Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 TV topik - dobozleső hülyéknek

Go down 
+7
bundas01
Sith Lord
Joii
Zioncsabi
Bolyhos
Balthier
Kiccsidzson
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-12-02, 17:17

Kiccsidzson írta:
Balthier írta:
Kiccsidzson írta:
Ez a Kálmán Olga egészen jó csaj is lehetne még így 40-50 között is ha nem lenne ekkora kommunista.
Az megvolt, mikor a parlamenti zsidózás miatt minden balos ellenzéki rohant a tattoszalonba és sárga csillagot tetováltatott a homlokára? Úgy röhögtem, hogy le kellett fogni.

Tegnap egy zsidó csajnál szülinapoztam, és ilyen jót idáig még nem röhögtem egy társaságban random jobbikos faszfejen Very Happy...

Akkor biztos teleettétek magatokat meceszgombóccal.
Ja, a jobbikosok faszákat tudnak mondani. Pl a Vona mondta nemrég a parlamentben, hogy neki az összes dolgozó cigány a "dezsfíre".

Igen, aztán énekeltük a Hava Nagilát, és elmentünk Tiszaeszlárra, hogy feláldozzunk a Sátánnak egy szűz lányt... ezek a bibsik, na, hát mit képzelnek magukról! Very Happy
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-12-02, 17:16

Kiccsidzson írta:
bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:
Balthier írta:

Tegnap egy zsidó csajnál szülinapoztam
Akkor biztos teleettétek magatokat meceszgombóccal.
rabbit
(sábeszos bibsi szmájli)

Ja, egyébként macesz, nem mecesz. És ezt a helyesírásellenőrző is tudja, mert a maceszt nem is húzza alá pirossal. Bakker, még ezt az ellenőrzőprogit is a zsidók csinálhatták.
Sábát Sálóm.
(Szegedi Csanád szmájli)
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-12-02, 17:02

bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:
Balthier írta:

Tegnap egy zsidó csajnál szülinapoztam
Akkor biztos teleettétek magatokat meceszgombóccal.
rabbit
(sábeszos bibsi szmájli)

Ja, egyébként macesz, nem mecesz. És ezt a helyesírásellenőrző is tudja, mert a maceszt nem is húzza alá pirossal. Bakker, még ezt az ellenőrzőprogit is a zsidók csinálhatták.
Sábát Sálóm.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-12-02, 16:56

Kiccsidzson írta:
Balthier írta:

Tegnap egy zsidó csajnál szülinapoztam
Akkor biztos teleettétek magatokat meceszgombóccal.
rabbit
(sábeszos bibsi szmájli)
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-12-02, 16:45

Balthier írta:
Kiccsidzson írta:
Ez a Kálmán Olga egészen jó csaj is lehetne még így 40-50 között is ha nem lenne ekkora kommunista.
Az megvolt, mikor a parlamenti zsidózás miatt minden balos ellenzéki rohant a tattoszalonba és sárga csillagot tetováltatott a homlokára? Úgy röhögtem, hogy le kellett fogni.

Tegnap egy zsidó csajnál szülinapoztam, és ilyen jót idáig még nem röhögtem egy társaságban random jobbikos faszfejen Very Happy...

Akkor biztos teleettétek magatokat meceszgombóccal.
Ja, a jobbikosok faszákat tudnak mondani. Pl a Vona mondta nemrég a parlamentben, hogy neki az összes dolgozó cigány a "dezsfíre".
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-12-01, 18:40

Joii írta:
a National Geographic-en megy valami autós műsor, talán a Nissan gyárról, de most szólaltatták meg a GT sorozat atyját is, komoly.
láttam, GTR-el nyomul
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-12-01, 18:25

Kiccsidzson írta:
Ez a Kálmán Olga egészen jó csaj is lehetne még így 40-50 között is ha nem lenne ekkora kommunista.
Az megvolt, mikor a parlamenti zsidózás miatt minden balos ellenzéki rohant a tattoszalonba és sárga csillagot tetováltatott a homlokára? Úgy röhögtem, hogy le kellett fogni.

Tegnap egy zsidó csajnál szülinapoztam, és ilyen jót idáig még nem röhögtem egy társaságban random jobbikos faszfejen Very Happy...
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-12-01, 17:58

a National Geographic-en megy valami autós műsor, talán a Nissan gyárról, de most szólaltatták meg a GT sorozat atyját is, komoly.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-12-01, 07:31

bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:

Az megvolt, mikor a parlamenti zsidózás miatt minden balos ellenzéki rohant a tattoszalonba és sárga csillagot tetováltatott a homlokára? Úgy röhögtem, hogy le kellett fogni.
tele lett serifekkel a tér...
rabbit

Tényleg, az is hatágú. És sárga is! Na, ebből aztán lehetne kombinálni.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-11-30, 21:39

Kiccsidzson írta:

Az megvolt, mikor a parlamenti zsidózás miatt minden balos ellenzéki rohant a tattoszalonba és sárga csillagot tetováltatott a homlokára? Úgy röhögtem, hogy le kellett fogni.
tele lett serifekkel a tér...
rabbit
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-11-30, 20:20

Éppen Fodor Gábor van az Olgánál, és elnevette magát. És akkor láttam, hogy ennek a Fodornak két nagy szemfoga van, de komolyan! Ez a Fodor Gábor egy vámpír! De nem tudom, hogy mondhatok e ilyet anélkül, hogy megvádolnának antiszemitizmussal.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-11-30, 20:01

Ez a Kálmán Olga egészen jó csaj is lehetne még így 40-50 között is ha nem lenne ekkora kommunista.
Az megvolt, mikor a parlamenti zsidózás miatt minden balos ellenzéki rohant a tattoszalonba és sárga csillagot tetováltatott a homlokára? Úgy röhögtem, hogy le kellett fogni.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-11-28, 08:25

Sith Lord írta:

Ezeket a szovegeket sose ertem, hogy a "trükkök mai szemmel már gagyik". Ok, ha egy 50es evek beli fekete-feher scifire pl elfogadom, de ez alig tizenpar eves. Mar kentek-vagtak a cg-t, mi hi hianyzik neked..? Keves a pixel, vagy mi..?

konkrétan az "épülő" múmiára gondoltam, az mai szemmel eléggé ergya. van egy csomó apró trükk ami oké, pl a homok de a múmia nem az.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-11-27, 15:46

Joii írta:
Múmia

még mindig karmolom ezt a filmet, nagyjából mindent tartalmaz ami egy jó kis kalandhoz kell. jó, a trükkök mai szemmel már gagyik de maga a film még nem romlott meg.
Ezeket a szovegeket sose ertem, hogy a "trükkök mai szemmel már gagyik". Ok, ha egy 50es evek beli fekete-feher scifire pl elfogadom, de ez alig tizenpar eves. Mar kentek-vagtak a cg-t, mi hi hianyzik neked..? Keves a pixel, vagy mi..?
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-11-27, 07:23

Múmia

még mindig karmolom ezt a filmet, nagyjából mindent tartalmaz ami egy jó kis kalandhoz kell. jó, a trükkök mai szemmel már gagyik de maga a film még nem romlott meg.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-11-26, 18:36

Joii írta:
Vasember 2
többszöri nekifutás után most láttam először végig. tipikus (értelmetlen) folytatás, Rourke kifejezetten nevetséges....remélem Shane Black jó irányba viszi majd a harmadik részt.
Aszittem te Vasember rajongo vagy.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-11-26, 11:13

Vasember 2

többszöri nekifutás után most láttam először végig. tipikus (értelmetlen) folytatás, Rourke kifejezetten nevetséges....remélem Shane Black jó irányba viszi majd a harmadik részt.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-11-23, 14:47

Vörös zsaru

nos ez egy régi film...látszik is rajta. van benne pár jó dolog de Belushi már akkor is idegesítő volt, illetve valami karakteres főgenya is elfért volna.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-11-21, 21:13

Joii írta:
este Betépve volt a menü, még mindig jó film.
és elsőre pont betépve láttam rabbit
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-11-21, 07:53

este Betépve volt a menü, még mindig jó film.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-11-20, 20:21

Kiccsidzson írta:
A klánok háborúja, ez a ma esti adag. Koreai, japán, kínai, tajvani, honkongi, félázsiai, cigány akciófilm. Kivi vagyok rá.

Forintot nem ér, 0/10
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-11-19, 20:59

A klánok háborúja, ez a ma esti adag. Koreai, japán, kínai, tajvani, honkongi, félázsiai, cigány akciófilm. Kivi vagyok rá.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-11-06, 19:13

éjszakai őrség - soha nem értettem mit zabálnak rajta. nem rossz film, nézhető, meg persze nem hálivúd de ez önmagában (nálam) még kevés.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-11-06, 00:42

Kiccsidzson írta:


Ugyeugye! A Robot meg azt mondja, hogy a filmek nem romlanak. Talán mert ő gép és nem öregszik.
A jo filmek nem is romlanak. Jelen esetben is csak Joii volt igenytelenebb meg hulyebb filmileg [is] 20 eve.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-11-05, 20:23

Joii írta:
félénk vagyok de hódítani akarok
izé....ezt a filmet az emlékek szépítették meg, mert ne szépítsük, mai szemmel ez egy fárasztó sz@r. pedig úgy 20 éve még tetszett.

Ugyeugye! A Robot meg azt mondja, hogy a filmek nem romlanak. Talán mert ő gép és nem öregszik.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-11-05, 19:53

félénk vagyok de hódítani akarok
izé....ezt a filmet az emlékek szépítették meg, mert ne szépítsük, mai szemmel ez egy fárasztó sz@r. pedig úgy 20 éve még tetszett.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-11-03, 13:11

höhö, ma este Total Recall (a régi) a Film --on!
tökre tudok örülni az ilyen filmeknek amiket szeretek de valamiért nincsenek meg (tán mert elég 5-10 évente megnézni őket?)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-11-03, 08:19

bor, mámor, provance - Maximus a szőlősben..semmi extra.
képlet - nem nagyon emlékeztem rá, nem rossz.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-11-01, 21:37

bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:
Sith Lord írta:
bundas01 írta:
[
És eddig akkor min játszott?
rabbit
Emo pc-s volt az utobbi idoben. Asszem.

De mi konzolosok befogadtuk magunk közé és felneveltük. Mivel nem vagyunk rasszisták.
rabbit

Schiffer András a Hírtv-n. Hógolyó a pokolban.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime2012-10-25, 20:26

Kiccsidzson írta:
Sith Lord írta:
bundas01 írta:
[
És eddig akkor min játszott?
rabbit
Emo pc-s volt az utobbi idoben. Asszem.

De mi konzolosok befogadtuk magunk közé és felneveltük. Mivel nem vagyunk rasszisták.
rabbit
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: TV topik - dobozleső hülyéknek   TV topik - dobozleső hülyéknek - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
TV topik - dobozleső hülyéknek
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Az internet topik.
» Spoiler Zóna avagy kibeszélő topik
» Buli topik
» PRÓBA topik!
» Méhész topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: