Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit láttál legutóbb?

Go down 
+4
Zioncsabi
Johnny1
Bodo
bundas01
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-26, 08:31

Balthier írta:
Into the grizzly maze

Uncsi medvés "horror", elment tőle az életkedvem. Egyedül Billy Bob Thornton volt benne a király, ahogy a lovát vezette az erdőben, az tiszta Snake az MGS-ből.

The Grey

Rég láttam, újráztunk. Asszony utálta. Tudod, ez a Liam Neeson-os farkasos film. Nekem nagyon bejön.

Kamienie na Szaniec

Amíg itthon a Jobbik felvonulást tart arról, hogy a magyar és náci "hősök" hogyan próbáltak kitörni az ostromlott Budapestről (aminek tudtommal az lett a vége, hogy a nácik otthagyták a gecibe meghalni a magyarokat), addig a lengyelek úgy emlékeznek meg a korszakról, hogy filmeket csinálnak a lengyel underground ellenállásról, az AK-ról. Ez egy kötelező olvasmány modern feldolgolzása, fiatal kölykök tesznek be Varsóban a németeknek. Olcsónak néz ki, de egész szórakoztató. Van hozzá angol felirat, ha valakit érdekel.

Unsere Mütter, Unsere Vater

Na, ez az a német II. VH-s sorozat, ami egy csomó országban (Lengyelország, USA, Izrael) kicsapta a biztosítékot, mert szerintük megpróbálja elmismásolni a németek bűnösségét. A lengyel AK-t antiszemitának mutatja be, pl. egy jelenetben otthagyják a vonaton a deportált zsidókat. Ez volt kb. az egyetlen vészes jelenet, amúgy meg szerintem nem akkora történelemhamisítás. Egy fiatal német baráti csoportról szól a három epizód, akiket bedarál a náci háborús gépezet, aztán napról napra jönnek rá, hogy milyen szar az egész szitu. Pl. ketten közülök az orosz fronton realizálják ezt, ahova semmi segítség nem érkezik egy idő után. Volt benne egy olyan jelenet, amiben egy orosz katona megpróbál megerőszakolni egy német kiscsajt - na, ez pl. igaz, pont a magyaroknak nem kell ecsetelni. Amikor fel szoktam hozni az oroszoknak, hogy milyen bűnöket csináltak itthon, akkor mind ki vannak akadva, és mondják, hogy nem, abszolút nem igaz.
Nézzétek meg, fent van Ncore-on is, de a szinkron valami ritka ótvar.

Na, ezek a II. világháborús cuccok érdekelnek engem is, köszi az ajánlást.

-------

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-25, 22:47

Ezt a kannibálos izét én is nézni akartam, aztán rájöttem, h nem szeretem én az ilyet. oké, néztem pár halálos kitérőt, meg végső állomást, de ennyi elég is volt. nem is szeretem már látni, meg sztem már nem is lehet többféleképpen embert darálni.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-25, 20:15

Kamera által homályosan / A Scanner Darkly
Most végeztem ezzel a, ezzel a nem is tudom mi ez. Film, animáció? De valami iszonyat nagy!!! Philip K. Dick regénye alapján egy 2006-os jó kis cuccos-krimis-poénos múvi, állandóan be vannak tépve, Keanu Reeves, Robert Downey Jr és Woody Harrelson valami kikúrt nagy színészi játékkal tolták végig ezt "mesét", aminek olyan a megrajzolása mint a GTA-nak, sőt, maga a főszereplő, Keanu, aki nyomozó (hogy miután nyomoz nem mondom el, hátha van olyan aki még nem látta, és ezután megnézi) amolyan külsőváltó ruhában (az Official előzetesben látható, amint leveszi), nos ő szinte abban a házban lakik mint C.J. a San Andreas-ból, ugyanolyan zsákutca, de még a ház formája, a jobbra eső garázzsal tök ugyanaz. Nálam bejött, kár, hogy kevés ilyen megrajzolású, "képi világú" mese/film van. 10/10

Aki még nem látta, annak nyugodt szívvel ajánlom!


Jelenet, szinkronosan


Trailer


Official Trailer
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-25, 16:59

The Green Inferno
Már tavasz - de lehet tavaly tél - óta vártam, hogy felkerüljön ez a film az enkórra, akkor láttam az előzetesét. Mert semmi külföldi torrentoldalról se szedhető le idáig. No a múlthéten felkerült, le is téptem rögtön. Amit tudni illik róla, illetve amit én gondoltam az előzetes alapján, hogy kapunk egy Cannibal Holocaust remake-et.
Aztán a reményből csak pofára esés lett. Főhőseink megmentenék a dél-amerikai erdők kiirtását, de ezzel csak magukat irtják ki. Mert bár tettük sikerül, a visszaúton kisgépük lezuhan, naná, hogy a kannibál törzs helyszínén. És innentől jön a szar. Mert az, hogy erre 40 percet várni kell az 1ó35p-es filmből az egy dolog, mert addig semmi sokkoló nem történt, hacsak nem az, hogy egy hugyozó csákó off-screen farkára majdnem rámászott egy madárpók. Húha, ezt aztán kemény! Aztán persze jön egy gagyi feldarabolás, 3 off-screen ujjazás, meg egy torok elvágás egy bögretörmelékkel, mely vágás hatására mintha a gát szakadt volna át a dunán, úgy ömlött a vér a csáje nyakából. Vérgagyi. Illetve kapunk még CGI-mérgeshangyákat is, ami annyira szarul nézett ki, hogy már csak akkor lenne ennél szarabb, ha 8-bites hangyák lettek volna.
Egy szó mint száz, ezt kár volt leforgatni. A mai technikával egy olyan fasza Cannbal Holocaust feldogozást lehetne/lehetett volna összehozni, hogy mi nézők összeszarjuk magunkat a TV előtt. De itt nincs semmi, se fütyiamputáció, se élő állat felnyitása, semmi karóra felhúzás, kampók a cicibe se. Bár milyen csöcsöket vár a néző, mikor jóformán semmi nudizmus nincs ebben, már a kannibál törzs hölgyeményei is annyira fejlettek, hogy mindenüket takarják, "túlöltözöttek". Következő ilyen filmben mi lesz, már a net is be lesz vezetve hozzájuk?
Pedig lehetett volna cuki jeleneteket összehozni, elég ha arra gondolok, ami nemtom hanyadik Fűrész epizódban volt, amikor a főgenya egy rabul ejtett nővérrel vágatta fel a koponyáját, felflexelte a csontot, alatta meg ott lüktetett az agya, na ott már én is fokcsikorgatva néztem a jelenetet, annyira hatásosra sikerült. Vagy mint Hopkins a Hannibalban amikor Ray Liotta-t olyan faszán megskalpolta, agyának részéből meg finomságot sütött.
Szóval a technika hiába adott volt ma már, mégis a gagyi mellett maradtak a készítők, olyan ez a film, mintha a Cannibal Holocaust Asylum studiós verziója lenne. Kár érte. 2/10

Krisztus utolsó megkísértése / The Last Temptation of Christ
Bár nem vagyok nagy vallás-fan, de egyszer-egyszer megnézem az ilyen filmeket. Nos, Scorsese '88-as filmje egy kicsit másképp adja elő a történést, mint az általában megszokhattuk. A színészi játékok jók voltak, mind Willem Dafoe, mind Harvey Keitel is jól adták a karakterüket. De valahogy engem ez másban nem nyűgözött le, hiába Scorsese. Na meg rohadt hosszú is volt, a maga 2,5 órájával. 6/10

Fargo
Ezt a '96-os filmet jól összehozták a Coen fivérek. Jó volt a sztori, Steve Buscemi valami fenomenális adta a "vicces" tájszólású bűnözőt, még William H. Macy is jól tolta, ahhoz képest, hogy érte nem rajongok, illetve nagy alakítást nem láttam tőle, de ebben remekelt. Az mondjuk egyéni, hogy jobban tetszett a film első 2/3-ának a hangulata, mint az utolsó 1/3, amin már jobban uralkodik a dráma, mint a fekete komédia. Tetszett 8/10
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-25, 15:50

Balthier írta:


The Grey

Rég láttam, újráztunk. Asszony utálta. Tudod, ez a Liam Neeson-os farkasos film. Nekem nagyon bejön.

Jó is az, nekem is tetszett! Wink Cool
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-22, 10:42

Into the grizzly maze

Uncsi medvés "horror", elment tőle az életkedvem. Egyedül Billy Bob Thornton volt benne a király, ahogy a lovát vezette az erdőben, az tiszta Snake az MGS-ből.

The Grey

Rég láttam, újráztunk. Asszony utálta. Tudod, ez a Liam Neeson-os farkasos film. Nekem nagyon bejön.

Kamienie na Szaniec

Amíg itthon a Jobbik felvonulást tart arról, hogy a magyar és náci "hősök" hogyan próbáltak kitörni az ostromlott Budapestről (aminek tudtommal az lett a vége, hogy a nácik otthagyták a gecibe meghalni a magyarokat), addig a lengyelek úgy emlékeznek meg a korszakról, hogy filmeket csinálnak a lengyel underground ellenállásról, az AK-ról. Ez egy kötelező olvasmány modern feldolgolzása, fiatal kölykök tesznek be Varsóban a németeknek. Olcsónak néz ki, de egész szórakoztató. Van hozzá angol felirat, ha valakit érdekel.

Unsere Mütter, Unsere Vater

Na, ez az a német II. VH-s sorozat, ami egy csomó országban (Lengyelország, USA, Izrael) kicsapta a biztosítékot, mert szerintük megpróbálja elmismásolni a németek bűnösségét. A lengyel AK-t antiszemitának mutatja be, pl. egy jelenetben otthagyják a vonaton a deportált zsidókat. Ez volt kb. az egyetlen vészes jelenet, amúgy meg szerintem nem akkora történelemhamisítás. Egy fiatal német baráti csoportról szól a három epizód, akiket bedarál a náci háborús gépezet, aztán napról napra jönnek rá, hogy milyen szar az egész szitu. Pl. ketten közülök az orosz fronton realizálják ezt, ahova semmi segítség nem érkezik egy idő után. Volt benne egy olyan jelenet, amiben egy orosz katona megpróbál megerőszakolni egy német kiscsajt - na, ez pl. igaz, pont a magyaroknak nem kell ecsetelni. Amikor fel szoktam hozni az oroszoknak, hogy milyen bűnöket csináltak itthon, akkor mind ki vannak akadva, és mondják, hogy nem, abszolút nem igaz.
Nézzétek meg, fent van Ncore-on is, de a szinkron valami ritka ótvar.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-19, 19:08

Tegnap belekezdtem a spyba, de érdektelenség miatt félbemaradt. Jobbat vártam. Adok még majd esélyt neki, hát ha beindul.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-19, 19:02

danny2008 írta:
Kiccsidzson írta:
ugyanezt beírtam a gamer365-re, kivi vagyok reggelre hány fogam marad:

Új remény

1/10, vessetek a büdösbogarak elé, de kb 20 percet bírtam csak nézni a közepéből.
mondanám, h így múlik el a világ dicsősége, de itt dicsőség talán nem is volt soha.

Júúúújjj, BANNN-t neki Bodo!!!!
Nem elég, hogy egy fikázodó Trek-kes, még a szarba tiporja ezt a gyönyörű alkotást, és még nagymellénnyel vállalja, hogy egy másik (ehhez a szenzációs oldalhoz képes jóval trágyább) gamerfórumon is aktív!!!

Bodókám, büntiből ő fizeti decemberben az IMAX jegyeket az itt jelenlévő tagoknak a Star Wars-ra. Ja és úgy, hogy ő csak az első sorból nézheti, ha megengedjük neki. Arról majd még szavazunk....


lol! lol! lol! lol!

Az a baj, hogy én tök megértem Dzsonit! Ez olyan, mint nekem a szárnyas fejvadász. Mondjuk én épp végignéztem, de saját magam sem értettem, hogy miért. Tán, hogy elmondhassam, hogy láttam ezt a fantasztikus kult filmet is. De minek?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-18, 19:41

Balthier írta:
danny2008 írta:
Kiccsidzson írta:
most hétvégén filmünnep, mindenki húzzon moziba, jegyek szarér hugyér.
és a Kötéltáncot ajánlom, magában is jó film, de a végén van egy olyan rész amit 3d-ben, jó közelről kell nézni! had jöjjön ki az az ebéd, hallod Bodó te 3d mániás!

Na faszom, erről lemaradtam. Pedig meglestem volna mostanság a Mentőexpedíció-t, de jövőhétnél hamarabb nem hiszem, hogy lesz rá időm, hogy eljussak moziba. Ja meg a Legenda ugye Tom Hardy-val, és a Mélyütés Jake Gyllenhaal-lal.
Erre mondaná Cartman: "Beszoptad Kyle!" Laughing

Uh, az a szarért-hugyort kategória inkább kb. 100 forinttal olcsóbb, mint az alap diákjegy vagy termenkénti első előadás, úgyhogy nem volt ez akkora ünnep szerintem.

Én az új Bondig nem is megyek moziba, az meg novemberben lesz.

jegyek 730 ill 930 ft, ami rendesen 1300 ill 1600 ftba kerül. oké, te nyuggerbérlettel tolod, örök kedvezménnyel, neked már hová óccsíccsanak? Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-18, 17:21

danny2008 írta:
Kiccsidzson írta:
most hétvégén filmünnep, mindenki húzzon moziba, jegyek szarér hugyér.
és a Kötéltáncot ajánlom, magában is jó film, de a végén van egy olyan rész amit 3d-ben, jó közelről kell nézni! had jöjjön ki az az ebéd, hallod Bodó te 3d mániás!

Na faszom, erről lemaradtam. Pedig meglestem volna mostanság a Mentőexpedíció-t, de jövőhétnél hamarabb nem hiszem, hogy lesz rá időm, hogy eljussak moziba. Ja meg a Legenda ugye Tom Hardy-val, és a Mélyütés Jake Gyllenhaal-lal.
Erre mondaná Cartman: "Beszoptad Kyle!" Laughing

Uh, az a szarért-hugyort kategória inkább kb. 100 forinttal olcsóbb, mint az alap diákjegy vagy termenkénti első előadás, úgyhogy nem volt ez akkora ünnep szerintem.

Én az új Bondig nem is megyek moziba, az meg novemberben lesz.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-17, 23:08

Kiccsidzson írta:
milyen nagy rajongó lettél, annak ellenére, h kb csak egy hete láttad először az eredet SW trilógiát Smile
Milyen 1 hete, mi?? Tegnap láttam!!! lol! lol!


Amúgy ja, így jobban belegondolva, most, hogy felhoztad, ritkaszar volt '89-ben hangalámondásos 600x lemásolt képminőségű vidikazin látni. Dehát akkor ez volt, ez dobta a gép! Wink
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-17, 21:18

danny2008 írta:
Kiccsidzson írta:
ugyanezt beírtam a gamer365-re, kivi vagyok reggelre hány fogam marad:

Új remény

1/10, vessetek a büdösbogarak elé, de kb 20 percet bírtam csak nézni a közepéből.
mondanám, h így múlik el a világ dicsősége, de itt dicsőség talán nem is volt soha.

Júúúújjj, BANNN-t neki Bodo!!!!
Nem elég, hogy egy fikázodó Trek-kes, még a szarba tiporja ezt a gyönyörű alkotást, és még nagymellénnyel vállalja, hogy egy másik (ehhez a szenzációs oldalhoz képes jóval trágyább) gamerfórumon is aktív!!!

Bodókám, büntiből ő fizeti decemberben az IMAX jegyeket az itt jelenlévő tagoknak a Star Wars-ra. Ja és úgy, hogy ő csak az első sorból nézheti, ha megengedjük neki. Arról majd még szavazunk....


lol! lol! lol! lol!

milyen nagy rajongó lettél, annak ellenére, h kb csak egy hete láttad először az eredet SW trilógiát Smile
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-17, 21:06

Na folytatódott a haver listája, most magyar film jött, 2 is, pedig nem vagyok nagy magyar filmrajongó. 1-2 persze csúszik, a Bujtor-Kern filmek, Indul a bakterház, Üvegtigris, Vmi Amcsi, ez az új enkóros Fekete Leves is bejött, de rengetegtől rosszul vagyok. Zimmer Feri, Csinibaba, Meseautó, az a Hódítani akarok vagy mi, ezeket én messze kerültem.

Az ötödik pecsét
Fábri Zoltán rendezte '76-os film, amiben 4-en egy kiskocsmában zárás után pia mellett beszélik az élet nagy dolgait, a 4-ből az egyik maga kocsmáros. Aztán beesik az ajtón egy sánta fényképész is, ő is társul a csapathoz. Na szerintem ő, mármint a fényképészt kellett volna engedni leülni az asztalhoz, mert másnap beviszik mind a 4-et a cellába, hogy kivégzik őket. A film első fele tetszett, a színészi játék addig nagyon bejött, olyannyira, hogy még magamon is meglepődtem, hogy tetszik, de amikor sittre vitték őket, onnantól nem jött be a film, ez van. 6/10

A tanú
Bacsó Péter '69-es filmje, amit 10 évig rejtegettek, jobban bejött, mint az előző film. Kállai nagyon jól eljátszotta az egyszerű gátőr szerepét, na ennek jobban örültem, hogy pótoltam. 8/10
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-17, 20:45

Kiccsidzson írta:
ugyanezt beírtam a gamer365-re, kivi vagyok reggelre hány fogam marad:

Új remény

1/10, vessetek a büdösbogarak elé, de kb 20 percet bírtam csak nézni a közepéből.
mondanám, h így múlik el a világ dicsősége, de itt dicsőség talán nem is volt soha.

Júúúújjj, BANNN-t neki Bodo!!!!
Nem elég, hogy egy fikázodó Trek-kes, még a szarba tiporja ezt a gyönyörű alkotást, és még nagymellénnyel vállalja, hogy egy másik (ehhez a szenzációs oldalhoz képes jóval trágyább) gamerfórumon is aktív!!!

Bodókám, büntiből ő fizeti decemberben az IMAX jegyeket az itt jelenlévő tagoknak a Star Wars-ra. Ja és úgy, hogy ő csak az első sorból nézheti, ha megengedjük neki. Arról majd még szavazunk....


lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-17, 20:41

danny2008 írta:
Kiccsidzson írta:
tudtátok, h az első Ragadozóban a negró Carl Weathers magyar hangja Gergely Róbert volt?
?
és tényleg. távolotthonátolkóborolt emánuelllll...

Na bazz... Cool

Végül is a Ragadozó is távol otthonától kóborolt! Laughing

és asszem el is lőtte Gergely Róbert kezét Smile

Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-17, 20:39

Kiccsidzson írta:
most hétvégén filmünnep, mindenki húzzon moziba, jegyek szarér hugyér.
és a Kötéltáncot ajánlom, magában is jó film, de a végén van egy olyan rész amit 3d-ben, jó közelről kell nézni! had jöjjön ki az az ebéd, hallod Bodó te 3d mániás!

Na faszom, erről lemaradtam. Pedig meglestem volna mostanság a Mentőexpedíció-t, de jövőhétnél hamarabb nem hiszem, hogy lesz rá időm, hogy eljussak moziba. Ja meg a Legenda ugye Tom Hardy-val, és a Mélyütés Jake Gyllenhaal-lal.
Erre mondaná Cartman: "Beszoptad Kyle!" Laughing
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-17, 20:33

Kiccsidzson írta:
tudtátok, h az első Ragadozóban a negró Carl Weathers magyar hangja Gergely Róbert volt?
?
és tényleg. távolotthonátolkóborolt emánuelllll...

Na bazz... Cool

Végül is a Ragadozó is távol otthonától kóborolt! Laughing
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-17, 20:09

ugyanezt beírtam a gamer365-re, kivi vagyok reggelre hány fogam marad:


Új remény

oltári nagy gáz lett ez a film, meg is értem, h annak idején miért húzott el a premier napján Lucas havaii-ra.

színészi játék nulla, kb mint egy vidéki színjátszókör, nevetséges jelmezek, katasztrófa dramaturgia, had ne soroljam. obivan és vader harca, jaj istenem. és ezen nőtt fel egy nemzedék, ezen a sz*ron, meg is látszik rajta. olyan így mai szemmel, mintha önmaga paródiája lenne. persze én is ámultam annak idején, nekem is a jedi visszatér volt az első nagy filmélmény, de engem ment, h gyerek voltam, ugyanez nem mondható el Lucasról.

össze lehet hasonlítani a kb 10 15 évvel korábban készült ben húrral, ami a mai napig nézhető, igazi klasszikus, normális színészekkel nem utcáról és a diszletezők közül berángatott szerencsétlenekkel. oké, ben húr előnye, h az egy megtörtént kor, és azt felépíteni vmivel egyszerűbb, mint egy meseszerű jövőt, de akkor is.

1/10, vessetek a büdösbogarak elé, de kb 20 percet bírtam csak nézni a közepéből.
mondanám, h így múlik el a világ dicsősége, de itt dicsőség talán nem is volt soha.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-17, 19:55

most hétvégén filmünnep, mindenki húzzon moziba, jegyek szarér hugyér.
és a Kötéltáncot ajánlom, magában is jó film, de a végén van egy olyan rész amit 3d-ben, jó közelről kell nézni! had jöjjön ki az az ebéd, hallod Bodó te 3d mániás!
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-17, 07:35

tudtátok, h az első Ragadozóban a negró Carl Weathers magyar hangja Gergely Róbert volt?
?
és tényleg. távolotthonátolkóborolt emánuelllll...
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-16, 22:06

Isten városa / Cidade de Deus / City of God
Ebben a 2002-es brazil filmben Rio nyomornegyedében, az Isten városában lévő nyomorba, bűnőzésbe, és gengszteréletbe nyerhetünk betekintést, a főszereplő srác kommentálásával. Iszonyat, ahogy a film bemutatja, hogy mennyire semmit sem ér ott az élet, gyilkolás szempontból. A kis 9-10 éves taknyok úgy lőnek az emberre, mint gyerekkoromba én a TV-re a Duck Hunt-ba. És ezek még felnőnek. No persze a nyugdíjas kort egyik se éli meg. Megdöbbentő, ugyanakkor kimagasló brazil alkotás. 9/10

Az új világ / The New World
Colin Farrell főszereplésével egy 2005-ös múvi, ami a XVII. században játszódik, amikor az angolok elkezdik gyarmatosítani Észak-Amerikát. Colin-t miután az indiánok elkapják, kivégzését az indián törzsfőnök/király lánya szabotálja. Aztán kialakul a szerelem a lány és Colin között, amivel mindketten veszélyeztetik saját népük életét. Maga a "sima" film is 2,5 óra, én voltam olyan mazochista, hogy az "Extended" verziót szedtem le, ami ezáltal 2ó50p volt. Én szeretem az ilyen felfedezősdi, bennszülöttes témájú filmeket, ugyanakkor ezt annyira mégse ajánlom majd senkinek, csak akinek kötélből vannak az idegei. Egy iszonyat lassú cselekményű film 3 órán át bosszantó tud lenni, és szerintem a nézők többsége ráun. Én bírom a szerelmes dolgokat is, bár nekem is lassú volt, de nem untam, ugyanakkor a végkifejlet 2 szempontból se tetszett. No meg az se, hogy az indiáncsajszi nevét meg se tudjuk a filmből, soha senki nem nem szólítja a nevén, utánalestem, Pocahontas. Na meg az őt alakító csaj után is, egy '90-es születésű gádzsi, a filmben nem is látszik, hogy 15 éves csak, így viszont érthető, hogy miért nem volt részéről nudi. Viszont a szerepét nagyon jól játszotta. 8-at dobtam volna rá, de a vége nem tetszett. 7/10
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-15, 21:32

Kiccsidzson írta:
danny2008 írta:
Johnny1 írta:
danny2008 írta:
Tegnap este csekkoltam az enkórt, hogy mik is azok, amiket a távollétemben felraktak és érdekel. Nos 23 nap miatt, pont ugyanennyi filmet kellett elindítanom, szal 23 filmet téptem le éjjel. Cool

Az szép Smile

Erre ma még rádobtam a Holnapoliszt, most jött frissen, szedje aki nem látta. Bár Disney és Clooney együtt kicsit fura, de egy esély megkap a múvi.
Mondjuk már most fel kell készülni decemberre, hogy mielőtt feljönne a vásznon a klasszikus Star Wars főcímzene, előtte még be kell nyelni egy Disney logót/feliratot. What a Face

ha szenvedni akarsz a Felhőatlaszt nézd meg.

Az vmiért eddig kimaradt, most csekkoltam. Szerintem nem merem megnézni amiatt, amiket írtatok itt anno róla. Laughing
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-15, 21:25

A szarvasvadász / The Deer Hunter
Előzménynek vagy érdekességnek annyit, mielőtt a filmről írnék, hogy az első öt percben feltűnt ebben a Stan-t alakító John Cazale, akit a Keresztapából "Fredo"-ként ismerhetünk, plusz láttam a palit a Kánikulai Délutánban is. De egy pillanatra beugrott, hogy annyi olasz vonású filmet láttam, viszont ezt a palit másban nem. Nos, mind Pacino, mind De Niro nagy barátja volt, daganatos volt a végső stádiumban, olyannyira, hogy ezt a filmet az ő jelenetivel kezdték el forgatni, a film '78-as bemutatóját már meg se érte, 42 éves volt. Nekem ez új hír volt.
Ez a film nem az könnyű, ápdétes vacsora. Egy 3 órás lebilincselő film, mely igencsak behúzza a nézőt, ha elkapja a történet. Christopher Walken megérdemelten kapott ezért Oscar-t, bár azt nem értem, hogy De Niro miért nem, mert ő is igencsak brillírozott. Az operatőrünk, Zsigmond Vilmos előtt is le a kalappal, plusz szerintem felhasználtak valós felvételeket (vagy olyannak vették fel, hogy jobban hasson a múvi), mert 1x-1x látni lehetett, hogy a háborús felvétel más minőségű kamerával lett rögzítve. Na ebben a néző elé tárják rendesen, hogy hogyan és mitől lehet bekattanni egy háború, vagy Vietnám miatt. Ezt, vagy ilyen snitteket hiányoltam a Taxisofőr filmből, hogy abban De Niro mitől kattant be. De ebben kemény, súlyos. Ugyanakkor egy picit elhúzott találtam az elejét, nekem a házassági templomi ceremónia, illetve a lagzi együtt sok volt, elment vele +30 perc, amiből zene volt a fele. De ez nem vesz le az értékéből. A megannyi statiszta Saigon-ban, azelőtt is ámultam. Na meg ez orosz rulett, pattanásig feszültség alatt tartott, hogy vajon most durran el vagy sem. Le a kalappal, aki nem látta, annak bátran ajánlom, nem az végig háborús-attakos múvi, inkább olyan, mint az Apokalipszis Most. 10/10
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-15, 21:25

Kiccsidzson írta:
danny2008 írta:
Kiccsidzson írta:
Te Danny, aztán az Élien filmek meg voltak e már? Smile Nem viccelek, a Bolygó neve Halál c.-re gondolok, a 3 órás rendezői változatra.

Meg-meg. Laughing
Azóta már a Gyűrűk Ura is. Mondjuk azzal most megfogtál, hogy a rendezőit láttam-e, lehet, hogy csak a simát, hiszen egymás után daráltam le mind a 4-et. Egyik nap 2-t, a következő nap a másik 2-t.

a rendezői az az, amikor a robotágyúk lövik az élient, és általában csak azt látják egy monitoron kb a film közepén, h elfogy hamar a skúló. asszem egyszer van bevágva pár másodpercre egy sorozattól remegő élien.
meg a film elején is láthatod, h spoiler a telepesek brahiból ráhúzzák a fejükre az élientojást aszt azzal parádéznak.

Éljenből tavaly decemberben megpróbáltam megnézni a harmadik részt, az uccsó húsz perc azóta várat magára. Biztos az Isolation játék okozta idegrohamok miatt utáltam meg a kedves kis xenomorfokat.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-15, 21:22

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
danny2008 írta:
Tegnap este csekkoltam az enkórt, hogy mik is azok, amiket a távollétemben felraktak és érdekel. Nos 23 nap miatt, pont ugyanennyi filmet kellett elindítanom, szal 23 filmet téptem le éjjel. Cool

Az szép Smile

Erre ma még rádobtam a Holnapoliszt, most jött frissen, szedje aki nem látta. Bár Disney és Clooney együtt kicsit fura, de egy esély megkap a múvi.
Mondjuk már most fel kell készülni decemberre, hogy mielőtt feljönne a vásznon a klasszikus Star Wars főcímzene, előtte még be kell nyelni egy Disney logót/feliratot. What a Face

ha szenvedni akarsz a Felhőatlaszt nézd meg.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-15, 21:21

danny2008 írta:
Kiccsidzson írta:
Te Danny, aztán az Élien filmek meg voltak e már? Smile Nem viccelek, a Bolygó neve Halál c.-re gondolok, a 3 órás rendezői változatra.

Meg-meg. Laughing
Azóta már a Gyűrűk Ura is. Mondjuk azzal most megfogtál, hogy a rendezőit láttam-e, lehet, hogy csak a simát, hiszen egymás után daráltam le mind a 4-et. Egyik nap 2-t, a következő nap a másik 2-t.

a rendezői az az, amikor a robotágyúk lövik az élient, és általában csak azt látják egy monitoron kb a film közepén, h elfogy hamar a skúló. asszem egyszer van bevágva pár másodpercre egy sorozattól remegő élien.
meg a film elején is láthatod, h spoiler a telepesek brahiból ráhúzzák a fejükre az élientojást aszt azzal parádéznak.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-15, 20:51

Kiccsidzson írta:
Te Danny, aztán az Élien filmek meg voltak e már? Smile Nem viccelek, a Bolygó neve Halál c.-re gondolok, a 3 órás rendezői változatra.

Meg-meg. Laughing
Azóta már a Gyűrűk Ura is. Mondjuk azzal most megfogtál, hogy a rendezőit láttam-e, lehet, hogy csak a simát, hiszen egymás után daráltam le mind a 4-et. Egyik nap 2-t, a következő nap a másik 2-t.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-15, 20:48

Johnny1 írta:
danny2008 írta:
Tegnap este csekkoltam az enkórt, hogy mik is azok, amiket a távollétemben felraktak és érdekel. Nos 23 nap miatt, pont ugyanennyi filmet kellett elindítanom, szal 23 filmet téptem le éjjel. Cool

Az szép Smile

Erre ma még rádobtam a Holnapoliszt, most jött frissen, szedje aki nem látta. Bár Disney és Clooney együtt kicsit fura, de egy esély megkap a múvi.
Mondjuk már most fel kell készülni decemberre, hogy mielőtt feljönne a vásznon a klasszikus Star Wars főcímzene, előtte még be kell nyelni egy Disney logót/feliratot. What a Face
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-15, 20:32

Hős hatos valóban zsír, dedós, 6os korhatáros, de nekem is az év filmje volt.

Szárnyas fejvadász egy gány sz*r lett, amit nagyon sajnálok.

127 órát terveztem megnézni, de ebben spoiler rágja le a faszi a karját, nem? arra meg nem vagyok kíváncsi.

Mementó fasza, Kerri en mossz miatt leginkább

Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2015-10-15, 20:28

Te Danny, aztán az Élien filmek meg voltak e már? Smile Nem viccelek, a Bolygó neve Halál c.-re gondolok, a 3 órás rendezői változatra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit láttál legutóbb?
Vissza az elejére 
1 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: