Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit láttál legutóbb?

Go down 
+4
Johnny1
Balthier
Bodo
bundas01
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-04-11, 20:03

Joii írta:
Balthier írta:


Ha jól emlékszem, még a Looper lehetett az egyike az utolsó sci-fiknek, ami eredeti ötletként ment, utána alig tudok felidézni bármit is, ami nem folytatás vagy reboot lenne. Látszik is, hogy lényegében évek óta nem járok már mozizni.
Holnapolisz?

a Looperben nem tudtam magam túltenni Joseph Gordon fizimiskáján.. Sad

A Looper speciel nekem tetszett, jó volt az alapötlet.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-03-19, 04:59

Balthier írta:


Ha jól emlékszem, még a Looper lehetett az egyike az utolsó sci-fiknek, ami eredeti ötletként ment, utána alig tudok felidézni bármit is, ami nem folytatás vagy reboot lenne. Látszik is, hogy lényegében évek óta nem járok már mozizni.
Holnapolisz?

a Looperben nem tudtam magam túltenni Joseph Gordon fizimiskáján.. Sad
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-03-18, 22:54

Joii írta:
filmnapló 2019 január:

új vagy nem látott filmek:
- Expedíció - Annihilation 2018 7/10
- Venom 2018 5/10
- Csuklyások - BlacKkKlansmann 2018 7/10

repeta:
- M:I 4 - Ghost Protocoll 7/10
- M:I 6 - Fallout 8/10
- Halálos Iram 7 - FF7 6/10
- Looper 5/10


Ha jól emlékszem, még a Looper lehetett az egyike az utolsó sci-fiknek, ami eredeti ötletként ment, utána alig tudok felidézni bármit is, ami nem folytatás vagy reboot lenne. Látszik is, hogy lényegében évek óta nem járok már mozizni.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-03-18, 17:26

A Hangya és a Darázs

Az első Hangya filmet is bírtam, tetszett ez a könnyed felütése és humoros hangvétele, ami nem ment el a Thor féle gagyiba. A második rész hozta az előző színvonalát , kellemes kis film volt, bár már kezdek megcsömörleni a szuperhíró múviktól.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-03-17, 16:54

filmnapló 2019 február:

új vagy nem látott filmek:
- Upgrade 2018 7/10
- Halloween 2018 3/10
- Keresés - Searching 2018 7/10
- Overlord 2018 5/10
- Húzós éjszaka El Royale-ban - Bad times at.. 2018 4/10

repeta:
- Karib-Tenger kalózai - Pirates of Carribean 6/10
- Acélember - Men of steel 5/10
- Nincs kettő négy nélkül - ki nem keresem az eredeti olasz címét 8/10
- Másnaposok - Hangover 8/10
- SWAT 5/10
- Csodálatos Pókember 2 - Amazing Spiderman 5/10
- Nagy zűr kis-Kínában - Big trouble in.. 4/10
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-03-17, 16:47

filmnapló 2019 január:

új vagy nem látott filmek:
- Expedíció - Annihilation 2018 7/10
- Venom 2018 5/10
- Csuklyások - BlacKkKlansmann 2018 7/10

repeta:
- M:I 4 - Ghost Protocoll 7/10
- M:I 6 - Fallout 8/10
- Halálos Iram 7 - FF7 6/10
- Looper 5/10

Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-03-11, 18:35

Egy kis retrózás:

A három amigo: anno imádtam a filmet gyerekként, viszont egy-két poén kivételével nem öregedett jól. A láthatatlan lovas lelövése, az éneklő bokor és az antagonista vicces, a tánc jópofa, de összességében már nem jött be.

Kommandó: Schwarzenegger féle akciózás, egész jó volt, de azért a logikátlanságok most már feltűntek. Mondjuk szemben a fentebb említett filmmel, ez így elmegy egy este egynek.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-03-03, 09:10

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Spider Man: Into the Spider Verse
Nagyon jó kis pókemberes animációs cumó. Az animáció kivitelezése az elején egy kicsit zavart, de a végére egészen megszerettem.
A történet is érdekes, párhuzamos világok és párhuzamos világok pókemberei körül forog.
Nekem, mint rajongónak nagyon tetszettek a kis kikacsintások, utalások, szóval nálam 10/10.

Valamelyik szombat este ment a Marveles Spúdermen reboot első része, és így néztem félálomban, a végéről le is maradtam. Nagyon, de nagyon nem adta nekem.

Érdekes módon nekem az első kettő Tobey Maguire film tetszett, azóta viszont egyik sem. Valahogy nem jött át a képregényes hangulat. Pont ezt a hangulatot adta nagyon a Spider Man játék PS4-en és Spider Man: Into the Spider Verse animációs film.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-03-02, 21:03

Johnny1 írta:
Spider Man: Into the Spider Verse
Nagyon jó kis pókemberes animációs cumó. Az animáció kivitelezése az elején egy kicsit zavart, de a végére egészen megszerettem.
A történet is érdekes, párhuzamos világok és párhuzamos világok pókemberei körül forog.
Nekem, mint rajongónak nagyon tetszettek a kis kikacsintások, utalások, szóval nálam 10/10.

Valamelyik szombat este ment a Marveles Spúdermen reboot első része, és így néztem félálomban, a végéről le is maradtam. Nagyon, de nagyon nem adta nekem.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-03-02, 11:21

Spider Man: Into the Spider Verse
Nagyon jó kis pókemberes animációs cumó. Az animáció kivitelezése az elején egy kicsit zavart, de a végére egészen megszerettem.
A történet is érdekes, párhuzamos világok és párhuzamos világok pókemberei körül forog.
Nekem, mint rajongónak nagyon tetszettek a kis kikacsintások, utalások, szóval nálam 10/10.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-02-12, 22:00

Balthier írta:
Johnny: én ma csekkoltam, hogy a filmben kinek a hangját mosták össze Freddie-vel és Rami Malekkel. Marc Martelnek hívják a csávót, nézz rá YouTube-on, a hangja lényegében egy az egyben Freddie.

Köszi, ránéztem, bakker tényleg Smile Az egyik komment: "Don't die again", ez tényleg elmond mindent a faszi hangjáról.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-02-10, 13:56

Upgrade

lehetne irogatni a filmről de szerintem annál jobb az élmény minél kevesebb tud róla az ember. meg a szereplő gárda se ijesszen el senkit, ez a gyerek a Prometheusból aki kb a hiányzó láncszem Tom Hardy és Aston Kutcher közt, tényleg meglepően jól adja. iró-rendező pedig Adam a Fűrészből, aki azt is írta annó.
szóval jó film és legalább rövid is, két óra sincs.

7/10
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-02-04, 08:20

tegnap repetáztam egyet a Karib Kalózaiból. a tv-ben.

ez az a széria amit sosem kedveltem, leginkább a szereplők végett. Depp hihetetlen maníros, túljátsza a dolgot ami biztos sokaknak vicces, engem meg zavar szóval innentől a film máris bukó. de ott van még a Alien arcberendezésű KK meg a másik antitálentum Legolas, na ezek így hárman már bármilyen filmet tönkebasznak.
mint kaland film sem igazán müködik a dolog, pár helyzetnél nem értettem miért, miből következik. pl ha Johnny is átkozott akkor hogyan tudott bebaszcsizni a szigeten? nem akarom nagyon ragozni, tipikus hálivúdi maszatolás. egy dolog miatt néztem csak meg, ez pedig a Black Flag és rengeteg áthallás volt a kettő közt, szerintem merítettek innen rendesen (persze, honnan máshonnan). ja, a zene viszont jó.

6/10
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-02-01, 06:08

BlacKkKlansman

nem rossz, csak egy pötit túl direkt. a színészek jók, a filing is átjön, szóval simán nézhető.
60%
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-01-28, 20:02

Johnny: én ma csekkoltam, hogy a filmben kinek a hangját mosták össze Freddie-vel és Rami Malekkel. Marc Martelnek hívják a csávót, nézz rá YouTube-on, a hangja lényegében egy az egyben Freddie.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-01-27, 20:04

Netflix IO

"Reversed Martian" írta valamelyik oldal és kb. tényleg. Az emberek nagy része elmenekült már a haldokló (vagy újrainduló) Földről, kevés ember maradt. De kb. ennyi, unalmas, fantáziátlan és a főszereplő is unszimpatikus volt. Kár az időért, amit rááldozol.
4/10

Paradise PD
Agyamnet felnőtt netflix cartoon, egyelőre tetszik.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-01-27, 19:55

Balthier írta:
Bohemian Rhapsody

Azt hinné az ember, hogy egy egykori Queen-fannak automatikusan 10 pont ez a film, de nem, ez nagyon gyenge eresztés volt. Full üres volt az egész, nem éreztem át a drámát, amit próbált átadni, és valahogy a tempója is nagyon rossz. Ennek Oscar-t? Remek...

Nekem nem voltak vele szemben nagy elvárásaim, így nem igazán csalódtam. A zene feeling átjött, azóta folyamatosan Queen-t hallgatok.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-01-27, 11:43

Bohemian Rhapsody

Azt hinné az ember, hogy egy egykori Queen-fannak automatikusan 10 pont ez a film, de nem, ez nagyon gyenge eresztés volt. Full üres volt az egész, nem éreztem át a drámát, amit próbált átadni, és valahogy a tempója is nagyon rossz. Ennek Oscar-t? Remek...
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-01-03, 20:20

danny2008 írta:
Balthier írta:
Lement egy csomó klasszik film a tévében karácsonykor, Gyalog Galopp (sajna a vérnyúlról lemaradtam), Jurassic Park (volt a nagyon szar JW is másnap...), Támad a Mars, ma meg Gyűrű Szövetsége volt valamelyik mozicsatornán.

Karácsonyi filmnek megnéztük a Totoro-t, ami meg egyáltalán nem karácsonyi film, viszont családi múvinak jó, aranyos meg minden, csak lehet a szinkronnak köszönhető, de a két kislánytól az első félórában hülyét kaptam. Japán vagy angol hanggal lehet nem akasztottak volna ki ennyire, de magyarul nagyon ráfeküdtek arra, hogy minél idegesítőbbek legyenek.

Amennyire bejönnek a Ghibli/Miyazaki mesék, szinte mind gyönyörű és full, pont a Tototro ami nálam (is) a legkevesebb, 5 ponttal hever a Ghibli munkák közül. Rolling Eyes

Azon gondolkodtam, hogy a Vadon hercegnőjét idén megnézem, azt jó rég láttam.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-01-03, 20:20

Joii írta:
év filmjei?

MI:6, Hereditary, Cold War. Többre nem is emlékszem, kurva szar filmes év volt.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-01-03, 16:43

Balthier írta:
Lement egy csomó klasszik film a tévében karácsonykor, Gyalog Galopp (sajna a vérnyúlról lemaradtam), Jurassic Park (volt a nagyon szar JW is másnap...), Támad a Mars, ma meg Gyűrű Szövetsége volt valamelyik mozicsatornán.

Karácsonyi filmnek megnéztük a Totoro-t, ami meg egyáltalán nem karácsonyi film, viszont családi múvinak jó, aranyos meg minden, csak lehet a szinkronnak köszönhető, de a két kislánytól az első félórában hülyét kaptam. Japán vagy angol hanggal lehet nem akasztottak volna ki ennyire, de magyarul nagyon ráfeküdtek arra, hogy minél idegesítőbbek legyenek.

Amennyire bejönnek a Ghibli/Miyazaki mesék, szinte mind gyönyörű és full, pont a Tototro ami nálam (is) a legkevesebb, 5 ponttal hever a Ghibli munkák közül. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-01-03, 16:38

Joii írta:
év filmjei?

Ha 2018 patentjai, nos, bár nekem se volt annyi időm, de annyira gigabrutál filmek se voltak szerintem.

Talán:

Ready Player One
Bosszúállók: Végtelen háború
Mission Impossible mittoménmennyi, az új

Mesékről nagyon leálltam, abból nem is tudnék mondani, még a Coco is csak hever a gépen a premierletöltés óta... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2019-01-03, 04:50

év filmjei?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2018-12-26, 19:19

Lement egy csomó klasszik film a tévében karácsonykor, Gyalog Galopp (sajna a vérnyúlról lemaradtam), Jurassic Park (volt a nagyon szar JW is másnap...), Támad a Mars, ma meg Gyűrű Szövetsége volt valamelyik mozicsatornán.

Karácsonyi filmnek megnéztük a Totoro-t, ami meg egyáltalán nem karácsonyi film, viszont családi múvinak jó, aranyos meg minden, csak lehet a szinkronnak köszönhető, de a két kislánytól az első félórában hülyét kaptam. Japán vagy angol hanggal lehet nem akasztottak volna ki ennyire, de magyarul nagyon ráfeküdtek arra, hogy minél idegesítőbbek legyenek.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2018-12-22, 16:51

Kingsman 2
Nem volt rossz, tetszett a mondjuk "abszurd" humora, csak kicsit hosszú volt.

Megjött apuci 2
Másnaposan, ágyban dögölve sem volt nagy szám, de háttérnek elment.

Wonder Woman
Nem én vagyok a WW képregények, filmek célközönsége. Így nem is vártam tőle sokat, de még annyit sem kaptam. Elnyújtott, heroikusnak szánt, de nevetséges jelenetek, semmitmondó karakterek. Nem megy a DC-nek ez a mozi dolog.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2018-12-22, 16:48

Joii írta:
legutóbbi Jurassic
amennyire jól álltak hozzá az elöző részhez annyira nem klappolt itt semmi. sem a karakterek sem a történés, nem tudom mi történt de ez kb a leggyengébb rész lett.

Nekem sem jött be, valahogy nem állt össze az egész, meg unalmas is volt.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2018-12-22, 07:37

legutóbbi Jurassic
amennyire jól álltak hozzá az elöző részhez annyira nem klappolt itt semmi. sem a karakterek sem a történés, nem tudom mi történt de ez kb a leggyengébb rész lett.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2018-12-04, 09:09

Elvira, a sötétség hercegnője
Cassandra Peterson főszereplésével egy jó kis 80-as évek végi vígjáték kis horror elemekkel fűszerezve, tök jól szórakoztam rajta 8/10

Predator (2018): ezen meg nem szórakoztam jól.
Basszus, ez a poénra veszek mindent bohócot csinált a Predatorokból és franchise-ból. Az Antal Nimród féle komolyabb hangvétel nekem sokkal jobban illik ehhez az univerzumhoz, mint ez a bohóckodás. Borzasztó volt. 4/10, mert van benne Predator.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2018-11-11, 05:50

Haverok harca - Tag (2018)

sokat nem tudok erről mondani. van egy alapötlet ami valós dolgon alapul, aztán a többi meg a szokásos. ha valakinek bejön ez a gárda akkor oké ha nem akkor már neccesebb. jópofa a zenére-lassítva-akciószekvencia de azért már kb 50 filmben el volt sütve így lehet kicsit unalmas már, igazán kitalálhatnának valami újat. egyszer meg lehet nézni.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2018-09-28, 12:41

Joii írta:
Johnny1 írta:


Hétvégén tervezem, nagy elvárásaim nincsenek.
amúgy annyira nem szar ám mint hallani csak amolyan semmi extra. van akinek ez tetszik a legjobban az újabb kori SW mozikból van aki szerint meg nem kellett volna Solot bolygatni.

Az egyik barátom is azt mondta, hogy neki tetszett a Solo, viszont a többi új SW meg nem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit láttál legutóbb?
Vissza az elejére 
1 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: