hogy közbe bedobják a pelenka meg a hüvelygomba reklámot, csúcs. Ezt egybe kell megnézni, szünetek nélkül, különben veszít értékéből és az élményből is. Cool
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-01-29, 13:36

Kiccsidzson írta:

Sophie tényleg istennő volt, most már istenasszony.

Ott a pont. A szemünk láttára lett a tiniből jó kis Milf Laughing Cool
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime2013-01-28, 08:36

Nem nézek TV-t, mert idegesít nagyon. A barátnőm néz, amióta együtt lakunk, azóta "kénytelen vagyok" elviselni, hogy szól. Hétvégén adódott, hogy már annyira idegesített a retekklub, hogy elkezdtem nyomogatni a csatornaváltogatót. Ráakadtam a Modern Family-ra valamelyik adón. Szinkronosan. Hát az valami borzalom, milyen szar a magyar szinkron, ne nézzétek szinkronosan, soha Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
TV topik - dobozleső hülyéknek
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Az internet topik.
» Spoiler Zóna avagy kibeszélő topik
» Buli topik
» PRÓBA topik!
» Méhész topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: