Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)

Go down 
+7
danny2008
ceu
Bula
Joii
bundas01
Bodo
Kiccsidzson
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2018-06-24, 09:32

Joii írta:
ejj bakker, jobbulást nektek!


Köszi!!
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2018-06-24, 05:47

ejj bakker, jobbulást nektek!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2018-06-23, 20:48

Benyaltam csütörtök délutánra egy hasfájós-fosós vírust (hányás most kimaradt), nagyon szarul voltam, úgy néztem ki, mint egy 7 hónapos terhes Smile
Így pénteken dolgozni sem tudtam menni. Nejem tanfolyamon, hajnalban indultak, én vittem a gyereket bölcsibe, megtámasztottam magam a háromkerekű kisbicaj szülőkormányán, a gyerek meg eltekert velem együtt a bölcsibe.
11-körül éppen a sokadik székelés, mikor csörög a telefon: bölcsis dadus, lázas a gyerek, azonnal menjek érte.
Remek. Bölcsibe vissza, lázas gyereket haza. Otthon adok neki lázcsillapítót, böffent egyet, rám néz és kiokádja az aznapi kajáját a lázcsillapítóval együtt bele a két tenyerembe Smile
Szegény jobban megijedt, mint én. Utána viszont elaludt.
Ma kórház, ügyelet, gyereknek is hasfájós vírus + mandulagyulladás. Jól kezdődik a nyár Razz
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-08-30, 13:45

Kiccsidzson írta:
Üdv a klubban Deni. Én 2x csináltam végig, a második volt kb 8 mm.

Általában negyedik napra jön ki, célszerű befeküdni, mert a nospa és tsai kb halottnak a csók. Egyedül a kórházi intravénás segít. Nekem legalábbis. Meg a forró fürdő.

Tény, h akkor az ember meg akar dögleni és meg is döglik kicsit. De ha leér a húgyhólyagba a kő, minden fájdalom elmúlik. Onnan már egy 1 centis is gond nélkül távozik.

A kisebb kövekkel az a baj, h hajlamos minden kis résbe beékelődni. Sokszor szarabb megszülni mint a nagyot.

Kitartás.

Hááát klubtárs, 4. nap ide vagy oda, én már a 10. napnál vagyok, de semmi koppanás nem volt még. Rolling Eyes

Egyszer majd kijön! Cool
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-08-30, 13:43

Köszi skacok! Én igyekszem! Wink
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-08-24, 11:11

Deni, bakker, ez mostanában neked nagyon összejött, kitartás bro!
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-08-23, 12:53

Üdv a klubban Deni. Én 2x csináltam végig, a második volt kb 8 mm.

Általában negyedik napra jön ki, célszerű befeküdni, mert a nospa és tsai kb halottnak a csók. Egyedül a kórházi intravénás segít. Nekem legalábbis. Meg a forró fürdő.

Tény, h akkor az ember meg akar dögleni és meg is döglik kicsit. De ha leér a húgyhólyagba a kő, minden fájdalom elmúlik. Onnan már egy 1 centis is gond nélkül távozik.

A kisebb kövekkel az a baj, h hajlamos minden kis résbe beékelődni. Sokszor szarabb megszülni mint a nagyot.

Kitartás.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-08-23, 04:51

huuuu bakker, Te is halmozod az "élvezeteket"..

jobbulást!

(a kép meg fasza, ilyen van nekem is egy csomó, itt a ház elött kb hetente van valami kocc)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-08-22, 19:48

Na, hogy nehogy faszán, kellemesen teljen a szó szerinti lábadozás, vasárnap hajnal 3:30-kor arra ébredtem, hogy baloldalt hátul leszakad az oldalam. Gondoltam elaludtam vagy a franc tudja, aztán hátulról a fájdalom oldalra és előre mászott, persze ugyanúgy bal oldalt. Gondoltam cigizek meg cataflam-v oszt' jó lesz, de a cigizés közben hallottam egy nagy puffanást. Bent voltam pesten zuglóban, öcséméknél, az eső szakadt, egy kocsi úgy nyomta hajnalban az Örs vezér téri IKEA háta mögött, hogy megúszott a kocsi, és miután kivitte a közlekedési táblát+lámpát, az oszlop állította meg. Fék nélkül csattant bele, az anyósülésről a mókus ajtaját a tűzoltóknak ki kellett feszíteni, hogy ki tudják szedni, 4-en voltak a kocsiban, elől két csávó hátul két csaj, persze a két csaj visítozott keményen. Amúgy mindenki megúszta, komolyabb sérülés nem történt. Meg a figyelmemet elvette egy darabig a fájdalmamról.
[You must be registered and logged in to see this image.]

De térjünk vissza hozzám, minek után megelégeltem a fájdalmat, ami nem szűnt, sőt, hullámszerűen, hol erősödött majd gyengült, fél6-kor bevitettem magam öcsémmel az Uzsoki kórházba a sürgősségire. Ott vérvétel, vizelet leadás, 2 infúzió voltaren, aztán majd egy 3. ami már drog volt. Summa summarum, kiderült, hogy van egy 3mm-es vesekövem, gecijó, lehet majd szülni, de ki a gyerek apja?
11-kor végeztem az Uzsokiba, reggel 3:30-tól azért volt egy tekintetem, pláne, hogy addig is max olyan 40-50 percet aludtam. Szóval a kinézet megvolt, amit még a fájdalmak is tovább tetőztek, enni még semmit nem ettem. Irány öcsémékhez az Örsre, délbe bekajáltam, szo-szo elvoltam. Aztán mondtam öcsémnek dobjon haza, mert otthon van az ő gyógyszere, ugyanis neki 3 hónappal ezelőtt volt veseköve, és amiket kapott rá az otthon figyelt. Irány gödöllő, otthon elaludtam fél órákat, de volt, hogy előjött kisebb fájdalom, aztán estére olyan fájdalmam lett, hogy azt hittem leszakad az oldalam. Este 8 után akkora volt a fájdalmam hányingerrel együtt, hogy nem bírtam, találkoztam Szmörével a rókával, de sugárba 10 bar nyomással 2x annyi jött ki, mintha megettem volna 2 darab 2 személyes tálat.
Ez így nem pálya, irány a helyi ügyelet, elmondtam milyen pompás napon vagyok túl. Pucsítsak, asszisztens nő beadott két koktélt a két farizmomba, mindjárt jó lett minden, igaz, rókázás után is enyhült a fájdalom. Haza, fürcsi, és alvás. Lefeküdtem este 11-kor, de az állólámpa égett, tv nem ment, úgy aludtam el, aztán felriadtam mennyi lehet az idő, hajnal 4:10 volt, kimentem csurgatni, vissza az ágyba és 10-ig aludtam. Ennyit nem is tudom mikor aludtam utoljára, 11 órát.
Aztán a hétfő faszán telt, sehol fájdalom, kitakarítok, mosok, teszek-veszek. Estére leves vacsira, meg szilvás gombóc amit lehet nem kellett volna, mert vacsi után fél/1órára jöttek megint a tolófájások. De hamar felmegy a 10-es skálán 9-esre a fájdalomküszöb, de az már olyan, hogy az ember azt kívánná, jobb ha kivágnák azt onnan. Usgyi az ügyeletre, ahol közlik, hogy ugyanazzal a panasszal egymást követő napon nem lát(hat)nak el, menjünk az Uzsokiba. Fasza, akkora fájdalommal be vissza pestre, űber. Beértem, kaptam ott egy koktél megint lement a fájdalom, megint tudtam aludni.
Ma megint semmi nem volt eddig, remélem estére nem is lesz. Mert az a legszarabb, ha nem tudsz aludni, vagy éjszaka erre ébredsz.

Amit erre szedni kell: Rowatinex 3x2szem, No Spa forte 3x1, Cataflam V reggel és este, Algopyrin/flex napközben, egy a lényeg, hogy a diklofenák/fájdalomcsillapító inkább estére legyen erős.

Meg bevásároltam 8 doboz Gösser Citrom "gay edition" sört, mert azt is mondta mindegyik doki, hogy igyak, igyak és igyak, ezt ki kell mosni, a sör meg segít, mert az is tisztít + pisilésre késztet.

Szóval most figyelhetem, mikor koppan a retyón valami. Öcsémnek egy 4mm és egy 6 mm-es volt, amikor kijött neki, pláne a 6-os, hááát, akkor senki nem volt árva, volt anyja mindenkinek. Sanszos, hogy külön nem kell figyelnem, fogom azt érezni én is... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-08-22, 04:46

danny2008 írta:


Lehet a buzi időben van valami, mert a műtött lábamat én is érzem 2 napja keményen.

Mondtam, hogy kell 2000 faktoros krém, ugye? Cool
amúgy igen, mondtad Smile bár kétlem, hogy használt volna mert most nem az arcom égett le, sőt le sem égtem csak megcsapott a nap. szerencsére másfél nap hányás/kóválygás után elmúlt.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-08-21, 19:30

Joii írta:
egy ideje már kifogytam a jó kis agybaszó (ugyanott gyomorszedő) tablettákból de mostanság kezd megint húzódni a vállam/nyakam így nagy nehezen rávettem magam, kimászok a dokihoz receptért.

persze már ez sem volt egyszerű: vasárnap Szigeteltem, hajnalban haza ott gyors fürdés/átöltözés és go ki a dokihoz. kiérek, akkor nézem, reggel f7 van..mikor nyit az orvos, nyolckor? akkor.
nem estem pánikba, mivel már kezdtem épp kijózanodni gyorsan vettem egy kettes Jim-et egy kólával mondván ez másfél órára elég is lesz. hja, pont meg is ittam és közben fogalmaztam a "beszédemet" meg gyakoroltam a "shrekk-cica-nézést" merthogy eléggé be vagyok fordulva már hónapok óta, nem nagyon eszek, alig alszok stb, úgy döntöttem belevágok valami antidepresszáns kúrába és ehhez azért puhítani kell az orvost.
aha, a dokim szabin van, helyettesítő orvos rendel. elég szép tömeg van (6-8 ember) viszont van neki asszisztense aki kijött szétkérdezni kinek mi kell. recept? igen. jó, adott egy papírt meg egy tollat írjam fel mi kell. hahá!
hát írtam ami csak eszembe jutott Very Happy
persze olyan 10 perccel később amikor kijött a receptekkel a felére közölte, hogy ilyet nem nagyon írhat fel a helyettesítő orvos (vagy nem meri..) így pár dologról lemaradtam, na meg az antidepresszánsról is de legalább szereztem 100-as Tramát Cool .
azért az szerintem k*rva gáz amúgy, hogy ilyen erős gyógyszert csak úgy felírogatnak és csak pár száz forintba kerül.

be is dobtam párat, úgy mentem tüdőszűrésre, de innentől már szakadoztak a dolgok, aztán olyan 10 magasságában értem át a szüleimhez ahol is kifeküdtem napozni, persze el is aludtam menten.
igen, napszúrást kaptam, annak minden tünetével. persze ez csak másnap hajnalban jött elő mikor mentem dolgozni, hát nagyon jó volt.

Lehet a buzi időben van valami, mert a műtött lábamat én is érzem 2 napja keményen.

Mondtam, hogy kell 2000 faktoros krém, ugye? Cool
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-08-20, 04:16

Kiccsidzson írta:
Gyurma segít Joii bró. Az mindenre jó Smile

ja, a két gerincsérvre pláne Very Happy
de egyébként igen, ideje visszarázódnom. érdekes mód megint egy állami ünnepen van szar idő így akár van is időm egy átmozgatásra.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-08-19, 17:37

Gyurma segít Joii bró. Az mindenre jó Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-08-19, 17:25

egy ideje már kifogytam a jó kis agybaszó (ugyanott gyomorszedő) tablettákból de mostanság kezd megint húzódni a vállam/nyakam így nagy nehezen rávettem magam, kimászok a dokihoz receptért.

persze már ez sem volt egyszerű: vasárnap Szigeteltem, hajnalban haza ott gyors fürdés/átöltözés és go ki a dokihoz. kiérek, akkor nézem, reggel f7 van..mikor nyit az orvos, nyolckor? akkor.
nem estem pánikba, mivel már kezdtem épp kijózanodni gyorsan vettem egy kettes Jim-et egy kólával mondván ez másfél órára elég is lesz. hja, pont meg is ittam és közben fogalmaztam a "beszédemet" meg gyakoroltam a "shrekk-cica-nézést" merthogy eléggé be vagyok fordulva már hónapok óta, nem nagyon eszek, alig alszok stb, úgy döntöttem belevágok valami antidepresszáns kúrába és ehhez azért puhítani kell az orvost.
aha, a dokim szabin van, helyettesítő orvos rendel. elég szép tömeg van (6-8 ember) viszont van neki asszisztense aki kijött szétkérdezni kinek mi kell. recept? igen. jó, adott egy papírt meg egy tollat írjam fel mi kell. hahá!
hát írtam ami csak eszembe jutott Very Happy
persze olyan 10 perccel később amikor kijött a receptekkel a felére közölte, hogy ilyet nem nagyon írhat fel a helyettesítő orvos (vagy nem meri..) így pár dologról lemaradtam, na meg az antidepresszánsról is de legalább szereztem 100-as Tramát Cool .
azért az szerintem k*rva gáz amúgy, hogy ilyen erős gyógyszert csak úgy felírogatnak és csak pár száz forintba kerül.

be is dobtam párat, úgy mentem tüdőszűrésre, de innentől már szakadoztak a dolgok, aztán olyan 10 magasságában értem át a szüleimhez ahol is kifeküdtem napozni, persze el is aludtam menten.
igen, napszúrást kaptam, annak minden tünetével. persze ez csak másnap hajnalban jött elő mikor mentem dolgozni, hát nagyon jó volt.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-06-29, 20:37

Joii írta:
kaptam altatót, mert lassan 2 hónapja nem aludtam rendesen. meg, az sem állapot, hogy napi 4-5-7 sör vagy bor kell ahhoz egyáltalán elgondolkodjak az alváson. de mivel a meló miatt korán kelek így hétköznap nem is mertem kipróbálni. majd most, hétvégén.

Hű, ez nem fani.
Pláne itt az ideje, hogy összefussunk...Rolling Eyes  Wink
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-06-25, 09:55

Átérzem, Joii.
37 éves koromig mint a tej, aztán megtört vmi. Időről időre alvásböjtöt tartok, persze nem készakarva, és nem aprózom el: ha nem alszok hát rendesen csinálom általában, reggelig egy szemhunyást se.
Szerencsére mostanában megy az alvás, csak 5kor kelek a fény miatt, mert már egy világító led is fel tud ébreszteni.

Állítólag a rendszeresség, azonos időpontban fekvés segít. Szedakúr fortét szoktam bekapni néha, de sokszor kutya f.sza.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-06-25, 08:37

Joii írta:
kaptam altatót, mert lassan 2 hónapja nem aludtam rendesen. meg, az sem állapot, hogy napi 4-5-7 sör vagy bor kell ahhoz egyáltalán elgondolkodjak az alváson. de mivel a meló miatt korán kelek így hétköznap nem is mertem kipróbálni. majd most, hétvégén.

Fúúú de szar lehet. Fight club rulez. Nekem is volt már ilyesmi,amikor Fater lebetegedett, aztán meghalt. Frontin segített.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-06-24, 06:57

kaptam altatót, mert lassan 2 hónapja nem aludtam rendesen. meg, az sem állapot, hogy napi 4-5-7 sör vagy bor kell ahhoz egyáltalán elgondolkodjak az alváson. de mivel a meló miatt korán kelek így hétköznap nem is mertem kipróbálni. majd most, hétvégén.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-04-21, 20:27

Joii írta:
Johnny1 írta:
Kisfiamnak kellett szívultrahangra időpontot kérni (semmi komoly, csak biztonságból, mert nekem anno volt szívzörejem), szeptemberre kaptunk időpontot. Ha lehetne ezt privátban, inkább fizetnéj, de sajna ehhez elég komoly cucc kell.
jobbulást és kitartást!

Köszi! Tényleg nincs baj, csak egyfajta megerôsités ledz a dolog, ha eljutunk.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-04-21, 20:20

Johnny1 írta:
Kisfiamnak kellett szívultrahangra időpontot kérni (semmi komoly, csak biztonságból, mert nekem anno volt szívzörejem), szeptemberre kaptunk időpontot. Ha lehetne ezt privátban, inkább fizetnéj, de sajna ehhez elég komoly cucc kell.
jobbulást és kitartást!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-04-21, 20:01

Kiccsidzson írta:
En ugy tudom, ugyanazzal a cuccal csinaljak a magan es a tb-s vizsgalatokat is a korhazban. Csak a lovesat soron kivul.

Te itt nàlunk Sopronban olyan orvos hiàny van, hogy csoda, hogy nem zàrt még be a kórhàz. Itt a full modern mindenség és nem kapsz idôpontot, mert nincs aki megvizsgàljon. Mindenki Eisenstadtban meg Bécsben dolgozik.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-04-19, 21:03

En ugy tudom, ugyanazzal a cuccal csinaljak a magan es a tb-s vizsgalatokat is a korhazban. Csak a lovesat soron kivul.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-04-19, 19:45

Kisfiamnak kellett szívultrahangra időpontot kérni (semmi komoly, csak biztonságból, mert nekem anno volt szívzörejem), szeptemberre kaptunk időpontot. Ha lehetne ezt privátban, inkább fizetnéj, de sajna ehhez elég komoly cucc kell.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-04-12, 16:00

danny2008 írta:


Ha a pénzre nem reagáltak, rá kellett volna vágni, hogy de kártyát is elfogadsz!!! Laughing

Én is ma voltam, hamar ment 10 perc alatt lement a dolog, sorban állassal együtt. Már megy a könyökmankózás, járok gyógytoreszre, 4 hét múlva menjek vissza, akkor röntgen is lesz. Addig meg épülgetés... Rolling Eyes
na ez jó, hogy már gördülékenyen megy a dolog.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-04-12, 14:42

Joii írta:
ma volt a Rehabilitációs anyámkínyjás felülvizsgálatom. időpontra kellett menni, persze egy óra csúszás megvolt ám, mármint nekik mert én fél órával előbb már ott voltam. kb a honvédségi sorozás óta nem vizsgáltak meg ilyen alaposan, kajak alsógatyára kellett vetkőzni (be is szóltam, hogy az ilyesmiért én pénzt szoktam kapni, de nem voltak humoruknál). aztán jött egyfajta szociális beszélgetés de az meglehetősen felszínes volt és végeztünk is. eredményt persze nem mondtak, majd kapom postán. addig is marad a levegőben lógás..

Ha a pénzre nem reagáltak, rá kellett volna vágni, hogy de kártyát is elfogadsz!!! Laughing

Én is ma voltam, hamar ment 10 perc alatt lement a dolog, sorban állassal együtt. Már megy a könyökmankózás, járok gyógytoreszre, 4 hét múlva menjek vissza, akkor röntgen is lesz. Addig meg épülgetés... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-04-12, 12:50

ma volt a Rehabilitációs anyámkínyjás felülvizsgálatom. időpontra kellett menni, persze egy óra csúszás megvolt ám, mármint nekik mert én fél órával előbb már ott voltam. kb a honvédségi sorozás óta nem vizsgáltak meg ilyen alaposan, kajak alsógatyára kellett vetkőzni (be is szóltam, hogy az ilyesmiért én pénzt szoktam kapni, de nem voltak humoruknál). aztán jött egyfajta szociális beszélgetés de az meglehetősen felszínes volt és végeztünk is. eredményt persze nem mondtak, majd kapom postán. addig is marad a levegőben lógás..
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-04-11, 22:09

bundas01 írta:
Johnny1 írta:
Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Elméletileg 19én műtik a körömágy gyulladásom. Sajnálom, hogy idáig húztam a dolgot, másrészt meg hogy egy kibaszott túracipő okozta az egészet...
benőtt köröm?
nekem volt párszor, írtó kellemetlen, de túl lehet élni

Ez már nagyon rossz állapotban van sajna, orvos is látta munkahelyen. Eddig nekem még nem volt, próbáltam megúszni ezt különböző kenőcsökkel, de bukta. Most gyakorlatilag ott tartok, hogy egyetlen sportcipőben tudok járkálni, minden más fájdalmasan szorítja.

Kivàgjàk pikpakk,nekem is volt egy kis vadhússal fûszerezve. Mondjuk a körmöm nem nôtt vissza normàlisan :-)
Viccelsz? nekem a jobb lábam nagyujját még lézerrel is basztatták, hogy ne nőjön vissza. Hát a köröm igazán okádás lett utána Very Happy

Ja, sajnos ha egyszer basztatjàk utàna màr nem lesz az igazi.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-04-11, 22:03

Johnny1 írta:
Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Elméletileg 19én műtik a körömágy gyulladásom. Sajnálom, hogy idáig húztam a dolgot, másrészt meg hogy egy kibaszott túracipő okozta az egészet...
benőtt köröm?
nekem volt párszor, írtó kellemetlen, de túl lehet élni

Ez már nagyon rossz állapotban van sajna, orvos is látta munkahelyen. Eddig nekem még nem volt, próbáltam megúszni ezt különböző kenőcsökkel, de bukta. Most gyakorlatilag ott tartok, hogy egyetlen sportcipőben tudok járkálni, minden más fájdalmasan szorítja.

Kivàgjàk pikpakk,nekem is volt egy kis vadhússal fûszerezve. Mondjuk a körmöm nem nôtt vissza normàlisan :-)
Viccelsz? nekem a jobb lábam nagyujját még lézerrel is basztatták, hogy ne nőjön vissza. Hát a köröm igazán okádás lett utána Very Happy
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-04-11, 21:43

Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Elméletileg 19én műtik a körömágy gyulladásom. Sajnálom, hogy idáig húztam a dolgot, másrészt meg hogy egy kibaszott túracipő okozta az egészet...
benőtt köröm?
nekem volt párszor, írtó kellemetlen, de túl lehet élni

Ez már nagyon rossz állapotban van sajna, orvos is látta munkahelyen. Eddig nekem még nem volt, próbáltam megúszni ezt különböző kenőcsökkel, de bukta. Most gyakorlatilag ott tartok, hogy egyetlen sportcipőben tudok járkálni, minden más fájdalmasan szorítja.

Kivàgjàk pikpakk,nekem is volt egy kis vadhússal fûszerezve. Mondjuk a körmöm nem nôtt vissza normàlisan :-)
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime2017-04-11, 09:57

Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Elméletileg 19én műtik a körömágy gyulladásom. Sajnálom, hogy idáig húztam a dolgot, másrészt meg hogy egy kibaszott túracipő okozta az egészet...
benőtt köröm?
nekem volt párszor, írtó kellemetlen, de túl lehet élni

Ez már nagyon rossz állapotban van sajna, orvos is látta munkahelyen. Eddig nekem még nem volt, próbáltam megúszni ezt különböző kenőcsökkel, de bukta. Most gyakorlatilag ott tartok, hogy egyetlen sportcipőben tudok járkálni, minden más fájdalmasan szorítja.
ott nem segít a kenőcs
kapsz egy érzéstelenítőt és kivágják
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Buli topik
» Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel
» Méhész topik
» Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...
» HD-SD media topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: