Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit láttál legutóbb?

Go down 
+4
Johnny1
Balthier
Bodo
bundas01
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
SzerzőÜzenet
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-09-28, 10:32

Johnny1 írta:


Hétvégén tervezem, nagy elvárásaim nincsenek.
amúgy annyira nem szar ám mint hallani csak amolyan semmi extra. van akinek ez tetszik a legjobban az újabb kori SW mozikból van aki szerint meg nem kellett volna Solot bolygatni.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-09-28, 09:19

Joii írta:
Solo (2018)

nos, ettől nem vártam különösebben semmit, pláne mivel annyi herce-hurca volt a filmmel. egynek elmegy, a szereplők sem annyira gáz mint féltem tőle (azért az para ha Daenerys a legismertebb aktor a stábban - na meg Woody akinek fura volt ez a szinkronhang) de ami igazán hiányzott az a SW filing, a zenei támogatás no meg a humor. persze nem vígjátéknak készült ez de azért Han kb az egész univerzum legviccesebb alakja, erre rámehettek volna. a 3D kb semmit nem ért illetve kezd már zavarni ez az ILM féle homályosított trükkök (lásd még RPO).

kis spoiler: az a hologram kicsit wtf volt de este 11-kor már nem álltam neki ezen agyalni..majd ma.

60%

Hétvégén tervezem, nagy elvárásaim nincsenek.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-09-28, 06:48

Ocean's 8 (2018)

nincs kb semmi baj a filmmel, mégsem tetszett. már a fiús részek sem voltak a kedvenceim mert amiket lazaságnak meg eleganciának adtak az nekem iszonyat erőltetettnek hatott (Bradi folyamatos zabálásától komolyan ökölbe szorul a kezem). de abban legalább a rendezőnek volt némi stílusa még ha az nem is jött be, itt meg csak majmolják a dolgokat. a csajok: Sandra bakker nem tudom mit csinál, botox vagy valami idegblokkoló de kezd erősen dzsekszonosodni, Galadrielt sem láttam még soha ennyire prosztónak és anti-nőnek, Helena meg már rég kiment a "divatból". a színészeken túl a cselekmény semmi extra, humor alig, a rendezés kifejezetten erőltetett. zenék vannak, jó hangosan de sokat nem tesznek hozzá. ezek fényében lehet felértékelődnek a régi filmek. amiket kb soha nem akarok majd újranézni ahogy ezt sem.

40%
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-09-25, 06:11

Solo (2018)

nos, ettől nem vártam különösebben semmit, pláne mivel annyi herce-hurca volt a filmmel. egynek elmegy, a szereplők sem annyira gáz mint féltem tőle (azért az para ha Daenerys a legismertebb aktor a stábban - na meg Woody akinek fura volt ez a szinkronhang) de ami igazán hiányzott az a SW filing, a zenei támogatás no meg a humor. persze nem vígjátéknak készült ez de azért Han kb az egész univerzum legviccesebb alakja, erre rámehettek volna. a 3D kb semmit nem ért illetve kezd már zavarni ez az ILM féle homályosított trükkök (lásd még RPO).

kis spoiler: az a hologram kicsit wtf volt de este 11-kor már nem álltam neki ezen agyalni..majd ma.

60%
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-09-24, 21:18

Final Space
Netflix felnőtt sci-fi rajzfilm sorozat. Elég nyomasztó volt, de ajánlom.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-09-24, 07:15

Női Szervek - Heat (2013)

ez annó kimaradt és mivel az rendezte aki a Kémet gondoltam adok neki egy esélyt..nem kellett volna. hiába vágatlan verzió, ez a film buta, prosztó, illetve szerintem az a pöffedt nő többet árt mint használ a "kevésbé manőken" színésznők elfogadásáért tett erőfeszítésekben. tiszta sablon az egész, kb 2x mosolyodtam el a több mint 2 óra alatt. kidobott idő

40%
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-09-24, 07:11

Balthier írta:
Örökség

aki bírja az olyan atmoszférikus, lassú horrorokat mint pl. a Vvitch volt, nézze meg ezt is. Hú, a végére full kikészültem.
na erre nagyon kiváncsi vagyok, azért a Vox ritkán ad 100%-ot, pláne egy horrorra (?). aztán lehet vakvágány lesz mint Nektek a Hang Nélkül..
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-09-23, 13:25

Budapest Noir

ezt csak a közepéig néztük, de az asszony reakcióját elnézve nem is fogom már befejezni. Hát ja, ez egy szar film, pedig a könyv hihetetlenül jól van megírva, azt hiszem, két nap alatt olvastam el még tavaly. 900 millát költöttek rá, ebből kihoztak ilyen tv filmet gyakorlatilag, a fényképezés és hangkeverés szar, mindenki hangosan kopog a kibaszott parkettán, a főszereplő hülyén beszél, zenét alig hallani (pedig ez egy noir film, itt állandóan jazznek kéne szólnia!)... hiába lettek jobbak a magyar filmek, azért sokszor becsúszik még ilyen színvonaltalan munka.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-09-23, 06:01

Pentagon titkai (2017)

kicsit túl maníroskodó a film, na meg ilyen gárdával azért minimum egy emlékezetes filmnek kellett volna készülnie.
pár éve a Spotlight sokkal-de sokkal jobb volt.
közepes
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-09-22, 17:04

Örökség

aki bírja az olyan atmoszférikus, lassú horrorokat mint pl. a Vvitch volt, nézze meg ezt is. Hú, a végére full kikészültem.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-09-18, 19:51

Megnéztem a Quiet Place-t és a Red Sparrow-t, mindkettő felkúrt. A Quiet place, hát tényleg, semmi logika nincs a film szabályrendszerében, ráadásul a lények is gázosan néztek ki. Ez volt az a hatalmas moziélmény, amitől mindenki elélvezett?
A Red Sparrow-t megpróbáltam anno könyvben, és kb a felénél abbahagytam, annyira dermesztően érdektelen. Abban Helsinkibe megy a két főszereplő, itt meg Budapest lett belőle spórolás miatt. Hát ilyen unalmas politikai thrillert már rég láttam...
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-09-15, 12:02

J fr HR írta:
Balthier írta:
Engem most a Quiet place érdekel, valami horror cucc, állítólag moziban is csak úgy volt értelme, hogy mindenki kussban ülte végig.
de hisz az már règ fentvan,láttam is ès tetszett is.

Fúú, hát már egy jó ideje fent van a TK-ban, láttam is, nem rossz, de semmi extra. Csak, mi a faszért nem költöztek alapból a vízesés mögé ? awnnt
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
J fr HR
easy
easy
J fr HR


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2018. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Omis, Croatia

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-09-15, 06:35

Balthier írta:
Engem most a Quiet place érdekel, valami horror cucc, állítólag moziban is csak úgy volt értelme, hogy mindenki kussban ülte végig.
de hisz az már règ fentvan,láttam is ès tetszett is.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-09-14, 21:07

Engem most a Quiet place érdekel, valami horror cucc, állítólag moziban is csak úgy volt értelme, hogy mindenki kussban ülte végig.
Vissza az elejére Go down
J fr HR
easy
easy
J fr HR


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2018. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Omis, Croatia

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-09-14, 06:38

Johnny1 írta:
Na, Fekete Párduc letudva.
Szóval ez szerintem eddig a leggyengébb Marvel film.
Szubjektív, de tőlem az afrikai kultúra messze áll, így eleve nekem ott már bukott. Viszont: a karakterek, leszámítva a nőket, unalmasak, a cselekmény kiszámítható és sablonos, a CGI néha botrány ronda, a színészek meg olyan semmi-szürkék. Meg nyilván ezek a fekete-mozgalmi dolgok inkább az USA lakosoknak fontosak, mint nekünk Európában.
Szóval: nálam 6/10
Kb ugyanígy gondolom,annyi mellè,a dizájn az bejött.

Kerültek fel új filmek? Fúró így történt nèlkül Very Happy
(szerk: fura igy torrent nèlkül,fakk)


A hozzászólást J fr HR összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2018-09-15, 06:33-kor.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-09-09, 19:52

Na, Fekete Párduc letudva.
Szóval ez szerintem eddig a leggyengébb Marvel film.
Szubjektív, de tőlem az afrikai kultúra messze áll, így eleve nekem ott már bukott. Viszont: a karakterek, leszámítva a nőket, unalmasak, a cselekmény kiszámítható és sablonos, a CGI néha botrány ronda, a színészek meg olyan semmi-szürkék. Meg nyilván ezek a fekete-mozgalmi dolgok inkább az USA lakosoknak fontosak, mint nekünk Európában.
Szóval: nálam 6/10
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-09-08, 09:41

Balthier írta:
Joii: na, amit leírtál az Avengersről, pont ezt gyűlölöm a legutóbbi filmes trendekben, hogy minden sorozatosítva lett, mindenki kibaszott univerzumot akar építeni, és önálló filmként nem működnek. A Bond-filmek pl mindig különállóak voltak, de Craig-eseket összekalapálták sorozattá, a Mission Impossible-t is (bár annak nem állt rosszul), a Marvel-t meg hagyjuk is a picsába, 2012 környékén feladtam, akkor néztem utoljára moziban Marvelt (Galaxis őrzői), meg pár év múlva laptopon a Strange-et, de azt is csak Cumberbatch miatt. Hülyének vagyok nézve, amiért nem bírom őket, meg a Star Wars-t sem, pedig régen elképzelhetetlennek tartottam, hogy félbehagyok egy SW-filmet, esetleg meg se akarom nézni (Last Jedi és Solo).

Ui: a Conjuringot is univerzumba fogták, állítólag most a legutóbbi Nun mondjuk nem lett rossz. Csak ne legyen annyira szar, mint az Annabelle 1.

Én próbáltam követni a Marvelt, meg ugye szeretem is, de kimaradt a Fekete Párduc és ott borult minden. Most sorrendben Fekete Párduc, Deadpool 2 és Bosszú Angyalai jönnének, csak ugye időhiány
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-09-07, 19:32

Joii: na, amit leírtál az Avengersről, pont ezt gyűlölöm a legutóbbi filmes trendekben, hogy minden sorozatosítva lett, mindenki kibaszott univerzumot akar építeni, és önálló filmként nem működnek. A Bond-filmek pl mindig különállóak voltak, de Craig-eseket összekalapálták sorozattá, a Mission Impossible-t is (bár annak nem állt rosszul), a Marvel-t meg hagyjuk is a picsába, 2012 környékén feladtam, akkor néztem utoljára moziban Marvelt (Galaxis őrzői), meg pár év múlva laptopon a Strange-et, de azt is csak Cumberbatch miatt. Hülyének vagyok nézve, amiért nem bírom őket, meg a Star Wars-t sem, pedig régen elképzelhetetlennek tartottam, hogy félbehagyok egy SW-filmet, esetleg meg se akarom nézni (Last Jedi és Solo).

Ui: a Conjuringot is univerzumba fogták, állítólag most a legutóbbi Nun mondjuk nem lett rossz. Csak ne legyen annyira szar, mint az Annabelle 1.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-09-02, 06:20

...szóval néztem filmeket, valamit többször is de egyikről se nagyon tudok mit írni mert nem igazán adtak akkora élményt. a Ready Player One nagyjából jó volt, voltak benne tényleg látványos részek, de mégis bosszantó ebből aztán tényleg egy "év filmjét" is lehetett volna csinálni mert benne volt a lehetőség.
a Deadpool 2-től nem vártam sokat, annyira az első résznek sem vagyok rajongója, igazából még repetáztam is mert már alig emlékeztem rá. persze, nagyon vicces meg jópofa de itt-ott inkább erőltetett. legalább a kábelt jól fektették le, ő tényleg badass lett. ja meg a cameók tényleg viccesek voltak.
a Bosszúállók - Végtelen Háború első órájában csak pislogtam, ez most valaminek a folytatása, vagy mi van? hol is kellett volna felvenni a fonalat? aztán meglett illetve végre rágyúrtak egy "rendes" főgenyára, ugyanakkor kicsit béna volt itt-ott a cgi ami egy marvelzum filmtől szokatlan.

mindhárom film 60%, egynek elmegy, szórakozni el lehet velük nagyobb hibák sincsenek igaz annyira kiemelkedő dolgok sem.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-08-31, 04:25

láttam pár filmet a hétvégén írok is róluk bővebben (ha valaki nem figyelte volna a Végtelen Háború is a tékában van már)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-08-25, 08:20

Joii írta:
Kicsinyítés - Downsizing (2018)

...a színészek semmi extra...

...de, belegondolva, Waltz végre jót játszott illetve az a kis vietkong csaj is.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-08-19, 07:47

Kicsinyítés - Downsizing (2018)

nem nagyon akartam megnézni ezt a filmet mert a rendező korábbi munkái kevésbé találtak be, de végül nem bántam meg, hogy megnéztem. érdekes téma és nagyon jó a kivitelezése, vannak benne okos kérdések, de válaszokat nem nagy ad rá a mozi. a színészek semmi extra, ahogy az egész film sem de azért egy nézést megért.

60%
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-08-13, 07:41

Joii írta:
Johnny1 írta:
Hétvégi ZS maraton barátokkal:

Halálosztó 3000: nem, semmi köze a Terminator szériához. Ez kérem szépen egy nukleáris holokausztban játszódó nagyon rossz olasz sci-fi. A címbeli Halálosztó egy autó. Legjobb pillanat: vízhiány van a Földön évtizedek óta, de sör van dögivel. LOL

XTRO: lowbudget brit scifi. Jönnek az UFO-k, átveszik emberek alakját, nyomasztó film a jó értelemben a low-budget ellenére is, bár egy kis Alien utánérzése van az embernek.

XTRO 2: 8. utas a halál és ALien 2 összemosása csak sokkal szarabbul

XTRO 3: UFO-k egy szigeten meg egy szakasz deviáns katona. Nem jó.

Kickboxer: még mindig hozza jó értelemben véve a 80-as évek akciófilmjeinek a feelingjét

Csajok hajnalig: részegen hajnalban még nevettem is néha rajta

Amikor a sasok lecsapnak: középszerű amerikai kommandós akció film


Hullagyáros: igazából nem volt szar, az a kategória, amit megnézel a moziban aztán rá egy órára már el is felejted. Volt benne egy pár jó poén, jó csajok, vér.

Cahtterbox - én leszek a legjobb: tinivígjáték az ótvar szar fajtából

Very Happy Very Happy  ez korrekt felhozatal, jó kis buli lehetett!


Az volt Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-08-12, 06:47

Johnny1 írta:
Hétvégi ZS maraton barátokkal:

Halálosztó 3000: nem, semmi köze a Terminator szériához. Ez kérem szépen egy nukleáris holokausztban játszódó nagyon rossz olasz sci-fi. A címbeli Halálosztó egy autó. Legjobb pillanat: vízhiány van a Földön évtizedek óta, de sör van dögivel. LOL

XTRO: lowbudget brit scifi. Jönnek az UFO-k, átveszik emberek alakját, nyomasztó film a jó értelemben a low-budget ellenére is, bár egy kis Alien utánérzése van az embernek.

XTRO 2: 8. utas a halál és ALien 2 összemosása csak sokkal szarabbul

XTRO 3: UFO-k egy szigeten meg egy szakasz deviáns katona. Nem jó.

Kickboxer: még mindig hozza jó értelemben véve a 80-as évek akciófilmjeinek a feelingjét

Csajok hajnalig: részegen hajnalban még nevettem is néha rajta

Amikor a sasok lecsapnak: középszerű amerikai kommandós akció film

Hullagyáros: igazából nem volt szar, az a kategória, amit megnézel a moziban aztán rá egy órára már el is felejted. Volt benne egy pár jó poén, jó csajok, vér.

Cahtterbox - én leszek a legjobb: tinivígjáték az ótvar szar fajtából

Very Happy Very Happy ez korrekt felhozatal, jó kis buli lehetett!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-08-08, 18:34

Hétvégi ZS maraton barátokkal:

Halálosztó 3000: nem, semmi köze a Terminator szériához. Ez kérem szépen egy nukleáris holokausztban játszódó nagyon rossz olasz sci-fi. A címbeli Halálosztó egy autó. Legjobb pillanat: vízhiány van a Földön évtizedek óta, de sör van dögivel. LOL

XTRO: lowbudget brit scifi. Jönnek az UFO-k, átveszik emberek alakját, nyomasztó film a jó értelemben a low-budget ellenére is, bár egy kis Alien utánérzése van az embernek.

XTRO 2: 8. utas a halál és ALien 2 összemosása csak sokkal szarabbul

XTRO 3: UFO-k egy szigeten meg egy szakasz deviáns katona. Nem jó.

Kickboxer: még mindig hozza jó értelemben véve a 80-as évek akciófilmjeinek a feelingjét

Csajok hajnalig: részegen hajnalban még nevettem is néha rajta

Amikor a sasok lecsapnak: középszerű amerikai kommandós akció film

Hullagyáros: igazából nem volt szar, az a kategória, amit megnézel a moziban aztán rá egy órára már el is felejted. Volt benne egy pár jó poén, jó csajok, vér.

Cahtterbox - én leszek a legjobb: tinivígjáték az ótvar szar fajtából
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-08-08, 18:26

Joii írta:
Kong Koponya-Sziget - Kong: Skull Island (2017) (repeta)

nagyhádéban nézés, a film eleje még tetszés. Vietnam-filing jó ötlet hogy beemelés, ezt jól meg is oldás. pár jó szöveg eleresztés ("apám szerint nem azt kell szégyelni aki alkoholista hanem aki nem bírja"), közben úgynevezett főszereplőkön röhögés, egész film szétcsúszás. egyre kevesebb jó jelenet levés, Kong-gal sokat nem kezdés, béna monszták mutogatás. logikai bukfencezés, egyre sűrűbb facepalmozás. a végére teljesen lefáradás, stáblista utáni bónusz jelenet meg nem nézés.

negyvennek levés és gépről gyorsan törlés, épphogycsak visszatöltés.

(bocs)

nekem bejegyzés tetszés, film nem látás és ennek fényében nem is tervezés Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-08-04, 07:39

Kong Koponya-Sziget - Kong: Skull Island (2017) (repeta)

nagyhádéban nézés, a film eleje még tetszés. Vietnam-filing jó ötlet hogy beemelés, ezt jól meg is oldás. pár jó szöveg eleresztés ("apám szerint nem azt kell szégyelni aki alkoholista hanem aki nem bírja"), közben úgynevezett főszereplőkön röhögés, egész film szétcsúszás. egyre kevesebb jó jelenet levés, Kong-gal sokat nem kezdés, béna monszták mutogatás. logikai bukfencezés, egyre sűrűbb facepalmozás. a végére teljesen lefáradás, stáblista utáni bónusz jelenet meg nem nézés.

negyvennek levés és gépről gyorsan törlés, épphogycsak visszatöltés.

(bocs)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-08-04, 07:32

Tűgyűrű 2 - Pacific Rim 2 (2018)

az első rész se volt egy nagy eresztés, ez meg kb ugyanolyan. abban az nem tetszett leginkább, mintha kicsit komolyan vették volna magukat az alkotók, pedig egy robotos filmről beszélünk, illetve ha már robotok meg zúzás akkor legalább látszódjon is valami. na, most ez nincs, van harcolda világosban, vízben, hóban és a látvány az baromi jó. a többi meg nem, sem a színészek, sem a rendezés, a zenére pedig már most sem emlékszem.

40%
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-08-02, 22:10

Mission Impossible 6

végre páros számú M:I is jó lett számomra - ugye a másodikat hagyjuk is (amiben motorral ugratnak egymásnak a végén), a negyedik még tetszett moziban, de utólag már elég meh, a többihez képest inkább csak ökörködés volt. Olvastam olyat is amúgy, hogy azok a szar M:I filmek, amikben Cruisenak hosszú a haja Smile

Amúgy itt se húztak egy Skyfall-t mint az ötödiknél, de a Spectrével összehasonlítva még ez is köröket ver Bondra, csak nekem itt kicsit olyan érdektelen volt minden, és az előző részes nyomozgatáshoz képest itt szinte csak az akció dominált. Összefügg az előző filmmel, rendező ugyanaz, de Jeremy Renner nincs a Marvel miatt, pedig még a negyediknél még az volt, hogy egy idő után csak vele fognak készülni a későbbi folytatások. Nem is tudom, mit írjak róla, mondom, kicsit érdektelen már, de én mindegyiket a harmadik és ötödik részhez mérem. A soundtrack most kurva jó volt, helyszínek, fényképezés is. Aki az eddigieket bírta, mindenképp nézze meg, főleg moziban.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2018-08-01, 04:14

Balthier írta:


Amúgy szerintem szegény csaj karrierje azóta kettétört, futószalagon hozza ki a szarabbnál szarabb filmeket - de hát ez történik azzal, aki felhőbe feltölti, hogy összenyányózzák az arcát cumi
valami van vele az tuti. több helyen is olvastam ama megállapítást, hogy azóta kissé érdekesen választ szerepeket.
majdcsak túl lesz a dolgon.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit láttál legutóbb?
Vissza az elejére 
2 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: