Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit tolsz most?

Go down 
+10
eszgé
Bula
MoombaSP
Kiccsidzson
bundas01
danny2008
Joii
Bodo
Sith Lord
Johnny1
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-16, 09:49

wolfeinstein god 17 gb
megvan a holnapi program
 rabbit 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-16, 07:35

danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
Johnny1 írta:
Bodo írta:
bundas01 írta:
wolfeinstein ps-re már kint

Akkor jön minnyá X-re is! Kíváncsi vagyok milyen lesz, nagyon hájpolják.

A klasszikus wolf3d érzést kell hoznia, különben szóba sem állok vele
wolf3d.exe Smile

Kaphatok egy heti bannt, de én még életemben nem toltam ezt a farkaseinstein-t soha.  Rolling Eyes 
Téged zsákban neveltek haver?
 rabbit
 lol!  lol!  lol! 

Kényszerzubbonyban! Mindig hátrafelé volt kötve a kezem, amikor ez a játék megjelent!  Laughing

Pedig emlékszem még anno anno az 576-ban volt a Wolfi 3D teszt... Jó rég volt.  Wink 

Pedig nagy játék volt, kurta sokat nyomtuk anno az osztálytársakkal. Még SNES port is volt belőle.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-15, 21:34

danny2008 írta:
bundas01 írta:
Bodo írta:
bundas01 írta:
wolfeinstein 32 gb
Aaaaaaaaz nem piti bazmeg! Szeded?
Majdnem, a helyet megcsináltam neki, de aztán rájöttem, hogy megvárom valaki megcsinálja. Fszom szedjen 32gb-t
 rabbit 

Tényleg Bundi te ezt ki tudod próbálni? Mert akkor addig szedd ezt:  Wink 

Grand.Theft.Auto.V.High.Life.DLC.XBOX360-Kolo

Igaz sose volt Boxom, de az kicsit magas, hogy az online DLC, hogy-hogy megy mókolt gépen, vagyishát hogyan, ha elviekben nem lehet vele online játszani. Vagy rosszul tudom?
Van amelyik dlc megy, van amelyik nem. Ezt le se szedem, mert nincs kedvem baszakodni vele.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-15, 21:29

bundas01 írta:
Bodo írta:
bundas01 írta:
wolfeinstein 32 gb
Aaaaaaaaz nem piti bazmeg! Szeded?
Majdnem, a helyet megcsináltam neki, de aztán rájöttem, hogy megvárom valaki megcsinálja. Fszom szedjen 32gb-t
 rabbit 

Tényleg Bundi te ezt ki tudod próbálni? Mert akkor addig szedd ezt:  Wink 

Grand.Theft.Auto.V.High.Life.DLC.XBOX360-Kolo

Igaz sose volt Boxom, de az kicsit magas, hogy az online DLC, hogy-hogy megy mókolt gépen, vagyishát hogyan, ha elviekben nem lehet vele online játszani. Vagy rosszul tudom?
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-15, 21:21

bundas01 írta:
danny2008 írta:
Johnny1 írta:
Bodo írta:
bundas01 írta:
wolfeinstein ps-re már kint

Akkor jön minnyá X-re is! Kíváncsi vagyok milyen lesz, nagyon hájpolják.

A klasszikus wolf3d érzést kell hoznia, különben szóba sem állok vele
wolf3d.exe Smile

Kaphatok egy heti bannt, de én még életemben nem toltam ezt a farkaseinstein-t soha.  Rolling Eyes 
Téged zsákban neveltek haver?
 rabbit
 lol!  lol!  lol! 

Kényszerzubbonyban! Mindig hátrafelé volt kötve a kezem, amikor ez a játék megjelent!  Laughing

Pedig emlékszem még anno anno az 576-ban volt a Wolfi 3D teszt... Jó rég volt.  Wink 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-15, 21:19

Bodo írta:
danny2008 írta:
Johnny1 írta:
Bodo írta:
bundas01 írta:
wolfeinstein ps-re már kint

Akkor jön minnyá X-re is! Kíváncsi vagyok milyen lesz, nagyon hájpolják.

A klasszikus wolf3d érzést kell hoznia, különben szóba sem állok vele
wolf3d.exe Smile

Kaphatok egy heti bannt, de én még életemben nem toltam ezt a farkaseinstein-t soha.  Rolling Eyes 
Ezen már meg sem lepödök! (^o^)

Mé'nem? Vannak benne ótók?  What a Face 
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-15, 21:08

Bodo írta:
bundas01 írta:
wolfeinstein 32 gb
Aaaaaaaaz nem piti bazmeg! Szeded?
Majdnem, a helyet megcsináltam neki, de aztán rájöttem, hogy megvárom valaki megcsinálja. Fszom szedjen 32gb-t
 rabbit 
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-15, 21:07

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
Bodo írta:
bundas01 írta:
wolfeinstein ps-re már kint

Akkor jön minnyá X-re is! Kíváncsi vagyok milyen lesz, nagyon hájpolják.

A klasszikus wolf3d érzést kell hoznia, különben szóba sem állok vele
wolf3d.exe Smile

Kaphatok egy heti bannt, de én még életemben nem toltam ezt a farkaseinstein-t soha.  Rolling Eyes 
Téged zsákban neveltek haver?
 rabbit
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-15, 21:07

bundas01 írta:
wolfeinstein 32 gb
Aaaaaaaaz nem piti bazmeg! Szeded?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-15, 21:06

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
Bodo írta:
bundas01 írta:
wolfeinstein ps-re már kint

Akkor jön minnyá X-re is! Kíváncsi vagyok milyen lesz, nagyon hájpolják.

A klasszikus wolf3d érzést kell hoznia, különben szóba sem állok vele
wolf3d.exe Smile

Kaphatok egy heti bannt, de én még életemben nem toltam ezt a farkaseinstein-t soha.  Rolling Eyes 
Ezen már meg sem lepödök! (^o^)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-15, 19:59

wolfeinstein 32 gb
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-15, 12:37

Johnny1 írta:
Bodo írta:
bundas01 írta:
wolfeinstein ps-re már kint

Akkor jön minnyá X-re is! Kíváncsi vagyok milyen lesz, nagyon hájpolják.

A klasszikus wolf3d érzést kell hoznia, különben szóba sem állok vele
wolf3d.exe Smile

Kaphatok egy heti bannt, de én még életemben nem toltam ezt a farkaseinstein-t soha.  Rolling Eyes 
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-15, 09:34

Bodo írta:
bundas01 írta:
wolfeinstein ps-re már kint

Akkor jön minnyá X-re is! Kíváncsi vagyok milyen lesz, nagyon hájpolják.
mindent hájpolnak előre
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-15, 08:30

Bodo írta:
bundas01 írta:
wolfeinstein ps-re már kint

Akkor jön minnyá X-re is! Kíváncsi vagyok milyen lesz, nagyon hájpolják.

A klasszikus wolf3d érzést kell hoznia, különben szóba sem állok vele
wolf3d.exe Smile
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-15, 07:51

bundas01 írta:
wolfeinstein ps-re már kint

Akkor jön minnyá X-re is! Kíváncsi vagyok milyen lesz, nagyon hájpolják.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-14, 22:21

wolfeinstein ps-re már kint
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-12, 17:00

Kösz-kösz skacok az elismerést megamindent!  Wink 

Hálám jeléül egy pár premier előtti kép, mappástól (a linkek), teljes élességben.  Wink 

Elenor...
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

Skyline, vásárolt krómfelni, madarak...
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

Tárcsafék-LED  Wink 
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-12, 06:47

danny2008 írta:
Na már csak 4e km-re vagyok ahhoz, hogy a kurválkodásomat a trófik iránt platinával jutalmazza a rendszer.  Rolling Eyes 
Tegnap megcsináltam 5 trófit a 7-ből, az, hogy nyerj 0,01mp-vel vagy az alatt, na az hosszan cumi volt mire összejött, de olyan fél óra után csak összejött (mondjuk a fél óra nem tűnik soknak, de Red Bull vassal, Indy pályán, ahol egy 5 körös verseny 2,5perc, úgy igen, tehát vagy 10. próbálkozásra), nyertem 0,006-tal.  What a Face 
Szóval a távolságra beadott trófi hiányzik (vezess 12e km-t), ami azért kisebb matekkal azért látható a különbség a GT5 és a GT6 között. Hiszen a GT5-ben eddig 103e km-em van, itt a GT6-ban (igaz az elején) meg még csak 8e. És most jöjjön a matek, a kihagyott 24 órás versenyek, például nürburgring-i pályán egy 25km, ami bőven 10perc alatt (olyan 7-8perc) teljeseíthető, de számoljunk 10perccel. Ha 10perc 1kör (25km):
1 óra = 6x25km= 150km, 150x24óra = 3600km. Szóval csak egy darab 24 órás versennyel annyit ment az ember, mint ami kábé az én hiányom most a GT6-ban.
Na mindegy lassan összejön a megtett km-ek, és akkor platinakurva leszek!  Laughing Cool 

Igen, a fanatizmus eme szintje már tiszteletreméltó!  Smile affraid 
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-11, 14:56

danny2008 írta:
Na már csak 4e km-re vagyok ahhoz, hogy a kurválkodásomat a trófik iránt platinával jutalmazza a rendszer.  Rolling Eyes 
Tegnap megcsináltam 5 trófit a 7-ből, az, hogy nyerj 0,01mp-vel vagy az alatt, na az hosszan cumi volt mire összejött, de olyan fél óra után csak összejött (mondjuk a fél óra nem tűnik soknak, de Red Bull vassal, Indy pályán, ahol egy 5 körös verseny 2,5perc, úgy igen, tehát vagy 10. próbálkozásra), nyertem 0,006-tal.  What a Face 
Szóval a távolságra beadott trófi hiányzik (vezess 12e km-t), ami azért kisebb matekkal azért látható a különbség a GT5 és a GT6 között. Hiszen a GT5-ben eddig 103e km-em van, itt a GT6-ban (igaz az elején) meg még csak 8e. És most jöjjön a matek, a kihagyott 24 órás versenyek, például nürburgring-i pályán egy 25km, ami bőven 10perc alatt (olyan 7-8perc) teljeseíthető, de számoljunk 10perccel. Ha 10perc 1kör (25km):
1 óra = 6x25km= 150km, 150x24óra = 3600km. Szóval csak egy darab 24 órás versennyel annyit ment az ember, mint ami kábé az én hiányom most a GT6-ban.
Na mindegy lassan összejön a megtett km-ek, és akkor platinakurva leszek!  Laughing Cool 

hát respekt fater!
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-11, 12:55

Na már csak 4e km-re vagyok ahhoz, hogy a kurválkodásomat a trófik iránt platinával jutalmazza a rendszer.  Rolling Eyes 
Tegnap megcsináltam 5 trófit a 7-ből, az, hogy nyerj 0,01mp-vel vagy az alatt, na az hosszan cumi volt mire összejött, de olyan fél óra után csak összejött (mondjuk a fél óra nem tűnik soknak, de Red Bull vassal, Indy pályán, ahol egy 5 körös verseny 2,5perc, úgy igen, tehát vagy 10. próbálkozásra), nyertem 0,006-tal.  What a Face 
Szóval a távolságra beadott trófi hiányzik (vezess 12e km-t), ami azért kisebb matekkal azért látható a különbség a GT5 és a GT6 között. Hiszen a GT5-ben eddig 103e km-em van, itt a GT6-ban (igaz az elején) meg még csak 8e. És most jöjjön a matek, a kihagyott 24 órás versenyek, például nürburgring-i pályán egy 25km, ami bőven 10perc alatt (olyan 7-8perc) teljeseíthető, de számoljunk 10perccel. Ha 10perc 1kör (25km):
1 óra = 6x25km= 150km, 150x24óra = 3600km. Szóval csak egy darab 24 órás versennyel annyit ment az ember, mint ami kábé az én hiányom most a GT6-ban.
Na mindegy lassan összejön a megtett km-ek, és akkor platinakurva leszek!  Laughing Cool 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-10, 07:50

Durván tolod danny, a képek meg tényleg faszák!
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-09, 17:42

NA meglett aranyra a GT Akadémia újabb köre. Illetve rámentem a GT5 zárószezonálra is, azokat is megcsináltam aranyra. A nürbi-s GT-R-es az nagyon jó volt. Cool 
Most meg majd nekiesek a heti új szezonáloknak, illetve lassan el kéne kezdjem az uccsó "S" széria fotózásait...  Rolling Eyes 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-07, 15:39

Tegnap megnéztem a GT Akadémia 2014 újabb kihívását. Nos itt már egy Nissan 370Z-val kell menni, de kemény. A pályán az elvárt aranyidő 1:38, ami első nekifutásra nekem 1:41 lett, majd lassacskán tudtam faragni, de nem eleget. Aztán muszály volt minden kezelhetőségi és irányítási segítséget kikapcsolni, mert látványosan így már sikerült lemennem 1:38,5-re, de még nem arany, szal még lehet kaparásznom.
Az igazság az, hogyha minden kikapcsolva van, úgy azért nehezebb kordában tartani a vasat...  Cool 

Na meg még ránezek a GT5 zárószezonáljára is.  Wink 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-06, 22:30

Zioncsabi írta:
Nem mondod, hogy pont a hosszútávú dolgokat szedték ki belőlük... Pedig az adja a savát- borsát.

Hát igen, ahogy mondod, felejthetetlen élmények voltak, de itt már nincs ilyen. Pedig milyen jó volt 5 órán keresztül nézni a Le Mans-i pálya mellett a kivilágított óriáskereket, éjszaka a tüzijátékokat. És a Nürbit már nem is említem, a Zöld Pokolban amikor jött a napfelkelte... Cool 
Na nem is írok többet róla, még a végén nekikezdek mégegyszer azoknak a futamoknak  What a Face 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-06, 22:26

Bodo írta:
danny2008 írta:
Na akkor HERE IS THE END! Végefőcím, nagyfüggöny, meg minden ilyesmi.


Várom majd a 7. epizódot a nextmasinán...  Rolling Eyes


RESPECT haver!!!

De most halál komoly vannak több órás ótós videójáték menetek? Meg még 24 órás is?! REALTIME?!
Nem akarom elhinni.

Kíváncsi vagyok a 7 mikor jön?

Kösz-kösz!

Nos igen, vannak. Vagyis sajnos csak volt. Ahogy írtam volt 4 és 6 és 9 és 2db 24 órás. És itt már kopnak a gumik, esik az eső, a pályán lévő vízmennyiség a képernyőn feltüntenve %-ban (jó ez maradt a GT6-ban), fogy az üzemanyag, mindig ki kell állni a boxba. Aztán a végén már nem tankolsz annyit, egy, minek húzd a tankolási időt illetve, kettő, a könnyebb kocsi jobban megy.
A 24 órások meg leírhatatlanok voltak. És igen REALTIME! Igaz addig nem tudtál mást játszani a GT5-ben, szal ha elkezdted, toltad 2-4 órát, kiléptél, akkor mikor megint beraktad a játékot onnan folytattad. De nagyon ott voltak, amikor a Verseny-kemény gumival érzed, hogy éjszaka nem tudsz olyan időket menni, mint nappal a megfelelő pálya és gumihőmérséklet miatt. Aztán jön az eső, irány esőgumiért, de azt is csak akkor érte meg feltenni, ha már 60% feletti volt a "vízjelző". És akkor még nem mondtam, hogy mennyire gyönyörű volt anno, amikor 20-25 percen keresztül ment le a nap, majd 4-5-6 órán keresztül csak sötétben versenyezni, és aztán jött a napfelkelte, áááá, nem lehet szavakba önteni. És ezeket kihagyták a GT6-ban, persze ezek a 24perces versenyek is változó idő- és időjárással voltak fűszerezve, de ugyanúgy kicsinyítve az időt, tehát nem 5 órán keresztül volt sötét, hanem 5 percig. Szóval nem ugyanaz.
És akkor még ugye ott van az, hogy a GT5-ben ott volt a B-Spec, amikor a pilótá(i)dat irányítottad, és a B-Specben ugyanazok a versenyek voltak, mint az A-Specben, tehát az uccsó kategóriában, ugyanúgy ugyanolyan hosszúságú versenyek voltak, tehát ha azt veszem a GT5-ben 4 db 24 órás verseny volt. Igaz a B-Specet hamarább elvégeztem, hiszen reggel elindítottam a pilótáimat, és másnap reggelre megvolt, 24 órán keresztül pörgött a lemez, 2x is.  Cool 
Ezekért azért kár, de ettől függetlenül jó volt ez is.

Remélem a 7 nem jön ki hamarább, minthogy én is beújítanék a nextmasinára, mert akkor lekaparom itthon a falat!  What a Face


A hozzászólást danny2008 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-05-06, 22:33-kor.
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-06, 09:41

Nem mondod, hogy pont a hosszútávú dolgokat szedték ki belőlük... Pedig az adja a savát- borsát.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-06, 08:40

danny2008 írta:
Na akkor HERE IS THE END! Végefőcím, nagyfüggöny, meg minden ilyesmi.


Várom majd a 7. epizódot a nextmasinán...  Rolling Eyes


RESPECT haver!!!

De most halál komoly vannak több órás ótós videójáték menetek? Meg még 24 órás is?! REALTIME?!
Nem akarom elhinni.

Kíváncsi vagyok a 7 mikor jön?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-06, 07:51

danny2008 írta:
Na akkor HERE IS THE END! Végefőcím, nagyfüggöny, meg minden ilyesmi.

Befejeztem a GT6 utolsó, vagyis az "S" széria utolsó versenyét, tehát végeztem a karrierrel, minden arany, megvan a 100%.
Az igazság, hogy péntek-szombaton ráfeküdtem az uccsó "S" szériára. Úgy voltam vele, hogy most nem fotózgatok, hanem megcsinálom az ebben a kategóriában található összes versenyt, majd azután fotózgatok. Őszinte leszek én kicsit csalódtam az utolsó kategóriában, mert amíg a GT5-ben az uccsó "Endurance series"-ben volt kettő 4 órás verseny, a Suzuka 1000km is asszem olyan 6 óra volt, ott volt a Tsukuba 9 órás, illetve 2 darab 24 órás verseny, addig itt a GT6-ben van összesen 9 sima verseny, ami 15-(max)30 percesek. Azért ez így karcsú, hogy a 24 órások átmentek 24 perces minimaratonba.
Ettől függetlenül ugyanaz véleményem, egy gagyi autós cucc 2/10.  Laughing Laughing Laughing 
Azt a nagy lótúrót, iszonyat jól elvoltam vele, végülis karácsony óta lekötött, igaz én nyújtottam a fotózással, de most az uccsó széria 9 versenyét lefotózóm, közben már megynyílt a GT Akadémia újabb körversenye, azt is elindítom, illetve a héten jön megint 3 új online szezonál.
Aztán ránézek szerintem az online versenyekre, körbelesek, hogy ott mi a helyzet, illetve nekiállok saját vasakat tuningolni, driftelgetni (amihez átt kell állítgatni a kocsikat teljesen). Meg remélem jön mostmár a GPS-pályaszerkesztő...
Egy szó mint száz, mit is vártok tőlem, illetve mit is mondhatnék, ez telibetalált egy játék. 10/10  Cool 
Ja, meg lehet nekiállok most az egyszer trófeakurválkodni, mert megnéztem összesen már csak 7 darab hiányzik, hogy platina legyen. Igaz van nehéz is közte, olyan mint, hogy nyerj 0,01mp-cel, vagy hogy a legjobb köröd 3 körön keresztül megjavítsd 0,2-vel. Na majd kiderül.

Várom majd a 7. epizódot a nextmasinán...  Rolling Eyes

Ez igen, grat!!! Én is próbálkoztam anno az 5. résszel, hogy legyen minden arany, de én béna voltam hozzá. Bár így is elvoltam vele.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-05, 22:09

Zioncsabi írta:
Danny

MEgvan még a GT5? Most vannak az utolsó online versenyek. Méltó befejezése az egésznek. Top Gear pálya Mazdával és Nürburgring 24H verseny Nissan GT-R- el, sok pénzzel és átvihető autókkal a GT6- ba. Kuksizd meg, ha még nem tetted és ha érdekel.

Köszi Csabi!  Wink 
Persze megvan a GT5, most, hogy írtad, utánanéztem, tényleg levágják. Mivel végeztem a GT6-tal, akkor ezekre ránézek. Úgyis kedvencem a Nürbi, a GT-R meg pláne. Kár, hogy a másik nem a Le Mans-i pályán van, mindegy. Szóval már csak tisztelgésből is végigfutok a versenyeken majd a héten. Köszi mégegyszer!
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime2014-05-05, 22:05

Na akkor HERE IS THE END! Végefőcím, nagyfüggöny, meg minden ilyesmi.

Befejeztem a GT6 utolsó, vagyis az "S" széria utolsó versenyét, tehát végeztem a karrierrel, minden arany, megvan a 100%.
Az igazság, hogy péntek-szombaton ráfeküdtem az uccsó "S" szériára. Úgy voltam vele, hogy most nem fotózgatok, hanem megcsinálom az ebben a kategóriában található összes versenyt, majd azután fotózgatok. Őszinte leszek én kicsit csalódtam az utolsó kategóriában, mert amíg a GT5-ben az uccsó "Endurance series"-ben volt kettő 4 órás verseny, a Suzuka 1000km is asszem olyan 6 óra volt, ott volt a Tsukuba 9 órás, illetve 2 darab 24 órás verseny, addig itt a GT6-ben van összesen 9 sima verseny, ami 15-(max)30 percesek. Azért ez így karcsú, hogy a 24 órások átmentek 24 perces minimaratonba.
Ettől függetlenül ugyanaz véleményem, egy gagyi autós cucc 2/10.  Laughing Laughing Laughing 
Azt a nagy lótúrót, iszonyat jól elvoltam vele, végülis karácsony óta lekötött, igaz én nyújtottam a fotózással, de most az uccsó széria 9 versenyét lefotózóm, közben már megynyílt a GT Akadémia újabb körversenye, azt is elindítom, illetve a héten jön megint 3 új online szezonál.
Aztán ránézek szerintem az online versenyekre, körbelesek, hogy ott mi a helyzet, illetve nekiállok saját vasakat tuningolni, driftelgetni (amihez átt kell állítgatni a kocsikat teljesen). Meg remélem jön mostmár a GPS-pályaszerkesztő...
Egy szó mint száz, mit is vártok tőlem, illetve mit is mondhatnék, ez telibetalált egy játék. 10/10  Cool 
Ja, meg lehet nekiállok most az egyszer trófeakurválkodni, mert megnéztem összesen már csak 7 darab hiányzik, hogy platina legyen. Igaz van nehéz is közte, olyan mint, hogy nyerj 0,01mp-cel, vagy hogy a legjobb köröd 3 körön keresztül megjavítsd 0,2-vel. Na majd kiderül.

Várom majd a 7. epizódot a nextmasinán...  Rolling Eyes


A hozzászólást danny2008 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-05-05, 22:35-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit tolsz most? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit tolsz most?
Vissza az elejére 
2 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Games-
Ugrás: