Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit láttál legutóbb?

Go down 
+4
Zioncsabi
Johnny1
Bodo
bundas01
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34
SzerzőÜzenet
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 34 Empty
TémanyitásTárgy: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 34 Icon_minitime2014-04-18, 21:35

A kiütés / Grudge Match

Na tegnap meglestem Rocky Balboa és a Dühöngő Bika öregfiúk meccsét. Igaz nem őket alakítják persze, hanem két régi bajnokot, akik öklöztek egymás ellen kétszer is, egyszer az egyik, egyszer meg másik nyert anno. 30 év után úgy hozza az élet, hogy bunyóznak még egyet, eldöntve, hogy ki a jobb. Elkezdődik a felkészülés, melyben van egy kis poén is, kisebb akció a bunyó miatt, kisebb dráma a De Niro féle apa-fiú kapcsolat révén (ami tetszett), szóval mindenből tartalmazott nyomokban valamennyit. De vígjátékra ne számítsatok, aminek jelölve van, mert nem az eljétől a végéig vannak benne poénok. Sőt, bevallom a film első harmada kicsit lapos volt, erőltetett, de aztán elkezdődnek az edzések és szerencsére "felpörög" a film. Kim Basinger számomra semmit nem változott, jó a plasztikai sebésze ezekszerint, mert nekem ugyanilyen volt a Marslakó a mosthámban is külsőre, igaz én sose bírtam. A végén meg jön a meccs, villannak a nyugger-felsőtestek, ami hogy árt-e a filmnek (vagy a róluk eddig felépült imidzsnek) nemtudom, lehet jobb lett volna Kim felsőtestét berakni, hátha a granny-sztájlt kedvelők rákapnak. A menedzser szövege helyenként gyengusz volt, erőltetett, de végén van egy jó poén is, két saját magát alakító boxolóval, nem lövöm le kik azok. Összeségében inkább kellemes a film, mint jó. A kamera/kép majdnem egész végig olyan minimális mozgásban van, mintha homemade video lenne, ez engem zavart bevallom, nemtudom minek kellett ez a stílus, és miért nem fixkamerákat alkalmaztak. 7/10
Vissza az elejére Go down
 
Mit láttál legutóbb?
Vissza az elejére 
34 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34
 Similar topics
-
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: