Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit tolsz most?

Go down 
+6
danny2008
Balthier
Bodo
Zioncsabi
bundas01
danny-bann-xd
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-06-06, 18:53

Bodo írta:

Amúgy én nem hagyom ki a gémelést soha, ha van rá mód. A minimum a napi 1-2 óra, kell
huhh Fater te igazi kocka vagy, ezt komolyan értékelem amúgy  Smile 

én azt hittem, hogy mindig játszani fogok, de most valahogy nem köt le, bár nincs is minek lekötnie, talán majd az fc4...
 rabbit 
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-06-06, 18:46

danny2008 írta:


Hááátőőő, akinek jáó'megyen!!!  tongue What a Face Cool

Hát aki el nem issza! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-06-06, 18:26

Bodo írta:


Amúgy én nem hagyom ki a gémelést soha, ha van rá mód. A minimum a napi 1-2 óra, kell ez a fajta kikapcsolódás.
Szal én azért gémelgetek. Nem úgy mint Csabi! No 

Hááátőőő, akinek jáó'megyen!!!  tongue What a Face Cool
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-06-06, 09:32

Zioncsabi írta:
Tegnap befejeztem a Mass Effect trilogiát másodszor.
És pár napja befejeztem a COD Ghost- ot is,

Ilyet szól, nem nagyon játszik!!  silent affraid 


Amúgy én nem hagyom ki a gémelést soha, ha van rá mód. A minimum a napi 1-2 óra, kell ez a fajta kikapcsolódás. A bádi mellett ez a másik ami feltölt napi szinten, a sok agyfasz mellett.

Nyomom a watch dogs-os, ami kurva jó gém, de mivel van megint PS2- és már egy rakat hatalmas gammát leszaggattam hozzá, sokszor hanyagolom a WD-ot. Legutóbb ICO-ztam helyette pl. Meg egyáltalán kipróbálgatom a leszedett gammákat. A Jak2-3 ami kimaradt régen, és azt is toltam kicsit. Eszméletlen fani. Szal én azért gémelgetek. Nem úgy mint Csabi! No 
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-06-06, 07:42

Zioncsabi írta:
Tegnap befejeztem a Mass Effect trilogiát másodszor. Sokkal jobban odafigyeltem, hogy mit és hogyan csinálok, próbáltam minden mellékküldetést megcsinálni és ésszerű keretek között acsivadászkodni( a faszom sem megy neki a legnehezebb fokozatoknak... nem szopni akarok, hanem kiélvezni a játékot). Azt kell mondjam, hogy eddig is előkelő helyen volt a saját rangsoromban a széria, de mostmár tuti erős top 5-ös a gamma.
És pár napja befejeztem a COD Ghost- ot is, de az egy annyira szar volt, hogy többször is majdnem abbahagytam, csak mert tudtam, hogy nem hosszú a gém, azért fejeztem be, meg mert a modern warfare óta mindegyiket végigtolom. De asszem ez volt az utolsó. Szó szerint szenvedtem, unatkoztam és csak fogtam a fejem a történet történésein.
Éééééééééééééééés
Nem tudom, hogyan tovább. Szerintem előszedek valami régi dolgot, mert újdonság nincs, ami érdekelne.

Én hamarosan nekiesem a ME 2. részének, az elsőt kitoltam kétszer, ahogy írtad, ésszerű keretek között trófeáztam.
Tegnap nyomtam egy kis Dragon Quest V.-öt, eddig 40 órám van benne, szerintem hamarosan vége, most szereztem vissza a feleségemet.
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-06-05, 22:53

Tegnap befejeztem a Mass Effect trilogiát másodszor. Sokkal jobban odafigyeltem, hogy mit és hogyan csinálok, próbáltam minden mellékküldetést megcsinálni és ésszerű keretek között acsivadászkodni( a faszom sem megy neki a legnehezebb fokozatoknak... nem szopni akarok, hanem kiélvezni a játékot). Azt kell mondjam, hogy eddig is előkelő helyen volt a saját rangsoromban a széria, de mostmár tuti erős top 5-ös a gamma.
És pár napja befejeztem a COD Ghost- ot is, de az egy annyira szar volt, hogy többször is majdnem abbahagytam, csak mert tudtam, hogy nem hosszú a gém, azért fejeztem be, meg mert a modern warfare óta mindegyiket végigtolom. De asszem ez volt az utolsó. Szó szerint szenvedtem, unatkoztam és csak fogtam a fejem a történet történésein.
Éééééééééééééééés
Nem tudom, hogyan tovább. Szerintem előszedek valami régi dolgot, mert újdonság nincs, ami érdekelne.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-06-05, 21:29

Zioncsabi írta:
Úgy látom nem én vagyok az egyedüli, aki nem igazán játszik már és szinte elvesztette az érdeklődést a régi kedvenc időtöltéssel kapcsolatban. Nagyjából szinte senki ezen a gamer oldalon.
Vagy rosszul látom?

Nos igen, egyrészről igazad van. Igaz, azt hozzá kell tenni, hogy eléggé ubiszezon van/lesz, most jön a nextgen, szal a jelenlegi masinák már-már "uncsik", kell/kéne az új. De ettől függetlenül mondom, hogy igazad van, mert ha volna PS4-em, akkor se rohangálnék minden új (nézzük mint a filmek esetében) legalább átlag 6-os pontszámú gammákért. Persze a nagyok kötelezőek, azokból is ugye kinek mi. Mert pl hiába nagy név a GoW, én egy részével se toltam, a következővel se fogom. Cool 
És akkor mindezek mellett ott van az is, hogy öregszünk (hű, de szar ezt leírni), és mégha teljesen el nem is felejtjük, talán már nem annyit fordítunk a hobbinkra. Vannak fontosabb dolgok is az életben, de talán ez az élet rendje, és nincs is ezzel semmi baj. Ki tudja...  Rolling Eyes Wink Cool 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-06-05, 07:38

Zioncsabi írta:
Úgy látom nem én vagyok az egyedüli, aki nem igazán játszik már és szinte elvesztette az érdeklődést a régi kedvenc időtöltéssel kapcsolatban. Nagyjából szinte senki ezen a gamer oldalon.
Vagy rosszul látom?

Ja, most én sem toltam sokat, nem igazán volt időm.
Hétvégén azért játszogatni fogok, terveim szerint.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-06-03, 22:26

Zioncsabi írta:
Úgy látom nem én vagyok az egyedüli, aki nem igazán játszik már és szinte elvesztette az érdeklődést a régi kedvenc időtöltéssel kapcsolatban. Nagyjából szinte senki ezen a gamer oldalon.
Vagy rosszul látom?
hát most egy kicsit leültem, de az FC4-et azért várom
 rabbit 
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-06-03, 22:23

Úgy látom nem én vagyok az egyedüli, aki nem igazán játszik már és szinte elvesztette az érdeklődést a régi kedvenc időtöltéssel kapcsolatban. Nagyjából szinte senki ezen a gamer oldalon.
Vagy rosszul látom?
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-06-03, 21:45

danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
Feloldották a Watch Dogs felőli torrenttilalmat, szal hajrá Bundi! Wink 
Megvolt eddig is csak a bithuról. Újra kéne raknom az fsd-t hozzá. De semmi kedvem...
Jaja, akkor azért nem írtál róla. Nagy dolog/hosszadalmas ez az újrarakás?
maximum egy óra. ráadásul itt van a Murdered Soul Suspect is amihez szintén kellene a frissítés.
de nincs kedvem szarakodni
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-06-03, 21:04

bundas01 írta:
danny2008 írta:
Feloldották a Watch Dogs felőli torrenttilalmat, szal hajrá Bundi! Wink 
Megvolt eddig is csak a bithuról. Újra kéne raknom az fsd-t hozzá. De semmi kedvem...
Jaja, akkor azért nem írtál róla. Nagy dolog/hosszadalmas ez az újrarakás?
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-06-03, 20:56

danny2008 írta:
Feloldották a Watch Dogs felőli torrenttilalmat, szal hajrá Bundi! Wink 
Megvolt eddig is csak a bithuról. Újra kéne raknom az fsd-t hozzá. De semmi kedvem...
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-06-03, 20:51

Feloldották a Watch Dogs felőli torrenttilalmat, szal hajrá Bundi! Wink 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-05-31, 20:57

Bodo írta:
Ja, na bocsi, csak nem tudtam annyit játszani sajnos, hogy érdemben nyilatkozzak.
Szal, az sajnos igaz, hogy ez a nagy hipe megöli a gammákhoz való objektív viszonyulást.
Itt meg az van, amit rühellek, hogy van tükör, de ilyen homály baszás az egész, de ugyan ez igaz a kirakatokra is. Na, ez csak grafika, de itt azért ilyenre már nem számított az ember, kicsit szánalmasnak találom.

Na akkor jó a motyó. A tükör meg hát, az még a GTA-ban sem "működik", de megvallva a frankót, én az ilyet elnézem, egy olyan gammánál, amely ekkora méretű "világot" tár a játékos elé. Azért minden ház üvegén, minden kirakat, minden tükör, na meg a verdák üvegei, hogy ezek mind tükröződjenek, megfelelően, épületablakhoz mérten, lehet az nagy kihívás, most még.
Viszont az ilyen hekkelde jópofi lehet, amolyan infoturkászt játszani...  Rolling Eyes 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-05-31, 20:52

bundas01 írta:
danny2008 írta:
Nem látni facsén, meg itt se, hogy a főnök tolná a WD-t. Merre vagy Bodo? Vagy így belemerültél???  What a Face 
elvitték a cigányok...  No 

Az fani  What a Face 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-05-31, 12:30

Bodo írta:
Ja, na bocsi, csak nem tudtam annyit játszani sajnos, hogy érdemben nyilatkozzak.
Szal, az sajnos igaz, hogy ez a nagy hipe megöli a gammákhoz való objektív viszonyulást.
Ahhoz nem nőtt fel sajnos a cucc. Néha kettős érzéseim vannak, na jó, nem sokszor, hogy pl a tükröződés, mint olyan, elég kritikán aluli. Ami nekem vesszőparipám, a konkrét tükör, ami még ps1 korszakban is meg volt oldva jobb cuccoknál. Itt meg az van, amit rühellek, hogy van tükör, de ilyen homály baszás az egész, de ugyan ez igaz a kirakatokra is. Na, ez csak grafika, de itt azért ilyenre már nem számított az ember, kicsit szánalmasnak találom. De azért az egészet tekintve meg szép a játék nagyon. Pláne az esti város gyönyörű! Amúgy ezen kívül, meg a nagy hipetól eltekintve, agy sima jó, izgalmas, kellemes, szerteágazó játék. Alig haladok a fő szállal, mert annyi mellékküldi van, meg olyanok, hogy feszt azokat tolom basszus. Vannak benne újító jellegű dolgok, amik a hekkelésre épülnek, ami amúgy tömény élvezet. Meg lehet hekkelni online más játékosokat is, mint ahogy már engem is meghekkeltek basszus. Hót pánikban voltam, mert ilyenkor az van, hogy meg kéne találni a hekkert gyorsan, de legutóbb nem sikerült. De élvezetes! Vezetni is jó a gammában, kell is sokat. Rengeteg autó van, rengeteg tulajdonsággal. Jó a fejlődési rendszer is. A lopakodás is jól lett megoldva szerintem, és ha ráérzel, baszott élvezetes. De a hekkelés, az mindent visz!!! Ezt így nem írnám le, ezt ki kell próbálni, kurva jó dolog. Ilyen IT istennek érzed magad, aki szinte érinthetetlen. Egyenlőre ennyi, nagyobb konzekvenciákat nem vonnák le, mert a sztoriba szinte még be sem szagoltam, a város minimális részét jártam csak be. Ha igaz a 100óra körüli játék idő, én megelőlegezem neki a 9-est.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Na ez azert jo kis beszamolo volt, jo jatekot.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-05-31, 07:58

Ja, na bocsi, csak nem tudtam annyit játszani sajnos, hogy érdemben nyilatkozzak.
Szal, az sajnos igaz, hogy ez a nagy hipe megöli a gammákhoz való objektív viszonyulást.
Ahhoz nem nőtt fel sajnos a cucc. Néha kettős érzéseim vannak, na jó, nem sokszor, hogy pl a tükröződés, mint olyan, elég kritikán aluli. Ami nekem vesszőparipám, a konkrét tükör, ami még ps1 korszakban is meg volt oldva jobb cuccoknál. Itt meg az van, amit rühellek, hogy van tükör, de ilyen homály baszás az egész, de ugyan ez igaz a kirakatokra is. Na, ez csak grafika, de itt azért ilyenre már nem számított az ember, kicsit szánalmasnak találom. De azért az egészet tekintve meg szép a játék nagyon. Pláne az esti város gyönyörű! Amúgy ezen kívül, meg a nagy hipetól eltekintve, agy sima jó, izgalmas, kellemes, szerteágazó játék. Alig haladok a fő szállal, mert annyi mellékküldi van, meg olyanok, hogy feszt azokat tolom basszus. Vannak benne újító jellegű dolgok, amik a hekkelésre épülnek, ami amúgy tömény élvezet. Meg lehet hekkelni online más játékosokat is, mint ahogy már engem is meghekkeltek basszus. Hót pánikban voltam, mert ilyenkor az van, hogy meg kéne találni a hekkert gyorsan, de legutóbb nem sikerült. De élvezetes! Vezetni is jó a gammában, kell is sokat. Rengeteg autó van, rengeteg tulajdonsággal. Jó a fejlődési rendszer is. A lopakodás is jól lett megoldva szerintem, és ha ráérzel, baszott élvezetes. De a hekkelés, az mindent visz!!! Ezt így nem írnám le, ezt ki kell próbálni, kurva jó dolog. Ilyen IT istennek érzed magad, aki szinte érinthetetlen. Egyenlőre ennyi, nagyobb konzekvenciákat nem vonnák le, mert a sztoriba szinte még be sem szagoltam, a város minimális részét jártam csak be. Ha igaz a 100óra körüli játék idő, én megelőlegezem neki a 9-est.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-05-30, 23:53

danny2008 írta:
Nem látni facsén, meg itt se, hogy a főnök tolná a WD-t. Merre vagy Bodo? Vagy így belemerültél???  What a Face 
elvitték a cigányok...  No 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-05-30, 23:24

Nem látni facsén, meg itt se, hogy a főnök tolná a WD-t. Merre vagy Bodo? Vagy így belemerültél???  What a Face 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-05-28, 07:43

Bodo írta:
danny2008 írta:
Holnap reggel mikor Bodo hazaér...

Watch Dogs csomagban gyönyörködés: pipa
kicsomizza, pólót felpróbálja: pipa
póló (a kisebb méret miatt) szétszakad a hátán: pipa
ezért a főnők pipa: pipa  Laughing 
beteszi a gammát: pipa
azon veszi észre magát, hogy kinn már sötét van, elment az egész nap: pipa
kéne vmit firkantani a gémerre a skacoknak, ááá, majd holnap: pipa
 What a Face  What a Face  gamer  gamer  What a Face  What a Face 

Gondolod, hogy nem unboxingoltam itt melóban ki?
Azt a pólót, bár tetszik és hordanám is, nem merném felpróbálni.
Nem is értem, hogy miért gondolják, hogy minden gémer japán gyerektörpe?
De hogy holnap nagy gémelés lesz, az tuti pipa!
Meg örülök, hogy írták tesztben, hogy 100 óra plusz gameplay akár.

Ez a japán gyerektörpe ez jó Smile
Én is mindig kicsomagolom a cuccot, ha a melóhelyre hozzák. Az kell, na.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-05-27, 21:50

Bodo írta:


Gondolod, hogy nem unboxingoltam itt melóban ki?
Azt a pólót, bár tetszik és hordanám is, nem merném felpróbálni.
Nem is értem, hogy miért gondolják, hogy minden gémer japán gyerektörpe?
De hogy holnap nagy gémelés lesz, az tuti pipa!
Meg örülök, hogy írták tesztben, hogy 100 óra plusz gameplay akár.

Japán gyerektörpe.  Laughing Laughing  Méretet nem lehetett választani rendelésnél?? Én anno választhattam, igaz személyesen a Platinumban, hogy mekkora KZ2-es pólót óhajtok. Még megvan a mai napig, csak egy kicsit mán júzed!  What a Face 

100 óra??? Jóvan, irgykedek ám rendesen. Azé' egy vidit tessék mán csinálni azzal fain progival. Hadd csorgassuk itten a nyálunkat, lécciléccilécci!!!  Rolling Eyes Wink Cool 
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-05-27, 21:38

danny2008 írta:
Holnap reggel mikor Bodo hazaér...

Watch Dogs csomagban gyönyörködés: pipa
kicsomizza, pólót felpróbálja: pipa
póló (a kisebb méret miatt) szétszakad a hátán: pipa
ezért a főnők pipa: pipa  Laughing 
beteszi a gammát: pipa
azon veszi észre magát, hogy kinn már sötét van, elment az egész nap: pipa
kéne vmit firkantani a gémerre a skacoknak, ááá, majd holnap: pipa
 What a Face  What a Face  gamer  gamer  What a Face  What a Face 

Gondolod, hogy nem unboxingoltam itt melóban ki?
Azt a pólót, bár tetszik és hordanám is, nem merném felpróbálni.
Nem is értem, hogy miért gondolják, hogy minden gémer japán gyerektörpe?
De hogy holnap nagy gémelés lesz, az tuti pipa!
Meg örülök, hogy írták tesztben, hogy 100 óra plusz gameplay akár.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-05-27, 20:48

Holnap reggel mikor Bodo hazaér...

Watch Dogs csomagban gyönyörködés: pipa
kicsomizza, pólót felpróbálja: pipa
póló (a kisebb méret miatt) szétszakad a hátán: pipa
ezért a főnők pipa: pipa  Laughing 
beteszi a gammát: pipa
azon veszi észre magát, hogy kinn már sötét van, elment az egész nap: pipa
kéne vmit firkantani a gémerre a skacoknak, ááá, majd holnap: pipa
 What a Face  What a Face  gamer  gamer  What a Face  What a Face 
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-05-27, 13:14

Bodo írta:
bundas01 írta:
Wolfi végigtolva.  határozottan szórakoztató volt.

Na, ha már te ilyet mondasz, akkor az tuti jó.

Akkor lehet hamarabb fogom tolni én a watch dogs-ot mint te?
Ma hozza a futár. Mondjuk jó hogy melózok reggelig.
De hónap kutyázás van 1000-el!!
nekem asszem dasht és fsd-t kéne frissítenem, de semmi kedvem hozzá
meg le is szarom
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-05-27, 12:59

Bodo írta:
bundas01 írta:
Wolfi végigtolva.  határozottan szórakoztató volt.

Na, ha már te ilyet mondasz, akkor az tuti jó.

Akkor lehet hamarabb fogom tolni én a watch dogs-ot mint te?
Ma hozza a futár. Mondjuk jó hogy melózok reggelig.
De hónap kutyázás van 1000-el!!

Kutya egy játék lesz az!  What a Face Cool 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-05-27, 10:09

Bodo írta:
bundas01 írta:
Wolfi végigtolva.  határozottan szórakoztató volt.

Na, ha már te ilyet mondasz, akkor az tuti jó.

Akkor lehet hamarabb fogom tolni én a watch dogs-ot mint te?
Ma hozza a futár. Mondjuk jó hogy melózok reggelig.
De hónap kutyázás van 1000-el!!

Akkor jó kutyázást Smile
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-05-27, 08:50

bundas01 írta:
Wolfi végigtolva. határozottan szórakoztató volt.

Na, ha már te ilyet mondasz, akkor az tuti jó.

Akkor lehet hamarabb fogom tolni én a watch dogs-ot mint te?
Ma hozza a futár. Mondjuk jó hogy melózok reggelig.
De hónap kutyázás van 1000-el!!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-05-26, 07:47

bundas01 írta:
Wolfi végigtolva. Fogalmam sincs hány óra volt, de elég sok. 25 körül tippelek. A játékban nincs semmi korszakalkotó, de határozottan szórakoztató volt.

Az fasza, azt mondják elég jól sikerült.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime2014-05-25, 00:08

danny2008 írta:
bundas01 írta:
Wolfi végigtolva. Fogalmam sincs hány óra volt, de elég sok. 25 körül tippelek. A játékban nincs semmi korszakalkotó, de határozottan szórakoztató volt.

Akkor tárt karokkal várhatod a WD-t!  Cool 

Amúgy ebben is, mint más súterben 4 fajta nehézség van? És ha több is van melyiken mentél végig?
wd-vel szopok, nem indul az egyik változat, most rakom a másikat.

5 fokozat volt és a középsőn.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit tolsz most? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 33 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit tolsz most?
Vissza az elejére 
33 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Games-
Ugrás: