Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit láttál legutóbb?

Go down 
+14
danny2008
momotaro
hgabi00
Johnny1
eszgé
Bolyhos
Joii
Sith Lord
bundas01
Zioncsabi
stealth
Balthier
Kiccsidzson
Bodo
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-12, 20:32

Balthier írta:

P2

Valami tucatszar thriller egy irodaházban menekülő csajról, akit egy biztiboy kínoz. Bundásnak tuti bejönne.
.
Láttam, középszar.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-12, 20:22

Amik eszembe jutnak a nyár alatt letudott filmekből:

Batman: Gotham Knight

Ma adta a Film+. Semmi értelmeset nem tudok elmondani róla.

P2

Valami tucatszar thriller egy irodaházban menekülő csajról, akit egy biztiboy kínoz. Bundásnak tuti bejönne.

Azt hiszem, ennyi. Inkább sorozatoztam. Hátra van még a Hunger Games (istenem, előre látom, mekkora élmény lesz lefikkantani), arról majd később, bővebben.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-12, 13:58

Pite 4

jópofa, ha szeretted a többit ez is tetszeni fog, szerencsére nem b@szták el, maradt olyan mint a régebbiek. tán kevesebb volt a jó zene de ennyi.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-11, 06:37

Torrente 4

itt az van, volt egy zseniális első rész aztán pedig a folytatások. szórakoztató ez is, pár pillanat talán megmarad de összességében sajna ez se lesz (nálam) klasszik kategória..
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-11, 04:01

Igazából még csak fogom látni...
Megszereztem a Menő Manót. Ha olyan zseniális, mint ahogy emlékszem, lesz egy jó délutánom.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-10, 21:20

Bolyhos írta:
2001 űrodüsszeia - Első film amin ülve bealudtam a gép előtt...

Új Batman film - Nekem nem nagyon jött be. Jó pár dolog volt benne amin csak fogtam a fejem. A vicc, meg az, hogy már most tervezik a Warner tesóknál a reboot-ot, de hát gyúrnak az Igazság Ligájára vagy mi.

Űrodüsszeia 5000 pont. Legalábbis amikor láttam, vagy 15 éve. De sztem bírnám még most is.
Vissza az elejére Go down
Bolyhos
easy
easy
Bolyhos


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Aug. 10.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-10, 20:19

2001 űrodüsszeia - Első film amin ülve bealudtam a gép előtt...

Új Batman film - Nekem nem nagyon jött be. Jó pár dolog volt benne amin csak fogtam a fejem. A vicc, meg az, hogy már most tervezik a Warner tesóknál a reboot-ot, de hát gyúrnak az Igazság Ligájára vagy mi.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-07, 10:12

Kiccsidzson írta:
A hallgatás törvénye: hát, öööööööööööö.. izé..... hát nem tetszett. 5 pont.
Igazából nem volt benne semmi, csak a vidéki amcsi szeszcsempészek/zugfőzők reális(?) ábrázolása, meg egy-két b*zmeg. Többet vártam. Nem akciót vagy mittudomén, de azért ennél többet.

ehhh..
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-07, 09:40

Bodo írta:


Ja,tényleg! Mennyi tinicsöcs van benne?! Razz

jaja Very Happy meg az a fekete hajú, szegény ember Megan Fox-a is jól adja.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-07, 09:37

Joii írta:
Bodo írta:
Joii írta:
Project X
.

Ja, nekem is ez volt az uccsó filmem mostanság.
A high-end parti ábrázolás ütött!!
Előjöttek régi emlékek. Smile
Amúgy semmi extra tényleg.

meg a csajok... Smile

Ja,tényleg! Mennyi tinicsöcs van benne?! Razz
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-07, 09:31

Bodo írta:
Joii írta:
Project X
.

Ja, nekem is ez volt az uccsó filmem mostanság.
A high-end parti ábrázolás ütött!!
Előjöttek régi emlékek. Smile
Amúgy semmi extra tényleg.

meg a csajok... Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-07, 09:20

Joii írta:
Project X
.

Ja, nekem is ez volt az uccsó filmem mostanság.
A high-end parti ábrázolás ütött!!
Előjöttek régi emlékek. Smile
Amúgy semmi extra tényleg.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-07, 09:08

Project X

nem akkora film mint mondják, de azért nézhető. igazából a klipre vágott zenés betétek viszik a dolgot, illetve ha nem gondolsz bele a mondanivalóba akár még szórakoztató is lehet. tetszett.

Fehér pokol

balfasz rendező első jó filmje. odatették, bejött.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-06, 13:36

Sith Lord írta:
Zioncsabi írta:

Tenyleg... Mi a helyzet az Enter the Void eloadassal?
Ezt a kerdest nem ertem..
Nem emlekeztem, hogy kuldtel linket annak idejen emailben es infot szerettem volna kerni a mikorrol es a holrol. De most, hogy tegnap megmondtad, hogy van emailem rola, mostmar tok lenyegtelen, nem kell itt valaszolnod.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-06, 11:48

Fehér pokol

Lian Neeson-os farkasos film, lezuhan a röpcsi(!) a hegyekben, Neeson a farkasvadász meg adja az ívet, hogy hogyan is kéne túlélni a maradéknak.
Hát. Ha ez dráma, akkor túl sok benne az eksön, ha meg eksön, túl sok benne a nyavajgás. Végül is jobb, mint a Winter's bone, de csak hajszállal. Meg kellett volna vágni 90 percre, akkor még jobb is lehetne.
6 pont.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-06, 11:14

Zioncsabi írta:

Tenyleg... Mi a helyzet az Enter the Void eloadassal?
Ezt a kerdest nem ertem..
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-06, 02:07

Sok év késéssel, de kipipálhatom a Beowulf- ot.
Eddig azt hittem vala,i agyonajnározott amcsi mocsok és túl van hájpolva, emiatt idegenkedtem tőle. Azt, hogy animációs, max egy éve tudom és így megértettem a hájpot körülötte, bár gyanús, hogy kamerával vettek föl rengeteg dolgot, akkor viszont a f@sznak animációs filmet csináltak??? Úgy jobban hangzik, hogy egy animációsfilm élő szereplőkkel, mint egy rendes film cg animácíóval???
Mindegy
Most, hogy láttam, sokkal jobb, mint amilyennek elképzeltem. Kár lett volna kihagyni.
Erős 7- es
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-05, 00:53

Sith Lord írta:
Zioncsabi írta:

Legjobb zombifilm. De a barátaimnak egyszerűen nem tudtam 'eladni' annak idején. Mindegyik lehúzta... A Planet Terrort se tudtam rájuk tukmálni.
En a Koran Keltemmel voltam igy. Tekaban meloztam, mindenki anyazva hozta vissza, akire rabeszeltem. Egy 15 eves drogos kiscsaj volt az egyetlen muerto. Csak sok evvel kesobb talaltam olyanokat, akik ertekelni tudtak.
[Azok meg nezzenek surgosen La Antena-t, meg Enter the Voidot.]
Tenyleg... Mi a helyzet az Enter the Void eloadassal?
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-04, 23:19

Zioncsabi írta:

Legjobb zombifilm. De a barátaimnak egyszerűen nem tudtam 'eladni' annak idején. Mindegyik lehúzta... A Planet Terrort se tudtam rájuk tukmálni.
En a Koran Keltemmel voltam igy. Tekaban meloztam, mindenki anyazva hozta vissza, akire rabeszeltem. Egy 15 eves drogos kiscsaj volt az egyetlen muerto. Csak sok evvel kesobb talaltam olyanokat, akik ertekelni tudtak.
[Azok meg nezzenek surgosen La Antena-t, meg Enter the Voidot.]
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-04, 20:44

stealth írta:
28 nappal később.
Tudom hogy régi, valahogy mindig kimaradt, elfelejtettem. Fasza cucc, tetszett.
Még moziban láttam.Krvajó volt.
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-04, 18:08

stealth írta:
28 nappal később.
Tudom hogy régi, valahogy mindig kimaradt, elfelejtettem. Fasza cucc, tetszett.
Legjobb zombifilm. De a barátaimnak egyszerűen nem tudtam 'eladni' annak idején. Mindegyik lehúzta...

Szerk.
A Planet Terrort se tudtam rájuk tukmálni. Az egyikük megnézte és teljesen lehurrogta, hogy ez már túl sok, legyen zombis, de hogy a csaj az m4- est a lábára........... meg a Tarantino túlérett tökei............stb....
Aztán mikor elmondtam, hogy én úgy láttam, hogy ez a film képes önmaga karikatúrája lenni és kicsit vígjáték is, mint az Evil Dead 3, akkor azt mondta, hogy így akkor nem rossz, de egyszerűen a többieknek már az maradt meg, hogy megint egy fasságot ajnározok nekik.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-03, 12:05

Kiccsidzson írta:
Az új Betsz*rt látta valaki? Tényleg sz*r? Meg elég necces az a majd 3 óra hossz.

Láttam. A felénél azt hittem, kimegyek a teremből. De kb. pont onnantól indul be. A sok giccset és a kiszámítható fordulatot leszámítva mondjuk nézhető, de újra biztos nem fogom nézni, akkor inkább az első rész a SHWÁG Cillian Murphy-vel.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-08-02, 20:32

Az új Betsz*rt látta valaki? Tényleg sz*r? Meg elég necces az a majd 3 óra hossz.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-07-30, 20:43

stealth írta:
28 nappal később.
Tudom hogy régi, valahogy mindig kimaradt, elfelejtettem. Fasza cucc, tetszett.

Ja, tényleg egész jó. Nem egy tucat horror.
Nekem van egy olyan perverzióm, hogy tök jó lenne, egy kihalt városban kóbászolni, persze fertőzöttek nélkül. Valahogy eltűnnének az emberek és én mennék plázázni, összeennék minden szart, bemennék mindenhová, kipróbálnék mindent. Jó néhány zombi beleférne.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-07-30, 20:34

Kiccsidzson írta:
A hallgatás törvénye: hát, öööööööööööö.. izé..... hát nem tetszett. 5 pont.
Igazából nem volt benne semmi, csak a vidéki amcsi szeszcsempészek/zugfőzők reális(?) ábrázolása, meg egy-két b*zmeg. Többet vártam. Nem akciót vagy mittudomén, de azért ennél többet.

Amúgy sejtettem,hogy nem fog. Nekem nagyon bejött ez a speciális usa határvidéki paraszt beltenyészet hangulat.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
stealth
easy
easy
stealth


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Jul. 28.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-07-30, 15:57

28 nappal később.
Tudom hogy régi, valahogy mindig kimaradt, elfelejtettem. Fasza cucc, tetszett.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-07-30, 09:45

A hallgatás törvénye: hát, öööööööööööö.. izé..... hát nem tetszett. 5 pont.
Igazából nem volt benne semmi, csak a vidéki amcsi szeszcsempészek/zugfőzők reális(?) ábrázolása, meg egy-két b*zmeg. Többet vártam. Nem akciót vagy mittudomén, de azért ennél többet.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-07-29, 20:08

Bodo írta:
Fehér pokol.

Emberek vs. Farkasok

Nagyjából ennyi a lényeg. Ha nincs puska, egyértelmű a felállás.
Amúgy nem rossz film, bár néha idegesített, de azért nézhető na.

Ezt én is láttam, de sajna nem volt hozzá feliratom. Amikor Neeson dörmögött, lényegében semmit nem értettem a mondandójából - ettől függetlenül szerintem egész pofás film. A befejezés meg kókemény!
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-07-29, 11:37

Kiccsidzson írta:

Ez baromi fasza. Pont nekem való.
Meg még kéne egy másik filmcím, amit elfeledtem: még Joii ajánlotta, amcsi társadalmi dráma, amiben a 17 éves kiscsaj keresi az apját, mert ha nem találja meg viszik a házat. Vagy valami ilyesmi.
A hallgatás törvénye
Nagyon jó fim, nem egy szokványos hálivúúdi genyó.

----------------------

Pókember 3D: 10 pont, messze a legjobb Pókfilm, bár nekem a Toby félékkel sem volt különösebb bajom. A srác meg a csaj játéka messze a legjobb az ilyen filmekhez képest. A 3D viszont lehetett volna kicsit több is, mindössze egyszer volt tériszonyom. (a 2d-s tvben látott Missön Impossible 4nél viszont többször is, Krúz és a hibáskesztyűsmászás rúlz)
Te jársz moziba? Respect!!


Suszter, szabó, baka, kém: világ legszarabbja, Mucsi Zoltán az elején még ér valamit, a többi 1 pont. Fél óránál többet nem is bírtam.
Jáááj pedig annyira bírom GeriOldment, de 30 perc megfogott!!

Végzetes kitérő 2: hát, rendesen bekezd a film, egy csajt egy fejszével kapásból kettévágnak, hosszában! Tyűha. 7 pont, de 8 is lehetett volna, ha a kommandós kicsit jobban figyel a végén.
Meglepően jó kis sorozat ez aránlag. Itt Henry Rollins volt az a kommandós, őt komálom a rollins bandből.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2012-07-29, 10:54

Bodo írta:
Fehér pokol.

Emberek vs. Farkasok

Nagyjából ennyi a lényeg. Ha nincs puska, egyértelmű a felállás.
Amúgy nem rossz film, bár néha idegesített, de azért nézhető na.

Ez baromi fasza. Pont nekem való.
Meg még kéne egy másik filmcím, amit elfeledtem: még Joii ajánlotta, amcsi társadalmi dráma, amiben a 17 éves kiscsaj keresi az apját, mert ha nem találja meg viszik a házat. Vagy valami ilyesmi.

----------------------

Pókember 3D: 10 pont, messze a legjobb Pókfilm, bár nekem a Toby félékkel sem volt különösebb bajom. A srác meg a csaj játéka messze a legjobb az ilyen filmekhez képest. A 3D viszont lehetett volna kicsit több is, mindössze egyszer volt tériszonyom. (a 2d-s tvben látott Missön Impossible 4nél viszont többször is, Krúz és a hibáskesztyűsmászás rúlz)

Suszter, szabó, baka, kém: világ legszarabbja, Mucsi Zoltán az elején még ér valamit, a többi 1 pont. Fél óránál többet nem is bírtam.

Végzetes kitérő 2: hát, rendesen bekezd a film, egy csajt egy fejszével kapásból kettévágnak, hosszában! Tyűha. 7 pont, de 8 is lehetett volna, ha a kommandós kicsit jobban figyel a végén.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit láttál legutóbb?
Vissza az elejére 
33 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: