Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit láttál legutóbb?

Go down 
+4
Zioncsabi
Johnny1
Bodo
bundas01
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-10-15, 15:19

danny2008 írta:
Tegnap este csekkoltam az enkórt, hogy mik is azok, amiket a távollétemben felraktak és érdekel. Nos 23 nap miatt, pont ugyanennyi filmet kellett elindítanom, szal 23 filmet téptem le éjjel. Cool

Az szép Smile
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-10-14, 14:51

Tegnap este csekkoltam az enkórt, hogy mik is azok, amiket a távollétemben felraktak és érdekel. Nos 23 nap miatt, pont ugyanennyi filmet kellett elindítanom, szal 23 filmet téptem le éjjel. Cool
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-10-14, 13:08

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
Kiccsidzson írta:


Förtelmes főnökök 2

soha nem értettem, miért tetszik ez az embereknek és nekem. de tetszik, sztárparádé, Aniston aki nem öregszik, 9/10

Ez nekem is tetszett, Aniston rulez Smile

Nem is tudom ha ezt láttam. Pedig emlékszem, hogy leszedtem, de nincs a gépen, nem írtam róla, nem ugrik be, hogy láttam. Utánanézek jobban....  
Hova gurult az a kurva Cavinton? Cool

Smile

Szép kis listád van, ebből nekem a Remény Rabjai/Oldboy, Blade Runner a top 3.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-10-13, 21:57

Mielőtt bementem volna, már néztem itthon is pár filmet, vittem magamtól be újranézőst, illetve bent olyanokat néztem, amit a melótárs ajánlott szerinte nagydobások. Ajánlott párat, aztán kiderült, hogy 25-öt nem is láttam még...

Ezeket még itthon:

A Stonehearst Elmegyógyintézet / Eliza Graves / Stonehearst Asylum
Magyar címe ugyan kettő is van neki, feleslegesen. Egész jó kis sztorit kaptunk, nekem tetszett, Ben Kingsley-t amúgy is komálom, Kate Beckinsale-t meg pláne, no meg az elmegyógyintézetes légkört is. 8/10

Hamupipőke / Cinderella
Az új verza. Na hát itt most lehet ratyizni, meg megkövezni, de ez a feldolgozás nekem annyira tetszett, olyan bájos és szép film lett, hogy 2x is megnéztem. Számomra fullos volt, természetesen a maga, meséket megfilmesítő kategóriában. 10/10

Hős6os / Big Hero 6
Az év legjobb animációs meséje számomra, ezt 2x néztem meg. Annyira aranyos és szerethető mind Baymax, mind a történet. Mikor elsőre néztem, még meg is könnyeztem a végét, mikor parancsot ad Baymax, hogy mondja ki: elégedett a szolgáltatással. Na mondom szegény srác a szüleit elvesztette, aztán testvérét, majd most a legjobb barátját. 10/10

Adaline varázslatos élete / The Age of Adaline
Egyszer nézhető, én annyira nem dobtam hátast a múvitól. Okés, hogy eljátszottak azzal, hogy egy csoda folytán nem öregszik a főszereplő spiné, aztán számomra ki is fújt az érdekesség. Még Harrison se dobta fel, pedig miatta szedtem le inkább. 7/10

Fenegyerek / Son of gun
Akció téren nem lett volna ez rossz, no meg börtönös-szabadulós téren se, csak az fiatal takonysrác volt nekem antipatikus. Ewan McGregor viszont jól játszott, faszán adta a karaktert. Ebben a filmben ment a "wonderful Days" track, amit a "Most épp ez szól" topikba linkeltem. 7/10

Ezeket már bent néztem, saját, újranézős:

A remény rabjai /The Shawshank Redemption
Újranézés, természetesen. Sok mindent erről nincs mit mondani, értelmetlen lenne. Örök fullos. 10/10

Halálsoron / The Green Mile
Ez is újranézős, ugyanaz mint a Remény rabjai. Ezeket időnként muszáj megnézni. 10/10

Erőszakik / In Bruges
Újra. Csípem ezt a filmet, még mindig. 9/10

Guardista / The Guard
Újra. Csakúgy, mint az Erőszakik. 10/10

K-PAX - A belső bolygó / K-PAX
Ez is újranézős, de ezt még akkor láttam, mikor kijött, egyszer, és az nem ma volt. De mind a mai napig fasza, ez a Kevin Spacey ebben is jól szerepel, bírom a manuszt. Alapfilm ez is. 10/10

Melótárs féle filmek...

Dühöngő bika / Raging Bull
Na ezt viszont még nem láttam, azért is pótoltam, mert De Niro, meg mert Scorsese. Nagyon jó film, De Niro és Pesci alakítása pöpec volt, megérdemelten vittek el ezért anno mindent, BAFTA-Golden Globe-Oscar díjakat. De Niro jól kiszálkásította magát, aztán a végére jól elhízott, felhízlaltan nekem Michael Madsen hasonlított. Very Happy 10/10

A vörös sárkány / Red Dragon
Hannibal azon része, ami eddig kimaradt. Illetve a végét anno valahol vmelyik csatornán elcsíptem, mert az beugrott, hogy azt láttam. Szerintem egy teljesen korrekt epizód volt ez, semmivel se volt gyengébb számomra, mint a "Bárányok" vagy a "Hannibal". Viszont ezt a Philip Seymour csávót ha meglátom rosszul vagyok. 9/10

Oldboy
Egy dél-koreai mű, mely egy 15 éven keresztül fogvatartott családapáról szól, akit miután "kiengednek", elkezd  nyomozni, hogy ki és miért tartotta fogva, Fasza keleti thriller, igaz a vége bizarr, beteges. 8/10

Szárnyas fejvadász / Blade Runner
Ridley Scott '82-es filmje ugyebár. Sci-fi buziként nem is tudom, hogy ez eddig hogyan maradhatott ki nálam. Figyelembe véve, hogy mikor készült a film, hogy ahhoz képest egy milyen jövőképet tettek elénk, a film alatt végig Vangelis zenével társítva, zseniális és lenyűgöző egyszerre. És ehhez még jön ugye, hogy Philip K.Dick műve plusz, még van Harrison Ford-unk is, de itt még Rutger Hauer-en is ledöbbentem pozitív értelemben. 10/10

127 óra / 127 Hours
Nem semmi, amit ez a hegymászó átélt, mivel ugye igaz történetről van szó. Ha az ember belegondol abba ilyenkor, hogyha ő lett volna ott, vajon megmerte volna csinálni ugyanezt, vagy akár már hamarabb, vagy sose, és akkor ott marad örökre. A film nálam 8-as, de mivel valós, +1. 9/10


Mongol
Bodrov trilógiának első része, egy 2007-es alkotás, mely a XII században játszódik, Dzsingisz Kán-ról szól. Egy igazán jó film, szép tájakon. Megérte megnézni. 8/10

Imposztor / Impostor
2001-es sci-fi, Philip K.Dick regénye alapján. A főszereplő Gary Sinise, aki számomra közömbös, olyan nulla, se nem pozitív, de nem is taszít, nem mint mondjuk Jim Carrey akit élből kerülök, valahogy olyan semmilyen a pali, lehet ez azért van mert nagy alakítást még nem láttam tőle, meg azért mert olyan sunyi arca van. Egy filmben tetszett az alkítása és a szerepe, az a "Váltságdíj" volt Mel Gibson-nal. Ez a szerep viszont szintén jól állt neki, volt egy szakasz a filmben ugyan, amikor ellaposodott ez az üldözősdi számomra, de a végén lévő csavar, ami fasza volt, dobott rá +1 pontot. 8/10

Taxisofőr / Taxi Driver
Még egy Scorsese - De Niro közös alkotás, '76-ból. De Niro mint leszerelt vietnámi háborús katona, aki nem bírja feldolgozni a háború borzalmait, éjjeli taxisofőrnek áll, majd kezd egyre jobban bekattanni. Őszinte leszek, nem volt rossz film, de a borító, amin punk frizurával De Niro, és a sztorit előre elolvasva, valahogy keményebb, másabb filmre számítottam. Jó volt, de én hiányoltam azon képkockákat, amitől De Niro olyan lett amilyen, ami hatással volt az ő személyiségének megváltozására, mert hogy "Vietnam", oké, de nekem önmagában kevés. 8/10

Memento
2000-es thriller, a Nolan testvérek keze munkája, és Guy Pearce szerintem zseniális főszereplésével, aki jól tolta az "amnéziást" aki keresi felesége gyilkosát. Maga a film azért is tetszett, mert jó volt a fekete-fehér részek, illetve az, hogy ugrált az idő visszafele, olyan "Ponyvaregény" féleképpen hatott, ami szintén bejön. 9/10

Ó, testvér, merre visz az utad? / O Brother, Where Art Thou?
Ez meg a Coen fivérek 2000-es kalandfilmje, amiben George Clooney a főszereplő, és Golden Globe-ot kapott érte, szerintem jogosan, mert iszonyat jól játszott. És filmben lévő zene is ott van a szeren. Én jól szórakoztam rajta. 9/10
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-10-13, 21:51

Johnny1 írta:
Kiccsidzson írta:


Förtelmes főnökök 2

soha nem értettem, miért tetszik ez az embereknek és nekem. de tetszik, sztárparádé, Aniston aki nem öregszik, 9/10

Ez nekem is tetszett, Aniston rulez Smile

Nem is tudom ha ezt láttam. Pedig emlékszem, hogy leszedtem, de nincs a gépen, nem írtam róla, nem ugrik be, hogy láttam. Utánanézek jobban....
Hova gurult az a kurva Cavinton? Cool
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-10-13, 11:59

Kiccsidzson írta:


Förtelmes főnökök 2

soha nem értettem, miért tetszik ez az embereknek és nekem. de tetszik, sztárparádé, Aniston aki nem öregszik, 9/10

Ez nekem is tetszett, Aniston rulez Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-10-13, 11:58

Balthier írta:
The Martian

Ugy ultem vegig a filmet, hogy azt hittem, Marky Mark a foszereplo, lol. Amugy jo kis film, vegre Ridley osszehozta. Ja, egy reszet Pesten forgattak, pl. a MUPA volt a kinai urkozpont.

Könyvben is fasza volt.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-10-11, 12:52

A kém

Statamnak mennyivel jobban áll az idióta.komikus szerep mint a drámai. magyar film, akció a Balatonnál, tiszta Ötvös Csöpi. 9/10, egy pont levonás a sok f*sz és a sok altesti poén miatt

Förtelmes főnökök 2

soha nem értettem, miért tetszik ez az embereknek és nekem. de tetszik, sztárparádé, Aniston aki nem öregszik, 9/10
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-10-11, 12:50

Balthier írta:
The Martian

Ugy ultem vegig a filmet, hogy azt hittem, Marky Mark a foszereplo, lol. Amugy jo kis film, vegre Ridley osszehozta. Ja, egy reszet Pesten forgattak, pl. a MUPA volt a kinai urkozpont.

meg a bálnában is forgattak.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-10-11, 10:11

The Martian

Ugy ultem vegig a filmet, hogy azt hittem, Marky Mark a foszereplo, lol. Amugy jo kis film, vegre Ridley osszehozta. Ja, egy reszet Pesten forgattak, pl. a MUPA volt a kinai urkozpont.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-10-08, 13:31

Balthier írta:
Kiccsidzson írta:


Terminátor genisys 8/10 nem értem, miért szarozzák annyira, svarci jó, és hát a boss sem rosszabb mint a 3. részben a macanátor akinek sokadik fegyverként a habverő jön elő a kezéből



Azért, mert szinte mindenben kibaszott szar, egyedül talán Swarci a jó benne, meg azok a részek, amik az elő részt utánozzák le. A Targérien csaj papázása full gáz volt, ahogy az előre kiszámítható csavar is (plusz olyan logikai gyöksziségek, hogy SPOIIIIIIIIIIIIIIIIIIIILLER miért pont egy kicsivel az új Skynet debütálása előtt érkeznek meg a jövőben, miért nem hetekkel előre, hogy több idejük legyen kicsinálni).
Nekem az újkori Terminátorok közül csak a sorozat jött be, ha ahhoz volt egy kis türelmed (az első részek elég döcögősek), akkor nagyon jó szorakozás volt.

A sorozat az nekem is tetszett, bár a második évadban a közepét simán át lehet ugrani Smile
Ez az új film nálam elment szódával, moziban egyszer jó volt.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-10-07, 19:50

Kiccsidzson írta:


Terminátor genisys 8/10 nem értem, miért szarozzák annyira, svarci jó, és hát a boss sem rosszabb mint a 3. részben a macanátor akinek sokadik fegyverként a habverő jön elő a kezéből



Azért, mert szinte mindenben kibaszott szar, egyedül talán Swarci a jó benne, meg azok a részek, amik az elő részt utánozzák le. A Targérien csaj papázása full gáz volt, ahogy az előre kiszámítható csavar is (plusz olyan logikai gyöksziségek, hogy SPOIIIIIIIIIIIIIIIIIIIILLER miért pont egy kicsivel az új Skynet debütálása előtt érkeznek meg a jövőben, miért nem hetekkel előre, hogy több idejük legyen kicsinálni).
Nekem az újkori Terminátorok közül csak a sorozat jött be, ha ahhoz volt egy kis türelmed (az első részek elég döcögősek), akkor nagyon jó szorakozás volt.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-10-07, 17:59

Jack, az óriásölő 10/10

Csillagjainkban a hiba 10/10

Terminátor genisys 8/10 nem értem, miért szarozzák annyira, svarci jó, és hát a boss sem rosszabb mint a 3. részben a macanátor akinek sokadik fegyverként a habverő jön elő a kezéből

Spíler 8/10

Felhőatlasz 1/10, azért ekkora hülye nem vagyok, h végignézzem



Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-10-06, 12:00

Bodo írta:
Kiccsidzson írta:
elkezdtem nézni a Felhőatlaszt. 10 perc lement, és még élek!

De már nem! No

de, még mindig. trükközök, 10 perces adagokban tolom majd, mintha sorozatot néznék.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-10-06, 10:25

Kiccsidzson írta:
elkezdtem nézni a Felhőatlaszt. 10 perc lement, és még élek!

De már nem! No
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-10-05, 21:44

elkezdtem nézni a Felhőatlaszt. 10 perc lement, és még élek!
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-10-03, 18:46

jurawörld valóban gáz, de ha jobban bele gondolok, ebben ennyi van, és sem tudtam volna jobbra gyártani. igaza van Bodónak, lerágott csont ez.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-10-02, 19:51

Bod: a Jurassic kajak gáz film. Tán még a harmadik is jobb nála.

Tegnap megnéztük az Insidous 3-at. Érdekes, hogy mennyire nem tudom eldönteni, hogyan állok ezzel a sorozattal. Az elsőt anno tán utáltam, de már nem sokra emlékszem belőle, és újra kéne nézni. A második jó volt, ez a legújabb meg közepeske, de olyan kurva hangos jump scare-k voltak benne, hogy párszor kajak felugrottam.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-09-29, 14:25

Én még élvezkededek ezzel a 3D-vel. Nekem kajak bejön. Néztem ezt a jurasic worldöt, amiben nekem csak a 3D volt az élmény. Nagyon lerágott csont már ez. Ezt is inkább hagyni kéne már.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-09-24, 08:02

Balthier írta:
Vikend

Retro moziban neztuk, 4en voltunk a teremben. Sztem amugy tenyleg jo thriller, csak tulirtak es a vege eleg wtf lett. Kicsit skandinav krimis feeling. Ha pontoznom kene, 8at adnek, foleg amiatt, hogy magyar.

Erről is hallottam hideget-meleget, de mivel nem sok magyar thriller van a piacon, szerintem adok neki egy esélyt majd.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-09-22, 22:40

Dzsoni: jaja
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-09-22, 22:11

Balthier írta:
Vikend

Retro moziban neztuk, 4en voltunk a teremben. Sztem amugy tenyleg jo thriller, csak tulirtak es a vege eleg wtf lett. Kicsit skandinav krimis feeling. Ha pontoznom kene, 8at adnek, foleg amiatt, hogy magyar.

ez az amelyikben Grillusz Dorka puskával rohangál?
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-09-22, 21:50

Vikend

Retro moziban neztuk, 4en voltunk a teremben. Sztem amugy tenyleg jo thriller, csak tulirtak es a vege eleg wtf lett. Kicsit skandinav krimis feeling. Ha pontoznom kene, 8at adnek, foleg amiatt, hogy magyar.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-09-21, 09:53

Everest imax 3d

a hegymászók (spoiler) felmennek a hegyre oszt megfagynak, kb ennyi. baromi unalmas film, én is csak azért néztem meg, mert pesten jártam, meg szép emlékeim voltak az imaxről. nem történik benne semmi, dög unalom az egész, közepébe bele is aludtam, igaz baromi fáradt voltam.
na, meg a sok kavar a szemüvegekkel, h most elemes a szemüveg azt mi adjuk, most 300 ft-os gagyi azt hozd ha van, ha nincs, vedd meg, otthon meg már van 6 szemüvegem..

és bár azt mondtam, h az imax csodát tesz, a szarból is várat épít, hát mégsem, és ezzel számomra elestek a 3D utolsó bástyái is.

marad a 2d, az új bondot várom, a SW sztem nagy csalódás lesz.

--------------

Lego kaland

bár darabos és gyerekes, azért nem annyira gáz mint az összes legó játék amit 20 perc után otthagy az ember. 6/10
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-09-16, 18:36

Statamtól legutóbb a Jokert láttam, ami egy Kolibri kódra hajazó "művészfilm" akart lenni, elnyújtott bevezetővel és kevés bunyóval. ezt a vonalat sztem nem kéne erőltetni mert az emberek foga nem fog magától kiverődni.
6/10




Automata

Banderas 100 perces vergődése, gagyi, béna robotokkal, hülye mondanivalóval, nulla akcióval, egy viszonylag elfogadható scifi világban. 2/10
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-09-16, 13:52

Poltergeist

hát ez valami eszméletlen szar volt. az uccsó percekben le is állt a popcorn time, de nem nagyon izgat, hogy folytassam...

Spy

ezt forgatták Pesten meg a Balatonon. Voltak benne jó poénok, de túlságosan elnyújtott, és utálom a főszereplő csajt, mert mindig ezt a "dagadt és poénos vagyok" stílust hozza minden egyes kurva filmjében, ami nagyon fárasztó. Jason Stathamet is sikerült nagyon antipatikusra venni.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-09-16, 07:27

Kiccsidzson írta:
Rontó Ralph - az a videójátékos izé

annak idején nekiálltam, de annyira gagyinak tűntek az első poénok, h ott is hagytam.

tegnap végignéztem, évezred filmje 10/10


Szerintem is jó kis film volt, az utóbbi idők egyik legjobb animációs cucca.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-09-15, 20:59

Rontó Ralph - az a videójátékos izé

annak idején nekiálltam, de annyira gagyinak tűntek az első poénok, h ott is hagytam.

tegnap végignéztem, évezred filmje 10/10

Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-09-07, 08:53

Kiccsidzson írta:
annyi sz*rt láttam, h mérgezésem van. de amit ajánlok: Testépítés feketén fehéren, vmi Bódi nevű faszi dokufilmje, tök jó fej gyúrósokkal (Bohos Kornél, pl), jó szöveggel, jól felépítve az egész. kb mint a 75-ös Schwarci féle Vaspumpálók. véletlenül akadtam rá a tyúbon, mondom, belenézek, hát nem megnéztem az egész 2 órát. nézeti magát na, sőt utána még rákerestem az  aprólék 40 perces filmjeire is a rendezőnek.

tök őszinte film amúgy, szerek, vízhajtózás rendesen, és a film végén felsorolva azok az amerikai sztár gyúrósok, kiknek a cikkeit, képeit láttam a 90-es évek bádi magazinjaiban, és akik közül sokan már 40 50 éves korukra halottak.

Ez érdekesnek tűnik, csak időm nem lesz rá Smile
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2015-09-06, 17:44

annyi sz*rt láttam, h mérgezésem van. de amit ajánlok: Testépítés feketén fehéren, vmi Bódi nevű faszi dokufilmje, tök jó fej gyúrósokkal (Bohos Kornél, pl), jó szöveggel, jól felépítve az egész. kb mint a 75-ös Schwarci féle Vaspumpálók. véletlenül akadtam rá a tyúbon, mondom, belenézek, hát nem megnéztem az egész 2 órát. nézeti magát na, sőt utána még rákerestem az aprólék 40 perces filmjeire is a rendezőnek.

tök őszinte film amúgy, szerek, vízhajtózás rendesen, és a film végén felsorolva azok az amerikai sztár gyúrósok, kiknek a cikkeit, képeit láttam a 90-es évek bádi magazinjaiban, és akik közül sokan már 40 50 éves korukra halottak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit láttál legutóbb?
Vissza az elejére 
2 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: