Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Buli topik

Go down 
+12
Szputnyik
Virelis
Joii
Masamune
eszgé
stealth
Balthier
bundas01
Sith Lord
Bodo
Kiccsidzson
ceu
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2017-03-25, 13:34

Joii írta:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Happy Birthday!! Cool
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2017-03-25, 12:15



[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2017-02-14, 11:59

Joii írta:
megvolt a Savegame

kicsit megijedtem, mi ez a tömeg bakker hát az egész emeleten sorban álló emberek vannak..aztán kiderült nem is jó sorban állunk, egy másik teremben cicakiállítás van. bazz, hihetetlen sokan voltak. ott.
aztán a SaveGame kiállításon is, mondhatni végig tömeg volt, de ez inkább a hely végett ami nem volt éppen nagy. sorban állni befelé nem kellett, első pillantásra még csalódásnak is tünt, azt hittem 1 óra alatt végig lehet nézni mindent de szerencsére nem így lett. nem nagyon lehetett csak úgy hozzáférni semmihez, sőt volt amihez végig nem is sikerült. volt 2 db PS hemű, 1 Oculus, 1 Vive - na ezeknél folyamatos sor állt, sőt mivel az egyik PS-n a Resi 7 ment hát komolyan ott ugyanaz a gyerek ült végig, szerintem kajak nekiállt végigjátszani. szóval virtuálszemüvegeket  nem próbáltam, igaz annyira nem is érdekeltek.
volt egy két indie pc game, az egyik grafikussal tök jól eldumáltam (azt hittem rá Steve Aoki) míg próbáltam egy kis bizbasszal felmászni valahova és közben lőni a többi kis bizbaszt...egér+billentyűzet kombó, naná, hogy nem ment.
volt kis Holdfény stand, Marvel sapik és társai illetve pár emberke beöltözve de ezek inkább csak színesítették a mezőnyt.  rakat origi game, de ilyen 2 generációval régebbiek...nem is tudom mikor láttam ennyi EREDETI PS2 gamét egy helyen.
leginkább retro masinákon volt a lényeg, abból viszont rengeteg volt. pár C64, egy ZX Spectrum, Atari, NEC, Phillips, Videoton satöbbi..és kajak tök jól elvoltunk ezekkel! ja, Space Invaders gép Smile flipperek nem voltak..
Wizard of wor, Pong, Pacman, Star Wars Gamecube-ra,...volt választék. ja és a legretróbb "faltenisz" vagy mi, tudjátok két állított téglalappal egymás ellen - elég sokáig tartott míg hozzáfértünk.
a társaság zömében normális volt, persze pár balfasz apuka itt is akadt aki egyszerre akar játszani, gyerekkel foglalkozni illetve ezeket kombinálni de azt hiszem ezek is már egy kikerülhetetlen kategória.
ami kicsit béna volt, hogy nem igazán volt levegő a teremben illetve a ruhatár 18-kor bezárt holott a rendezvény 20-ig tartott. összességében hiába a pici hely és a 2x19 villamos megállónyi táv, megérte.

[url=[You must be registered and logged in to see this image.]][/url]

Ejj Jo, hogy megférfiasodtál.
Az első coop élményem volt a Wizard of Wor (csak akkor még úgy hívtuk, hogy "ketten játszunk"). Nagyon-nagyon sok órát beletettünk anno. A másik meg a Microprose Soccer volt, amit ketten toltunk mindig.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2017-02-12, 19:10

Kiccsidzson írta:
Joii, a villámot szóró boszit kilőtted?

De nagy gém volt ketten játszva..

le,
aztán leült mellém egy tag, ő nagyon kente-vágta.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2017-02-12, 18:30

Joii, a villámot szóró boszit kilőtted?

De nagy gém volt ketten játszva..
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2017-02-12, 14:10

Joii írta:
ha szerencsés esetben olyan világmegváltó élményben is részed lehet, hogy találkozol esetleg velem  Cool )

Na, az simán megérné!! Egy pár éve tervezzük is már. Very Happy

Vonattal olcsóbb lenne, de már nagyon elszoktam tőle és már nagyon utálok várni, meg tülekedni stb.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2017-02-12, 14:03

Bodo írta:
Trendi vagy bró, a hétszencségit!! Smile

Nincs épp sok kép fönt.

Hááát nemtom. Tudod, felmenni pöstre 15-20K, többe kerül a leves, mint a hús.
mi sem csináltunk sok képet, esetleg feldobom majd azokat miután felimportáltuk a gépre.

talán vállald be a vonatozást, vagy azzal is ennyi lenne? mert azért ennyiért tényleg nem éri meg (még ha szerencsés esetben olyan világmegváltó élményben is részed lehet, hogy találkozol esetleg velem  Cool )

/szerk: csekkoltam, olyan 4-5 ropi egyirányba....bakker..vagyis, bakter/
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2017-02-12, 11:17

Trendi vagy bró, a hétszencségit!! Smile

Nincs épp sok kép fönt.

Hááát nemtom. Tudod, felmenni pöstre 15-20K, többe kerül a leves, mint a hús.

Joii írta:
Bodo írta:

Rendesen van szakállad? What a Face

Sosem voltam még gamer kiállításon, bár mindig vágytam, de így vidékiként komplikáltabb sajnos. Több fotó nincs?

hát van valami mert fázik a fejem. Very Happy
lesz majd tavasszal egy nagyobb, esetleg arra eljöhetnél.
van még fotó meg talán a honlapjukra (sajna csak facse) is pakolgatnak fel.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2017-02-12, 10:40

Bodo írta:

Rendesen van szakállad? What a Face

Sosem voltam még gamer kiállításon, bár mindig vágytam, de így vidékiként komplikáltabb sajnos. Több fotó nincs?

hát van valami mert fázik a fejem. Very Happy
lesz majd tavasszal egy nagyobb, esetleg arra eljöhetnél.
van még fotó meg talán a honlapjukra (sajna csak facse) is pakolgatnak fel.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2017-02-12, 10:14

Joii írta:
megvolt a Savegame


Rendesen van szakállad? What a Face

Sosem voltam még gamer kiállításon, bár mindig vágytam, de így vidékiként komplikáltabb sajnos. Több fotó nincs?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2017-02-12, 07:37

megvolt a Savegame

kicsit megijedtem, mi ez a tömeg bakker hát az egész emeleten sorban álló emberek vannak..aztán kiderült nem is jó sorban állunk, egy másik teremben cicakiállítás van. bazz, hihetetlen sokan voltak. ott.
aztán a SaveGame kiállításon is, mondhatni végig tömeg volt, de ez inkább a hely végett ami nem volt éppen nagy. sorban állni befelé nem kellett, első pillantásra még csalódásnak is tünt, azt hittem 1 óra alatt végig lehet nézni mindent de szerencsére nem így lett. nem nagyon lehetett csak úgy hozzáférni semmihez, sőt volt amihez végig nem is sikerült. volt 2 db PS hemű, 1 Oculus, 1 Vive - na ezeknél folyamatos sor állt, sőt mivel az egyik PS-n a Resi 7 ment hát komolyan ott ugyanaz a gyerek ült végig, szerintem kajak nekiállt végigjátszani. szóval virtuálszemüvegeket  nem próbáltam, igaz annyira nem is érdekeltek.
volt egy két indie pc game, az egyik grafikussal tök jól eldumáltam (azt hittem rá Steve Aoki) míg próbáltam egy kis bizbasszal felmászni valahova és közben lőni a többi kis bizbaszt...egér+billentyűzet kombó, naná, hogy nem ment.
volt kis Holdfény stand, Marvel sapik és társai illetve pár emberke beöltözve de ezek inkább csak színesítették a mezőnyt.  rakat origi game, de ilyen 2 generációval régebbiek...nem is tudom mikor láttam ennyi EREDETI PS2 gamét egy helyen.
leginkább retro masinákon volt a lényeg, abból viszont rengeteg volt. pár C64, egy ZX Spectrum, Atari, NEC, Phillips, Videoton satöbbi..és kajak tök jól elvoltunk ezekkel! ja, Space Invaders gép Smile flipperek nem voltak..
Wizard of wor, Pong, Pacman, Star Wars Gamecube-ra,...volt választék. ja és a legretróbb "faltenisz" vagy mi, tudjátok két állított téglalappal egymás ellen - elég sokáig tartott míg hozzáfértünk.
a társaság zömében normális volt, persze pár balfasz apuka itt is akadt aki egyszerre akar játszani, gyerekkel foglalkozni illetve ezeket kombinálni de azt hiszem ezek is már egy kikerülhetetlen kategória.
ami kicsit béna volt, hogy nem igazán volt levegő a teremben illetve a ruhatár 18-kor bezárt holott a rendezvény 20-ig tartott. összességében hiába a pici hely és a 2x19 villamos megállónyi táv, megérte.

[url=[You must be registered and logged in to see this image.]][/url]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2017-02-06, 07:50

Joii írta:
szombaton lesz valami Gamer rendezvény, ezer éve nem voltam ilyenen sanszos egy kinézés.

infó:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ejj bakker, minden Pesten van, Sopronból sansztalan eljutni egy ilyenre.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2017-02-06, 05:39

szombaton lesz valami Gamer rendezvény, ezer éve nem voltam ilyenen sanszos egy kinézés.

infó:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2014-12-23, 21:02

Gyermekeim az Úrban, elméletileg jan. 10én ellátogatunk Cyberrel, Eszgével és Moombával valami flippermúzeumba Pesten, aztán lesz opcionális sörözés is, én délelőttől késő délutánig leszek a székesfővárosban. Aki akar jönni, jelezze, és később dobok pontos infókat.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2014-01-13, 07:43

bundas01 írta:
ukrán beszerzés
[You must be registered and logged in to see this image.]  " />

Szép gyűjtemény, jó piálást!
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2014-01-12, 22:21

bundas01 írta:
ukrán beszerzés
Jobbról a második az tüzes lehet. És ettől jó is bizti. Azért a poroltót készíts ki mellé majd.  Laughing Cool 
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2014-01-12, 14:36

bundas01 írta:
ukrán beszerzés

Valaki de gecirészeg lesz nemsoká!  Arrow Arrow Arrow Arrow cyclops 
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2014-01-12, 14:25

ukrán beszerzés
[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2013-12-31, 13:55

bundas01 írta:
10.000 háesz

 bounce gratula yxcde yxcde recska afro drunken alien 

Hejj Smile
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2013-12-30, 18:50

bundas01 írta:
10.000 háesz

 bounce gratula yxcde yxcde recska afro drunken alien 
Jiiippiiiiii!! ^o^
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2013-12-30, 18:08

10.000 háesz

 bounce gratula yxcde yxcde recska afro drunken alien 
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2013-12-30, 18:07

1
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2013-12-30, 18:06

2
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2013-12-30, 18:06

3
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2013-12-30, 18:06

4
Vissza az elejére Go down
Virelis
easy
easy
Virelis


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 31
Tartózkodási hely : Raccoon City

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2013-07-24, 11:32

Sith Lord írta:

Iden - 15 ev ota eloszor - ugy nez ki a Sziget is kimarad. :/

Igen, ezt sajna már hallottam Moombáéktól. :C Te jó ég, idén nem lesz Cyber buli, nem lesz 20-án tüzezés, se semmi? Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2013-07-11, 00:19

[quote="Virelis"]
Sith Lord írta:

Kár hogy nem lehettél itt velünk, Johnnynak igaza van, iszonytatóan jó buli volt! Sad
Iden - 15 ev ota eloszor - ugy nez ki a Sziget is kimarad. :/
Vissza az elejére Go down
Virelis
easy
easy
Virelis


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 31
Tartózkodási hely : Raccoon City

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2013-07-10, 22:24

Sith Lord írta:

Azt az eszge-interjuvolos sztorit halljuk csak!

Az épp a ByeAlex koncert után volt, ahová a pólóján azzal a szöveggel érkezett, hogy "ByeAlex a juróvízió hőse". Még Alex is külön lefotózta magának, majd vele pózolt egyedül normálisnak mondható ábrázattal Very Happy Ezután elkapta ez a félkegyelmű, azzal a dumával, hogy mióta fekete öves ByeAlex rajongó, és hogy miért ezt írta ki... Majd az interjú eltűnt a süllyesztőben, és a blikk eszg szlogenjét lenyúlta a videójához :
[You must be registered and logged in to see this link.]

Kár hogy nem lehettél itt velünk, Johnnynak igaza van, iszonytatóan jó buli volt! Sad
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2013-07-10, 08:36

Jó képek, ja!

Eszgé mit magyaráz alul a kamerának?
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime2013-07-10, 07:58

Váá milyen hülye fejem van Smile
Tényleg fasza buli volt, szerintem az utóbbi évek legjobb VOLT-ja volt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Buli topik - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Buli topik
Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» PRÓBA topik!
» Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...
» Az internet topik.
» Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)
» TV topik - dobozleső hülyéknek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: