Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)

Go down 
+7
danny2008
ceu
Bula
Joii
bundas01
Bodo
Kiccsidzson
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-04-10, 23:06

bundas01 írta:
Balthier írta:
Elméletileg 19én műtik a körömágy gyulladásom. Sajnálom, hogy idáig húztam a dolgot, másrészt meg hogy egy kibaszott túracipő okozta az egészet...
benőtt köröm?
nekem volt párszor, írtó kellemetlen, de túl lehet élni

Ez már nagyon rossz állapotban van sajna, orvos is látta munkahelyen. Eddig nekem még nem volt, próbáltam megúszni ezt különböző kenőcsökkel, de bukta. Most gyakorlatilag ott tartok, hogy egyetlen sportcipőben tudok járkálni, minden más fájdalmasan szorítja.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-04-10, 22:53

Balthier írta:
Elméletileg 19én műtik a körömágy gyulladásom. Sajnálom, hogy idáig húztam a dolgot, másrészt meg hogy egy kibaszott túracipő okozta az egészet...
benőtt köröm?
nekem volt párszor, írtó kellemetlen, de túl lehet élni
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-04-10, 19:45

danny2008 írta:


Hűha, az elég magas érték.

Trama amúgy nem csökkenti? Rolling Eyes
neem, de nem is baj mert ideje kicsit tisztítani a szervezetemet. c vitamin meg a Tanydon marad, minden mást mellőzök.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-04-10, 15:23

Joii írta:
lassan két hónapja eszem a vérnyomáscsökkentőt, ami egyébként teljesen bevált. nem nyom le, nem érzek semmi hatást. az első pár napban kicsit nehezebben keltem fel de ennyi szóval vállalható és pikk-pakk normál tartományba hozta a vérnyomásom. napi szinten mérem, a gyógyizás előtt ilyen 180-100-78p értékeim voltak, mostanság pedig 140-80-75p. azt mondjuk még nem tudom meddig kell szednem, illetve ha abbahagyom akkor visszaemelkedik e de hát kiváltó okkal nem szoktak foglalkozni az orvosok csak felírnak valamit.

Hűha, az elég magas érték.

Trama amúgy nem csökkenti? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-04-10, 15:21

Balthier írta:
Elméletileg 19én műtik a körömágy gyulladásom. Sajnálom, hogy idáig húztam a dolgot, másrészt meg hogy egy kibaszott túracipő okozta az egészet...

Azért az se kellemes. Jobbulást. Wink
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-04-10, 12:44

Balthier írta:
Elméletileg 19én műtik a körömágy gyulladásom. Sajnálom, hogy idáig húztam a dolgot, másrészt meg hogy egy kibaszott túracipő okozta az egészet...

szurkolok,
aztán ha már jobban vagy, gyertek kirándulni Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-04-10, 12:35

Elméletileg 19én műtik a körömágy gyulladásom. Sajnálom, hogy idáig húztam a dolgot, másrészt meg hogy egy kibaszott túracipő okozta az egészet...
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-04-10, 09:15

lassan két hónapja eszem a vérnyomáscsökkentőt, ami egyébként teljesen bevált. nem nyom le, nem érzek semmi hatást. az első pár napban kicsit nehezebben keltem fel de ennyi szóval vállalható és pikk-pakk normál tartományba hozta a vérnyomásom. napi szinten mérem, a gyógyizás előtt ilyen 180-100-78p értékeim voltak, mostanság pedig 140-80-75p. azt mondjuk még nem tudom meddig kell szednem, illetve ha abbahagyom akkor visszaemelkedik e de hát kiváltó okkal nem szoktak foglalkozni az orvosok csak felírnak valamit.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-02-14, 14:07

Johnny1 írta:

Öjj, ez elég ronda...

Te jobban vagy?

Köszi, épülgetek felfelé. Most már jobb napról napra, az elején hullámzó volt még. Holnap jön a fincsi varratszedés, meg az új gipsz 2-3 hétre. Wink
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-02-14, 11:55

danny2008 írta:
Görgetem reggel a facsét kávé cigi közben, azt vmelyik focifan ismi az index egy hírét osztotta, hogy mi történt a Barca egyik játékosának bokájával. Gondoltam megnézem, annyira nem lepődök meg most már. Megnézem, na csóró bokája ugyanaz, mint az enyém, annyi, hogy neki befelé tört, nekem meg kifelé.
Ha megnézetek látható egy pukli vagy bumszli, akármi, nos az a lábszár-sípcsont vége ami alatt jön a boka. Már ha a helyén van persze....
Az én puklim is ilyen volt csak belül.

[You must be registered and logged in to see this link.]


Öjj, ez elég ronda...

Te jobban vagy?
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-02-13, 14:32

Görgetem reggel a facsét kávé cigi közben, azt vmelyik focifan ismi az index egy hírét osztotta, hogy mi történt a Barca egyik játékosának bokájával. Gondoltam megnézem, annyira nem lepődök meg most már. Megnézem, na csóró bokája ugyanaz, mint az enyém, annyi, hogy neki befelé tört, nekem meg kifelé.
Ha megnézetek látható egy pukli vagy bumszli, akármi, nos az a lábszár-sípcsont vége ami alatt jön a boka. Már ha a helyén van persze....
Az én puklim is ilyen volt csak belül.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-02-12, 19:15

Balthier írta:
Deni, így legalább lesz időd megírni a londoni beszámolót Laughing  kicsit hiányzik nekem pl. a camdeni piac, meg császkálás a Tate környékén.

így van azzal még adós vagyok! "Ha lesz időm" jövőhéten megírom! Wink What a Face Laughing
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-02-12, 19:14

Bodo írta:
Hááát baszod Deni, ez nem puha!!
Komoly kálvária volt ez.
Átérzem azért, mert gyerekkoromban nekem is volt szilánkos boka törésem, csak nekem nem a tapadással, hanem a gravitációval gyűlt meg a bajom és jöttem le nagyságrendekkel gyorsabban a fáról, mint ahogy felmentem. De a vége az volt, amit te is leírtál. Ráment az egész kibaszott nyári szünetem. A vasat szerintem azért úsztam meg, mert még csak 8 éves voltam. Meg engem altattak, nem volt még gerincbeszuri.

A képeket nem osztod meg esetleg?

Azért az is komolyan hangzik, függetlenül attól, hogy vas nélküli lett a dolog. Shocked
Ennek a vissza állításától/törésétől, azért tartottam, mert volt nekem kéztörésem. Még '92-ben, 11 évesen a beton kosárpályán sikerült olyat esni a bal kezemre, hogy az alsó kar két helyen is eltört. A Heim Pálban a doki "visszarakta" a helyére, kérdezte altasson-e, de vállaltam ébren. 2002-ben a bal bokám ficamodom ki az őrhelyen, a hazaséta jó hosszú lett, mivel reggel történt váltás előtt, de 1 óra múlva alig bírtam ráállni, de hazacammogtam vele. Akkor Baleseti, ott is ébren vissza a helyére. De ezek orvosi szemtől függetlenül látható, hogy vállalható a visszarakása, illetve a fájdalom is kisebb volt.
A jelen esetnél én láttam és pláne éreztem, hogy ezt simán, ergo ébren és érzéstelenítés nélkül, mint az ezt megelőző két esetben, nem lehet helyrerakni.

Képek? Nos Johnny tudná megmondani, hogy szabad-e, de mivel kis közösség vagyunk, én szerintem ide jöhet. Facséra nem raktam logikus. Bennetek meg úgy is bízok, hogy itt maradnak. Wink

A rendőr csinálta, azt mondta így ezek bőven jók lesznek:

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ezt a kórházban kaptam, imádni való unokaöcsém és egyben keresztfiam nevében
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-02-12, 18:57

Deni, így legalább lesz időd megírni a londoni beszámolót Laughing kicsit hiányzik nekem pl. a camdeni piac, meg császkálás a Tate környékén.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-02-12, 11:06

danny2008 írta:


[u]Ice Wars 8 deni edisön - A jég visszavág, és majd a boka visszatér[/u

Hááát baszod Deni, ez nem puha!!
Komoly kálvária volt ez.
Átérzem azért, mert gyerekkoromban nekem is volt szilánkos boka törésem, csak nekem nem a tapadással, hanem a gravitációval gyűlt meg a bajom és jöttem le nagyságrendekkel gyorsabban a fáról, mint ahogy felmentem. De a vége az volt, amit te is leírtál. Ráment az egész kibaszott nyári szünetem. A vasat szerintem azért úsztam meg, mert még csak 8 éves voltam. Meg engem altattak, nem volt még gerincbeszuri.

A képeket nem osztod meg esetleg?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-02-11, 06:48

hát bakker, ezt jó volt olvasni de megélni...jobbulást!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-02-10, 23:39

Ha akarsz popcornt vagy nachost + nagy kólát készíts be!

Ice Wars 8 deni edisön - A jég visszavág, és majd a boka visszatér

A múlthét csütörtök reggel fasza volt, bár az országban szerintem mindenkinek, a mentősöknek meg pláne, szezon volt az én esetem, túl sok cigiszünetet nem tartottak a kék lámpás srácok. Minden csúszós volt, járdákra és vidéki autóutakra értem, természetesen a főútvonalak, az autópályák és Viktorunk utcája nem, ez érthető.

Reggel elkészültem, hogy indulok melóba, ami nálam azért annyira nem korai, hiszen 7óra 55-kor jövök ki a házból. Ezalatt csak annyit értek, hogy a megtörtént eset annyiban lehetett volna kivédhető, hogy úgy hiszem, ilyen eset kiküszöbölésére, ergo a járda csúszásmentesítésére társasháznak/kertesháznak bőven lett volna ideje. Tudom, mert azonkívül, hogy társasház takarításával foglalatoskodom, ott is beletartozik a járda. És bár személy szerint nem nekem szól ez a meló, mármint a járda, hanem az öcsémnek, ő az aki a kültéri munkákért felelős, de mivel vagy 6 társasházhoz kéne rohangáljon, és ha fagy akkor mindenhol fagy, ezért szinte  mindenhova egyszerre kéne rohanjon, így ha időm engedi én is segítek neki, útkálival és vagy ha kell lapáttal a jeget eltávolítani. Szóval ebben a témában pont benne vagyok, itt nincs olyan, hogy "korán" van, mert a közös képviselők, vagy ha adott társasházakban őrök/porta van akkor ők már hajnal 4-kor csörögnek, és menni kell, mert jeges az járda és bárki nyakát törheti.

Csütörtök, 7:55
Szóval, ahogy mondtam, elkészültem reggel szokásosan, mint a többi napokon szoktam, "alakul a terv" ahogy a Hofi mondta, irány a HÉV-hez. Kijöttem a házból, az utcasarok onnan ahonnan lakom kábé 10 méter, a saroktól a második ház a miénk. Elérek a sarokig, dobok egy balrafordulást, hogy átmenjek a zebrán, pipa. Átértem a zebrán a túloldalra, jobbra fordulok, és irány egyenest a járdán. Mentem potom 30 métert, aztán jött a crash.

7:58, borul a Birodalmi lépegető
Magát a balesetet úgy tudnám leírni, hogy vizuálisan el lehessen képzelni, hogy  mentem a fitt tempómban aztán amikor a jeges placc jött a jobb lábam előre a levegőbe felrepült, mivel a bal lábon maradt a súly, de az is már a jégre került rögtön az is ment kis késéssel utána, persze ez a másodperc pillanata alatt. Az érkezési sorrend hasonló volt, először jött a jobb láb vagyis a jobb belső boka, természetesen a még szintén jeges felületre, aztán a bal seggem majd a bal sarok és végül a hát-lapocka. Szerencsére a fejemet előre (reflexből?) behúztam, így azt be sem ütöttem. A kezeimet időm nem volt lerakni, igaz azokat így be sem ütöttem.
Maga az esés annyiból volt szar, hogy mivel előre ment a láb, és nem magam alá esett, vagy én estem volna előre és úgy lett volna törés, ergo akkor nem látni belőle semmit csak a végeredményt. Így viszont az első sorból, premier plánban láttam amikor a jobb belső bokára érkezett a test súly, hogy kifordul teljesen és hallod a reccsenést. Plusz a fájdalom (na meg a látvány) egyből felmegy agyba, az úgy a fasza. Rögtön hasra fordultam, a jobb bokát a földtől elemelve tartottam, hogy azzal ne érintkezzen. Már nyúltam is a zsebembe a telóért, elsőnek hívtam anyámat, hogy itt fekszek a háztól 40 méterre a földön a jeges-vizes járdán, bokám off, felállni nem tudok.

7:59
Anyám után rögtön hívtam a 104-et, ott jég-vízben feküdve, elmondtam mi történt, ki-hol vagyok. Jó szar volt a fájdalom, mert amikor kérdezte a diszpécser, hogy mennyi idős, én azt válaszoltam, hogy 81. Persze rögtön rávágta kérdezvén, hogy akkor született. Mondom, ja igen természetesen. De abban a pillanatban a faszom se állt neki matekozni. Ami meg még érdekes, hogy a földre érés pillanatában vagy után, amíg a telómhoz nyúltam, hogy segítséget kérjek, ami rögtön bevillant az Anglia. Tehát, hogy a faszom, mentem volna március elején-közepén, és most szopás.
Rá 2 percre, mivel eme társasház előtt pékség és trafik is van, jött egy vidéki favágó brigád, mikrobusszal. Fiatal, rendes srácok voltak, mert amint megálltak a pékség előtt a parkolóban, rögtön jöttek oda hozzám. Na ők állítottak fel a földről, és hoztak pokrócot, hogy üljek fel a társasház előtti betonból készült virágvályúra. Nem volt csúszós a járda cseppet sem, abból is kiderült, hogy azt a 2 srácot akik engem fogtak, hogy fel tudjak állni, őket meg 1-1 kollégájuk támasztotta, mert ők is csúsztak ahogy én mozogtam. Aztán Michael Jackson féle egy láb oldalazással elértem a vályúhoz, és ráültem. Kábé 5 perc múlva pont jöttek a rendőrök reggeliért a pékségbe, kérdezte a favágó srác, hogy szóljon-e nekik. Megkértem, hogy igen, menjen utánuk.
Rendes rendőrök voltak (még ha ritkán is mond ilyet az ember, vagy lehet hallani), jött oda felém, majd: -Jó reggelt, uram (néz le a lábamra), hát ez bizony szépre sikerült! Mondom, ja, odatettem magam rendesen.

8:31
Megérkezett a kék lámpás mikrobusz, ami az úton ott megállt ahol én a járdán voltam, jöttek is sietve, aztán mindjárt érezte az aki előrébb volt, hogy nem kéne annyira sietni, mert tapadást vesztett az ő munkahelyi bakancsa is. Adatfelvétel, mese a piruettről, hogy ők is tisztán lássanak, meg az ilyenkor szokásos kérdezz-felelek. Közben megkértem az egyik rendőrt, hogy készítsen pár fotót, elkérte telómat, lőtt 4 képet 4 pozícióból, azt mondta ennyi elég a bizonyításhoz. Király ez megvan, illetve írtak vagy jegyzőkönyvet, vagy jelentést, hogy mi is történt, egy a lényeg, mivel papírt nem adtak, azóta nővérem bement a rendőrségre, hogy azzal a papírral mi a helyzet, nos azt magánszemélynek nem adják ki, mivel nem hívásra mentek a rendőrök, de ha a ház nem ismerné el, hogy ott történt, akkor bírósági tárgyalásra természetesen kikérhető, hogy ez ott akkor megtörtént. Aztán mivel a mentősök ketten voltak, mentőorvos nem volt a kocsin, így kérdezték kell-e orvos fájdalom csillapító akármi, vagy start a kórházba. Én ekkor már majdnem 40 perce kifordult, kezdetlegesen dagadó bokával, benne az ínszalagok csontok porcok erek, az azt megelőző berendezéshez képest össze-vissza, mondtam, hogy kell doki. Akkor riasztottak egy mentőorvos kocsit, ami nagyon hamar maximum 5 perc alatt ott voltak. Dicséret tőlük is a látvány miatt. Persze az eséstől számított idő alatt, szívtam vagy 5 cigit, a 40 perc alatt.
Kérdezte a doki, hogy a fájdalom 10-es skálán mekkora, mondom 8-as. Csuklóba benyom olyan infúzió csatlakozót, majd abba fecskendővel valami "F" nevű cuccot. Ülök ott, eltelt vagy 20mp a beadás óta, és kezdtem szédülni, zsibbadni, könnyű lenni, a fájdalom zutty, lement pikk-pakk. Nem tudom milyen drog volt, de hatott rendesen és gyorsan. Az ágyat lehozták a jeges járdára, ráraktak, be a kocsiba, a gatyát megkérdezték miután a zoknit és cipőt levették, hogy lehúzzuk vagy elvághatják? Áááá, mondtam, azon a bokán, ami 45 fokban ki van fordulva, a sípcsont vége a boka fölött ezáltal egy nagy puklinak látszott, mondom azon tuti nem vesszük le, szarok a gatyára. Hát nem látom a talpam belső ívét annyira kifordult. Jó csak nekik meg kell kérdezni mindig. Ok, semmi baj, hajrá. Nyissz, és már indult is a kocsi Hatvanba olyan 8:45 körül. Tehát a hívástól számítva kábé 46 perc kellett mire el is tudtunk indulni.
Ez is jó dolog ez az egészségügyi szétosztás. Ha vesekővel visznek el itthonról akkor a pesti Uzsokiba mentünk volna, ha ez Pesten történik akkor a Baleseti, Kistarcsára ami tőlünk 5 perc kék lámpával azért nem megyünk mert 2 éve megszűnt a traumatológia ellátás. Király. Ezért logikus, hogy a gödöllői, ám de Pest megyében élő embert ilyen esetben, Hatvanba visszük Heves megyébe. Vicc.

Út közben telefonálok, hogy melózni nem megyek, meg olyanoknak akiket muszáj volt értesíteni. Igaz az Akváriumot nem hívtam fel, hogy a február 24-i Aly & Fila partin való megjelenésem és szteppelésem tuti elmarad.
Haladunk, persze a kátyú és bukkanó a mentőre is kihat, a rázkódás meg tovább a bokámra, így a nagyobb gödröket, mint egy navigátor, egy "aztakurva"-val szignóztam. Mire beértünk az volt a gond, hogy a cucc, amit a doki beadott kezdett lassan kimenni. Be az SBO-ra, leadták a mentősök a papíromat, én meg fekszem a váróba az ágyon, hogy "bemehessek". Mondanom se kell tényleg szezon volt, mert annyi embert te jó ég. Persze én nem a soromat vártam csak azt, hogy amelyik ajtó hamarabb nyílik azon betoljanak.
Nyílik az ajtó, mentősök belöknek, ott is kérdezz-felelek, a szokásos, lakcím, legközelebbi hozzátartozó, iszik-e, írjanak-e füvet receptre, kedvenc pornószínésznő stb.

Na jön a doki, nézi és gratulál, hát akkor ezt most visszatesszük. Mondom, mi??? Micsoda? Igen, meg kell próbálni visszarakni, mert már nagyon kezd duzzadni. Ááá, csak viccel, volt a válasz tőlem, de ő nem mosolygott, majd mondta a mentősöknek rögtön, hogy fogjanak le. (Azért megijedt tőlem, hogy leszállok, és egy forgórúgással fejbe rúgom. Ja persze a jobb lábbal), lefognak a mentősök, akik nagyon kedvesek voltak, még össze is tegeződtünk mire beértünk, én elmondtam az egyiknek amelyik már a mellkasomat nyomta lefelé, hogyha azt itt visszatöri, minden érzéstelenítés nélkül, én a plafont kifejelem. Az orvos erre, nem lesz semmi gond, maximum elájul. Na ja, előbb én, aztán ha magamhoz tértem, akkor utána meg te, gondoltam magamban. Megfogta, megpróbálta erre-arra mozdítani, persze nem erőből, csak hogy mennyire mozgatható. Nos srácok én kislányosan bevallom, hogy az akkor már majdnem 1,5 órája eltört és bedagadt bokám mozgatásakor mivel a cucc is kiment belőlem én üvöltöttem amikor mozgatni próbálta, ez van. Aztán a doki otthagyott, és a belső ajtón átment a másik terembe, ahonnan idejött. Kérdeztem a mentős srácot, most miért ment el a doki, hát mert azt kiabáltam, hogy ne nyúljon hozzá. Ha engedtem volna, akkor visszarakta volna a helyére, és már nem fájna annyira. Én meg: tényleg, akkor hívjuk már vissza! Most már nem lehet, jött a válasz. Mi az, hogy nem lehet? Aztán erre rávágta, hogy csak viccelek, látta a doki is, hogy ez nem rakható ilyen módon vissza, mert ha igen, vissza rakta volna, de ehhez műtét kell.

Eltoltak a röntgenbe, ott át a másik ágyra, megint finom mozdulatok sora, mert ugye egy kifordult bokával nem egyszerű a mozgás. Fotó, majd vissza az SBO-ra, ott felvétel, hogy maradok. Még szerencse, hogy aznap semmit nem ettem, meg nem is ittam csak egy kávét meg vizet otthon, így a műtétre én készen álltam.

Felvittek a traumára, hogy várjak a műtétre, be egy 3 ágyas szobába. Infúzió folyik, közben még mindig tartom a lábam picit a levegőbe, mint eddig végig, mert lerakni nem akartam a sarkát a lábamnak mert rohadtul fájt.

13:30
Levittek a szobából a műtőbe, előkészületek, ott még bemosdattam a nővérkéket, úgy is kérdezte az egyik segéd a dokitól, hogy: "kezdhetem borotválni?" Jött a gerincbe az injekció, ami elbénít deréktól lefelé, altatás nincs ilyen esetben, csak egy zöld műtős IMAX vászon van előtted, a többi a képzeletedre van bízva. Annyi elég amikor hallod a Black & Decker-t, és hogy a műtős doki mondja, hogy: "nővérke, hozzon másik aksit, ez kezd lemerülni." Érdekes ez a gerinc zsibbasztás, mert a bőröd érzed, érzed ha megnyomják, mivel az egyik segéd dolga volt a beadás után folyamatosan ezt ellenőrizni, és neki mondtam 10 perc után, hogy én még érzem a próbabökéseit. Azt mondta azt fogom is, mást nem. Végül is így volt.
15 óra után kicsivel lett vége a műtétnek, dolgozott rajtam a doki. Elvégre, ahogy a mondás tartja, a nagy ember tud igazán nagyot esni! Ez most bejött.

Vissza a helyemre, aztán pihi, néha bealudtam 10 percekre. Mivel egész nap a 3 infúzión kívül semmit nem ettem, így rendeltem pizzát. Mert bár anyám és nővérem ott voltak mikor kitoltak a műtőből, na meg nem sokkal azóta, hogy a mentősök bevittek, jöttek utánam, de ők utána hazamentek, hogy másnap jönnek és hoznak holmit kaját mindent. A pizzafutár az ágyig hozta a pizzát, ami nem volt rossz, hiszen most teszteltem először hatvani pizzériát.

Aztán estére jöttek a finomságok, mivel a derékbénító olyan 5-6 óra után kezd el távozni. Szóval este 9-10-kor jöttek az érzések, hogy a bokámnál foglalkoztak velem. 2 cső is lógott ki, mindkét oldalról egy, hiszen kívülről és belülről is felvágták a bokát. Faszán letörte a kedvemet a dolog.
Aztán dumcsi a többi villalakóval, és rájöttem, hogy gecire megúsztam a dolgot. Azok is elcsúsztak. Az egyiknek a sípcsontja tört el, amolyan 45 fokban állt a lábszárhoz képest az eltörött rész. Azt úgy orvosolják, hogy egy vasrudat raknak végig a csontba. Ugyanakkor ezt nem értettem, és nem akartam kötözködni, de a csontba csontvelő van, abba hogy megy a vasrúd, kitolják a velőt? De ha nem is bele, akkor mögé, szóval mindegy, de nem rózsásabb mint az enyém.
A másik ágyon fekvő manusznak mikor megláttam a lábát, te szent fasz. A T-800-as kevesebb vastartalommal bír, komolyan. A pali lábszárából, a sípcsontból merőlegesen 3db, olyan 20 centis 5-6mm-es menetes szár lógott ki, aminek a végei egymással össze voltak fogva. Aztán mikor levitték műteni azokat kicsavarták a csontból, cicomázták, most már totyog ő is szép lassan.

A kórház:
A világ legpocsékabb szájú kommunista nővére dolgozik ott, aki elsőre se volt szimpi, aztán még tett is rá. Mondták a srácok, hogy ez mindenkivel így beszél. Na jó, csak ez nálam nem pálya. Nem vagyok királykisasszony, de azt, hogy egy nővér úgy beszéljen a beteggel, mint akit a seggéből rántott ki, parancsol, utasítgat igen komolyan, ezáltal egy alá és fölérendelt helyzetet teremtve, hogy kábé a fejed feletti hívót meg se merd nyomni. Na meg az anyádat. Nem szeretek "vidéki"-zni, de ez tényleg sutyerák vidéki paraszt nő volt. Aztán be is szólogattam neki, mivel mindenki kussolt, akármelyik beteget is oltotta az osztályon, én visszamagyaráztam neki, ha hozzám szólt, illetve, ha olyan stílt engedett meg amit nem vagyok hajlandó lenyelni. Én nem fogok kussolni.
Pl, első randink: nem is értem mire volt ez nagy hiszti?  Válasz: Nem? Jöjjön ide a helyembe, legyen 5-6 órát ugyanilyen beduzzadt törött kifordult bokával, én meg jövök majd és nézem a reakcióit. (erre kamillázott egyet, semmi válasz rá, szerintem meglepődött, hogy valaki reagál a mondatára).
A műtét másnapján, az első kötéscserénél, odanéztem egy pillanatra a bokámra, akkor az friss volt, tiszta jód, lila a vértől, a varrás látszik stb. Igencsak elment a kedvem, hogy "szegény bokám", meg egyszerre dühös is voltam, hogy mindez azért van mert basztak megtakarítani a járdát. Úgy voltam vele míg szebb nem lesz, addig nem nézegetem. Meg hozzáteszem, én annyira nem vagyok oda a műtéti látványért, még vérvételnél se nézem, amikor belém szúrják a tűt és folyik a sűrű vér. Ez van, ez nem az én asztalom. Hát azt se nagyon néztem, hogy a pali ott mászkál a menetes szárakkal a lábában. Na, szitu a következő, tehát a második kötözéscserénél. Nem nézek oda, elfordítom a fejem, jön a beszólás: - Óóó, nézzenek már oda, ekkora ember, és nem mer idenézni? Na mindjárt odanéztem, na nem a bokámra, hanem a szemébe:  - Ne haragudjon, ha én ezt nem tudom nézni, lehet azért van, mert ez nem az én pályám, és nem is én jelentkeztem éppen ezért ilyen munkára. És ha akarja tudni, nem a Vészhelyzet volt a kedvenc sorozatom, pont ezek miatt. Erre ő, hogy lecsapja a labdát, rávágja: - A vért én se bírom. LOL Ezt kár volt hirtelen rávágni, mert még jobban besültél. Akkor hogyan dolgozol 20 éve kórházban, mert azt reklámozta, hogy már annyi ideje itt van. Aztán a végére nem is szólt hozzám, csak a többi, akikkel meg humorizáltam is, mert jó fejek voltak.
Az orvos aki műtött, az pont a trauma osztályvezető főorvosa volt, kedves doki. Meg miután kiderült, hogy az ő szikéje alá kerültem, azért örültem, hogy a rangidős, "főnök" műtött, na nem mintha ő nem hibázhatna, illetve nem azért mert a többi traumás doki nem értené a szakmáját, csak értitek. Egy amolyan plusz belső megnyugvást jelentett számomra.

Persze a finomságokat tetőzni kell: első napokban egy kis animál megengedett, igen, legálisan tömheted a kacsát. Aztán mivel menni nem tudsz, fürödni meg pláne nem, kapsz egy kis lavort, de annyira kicsi, hogy az itthoni popcornos tálam nagyobb. Hajvágás és borotva kimaradt. Mivel lábad "nincs" nem tudsz büfébe menni. Nincs dohányzás, csak a kórház területén kívül. Oda meg nem tudsz eljutni, mert ahogy felállsz, és álló pozícióban vagy úgy feszít a műtött lábad, mintha lüktetéssel akarná lerobbantani a gipszet a lábadról. a bokádat meg úgy érzed, hogy arra meg egy cementes zsák van rákötve, ami húzza lefelé.
Ugyanakkor betegszállítót se kérhetsz, mert járvány általi tilalom van. Ez annyiban merül ki, hogy senki se be, se ki. Persze, hiszen a nővérek is átjönnek egy sterilizálón mielőtt bejönnek dolgozni, meg a büfés, meg a lenti utca embere a röntgenezőnél, ahova műtét után megint vittek.

Kedden engedtek ki. Hat nap alatt se kávé, se Hell, se cigi, se nem láthattam azokat a szeretteimet, akik bár mindig hoztak valamit, de le kellett adják a motyót, mert be nem jöhettek. Nem volt "igazán" fürdés, sőt, férfiasan bevallom még nagyvécézni se kellett bent. Bár az jobb is, mert a wc-ről itthon fel tudok állni, mert van mellette derékmagasságú szekrény, arra támaszkodok. Na de ott! Van egy wc a falon körbe semmi, olyan embereknek, akik nem tudnak járni, egy lábuk működik. De a nővér nem jön segíteni, hogy felállj. Ááá, borzalom.

Hazajöttem, az volt az első, hogy kávé plusz 2 cigi. Aztán irány a WC. Majd hajvágás, borotválkozás, fürdés. A végére bent már magamtól rosszul voltam komolyan. Mint egy rossz csöves. Azóta visszakerült a laptop, most már mint látható tudok írni.

Tegnap, csütörtökön kellett visszamenni kötéscserére. Aztán, hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba, megkérdeztem a dokit, mert eddig senki semmit nem mondott a bokámmal kapcsolatban, hogy mi lett vele, mit kell tudni róla.
A törés következtében letört a csontról egy darab. Illetve mindkét oldalról 1-1 csavar fogja össze a bokát, és van benne egy fém lemez. Jövőhéten szerdán kell menjek megint, akkor lesz varratszedés, és akkor kapok járógipszet, amivel még otthon csücsükélek 2-3 hétig, gyógyulástól függően. Aztán ha azt levettük, és ha csak nem ülő (pl: irodai, mondta ő) munkát végzek, akkor még 2 hét otthon minimum. Mert azonnal egész napi állással, terhelésnek nem lehet kitenni. Ha ez az időszak lejárt, akkor megbeszélünk egy időpontot, amikor reggel befekszek a kórházba, és helyi érzéstelenítéssel csinál mindkét oldalon egy-egy pici bemetszést, akkorát hogy a csavarhúzó beférjen, és kiveszi a csavarokat, és este mehetek is haza. Aztán, hogyha akarom, mert ilyen fiatal ember ne élje le az életét egy vasdarabbal a testében, a fémlemezt 1 év(!) múlva kiveheti.

Amúgy a leggecibb dolog az egészben, az, hogy ott feküdtem a járdán, a földön, mint egy darab szar. Azért ott se voltam éppen halk. Megjöttek nővéremék, favágók, rendőrök, mentősök, mentőorvosok, de abból a baszott házból senki ki nem jött ki, de az ablakból se néztek ki, pedig a ház fala az utcafront, ergo minden az ablakuk alatt zajlott. De amikor beraktak a mentőbe az ággyal, 46 perc elteltével, akkor néztem rá a házra, akkor bezzeg a földszinten és az első emeleten is ott lógtak az ipari kamerák kifelé. Aztán persze öcsém ment is oda aznap délelőtt a közös képviselőt keresve, egy nyanya volt ott, aki nem volt hajlandó megadni a képviselő számát, és azt mondta, hogy itt nem volt jeges a járda, mert el volt tisztítva. Persze, azért csúsztam én a favágók a mentős, meg mindenki. Ja, és a fő beszólása  kommunista vén kurvának, akit még egyenesbe rakok ha át tudok menni saját lábon: - Talán nem ilyen cipőt kéne hordani télen! Aztán bebaszta az ajtót. Persze öcsém megtudta a közös képviselő számát, felhívta délelőtt, kiosztotta (munka szempontból), hiszen öcsém mint mondtam képben van a csúszásmentesítés terén. Na meg a nyanyát is elmondta neki. A képviselő elismerte a dolgot remegő hangon, a nyanya miatt meg sűrű elnézést kér, és várja a jelentkezésemet.

Amúgy az eset után, bent a kórházban gondolkozva, azon filóztam, hogy még jó, hogy így jártam, és ennyivel "megúsztam" a dolgot. Mert ahogy Bodo írta lentebb Joii bro'nak, belegondoltam abba, hogy eshettem volna úgy is, akár a gerincemre, és bár a sérvet kezelték, de nem műtötték, ha arra úgy esek, hogy az nem bírja, vagy máshol sérül a gerinc, az súlyosabb lett volna, és nem ennyi felépülési idővel. Arra már nem is gondolok, hogy lehet úgy is hanyatt esni, hogy az embernek szétreped hátul feje...

Nahát srácok, köszönöm, hogy végigolvastátok, hogy kiadhattam magamból. Lehet ez így most sok volt, bár mostanában úgy se volt időm írni, szóval ez most pótlás.  Wink


Folytatás következik, az ügyvédem hétfőn belenéz a dolgokba, aztán jön a következő epizód...
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-02-06, 07:56

danny2008 írta:
Köszi skacok az együttérzést meg jókívánságot!!
Kedden jön a doki amelyik műtött, addig maradok, aztán talán mehetek.

Aztán leírom az egész itteni kálváriát, mert megér egy misét!

Balthi: köszi a cikket, az ügyvédem is hasonlóakat mondott, ezért jó hogy fotóztattam.

Kiccsi: a mentős a kocsiban ugyanezt mondta, szo-szo, neki is mondtam, hogy mi (lett volna február végén) a terv. A válasza: talán valami oka van hogy ez most történt, csak még nem tudom.

Az más kérdés, hogy én nem vagyok nagyon "sors" párti.

Jobbulást Deni! A társasház a felelős ilyen esetben, őket kell perelni.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-02-05, 10:39

Joii írta:
én is seggreültem a minap


Na, neked is ez kell bazmeg!
Szegény rossz gerinced még jó hogy nem reccsent, vagy valami.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-02-05, 10:36

danny2008 írta:
60 méterre, akkorát repültem hogy mindkét lábam a levegőben volt.

Na bazz, ez az év is jól kezdődik. Viszont annyi, hogy rosszabb már csak nem lesz. Evil or Very Mad

Pont akartam írni, hogy ügyvééééééd kell, meg jó, hogy fotóztál, helyén az eszed. Remélem jól jössz ki belőle, már ha ilyen szarul jártál. Jobbulást kisemberR Jöhet a szocreál egészségügyi beszámoló.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-02-04, 18:39

Köszi skacok az együttérzést meg jókívánságot!!
Kedden jön a doki amelyik műtött, addig maradok, aztán talán mehetek.

Aztán leírom az egész itteni kálváriát, mert megér egy misét!

Balthi: köszi a cikket, az ügyvédem is hasonlóakat mondott, ezért jó hogy fotóztattam.

Kiccsi: a mentős a kocsiban ugyanezt mondta, szo-szo, neki is mondtam, hogy mi (lett volna február végén) a terv. A válasza: talán valami oka van hogy ez most történt, csak még nem tudom.

Az más kérdés, hogy én nem vagyok nagyon "sors" párti.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-02-04, 16:01

Deni, te sztem a lelked mélyén nem is akarsz dezertálni. Amúgy ügyes trükk.

Azért gyógyulj meg mielőbb.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-02-04, 04:40

danny2008 írta:
Na azért, hogy minden korrekt legyen és méltóan búcsúzzak a magyar egészségügytől, ezért tegnap, ahogy kijöttem a házból, rá 60 méterre, akkorát repültem hogy mindkét lábam a levegőben volt.
Persze jobb láb ért le hamarabb, akkorát reccsent ott a helyszínen, mint a bunyós sportos videókban a boka vagy sípcsont törik.
Szóval műtét, itt szopok Hatvanba, mert faszom Gödöllő ilyen esetben ide tartozik.
Talán hétfőn hazamehetek, aztán majd kiderül. Sanszos hogy 2 hét fekvő gipsz, vissza kontroll, aztán 2 hét járó, amivel persze nem lehet dolgozni, csak napról napra fokozatosan jobban terhelni a bokát.

Gecire örülök, nagyon jókor jött ez. Igaz a rendőrök lefotózták a társasházat, ami előtt pereceltem. Ja mert ők is kint voltak, pont arra jártak kocsival. Na akkor hupsz, megkértem fotózza le a helyet. Elkérte a telómat, megcsinálta hogy minden faszán látható legyen. A közös képviselő megtudta az esetet, és már vár....

ejjjj....bakker
jobbulást!

én is seggreültem a minap, talán kedden volt amikor annyira csúszott minden, kész életveszély volt még a gyalogos közlekedés is. pont mentem fizikóra mikor seggreültem, aztán visszafelé már békáson elöttem úgy 20 méterre egy mamóka vette le a betont arccal. mondom, ehh failarmy. erre lentmaradt...ejjj. oké, mentem segíteni szerencsére nem lett komoly de míg elcipeltük a kb 30 méterre levő ékszerboltba közben még 2x elcsúsztam.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-02-03, 20:59

danny2008 írta:
Na azért, hogy minden korrekt legyen és méltóan búcsúzzak a magyar egészségügytől, ezért tegnap, ahogy kijöttem a házból, rá 60 méterre, akkorát repültem hogy mindkét lábam a levegőben volt.
Persze jobb láb ért le hamarabb, akkorát reccsent ott a helyszínen, mint a bunyós sportos videókban a boka vagy sípcsont törik.
Szóval műtét, itt szopok Hatvanba, mert faszom Gödöllő ilyen esetben ide tartozik.
Talán hétfőn hazamehetek, aztán majd kiderül. Sanszos hogy 2 hét fekvő gipsz, vissza kontroll, aztán 2 hét járó, amivel persze nem lehet dolgozni, csak napról napra fokozatosan jobban terhelni a bokát.

Gecire örülök, nagyon jókor jött ez. Igaz a rendőrök lefotózták a társasházat, ami előtt pereceltem. Ja mert ők is kint voltak, pont arra jártak kocsival. Na akkor hupsz, megkértem fotózza le a helyet. Elkérte a telómat, megcsinálta hogy minden faszán látható legyen. A közös képviselő megtudta az esetet, és már vár....
az de fasza
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-02-03, 20:56

Faszom, sajnálom... én feljelentést tennék, csak nem tudom, ki ellen, önkormányzat vagy társasház lakói?

Ez a cikk talán segíthet, ma láttam a címét a HVG appban.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-02-03, 20:50

Na azért, hogy minden korrekt legyen és méltóan búcsúzzak a magyar egészségügytől, ezért tegnap, ahogy kijöttem a házból, rá 60 méterre, akkorát repültem hogy mindkét lábam a levegőben volt.
Persze jobb láb ért le hamarabb, akkorát reccsent ott a helyszínen, mint a bunyós sportos videókban a boka vagy sípcsont törik.
Szóval műtét, itt szopok Hatvanba, mert faszom Gödöllő ilyen esetben ide tartozik.
Talán hétfőn hazamehetek, aztán majd kiderül. Sanszos hogy 2 hét fekvő gipsz, vissza kontroll, aztán 2 hét járó, amivel persze nem lehet dolgozni, csak napról napra fokozatosan jobban terhelni a bokát.

Gecire örülök, nagyon jókor jött ez. Igaz a rendőrök lefotózták a társasházat, ami előtt pereceltem. Ja mert ők is kint voltak, pont arra jártak kocsival. Na akkor hupsz, megkértem fotózza le a helyet. Elkérte a telómat, megcsinálta hogy minden faszán látható legyen. A közös képviselő megtudta az esetet, és már vár....
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-01-12, 11:32

Joii írta:
Johnny1 írta:
Na, túl vagyok egy két napos hányásos víruson, imádom szisztematikusan visszaokádni az aznapi kajáimat Smile
Így két napig nem is dolgoztam, holnap muszáj, mert hagyatékot tárgyalok, pénteken meg Győrben kell mennem, szóval össze kell kapnom magamat.

jobbulást!

Köszi!
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-01-12, 06:47

Johnny1 írta:
Na, túl vagyok egy két napos hányásos víruson, imádom szisztematikusan visszaokádni az aznapi kajáimat Smile
Így két napig nem is dolgoztam, holnap muszáj, mert hagyatékot tárgyalok, pénteken meg Győrben kell mennem, szóval össze kell kapnom magamat.

jobbulást!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2017-01-11, 22:28

Na, túl vagyok egy két napos hányásos víruson, imádom szisztematikusan visszaokádni az aznapi kajáimat Smile
Így két napig nem is dolgoztam, holnap muszáj, mert hagyatékot tárgyalok, pénteken meg Győrben kell mennem, szóval össze kell kapnom magamat.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime2016-12-09, 09:58

Johnny1 írta:

Hát bazzeg, kitartás Dzsó!
hát köszönöm!
most hívott a Neurológia, beteg a doktornő ( Very Happy ) nem hétfőn kell mennem, csak csütörtökön.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Buli topik
» Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel
» Méhész topik
» Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...
» HD-SD media topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: