Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)

Go down 
+7
danny2008
ceu
Bula
Joii
bundas01
Bodo
Kiccsidzson
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-04-13, 18:29

Joii írta:
5 hónapot feküdtem otthon porckorongsérvvel (aka gerincsérv) ,tudok segiteni :-)

Megműtötték? Illetve mifasznak kellett vele fél évet feküdni? Az öcsémet tavaly műtötték, talán két hetet volt kórházban, meg még kettőt kellet döglenie, aztán mehetett amerre akart. Oké, vigyáznia kell rá meg minden, nem emelhet és társai - ezeket nyilván ismered, de ezt az öt hónapot nem tudom mire vélni.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-04-13, 18:26

Joii írta:
danny2008 írta:
Joii írta:
én Yodának neveztem magam de ez is csak eegy ideig volt vicces. :-)
Szóval ha kellett a tv-távirányító, csak felé nyújtottad a kezed és az odarepült? Wink Cool
biztos lett volna ilyen is...ha hatott volna a fájdalomcsillapitó :-D de nem hatott..lehetett volna még valami erősebb cucc is ami szabályosan levisz mosolygósba,de azt nem akartak adni.szemetek!illetve játszott még egy szteroidos cucc de plusz ciciket sem akartam,magamra.
What a Face
Bezzeg a mosolygóst nem adták a kezedbe, ilyenek ezek! Elrakták maguknak.
A plusz cici akkor jól jön ha a mellizom méretét növeli, de ha a darabszámot nézzük akkor is nagy siker, gondolj csak vissza az Emlékmásra... Wink
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-04-13, 18:24

Nem értem miért tré egy fájdalomcsillapító. Nem rendszeres szedésről van szó, nyilván semmiféle károsodást nem okoz, annyi, hogy nem fog fájni. A piálás sokkal károsabb. Meg a cigi, energiacuccok és társaik. Szal fura hozzáállás, egyik oldalról direkt mérgezed magad éveken keresztül, amitől sanszosan szarul leszel, esetleg bele is halsz, másik oldalról meg van egy természetes kínod, aminek a tüneteit ki tudnád ütni (nem gyógyít, tudom) egy lófasznyi gyógyszerrel, de az méreg, inkább vagy mozgásképtelen.
Hát...
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-04-13, 18:18

danny2008 írta:
Joii írta:
én Yodának neveztem magam de ez is csak eegy ideig volt vicces. :-)
Szóval ha kellett a tv-távirányító, csak felé nyújtottad a kezed és az odarepült? Wink Cool
biztos lett volna ilyen is...ha hatott volna a fájdalomcsillapitó :-D de nem hatott..lehetett volna még valami erősebb cucc is ami szabályosan levisz mosolygósba,de azt nem akartak adni.szemetek!illetve játszott még egy szteroidos cucc de plusz ciciket sem akartam,magamra.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-04-13, 18:15

Joii írta:
én Yodának neveztem magam de ez is csak eegy ideig volt vicces. :-)
Szóval ha kellett a tv-távirányító, csak felé nyújtottad a kezed és az odarepült? Wink Cool
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-04-13, 18:03

danny2008 írta:
Joii írta:
danny2008 írta:
Joii írta:
ha mákod van csak egy ideg becsipődés.ne gyógyszerezz,az csak tünetet csillapit de nem gyógyit.ideg nyújtás,nézz utána(pl mcKenzie torna)
Utánanéztem a gúglin mert ez a McKenzie nekem új, ha nem javul akkor tornázok. Köszi az infót, ez még máskor is hasznos lehet ez a torna. Wink
5 hónapot feküdtem otthon porckorongsérvvel (aka gerincsérv) ,tudok segiteni :-)
Vágom Wink Ha nem javul, szólok. Elég szar így közlekedni, ferdén, vagy ilyen kérdőjeles Alekosz-formában. De majd reggelre remélem elmúlik.
én Yodának neveztem magam de ez is csak eegy ideig volt vicces. :-)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-04-13, 18:01

Joii írta:
danny2008 írta:
Joii írta:
ha mákod van csak egy ideg becsipődés.ne gyógyszerezz,az csak tünetet csillapit de nem gyógyit.ideg nyújtás,nézz utána(pl mcKenzie torna)
Utánanéztem a gúglin mert ez a McKenzie nekem új, ha nem javul akkor tornázok. Köszi az infót, ez még máskor is hasznos lehet ez a torna. Wink
5 hónapot feküdtem otthon porckorongsérvvel (aka gerincsérv) ,tudok segiteni :-)
Vágom Wink Ha nem javul, szólok. Elég szar így közlekedni, ferdén, vagy ilyen kérdőjeles Alekosz-formában. De majd reggelre remélem elmúlik.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-04-13, 17:53

danny2008 írta:
Joii írta:
ha mákod van csak egy ideg becsipődés.ne gyógyszerezz,az csak tünetet csillapit de nem gyógyit.ideg nyújtás,nézz utána(pl mcKenzie torna)
Utánanéztem a gúglin mert ez a McKenzie nekem új, ha nem javul akkor tornázok. Köszi az infót, ez még máskor is hasznos lehet ez a torna. Wink
5 hónapot feküdtem otthon porckorongsérvvel (aka gerincsérv) ,tudok segiteni :-)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-04-13, 17:50

Joii írta:
ha mákod van csak egy ideg becsipődés.ne gyógyszerezz,az csak tünetet csillapit de nem gyógyit.ideg nyújtás,nézz utána(pl mcKenzie torna)
Utánanéztem a gúglin mert ez a McKenzie nekem új, ha nem javul akkor tornázok. Köszi az infót, ez még máskor is hasznos lehet ez a torna. Wink
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-04-13, 17:22

danny2008 írta:
Bula írta:
danny2008 írta:
Beszakad a hátam, a derekam vagy mi a franc. Szóval hátul a csigolya. Szar felállni, elindulni, leülni. Most osontam át pezsgőért a szemben lévő boltba, úgy mentem mint egy droid, egy félbetört terminátor. Smile

Voltaren.

Kösz-kösz. Meglestem, van itthon, de még várok. Nem nagyon csipázom se a gyógyszereket, se az orvosokat. Ha estig tovább romlik, mert momentán egyre szarabb, használom. Wink
ha mákod van csak egy ideg becsipődés.ne gyógyszerezz,az csak tünetet csillapit de nem gyógyit.ideg nyújtás,nézz utána(pl mcKenzie torna)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-04-13, 16:41

Bula írta:
danny2008 írta:
Beszakad a hátam, a derekam vagy mi a franc. Szóval hátul a csigolya. Szar felállni, elindulni, leülni. Most osontam át pezsgőért a szemben lévő boltba, úgy mentem mint egy droid, egy félbetört terminátor. Smile

Voltaren.

Kösz-kösz. Meglestem, van itthon, de még várok. Nem nagyon csipázom se a gyógyszereket, se az orvosokat. Ha estig tovább romlik, mert momentán egyre szarabb, használom. Wink
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-04-13, 15:29

danny2008 írta:
Beszakad a hátam, a derekam vagy mi a franc. Szóval hátul a csigolya. Szar felállni, elindulni, leülni. Most osontam át pezsgőért a szemben lévő boltba, úgy mentem mint egy droid, egy félbetört terminátor. Smile

Voltaren.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-04-13, 14:49

Beszakad a hátam, a derekam vagy mi a franc. Szóval hátul a csigolya. Szar felállni, elindulni, leülni. Most osontam át pezsgőért a szemben lévő boltba, úgy mentem mint egy droid, egy félbetört terminátor. Smile
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-04-04, 22:58

bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:
Ma 10:30-kor szörnyet szültem.
5 mm-es golyó kőből, mini pengékkel teleállítva.
képképképkép
rabbit

Próbáltam, de nincs értelme, csak egy maszat látszik.

------------------------

Ha nem alszom eleget, bedagad a nyakam. Aztán egész nap dagadt nyakkal vagyok. Jó nagy hülyeségnek hangzik, de már napok óta tesztelem a dolgot. Megyek is aludni.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-03-11, 21:29

Kiccsidzson írta:
Ma 10:30-kor szörnyet szültem.
5 mm-es golyó kőből, mini pengékkel teleállítva.
képképképkép
rabbit
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-03-11, 19:41

Kiccsidzson írta:
az állatok is így tolják ha betegek.

Pont úgy fogom tolni, mint egy beteg állat. Alakul.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-03-11, 19:41

Bodo írta:
Kiccsidzson írta:
Ma 10:30-kor szörnyet szültem.
5 mm-es golyó kőből, mini pengékkel teleállítva. Asszem ez még a 2 évvel ezelőtti vesekövem, ami eleddig a hólyagomban lakott. Talán megvan a p*csafájás oka.
Képet lehet, hogy tolok, tökre olyan mint egy kis szörny, szemekkel, szárnyakkal, csak nem tudom, hogy befogja e az objektív.

Most már tudom, hogy milyen az amikor az amazonaszban úszkálva az a kis hal felúszik az ember pöcsén. Csak ellenkező előjellel.

Megszülte hűűűűtlen gyermekééét...... sá lállá lá lá lá lá lááááá......
Képet !!!!

Oké, majd dobok képet. Amúgy is csinálnék, mert ha elküldöm a követ a laborba tuti nem kapom vissza.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-03-11, 19:40

Bula írta:
Kivert a kehesség. Fika, láz, tüdő sehol, ilyesmi.
Kalmó: 890
Tea: 470
Citrom: 400 (ez frankón olcsó)
Kis csupor méz: 1100
Fél liter 60-as portó: 5400

Nem olcsó, de a portó balanszírozza. Megcsináltam a teát, iszom, szar. Mondom mi van? Okosan kimaradt a méz meg a citrom, mert az egészséges életösztön ugye annyi, hogy a portót bele a vízbe, szt cső. Rámixelek, rögtön jobb. Csúszik, még a cigi is kezd menni - hajrá!

Ilyenkor legjobb fél-egy napig nem enni semmit, csak feküdni. Ha megfigyeled, az állatok is így tolják ha betegek.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-03-11, 17:10

Kiccsidzson írta:
Ma 10:30-kor szörnyet szültem.
5 mm-es golyó kőből, mini pengékkel teleállítva. Asszem ez még a 2 évvel ezelőtti vesekövem, ami eleddig a hólyagomban lakott. Talán megvan a p*csafájás oka.
Képet lehet, hogy tolok, tökre olyan mint egy kis szörny, szemekkel, szárnyakkal, csak nem tudom, hogy befogja e az objektív.

Most már tudom, hogy milyen az amikor az amazonaszban úszkálva az a kis hal felúszik az ember pöcsén. Csak ellenkező előjellel.

Megszülte hűűűűtlen gyermekééét...... sá lállá lá lá lá lá lááááá......
Képet !!!!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-03-11, 17:04

Ma 10:30-kor szörnyet szültem.
5 mm-es golyó kőből, mini pengékkel teleállítva. Asszem ez még a 2 évvel ezelőtti vesekövem, ami eleddig a hólyagomban lakott. Talán megvan a p*csafájás oka.
Képet lehet, hogy tolok, tökre olyan mint egy kis szörny, szemekkel, szárnyakkal, csak nem tudom, hogy befogja e az objektív.

Most már tudom, hogy milyen az amikor az amazonaszban úszkálva az a kis hal felúszik az ember pöcsén. Csak ellenkező előjellel.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-03-11, 13:43

Kivert a kehesség. Fika, láz, tüdő sehol, ilyesmi.
Kalmó: 890
Tea: 470
Citrom: 400 (ez frankón olcsó)
Kis csupor méz: 1100
Fél liter 60-as portó: 5400

Nem olcsó, de a portó balanszírozza. Megcsináltam a teát, iszom, szar. Mondom mi van? Okosan kimaradt a méz meg a citrom, mert az egészséges életösztön ugye annyi, hogy a portót bele a vízbe, szt cső. Rámixelek, rögtön jobb. Csúszik, még a cigi is kezd menni - hajrá!
Vissza az elejére Go down
eszgé
Normal
Normal
eszgé


Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Peru

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-03-05, 00:14

Kiccsidzson írta:
eszgé írta:
Fosós-hányós vírus bemérve, túlélve, lassan pocak is hajlandó a helyén maradni. Egy élmény volt full betegen mászkálni a különböző osztályok között, akik csak akkor lettek volna hajlandóak érdemben foglalkozni velem, ha befekszem X napra a kórházba és így kap az ellátásomért lóvét az intézmény...

Ne feküdj be. A kórházi kaja megöli az embert. Nem is beszélve a brómos teáról.

Eszem ágában nem volt. Ha addig nem kaptam el semmi komoly nyavalyát, a fertőző osztály gondoskodott volna róla, hogy tényleg hetekig dekkolhassak bent.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-03-03, 20:08

eszgé írta:
Fosós-hányós vírus bemérve, túlélve, lassan pocak is hajlandó a helyén maradni. Egy élmény volt full betegen mászkálni a különböző osztályok között, akik csak akkor lettek volna hajlandóak érdemben foglalkozni velem, ha befekszem X napra a kórházba és így kap az ellátásomért lóvét az intézmény...

Ne feküdj be. A kórházi kaja megöli az embert. Nem is beszélve a brómos teáról.
Vissza az elejére Go down
eszgé
Normal
Normal
eszgé


Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Peru

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-03-02, 16:20

Fosós-hányós vírus bemérve, túlélve, lassan pocak is hajlandó a helyén maradni. Egy élmény volt full betegen mászkálni a különböző osztályok között, akik csak akkor lettek volna hajlandóak érdemben foglalkozni velem, ha befekszem X napra a kórházba és így kap az ellátásomért lóvét az intézmény...
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-02-20, 18:00

danny2008 írta:
Kiccsidzson írta:
A tájbox a tájok sportja, ahogy a karate a japánoké, a kungfu meg a kínaiaké. A kínaiak nem karatéznak (illetve igen, de nem illik karatézniuk) mert az a japán cigányok sportja szerintük, a japók meg nem kungfuznak, mert az meg a kínai cigányok sportja. Szóval utálják egymást meg cigányozzák, így minden távol keleti nép kitalálta a saját küzdősportját, ami lényegében mint ugyanaz, értsd: idétlen rugkapálás.
Mintha nálunk lenne szlovák meg magyar ökölvívás, mint két önálló sportág.

Azért lehet, hogy a muay thai ugyanaz mint nálunk a thai box (bár én azt reméltem/gondoltam, hogy az más), ahogy bundás mondja. Majd mostmár utána fogok nézni. Smile
Végülis a Ju-do is ugyanaz mint a cselgáncs. Wink

Ugyanaz sztem is. Gondolom a muáj szó jelenti a boxot.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-02-20, 16:54

Kiccsidzson írta:
A tájbox a tájok sportja, ahogy a karate a japánoké, a kungfu meg a kínaiaké. A kínaiak nem karatéznak (illetve igen, de nem illik karatézniuk) mert az a japán cigányok sportja szerintük, a japók meg nem kungfuznak, mert az meg a kínai cigányok sportja. Szóval utálják egymást meg cigányozzák, így minden távol keleti nép kitalálta a saját küzdősportját, ami lényegében mint ugyanaz, értsd: idétlen rugkapálás.
Mintha nálunk lenne szlovák meg magyar ökölvívás, mint két önálló sportág.

Azért lehet, hogy a muay thai ugyanaz mint nálunk a thai box (bár én azt reméltem/gondoltam, hogy az más), ahogy bundás mondja. Majd mostmár utána fogok nézni. Smile
Végülis a Ju-do is ugyanaz mint a cselgáncs. Wink
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-02-20, 16:23

A tájbox a tájok sportja, ahogy a karate a japánoké, a kungfu meg a kínaiaké. A kínaiak nem karatéznak (illetve igen, de nem illik karatézniuk) mert az a japán cigányok sportja szerintük, a japók meg nem kungfuznak, mert az meg a kínai cigányok sportja. Szóval utálják egymást meg cigányozzák, így minden távol keleti nép kitalálta a saját küzdősportját, ami lényegében mint ugyanaz, értsd: idétlen rugkapálás.
Mintha nálunk lenne szlovák meg magyar ökölvívás, mint két önálló sportág.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-02-19, 16:41

danny2008 írta:

Amúgy kishazánkban van muay thai edzés nemtod? Illetve mi a különbség a kettő között? scratch
szerintem ugyanaz
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-02-19, 16:39

bundas01 írta:
danny2008 írta:
Nem vagyok otthon benne, hogy edzésre milyen felszerelés kell/kötelező, de alvédő volt rajtad legalább??
Szuszpenzor? persze, hogy nem. azt otthon tartom , mert lusta vagyok felvenni.

Mondjuk azon keresztül is kellemetlen, de nélküle mégkeményebb! Jobbulást! Máskor vedd fel!!!
Amúgy kishazánkban van muay thai edzés nemtod? Illetve mi a különbség a kettő között? scratch
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime2013-02-19, 12:19

danny2008 írta:
bundas01 írta:
Bodo írta:
bundas01 írta:

Thai box. Egy sima küzdelem volt.

Mióta thai boxolsz more?
má' egy éve újrakezdtem

Nem vagyok otthon benne, hogy edzésre milyen felszerelés kell/kötelező, de alvédő volt rajtad legalább??
Szuszpenzor? persze, hogy nem. azt otthon tartom , mert lusta vagyok felvenni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)   Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik) - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)
Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Buli topik
» Thief topik, avagy kilopom a szemed is ha egy kicsit másfelé nézel
» Méhész topik
» Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...
» HD-SD media topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: