Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit láttál legutóbb?

Go down 
+4
Zioncsabi
Johnny1
Bodo
bundas01
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-05-09, 17:56

A Wall Street farkasa / The Wolf of Wall Street
Nagyon a sztoriról nincs mit írni, hiszen úgy vettem ki, hogy itt már mindenki látta. Nekem tetszett, igaz egynek, mégegyszer nem ülnék neki, vagy nem mostanában, és ezért az elnyújtott játékidő a felelős. Okés, hogy "mindent" be akartak mutatni részletesen, de ezt, ennyire nem kellet volna elhúzni, hiszen a kevesebb néha több. Én még párszor keményen röhögtem rajta, amilyen fejeket vágtak a tablettáktól, no meg partik, a Las Vegas-i legénybúcsú is ott volt/lehetett.  Cool Összeségében én mint filmre 7-est adnék, de nem megyek el amellett, hogy DiCaprio milyen jól alakította a kész/félkész csávót, illetve a valós történeten, ami 1-1pont még. Szóval nálam 9/10

Már ez is probléma? / Pas de probleme!
Egy '75-ös francia vígjáték, amit még nem láttam, és a szo-szo egész jó pontszámok miatt úgy gondoltam pótolom, mert a francia vígjátékok azért nem rosszak. Nos én nemtudom itt ki látta, de ez számomra minden volt csak nem vígjáték, szanaszét untam magam rajta, alig vártam, hogy vége legyen, egy értelmetlen hülye filmnek néz ki. Kész kínszenvedés volt az egész. 0/10
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-05-09, 17:43

Bodo írta:
danny2008 írta:
Nahát felcseréltem őket, mert a Wall Street már hosszú lett volna tegnapra...

12 év rabszolgaság / 12 Years a Slave
8/10

Igen, ezt jól tetted, a WF 3 óra bazmeg!!

A 12 évet meg szerintem holnap megnézem.

Na milyen vót???  Rolling Eyes 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-05-08, 07:43

Bodo írta:
Johnny1 írta:
Tegnap végre megnéztem az Isteni műszakot.
aki szereti a magyar fekete humort.
JMDB: 9/10

Hmmmmm.... én szeretem, de ezt nem bírtam valahogy, de sehogy sem.
De úgy látszik a hiba az én készülékemben van.

Nem biztos, páromnak sem jött be.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-05-07, 20:05

danny2008 írta:
Nahát felcseréltem őket, mert a Wall Street már hosszú lett volna tegnapra...

12 év rabszolgaság / 12 Years a Slave
8/10

Igen, ezt jól tetted, a WF 3 óra bazmeg!!

A 12 évet meg szerintem holnap megnézem.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-05-07, 20:04

Johnny1 írta:
Tegnap végre megnéztem az Isteni műszakot.
aki szereti a magyar fekete humort.
JMDB: 9/10

Hmmmmm.... én szeretem, de ezt nem bírtam valahogy, de sehogy sem.
De úgy látszik a hiba az én készülékemben van.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-05-07, 14:29

Nahát felcseréltem őket, mert a Wall Street már hosszú lett volna tegnapra...

12 év rabszolgaság / 12 Years a Slave
Nos, hogy maradjunk a "légterelőmentességnél", a lényeg, hogy a feka Solomon Northup-ot, aki hegedűművész New York-ban, egy napon elkábítják, majd eladják rabszolgának. A film ennek a valós történetek, illetve a főszereplő kiadott könyve alapján készült, és ezt a 12 év szenvedést és a szabadulás reményét mutatja be.
Őszintén megvallom, tegnap mielőtt leszedtem volna, néztem, hogy mennyi díjat zsebelt be. De a díjak és a hájp engem csak addig vagy annyiban foglalkoztat, hogy leszedjem-e, de a film megítélésében nekem már egyik sem ad sem pluszt, sem mínuszt. És ezzel a filmmel úgy voltam, hogy okés, hogy van benne (végre a végére volt) egy igazi korbácsolós jelenet, illetve érezhető a film mélysége, drámája, de valahogy láttam már jobb rabszolgás filmet is Anthony Hopkins-szal, vagy Denzel Washington-nal. Itt hiába van megjelölve harmadik főszereplőnek Brad Pitt, mert összeadva a film vége felé a jelenetei időtartamát, szerintem max 6 perc összesen. Összeségében 7+1-es, ugye a +1, a valós történet alapja miatt, de anélkül egy "sima" 7-es film lenne. Nálam. 8/10
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-05-07, 07:51

Tegnap végre megnéztem az Isteni műszakot.
Féltem tőle, aztán pozitív csalódás lett.
Nekem nagyon bejött a 90-es évek eleje setting, az abszurd-fekete humor, a színészek is jól játszottak, a történet is rendben volt, nomeg Stork Natasa és az ő kék kis szemecskéi Smile
összességében ajánlom mindenkinek, aki szereti a magyar fekete humort.
JMDB: 9/10
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-05-06, 22:57

12 év rabszolgaság a kölcsönzőben! Hajrá.  Cool 
Én ezt majd holnap, ma a Wall Street jön majd...  Wink 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-05-06, 21:58

Mostanában nem futottam valami nagy durranásokba én sem.  Neutral 

Pókerpárbaj / Deal
Egy 2008-as film, nem vígjáték, ahogy feltüntették, Burt Reynolds-szal a főszerepben. Az öreg Burt már 20 éve nem pókerezett, eltiltotta az asszony minekután nem hogy mindent eljátszott anno, de még kemény tartozásokba is verte magukat. De most egy fiatal srácban tehetséget lát, és mestere lesz, ő lesz srác Obivan-ja, aki felkészíti a tornákra. Aztán összeakaszkodnak, majd mindketten indulnak a bajnokságon. Nem nagy eresztés, még egy pillanatra beleéltem magam, hogy felteszem táblára a Zynga Texas Hold' em-et, amivel anno sokat toltam facsén, de mára ellaposodott ez az érzés. 5/10

Olsen banda előkelő körökben / Olsen-banden pa de bonede gulve
Ez egy dán animációs mese volt, amit az Olsen-banda sorozatfilm alapján csináltak, hogy őszinte legyek amit én nem is vágtam, hogy voltak ilyen filmek. Szal a lényeg, hogy Olsenék ellopják Andersen tollát, amivel anno a meséit írta, és ezt a tollat más is megkaparintaná. Tehát eme toll megszerzése körül forog a mese. Őszinte leszek dán mese lévén, hiszen eddig ilyen nemzetiségű mesébe nem futottam még, egész kellemes mese volt. 8/10

Könnyed erkölcsök / Easy Virtue
Angol vígjáték 2008-ból, de annyira volt vígjáték, hogy egyetlen arcizmom se mozdult meg egész film alatt, max az uccsó 10 percben. Annyira se jött be, hogy többet írjak róla max a Bömös benne ( [You must be registered and logged in to see this link.] ) 3/10

Az elektromos ködben / In the Electric Mist
Egy 2008-as film, az öreg Tommy Lee Jones-szal a főszerepben, aki nyomozót alakít, aki brutálisan meggyilkolt prostik gyilkosát keresi. Nahát Tommy-nak is volt már jobb filmje mint ez, egynek elmegy, de annak se nagy eresztés. 6/10
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-05-05, 21:48

Balthier írta:
danny2008 írta:
A Prisoners az tényleg jó volt.
Ahogy látom a listád, átlagpontszám alapján 6 alá nem adod te sem, ugyanakkor ettől függgetlenül is belefut az ember gyatra gané filmekbe.
Tényleg milyen volt a DiCaprio-s Wall Street? Mert visszamentem most 8 oldalt, és amilyen sorrendben arrafele írtál filmekről, pont azt kihagytad.
Én csak most szedtem le, mert Wallace kirakta a facséra, onnan jutott eszembe...

Nekem rohadtul nem jött be; de az is lehet, hogy rossz hangulatban néztem, és azért. Túlnyújtották azt is, mint a rétestésztát, emlékeim szerint jóval több volt mint kétórás. Azokat meg általában csak részekben nézem.

A modern horroroknál van amúgy most egy olyan problémám, hogy már eljutottam arra a szintre, hogy az öt és hat pontos filmek között döntök, hogy melyiket nézzem, mert már bepótoltam a "legjobb-leghíresebb" kategóriát (pl. Dawn of the Dead).

Bodonak és Wallinak bejött, neked viszont nem. Na akkor ma-holnap meglesem mostmár én is, kíváncsi vagyok milyen, mert ezekszerint nem mindenkinél nyerő.
Ha hosszú még nem gond, csak ne menjen át unalomba. Mondjuk nálam már nem 0-ról indul, mert nálam +1 pont jár a valós történetekért, szal ez 1-ről startol.  Wink 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-05-05, 07:45

Dragon Age: Dawn of the Seeker
Egy japó CG film a játék alapján. Érdekes, hogy a karakterek cell-shaded technikával készültek, minden más meg csilli-villi CG. Látvány fasza, különösen a sárkányok néznek ki állatul, a történet nem annyira. De csak 5 Euro volt blu-ray-en Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-05-04, 22:44

danny2008 írta:
A Prisoners az tényleg jó volt.
Ahogy látom a listád, átlagpontszám alapján 6 alá nem adod te sem, ugyanakkor ettől függgetlenül is belefut az ember gyatra gané filmekbe.
Tényleg milyen volt a DiCaprio-s Wall Street? Mert visszamentem most 8 oldalt, és amilyen sorrendben arrafele írtál filmekről, pont azt kihagytad.
Én csak most szedtem le, mert Wallace kirakta a facséra, onnan jutott eszembe...

Nekem rohadtul nem jött be; de az is lehet, hogy rossz hangulatban néztem, és azért. Túlnyújtották azt is, mint a rétestésztát, emlékeim szerint jóval több volt mint kétórás. Azokat meg általában csak részekben nézem.

A modern horroroknál van amúgy most egy olyan problémám, hogy már eljutottam arra a szintre, hogy az öt és hat pontos filmek között döntök, hogy melyiket nézzem, mert már bepótoltam a "legjobb-leghíresebb" kategóriát (pl. Dawn of the Dead).
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-05-04, 20:56

danny2008 írta:

Skacok ti néztek filmet???  Shocked 

Én napi egy esti matinét mindig beiktatok, mer kell!!
Csak nem mind említésre méltó.
Mint pl. az isteni műszak, nem is bírtam végignézni.
Ami tetszett és mostanában néztem:
A wall street farkasa. Annak tükrében, hogy igaz történet alapján készült ez is, hihetetlen!!

Meg az a Stallonés Deniros boxolós vígjáték sem volt rossz, elröhögcséltünk rajta.

Generation iron(ez réteg fim, mert gyúrós, a pumping iron folytatása) egy generációval hamarabb készült volna, jobban komáztam volna. Tehát ha nem Kai Greene és Phil Heath és Wolf meg a többiek, hanem Roni Cole, meg Jay Cuttler idejében játszódott volna. Nagyon sajnáltam, hogy nem is voltak benne szinte ezek az ikonok. De azért így is tetszett. Furi kis csávó ez a Kai. De hogy ez a Phil Heath meg milyen genetika?! Hihetetlen adottságai vannak, szerintem darabig marad ő a Mr. O.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-05-04, 20:02

Balthier írta:
Prisoners

Tetszett, volt súlya a filmnek, és mocsok depresszív hangulatot is áraszt.

Ezen kívül volt pár spanyol meg francia horror, nagy részük abszolút untatott. Címeket fejből nem tudok, de itt van a listám az idei megnézett filmekhez, az utolsók közt vannak:

[You must be registered and logged in to see this link.]

A Prisoners az tényleg jó volt.
Ahogy látom a listád, átlagpontszám alapján 6 alá nem adod te sem, ugyanakkor ettől függgetlenül is belefut az ember gyatra gané filmekbe.
Tényleg milyen volt a DiCaprio-s Wall Street? Mert visszamentem most 8 oldalt, és amilyen sorrendben arrafele írtál filmekről, pont azt kihagytad.
Én csak most szedtem le, mert Wallace kirakta a facséra, onnan jutott eszembe...
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-05-04, 14:47

Prisoners

Tetszett, volt súlya a filmnek, és mocsok depresszív hangulatot is áraszt.

Ezen kívül volt pár spanyol meg francia horror, nagy részük abszolút untatott. Címeket fejből nem tudok, de itt van a listám az idei megnézett filmekhez, az utolsók közt vannak:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-05-02, 14:43

Nézünk, de utóbbi időkben kevés említésre méltó van.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-05-02, 13:52

danny2008 írta:

Becstelen Brigantyk / Inglourious Basterds
Ahogy az a facsén látható volt, Bundi kedvenc 38perces filmje ez.  Laughing 

Skacok ti néztek filmet???  Shocked 

 Smile 

nem sajna, valahogy nem tud lekötni semmi film. de játék se. kiégtem lehet
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-05-02, 13:27

Korcs szerelmek / Amores perros

Egy mehikói dráma még 2000-ből. A film története igazából három szálon fut végig, egyszer a saját kutyáját viadalokon indító srácról, annak bátyjáról és feleségéről, hármuk kapcsoltáról. Másodszor egy feleségét megcsaló kétgyermekes családapáról, aki az új kapcsolatával kezd új életet. Illetve a harmadik az egy csövi, aki a szekerét tolja az utcákon, mellette a kutyái, aztán kiderül, hogy ez a hajlékony kicsoda-micsoda.
Igazából a film vége felé ez a három történet összefut egy jelenetben, szóval oylan Ponyvaregényesen van megoldva, pöppet gyengébb kiadásban. Rohadt hosszú volt. 5/10

Becstelen Brigantyk / Inglourious Basterds
Ahogy az a facsén látható volt, Bundi kedvenc 38perces filmje ez.  Laughing Nos nem rossz kis nácifilm volt, a skalpolások, eltúlzott lövések bejöttek, de valahogy ez a Tarantino kategoriában is kevés volt valahogy. Megnéztem okés, jó is volt meg nem is, szal középérték egy hangyányit jobb. 6/10

Szikraváros / City of Ember
Egy kellemes mondhatni gyermeteg kalandfilm '08-ból, Bill Murray-vel a főszerepben, bár nem ő tolja a legtöbb időt. A lényege, hogy a föld allatt élnek az emberek, de a generátor szarakszik, és mivel van egy ládika, amit 200 évvel ezelőtt hagytak hátra, akkori tudósok, hogy mi alapján lett felépítve a Szikraváros, és hogyan lehet belőle kijutni. Egyszeri könnyed kaland 5/10


Skacok ti néztek filmet???  Shocked 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-04-25, 18:03

47 Ronin

A film azon 47 volt szamuráj, szóval ronin küzdelmét mutatja be akik bosszút állnak uralkodójuk haláláért, illetve melléjük szegődik Keanu is, a félvér. Nos, többet nem mondanék a filmről, mert "légterelő" lenne, illetve ajánlom mindenkinek. Engem megfogott, nagyon szép taájak, vidékek, hegyek, fennsíkok voltak benne, a jelmezek nagyon tetszettek, a zene is jó volt, megfűszerezve egy kis szerelmi történettel is, jó akciókkal, valamint volt benne fantasy is. Szóval szerintem azoknak is "egynek jó" lesz aki nincs oda a japán történelemért, de aki a kicsit is komázza, netán japófüggő szerintem annak pláne bejön. És valós történetet alapján készült a múvi, amit nem vágtam, hogy volt ilyen, mert bevallom a japán történelemben nem vagyok otthon. Ettől függetlenül ez nálam full, nemtom miért átlag 6,5-öt kap a neten. 10/10

Amennyire tetszik a (jó) fantasy, mostmár pótolnom kellene a Gyűrűk urát...  Rolling Eyes Cool 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-04-25, 07:41

danny2008 írta:
Johnny1 írta:
danny2008 írta:
Johnny1 írta:
Ja, Vándorló palota jó, Mijazakit nagyon bírom, tőle még ajánlom pl. a Chihiro szellemországban, Totoro, Vadon hercegnője.
ZS filmek a legjobbak, másfél órás röhögés :)A "már annyira szar, hogy jó" kategória igenis létezik Smile

Köszi az ajánlásokat. Szerintem le is szedem őket...  Wink 

Szívesen!

Na most el is indítottam őket, gyün lefelé mindhárom...  Cool Wink


Igaz még előttük jön majd, mert az már régóta könyvjelzők között volt, a Földtenger varázslója (Gedo senki). Nemtudom ha láttad már, esetleg vélemény?  Rolling Eyes 

Azt még nem sajnos.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-04-24, 21:53

A komornyik / The Butler
Balthier koma ajánlására csak megnéztem. Végülis nem is rossz, sőt, egy egész jó életrajzi drámamúvit kaptunk, ami foglalkozik a régi észak és dél feka-fehér amcsijával, nekem az az időszak bejön, illetve annak a bemutatása. Egész jó volt Oprah is, Lenny Kravitz-on is meglepődtem, mert ő is helyt állt. Whitaker-nek jól állt a szerep. 7/10

Bennfentes játék / Le capital
Egy francia film, mely a világbank belső üzleteit mutatja be. Valahogy nem ájultam el tőle, pedig nem volt annyira magasröptű a téme, hogy ne értsem. Egynek elment. 5/10
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-04-24, 17:24

Bodo írta:
Silent hill 2

Hááát őőőőőőő.......mint a game fanja, láthattam a 1-2-3. rész szereplőt filmen.
Meg van benne egy pár SHautentik rész, meg véres jelenetke, de amúgy elég langyi sajnos.

Fuh, ezt még azelőtt töltöttem le, hogy kiköltöztem Krakkóba tavaly. A koliban pár hetet laktam, ott két unatkozás közt elindítottam, aztán 10 percig bírtam.
Anno, amikor az elsőt néztem, teljesen SH-szűz voltam, tehát az se nyűgözött le annyira, de így átértékelve az még egy jó játékadaptáció.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-04-24, 16:04

Johnny1 írta:
danny2008 írta:
Johnny1 írta:
Ja, Vándorló palota jó, Mijazakit nagyon bírom, tőle még ajánlom pl. a Chihiro szellemországban, Totoro, Vadon hercegnője.
ZS filmek a legjobbak, másfél órás röhögés :)A "már annyira szar, hogy jó" kategória igenis létezik Smile

Köszi az ajánlásokat. Szerintem le is szedem őket...  Wink 

Szívesen!

Na most el is indítottam őket, gyün lefelé mindhárom...  Cool Wink


Igaz még előttük jön majd, mert az már régóta könyvjelzők között volt, a Földtenger varázslója (Gedo senki). Nemtudom ha láttad már, esetleg vélemény?  Rolling Eyes 
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-04-23, 09:53

Silent hill 2

Hááát őőőőőőő.......mint a game fanja, láthattam a 1-2-3. rész szereplőt filmen.
Meg van benne egy pár SHautentik rész, meg véres jelenetke, de amúgy elég langyi sajnos.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-04-23, 09:41

Johnny1 írta:


Erről jókat olvastam, tervben van, hogy megnézem.

Haveromnak beajánlottam, másnap jön a Viber sms, hogy így kurva anyját az alkotóknak, úgy gratuláció a Nemzeti Filmalapnak. Pár nap múlva beszélgetünk, erre: "hát végül is nem volt rossz.".
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-04-23, 07:45

Hook, a film, Spielberg féle.
Mindenhol lehúzták, pedig nekem pont az tetszett benne, hogy mert újítani a témán. Peter, aki elfelejtette, hogy ő volt peter Pan, zseniális.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-04-22, 19:28

Keanu újabb filmje a 47 Ronin a kölcsönzőben. Mondjuk én ma ezt nem nézem, elég volt belőle tegnap a taichi-ben...  What a Face 
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-04-22, 19:26

Minden odavan / All Is Lost
Nem is pazarlom a klaviatúra sokáig pötyögését erre filmre. Redford új múvija, de úgy látszik ez az újfajta egyszereplős múvik nem nekem valók. Valahogy nem jönnek be, bár nem egyszereplős volt végig, de a Tom Hanks-es Számkivetett c. film anno bejött, az fullos, de ezen szétuntam magam. Ha nem mint filmre kell rátekinteni, hanem mondanivalóra, hogy az ember sose adja fel, oké, megértettem, de mint film akkor kuka számomra, 1 pontot ér a mondanivaló miatt. 1/10

Khumba
Egy kedves aranyos kis dél-afrikai animációs mese, amely egy kölyökzebráról, jobban mondva fél zebra, mivel csak félig csíkos szóval zeb.  Wink Az útját láthatjuk, aki anyja halála után elindul azon az úton amiről anyja mesélt még neki, mely út végén van egy folyó amiben ha megfürdik előjönnek a csíkjai. Vagy mégsem? 7/10

Gladiátorok gyöngye / Gladiatori di Roma
Ez meg egy olasz animációs mese volt, mely egy adoptált fiúról szólt, aki a szerelem kedvéért elindul egy gladiátor tornán. Ez nem annyira nagy durranás mint a Khumba, egynek elment. 5/10

A Tai Chi harcosa / Man of Tai Chi
Keanu Reeves legújabb filmje, amit ő is rendezett. A lényeg, hogy Keanu aki biztonsági cég milliárdos tulaja, illegális bunyókat szervez kínában amiket fizetős online-csatornán élőben közvetítenek.. Aztán szemet szúr egy tai chi-s srácra, akit sikerül rábeszélnie a pénz miatt, hogy harcoljon az ilyen versenyeken. Jól kezdődött, de aztán valahogy ellaposodott, pedig bejöttek a harcok nagyrésze, jó persze, volt benne olyan combó ami csak filmben lehetséges, dehát azt nézi az ember. Közepes 5/10
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-04-22, 09:03

Balthier írta:
Isteni műszak

Szerintem jó - kár, hogy valszeg bukás volt, gondolom a többszáz milliós bevételt közelről sem hozta vissza. Meglepően jól működik benne a fekete (és olykor elég brutális) humor, csak soknak éreztem az unalmas közjátékokat. Mindegy, így is jól szórakoztam rajta.

Erről jókat olvastam, tervben van, hogy megnézem.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2014-04-18, 22:56

Isteni műszak

Szerintem jó - kár, hogy valszeg bukás volt, gondolom a többszáz milliós bevételt közelről sem hozta vissza. Meglepően jól működik benne a fekete (és olykor elég brutális) humor, csak soknak éreztem az unalmas közjátékokat. Mindegy, így is jól szórakoztam rajta.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit láttál legutóbb?
Vissza az elejére 
33 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: