Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Buli topik

Go down 
+12
Szputnyik
Virelis
Joii
Masamune
eszgé
stealth
Balthier
bundas01
Sith Lord
Bodo
Kiccsidzson
ceu
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
SzerzőÜzenet
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Buli topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 9 Icon_minitime2012-08-03, 13:21

Balthier írta:
ceu, stealth, moomba meg mindenki akit kihagytam:

19-én estétől hajnalig héderezés Pesten? eszgé jönne, én is, meg remélem, ti is benne lennétek.

Egyelőre nem tudom biztosra mondani.
Ha jól sejtem, ki kellene találnunk, hová is menjünk. Nézek majd valami programot, ha nem felejtem el.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Buli topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 9 Icon_minitime2012-08-03, 12:19

ceu, stealth, moomba meg mindenki akit kihagytam:

19-én estétől hajnalig héderezés Pesten? eszgé jönne, én is, meg remélem, ti is benne lennétek.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Buli topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 9 Icon_minitime2012-08-02, 21:46

bundas01 írta:
Most se lóvém,se kedvem.
Én régen bőven kivettem a részem a mulatozásból.
Az ominózus szigeten 14 g sp-t pattintottam el.
Öreg vagyok én már ehhez.

Pille palle druff bounce :]
Egy kicsit én is öreg vagyok asszem, ilyen többnaposokat nem tudok, nem is akarok lenyomni semmilyen buliból.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Buli topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 9 Icon_minitime2012-08-02, 20:47

ceu írta:

Én sem csípem, drága is, tömeg is, meg nem is érdekel, abszolút nem nekem való az egész.
De a pénz mindenhol nyelődik Bundi. Részemről amerre állok, arra szórom, hát azért van, hogy költsem, tököm se fog ülni rajta.
Most se lóvém,se kedvem.
Én régen bőven kivettem a részem a mulatozásból.
Az ominózus szigeten 14 g sp-t pattintottam el.
Öreg vagyok én már ehhez.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Buli topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 9 Icon_minitime2012-08-02, 11:05

bundas01 írta:
Sith Lord írta:

Sziget valaki?
7 Éve kint voltam SZ-CS-P, Szombaton aludtam kicsit aztán V-H-K.
Akkor egy életre megutáltam. Soha többet a pénznyelő emberforgatagba.

Én sem csípem, drága is, tömeg is, meg nem is érdekel, abszolút nem nekem való az egész.
De a pénz mindenhol nyelődik Bundi. Részemről amerre állok, arra szórom, hát azért van, hogy költsem, tököm se fog ülni rajta.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Buli topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 9 Icon_minitime2012-08-01, 22:15

Sith Lord írta:

Sziget valaki?
7 Éve kint voltam SZ-CS-P, Szombaton aludtam kicsit aztán V-H-K.
Akkor egy életre megutáltam. Soha többet a pénznyelő emberforgatagba.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Buli topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 9 Icon_minitime2012-08-01, 09:35

Kiccsidzson írta:


Szájber eléggé inaktív mostanában. Meg kén húzni rajta a csavarokat vagy nem tudom.
1. Meg keresem a topikokat.
2. Keveset vagyok gepkozelben, mert 12 orazom meloban, tobbnyire hetvegen is.

Ceu! A Tiszabulirol meg nincs infom, de jo hogy mondtad, rakerdezek.
Sziget valaki?
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Buli topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 9 Icon_minitime2012-07-31, 07:24

ceu írta:
Bodo írta:
Alig várom,hogy leteljen az a pár nap!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Jó, de azt tudd, hogy ha meglátod, egyből legyűrhetetlen késztetést fogsz érezni, hogy ott csápolj az első sorban.
Még talán buborékot is fújnál.

OK, ettől kicsit félek is!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Buli topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 9 Icon_minitime2012-07-30, 22:00

Bodo írta:
Alig várom,hogy leteljen az a pár nap!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Jó, de azt tudd, hogy ha meglátod, egyből legyűrhetetlen késztetést fogsz érezni, hogy ott csápolj az első sorban.
Még talán buborékot is fújnál.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Buli topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 9 Icon_minitime2012-07-30, 21:02

ceu írta:
Na most lehet örülni, hogy hét napig nem linkelhetek, különben tolnám ide a Kasatka-terrort ezerrel.
A Timewave Zero feszten voltam a hétvégén, Gödöllőn, végre egy olyan bulin, ahol kifejezetten olyan zenék szóltak, amik ledarálják, aztán újra összerakják az embert. Kasatka még pont lement szombat hajnalban, aztán egy órára rá olyan vihar kerekedett, hogy a sátrunkat is elmosta a picsába, ott cuppogtunk a hálózsákban reggelig, kábé mindenünk csurom víz lett. Ott is hagytuk a hitvány, áruló sátrat, hogy gondolkodjon el azon, mit követett el.

Kész lett az új flyerem, csodaszép, de az is elázott - amint linkelhetek, dobom ide, hogy mindenki jöjjön ríkatósfullonra augusztusban Smile

Ja igen, Cyber, mi van azzal a tiszaparti bulival?

Alig várom,hogy leteljen az a pár nap!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Buli topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 9 Icon_minitime2012-07-30, 20:04

ceu írta:
Na most lehet örülni, hogy hét napig nem linkelhetek, különben tolnám ide a Kasatka-terrort ezerrel.
A Timewave Zero feszten voltam a hétvégén, Gödöllőn, végre egy olyan bulin, ahol kifejezetten olyan zenék szóltak, amik ledarálják, aztán újra összerakják az embert. Kasatka még pont lement szombat hajnalban, aztán egy órára rá olyan vihar kerekedett, hogy a sátrunkat is elmosta a picsába, ott cuppogtunk a hálózsákban reggelig, kábé mindenünk csurom víz lett. Ott is hagytuk a hitvány, áruló sátrat, hogy gondolkodjon el azon, mit követett el.

Kész lett az új flyerem, csodaszép, de az is elázott - amint linkelhetek, dobom ide, hogy mindenki jöjjön ríkatósfullonra augusztusban Smile

Ja igen, Cyber, mi van azzal a tiszaparti bulival?

Szájber eléggé inaktív mostanában. Meg kén húzni rajta a csavarokat vagy nem tudom.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Buli topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Buli topik   Buli topik - Page 9 Icon_minitime2012-07-30, 18:46

Na most lehet örülni, hogy hét napig nem linkelhetek, különben tolnám ide a Kasatka-terrort ezerrel.
A Timewave Zero feszten voltam a hétvégén, Gödöllőn, végre egy olyan bulin, ahol kifejezetten olyan zenék szóltak, amik ledarálják, aztán újra összerakják az embert. Kasatka még pont lement szombat hajnalban, aztán egy órára rá olyan vihar kerekedett, hogy a sátrunkat is elmosta a picsába, ott cuppogtunk a hálózsákban reggelig, kábé mindenünk csurom víz lett. Ott is hagytuk a hitvány, áruló sátrat, hogy gondolkodjon el azon, mit követett el.

Kész lett az új flyerem, csodaszép, de az is elázott - amint linkelhetek, dobom ide, hogy mindenki jöjjön ríkatósfullonra augusztusban Smile

Ja igen, Cyber, mi van azzal a tiszaparti bulival?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Buli topik - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Buli topik   Buli topik - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Buli topik
Vissza az elejére 
9 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» PRÓBA topik!
» Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...
» Az internet topik.
» Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)
» TV topik - dobozleső hülyéknek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: