Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 HD-SD media topik

Go down 
+4
bundas01
Sith Lord
Kiccsidzson
Bodo
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-09, 08:36

bundas01 írta:

2 PC-n a buzik tolják
rabbit

LOL
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-08, 21:14

Kiccsidzson írta:
Halálos Iramban 6 töltődik éppen, mondjuk nagy meló a gépnek, 705 MB, de 5 perc alatt csak 10 % jött le.
Ez nem futoverseny, engem sose zavart ha egy premierfilm napokig jon le.
Ja es kameras filmet nezni ratyi.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-08, 18:30

Kiccsidzson írta:

Bodómester, akkor most hol vannak a magyar szinkronos torrent filmek? Vagyis te honnan szippantyúzol?

Ja, meg akartam már kérdezni, téged is meg Bundást is, miért boxon toljátok az ipart, mikor pcre is szippanthatnátok a varez cuccokat? Hisz arra is van box kontroller, nem?

Az van, amit már mondtam is, hogy ott ne keress nagyon szinkronos filmeket. Vagy is épp kereshetsz.
Én spec az ncore-ról szoktam filmeket, meg minden egyebet is szedni.
Küldenék én szívesen meghívót neked, de azt meg nem akarom, hogy utána meg miattad kúrjanak seggbe csípős gulyáskrémmel, meg égessenek össze csikkel, mer nem seedelsz.

PC-n gémeléssel meg az van, az amit Bundi mondott. OK. én nem pont így fogalmaztam volna, de a lényeg az. Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-08, 17:48

A film lejött szépen, csak lejátszani nem tudtam, a gépem lefagyott, még valami halvány füstöt is eregetett.
Jó sok meló van ezzel.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-08, 15:58

Kiccsidzson írta:

Ja, meg akartam már kérdezni, téged is meg Bundást is, miért boxon toljátok az ipart, mikor pcre is szippanthatnátok a varez cuccokat? Hisz arra is van box kontroller, nem?

1 kéne hozzá vezeték vagy valami vezetéknélküli összekötés a géppel
2 PC-n a buzik tolják
rabbit
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-08, 15:33

Halálos Iramban 6 töltődik éppen, mondjuk nagy meló a gépnek, 705 MB, de 5 perc alatt csak 10 % jött le. Talán mert épp az ágyban fekszem, és wireless a kapcsolat, dróttal lehet, jobban menne.
Ja meg angolul is van, az Emó által ajánlott PiratesBayről, nem baj, gyakorlásnak jó lesz, amúgy is kukáznám, jó nagy sz*r film tréler alapján.
Bodómester, akkor most hol vannak a magyar szinkronos torrent filmek? Vagyis te honnan szippantyúzol?

Ja, meg akartam már kérdezni, téged is meg Bundást is, miért boxon toljátok az ipart, mikor pcre is szippanthatnátok a varez cuccokat? Hisz arra is van box kontroller, nem?
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-08, 15:17

Utorrent asszem nem jön össze, helyette van Bittorrentem. Most éppen keresek oldalakat, ahonnan lehet lopni.
A visszatöltés egyébként minek? Én régen mindig azt hittem, hogy mást kell visszatölteni, mondjuk ha leszedsz egy Hobbitot, adsz helyette egy Vasember 3-at. Vagy amit leszedsz, azt töltöd vissza? Vagy nem kérdezzek ilyen hülyéket? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-08, 14:54

No, szóval próbálok torrentezni. Emó és Robot módszerét is próbáltam, de mikor a letöltésre kattintok felugrik egy új ablak "Névtelen" felirattal, benne a nagy semmi. Ez miért van?
Vagy: leszedtem valamit de az össz vissz 55 KB ami meg elég kevés egy filmhez...
No mindegy, azért csak próbálkozom. Csináltam egy laptoptartót a fekve számítógépezéshez, így már nincs az a problem, hogy hátfájás miatt limitált a gép előtt töltött idő. Asszem egy új világ nyílt meg előttem.
cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-08, 10:03

Kiccsidzson írta:

Bazz, milyen király dógok vannak, hogy el vagyok maradva Shocked
De gondolom ez csak lejátszik meg böngészik, filmet nem tölt le? Mondjuk akkoris simán okostévét csinál egy alap tévéből. Figyelemre méltó cucc.

Tényleg jók, volt is nekem ilyesmi. Csak amiatt nem maradt, mert nem tudta kezelni a dts-t.
De amúgy lehet vele torrentezni és keni az mkv filmeket is. Skype,viber,talk, istenfasza minden játszik rajta. Tehetsz rá klaviatúrát, egeret.
Pont a tévék okosítása a cél, aránlag óccsón.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-08, 09:59

bundas01 írta:

Meg is kapja szülinapjára. köszi.

Szerintem fog neki örülni!
De arra azért figyelj oda, hogy ne csak hdmi kimenet legyen rajta, mert az nem jó a régi tévékhez.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-08, 07:25

Bodo írta:
bundas01 írta:
Bodo írta:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Te B ezt ugye rá lehet SD tévére is kötni?
Csak mert a hugomnak a hálószobájában az van és vennék neki ilyet akkor szülinapjára.

Persze, simán.
De egy ilyesmi is fani lenne. Azt tudna angribördszözni , jútyubozni, facsézni a tévén.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Bazz, milyen király dógok vannak, hogy el vagyok maradva Shocked
De gondolom ez csak lejátszik meg böngészik, filmet nem tölt le? Mondjuk akkoris simán okostévét csinál egy alap tévéből. Figyelemre méltó cucc.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-08, 05:58

Bodo írta:
bundas01 írta:
Bodo írta:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Te B ezt ugye rá lehet SD tévére is kötni?
Csak mert a hugomnak a hálószobájában az van és vennék neki ilyet akkor szülinapjára.

Persze, simán.
De egy ilyesmi is fani lenne. Azt tudna angribördszözni , jútyubozni, facsézni a tévén.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Meg is kapja szülinapjára. köszi.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-08, 00:04

bundas01 írta:
Bodo írta:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Te B ezt ugye rá lehet SD tévére is kötni?
Csak mert a hugomnak a hálószobájában az van és vennék neki ilyet akkor szülinapjára.

Persze, simán.
De egy ilyesmi is fani lenne. Azt tudna angribördszözni , jútyubozni, facsézni a tévén.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-07, 23:29

Bodo írta:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Te B ezt ugye rá lehet SD tévére is kötni?
Csak mert a hugomnak a hálószobájában az van és vennék neki ilyet akkor szülinapjára.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-07, 16:27

többször röhögtem már be magamon, vagy a családomon pont ide illik:

- 120 centis 3D-s tv
- 6,1-es THX erölködő, akkora Technics-ekkel, a macska a fél életét azokon tölti
- PS3...
és mindehhez 1.38 gigás film.

Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-07, 08:50

Kiccsidzson írta:
Bodo írta:


A torrentezés meg kutyafasza, ha már én is megtudom csinálni bazmeg.

Ott kellene elkezdenünk a tanulást, hogy dobsz egy torrent oldalt, én meg megpróbálok leszedni onnan egy cuccot ide a laptopra, Aztán majd apró lépésekkel lépünk tovább Smile
Olyan torrent oldal van amiről csak letölt az ember, nem kell cserébe visszatölteni? Vagy ilyen meghívásos mindegyik? És ha én lusta vagyok visszatölteni, megkeresik azt, aki engem meghívott és őt meg tarkónlövik az én lustaságom miatt?
Mindenfélét hall az ember Cool

Az a baj, hogy a torrent oldalaknak, általában pont ez a lényegük, hogy mennyen a visszatöltés is, mert más meg onnan tölti le. Van olyan torrent oldal persze, ahol nem muszáj, amit robot, meg emó ajánlott, de ott nagyon kevés a magyar szinkronos film sajnos.
De ez a visszatöltés nem nagy macera az utorrental. Ha nem törlöd le a letöltött állomány, hanem ott marad az utorrentben, akkor amikor bekapcsolod a pc-t, az indul a rendszerrel és automatikusan seedel is szépen a háttérben.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-07, 08:44

danny2008 írta:


Amúgy ki milyen múvi-torrentet csipáz??
Ha lehet nálam az az első választás, hogy BD-Rip legyen, bár annyira nem vágom mennyi a technikai különbség a DVD-rip között, hiszen ezek akkor is "csak" rip-ek. Amúgy meg az MWT munkát részesítem előnyben... Cool
Ja és mozist sose, még akkor se, ha (már) csak a hang az. Evil or Very Mad

MOZIST SOSE!!!
Amúgy amikor megvettem anno a lapos tévét, meg a HD lejátszót, csak az MKV blúréj rippeket szedtem le.
De mostanában az AVI blúréj rippek is olyan faszák, hogy maradok azoknál általában, csak a nagyon fasza cuccokat szedem le MKV-ban. De ott sem a 30GB-osokat, hanem max 8.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-07, 08:36

Sith Lord írta:
Bodo, nyomathatnal egy hagyomanyos technikai eszkozok topikjat [ha meg mar tul sok van, vonj ossze valamiket], mert hulyen nez ki hogy a VHS kerdesemet a HD topikban kerdezem, de nemtom hol mashol kene.

Szoval a kerdes:
Anyam meg a VHS korban el, fel szokta venni a tv musorokat, aztan visszanezegeti ha jon az ihlet. De csomoszor amikor felvesz valamit es nezne, a hangbol eltunik a magyar szinkron [vagy legalabbis lehalkul annyira hogy alig hallhato], es helyette az eredeti nyelvu hang hallhato. Ez hogy lehet, es mit lehet ellene tenni?

Direkt írtam úgy a topik címet, hogy HD-SD, hogy ha valami ilyesmi téma merül fel, simán ideférjen. Szal jöhet a VHS.

Az anyukád gondjában nincs ötletem sajnos, nem hallottam még ilyesmiről. Én eleve úgy tudtam, hogy a vhs rendszer, csak egy audió sávot tud rögzíteni, sztereóban.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-07, 02:21

danny2008 írta:

Amúgy ki milyen múvi-torrentet csipáz??
DVDrip minimum. Mozisat 2szer szedtem, a 300at meg az Indy 4et nem birtam kivarni. Ja meg a Stardust, de az csak baleset volt.
Nagyobb felbontas csak mostanaban, miota az uj gepem lejatszik 720at, De csak nagyon latvanyfilmeknel, vagy animacioknal.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-07, 00:07

Kiccsidzson írta:

Ott kellene elkezdenünk a tanulást, hogy dobsz egy torrent oldalt, én meg megpróbálok leszedni onnan egy cuccot ide a laptopra, Aztán majd apró lépésekkel lépünk tovább Smile
Olyan torrent oldal van amiről csak letölt az ember, nem kell cserébe visszatölteni? Vagy ilyen meghívásos mindegyik? És ha én lusta vagyok visszatölteni, megkeresik azt, aki engem meghívott és őt meg tarkónlövik az én lustaságom miatt?
Mindenfélét hall az ember Cool
[You must be registered and logged in to see this link.]
Magyar oldal, de nem sok film van magyarul, nemtom milyeneket nezel. Meghivo nem kell, visszatolteni se, csak illik. Mondjuk en is csak akkor szoktam, ha valami ritkasagot szedtem. Es magnetes, ahogy Emo mondja.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-06, 22:58

Kiccsidzson írta:
Bodo írta:


A torrentezés meg kutyafasza, ha már én is megtudom csinálni bazmeg.

Ott kellene elkezdenünk a tanulást, hogy dobsz egy torrent oldalt, én meg megpróbálok leszedni onnan egy cuccot ide a laptopra, Aztán majd apró lépésekkel lépünk tovább Smile
Olyan torrent oldal van amiről csak letölt az ember, nem kell cserébe visszatölteni? Vagy ilyen meghívásos mindegyik? És ha én lusta vagyok visszatölteni, megkeresik azt, aki engem meghívott és őt meg tarkónlövik az én lustaságom miatt?
Mindenfélét hall az ember Cool

Dzsoni, neked a mágnes-torrentek kellenek. Felrakod az utorrent progit (kemény 1 perc?), felmész a Piratebay-re, rákeresel egy adott filmre, és annak az adatlapján rányomsz az ott látható mágnes ikonra. Ez automatice betölti a torrent szoftvert, ahol kiválasztod, hogy hova rakja a fájlt a vinyódon (alapból asszem kreál egy downloads mappát, tehát ezzel se kell szórakozni), és voilá, töltődik is a film.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-06, 21:07

Bodo írta:


A torrentezés meg kutyafasza, ha már én is megtudom csinálni bazmeg.

Ott kellene elkezdenünk a tanulást, hogy dobsz egy torrent oldalt, én meg megpróbálok leszedni onnan egy cuccot ide a laptopra, Aztán majd apró lépésekkel lépünk tovább Smile
Olyan torrent oldal van amiről csak letölt az ember, nem kell cserébe visszatölteni? Vagy ilyen meghívásos mindegyik? És ha én lusta vagyok visszatölteni, megkeresik azt, aki engem meghívott és őt meg tarkónlövik az én lustaságom miatt?
Mindenfélét hall az ember Cool
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-06, 20:59

Sith Lord írta:
Bodo, nyomathatnal egy hagyomanyos technikai eszkozok topikjat [ha meg mar tul sok van, vonj ossze valamiket], mert hulyen nez ki hogy a VHS kerdesemet a HD topikban kerdezem, de nemtom hol mashol kene.

Szoval a kerdes:
Anyam meg a VHS korban el, fel szokta venni a tv musorokat, aztan visszanezegeti ha jon az ihlet. De csomoszor amikor felvesz valamit es nezne, a hangbol eltunik a magyar szinkron [vagy legalabbis lehalkul annyira hogy alig hallhato], es helyette az eredeti nyelvu hang hallhato. Ez hogy lehet, es mit lehet ellene tenni?

Vagy a szalag olyan sávjára veszi fel a magnó a magyar hangot ami már el van kopva.


A hozzászólást Kiccsidzson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-05-06, 21:17-kor.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-06, 20:46

Kiccsidzson írta:
Bodo írta:
Média lejátszás, videózás, stb. Min, hogy?

Ez egy "Nyissuk fel szegény Dzsoni szemét!" topik? Rolling Eyes

Nem úgy néz ki cseppet se. Cool
Amúgy nem torrentezel? Youtube-ról film? Az igen. nekem volt, hogy a dagi 80-as PS3-on nem volt csak 650MB, annyira teli volt filmekkel, amik vagy 700MB vagy 1,4GB-osak. Nagy ritkán van 1,8GB-os.

Amúgy ki milyen múvi-torrentet csipáz??
Ha lehet nálam az az első választás, hogy BD-Rip legyen, bár annyira nem vágom mennyi a technikai különbség a DVD-rip között, hiszen ezek akkor is "csak" rip-ek. Amúgy meg az MWT munkát részesítem előnyben... Cool
Ja és mozist sose, még akkor se, ha (már) csak a hang az. Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-06, 19:18

Sith Lord írta:

Szoval a kerdes:
Anyam meg a VHS korban el, fel szokta venni a tv musorokat, aztan visszanezegeti ha jon az ihlet. De csomoszor amikor felvesz valamit es nezne, a hangbol eltunik a magyar szinkron [vagy legalabbis lehalkul annyira hogy alig hallhato], es helyette az eredeti nyelvu hang hallhato. Ez hogy lehet, es mit lehet ellene tenni?

Ha anyudnak van dekódere, akkor gondolom, hogy az zavar be, mert néhány csatornánál lehet eredeti nyelvre váltani a műsort. Más elképzelésem egyszerűen nincsen.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-06, 16:09

Sith Lord írta:
Bodo, nyomathatnal egy hagyomanyos technikai eszkozok topikjat [ha meg mar tul sok van, vonj ossze valamiket], mert hulyen nez ki hogy a VHS kerdesemet a HD topikban kerdezem, de nemtom hol mashol kene.

Szoval a kerdes:
Anyam meg a VHS korban el, fel szokta venni a tv musorokat, aztan visszanezegeti ha jon az ihlet. De csomoszor amikor felvesz valamit es nezne, a hangbol eltunik a magyar szinkron [vagy legalabbis lehalkul annyira hogy alig hallhato], es helyette az eredeti nyelvu hang hallhato. Ez hogy lehet, es mit lehet ellene tenni?
Ne használjon VHS-t.
rabbit
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-06, 13:27

Bodo, nyomathatnal egy hagyomanyos technikai eszkozok topikjat [ha meg mar tul sok van, vonj ossze valamiket], mert hulyen nez ki hogy a VHS kerdesemet a HD topikban kerdezem, de nemtom hol mashol kene.

Szoval a kerdes:
Anyam meg a VHS korban el, fel szokta venni a tv musorokat, aztan visszanezegeti ha jon az ihlet. De csomoszor amikor felvesz valamit es nezne, a hangbol eltunik a magyar szinkron [vagy legalabbis lehalkul annyira hogy alig hallhato], es helyette az eredeti nyelvu hang hallhato. Ez hogy lehet, es mit lehet ellene tenni?
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-06, 07:35

Kiccsidzson írta:
Bodo írta:
Média lejátszás, videózás, stb. Min, hogy?

Ez egy "Nyissuk fel szegény Dzsoni szemét!" topik? Rolling Eyes

Dehogy!
silent
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Kiccsinek!   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-06, 07:32

Most már értem mire ez a sok jutyub videó nézés. Very Happy
Szal nem vágod ezt a témát, nem gond az, más meg olyan széket nem csinálna mint te.
Igazából úgy is megoldható, ahogy Joii javasolta a film topikban, az a legegyszerűbb.
De, mint ahogy én is, odafigyelek már erre a kibaszott villanyszámlára is, szal videót nem a boxon nézek.
Mert ezek a kütyük tekerik azért rendesen, ok. filmezéskor nem annyira mint játéknál, de még így is
nagyságrendekkel jobban, mint egy lejátszó. Meg sajnálom is, igazság szerint erre használni.
Én javaslom neked egy ilyesmi beszerzését.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Én is hasonlót vettem anno 10k-ért, és abszólúte elégedett vagyok vele, könnyen kezelhető, lejátszik mindent bármilyen usb eszközről. Érdekes, pár éve occsóbak voltak az ilyesmi kütyük, mert én újonnan vettem ennyiért. De ha jobban utánajárnánk, lehet találnánk.

De amúgy még egy usb-s, avi lejátszós, dvd is megteszi. Az kb. 5K újonnan. De ezek nem kezelik az mkv-kat, tehát max. az avi-t skálázza fel neked hd-ba, azt csókolom. De ha nem érdekel a hd téma, simán jó egy ilyesmi is.

A torrentezés meg kutyafasza, ha már én is megtudom csinálni bazmeg.


A hozzászólást Bodo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-05-06, 08:43-kor.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime2013-05-06, 07:26

Bodo írta:
Média lejátszás, videózás, stb. Min, hogy?

Ez egy "Nyissuk fel szegény Dzsoni szemét!" topik? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





HD-SD media topik - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: HD-SD media topik   HD-SD media topik - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
HD-SD media topik
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Méhész topik
» Az internet topik.
» Buli topik
» PRÓBA topik!
» TV topik - dobozleső hülyéknek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Technikai topik-
Ugrás: