Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit láttál legutóbb?

Go down 
+3
Balthier
Johnny1
Bodo
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-08, 04:35

oké srácok, tekintem azt a FF-t.

Vasember 3 repeta
ezt csak egyszer láttam és nem sokra emlékeztem. az megvolt, hogy a rajongók eléggé szapulták mert inkább "Tony" film semmint Vasember pedig szerintem pont ettől jó. érdekes, Happy amint elengedte a rendezést máris nagyobb szerepet kapott (Happy Starkék testőre, ő rendezte az első két részt).szóval klassz, vannak benne kisebb bukfencek de azért látszik Shane Black keze nyoma.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-07, 20:24

FF film fasza, minőségi szinkron, bár a teleportharc itt ott kicsit követhetetlen.
Én mondjuk 12*20as felbontásban néztem az indán, mint annó a sprite-okkal operáló nes játékok, de elég távolról nézve így is fasza.
Plusz az 5 részes animét is lezavartam (bár ez felejthető), h képben legyek a világgal. Hátha egyszer tolom azt a xv-ös részt.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-07, 18:49

Joii írta:
danny2008 írta:
Ősök gyűrűje: Final Fantasy XV / Kingsglaive: Final Fantasy XV
7/10
Veszett / Rabid
2/10
A szoba / Room
7/10

a FF-t még mindig nem néztem meg, valamiért nem tudtam rávenni magam. talán belül nem hiszem, hogy lenne benne bármi ami megérne két órát. de ezt most jó volt olvasni, ha még megvan megnézem.

ez a Veszett....igéretes! Laughing Laughing

A Szoba meg...hahá, Bodó is és én is elnéztük a gyerek nemét Very Happy amúgy faszán van megcsinálva a film, de valahogy mégsem nem maradt meg.

Az FF megéri. Mint gémernek mondhatnám kötelező. A graf miatt pláne, mert odabasz. El tudnék képzelni egy Killzone vagy Dead Space mesét ilyen grafikával. De elnéznék egy GTA-sztorit is így, vagy akár Red Dead western animációt, elgondolom ahogy a lovak utolsó szőrszála is meg van rajzolva. Na jó, maximum még egy Uncharted kaland animációt duzzogva, esetleg. Laughing

A Veszett, juj, oda tudatmódosító kell ha megnézed! Cool

Akkor örülök, hogy nem csak én szaladtam rá a Szoba film gyermek nemével kapcsolatban. Meg jó a vége tényleg, de ja, engem sem kapott el annyira. Wink
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-07, 18:42

Joii írta:
danny2008 írta:
Balthier írta:
danny2008 írta:
Balthier írta:
Lion
....de az India-utálatom ellenére tényleg elég nézhető.

És akkor most vasárnapi levezetésként jöhet a Pi élete Cool

Azt amúgy már évek óta meg akarom nézni, de valahogy sose tudtam magam rávenni.

Én effektíve viccből írtam, azt hittem már láttad. Szerintem az amúgy is megosztó film. Vagy bejön és hűha, vagy a mekkora giccses szar jelző.
Én csípőből akkora 1-est basztam rá imdb-n, hogy csak kongott. Twisted Evil

én sem láttam Sad

"nem ma fogok nektek Pi élete filmnézést ajánlani" - Airplane után szabadon Laughing
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-07, 12:13

danny2008 írta:
Ősök gyűrűje: Final Fantasy XV / Kingsglaive: Final Fantasy XV
7/10
Veszett / Rabid
2/10

A szoba / Room
7/10

a FF-t még mindig nem néztem meg, valamiért nem tudtam rávenni magam. talán belül nem hiszem, hogy lenne benne bármi ami megérne két órát. de ezt most jó volt olvasni, ha még megvan megnézem.

ez a Veszett....igéretes! Laughing Laughing

A Szoba meg...hahá, Bodó is és én is elnéztük a gyerek nemét Very Happy amúgy faszán van megcsinálva a film, de valahogy mégsem nem maradt meg.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-07, 12:07

danny2008 írta:
Balthier írta:
danny2008 írta:
Balthier írta:
Lion
....de az India-utálatom ellenére tényleg elég nézhető.

És akkor most vasárnapi levezetésként jöhet a Pi élete Cool

Azt amúgy már évek óta meg akarom nézni, de valahogy sose tudtam magam rávenni.

Én effektíve viccből írtam, azt hittem már láttad. Szerintem az amúgy is megosztó film. Vagy bejön és hűha, vagy a mekkora giccses szar jelző.
Én csípőből akkora 1-est basztam rá imdb-n, hogy csak kongott. Twisted Evil

én sem láttam Sad
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-07, 12:00

Balthier írta:
danny2008 írta:
Balthier írta:
Lion
....de az India-utálatom ellenére tényleg elég nézhető.

És akkor most vasárnapi levezetésként jöhet a Pi élete Cool

Azt amúgy már évek óta meg akarom nézni, de valahogy sose tudtam magam rávenni.

Én effektíve viccből írtam, azt hittem már láttad. Szerintem az amúgy is megosztó film. Vagy bejön és hűha, vagy a mekkora giccses szar jelző.
Én csípőből akkora 1-est basztam rá imdb-n, hogy csak kongott. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-07, 11:56

Ősök gyűrűje: Final Fantasy XV / Kingsglaive: Final Fantasy XV
Ez aztán egy gyönyörű sci-fi fantasy animáció volt. Bár én, aki Final Fantasy-vel soha nem játszottam, ergo nem tudom, hogy ez a sztori hova passzol, vagy mennyire hiteles a játékhoz képest, de így, szűzként berakva a mesét tetszett. Az elején rögtön jön egy nagy csata, démonnal ellen is, megy a kurva nagy attak. ugyan aztán leül egy darabig a sztori sajna, de a végén meg kell védeni Insomia várost és annak lakóit. Legjobban a grafika, ami kiemelkedő volt, mert persze az, hogy sci-fi animáció az is, de ilyen graffal, mintha vadiúj konzoljáték lenne, sőt, egy-két jelenetnél már majdnem full realisztikus is volt, amiért dobok +1 pontot. Ugyanakkor kár, hogy a film bő fele belaposodott, mert az első negyede csata, aztán a film fele sztorizgatás, és a film utolsó negyede megint háború. 7/10

Ozmózis Jones - A belügyi nyomozó / Osmosis Jones
2001-es rajzfilm, de ez még a "régi" rajfilm grafikával, és egyben Bill Murray főszereplésével, mint élő ember. Ugyanis a rajz, a mese, az ő belső szervezetéről, szól, hogy mi hogyan működik odabent. Az igazat megvallva valami átütőre számítottam a pontszámok gyanánt, de nagyon nincs ebben új. Aki emlékszik még gyerekként anno "Az egyszer volt... az élet" c. francia mesére a tv-ből, nos, ott már láthatta szo-szo ugyanezt, persze abban nem ekkora akciók voltak. 6/10

Veszett / Rabid
Uramszüze. Ez egy '77-es kanadai horror, de az a falkaparós, még a korát tekintve is. Főszereplő csájénk, Marilyn Chambers (aki adult filmekben is megmutatta ööö, izé, színészi tudását) az elején motorbalesetet szenved, pont egy kórháztól 100 méterre, pont egy plasztikai kórházban. Már az eleje is csúcs, robog a motor, csávó vezeti mögötte ül Marilyn, az út közepén egy megfordulni akaró mikrobusz keresztbeállja az utat mivel lefullad. A motor jön, egy kanyar, és a kanyar után kábé 200 méter nem volt elegendő arra, hogy megálljon vagy lassítson, ezért repülnek a szántásba. Vicc1. A motor alá beszorult az utashölgyemény, akin felrobban a motor, de túléli, égési sérülés nuku, lábával semmi gond. Vicc2. És még megannyi szánalom az egész filmben, például, hogy a szövetcsere következtében a csajszikánknak, egy szerv jön ki a hónaljából, amolyan minialien, amivel vért szív az emberekből mikor átöleli őket, és akiből szívott, az szintén veszett lesz. Pedig ez a rendező csinálta A légy és az Erőszakos múlt c. filmeket, úgy látszik itt fáradt volt, vagy összebújt a főszereplőnővel a forgatási szünetben és nem a filmre koncentrált. 2/10

A szoba / Room
Új film, amiben az anya és 5 éves gyermeke egy Szobában él. A gyermek számára az a világ, hiszen születése óta ott él. Nem tudja, hogy van kint is élet, hogy vannak még emberek. Hiszen sosem volt kint, mert akkor látja csak, hogy ez egy börtön volt és fogvatartottak, minek után egy szökési tervet dolgoznak ki az anyjával. Érdekes, mert én becumiztam egy darabig azt, hogy én azt hittem a gyermek az lány, akkor nem vágtam ki a gyermek apja, illetve arra gondoltam akár ki is az, azért szólítja Jack-nek, hogy a fogva tartója nehogy kezdjen vele is valami rosszat, ha lány lenne. Vagy a tegnapi napom volt szar, vagy csak hangulatban kapott el a film, de ez nálam 7 pont, pedig a sztori kemény, díjat is kapott a főszereplőnő, és mégis ennek ellenére valahogy ez most ennyi. A vége jó volt. 7/10
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-07, 07:00

Vasember 1-2 majdnem repeta

azért csak majdnem mert a másodikat sosem tudtam végignézni pedig vagy 4x megpróbáltam.
az első klasszikus, már a szó képregényes értelmében, itt nincs is miről beszélni még a metál zene sem zavart.
a másodikat eléggé eltolták, a cselekmény, de főleg a színészek miatt nem jött át.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-07, 06:57

Doc Strange

nagyjából a szokásos Marvel eredet történet, de most kivételesen az eleje (felvezetés) érdekesebb volt mint a vége (bunyó). nem tudom mennyire igaz, hogy Strange-t szánják a következő nagydumás, sziporkázó karakternek Tony után de ahhoz azért nem ártott volna több poént beleírni. a látványvilág amúgy nagyon komoly, a színészek is jók bár csóri Mads megint nem tudta rendesen "megmutatni magát" tud ő ennél jobbat is. Tilda meg kopaszon is cuki, pedig annyira anti-nő szegényke. fura mód rövidnek éreztem a filmet, de a lényeg, hogy szerintem teljesen rendben volt.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-06, 20:17

danny2008 írta:
Balthier írta:
Lion
....de az India-utálatom ellenére tényleg elég nézhető.

És akkor most vasárnapi levezetésként jöhet a Pi élete Cool

Azt amúgy már évek óta meg akarom nézni, de valahogy sose tudtam magam rávenni.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-06, 15:12

Sherlock Holmes okosabb bátyjának kalandjai / The Adventure of Sherlock Holmes's Smarter Brother
Egy angol krimi, lenne, annak van jelezve, de ez nem az. A film maga 1975-ben készült, és Gene Wilder írta és rendezte, na meg persze főszereplő is egyben. A palit bírom, legalábbis Richard Pryor-ral közös filmjeik azok nagyok voltak. Itt, mint Sherlock testvére, mert róla szól a film, annyira nem nagy durr, és inkább lenne ez angol poén, enyhe vígjáték, mint krimi. Bár Wilder szereplése jó, ugyanakkor a film nem fogott meg. Oké, nem egy Robert Downey-s Sherlock-ra vártam, de mégis másra. 5/10

Kopaszkutya
A nagy pontszámmal bíró magyar film, még '81-ből. Pont velem egy idős a film, ami a Hobo és Deák Bill Gyula indulását mutatja be. Anno '94-ig, nagy Guns N' Roses rajongó voltam, így gondoltam ez a rock nem fog annyira szemet, vagyis inkább fület szúrni. Nos, hogy ez rock vagy blues, hiszen Hobo Blues Band a neve csapatnak, nem vágom, nekem inkább rock volt. Arra is jó volt a film, hogy lássam Deák Bill-t, bevallom egy számot se hallottam eddig tőle, sőt énekelni se. Jó putri lakásokat sikerült a filmbe berakni, csöcsök voltak dögivel, na meg szövegkisípolások, amiért kár. Úúú, azok a mára retro ruha meg hajviseletek, szent ég, na meg a művházban a táncok, juuuuj. Az Omegát is jó volt látni fiatalon. 8/10

Szemfényvesztők 2 / Now You See Me 2
Az igazság az, hogy ennek az első részére nem is emlékszem, mármint, hogy mi volt a sztori és trükkök. Azt megnéztem, arra 8-a dobtam, nos ez se volt rossz, már összehasonlítani önmagával se tudom, mert tényleg semmi nem ugrik be róla. Pedig bírom a trükkös/varázslós filmeket, mert ugye még ti ajánlottátok anno a "A mágus" és "A tökéletes trükk" c. filmeket, na azok ott vannak. Ez is jó, mert van átbaszás, aztán kamillázás, hogy mi hogyan is volt, de ez akkor se erős, még szeretem a trükkös filmeket. Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy ezeket a trükköket megcsinálták forgatás alatt, vagy szimplán megoldottak mindent CGI-jal?!? 7/10
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-06, 12:38

Nocturnal animals

Jó volt, örülök, hogy megnéztem. A vége mondjuk nem volt tiszta, utána kellett olvasni. Donidárkónak adjanak már végre egy kicseszett Oscar-t, szinte az összes filmje átlagon felüli.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-05, 18:42

Logan

Akciòba oltott roadmùvi, nèmi pátosszal, szentimentalizmussal. A végére elfárad, de egész addig feszes. Nézzétek. 7/10

Új kedvenc: Life vagy mi. Eddig mèg csak nem is hallottam ròla.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-05, 13:27

Balthier írta:
Lion
....de az India-utálatom ellenére tényleg elég nézhető.

És akkor most vasárnapi levezetésként jöhet a Pi élete Cool
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-05, 13:26

Ifjúság / La giovinezza / Youth
Új múvi, ami Európai filmdíjat nyert. A film igen művészi, megtekintése csak pro fotelkritikusoknak ajánlott. A főszereplő Micheal Caine és Harvey Keitel öreg korukra egy  kényeztető szállodában töltik napjaikat az Alpokban. Ilyen művészi/elvont/sznob meg bentlakásos témában mondjuk még mindig jobban ez bejött, mint a Homár. A rendező Paolo Sorrentino is megérdemelten kapott díjat. De ettől függetlenül egyszer elég volt. 7/10

Központi hírszerzés / Central Intelligence
Annyiszor elegem volt már Kevin Hurt-ból, hogy nem is tudom ezzel miért kezdtem. Valahogy ez a pali, mintha ő akarna lenni az új Martin Lawrence light kiadásban, de amiben eddig játszott az annyira erőltetett, hogy gáz. Itt annyiban volt jobb a helyzet, hogy hosszú idő után végre Dwayne Johnson is vígjátékban szerepel, és nem csak a kőkemény akciót tolja. Bár ettől még nem átütő világsiker, de egyszer ez is elment. De, hogy a kedvünk ne menjen el, az idei Jumanji-ban is láthatjuk őket együtt. Hurrá... 7/10

Who Am I - Egy rendszer sincs biztonságban / Who Am I - Kein System ist sicher
Megint csak egy film, egy thriller kategória (az más kérdés, hogy mennyire sikerült ebbe a kategóriába bekerülni), de akciónak is fasza. Ami külön említésre méltó, és ezáltal ajánlásra is mindenkinek itt, hogy német. Így Johnnynak pláne, aki az osztrák-német vonalt tolja intenzíven. A sztori egy hecker srácról, akit a darkweben csak "whoami"-nak ismernek. Összehoznak egy 4 fős csapatot, és jöhet az online garázdaságok tömkelege. Szívós bulik, német gépzene, cyber élet, szóval egész fasza. Aztán megjelenik persze az Europol is, szóval lehet menekülni. A vége jó lett, tettek bele egy kis furfangot, úgyhogy meglepődtem, hogy a németek ilyet összehoztak. 8/10

Emlékezz! / Remember
Még egy német film, bár itt kanadai vonallal. Két öreg zsidó barát szenved az öregek otthonában. Az a tervük, hogy az egyik megkeresi és megöli azt a volt náci tisztet, aki mindkettejük családját kiírtotta Auswitzban. Igen ám, de az öreg, amelyik útra indul, nos ő demenciában szenved, ergo alvás után a barátja által megírt levelet mindig el kell olvassa, hogy képben legyen éppen hol is van, meg mi a célja. A másik öreg, aki az öregotthonban maradt, ő intézi neki a szállásfoglalásokat, taxikat, mikor épp merre jár a barátja, mivel több olyan álnevű ember is van amcsiban. A végére persze odaér, de a végén derül ki ám minden. 7/10

Kiút nélkül / No Escape
Új film Owen Wilson-nal és Pierce Brosnan-nel a főszerepben. Owen délkelet-ázsiába utazik családjával, mert munkája oda szólítja. De kitör a polgárháború a vízerőmű miatt, és a felkelők minden külföldit lemészárolnak. Így Owen a feleségével é két gyermekével menekülhet, hogy mentsék életüket. Segítségül ott van nekik Pierce Brosnan, aki jó értelemben vicc, mert én bár bírom a manuszt, de már inkább nevetek rajta, a mozdultain, mintsemhogy komolyan vegyem. A film akcióthrillernek van titulálva, de ha csak sima akciónak is nézzük, akkor is jóra sikerült, Owenhez képest. Értem ezalatt azt, hogy Owen végre ilyen kategórit is eljátszott, és nem a zsidó haverjaival, Vince Vaughn-nal vagy éppen Ben Stiller-rel, egy újabb gagyi vígjátéknak látszó tárgyban szerepel. 7/10
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-05, 13:11

Lion

most nézek még pár Oscar-nyertes filmet. Ez okés volt, nem annyira nagy cucc, de az India-utálatom ellenére tényleg elég nézhető.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-05, 06:12

danny2008 írta:
Ha valakinek orvosra van szüksége, Doctor Strange a kőcsönzőbe'! Cool

végre,
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-04, 14:46

Ha valakinek orvosra van szüksége, Doctor Strange a kőcsönzőbe'! Cool
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-04, 14:02

Az ember, aki ismerte a végtelent / The Man Who Knew Infinity
Új film valós történet alapján, ami arról szól, hogy egy csóró indiai srácnak olyan matematikai tudása van, ami még a nagy tudósokat is meglepi. A film a '20-as évek környékén játszódik, aztán meghívják a Cambridge egyetemre, Angliába, hogy bizonyítsa állításait. Jó volt, de annyira nem erős mint egy Good Will Hunting, ez 7 pont lenne, ha nem valós a sztori. Mondjuk a felesége anyja (vagy az a srácé volt?) az megérdemelt volna egy sallert, amiért eldugta a leveleket. 8/10

A szív bajnokai / The Blind Side
A 2009-es film, amiért Sandra Bullock Golden Globe-ot és Oscart is kapott, hozzáteszem megérdemelten, bár ugye a sztori is sokat nyomott a latba gondolom, de persze azt jól is kellett eljátszani. Nálam betalált, megható, és bár az utolsó harmada, mintha egy picit enyhült volna érzelmekből, de akkor is fullos. Nem vagyok nagy Sandra rajongó, de nem is unszimpi, inkább elnézegetem, vagy közömbös számomra, de itt tényleg ott volt. 10/10

Viharlovagok / The Finest Hours
Még egy új múvi, még egy valós történet, úgy látszik telhesen véletlenül, most sorra jöttek egymás után egy napra. A film, amiben a partiőrség 4 embere egy félbeszakadt tankerhajó legénységét igyekszik megmenteni, az ahhoz a baszott nagy tankerhez képest egy kis "csónakkal", a nagy viharban és hullámok közepette. Okés, vannak a filmben hibák, meg a sztori is egy picit lassú, legalább is nekem annak hatott, de persze ugye nem ma játszódik hanem '50-es években, akkori időben játszódó filmből meg mégse lehet egy pörgős katasztrófát csinálni. Ez egy 7 pontos film, de a valósért jár a szokásos +1. 8/10

Agymenők / Brain Donors
Vígjáték '92-ből, de az az igazi klasszikus, '90-es évekbeli klisével rendelkező, szópoénokkal teli vígjáték, ami picit Airplane/Csupasz pisztoly stílusra hajaz leginkább, de sikerült neki. Helyenként még Top Secret is előbújik benne (pl: amikor a srác csinál egy íróasztalt a zsebéből számítógéppel, printerrel, tőzsdekijelzővel). Én szétröhögtem magam rajta, jól esett, rég láttam már ilyen filmet. Ha valami ehhez hasonló filmet tudtok, osszátok, hátha nem láttam. (Amúgy az Agymenők sorozat az erről készült, és ilyesmi poénokkal?) 9/10

Mielőtt megismertelek / Me Before You
Új dráma, amiben Emilia Clarke miután a cukrászdánál megszűnik az állása, felcsap betegápolónak. Egy gazdag családnál kell egy felnőtt srácot gondozni, akinek nemrég volt balesete, és mellkastól lefelé lebénult. Picit Életrevalók a szitu, annyi, hogy itt romantika is kialakul beteg és ápoló között, nem csak barátság. Plusz van még egy dolog, a film vége lényeg, de azt nem lövöm le, hogy miről is szólt, nem spoilerezek. Nem rossz, de persze a fullos Életrevalókkal nem ér fel. 8/10

Stréberek / Good Kids
Új vérszar múvi. Ashley Judd miatt szedtem le mert csipázom, de itt ő csak ötödrangú hegedűs. A sztori, hogy 4 fiatal eldönti, hogy az egyetemig nem buliznak csak tanulnak. Vége lett a 4 évnek, felvették mindegyiket az egyetemre, jön a nyár, és elhatározzák, hogy akkor most már bulizhatnak, szóval elő a pipával, ópiummal, fel lehet csapni selyemfiúnak, és lehet házibuliról házibulira járni. Csak sajna gyengére sikeredett, nagyon is. 4/10
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-03, 13:45

danny2008 írta:
Kiccsidzson írta:
Keresek màsik Sèrülést az indán Deni, csak találok vmit.

Tegnap néztem, miután ezt írtad, jó nagy szarok vannak fent. 240p minőség??? Shocked  Mivel vették fel, 2003-as mobillal? Rolling Eyes


Akartam kérdezni, szokott-e itt valaki online filmeket nézni, weboldalról. Mert néztem ilyen oldalakat, de áááá, rákattintok, egyből felugrik egy másik oldal (a sok pornó meg fasznövesztő oldalakkal együtt), hogy vagy telepíts egy appot amit le kell tölteni, vagy a böngészőhöz telepíts alkalmazást, szóval kész katasztrófának találtam az ilyet.
Pedig mások használják, valakinek valami info?

ezeket nem vágom, nekem bőven elég az ncore.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-03, 13:06

Hozzátok el nekem Alfredo Garcia fejét /Bring Me the Head of Alfredo Garcia
Amcsi-mehikói film még '74-ből. A filmet az a Sam Peckinpah rendezte, akinek a Konvoj c. filmet is köszönhetjük. Nos, maradjunk annyiban, ez nem sikerült annyira ütősre, sőt. A sztori annyi, hogy egy mehikói gazdag ember vérdíjat tűz ki Garcia fejére, aki felcsinálta a lányát és tőle terhes. A zsé 1 milcsi, így aztán főszereplőnk minden áron meg akarja szerezni, és leszállítani a csóka buksiját. A főszereplő annyit van napszemüvegben, de tényleg, éjjel-nappal, még az ágyban is van, hogy abban volt, hogy már fura volt a feje ha nem volt rajta. Mindegy, átszenvedtem, mert ez még a korát figyelembe véve is gyengusz. 6/10

Ipi-apacs / Hopscotch
1980-ban készült vígjáték Walter Matthau főszereplésével. Én bírom Matthau-t meg Lemon-t is, ezért szedtem le, és az egy dolog, hogy itt most csak egyedül játszik Walter, de a film nem is vígjáték, csak amolyan sima "film" jelző illene rá. Persze vannak benne trükkök, becsapások, mert Waltert a CIA és a KGB is figyeli, de mivel ő is ügynök volt, kicselezi őket. Jobbat vártam, vagy lehet mást, mert vígjátéknak szedtem le. 7/10
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-03, 13:05

Kiccsidzson írta:
Keresek màsik Sèrülést az indán Deni, csak találok vmit.

Tegnap néztem, miután ezt írtad, jó nagy szarok vannak fent. 240p minőség??? Shocked Mivel vették fel, 2003-as mobillal? Rolling Eyes


Akartam kérdezni, szokott-e itt valaki online filmeket nézni, weboldalról. Mert néztem ilyen oldalakat, de áááá, rákattintok, egyből felugrik egy másik oldal (a sok pornó meg fasznövesztő oldalakkal együtt), hogy vagy telepíts egy appot amit le kell tölteni, vagy a böngészőhöz telepíts alkalmazást, szóval kész katasztrófának találtam az ilyet.
Pedig mások használják, valakinek valami info?
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-03, 04:44

Kiccsidzson írta:
Joii: nyílegyenes bizony, sztem Eastwood-ot fullra nem izgatta, tetszik e majd a népnek, megcsinálta a faèk egyszerűségű "katasztrófafilmet". Ès pont ettől lett nézhető. Olyan sìma, kicsit amerikàsan buta, de 10 perc erőltetés után nézeti magát, megnyugtat. Virtuális buksisimogatàs.

Keresek màsik Sèrülést az indán Deni, csak találok vmit.
így, bár szerintem direkt készítették ilyenre. ahogy a filmen is elhangzik: kellett már egy ilyen sztori a Nagy Almának.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-02, 20:53

Joii: nyílegyenes bizony, sztem Eastwood-ot fullra nem izgatta, tetszik e majd a népnek, megcsinálta a faèk egyszerűségű "katasztrófafilmet". Ès pont ettől lett nézhető. Olyan sìma, kicsit amerikàsan buta, de 10 perc erőltetés után nézeti magát, megnyugtat. Virtuális buksisimogatàs.

Keresek màsik Sèrülést az indán Deni, csak találok vmit.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-02, 16:13

Változó szerelem / Flipped
Elég magas pontszámmal bíró tiniromantika még 2010-ből, gondolom ezért szedhettem le. Ugyan nem csak a szerelem változó, hanem a kameraállás is, értem ezalatt, hogy a film 1,5órája arról szól, hogy az adott éppen 3-4 perces jelenetet mikor a srác, mikor a csaj szemszögéből látjuk, úgyhogy ha így nézzük, akkor a sztori 45 perc, csak rögtön duplázódik. Aranyos volt mint tinimúvi, a fiú apját a Vészhelyzetes Green doki is faszán tolta, de ez szerintem kicsit túlpontozott (imdb/port 7,7/9,1). 7/10

Bosszúra törve / I Am Wrath
Úgy látszik John Travolta is akar csúszdázni, ennek köszönhető ez az új film miatti lejtmenet. A film elején, ahogy hazaér és a reptéren felesége várja, ott a parkolóba a csúnya srácok kirablás közben megölik feleségét. A rendőrségre megy Johnny, de mivel az elkövetőt feketén védik a korruptak, így eszik tovább a fánkot, mintsem az ügyet megoldják. Johnny ettől bepipul, hazamegy és a gipszkartonból kibányássza 20 éve eldugott cuccát, és arra jut, hogy eljátssza majd ő a modern Paul Kersey-t, akit fűt a bosszúvágy, és megmutatja ki a Jani a környéken. Pacsuli az egész. Gondolom kellett a lóvé kerozinra, hogy tankolja a gépét Travolta, ezért vállalhatta. 5/10
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-02, 16:11

Kiccsidzson írta:
50%ban ugyanazt nézem a utóbbi időben mint Joii. Pedig nem beszéltünk össze.

Sully - ès most kivételesen egyet is értek vele.

Sikerült a Sérülés? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-02, 04:22

Kiccsidzson írta:
50%ban ugyanazt nézem a utóbbi időben mint Joii. Pedig nem beszéltünk össze.

Sully - ès most kivételesen egyet is értek vele.

ez a Sully olyan kis nyílegyenes, mást nem nagyon lehet belelátni, nem? Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-01, 21:13

50%ban ugyanazt nézem a utóbbi időben mint Joii. Pedig nem beszéltünk össze.

Sully - ès most kivételesen egyet is értek vele.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2017-03-01, 17:07

danny2008 írta:


Ezt is várom. Wink
Fogynak a filmjeim rendesen, még 2-3 hét és nézhetem a premiereket. Laughing

Smile keményen nyomod
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit láttál legutóbb?
Vissza az elejére 
2 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: