Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Autó-Motor (technikai sport topik)

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2014-12-17, 02:10

Race of Champions 2014
Barbadoson volt, először lett megtartva ott és valljuk be a karib térség nem egy autó-motor sport fellegvár, szóval el lehet nekik nézni a kisebb hibákat. A pálya az eddigi leggyorsabb mind közül, az autók közé keveredettett egy őrülten zseniális verda, egy baja truck. Itt egy videó róla. Az, hogy a kanyarokban 3 kerékkel megy, az teljesen normális, de a legjobb az 0.33- nál van. Íme:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Viszont közönség alig volt, talán, ha 2-300 ember. Kicsi volt a lelátó, de még az is kongott az ürességtől.

A közvetítés hibái viszont irrtálóak voltak, majdnem le is kapcsoltam miattuk a műsort, csak győzött a kíváncsiságom, megérte.

Ma még csak a Nemzetek Bajnokságát néztem meg, honap az egyéni lesz a soros.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2014-11-24, 13:59

Zioncsabi írta:
Amilyen élvezetes volt az idei szezon nagy része, annyira gyenge verseny volt az utolsó futam...

Az általad leírtakkal teljesen egyetértek. Max annyi, hogy Rosberg-en nem lepődtem meg annyira, hogy tud ekkorát is. Hamilton megérdemelte a címet, a versenyeken egyben volt fejben. Pedig őt nem komázom, akárcsak Alonso-t, de Alonso se azt érdemelte se idén se tavaly ami őt tükrözi. Azért, mert nem bírom őket, attól még hatalmas tehetségek.
Vettel-t is sajnáltam az idei éve miatt, no meg Kimi-t is, kíváncsi leszek mennyire lesz jó neki Kimivel a Ferkában, mert az egy dolog, hogy Kimi egyetlen barátja a mezőnyből Seb, de azzal még nem lesznek VB-ok.
Ricciardo-ból az idei év után simán kinézhető, hogy legalább 1 vb-cím van/lesz benne, csak fain verda kell.

És a fentieket úgy mondom, hogy idén az első 3 (talán 4 nem is tudom) futamot láttam. Abbahagytam, nem néztem, mert nem tetszett az idei új F1. Onnantól csak az "f1hírek"-et olvasgattam, igaz azt mindennap, a hírek miatt, meghogy képben legyek az f1 történéseivel.
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2014-11-24, 13:03

Amilyen élvezetes volt az idei szezon nagy része, annyira gyenge verseny volt az utolsó futam.
Nagyon örülök Hamilton eredményének, régóta kijárt neki. Kicsit úgy tünik nekem, hogy ő a forma 1 Valentino Rossi-ja. Lehet, hogy nem teljesít időmérőn( ami nem igaz), de ha versenyen valaki elötte van, az olyan dolgokat gyújt be az agyában, hogy onnantól kezdve képes bármilyen módon még 3 tizedet elővarázsolni az autóból. Igazi versenyző, míg a legtöbben 'csak' igazi pilóták.
Ezért sajnálom Alonso-t. Ő is egy ilyen figura, csak az elmúlt évek koncentrálsága és győzniakarása és a Ferrari sikertelensége miatt mostanra pukkant ki. Pedig az, amire ő képes akár még 2 világbajnokságot is hozhatott volna, ha csak egy picikét is jobb az autó az elmúlt 5 évben.
Rosberg meg nagyot nőtt a szememben. Nem gondoltam volna, hogy ennyire stabil tud lenni ekkora nyomás alatt is. Nekem ő egy jó pilóta volt, semmi több( de nem is kevesebb). És megmutatta, hogy igenis komolyan kell venni a palit, mert igazi bajnok aspiráns tud lenni akár a legnagyobbakkal szemben is.
Riccardo meg az év felfedezettje lett nálam. Nem azért mert agyonverte azt a Vettelt, akitől 4 éve nem tudnak vb címet elvenni( Vettel-t nem akarom lehúzni, mert minden unszimpátiám ellenére gecijó versenyző, csak éppen nem állt kézre nekei az idei fejlesztés.... szerintem akármelyik nagy pilótával előfordulhatna, hogy tud alkalmazkodni száz különböző dologhoz, de a százeggyedikhez pont nem), hanem azért mert ő tudott lenni az év 2/3-ában az egyetlen, aki hosszútávon képes volt stabilan fellépni a Merci uralom ellen. Nem néztem ki belőle ekkor potenciált amíg a Torro Rosso-ban volt.
A Williams feltámadását is egy jó dolognak tartom. Ott van a helye a topcsapatok között és remélhatőleg tovább tudják ezt vinni az elkövetkező évekre is ezt. Bottas-al együtt, akire remélhetőleg felfigyelnek, mert rég volt ilyen stabil, gyors, kemény, de ezek ellenére totálisan fair (szoszo) újonc a mezőnyben. Ha nem lesz gebasz, szerintem egy potens vb jelölt lesz belőle.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2014-06-18, 22:56

Zioncsabi írta:
Zioncsabi írta:
Jupííííííííííííííííí
Megtaláltam az egész 24 órát a jutyubon
És egy kicsit csalódás.
A hibrid motorok miatt nem annyira csúcskategóriahangú az egész. Még a Corvette is hót csendes, pedig a régi időkben ha egy 24 órás közvetítést adnak csak és kizárólag a C4 vagy C5 Vette belsőkameranézetéből, azt is végignéztem volna, annyira élvezetesen zsíros- öblös- üvöltő állat volt az a hang. A Top Gear- ben mondta az egyik( tán Jeremy) egy másik autóról, ami tökéletes illene rá: olyan a hangja, mint egy medvének. Egy felgyújtott medvének.

Ezekszerint sajnos ez a széria is az F1 sorsára jutott ilyen szempontból??  Neutral 
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2014-06-18, 17:27

Zioncsabi írta:
Jupííííííííííííííííí
Megtaláltam az egész 24 órát a jutyubon
És egy kicsit csalódás.
A hibrid motorok miatt nem annyira csúcskategóriahangú az egész. Még a Corvette is hót csendes, pedig a régi időkben ha egy 24 órás közvetítést adnak csak és kizárólag a C4 vagy C5 Vette belsőkameranézetéből, azt is végignéztem volna, annyira élvezetesen zsíros- öblös- üvöltő állat volt az a hang. A Top Gear- ben mondta az egyik( tán Jeremy) egy másik autóról, ami tökéletes illene rá: olyan a hangja, mint egy medvének. Egy felgyújtott medvének.
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2014-06-18, 16:25

Jupííííííííííííííííí
Megtaláltam az egész 24 órát a jutyubon
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2014-04-08, 21:57

Zioncsabi írta:
Jópofa verseny volt ez a tegnapi futam végre, de egy pár dolog eszembe jutott.

1
Mikor fogják végre jól szájbaverdesni ezt a gyökér Maldonádót és úgy nagyjából örökre eltiltani a versenyzés minden formájától, akár a sakkot is beleértve?

2
Hamilton nagyon nem volt fair azzal a kiszorítós dologgal, ráadásul 3x is megcsinálta, mégsem lett semmi belőle.

3 Nagyon várom, hogy miként fog viselkedni Vettel meg a Red Bull. Eddig nem volt szimpatikus a pali egyáltalán, de most, hogy nincsenek nagy reményeik, most meg tudja mutatni milyen ember valójában. Schumi- t azóta tartom nagy embernek, amióta lejjebb csúszott és ezt tudta méltósággal tenni sportemberként. A csapat szintén megmutathatja most, hogy mennyire képesek együtt dolgozni a Renault- al és megoldják együtt a problémákat, vagy kifarolnak mögülük az első adandó alkalommal, akármennyire is a motorszállító miatt tudták felépíteni annakidején a nyertes autót( monduk akármilyen jópofák is lesznek, sosem fogom megbocsátani, hogy egy energiaitalmárka van egy többszörös vb bajnok csapat nevében nem pedig egy autómárka, vagy garázsnév).

4
Ez a Ricciardo tényleg jó választás volt az eddigi 3 verseny alapján. Amennyire ellene voltam, most annyira be kell látnom, hogy az eddigiek alapján tévedtem.

Én is néztem, de valahogy továbbra is csalódott vagyok, mégha ez volt az idei "legjobb" vagy legelfogadhatóbb verseny szempontból.

1. Maldonado? Háát benne is van forró vér dél amerikai létére, amolyan kamikaze, mint a japán versenyzők. Montoya arról a "vidékről" jobb volt. Ez most elkúrta, nem kicsit, nagyon.

2. Nem vagyok Hami fan, se Alonso. Valahogy nem bírom eme két csávót, nem jön be a stílusuk. Ugyanakkor amit teljesítenek azt persze elismerem. Annak ellenére, hogy rühellem Hamit, kajak sajnáltam az első versenyen, hogy ki kellett álljon a motor miatt, mert spórolni kell, mert erre az évre csak 5 motor áll rendelkezésre.
Ugyanakkor igen, nem értem, hogy a mostani Rosberg teljes leszorításáért miért nem kap semmit, mert kitessékelte mind a négy kerékkel a pályáról, és én úgy tudom (vagyok vele), hogy a záróvonal, a mi pálya szélén is van azt úgy kell venni, mintha fal lenne. Nos, ha ott betonfal lett volna, akkor Hami valszeg nem merte volna ennyire ráhúzni, és valszeg, hogy Rosberg kigyorsított volna mellőle. De ez már a "ha" kategória, sajna.

3. Nálam a Vettel van első helyen a kedvenc listán, szóval sajnálom, hogy most hogyan áll a csapat, de innen lesz kemény kihívás VB-címet nyerni.
Az meg, hogy energiaital, tökmindegy, lehetne ott a Coca-Cola is, nem a név számít, hanem hogy kik állnak a háttérben, mert kell oda Vettel-Newey-Horner. Csakúgy mint kellett anno a Ferkához Schumi-Brawn-Todt, ha valamelyik hiányozna (hiányzott volna), lehet nem lenne az a csapat ami (ami volt).

4. Nos igen, én is úgy látom, hogy Ricciardo nagyon jól teljesít, sőt, úgy látom, ha Webber maradt is volna, akkor is jobban jártak volna vele.
Ugyanakkor sajnálom, hogy Vettel mellé nem Kimi-t szerződtették, mert úgy néz ki ez az év elment a Ferkának. És az, hogy a Ferka szar, csak azért sajnálom, mert Kimit komázom, ő második kedvenc.
"Ez nem egy ló, hanem egy disznó" - Niki Lauda a Ferrariról, Rush/ Hajsza a győzelemért
Ez erre az évre (is) igaz...  Rolling Eyes 
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2014-04-07, 12:04

Jópofa verseny volt ez a tegnapi futam végre, de egy pár dolog eszembe jutott.

1
Mikor fogják végre jól szájbaverdesni ezt a gyökér Maldonádót és úgy nagyjából örökre eltiltani a versenyzés minden formájától, akár a sakkot is beleértve?

2
Hamilton nagyon nem volt fair azzal a kiszorítós dologgal, ráadásul 3x is megcsinálta, mégsem lett semmi belőle.

3 Nagyon várom, hogy miként fog viselkedni Vettel meg a Red Bull. Eddig nem volt szimpatikus a pali egyáltalán, de most, hogy nincsenek nagy reményeik, most meg tudja mutatni milyen ember valójában. Schumi- t azóta tartom nagy embernek, amióta lejjebb csúszott és ezt tudta méltósággal tenni sportemberként. A csapat szintén megmutathatja most, hogy mennyire képesek együtt dolgozni a Renault- al és megoldják együtt a problémákat, vagy kifarolnak mögülük az első adandó alkalommal, akármennyire is a motorszállító miatt tudták felépíteni annakidején a nyertes autót( monduk akármilyen jópofák is lesznek, sosem fogom megbocsátani, hogy egy energiaitalmárka van egy többszörös vb bajnok csapat nevében nem pedig egy autómárka, vagy garázsnév).

4
Ez a Ricciardo tényleg jó választás volt az eddigi 3 verseny alapján. Amennyire ellene voltam, most annyira be kell látnom, hogy az eddigiek alapján tévedtem.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2014-03-23, 22:24

Johnny1 írta:
danny2008 írta:
Nem is mondtam, hogy vasárnap néztem az F1-et. Jó nagyot csalódtam, illetve ledöbbentett az új változtatások. Olyan, mintha kiherélték volna az F1-et...  Evil or Very Mad 

En mar vagy 10 eve nem nezem, valahogy mar nem mozgat meg.

Ez most nagyon ócska lett, így az első futamot tekintve. Sajnos.  awnnt 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2014-03-22, 10:42

danny2008 írta:
Nem is mondtam, hogy vasárnap néztem az F1-et. Jó nagyot csalódtam, illetve ledöbbentett az új változtatások. Olyan, mintha kiherélték volna az F1-et...  Evil or Very Mad 

En mar vagy 10 eve nem nezem, valahogy mar nem mozgat meg.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2014-03-20, 20:35

Nem is mondtam, hogy vasárnap néztem az F1-et. Jó nagyot csalódtam, illetve ledöbbentett az új változtatások. Olyan, mintha kiherélték volna az F1-et...  Evil or Very Mad 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2013-10-29, 07:51

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
danny2008 írta:
Vettel behúzta a 4. VB-címet! Éljen-éljen!! Cool 
Ja, nagy az öröm az osztrákoknál is.
Nem csoda. Wink 
Be kell szereznem egy ilyen pólót, muszááály. Cool What a Face 
[You must be registered and logged in to see this link.]
Én nem nézem a Formula 1-et, csak a hírekből tudom az eredményeket, de ez a póló jól néz ki szvsz.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2013-10-28, 20:28

Johnny1 írta:
danny2008 írta:
Vettel behúzta a 4. VB-címet! Éljen-éljen!! Cool 
Ja, nagy az öröm az osztrákoknál is.
Nem csoda. Wink 
Be kell szereznem egy ilyen pólót, muszááály. Cool What a Face 
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2013-10-28, 19:05

danny2008 írta:
Vettel behúzta a 4. VB-címet! Éljen-éljen!! Cool 
Ja, nagy az öröm az osztrákoknál is.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2013-10-28, 13:06

Vettel behúzta a 4. VB-címet! Éljen-éljen!! Cool 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2013-10-12, 13:11

Zioncsabi írta:
De jó futam lett a végére ebből a koreai nagydíjból. Az utóbbi 3 szezonban nagyon kevés az olyan futam, amiben ne lenne valami olyan, ami feldobja akár az egész futamot. Mostanában élvezet nézni a közvetítéseket.
Hátha a mostani Japán-nagydíj is fasza lesz. Cool 
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2013-10-07, 05:07

De jó futam lett a végére ebből a koreai nagydíjból. Az utóbbi 3 szezonban nagyon kevés az olyan futam, amiben ne lenne valami olyan, ami feldobja akár az egész futamot. Mostanában élvezet nézni a közvetítéseket.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2013-06-28, 18:35

Na végre lesz F1 a hétvégén, bár lehet ennek csak én örülök itt. Cool 
Viszont most, hogy Webber veszi a sisakot és a szögre teszi, mehetne Kimi a helyére, jó lenne egy Vettel-Kimi páros. yxcde 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2013-05-25, 17:15

Na ez a Merci megint jól kibaszott mindenkivel, megint övék a pole. Ami nem lenne gond, ha versenyképes is lenne az autójuk, és nem 2-3 körös csak. Pláne, ha vizes is lesz a pálya holnap a rajtnál, akkor jól hazakúrják a Monacoi versenyt.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2013-05-14, 18:49

Zioncsabi írta:
Es a pilotaik is utokepesek, szoval ertum is kar.
Na igen, róluk is nem is beszélve. Hami idén letehet arról, hogy akár vb-dobogós legyen, de még Massa-nak is több pontja is lesz, mint a Rosbergnek vagy neki. (már persze, ha minden így marad...)
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2013-05-14, 18:28

Es a pilotaik is utokepesek, szoval ertum is kar.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2013-05-14, 17:15

Az ilyen híreket mindig tág szemekkel olvasom:
"Mercedes: Nincs alapvető probléma az autónkkal"
"Nem hiszem, hogy lényegi probléma lenne az autónkkal, mert akkor nem szereztünk volna három pole pozíciót." - A csapat ügyvezető igazgatója, Toto Wolff
Ehhez ügyv. ig.-nek kell lenni? Az fel sem merül benne ig. révén, hogy a FRIC nevű hidraulikus felfüggesztés zabálja a gumikat? Ami egy körön az időmérőn még okés, de versenyen 3 kört bír az autójuk. Baszhatja a pole-t, meg mostani 1.-2. rajtrácsot, ha versenyzői 6. és 12. helyen érnek célt a versenyen.
Ez csak azért kommenteltem, mert sajnálom, mind Sumi munkáját a Mercinél, mind azt, hogy izgalmasabb is lehetne a világbajnokság velük. Hiszen annyira azért nem szar a verdájuk...
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2013-05-13, 21:04

Zioncsabi írta:
Émmég' minig Alonso fan vagyok, bár akkor amikor a Mekinél volt és totál fleslegesen vergődött az akkor újonc Hamilton miatt, akkor sokat esett a szememben. De szerintem a legnagyobb pilóták egyike. Meg a Hamilton is.

Amúgy ez a Jin ez egy elképesztő figura volt. Akkoriban ismertem meg azt a szót, hogy troll, de egyből megértettem. Azóta sem láttam hasonló hülyegyereket.
Vicces volt Smile

Én meg pont Alo-t és Hami-t nem csippantom, nagyon nem szimpik. Ugyanakkor azt elismerem, hogy mindkettő nagy pilóta, hatalmas tudással, fikázni sose fikáznám egyik bajnokot se.
Egyenlőre maradok továbbra is Vettel-Kimi fan. Cool
Amúgy a mostani hétvégén kemény volt mind Alo mind a Ferka, senki nem érte utol volna, még rakétával a seggében se.
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2013-05-13, 00:00

Nagyon kellemesen csalódtam az elmúlt talán 3 évben a forma 1- ben, de ez a mai futam majdnem a csúcsa volt az eddigieknek. És mostmár tényleg az egyik legnagyobb pilótának gondolom a Raikönnen- t. Csak azt em értem, hogy efelett hogy a francba tudtam elsiklani a múltban.
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2013-03-28, 02:53

Émmég' minig Alonso fan vagyok, bár akkor amikor a Mekinél volt és totál fleslegesen vergődött az akkor újonc Hamilton miatt, akkor sokat esett a szememben. De szerintem a legnagyobb pilóták egyike. Meg a Hamilton is.

Amúgy ez a Jin ez egy elképesztő figura volt. Akkoriban ismertem meg azt a szót, hogy troll, de egyből megértettem. Azóta sem láttam hasonló hülyegyereket.
Vicces volt Smile
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2013-03-27, 17:22

Joii írta:
életemben kábé 2 futamot néztem végig de mindenhol azt hallom mekkora királyság volt a tavalyi szezon.
Kimiben meg azt bírom mennyire idegesítette Jint az 576-on anno Very Happy
Na jó mert szegény Jin-nek annyiból állt az F1, hogy: Massa a zisten. Cool Mindenki más gané.
Pedig azért van 10-12 jó pilóta a 24-ből, csak nem mindegy ki milyen, illetve milyen csapatban ül az adott évben. Cool
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2013-03-27, 07:14

életemben kábé 2 futamot néztem végig de mindenhol azt hallom mekkora királyság volt a tavalyi szezon.
Kimiben meg azt bírom mennyire idegesítette Jint az 576-on anno Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2013-03-26, 17:36

Zioncsabi írta:
Az előzőeken felbátorodva...
Ez a Kimi Raikönnen tényleg fasza csávó. Mostanra kiba szimpatikus lett és most jobban mutatja( számomra), hogy mennyire tud versenyezni.
Még a végén Kimi- fan leszek...

Kimi nagy arc, őt csippantom, bár nem ő kedvenc, de ő neki is drukkolok. Cool
Ami a mostani hétvégén volt na az nem volt semmi, fasza verseny volt.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2013-03-22, 06:47

2 embernek már érdemes topikot gyártani. Szóval hajrá. Amúgy Sumáher a király.
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime2013-03-21, 23:33

Az előzőeken felbátorodva...
Ez a Kimi Raikönnen tényleg fasza csávó. Mostanra kiba szimpatikus lett és most jobban mutatja( számomra), hogy mennyire tud versenyezni.
Még a végén Kimi- fan leszek...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Autó-Motor (technikai sport topik) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autó-Motor (technikai sport topik)   Autó-Motor (technikai sport topik) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Autó-Motor (technikai sport topik)
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Az internet topik.
» HD-SD media topik
» Buli topik
» PRÓBA topik!
» Méhész topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Sport-
Ugrás: