Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Buli topik

Go down 
+12
Szputnyik
Virelis
Joii
Masamune
eszgé
stealth
Balthier
bundas01
Sith Lord
Bodo
Kiccsidzson
ceu
16 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2018-08-18, 09:02

Balthier írta:
Na, megvolt a Sziget... hát, bementünk, 20 perc múlva jött a hírekben is szereplő homokvihar, aztán atom nagy eső, ami órákig nem állt el. Így vehettünk egyrészt a kukazsák-esőkabátot darabonként több mint 900-ért, másrészt felfedezni se tudtuk túlságosan a helyet, mert folyamatosan ment az eső és a dagonyázás. Az Arctic Monkeys-ig Cyberrel bandáztunk (eszgé is ott lebzselt valahol a környéken, de nem találkoztam vele), aztán beálltunk a nagyszínpad baloldalára, a kivetítő előtt voltunk kb. 20-30 méterrel, így a zenészeket is láthattuk valamennyire, de ez nem jött össze túlságosan. Jó volt letudni azt a kislemez-gyűjteményt, mert így a dalok felét felismertem - csak hát játszottak az új lemezről is, úgyhogy a közepénél nekem nagyon leült a történet. Aztán a ráadás megint király volt, úgyhogy fasza koncert volt végül is. Számomra ez a banda elérte a csúcsot a Do I Wanna Know-val, annál a dalnál talán nincs is jobb ebben a műfajban az utóbbi tíz évben. Biztos a vihar miatt, de nekem ettől függetlenül nem jött be ez az egész szigetezés - a Volton is voltam egyszer egy napot, ha már választanom kellene, hogy pl hol sátoroznék, lehet oda mennék fesztiválozni. Ami még rohadtul nem jött be, hogy a legnagyobb tömegnyomorban kb mindenki rágyújtott (gondolom a tapasztalt fesztiválozók már eleve a legolcsóbb ruháikban mennek, hogy azokat égessék ki inkább véletlenül), másrészt meg a hollandok és az angolok igazi faszként viselkedtek, nagyon nem csipázom a bebaszott, emberkedő külföldieket.

Nekem is van fesztivál szettem Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2018-08-15, 21:07

Na, megvolt a Sziget... hát, bementünk, 20 perc múlva jött a hírekben is szereplő homokvihar, aztán atom nagy eső, ami órákig nem állt el. Így vehettünk egyrészt a kukazsák-esőkabátot darabonként több mint 900-ért, másrészt felfedezni se tudtuk túlságosan a helyet, mert folyamatosan ment az eső és a dagonyázás. Az Arctic Monkeys-ig Cyberrel bandáztunk (eszgé is ott lebzselt valahol a környéken, de nem találkoztam vele), aztán beálltunk a nagyszínpad baloldalára, a kivetítő előtt voltunk kb. 20-30 méterrel, így a zenészeket is láthattuk valamennyire, de ez nem jött össze túlságosan. Jó volt letudni azt a kislemez-gyűjteményt, mert így a dalok felét felismertem - csak hát játszottak az új lemezről is, úgyhogy a közepénél nekem nagyon leült a történet. Aztán a ráadás megint király volt, úgyhogy fasza koncert volt végül is. Számomra ez a banda elérte a csúcsot a Do I Wanna Know-val, annál a dalnál talán nincs is jobb ebben a műfajban az utóbbi tíz évben. Biztos a vihar miatt, de nekem ettől függetlenül nem jött be ez az egész szigetezés - a Volton is voltam egyszer egy napot, ha már választanom kellene, hogy pl hol sátoroznék, lehet oda mennék fesztiválozni. Ami még rohadtul nem jött be, hogy a legnagyobb tömegnyomorban kb mindenki rágyújtott (gondolom a tapasztalt fesztiválozók már eleve a legolcsóbb ruháikban mennek, hogy azokat égessék ki inkább véletlenül), másrészt meg a hollandok és az angolok igazi faszként viselkedtek, nagyon nem csipázom a bebaszott, emberkedő külföldieket.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2018-08-13, 07:52

Balthier írta:
Nekem kedden Arctic Monkeys, kicsit gáz lesz, hogy egy az egyben csak az AM albumot hallgattam meg tőlük, a legújabb rohadtul nem jött be (zongorás lötyögés, amihez nagyon ott kell lenni hangulatban, hogy bejöjjön), meg van tőlük torrenten egy SINGLES nevű gyűjemény is, ahol a kislemezeket gyűjtötték össze.
Sajna barátnőm nem vett ki szabadnapot, úgyhogy a koncert előtt alig lesz valamennyi időnk. Ez is Szép kártyára lett vásárolva amúgy, a csajom K&H kártyáját lényegében alig fogadják el az országban valahol, így volt idő, hogy a pénz felhalmozódjon rá.

Ebbe a Budapest Parkba egyszer nyertem névre szóló Belga jegyeket. Mivel eladni se tudtam őket így, és nem tudtam magam elképzelni, hogy Belgára menjek el, így kihagytam. Majd legközelebb.

Nem gát, anno amikor a VOLT-on voltak, én is csak az első albumukat ismerten, mégis jól szórakoztam. Ők azért elég jók ahhoz, hogy hozzanak egy jó hangulatú koncertet.
Nem szereted a Belgát? Mondjuk konkrétan miattuk én sem mennék el egy ilyen nagyszabású helyre, kis klub ugye más tészta.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2018-08-13, 07:50

Joii írta:
Johnny1 írta:


Voltál?

voltam, bizony.

röviden:
még nem voltam a BParkban, ez újdonság volt. kb olyan mint egy kihelyezett mini-Sziget csak nincs por, viszont hasonlóan szarul szól a zene és a dühöngő két oldalán végig piáldák vannak. ami, tabletet érintős, csapolt Heineken-t meg csapolt Sommersbyt árul olyan 500-600 magasságában (asszem). PK nem volt rossz, ami érdekes direkt rommá hallgattuk alapozáskor ezt az albumát, de kb egy számot nem ismertem meg "élőben". ami, ahhoz képest, hogy album-turné volt lényegében egy dj szett lett, belekeverve pár régebbi slágerét. meglepődésre a koncert amúgy 20-22 közt zajlott, meg is jegyeztem ilyesmi egy sima hétköznap is bőven beleférne.
a tömeg elég vegyes volt, vagyis inkább olyan Sound-os, sok kis izomtibi és hevenyészett felmérésem szerint nem nagyon vágták ki ez a csóka és mit játszik ami azért nem semmi a 10k-s belépő mellett. erről csak annyit, ennyit tuti nem adtam volna érte az volt a trükk asszonypajtás szép-kártyájával meg lehetett venni a beugrót, igaz nem a helyszínen hanem előtte jegyirodában. amilyen bulikat kihagytam mostanában (volt itt Angerfist - mainstyle hardcore bár abból legalább a bevállalósabb, Brennan Heart - epic hardstyle, nekem kicsit túmáccs énekkel, Headhunterz - kit régen komáltam aztán átment a nagyterembe utána meg vissza de azóta nagyon lagymatag), örülök, hogy legalább erre ki tudtam menni. a Sziget idén kimarad, jegyet nem sikerült nyernem illetve kb csak a Bonobo érdekelt volna.

Én anno VOLT-on voltam valamelyik Mészégető fivér buliján, de nem tudom megmondani, ki volt Smile
Bonobo az fasza, azon viszont konkrétan emlékszem, hogy voltam.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2018-08-12, 10:03

Nekem kedden Arctic Monkeys, kicsit gáz lesz, hogy egy az egyben csak az AM albumot hallgattam meg tőlük, a legújabb rohadtul nem jött be (zongorás lötyögés, amihez nagyon ott kell lenni hangulatban, hogy bejöjjön), meg van tőlük torrenten egy SINGLES nevű gyűjemény is, ahol a kislemezeket gyűjtötték össze.
Sajna barátnőm nem vett ki szabadnapot, úgyhogy a koncert előtt alig lesz valamennyi időnk. Ez is Szép kártyára lett vásárolva amúgy, a csajom K&H kártyáját lényegében alig fogadják el az országban valahol, így volt idő, hogy a pénz felhalmozódjon rá.

Ebbe a Budapest Parkba egyszer nyertem névre szóló Belga jegyeket. Mivel eladni se tudtam őket így, és nem tudtam magam elképzelni, hogy Belgára menjek el, így kihagytam. Majd legközelebb.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2018-08-12, 06:45

Johnny1 írta:


Voltál?

voltam, bizony.

röviden:
még nem voltam a BParkban, ez újdonság volt. kb olyan mint egy kihelyezett mini-Sziget csak nincs por, viszont hasonlóan szarul szól a zene és a dühöngő két oldalán végig piáldák vannak. ami, tabletet érintős, csapolt Heineken-t meg csapolt Sommersbyt árul olyan 500-600 magasságában (asszem). PK nem volt rossz, ami érdekes direkt rommá hallgattuk alapozáskor ezt az albumát, de kb egy számot nem ismertem meg "élőben". ami, ahhoz képest, hogy album-turné volt lényegében egy dj szett lett, belekeverve pár régebbi slágerét. meglepődésre a koncert amúgy 20-22 közt zajlott, meg is jegyeztem ilyesmi egy sima hétköznap is bőven beleférne.
a tömeg elég vegyes volt, vagyis inkább olyan Sound-os, sok kis izomtibi és hevenyészett felmérésem szerint nem nagyon vágták ki ez a csóka és mit játszik ami azért nem semmi a 10k-s belépő mellett. erről csak annyit, ennyit tuti nem adtam volna érte az volt a trükk asszonypajtás szép-kártyájával meg lehetett venni a beugrót, igaz nem a helyszínen hanem előtte jegyirodában. amilyen bulikat kihagytam mostanában (volt itt Angerfist - mainstyle hardcore bár abból legalább a bevállalósabb, Brennan Heart - epic hardstyle, nekem kicsit túmáccs énekkel, Headhunterz - kit régen komáltam aztán átment a nagyterembe utána meg vissza de azóta nagyon lagymatag), örülök, hogy legalább erre ki tudtam menni. a Sziget idén kimarad, jegyet nem sikerült nyernem illetve kb csak a Bonobo érdekelt volna.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2018-08-08, 18:35

Joii írta:
ma este Paul Kalkbrenner a BParkban!

Voltál?
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2018-08-04, 07:28

ma este Paul Kalkbrenner a BParkban!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2018-04-17, 22:00

Balthier írta:
Bár nem buli, de most voltam Checkpoint podcast-felvételen (150. adás), és nagyon jó hangulatú volt. Ketten összeszednek közösségi finanszírozásból havi több mint ezer dollárt, úgyhogy most volt catering is, volt cola, Miller sör, pizza meg pogácsa is, ráadásul tök jófejek voltak, az Epam-ban tartották, és semmi belépő nem volt, aki el akart erre jönni, tényleg befért, mert a sok ember ellenére még voltak bőven székek.
Amit sajnáltam, hogy az első blokk túlságosan elnyúlt (ebben videojátékos botrányokról beszélgettek), aztán szünet után voltak trollkodós sztorizgatások a régi Gamestar/PC Guru időkből, de ez a rész meg pont túl rövid volt. Ez az egész megvágva lesz kirakva később.
Nem tudom, hogy még mennyit tudnak kihozni ebből a retro gaming témából, de remélem, csinálni fogják pár évig még.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Na ilyenkor egy kicsit sajnálom, hogy nincs közelebb Budapest Sad
Én is patreonos vagyok, úgy döntöttem, hogy annyira lelkesen csinálják és egyre jobbak az adások, hogy anyagilag is támogatom őket.
Egyébként a Retronauts már több mint 7 éve megy, szóval van még itt téma Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2018-04-17, 21:44

Bár nem buli, de most voltam Checkpoint podcast-felvételen (150. adás), és nagyon jó hangulatú volt. Ketten összeszednek közösségi finanszírozásból havi több mint ezer dollárt, úgyhogy most volt catering is, volt cola, Miller sör, pizza meg pogácsa is, ráadásul tök jófejek voltak, az Epam-ban tartották, és semmi belépő nem volt, aki el akart erre jönni, tényleg befért, mert a sok ember ellenére még voltak bőven székek.
Amit sajnáltam, hogy az első blokk túlságosan elnyúlt (ebben videojátékos botrányokról beszélgettek), aztán szünet után voltak trollkodós sztorizgatások a régi Gamestar/PC Guru időkből, de ez a rész meg pont túl rövid volt. Ez az egész megvágva lesz kirakva később.
Nem tudom, hogy még mennyit tudnak kihozni ebből a retro gaming témából, de remélem, csinálni fogják pár évig még.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2018-02-14, 15:40

Joii írta:
juteszembe, 21-én Kraftwerk! kár, hogy 15 a beugró és már csak tré helyekre van jegy így asszem el is dölt, kimarad.

Na őket megnézném, biztos fasza lesz a buli, tudnak az öregek. Mondjuk a beugró tényleg húzós.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2018-02-14, 15:30

juteszembe, 21-én Kraftwerk! kár, hogy 15 a beugró és már csak tré helyekre van jegy így asszem el is dölt, kimarad.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2018-02-14, 09:59

Joii írta:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Volt Fesztivál ugyanez.

A tavalyi Volt elég szar volt fellépő ügyileg, idén azért lesz Depeche Mode (külön koncertre nem mennék el, de ha már tőlem 10 percre játszanak, akkor megnézem), Iron Maiden, ami nálam nagy kedvenc, a Limp Bizkit meg jó lesz nosztalgia-bulizni. Gondolom headlinert még nyomnak majd be.
Én otthon szoktam kajálni, így csak a pia meg a cigi marad. Utóbbi fix áras, egy söri-möri meg 500,- Ft szokott lenni.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2018-02-13, 22:04

Joii írta:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ez aztán a Trash Dance Laughing

Jó, de Budapest parádé után is mi volt. Igaz annyiért azért elismerés jár, hogy iszonyat hamar helyre hozták a parti útját. Amint beálltak a kamionok a Hősök terére, az indulópont felől (asszem az Andrássy-Bajcsy kereszteződéstől), már jöttek is az FKFV-sek, szóval nem hanyagolta el a főváros, hogy ráér az hétfőig.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2018-02-03, 15:10

Fú, ez a sok szemét tényleg undorító. Egyszer volt egy csávója egy rokon csajnak, ő mondta, hogy amikor takarítottak a Szigeten, egy kis zsebpénzt is keresett, mert egy csomó zsé volt szétszórva a földön...

Jó az élménybeszámoló, azt sejtettem, hogy a magyarok már kiszorultak, de az ugye full röhej, hogy amilyen drága a történet, még mindig alig vannak A kategóriás előadók, a White Stripes-ot pl. sose szerződtették le, amíg léteztek. Gerendai meg mindig rinyált, hogy nullszaldósra hozták csak ki...
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2018-02-03, 06:13

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2018-02-03, 06:04

Balthier írta:

Akkor inkább az 5-6 a reális, de ez még mindig csak egy nap.

Nem láttam tőled ilyen jellegű beszámolót, de lehet én voltam a balfék, néha átsiklok akár hosszabb kommentek fölött is véletlenül. Milyen volt en bloc?
igen, minimum az 5-6, ha töményezni is akartok akkor minimum 10.

röviden annyi volt a sztori nyertem 2 Sziget belépőt Dréher kupakkal, délután-estefele ki is mentem...és hát csalódás volt. kb vagy 4-5-6 éve nem voltam Szigetelni, sok minden változott és nem épp az előnyére. a legfontosabb, hogy kb a teljes Sziget, mindenestűl már a külföldiekre van ráállva. magyar hangot alig-alig hallottam, viszont ami pozitív a külföldi csajszik sokkal kedvesebbek, nem kell kocsikulcsot pörgetni ha dumálni szeretnél valakivel. jó, hogy minden kocsmában érintőpanelen kell kiválasztani mit kérsz illetve itt adhatod meg azt is adsz e borravalót (így lesz 880 a Dréher), meg nem is pénzel fizetsz hanem egy feltöltő kártyát kell használni. az előadók nagyját nem ismertem így célzottan a Tycho miatt mentem de az se volt egy nagy szám és nem is szólt túl jól. érdekes amennyire tele a sziget holland, belga, angol fiatalokkal, mégis még mindig ignorálják a hard zenéket. több emberkével is beszélgettem (már amennyire megy az angol) és mindegyik ezt hiányolta.
nekem személy szerint baszta a szemem az iszonyat szemetelés is, oké egy koncert közben nem mész ki a tömegből kidobni a poharat/dobozt de azért az is más amikor hiába van konténer mindenhol gyakorlatilag több helyen is bokáig állt a dzsuva. tudom, ez amolyan Sziget-filing része...már csak kis eső kellett volna.
mint élmény jó, persze, de egy napért 20+ manit (belépővel) biztos nem költenék rá.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2018-02-02, 19:15

Joii írta:
Balthier írta:
A bnőm vett magának meg nekem egy napra Sziget-jegyet. Kérdés az, hogy kb. költőpénzből mennyivel készüljünk, fejenként 4-5 ezer okés? A pia biztos nagy drága, de nekem elég egy-két sör is egy napra, annyira nem fogyasztok már alkoholt. Meg kajából mit lehet bevinni? Azt vágom, hogy sokan gyümölcsökkel trükköznek, hogy abba fecskendeznek be piát (szőlő, dinnye), de pl szenya vagy gyorskaja?

nahh. kaját nem nagyon lehet bevinni. a pia borsos, 800 volt a dobozos dréher tavaly...(lehet nem is irtam, hogy voltam tavaly Szigetelni?)


Akkor inkább az 5-6 a reális, de ez még mindig csak egy nap.

Nem láttam tőled ilyen jellegű beszámolót, de lehet én voltam a balfék, néha átsiklok akár hosszabb kommentek fölött is véletlenül. Milyen volt en bloc?
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2018-02-02, 15:35

Balthier írta:
A bnőm vett magának meg nekem egy napra Sziget-jegyet. Kérdés az, hogy kb. költőpénzből mennyivel készüljünk, fejenként 4-5 ezer okés? A pia biztos nagy drága, de nekem elég egy-két sör is egy napra, annyira nem fogyasztok már alkoholt. Meg kajából mit lehet bevinni? Azt vágom, hogy sokan gyümölcsökkel trükköznek, hogy abba fecskendeznek be piát (szőlő, dinnye), de pl szenya vagy gyorskaja?

nahh. kaját nem nagyon lehet bevinni. a pia borsos, 800 volt a dobozos dréher tavaly...(lehet nem is irtam, hogy voltam tavaly Szigetelni?)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2018-02-01, 21:01

A bnőm vett magának meg nekem egy napra Sziget-jegyet. Kérdés az, hogy kb. költőpénzből mennyivel készüljünk, fejenként 4-5 ezer okés? A pia biztos nagy drága, de nekem elég egy-két sör is egy napra, annyira nem fogyasztok már alkoholt. Meg kajából mit lehet bevinni? Azt vágom, hogy sokan gyümölcsökkel trükköznek, hogy abba fecskendeznek be piát (szőlő, dinnye), de pl szenya vagy gyorskaja?
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2017-07-10, 14:30

Németben dolgozó Spanom, aki 2 havonta hazajár most itthon volt 2 hetet egyben. Péntek este elmentünk másik két haverjával (ebből az egyik csak sofőr volt) a Stifler Pool biliárd szalonba, ami tiszta amerika, fasza fényekkel. Igaz Stifler mamája nem volt ott.  What a Face
Hűha. De kellett ez már. A hely iszonyat jó, két szintes, az Erzsébet körút 19. alatt van, alul ülős meg van terasz is persze az utcán, fent meg biliárdasztalok tömkelege, darts, csocsó, csini pincérjányok.
Az első 6 kör az tequila és Jim Beam alma volt felváltva, aztán onnantól csak a Jim Beam alma mellett maradtunk. Kurva finom amúgy, ez az amit akkor hoztak be pont, mikor "letettem" a piát, most, hogy néha visszakacsintok egy korty erejéig, most meg nem kaptam sehol. Na mikor itt megláttam a pulton, mondtam a csajszinak, hogy duplát azonnal.
Aztán fél9-től hajnal 2-ig meglett a hangulat, hogy közben a röhögéstől visítva kolbászoljunk el az Oktogonnál lévő mekibe minimál ételért a körúton. Majd valamikor fél4 magasságában értem haza. Viszont kurva jól esett, én utoljára nem is tudom mikor "maradtam ki" így reggelig, amit tudok, hogy 2015 januártól a vipmosó, aztán télen sérv, egészen 2016 májusig de én már márciustól kezdtem azt a házat, ahol a mai napig vagyok is vagyok. Közben suli meg plusz meló, szóval bulizni tényleg nem most voltam.

Hey Nikóóó máj kázin!! Welkámm túúú Ámérikááá!!  Cool
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2017-07-10, 04:44

hétvégén voltunk open party-n, Talamasca volt ami ilyen csavarós goa. ezer éve nem voltam már ilyesmin, szóval végülis jót tett.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2017-03-30, 06:50

Johnny1 írta:

Jó az, fini!

Puncs kocka alá Szamos, közben kiderítettem.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2017-03-29, 21:31

Joii írta:
Johnny1 írta:

Boldog szülinapot tesó, milyen torta volt?

köszönöm szépen, ilyen puncsos izé.. Very Happy

Jó az, fini!
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2017-03-27, 09:19

Johnny1 írta:

Boldog szülinapot tesó, milyen torta volt?

köszönöm szépen, ilyen puncsos izé.. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2017-03-27, 06:19

Joii írta:


[You must be registered and logged in to see this image.]

Boldog szülinapot tesó, milyen torta volt?
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2017-03-26, 19:03

danny2008 írta:


Na és milyen érzés, hogy mától legálisan nézheted a pornóoldalakat??? Laughing Cool

fúú hát kérlek teljesen jó...lenne, ha nem hétvégére esett volna a szülinap a bankok meg zárva és hiába próbálok kattintani a fizetős opciókra, nekik még a pénteki adatok vannak meg amikor még csak 17 voltam

Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2017-03-26, 14:12

Joii írta:
danny2008 írta:

Happy Birthday!! Cool

köszönöm!

nagykorú lettem, mostmár ihatok, cigizhetek meg a többi... (muhahha Very Happy)

Na és milyen érzés, hogy mától legálisan nézheted a pornóoldalakat??? Laughing Cool
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2017-03-26, 10:32

a csütörtöki viszkiből maradt még olyan 2 deci azt tegnap gyorsan el is fogyasztottam amitől persze megszomjaztam így hozzátettem még egy 0,35-ös jégert is. kár, hogy nem folytattam mert ez így pont beadta a hangulatot de mikor kiment, egy pillanat alatt iszonyat befáradtam. ma még tolok valamit aztán holnap újra no drink szakasz következik.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime2017-03-25, 13:47

danny2008 írta:

Happy Birthday!! Cool

köszönöm!

nagykorú lettem, mostmár ihatok, cigizhetek meg a többi... (muhahha Very Happy)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Buli topik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Buli topik
Vissza az elejére 
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» PRÓBA topik!
» Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...
» Az internet topik.
» Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)
» TV topik - dobozleső hülyéknek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: