Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit tolsz most?

Go down 
+10
eszgé
Bula
MoombaSP
Kiccsidzson
bundas01
danny2008
Joii
Bodo
Sith Lord
Johnny1
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-13, 21:58

Bula írta:
Bodo írta:


Ne és ebből mi a tanulság? Shocked Very Happy

Hogy egy pizsiben máriózó csávóra nem igazán gerjednek még a nedves lányok sem.
muhaha Very Happy
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-13, 20:44

Bula írta:
Bodo írta:


Ne és ebből mi a tanulság? Shocked Very Happy

Hogy egy pizsiben máriózó csávóra nem igazán gerjednek még a nedves lányok sem.

Ez volt aztán a kerek mondat. Very Happy Cool
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-13, 20:43

bundas01 írta:

le kő tőteni
Ha elmondod hogy kell RGH nelkul.

bundas01 írta:

Apropó, te nem raktáros voltál a Sonynál?
Az a mult, elavult.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-13, 18:27

Bula írta:
Bodo írta:


Ne és ebből mi a tanulság? Shocked Very Happy

Hogy egy pizsiben máriózó csávóra nem igazán gerjednek még a nedves lányok sem.

Igen, akár ez is lehet Smile
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-13, 16:34

bundas01 írta:
[csoro munkanelkuli ne pattogjon.
le kő tőteni[/quote]
Apropó, te nem raktáros voltál a Sonynál?
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-13, 15:35

Johnny1 írta:
Szombaton végigtoltam a Mass Effect 1-et. Renegátra játszottam a karaktert, igazi tapló voltam. Kb. 32 óra volt a játékidő, ebben benne van egy csomó mellékküldetés is. Konklúzió: egy igazi fasza, élvezetes és sodró lendületű, jó történettel bíró game. 10/10
En ma majdnem vettem egy okositatlan boxot, hogy beszerezhessem az osszes letezo ME DLCt. De aztan meglattam hogy mennyi van beloluk, es mennyibe fajna mindet megvenni, es ugy dontottem hogy csoro munkanelkuli ne pattogjon. Pedig a gep megerte volna.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-13, 12:10

Hitmanizáció van. Meg kell mondjam, nem egy rakás sz*r, egészen tűrhető, sőt tetszik.
Amikor Lenny embereit irtom, hogyan robbantom be a gázt az emeleti szobában? Mert a gázt kinyitom, de hogyan csiholok szikrát?
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-13, 10:03

Bodo írta:


Ne és ebből mi a tanulság? Shocked Very Happy

Hogy egy pizsiben máriózó csávóra nem igazán gerjednek még a nedves lányok sem.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-13, 09:57

Bodo írta:
Johnny1 írta:
Adtam neki, aztán utána le is nyomtam a rája-szörföt Smile

Ne és ebből mi a tanulság? Shocked Very Happy

Ha adsz a szomszéd csajnak hajszárítót, utána jobban megy a Mariozás? Razz
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-13, 09:04

Johnny1 írta:
Adtam neki, aztán utána le is nyomtam a rája-szörföt Smile

Ne és ebből mi a tanulság? Shocked Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-13, 08:44

Szombaton végigtoltam a Mass Effect 1-et. Renegátra játszottam a karaktert, igazi tapló voltam. Kb. 32 óra volt a játékidő, ebben benne van egy csomó mellékküldetés is. Konklúzió: egy igazi fasza, élvezetes és sodró lendületű, jó történettel bíró game. 10/10

Tegnap aztán még nyomtam egy kis Super MArio Galaxy-t. Éppen a rája-szörfnél voltam, amikor kopogtak az ajtón. Én már pizsamában, full idegbetegen (mert az a k*rva rája mindig lerepült a pályáról - na jó, én voltam béna) feltéptem az ajtót (háttérben a rája-szörf soundtrack ordít). A szomszéd csaj volt vizes hajjal és hajszárítót kért, mert az övé elromlott. Én meg mint egy hülye pizsiben állok és meredten bámulom. mire ő: van hajszárítód? Ja, van. Adtam neki, aztán utána le is nyomtam a rája-szörföt Smile
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-12, 13:05

Kiccsidzson írta:

Értem, de gondolom nagyon hasonló szemléletű a 2 gém. Szal ha az egyikben tápolhatsz, akkor valszeg a másikban is.
Ha jol remlik igen, valami 20as szint korul voltam mar a 2. fogenyanal, de hiaba.
Es mintha mondtak volna olyat, hogy [tuz?]varazsloval a legkonnyebb, persze nem az voltam. De nem tudom az ervenyes e a Demonsra.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-12, 12:43

Sith Lord írta:
Kiccsidzson írta:

Nem baj, én nekiállok majd olyan szemlélettel, hogy ez a való világ, ha egy szörny üt akkor az nagyot üt.
Valamilyen könnyebb tápolási lehetőség van benne? Mit tudom én, vmi rövidebb könnyebb szakasz amit 100szor végig lehet vinni valahol az elején, hogy kicsit erősödjön az ember?
Mondom, en a Darkot nyomtam, nem a Demont.

Értem, de gondolom nagyon hasonló szemléletű a 2 gém. Szal ha az egyikben tápolhatsz, akkor valszeg a másikban is.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-12, 12:40

Kiccsidzson írta:

Nem baj, én nekiállok majd olyan szemlélettel, hogy ez a való világ, ha egy szörny üt akkor az nagyot üt.
Valamilyen könnyebb tápolási lehetőség van benne? Mit tudom én, vmi rövidebb könnyebb szakasz amit 100szor végig lehet vinni valahol az elején, hogy kicsit erősödjön az ember?
Mondom, en a Darkot nyomtam, nem a Demont.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-12, 12:36

Sith Lord írta:
Kiccsidzson írta:
Meg azt beszélik, hogy a júniusi ps+ egyik darabja a Dark Souls lesz. Valaki játszott itt vele? Tényleg olyna nehéz, hogy sok gémer e miatt lett öngyilkos?
szerk: Demon's Souls lesz, nem Dark Souls.
En egyszer feladtam, kb a 2. foellensegnel, agyonbaszott vagy 20szor egy utessel. De nem is az volt az idegesito, hanem a majd 20 perces ut amig eljutottam hozza. Es ez a Dark volt, ami allitolag a konnyebbik..
Vicces hogy pont tegnap akartam ujra nekiallni, hogy majd most kemeny leszek es vegigviszem, de nem indult a rohadek warezlemez.

Nem baj, én nekiállok majd olyan szemlélettel, hogy ez a való világ, ha egy szörny üt akkor az nagyot üt.
Valamilyen könnyebb tápolási lehetőség van benne? Mit tudom én, vmi rövidebb könnyebb szakasz amit 100szor végig lehet vinni valahol az elején, hogy kicsit erősödjön az ember?
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-12, 10:41

Kiccsidzson írta:
Meg azt beszélik, hogy a júniusi ps+ egyik darabja a Dark Souls lesz. Valaki játszott itt vele? Tényleg olyna nehéz, hogy sok gémer e miatt lett öngyilkos?
szerk: Demon's Souls lesz, nem Dark Souls.
En egyszer feladtam, kb a 2. foellensegnel, agyonbaszott vagy 20szor egy utessel. De nem is az volt az idegesito, hanem a majd 20 perces ut amig eljutottam hozza. Es ez a Dark volt, ami allitolag a konnyebbik..
Vicces hogy pont tegnap akartam ujra nekiallni, hogy majd most kemeny leszek es vegigviszem, de nem indult a rohadek warezlemez.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-12, 09:34

Beyond Two Souls magyar felirattal jön októberben. Fani.

Meg azt beszélik, hogy a júniusi ps+ egyik darabja a Dark Souls lesz. Valaki játszott itt vele? Tényleg olyna nehéz, hogy sok gémer e miatt lett öngyilkos?

szerk: Demon's Souls lesz, nem Dark Souls.

Meg Ico+Colossus hd páros, de csak állítólag.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-09, 17:20

Kiccsidzson írta:
Joii írta:
Kiccsidzson írta:
Csütörtökön lesz vinyóm, ha az égiek is úgy akarják. Onnantól Hitmanes bérgyilkolás fog lenni, ékes magyar kifejezve.
Megpróbálok gyilok nélkül végigmenni a gémen. A célszemélyeket is csak elkábítom majd.
Cool
este, fekvéskor elindítottam a letöltést, meg a Catherine-t is, az Okamiról asszem lecsúsztam. mikor keltem hajnalban még berregett a gép. (Hitman asszem 17 giga)
de hogy a picsába lehet csak úgy letöltési listába tenni, hogy ne akarja mindet szépen sorban leszedni csak amikor mondjuk elindítom?

Régen lehetett, amikor ezret kellett kattintanod ahhoz is, hogy "megvedd" az ingyen cuccot. Ma már nincs ilyen, megint az van, mint régen. Kattints a letöltésre és mindjárt szakítsd is meg. Úgy már benne lesz a listában.

Meg ha a valami lassan jön le: pauzáld le, majd vissza. A Status menüpontban tudod ellenőrizni, hogy gyorsult e, mert a százalékszámláló gyors töltésnél is lassan ketyeg.
Általában akkor szokott belassulni a letöltés, ha ugyanarról a modemről vagy rúterről egy pc-n is böngészik közben az ember.
rendben,köszi.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
MoombaSP
easy
easy
MoombaSP


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jul. 28.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-08, 23:18

Szellemeket porszívózok. Így másodjára is fasza, és kényelmesebb a kontroll mint kockán volt.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-08, 20:32

Sith Lord írta:
Kiccsidzson írta:

Régen lehetett, amikor ezret kellett kattintanod ahhoz is, hogy "megvedd" az ingyen cuccot. Ma már nincs ilyen, megint az van, mint régen. Kattints a letöltésre és mindjárt szakítsd is meg. Úgy már benne lesz a listában.
Meg ha a valami lassan jön le: pauzáld le, majd vissza. A Status menüpontban tudod ellenőrizni, hogy gyorsult e, mert a százalékszámláló gyors töltésnél is lassan ketyeg.
Általában akkor szokott belassulni a letöltés, ha ugyanarról a modemről vagy rúterről egy pc-n is böngészik közben az ember.
Hogy te mekkora szakerto lettel hirtelen. Twisted Evil

Nem vagyok én akkora antitálentum ilyen ügyekben, csak egy fapad laptopom van, azon nem az ember nehezen fejleszti magát kiberhadsereg szinvonalú hekkerré.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-08, 20:27

Kiccsidzson írta:

Régen lehetett, amikor ezret kellett kattintanod ahhoz is, hogy "megvedd" az ingyen cuccot. Ma már nincs ilyen, megint az van, mint régen. Kattints a letöltésre és mindjárt szakítsd is meg. Úgy már benne lesz a listában.
Meg ha a valami lassan jön le: pauzáld le, majd vissza. A Status menüpontban tudod ellenőrizni, hogy gyorsult e, mert a százalékszámláló gyors töltésnél is lassan ketyeg.
Általában akkor szokott belassulni a letöltés, ha ugyanarról a modemről vagy rúterről egy pc-n is böngészik közben az ember.
Hogy te mekkora szakerto lettel hirtelen. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-08, 17:43

Joii írta:
Kiccsidzson írta:
Csütörtökön lesz vinyóm, ha az égiek is úgy akarják. Onnantól Hitmanes bérgyilkolás fog lenni, ékes magyar kifejezve.
Megpróbálok gyilok nélkül végigmenni a gémen. A célszemélyeket is csak elkábítom majd.
Cool
este, fekvéskor elindítottam a letöltést, meg a Catherine-t is, az Okamiról asszem lecsúsztam. mikor keltem hajnalban még berregett a gép. (Hitman asszem 17 giga)
de hogy a picsába lehet csak úgy letöltési listába tenni, hogy ne akarja mindet szépen sorban leszedni csak amikor mondjuk elindítom?

Régen lehetett, amikor ezret kellett kattintanod ahhoz is, hogy "megvedd" az ingyen cuccot. Ma már nincs ilyen, megint az van, mint régen. Kattints a letöltésre és mindjárt szakítsd is meg. Úgy már benne lesz a listában.

Meg ha a valami lassan jön le: pauzáld le, majd vissza. A Status menüpontban tudod ellenőrizni, hogy gyorsult e, mert a százalékszámláló gyors töltésnél is lassan ketyeg.
Általában akkor szokott belassulni a letöltés, ha ugyanarról a modemről vagy rúterről egy pc-n is böngészik közben az ember.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-08, 15:54

Kiccsidzson írta:
Csütörtökön lesz vinyóm, ha az égiek is úgy akarják. Onnantól Hitmanes bérgyilkolás fog lenni, ékes magyar kifejezve.
Megpróbálok gyilok nélkül végigmenni a gémen. A célszemélyeket is csak elkábítom majd.
Cool
este, fekvéskor elindítottam a letöltést, meg a Catherine-t is, az Okamiról asszem lecsúsztam. mikor keltem hajnalban még berregett a gép. (Hitman asszem 17 giga)
de hogy a picsába lehet csak úgy letöltési listába tenni, hogy ne akarja mindet szépen sorban leszedni csak amikor mondjuk elindítom?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-07, 22:39

Csütörtökön lesz vinyóm, ha az égiek is úgy akarják. Onnantól Hitmanes bérgyilkolás fog lenni, ékes magyar kifejezve.
Megpróbálok gyilok nélkül végigmenni a gémen. A célszemélyeket is csak elkábítom majd.
Cool
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-07, 21:09

Joii írta:
Tyler írta:

Haha, nyertem! Másfél hónapja nem nyúltam a 3DS-hez. Meg is töröm az átkot, leszedek néhány demót, amivel újabb két hónapig úgyse fogok játszani.
+Danny:
mivan srácok, beütött a jóidő? Smile
Nekem nincs mivel játszanom...
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-07, 20:15

Joii írta:
Tyler írta:

Haha, nyertem! Másfél hónapja nem nyúltam a 3DS-hez. Meg is töröm az átkot, leszedek néhány demót, amivel újabb két hónapig úgyse fogok játszani.
+Danny:
mivan srácok, beütött a jóidő? Smile

Na ja. Meg volt itt költöztetés, festés, öcsém ballagása, józanodás minden után. Cool
Következő játék amire beruháznék az a Last of us lesz majd. Aztán GTA V... Wink
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-07, 16:04

Tyler írta:

Haha, nyertem! Másfél hónapja nem nyúltam a 3DS-hez. Meg is töröm az átkot, leszedek néhány demót, amivel újabb két hónapig úgyse fogok játszani.
+Danny:
mivan srácok, beütött a jóidő? Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-07, 13:49

Sith Lord írta:
Sith Lord írta:
Johnny1 írta:
Robot mester, ha egyszer végig tolom a Mass Effect 1-et (remélem hamarosan) és utána újra nekiállok, a karaktert megtarthatom, mármint a fejlettségre gondolok, vagy előröl kell kezdenem a fejlesztgetést a nulláról?
Valaszthatsz hogy ujra kezded tiszta lappal, vagy folytatod. De ha az utobbi, akkor nem lehet kasztot valtani, meg pontokat atcsoportositani, nem ugy mint a folytatasokban.

Köszönöm szépen!
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-07, 13:05

Nemrég leültem gémelni, hogy mit is, mit is. Lapozgatok.........semmit nem kívánok igazán. Aztán átmentem a ARCADE szekcióba és rám vigyorgott a nem is olyan rég felrakott PORTAL. Ez az a verzió, amit így külön kiadtak LIVEra, és bővítve van a megjelenése óta kijött PC-s dolgokkal. Na, azóta nem kell gondolkodnom, ha gémelni akarok mostanság, hogy mit is. Mert a PORTAL egy gecijó játék, még mindig. Csak egyszer toltam végig úgy is, az orange boxos verziót.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2013-05-07, 12:20

Sith Lord írta:
Johnny1 írta:
Robot mester, ha egyszer végig tolom a Mass Effect 1-et (remélem hamarosan) és utána újra nekiállok, a karaktert megtarthatom, mármint a fejlettségre gondolok, vagy előröl kell kezdenem a fejlesztgetést a nulláról?
Valaszthatsz hogy ujra kezded tiszta lappal, vagy folytatod. De ha az utobbi, akkor nem lehet kasztot valtani, meg pontokat atcsoportositani, nem ugy mint a folytatasokban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit tolsz most?
Vissza az elejére 
33 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Games-
Ugrás: