Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit tolsz most?

Go down 
+3
Kiccsidzson
Bodo
bundas01
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next
SzerzőÜzenet
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-02-05, 11:54

Kiccsidzson írta:
Balthier írta:
Kiccsidzson írta:
Jol mondod Johnny, konzol alap. Pc-t csak az álkockàk vesznek mint Emo ( akik kinyirjak Keirát.. bleeoooeee..).
Az igazi kocka konzolt vesz.

Gonosz disznaj vagy pig

az lehet, de legalább nem vagyok pszihopata! remélem Yent nem nyírtad ki. amúgy hogy állsz? vége van? befejezés? nekem csak a lányka maradt..

Az már nyilvánvaló, hogy Yennel nem fogok összejönni (a könyvekből megismerve én nem szánom azt a sorsot Geraltnak, hogy egy passzív-agresszív lotyó mellett öregedjen meg), de nem, nem nyírtam ki (ha ki lehet egyáltalán). Keiránál se tudtam, hogy el lehet hívni Kaer Morhenbe.

Amúgy most vagyok a Köd-szigeteken. Rohadt nehéz, hogy nem lehet meditálni, az életerő-növelőim zérón állnak, és nem tudom, milyen időközönként termelődnek újra.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-02-05, 11:51

Balthier írta:
Kiccsidzson írta:
Jol mondod Johnny, konzol alap. Pc-t csak az álkockàk vesznek mint Emo ( akik kinyirjak Keirát.. bleeoooeee..).
Az igazi kocka konzolt vesz.

Gonosz disznaj vagy pig

az lehet, de legalább nem vagyok pszihopata! remélem Yent nem nyírtad ki. amúgy hogy állsz? vége van? befejezés? nekem csak a lányka maradt..
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-02-05, 11:49

Joii írta:
a gaming a lényeg gyerekek, a többi csak pszichorejsz - (by Tyler).

bírjuk egymást Emóval, szeretjük is, csak mivel mindketten végtelenül cinikusak és antiszociálisak vagyunk, nem merjük bevallani.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-02-05, 08:30

a gaming a lényeg gyerekek, a többi csak pszichorejsz - (by Tyler).
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-02-04, 19:58

Kiccsidzson írta:
Jol mondod Johnny, konzol alap. Pc-t csak az álkockàk vesznek mint Emo ( akik kinyirjak Keirát.. bleeoooeee..).
Az igazi kocka konzolt vesz.

Gonosz disznaj vagy pig
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-02-04, 18:35

Jol mondod Johnny, konzol alap. Pc-t csak az álkockàk vesznek mint Emo ( akik kinyirjak Keirát.. bleeoooeee..).
Az igazi kocka konzolt vesz.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-02-04, 08:11

Balthier írta:
Figy, a Vice City még egy olyan gépen is elfutott, amit az ezredforduló előtt dobott össze Sanyi bácsi fia Mucsaröcsögén Smile
A min gépigénye Pentium III, 128 mega RAM és 32 megás videokártya, ilyen gépek már 1999-ben is voltak.
Na, ezt hasonlítsd  össze a Halo 2 gépigényével, óriási a különbség a két játék között.

Nem kioktatásból mondom, de amit csináltál (hogy levetted a graf minőségét), pont azt bizonyítja, hogy bizony azt a laptopot nem gémingre gyártották sajna. Sőt, a laptop-géming alapból olyan dolog, hogy ha tartani akarod az iramot az AAA-játékokkal, akkor az bizony egy félmillás gép. Minimum. Tessék, itt van egy akciós Alienware, most csak 650000 forint Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]

Én is csodálkoztam, hogy a 2011-ben vett laptopomon miért futott szarul a 007 Bloodstone, aztán rá kellett jönnöm, hogy hiába erőltetem, semmit nem tudok kezdeni vele.

Én a használt xbox helyett a helyedben vennék mondjuk egy középkategóriás asztali pc-t, arra van majdnem minden, egymillió fps, ami különb a Halo-nál. És akkor pl. tolhatod az új Tomb Raider-t is jó kinézettel, vagy Far Cry, akármi. Azért már a 360 technikája fölött is jócskán eljárt az idő, meg úgy en bloc a konzoloknál is az van, hogy tök jó, hogy jönnek, de már a premierjük napján össze tudsz állítani olyan pc-t, ami ugyanannyira erős, mint azok.

A következő projekt tényleg egy normális asztali PC lesz, mert már kezd idegesíteni a dolog.
Ja, egyébként igazad van, a laptopomat nem gémingre szánták, hülye voltam, amikor vettem, hogy nem feccöltem egy kicsit többet bele, de akkoriban sokat utaztam és kellett gyorsan egy laptop a sok vonatozáshoz.
Egyébként az alienware cumók nekem bejönnek, csak ugye a fránya pénz.
Unokatesómnak van egy X360 gépe, amire csak Kinect játékok vannak, amit a gyerek (10 éves) kb. 10 perc alatt megun. Én jól elvagyok velük durván egy óráig. A szülei vették neki, de normális játékot nem kapott rá, mert kitalálták, hogy a Kinect az tök jó és csak azzal kell játszani. Szegény kislány... No, szóval ha ő megunja, akkor Johnny papa lecsap rá és megveszi olcsón Smile
Az a baj, hogy a szívem a konzolok felé húz, ez egy ilyen régi beidegződés, amivel igazából nem tudok mit kezdeni. Öreg vagyok már, NES , SNES érában kezdtem el konzolozni, előtte C64 volt.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-02-03, 15:28

Figy, a Vice City még egy olyan gépen is elfutott, amit az ezredforduló előtt dobott össze Sanyi bácsi fia Mucsaröcsögén Smile
A min gépigénye Pentium III, 128 mega RAM és 32 megás videokártya, ilyen gépek már 1999-ben is voltak.
Na, ezt hasonlítsd össze a Halo 2 gépigényével, óriási a különbség a két játék között.

Nem kioktatásból mondom, de amit csináltál (hogy levetted a graf minőségét), pont azt bizonyítja, hogy bizony azt a laptopot nem gémingre gyártották sajna. Sőt, a laptop-géming alapból olyan dolog, hogy ha tartani akarod az iramot az AAA-játékokkal, akkor az bizony egy félmillás gép. Minimum. Tessék, itt van egy akciós Alienware, most csak 650000 forint Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]

Én is csodálkoztam, hogy a 2011-ben vett laptopomon miért futott szarul a 007 Bloodstone, aztán rá kellett jönnöm, hogy hiába erőltetem, semmit nem tudok kezdeni vele.

Én a használt xbox helyett a helyedben vennék mondjuk egy középkategóriás asztali pc-t, arra van majdnem minden, egymillió fps, ami különb a Halo-nál. És akkor pl. tolhatod az új Tomb Raider-t is jó kinézettel, vagy Far Cry, akármi. Azért már a 360 technikája fölött is jócskán eljárt az idő, meg úgy en bloc a konzoloknál is az van, hogy tök jó, hogy jönnek, de már a premierjük napján össze tudsz állítani olyan pc-t, ami ugyanannyira erős, mint azok.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-02-03, 07:28

Balthier írta:
Nem akarlak lelombozni, de akkor lehet, hogy túl gyengusz, alap videókarit raktak abba a laptopba, és az egész gépet egyáltalán nem gémingre szánták. A mutterom is vett 2006-07 körül (200000 forintért, lol) egy laptopot, azon max. a Syberia prüntyögött el.

Mekkora RAM van a gépben?

2 GB. A poén az, hogy a Vice City full simán fut Smile
Kikapcsoltam minden grafikai "extrát", így most már jó, de azért vicc.
Kéne vennem már egy használt X360-at aztán kitolni normálisan az exkluzív címeket.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-02-02, 19:49

Nem akarlak lelombozni, de akkor lehet, hogy túl gyengusz, alap videókarit raktak abba a laptopba, és az egész gépet egyáltalán nem gémingre szánták. A mutterom is vett 2006-07 körül (200000 forintért, lol) egy laptopot, azon max. a Syberia prüntyögött el.

Mekkora RAM van a gépben?
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-02-02, 07:59

Balthier írta:
Johnny1 írta:

Elkezdtem a Halo 2-t PC-n. Vicces, hogy szaggat kicsit a laptopomon. Van esetleg vmi segédprogi, ami optimalizálja a cuccot, hogy ne röcögjön, mert elvileg nem kellene neki.

Jesszumpepi, hány éves lehet az a laptop? affraid  Na jó, csak viccolok, gondolom azért az 1 giga ram csak megvan benne pl., mert annyi kell a játéknak. 2004-ben adták ki, gondolom nem 12 éves gépet használsz.

Próbáld meg kompatibilitási üzemmódban elindítani, vagy az options-ben butítani a grafikán. Meg mielőtt elindítod, lőjj ki háttérben futó progikat (pl. ne legyen megnyitva a Chrome, ilyesmi), hátha...

Ja, és egy alapos töredezettségmentesítés is jót tesz a gépnek.

Hát 2008-ban vettem Smile
Szóval nem igazán értem a hiba okát de dolgozom rajta. A Pc-gaming örömei Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-02-01, 15:46

Johnny1 írta:

Elkezdtem a Halo 2-t PC-n. Vicces, hogy szaggat kicsit a laptopomon. Van esetleg vmi segédprogi, ami optimalizálja a cuccot, hogy ne röcögjön, mert elvileg nem kellene neki.

Jesszumpepi, hány éves lehet az a laptop? affraid Na jó, csak viccolok, gondolom azért az 1 giga ram csak megvan benne pl., mert annyi kell a játéknak. 2004-ben adták ki, gondolom nem 12 éves gépet használsz.

Próbáld meg kompatibilitási üzemmódban elindítani, vagy az options-ben butítani a grafikán. Meg mielőtt elindítod, lőjj ki háttérben futó progikat (pl. ne legyen megnyitva a Chrome, ilyesmi), hátha...

Ja, és egy alapos töredezettségmentesítés is jót tesz a gépnek.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-02-01, 14:14

Johnny1 írta:
Kitoltam a Donkey Kong Country-t SNES -en. Nehéz játék, nagyon precíznek kell lenni, ugyanakkor izgalmas is. A főboss nem volt vészes, előtte nehezebbek voltak a pályák.

Elkezdtem a Halo 2-t PC-n. Vicces, hogy szaggat kicsit a laptopomon. Van esetleg vmi segédprogi, ami optimalizálja a cuccot, hogy ne röcögjön, mert elvileg nem kellene neki.
a halo 2 űbermájer Wink
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-02-01, 07:34

Kitoltam a Donkey Kong Country-t SNES -en. Nehéz játék, nagyon precíznek kell lenni, ugyanakkor izgalmas is. A főboss nem volt vészes, előtte nehezebbek voltak a pályák.

Elkezdtem a Halo 2-t PC-n. Vicces, hogy szaggat kicsit a laptopomon. Van esetleg vmi segédprogi, ami optimalizálja a cuccot, hogy ne röcögjön, mert elvileg nem kellene neki.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-01-31, 14:56

Bodo írta:
Kiccsidzson írta:
resi zero

a kivaszott ládák hogy hiányoznak, csupa kupi minden, bokáig járok a kacatokban mert csak a földre lehet pakolni. tiszta cigányputri. lassan a végére érek.

Amúgy ja, kicsit tényleg olyan mint ha mindig rendetlenség lenne! Very Happy
De ettől függetlenül nekem bejön, bár az analóg irányítást nagyon szokni kell. Kicsit életidegen ebben az oldszkúl RE világban. Viszont sokszor meglepően kurvaszép!!!

kijátszva. egyet nem értek, h miért röccen kameraváltásoknál mikor a resi 1 remek tükörsimán futott.
és egyszer sem akadtam el, kódos ajtó kódját is elsőre vágtam, igaz kb a 10ik resi játékom már ha nem a huszadik. rohadt penge vagyok, na.
és nem nehéz, bár csipi a tesztben írta, h easyn kezdjük, de normálon is elsőre megvolt a főbossz, + hármasával dobja a játék a ribbont, szal menteni is lehet bőven, 15 meg is maradt.
rohadt fasza játék na, 9/10, a levonás a röcc miatt van.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-01-31, 14:51

Balthier írta:
Kiccsi!

Ha Triss elhajózott + Keirát megöltem korábban, az automatikusan hoz magával valami rossz végkifejletet a Witcher 3-ban? Letho-val pedig a második játék legvégén végeztem, ott ő volt a főboss, tehát a harmadikban már nekem elő se került.

Most tartok ott, hogy ismerősöket kell összegyűjtenem Kaer Morhen megvédéséhez. Állítólag Djikstrára nincs is szükség, ha beszervezem, az nem oszt, nem szoroz. Tényleg így lenne?

megölted Keriát?? elmész ám te a susnyásba..
én jóban voltam mindhárom varázslónővel, segítettek is a witchervár megvédésében. Djikstára nincs szükség, nálam se volt ott, egy bunkó paraszt, utáltam mint a sz@rt.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-01-31, 09:08

Balthier írta:


Már a PS3-X360 generációról is lemaradtam sajna, nemhogy a mostani konzolokról Very Happy Amikor Krakkóban éltem, majdnem vettem egy igzbokszot (360), de aztán meggondoltam magam, és inkább egy laptopra vertem el a pénzt.
De az Airborne egyrészt van pc-re, másrészt nem is tűnik olyan hosszúnak (HLTB szerint a main story 6 óra), úgyhogy egyszer mindenképp bepróbálom.

Mi a véleményed róla amúgy? Az utolsó második vh-s cucc, amit toltam, az a COD2 volt még gimis koromban rabbit

egyik első játékom volt a generációban így nem nagyon emlékszem már rá. arra konkrétan igen, hogy tényleg tökre hasonlítottak a pályák a Blackre illetve a legvége elég szívatós volt. nincs benne semmi extra, a Blackel való hasonlóság kimerül annyiban hasonlóak a pályák meg a sorrendek. egyszerű 2. VH-s fps. mindezzel együtt jól elvoltam vele.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-01-30, 21:56

Joii írta:
Balthier írta:
En egyszer a MOH Airborne-t akarom kijatszani, allitolag hasonlit a Black-hez (kedvenc fps-em a Half Life 2 mellett).

a pályák majdnem ugyanazok kb ugyanabban a sorrendben ennyi a hasonlóság.
megvan még lemezesben ha érdekel. (ps3)

Már a PS3-X360 generációról is lemaradtam sajna, nemhogy a mostani konzolokról Very Happy Amikor Krakkóban éltem, majdnem vettem egy igzbokszot (360), de aztán meggondoltam magam, és inkább egy laptopra vertem el a pénzt.
De az Airborne egyrészt van pc-re, másrészt nem is tűnik olyan hosszúnak (HLTB szerint a main story 6 óra), úgyhogy egyszer mindenképp bepróbálom.

Mi a véleményed róla amúgy? Az utolsó második vh-s cucc, amit toltam, az a COD2 volt még gimis koromban rabbit
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-01-30, 16:46

Balthier írta:
En egyszer a MOH Airborne-t akarom kijatszani, allitolag hasonlit a Black-hez (kedvenc fps-em a Half Life 2 mellett).

a pályák majdnem ugyanazok kb ugyanabban a sorrendben ennyi a hasonlóság.
megvan még lemezesben ha érdekel. (ps3)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-01-30, 15:45

En egyszer a MOH Airborne-t akarom kijatszani, allitolag hasonlit a Black-hez (kedvenc fps-em a Half Life 2 mellett).
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-01-30, 09:23

MoH: Warfighter

már a második pályán elakadtam, hála egy szkriptelt jelenetnek, olybá tűnik nem volt túlzó a kritika.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-01-30, 08:50

Kiccsidzson írta:
resi zero

a kivaszott ládák hogy hiányoznak, csupa kupi minden, bokáig járok a kacatokban mert csak a földre lehet pakolni. tiszta cigányputri. lassan a végére érek.

Amúgy ja, kicsit tényleg olyan mint ha mindig rendetlenség lenne! Very Happy
De ettől függetlenül nekem bejön, bár az analóg irányítást nagyon szokni kell. Kicsit életidegen ebben az oldszkúl RE világban. Viszont sokszor meglepően kurvaszép!!!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-01-29, 22:38

Joii írta:
Johnny1 írta:


Persona 4 jó kis JRPG.

ennyit azért sejtettem ám magamtól is.. Very Happy (+1 van Helldivers is)

A Grid Autosport meg egy közepesen jó autós gém! Laughing
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-01-29, 12:10

Kiccsi!

Ha Triss elhajózott + Keirát megöltem korábban, az automatikusan hoz magával valami rossz végkifejletet a Witcher 3-ban? Letho-val pedig a második játék legvégén végeztem, ott ő volt a főboss, tehát a harmadikban már nekem elő se került.

Most tartok ott, hogy ismerősöket kell összegyűjtenem Kaer Morhen megvédéséhez. Állítólag Djikstrára nincs is szükség, ha beszervezem, az nem oszt, nem szoroz. Tényleg így lenne?
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-01-28, 17:56

resi zero

a kivaszott ládák hogy hiányoznak, csupa kupi minden, bokáig járok a kacatokban mert csak a földre lehet pakolni. tiszta cigányputri. lassan a végére érek.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-01-28, 13:13

Joii írta:
Johnny1 írta:


Persona 4 jó kis JRPG.

ennyit azért sejtettem ám magamtól is.. Very Happy (+1 van Helldivers is)

Akkor mi a problema? Smile
Jó kis keményvonalas cucc, meg szép is.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-01-28, 08:12

Johnny1 írta:


Persona 4 jó kis JRPG.

ennyit azért sejtettem ám magamtól is.. Very Happy (+1 van Helldivers is)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-01-28, 07:47

Joii írta:
nekiállok a MoH: Warfighternek, elvárások nélkül. nem tudom még mik a februári játékok de ha ergya akkor is ott a Dragon Age. (amivel kapcsolatban azt olvastam elég komoly angol kell hozzá)


szerk: na persze, tegnap még nem volt fent a februári lista, ma már igen. Persona 4, Grid Autosport...mik ezek?


Persona 4 jó kis JRPG.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-01-28, 07:36

nekiállok a MoH: Warfighternek, elvárások nélkül. nem tudom még mik a februári játékok de ha ergya akkor is ott a Dragon Age. (amivel kapcsolatban azt olvastam elég komoly angol kell hozzá)


szerk: na persze, tegnap még nem volt fent a februári lista, ma már igen. Persona 4, Grid Autosport...mik ezek?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime2016-01-26, 07:37

Donkey Kong Country
negyedik világot kezdtem el, a havas világ nagyon genyó volt. De kitartok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit tolsz most? - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit tolsz most?   Mit tolsz most? - Page 29 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit tolsz most?
Vissza az elejére 
29 / 30 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next
 Similar topics
-
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?
» Mit tolsz most?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Games-
Ugrás: