Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit láttál legutóbb?

Go down 
+3
Balthier
Johnny1
Bodo
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-13, 18:40

bundas01 írta:
danny2008 írta:
Cloverfield Lane 10 / 10 Cloverfield Lane
Ennek az első részét nem is láttam, mert ha jól tudom, az ilyen kézikamerás baszás, az olyanoktól meg savat hányok, le se szedem őket. Na ez meg thriller. Oké, lássuk a medvét, történik egy baleset, aztán lent vagyunk, de miért? Mert vki azt mondja? Mert inkább tűnik fogvatartásnak, mint segítségnek. Ha ki akar menni, menjen, hajrá. Miért nem mindegy neki ha ki akar menni a csáje? Rendben, hogy megmentette, de mi az, hogy parancsol evésnél, fenyegetőzik ki hogy viselkedjen. Hát tegye ki a bungiból, ha nem tetszik. Ez nem egy Noé bárkája, hogy van egy fiú-lány, akik újra benépesítik a Földet. Oké, persze pszicho volt a pali. Az egész filmben őszintén John Goodman alakítása, arcmimikái jöttek be, de a többi. És a vége az mi? Molotov koktél olyan ellen ami megfertőzte-kiírtotta a fél lakosságot? Csak Goodman miatt 5/10
nekem bejött a film, a végét meg jól elszpojlerezted Wink

Bocsesz. Úgy voltam vele, vagyis gondoltam, hogy itt már tuti mindenki látta, csak én vagyok lemaradva ennyi filmmel. Rolling Eyes

-------

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-13, 14:43

danny2008 írta:
[

Cloverfield Lane 10 / 10 Cloverfield Lane
Ennek az első részét nem is láttam, mert ha jól tudom, az ilyen kézikamerás baszás, az olyanoktól meg savat hányok, le se szedem őket. Na ez meg thriller. Oké, lássuk a medvét, történik egy baleset, aztán lent vagyunk, de miért? Mert vki azt mondja? Mert inkább tűnik fogvatartásnak, mint segítségnek. Ha ki akar menni, menjen, hajrá. Miért nem mindegy neki ha ki akar menni a csáje? Rendben, hogy megmentette, de mi az, hogy parancsol evésnél, fenyegetőzik ki hogy viselkedjen. Hát tegye ki a bungiból, ha nem tetszik. Ez nem egy Noé bárkája, hogy van egy fiú-lány, akik újra benépesítik a Földet. Oké, persze pszicho volt a pali. Az egész filmben őszintén John Goodman alakítása, arcmimikái jöttek be, de a többi. És a vége az mi? Molotov koktél olyan ellen ami megfertőzte-kiírtotta a fél lakosságot? Csak Goodman miatt 5/10
nekem bejött a film, a végét meg jól elszpojlerezted Wink
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-13, 13:02

Kiccsidzson írta:
Érdekes, a novella elolvasása után az Érkezés film egy méjsztrím hálivúdi cukormáznak tűnik(pedig nem az, és más sebből is vérzik), főleg a vége, ahol ugye fel kellett pörgetni az eseményeket, ahogy az az álomgyár nagy könyvében meg van írva. A novellában ilyesmiről szó sincs. Ennek ellenére katartikus mindkettő, csak máshogy.

Kong-koponya sziget

Joii (vagy B?)szavaival élve: jó kis majmos zúzás. És persze 2 órában 10 karaktert nem lehet kibontani, ne is rójuk fel neki. Ahogy az értelmetlen motivációkat sem. Viszont az oszkár díjas csöcsin jól áll a feszülős trikó, amit a film második órájától lehet bámulni. Amikor nem a majom zúz.
Gojira felkötheti a gatyáját 2020ban mikor összekerül vele.
6/10-nem akkora szar mint amekkorának mondják.

Akkor a könyvben nincs is szó a nő a magánéletéről? Vagy milyen cukormázra gondoltál?

Kong az várós! Cool
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-13, 13:00

Joii írta:
Kiccsidzson írta:
Érki véleményekre kivi leszek.
enyém már itt van valahol.

Gyilkos Páros

enyhén blőd kis feel-good film amit nagyjából a főszereplők visznek. Sam Rockwell nem éppen kedvenc, itt viszont elviselhető volt nem kis részben a szinkronhang csere végett. Anna Kendrick meg valami iszonyat vékony. pszicho-randi.

Azért a végefelé a zöld gumicukornál már feladtam, röhögtem én, hogy ez nem 100 Laughing
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-13, 12:59

Joii írta:
Az utolsó emberig (2016 - Blood Father)

ez egy Mel Gibson muvi ami valamiért volt Cannes-ban viszont amcsi mozikban annyira nem.
ááhhh...nagyon szurkoltam neki de nem lett meg.
az elején még néztem Gibsont mennyit öregedett, mennyire formában van illetve a háttér is adott (lepukkant lakókocsi, alkoholprobléma) vártam majd felfedezni véltem a kiszólásokat az életére és...ennyi. tucatsztori, valamiért Ellen Page-re hajazó kiscsaj, szokásos pszicho gengszerek..bele is aludtam így nem értékelem. ha nincs semmi elvárás lehet egy nézést megér. kb mint az Arnie féle Last Stand.

Tegnap leszedtem én is. Elolvasva a sztorit, én egy olyan Get The Gringo színvonalt várok, vakon. Cool Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-13, 12:57

Rossz anyák / Bad Moms
Új film, Mila Kunis és Christina Applegate a két fő milf ebben a limonádé jellegben. De legalább az ilyen kategóriában a nívósabb közé tartozik. Egész jól el lehetett vele lenni, nem egy átütő világsikerű vígjáték, hanem inkább egy prosztó femina vetélkedő, ki legyen az új SZMK elnök a suliban. Kelly Bundy mindenesetre jól hozta az utálatost, Mila meg hát (meg hát  What a Face ) Mila, na. 7/10

Cloverfield Lane 10 / 10 Cloverfield Lane
Ennek az első részét nem is láttam, mert ha jól tudom, az ilyen kézikamerás baszás, az olyanoktól meg savat hányok, le se szedem őket. Na ez meg thriller. Oké, lássuk a medvét, történik egy baleset, aztán lent vagyunk, de miért? Mert vki azt mondja? Mert inkább tűnik fogvatartásnak, mint segítségnek. Ha ki akar menni, menjen, hajrá. Miért nem mindegy neki ha ki akar menni a csáje? Rendben, hogy megmentette, de mi az, hogy parancsol evésnél, fenyegetőzik ki hogy viselkedjen. Hát tegye ki a bungiból, ha nem tetszik. Ez nem egy Noé bárkája, hogy van egy fiú-lány, akik újra benépesítik a Földet. Oké, persze pszicho volt a pali. Az egész filmben őszintén John Goodman alakítása, arcmimikái jöttek be, de a többi. És a vége az mi? Molotov koktél olyan ellen ami megfertőzte-kiírtotta a fél lakosságot? Csak Goodman miatt 5/10

Az ember, akit Ovénak hívnak / En man som heter Ove
Új svéd fekete komédia, és mivel a skandináv humort annyira nem ismerem, a fekete vonalt meg pláne, így egy próbát gondoltam megér. És bizony megérte. A főszereplő Ove egy 59 idős pali, a felesége nem rég elhunyt, a munkahelyéről lapátra rakják az öregek, a lakóparkban ahol lakik mindenkivel mindenért kötekedik, mert egy igazi magának való zsémbes faszi. Aztán a szomszédba új család költözik, ahol az anyuka folyton otthon van, mivel állapotos, és folyamatosan Ove segítsége kell neki, amitől az öreg bár kivan, de idővel az öreg is megpuhítható. Nagyon kellemes film volt, pláne, hogy a svédektől ilyet, vagy hasonlót nem láttam. A vége is megható lett. 8/10

Snowden
Új életrajzi film, ami egész jól elkezdődött, katonai pályafutás derékba törése, aztán a cybertér, irány hackernek a CIA-nek. Ez még jó is lett volna, de valahogy aztán a film közepe ellaposodott. Aztán jött a tehénfejő arcú Beavatott punci, fasza, már csak te hiányoztál. És mivel Snowden rájön mi az ő munkája, meddig is ér el a keze, vagy inkább hova nem, mert bárhova,  ami valószínű a munkaszerződésében a munkaköri leírásoknál nem volt benne, ettől begőzöl, és kitálal. Egynek jó volt, a hackerezősdit szeretem, de még egyszer nem nézném. A rendezőnek is voltak jobb filmjei. 7/10

Ütközés / Collide
Azta mekkora eksön, tőccsétek! Atya-gatya, Halálos iram dajcsland edisön, a főszereplő csávónk egy kokainnal teli kamiont akar elrabolni. A rabló melóra Ben Kingsley maffiózó bérelte fel, hogy a német drogbáró Anthony Hopkins cégének azon kamionját ami tele van kólával, megszerezze. Aztán megy az üldözés az egész film, irány az Autobahn, és autóból autóba ülünk, amivel menekül a főhősünk, aki csak azért vállalta a melót, hogy 200ezret szakítson, mert kell a pénz a csajszijának a veseműtétjére, annyira megható. Az egyetlen jó volt a filmben, a két nagy öreget [You must be registered and logged in to see this link.]. De [You must be registered and logged in to see this link.] is szolizott bőrrel, arany selyempizsamában, meg minden arany színű, és abban a szemüvegben, tisztára olyan kinézete volt, mint a Macskajajban az öreg cigánynak. Igaz az a [You must be registered and logged in to see this link.] 300dodó,  kicsit furcsa, hogy ferde 4/10
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-13, 07:44

Kiccsidzson írta:
Érdekes, a novella elolvasása után az Érkezés film egy méjsztrím hálivúdi cukormáznak tűnik(pedig nem az, és más sebből is vérzik), főleg a vége, ahol ugye fel kellett pörgetni az eseményeket, ahogy az az álomgyár nagy könyvében meg van írva. A novellában ilyesmiről szó sincs. Ennek ellenére katartikus mindkettő, csak máshogy.

milyen a könyv?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-13, 07:37

Az utolsó emberig (2016 - Blood Father)

ez egy Mel Gibson muvi ami valamiért volt Cannes-ban viszont amcsi mozikban annyira nem.
ááhhh...nagyon szurkoltam neki de nem lett meg.
az elején még néztem Gibsont mennyit öregedett, mennyire formában van illetve a háttér is adott (lepukkant lakókocsi, alkoholprobléma) vártam majd felfedezni véltem a kiszólásokat az életére és...ennyi. tucatsztori, valamiért Ellen Page-re hajazó kiscsaj, szokásos pszicho gengszerek..bele is aludtam így nem értékelem. ha nincs semmi elvárás lehet egy nézést megér. kb mint az Arnie féle Last Stand.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-13, 07:32

Johnny1 írta:

Carrie Fisher és Debbue Raynolds dokufilm, hbo go- ra felrakták. Hát szegény Leiának nem volt könnyù élete, de fiatalon nagyon szép nő volt, egyik bagy tinikori szerelmem
hát igen, Leia egy egész nemzedékre hatott Very Happy (a kevésbé szerencséseknek be kellett érniük Mayával vagy valami hasonló, cseh ifjúsági film főszereplőnőjével)


A hozzászólást Joii összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2017-03-13, 07:37-kor.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-12, 19:53

FF XV

Full hd vrrzát szedtem le, a látvány simán elvitte a gyengécske sztorit. Ez így már igen, ilyen minőség már jöhet cgi-ben.

Radírfej
Súlyosan nyomasztó, nem ad feloldozást, nem enged rád telepszik. Lynch akkor még nagyon tudott. Meg az a sivító szörnyszülött gyerek, bazz, még érlelnem kell magamban.

Carrie Fisher és Debbue Raynolds dokufilm, hbo go- ra felrakták. Hát szegény Leiának nem volt könnyù élete, de fiatalon nagyon szép nő volt, egyik bagy tinikori szerelmem
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-12, 18:14

Érdekes, a novella elolvasása után az Érkezés film egy méjsztrím hálivúdi cukormáznak tűnik(pedig nem az, és más sebből is vérzik), főleg a vége, ahol ugye fel kellett pörgetni az eseményeket, ahogy az az álomgyár nagy könyvében meg van írva. A novellában ilyesmiről szó sincs. Ennek ellenére katartikus mindkettő, csak máshogy.

Kong-koponya sziget

Joii (vagy B?)szavaival élve: jó kis majmos zúzás. És persze 2 órában 10 karaktert nem lehet kibontani, ne is rójuk fel neki. Ahogy az értelmetlen motivációkat sem. Viszont az oszkár díjas csöcsin jól áll a feszülős trikó, amit a film második órájától lehet bámulni. Amikor nem a majom zúz.
Gojira felkötheti a gatyáját 2020ban mikor összekerül vele.
6/10-nem akkora szar mint amekkorának mondják.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-12, 14:11

Kiccsidzson írta:
Érki véleményekre kivi leszek.

Balthi, 2016.november 19
Balthier írta:
Arrival

Na ez király volt, kellett már egy ilyen intelligens film is idénre. Ráadásul nekem egy nyelvészeti orgazmus volt az egész, a kenguru-hoax, Sapir-Whorf-hipotézis stb stb. A többi olyan kezdetleges volt egy kicsit, az idegenek kinézete meg ilyesmi, de nem ezen volt a hangsúly, hanem a lassú tempón és az apránkénti haladáson. Amúgy itt is túladagolták egy kicsit a gejl érzelmes jeleneteket, de engem egyáltalán nem zavartak, nem úgy mint pl. az Interstellárnál, amitől még mindig sugárban hányok. Nézzétek meg.

Joii, 2017.február 9
Joii írta:
Érkezés

naa végre valami finomság. volt némi félsz mert ezt aztán mindenhol dicsérték keményen, ahogy a rendező elöző két filmjét is amik pont nem jöttek be (Sicario, Fogságban). szóval ellenálltam a hype-vonatnak és így tetszett a film. sőt, tavalyból az egyik legjobb.

80%

Érkezés / Arrival
Naná, hogy előre vettem tegnap este, a tegnapi többi film mellett. Ezt vártam/várom nagyon és az Utazók filmet. De mivel ez volt hamarabb a mozikba, hamarabb is jött a kölcsönzőbe, őszinte leszek, én annyira megörültem mikor Joii írta, hogy a tölthető, hogy ez a film kiment teljesen a fejemből, és azt hittem az Utazók filmet szedem le, és úgy is indítottam el. Szóval a film első 3 percében kamilláztam is, hogy mivan, most mi is ez? És akkor esett le... Laughing
A főszereplő csaj szerintem jól játszott, nem volt gond vele. Sólyomszem szintén jó arc, én csípem a srácot, Forest Whitaker-nek meg szerintem úgy kellett végre egy ilyen volumenű film, mint egy falat kenyér, mivel az utóbbi időkben nagy alkotásokban nem szerepelt (új SW-t nem láttam még). A rendező, ahogy Joii is írta az Emily Blunt-os Sicaro az tényleg cigány, de a Fogságban azért jó volt (persze még jobb egy hasonló témájú dán film), inkább az Enemy filmje volt szar, aminek a végét nem is értettem, viszont ő rendezi a Szárnyas fejvadász 2049-et.
A film viszont tetszett, igaz jobb volt, hogy aludtam rá egyet, és most írok róla. Persze nem olyan sci-fi, mint amikor ezt a kategóriát meglátja a néző, és már előre elgondolja, hogy űrhajó, űrlények, bolygók, támadás, akció, fénysebesség. Ez egy szimpli nyugalmas sci-fi, amely az idegenek nyelvrendszerét kutatja. Viszont számomra olyan érzést keltett, mint a Denzel-es Kényszerleszállás, amit ha már látott az ember, tudja, hogy a címe kétértelmű, mert a baleset és az addigi élet változás.
És itt is két részen megy múvi, mert egyrészről megfejtés az idegenek nyelvrendszerének. Másrészről a nő saját élete, ami még meg sem történt, és tudni fogja mi lesz az élete jövője, áááá, atomkaraj, ugyanúgy döntöttem volna én is, ezen a részen nagyon megfogott. A lények furák, de valahogy mintha csak az elején volna a néző kíváncsi rájuk, aztán mikor egyszer látta, már inkább azon izgul, hogy mi lesz a következő szó amit megfejtenek. Lényeg, nekem bejött, függetlenül, hogy nem a megszokott sci-fi, de még mindig inkább ilyenek jöjjenek, mint a lovesztoris nyálas Jupiter felemelkedése vagy a savhányós Interstellar. 8/10
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-12, 13:33

Igazság / Truth
2015-ös film valós alapú, ami egy riporterről szól aki neki állt vájkálni Bush múltjában, egészen annak fiatal koráig, aztán meg szennyest tereget az ő szemszögéből. De a frankót megvallva hiába volt a riporternő Cate Blanchett (de szarul nézett ki, messze már a Benjamin Button), Robert Redford és Dennis Quaid, a 2 órás filmet én picivel több, mint 1 óra után lelőttem a picsába, annyira semmis volt számomra. 3/10

Gyilkos Páros / Mr. Right
Nem is beszéltünk össze Joii-val, de ez nálam is pont tegnap volt soron. Sam Rockwell a főszereplő ebben a filmben, mellette még ott van Tim Roth is, inkább ő nyomott a latba, hogy ezt leszedtem anno. A sztori egyszerű, van egy full debil bérgyilkosunk, de tényleg orvosi eset. Megöli azokat, akik felbérlik egy gyilkosságra, mivel a gyilkosság rossz (a drog rossz, okééés?). De talál egy ugyanolyan elmeroggyant csájét, akibe belehabarodik, de egy párkapcsolatba be kell adagolni, hogy mi is az ő munkája. Még a vége, vagy a film utolsó harmada, a film elejéhez képest egész jó lett, bár persze így is kevés. 5/10

Hardcore Henry
FPS, akció, megaminden, én ezt vártam anno. De bevallom csalódtam. Már az eleje se jött be amikor kérdezgette a nőci, az meg igen/nem-mel bólogatott, mert rendicsek, hogy át kell adni a nézőnek mit válaszol, de ha ezt úgy nézzük, mint ha te lennél ottt, saját szemszögből, nos ha valakire nézel és igennel vagy nemmel bólogatsz a szemed nem fix, a fejed mozdul, de a szemed ott marad azon akivel beszélgetsz, ergo a látószög nem megy jobbra-balra vagy fel-le. Aztán ez a 6,5mm-es Jack dugó csatlakozó a mellkason, atyám, jó hogy nem már HDMI baszki, de így egy gitár ráköthető legalább. Még a seggluka helyére kellett volna egy USB-bemenet, hogy kerek legyen a történet. Nem tudom ha ezek után lesz még ilyen film, tény, hogy egy új szemszöggel próbálkoztak, ami lehet másképp adja ki magát, ha pl beszél is a főszereplő. A szőke főgeci, akit először mikor megláttam, azt hittem most jött egy Kurt Cobain hasonmás versenyről, mondom mindjárt előadja a Smells Like Teen Spirit-et, aztán meg előáll azzal a képességgel, hogy tárgyakat mozgat mert ő a Yoda. 6/10

Csúfak, piszkosak és gonoszak / Brutti sporchi e cattivi
Vagy csak Csúfak és gonoszak, ki tudja, mert kétféle képpen van fent a neten, de a rendezőnek csak egy filmje volt. Nino Manfredi a főszereplő, miatta szedtem le, mert anno vhs-en megvolt a Spaghetti ház c. film tőle, mondjuk az még '90 előtt volt. Ez a film egy '76-os olasz, háááááát vígjáték, de inkább olyan akkori langyos valami,enyhe olasz komédia, amiben van káromkodás, csöcsök persze, na meg szőrős női hónalj. A sztori, hogy Nino és családja a külvárosban, a putrisoron él. De van vagy 8 gyerek, jó sok unoka mindez kb 30 nm-es romházban, egymás hegyén-hátán alszanak. Nino nagyfater szemébe oltott mész került, ezért a biztosítótól kapott 1 milkát. A család meg azt próbálja tőle ellopni, mikor így, mikor úgy, de az öreg résen van. Arra számítottam, hogy környezet végett, kap a néző egy amolyan olasz Macskajaj-t, de sajna nem. Fúúú de nagyon lebuj putri cigány placc volt ott. Mondjuk ahol a gyerekek patkányt dobálnak, meg Nino is azzal "focizik" mikor részegen jön haza, akkor azt hiszem leírtam mindent. 6/10

Az utolsó szolgálat / The Last Detail
1973-as film Jack Nicholson-nal a főszerepben, amiben Jack tengerészt alakít. Egy fiatal tengerészt a hadbíróság börtönre ítélt, Jack és egy másik feka tengerészt dolga, hogy átszállítsák Amcsin keresztül a börtönbe az elítélt tengerészt. Az ő közös útjukat tekinthetjük végig, amibe van piázás, kurvázás, minden. Jack jól alakít, de egy ez egyszeri film. 7/10
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-12, 10:52

Joii írta:
megérkezett az Érkezés szinkronnal a sarki kölcsönzőbe.

Na végre!! Köszi, ezt most észre se vettem, pedig vártam nagyon.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-12, 10:19

danny2008 írta:
Joii írta:
azt a Suicide Squad-ot azóta nagy szorgalommal törölgetem a memóriámból.

Érthető, nem is csoda. Tényleg lesz belőle második rész Mel Gibson rendezésében? Shocked

Mondjuk azon még jobban kamilláztam, hogy a Ghostbusters-ből is lesz 2??? Shocked Shocked

hozott annyit, hogy legyen belőle folytatás, de hogy Mel Gibsonnal..? ez még nem tuti.
a Szellemírtókból pedig szerintem nem lesz semmi, max pár év múlva megpróbálkozik a Sony egy reboottal.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-12, 05:41

Kiccsidzson írta:
Érki véleményekre kivi leszek.
enyém már itt van valahol.

Gyilkos Páros

enyhén blőd kis feel-good film amit nagyjából a főszereplők visznek. Sam Rockwell nem éppen kedvenc, itt viszont elviselhető volt nem kis részben a szinkronhang csere végett. Anna Kendrick meg valami iszonyat vékony. pszicho-randi.

Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-11, 18:37

Érki véleményekre kivi leszek.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-11, 13:39

Joii írta:
azt a Suicide Squad-ot azóta nagy szorgalommal törölgetem a memóriámból.

Érthető, nem is csoda. Tényleg lesz belőle második rész Mel Gibson rendezésében? Shocked

Mondjuk azon még jobban kamilláztam, hogy a Ghostbusters-ből is lesz 2??? Shocked Shocked
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-11, 13:36

Joii írta:
megérkezett az Érkezés szinkronnal a sarki kölcsönzőbe.

Megérkezett az Érkezés az érkezés oldalon? Laughing What a Face
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-11, 13:35

Fekete Villám / The Black Stallion
Francis Ford Coppola volt a producere ennek a magas pontszámú '79-es filmnek, valószínű, hogy emiatt a két tényező miatt szedtem le. Na meg persze mert még nem láttam, illetve a lovak miatt. Viszont annyira nem ütött nálam, mint amennyire vakon számítottam. A 2 órás film első 45 perce majdnem "némafilm", mivel a hajó amin a ló is szállítva van, illetve a gyerek utazik az apjával elsüllyed, addig még van beszéd, de mivel csak a ló és a gyermek éli túl, úgy hogy a ló kihúzza egy lakatlan szigetre onnatól csönd. Azton Robinson Crusoe életmód jön, a srác "betöri" az addigi vadlovat, és létrejön a barátság. Rájuk találnak, hazaviszik őket, majd Fekete Villám indul egy versenyen, a zsoké a kis csávó persze. Mint mese oké, szép volt a ló tényleg, lehet, hogy a hiba az én készülékemben volt, de nem adott át semmit. 6/10

Haverok fegyverben / War Dogs
Jonah Hill új filmje Miles Teller-rel az oldalán, aki nem tudom miért, nekem arca olyan, mintha John Cusack fiatal rokona lenne. A film egész nézhető, meg még a sztori se rossz, persze nem egy Fegyvernepper (szerintem abból repetázok nemsokára), de azért jó nézni az ilyen fegyverkereskedős filmeket, ezzel elvoltam. 7/10

Demolition
Jake Gyllenhaal új filmje, amiben a felesége a film elején rögtön autóbalesetet szenvednek feleségével. Az asszony a balesetben meghal, Jake-ünk személyisége teljesen zavarodott, az adott helyzeteket se tudja kezelni, párbeszédeknél agyilag nem is ott van. Jake-re nem lehet panasz, szerintem most is jól hozta a formát, akit alakítania kellett, a filmben volt annyi amennyi. Azért a lakásért kár volt, amit szétvert a samuval. 7/10

A kis kedvencek titkos élete / The Secret Life of Pets
Ez egész aranyos korrekt kis mese volt. Ami kár, hogy elkezdődött, volt egy színvonal, amin megy a mese, és a jobbak (mint a Zootropolis pl) onnan mennek még feljebb, de ez azon a síkon meg is akadt. Pedig a házi kedvenceket csipázzuk ugye, kutya-macska kinek mi. 7/10
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-11, 08:34

megérkezett az Érkezés szinkronnal a sarki kölcsönzőbe.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-11, 08:33

tekintettem az FFXV-t.
az első 20 perc után arra gondoltam inkább paúz és leszedek egy full hd verzát, mert ez a látvány nagyon odabasz. osztom Danny-t, el tudnék viselni minden nagyobb game-hez egy ilyesmi "kétórás reklámot". szóval a látvány komoly, már azért megéri de a sztori kaotikusabb volt mint a GoT, sokszor csak pislogtam ki kivel illetve ki ellen van.
egy dolog nem klappolt: a hercegnő (Luna?) kb 20 éves forma lehetett max, miért adtak neki felnőtt nő hangot. és az eredetiben is, Cersei a hangja szóval ezt nem értem.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-10, 20:54

danny2008 írta:


sanszos, az eredetiben Dory néven fut úszik.

Fasza, még az eredeti nevét is elfelejtette... Laughing [/quote]

Laughing Laughing

azt a Suicide Squad-ot azóta nagy szorgalommal törölgtem a memóriámból.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-10, 15:13

Balthier írta:
Deni: van két kurva jó spanyol film, La Cara Oculta, meg a Sleep Tight. Ezeket mindenképp nézd meg, sokkal jobbak mint az Isla Minima.

Mindkettő tartalmát elolvastam, és jónak tűnnek. Szóval szedem le őket, igaz csak feliratosan vannak fent, de nem gond. Köszi, majd beszámolok. Wink
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-10, 15:03

Joii írta:
danny2008 írta:

Szenilla nyomában / Finding Dory
Szenilla amúgy a szenilis szó után kapta a nevét? Átszenvedtem. 4/10

sanszos, az eredetiben Dory néven fut úszik.

Fasza, még az eredeti nevét is elfelejtette... Laughing
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-10, 14:56

Máris hiányzol / Miss You Already
Új film Toni Colette-tel és Drew Barrymore-ral a főszerepben, amely a gyermekkortól tartó barátságról szól, amiben mindent együtt csináltak. Egyszerre csókolóztak először, egyszerre lettek szerelmes, a szüzesség is egyszerre ugrott. Bár Toni hamarabb alapított családot, az esküvőn és persze Toni 2 gyermeke születésénél ott volt Drew, szóval jóban rosszban együtt voltak. Aztán egy napon Toninál mellrákot diagnosztizálnak, jöhet a kemo. Mivel hosszútávon nem eredményes, mellamputáció. A barátság, család, és beteg emberi megváltozását mind kívülről mind belülről mutatja be a film. Azt, hogy berakták az OST-be a [You must be registered and logged in to see this link.] tracket, és erre a vége felé együtt táncoltak rá, az hatott, tudván miről szól a nóta. Jó film volt. 8/10

Jesse James meggyilkolása, a tettes a gyáva Robert Ford / The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
Jó hosszú címe van ennek 2007-es Brad Pitt filmnek, na meg persze a játékidő sem éppen rövid. A sztori kibaszott atomlassú, és oké, hogy valós történet, de voltak benne felesleges dolgok. Ugyanakkor a zene jó volt, és a képi világ is bejött. Ez a Casey Affleck azzal a pubi arcával, már azért golyó általi kötél járt volna, nem hogy mekkora egy csicska beszari gyáva júdás volt. Meg is érdemelete, hogy ugyanazt kapta, mondjuk ha már "Vad" az a nyugat, én előbb szarrá kínoztam volna a férget. 7/10

Mennyei csodák / Miracles from Heaven
Új film valós történet alapján. Ami egy 3 lánygyermekes texasi család történetét mutatja be. Az anyukát jól játssza Jennifer Garner, nincs is vele gond, jön a krach, hogy sajnos a középső lánygyermeknél súlyos és egyben gyógyíthatatlan betegséget diagnosztizálnak. A történet önmagában szomorú, milyen is lenne, amikor látja az ember a csalódottságot, a "hogyakkormostmitcsináljunk" rémületet a szülők arcán, és a stressztől mindenki elváltozik. De könyörgöm, miért kell telebaszni megint a hittel, a Jézussal, a mennyel. Oké, a címe is utal a mennyre, de nem gondoltam, hogy ennyire a vallásra megy rá megint. Nekem ez sok, gyűlésre járunk, a tiszteletes, a családot ismeri mindenki, mindenki imádkozik, neeee. Pedig a film és a család sztorija jól lett előadva, de hogy a kisgyermek járt a mennyben, ugyanilyen vagy ehhez hasonló filmet láttam a múltkor. 7/10

Suicide Squad - Öngyilkos osztag / Suicide Squad
Sorra került a DC Bosszúállók - rosszhősök edisön verziója. Az eleje el lett baszva, amikor kezdődött a [You must be registered and logged in to see this link.] nótával (azt le kéne védetni, anno volt a monumentális Casino-ban, több film ne használhassa fel, pláne ilyen nem, persze lehet ezzel csak én vagyok így). Aztán vegyük a többit, itt van egy girhes, ránézésre egy lisztesképű zöldhajú transzveszcica Joker, aki inkább buzi, abból is a köcsög kinézetet adja, mintsemhogy azt sugallja mekkora ellenfele Batman-nak, na igen, nem egy Heath Ledger a pali. Aztán Joker agymosott kanca ribanca, Harley, akit bár Margot Robbie jól formált meg (na meg ő is jól formált gyárilag What a Face  ), de akkora ellenszenves picsát játszik, hogy taszító volt mintsem hogy megkedvelhető, aztán mire a filmben hozzászokik az ember, akkor a taszítása meg átment közömbös semmi kategóriba. Deadshot, nos nem lett volna rossz, igaz nekem Bullseye/Célpont koppincsot adta, végül is annyiban hasonló, hogy mindkettő pontosan, nem hibázva célba talál. De tény, hogy az egész csapatot ő, Will Smith vitte a hátán. Mert a Bumeráng egy kocsmai tróger jelenlét. A Kroko sok mindent nem adott, szöveget nagyon nem kellett betanulnia. Még a Diablo gyerek amúgy bejött, a kinézete és a tudása is. A katanás punci szintén semmis volt. Viszont a fő gonoszok közül a boszorkány képessége jobban bejött, mint a bátyusé, bár a Diablo elleni attak az fasza volt, de ennyi. Összességben nem nagy durr, és CGI tekintetben ha hasonlítani kéne a Bosszúállók minőségibb számomra. 5/10
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-10, 05:24

danny2008 írta:

Szenilla nyomában / Finding Dory
Szenilla amúgy a szenilis szó után kapta a nevét? Átszenvedtem. 4/10

sanszos, az eredetiben Dory néven fut úszik.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-09, 20:50

Deni: van két kurva jó spanyol film, La Cara Oculta, meg a Sleep Tight. Ezeket mindenképp nézd meg, sokkal jobbak mint az Isla Minima.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-09, 12:12

Elmentek otthonról / Babysitting 2 / All Gone South
Folytatódott a francia bébiszitter kalandja, ezúttal haverjaival Brazíliába utaznak, főszereplő Franck csávónk leendő apósát megismerni. Aztán Franck és 3 kanhaverja elmennek egy túrára 2 új hölgyeménnyel és eltűnnek, de itt is ugyanaz a szitu mint az első részben, az állandóan szelfikamerázó haverja elhagyja a kamerát, és azt nézik vissza a nappaliban az otthagyott barátnők és a leendő após. Ergo megint egy 70% szelfikamerával készült film, mint az első rész. Mondjuk ilyen vígjáték kategóriában elmegy ez a kamerázósdi, de akció és egyéb más műfajnál én le se szedem ha kézicam-os. Az első rész jobb volt. 5/10

Beépülve: Az Escobar ügy / The Infiltrator
Új film, amiben gondoltam benézek a Hacienda Napoles-re, és köszönök Escobarnak, de nem így lett. A film ugye igaz sztori, de Escorbar maga nincs is a filmben, illetve de, egyszer sikerült 5 mp-re látni, ugyanis a film az őt körülvevő azon szálakról szól, akik a pénzforgalmat intézték. És a beépített DEA-ügynök itt jön a képbe, aki eljátssza a tuti könyvelő/bankár/pénzügyi tanácsadót, hogy megpróbálja a szálakat felgöngyölíteni, és egészen majdnem Pablo-ig eljutni. 7/10

Szenilla nyomában / Finding Dory
Számomra ugyanaz mint az új Jégkorszak. Csak itt most egy megint eltűnt, megint keresősdi semmi az egész, annyi, hogy itt még eljátsszuk "Az 50 első randi"-t is, mert mindig mindent elfelejt, és lehet elölről elmondani mindig ugyanazt Szenillának. Szenilla amúgy a szenilis szó után kapta a nevét? Átszenvedtem. 4/10
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime2017-03-08, 15:59

A hét mesterlövész / The Magnificent Seven
Ezzel akartam kezdeni, mármint ez és az új Denzel-es közül, de mégis a Denzel lett elsőnek megtekintve. De így se volt rossz, ugyanis így is szembetűnő mennyivel jobb az 1960-as változat. A film korát figyelembe véve nagyon jó, nekem tetszett, fasza vadnyugat, és mindenki milyen fiatal volt, Steve McQueen is sima arcú kölyök itt még, mondjuk mára idősebb a film az 57 évével, mint amennyit Steve élt, mivel 50 évesen távozott, sajnos elég korán. Bronson az ugyanolyan baltával faragott arcú csóka, csak itt friss a faanyag. Yul Brynner-t ezelőtt sose láttam egy filmben sem, de jól szerepelt ő is. Ezt látván viszont azért elég kínos a remake, hogy a mai technikával nem tudtak jobbat, ütősebbet, de legalább majdnem ilyen jót összehozni. A westernfilmek alapköve lett nálam. 10/10

Szellemirtók / Ghostbusters
Akkor ezzel letudva. Na nem azért mert annyira vártam, hanem ez volt az utolsó McCarthy film a laptopon, és több nem is lesz. Ezzel fejeztem be azon filmeket, amiben ez a zsírgombóc szerepel. (A következők lehet, hogy Seth Rogen és Kevin Hurt lesznek, gondolkozom rajtuk is). És ezzel a gyártmánnyal elmegy a Sony a jó büdös picsába! Ez mi? Feminabusters? (na, Dolly Buster az más  What a Face ). Full kretén sztori, dramaturgia zéró, ez a Thor gyerek is, megvették kilóra? Vagy úgy kapott egy másik szerződést ha ezt is bevállalja? Mert nem értem miért írta ezt alá ő, vagy Bill Murray és Andy Garcia. Oké, lóvé, na de szarhoz ne adjuk már a nevünket. És még tervezi a Sony ennek a folytatását? Kinek-minek? Feka csaj full béna, meg a többi is. Na meg az az autó, ááá. Mindegy hagyjuk is. 1/10

Jégkorszak: A nagy bumm / Ice Age: Collision Course
A nagy bumm, ami attól hallható, hogy pofára esett a széria. Ezzel kifingott már az egész, csak a megszokott karakterek viszik a hátán a dolgot, miattuk elnézegetjük, de jó sztori, vagy poénos párbeszédek mára elfogytak. Totyogunk, megyünk, világvég, semmi poén, motkány az elején-végén, kész a mese. Király. Édeskevés ez már. Remélem több már nem jön belőle. Igaz ebből a meséből az első 2 rész volt jó, a 3. óta csak mélyrepülés számomra. 4/10

Feltámad a vadnyugat / Westworld
A sorozat után muszáj volt megnézni a sci-fi-western '73-as változatát is. Yul Brynner-t eddig nem láttam, erre egy napon kétszer is. Hiába telt el 13 év A hét mesterlövész óta, még se nőtt ki a haja. Ugyan itt annyiban több a dolog, hogy 3 korszak van, bár lehet a sorozat is el fog menni abba az irányba. Annyiban nem volt rossz, hogy volt is Saloon hölgyek, kocsmai bunyó és lövöldözés, sittről kimentés, szóval lehetett élvezni a "nyaralást" amíg be nem ütött a krach. De ahogy Joii is mondta, kár érte, mert volt benne potenciál, csak nem használták ki. Például a többi korszak emberei vagy gépei hova lettek? Mert ahogy a főszereplőnk átment a másik korba, oké, hogy a gépek öntudatra ébredtek, de ott már a gépek se működtek. Ott mindenki megölt mindenkit? Gondolkodhattak volna a sztorin még egy kicsit. 7/10

Mocsárvidék / La isla mínima / Marshland
Szo-szo új spanyol krimi, aminek a képi világa fasza barnás hatású effekttel/szűrővel lett tuningolva. 2 nyomozó egy olyan sorozatgyilkos után nyomoz, aki most is elvitt 2 lányt a helyi vurstliról, aztán a folyóba kötöttek ki, szanaszét erőszakolva. Stílusra a filmet tényleg sikerült hoznia, mármint ami egy krimit jellemez, és sajna mára "védett faj" is lehetne, mert kihalóban van eléggé, pedig nem rossz az. Egyszeri jónak ez is megfelelt, lehet valaki többet lát benne. 7/10

Babysitting - A felvigyázó / Babysitting
2014-es francia komédi, és mivel a második rész premier volt, és leszedtem, így gondoltam ez is kell hozzá, mert nem láttam. A fiatal recepciós Franck-nak most a szülinapja szombaton, de a milliomos főnöke, aki akár Andy Vajna is lehetne kinézetre, megkéri őt, hogy vigyázzon a gyerekére, amíg ők elutaznak hétvégére. Nem tud nemet mondani, mert cserébe megnézi a főnök az általa kreált rajzokat, mivel Franck imádja a képregényeket. A szülők elmennek, Franck vigyáz a gyerekre, no meg a házra, de akkor megjönnek a haverok, és beindul egy amolyan Project X buli, ergo mindenki hozzon magával még egy embert. Aztán a gyerek is eltűnik, és másnap a szülőket a rendőrség értesíti. Egynek elment. 6/10
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit láttál legutóbb? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit láttál legutóbb?
Vissza az elejére 
1 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: