Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit láttál legutóbb?

Go down 
+4
Johnny1
Balthier
Bodo
bundas01
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next
SzerzőÜzenet
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-07-29, 19:25

Joii írta:
Balthier írta:


Én ezt a feléig elolvastam, és ritka rossz könyv. Ellenben Putyin benne van mint elnök, tehát az időszakot be lehet lőni, szerintem korai kétezres évek. A filmet még nem láttam, nem tudom, hogy megnézzem-e. Lawrence azért faszán megmutatta, amije van, a Fappening-nek hála Very Happy

Laughing ha a fappening megvolt, annál többet ez a film sem nyújt Very Happy

Amúgy szerintem szegény csaj karrierje azóta kettétört, futószalagon hozza ki a szarabbnál szarabb filmeket - de hát ez történik azzal, aki felhőbe feltölti, hogy összenyányózzák az arcát cumi
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-07-29, 07:07

Tomb Raider - Tömbradír (2018)

az van Alicia kisasszonyt nem tartom sem különösebben szépnek, meg olyan marhásan tehetségesnek sem vagyis egyszerűen annyira nem szimpi, de most (megint) csak kiderült nem rajta múlott a dolog. a film amúgy meg ilyen egyszernézős cucc, nincs vele semmi nagyobb baj. viszont nincs benne éppenséggel semmi olyan sem ami kiemelné az átlagból. pár napja néztem de már most annyi maradt meg a végén van pár "direkt" poén a játékosoknak.
60%
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-07-29, 07:04

Balthier írta:


Én ezt a feléig elolvastam, és ritka rossz könyv. Ellenben Putyin benne van mint elnök, tehát az időszakot be lehet lőni, szerintem korai kétezres évek. A filmet még nem láttam, nem tudom, hogy megnézzem-e. Lawrence azért faszán megmutatta, amije van, a Fappening-nek hála Very Happy

Laughing ha a fappening megvolt, annál többet ez a film sem nyújt Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-07-28, 16:03

Joii írta:
Vörös Veréb - Red Sparrow (2018)

ez a film akár jó is lehetett volna, mert vannak benne érdekességek. csupán jól kellett volna megfogni az alapanyagot (ex-CIA-s írta az origi könyvet). Lawrence kisasszony nem épp a kedvencem de korrektet alakít, itten a másik Lawrence, a rendező volt aki hibázott (ha jól tudom nem rokonok). teljesen belecsúsztam pl abba tulajdonképpen mikor is játszódik ez a film? olyan épületek meg szoba belsők vannak benne mintha a hetvenes években lennénk aztán egyszercsak előkerül egy mobil telefon. utána meg pár floppy lemez... Shocked
mindegy, egynek elmegy, van benne egy bal mell így azért
60%

Én ezt a feléig elolvastam, és ritka rossz könyv. Ellenben Putyin benne van mint elnök, tehát az időszakot be lehet lőni, szerintem korai kétezres évek. A filmet még nem láttam, nem tudom, hogy megnézzem-e. Lawrence azért faszán megmutatta, amije van, a Fappening-nek hála Very Happy
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-07-28, 06:11

Vörös Veréb - Red Sparrow (2018)

ez a film akár jó is lehetett volna, mert vannak benne érdekességek. csupán jól kellett volna megfogni az alapanyagot (ex-CIA-s írta az origi könyvet). Lawrence kisasszony nem épp a kedvencem de korrektet alakít, itten a másik Lawrence, a rendező volt aki hibázott (ha jól tudom nem rokonok). teljesen belecsúsztam pl abba tulajdonképpen mikor is játszódik ez a film? olyan épületek meg szoba belsők vannak benne mintha a hetvenes években lennénk aztán egyszercsak előkerül egy mobil telefon. utána meg pár floppy lemez... Shocked
mindegy, egynek elmegy, van benne egy bal mell így azért
60%
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-07-18, 15:34

Hang nélkül - Quiet place (2018)
az ilyen filmek miatt örülök annak, átálltam már arra, hogy előzetesen minél kevesebbet akarok tudni az adott alkotásról. erről is csak a rövid szinopszist ismertem (idegen invázió van úgyhogy kussban kell lenni) így szerintem sokkal nagyobb élmény egy film. ez meg pláne.

spoileresen:
szóval ez ilyen minimál horror-thriller-sci-fi, de annak nagyon jó. úgy inváziós film,hogy egy család által mutatja be az egész szitut. nem hibátlan, de átgondolt, a koncepció illetve a kivitelezés is. egy hibát azért vétettünk: a film felénél nyomtunk egy rövid szünetet ilyenkor meg azért elkezd agyalni az ember és azért vannak ám itt kis logikátlanságok és hasonlók. amúgy meg le a kalappal a főszereplő faszi elött, ugyanis nemcsak a forgatókönyvbe nyúlt bele de ő rendezte ráadásul igaziból is a bávatag szemű Emily férje. amúgy az egészet kihozták valami 17 milkából és szépet taroltak vele (amcsiban 187 milliót). egyébként a kiscsaj tényleg süket de így legalább gördülékenyebben ment a forgatáson a jelbeszéd elsajátítása. azon is agyaltam ez akár egy (jobb) Cloverfield mozi is lehetne, és mint kiderült (nem a filmből,utánaolvasva) alapjáraton annak is szánták.
ha egy lassabban építkezős, minimál de feszültséggel teli filmet ajánlhatok akkor ez az.
80%
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-07-18, 04:45

..meg is néztük. kalapkaki.

40%
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-07-11, 19:24

Rampage a tékában!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-07-05, 08:37

Fekete Párduc

hát ez nem volt egy nagy eresztés. a látvány de főleg a dizájn tetszett, a többi része inkább szimpla. ja, és végig azon agyaltam honnan ismerős az egyik nő..hát ki kellett IMDb-znem, aztán röhögtem (magamon).
60%
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-07-04, 20:57

Escobar: Paradise Lost

Nem gondoltam volna, hogy a Narcos után még érdekelne egy ilyen, de nem volt rossz, egyszer nézhető. Van még a Javier Bardemes Escobar film is, állítólag az rosszabb ennél.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-07-04, 10:41

Suicide Squad
Másnaposan, VOLT után, ágybafetrengős-pizzaevős állapotban nézhető volt. A karakterek jók voltak, csak a cselekmény veszett el, mint a Hellboy filmnél.

xXx Újra akcióban
Na ez már viccesen-szar kategória Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-07-04, 08:18

Ready Player One a kölcsönzőben!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-06-17, 09:41

Joii írta:
Johnny1 írta:

TR-en jól szórakoztam a moziban, egyszer egész élvezhető és jó a fegyverek hangja.
BP-t még nem láttam.

a napokban már csak megnézem öket, sajna hétköznap esélyem sincs ahogy gamelni se (4 magasságban kelek)..bár közben elindult a foci VB amit még nem döntöttem el, kövessek e...

tényleg, nézitek, szurkoltok?
(vagy ezzel menjünk valamelyik sport topikba?)

Nèzem, amikor tudom. Németország a favorit.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-06-17, 09:34

Joii írta:


tényleg, nézitek, szurkoltok?
(vagy ezzel menjünk valamelyik sport topikba?)

Tavalyelőtt meló miatt nem tudtam nézni az EB-et, most meg már érdektelen az egész nekem. Talán lengyel meccset fogok nézni. A Reserved-ben láttam elég fasza polák szurkolói pólót, ki is fordítható, 3500-ért, úgyhogy valszeg senki nem fogja őket itthon megvenni, max Mo-n élő lengyelek.

A Tour De Hongrie összefoglalóit viszont remélem, idén követhetem, mert tavaly épp nyaralás alatt ment, és nagyon szar volt a net, nem tudtam streamelni.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-06-15, 16:01

Johnny1 írta:

TR-en jól szórakoztam a moziban, egyszer egész élvezhető és jó a fegyverek hangja.
BP-t még nem láttam.

a napokban már csak megnézem öket, sajna hétköznap esélyem sincs ahogy gamelni se (4 magasságban kelek)..bár közben elindult a foci VB amit még nem döntöttem el, kövessek e...

tényleg, nézitek, szurkoltok?
(vagy ezzel menjünk valamelyik sport topikba?)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-06-15, 09:17

Joii írta:
van új Tomb Raider meg Black Panther de inkább csak repetázások voltak mostanában:

Nagyfater elszabadul
ezen a filmen tökre el tudok rötyögni pedig azért lenne itt mibe belekötni. de fura mód még ez a Ken baba kinézetű csávóka sem irritál, kíváncsi is lennék mivel tudták rábeszélni ennyi önégetésre.

22 Jump Street
nos, kicsit befáradt a dolog, jobbra emlékeztem de azért még okés.

Utolsó Jedik
ezt már harmadjára nézem, kétszer ugye moziban most pedig tv-n..hááát, nem tudom, annyiban hasonlít az Ébredő Erőre, ezt is meg lehet nézni milliószor hátha kiderül most végülis ez jó film e vagy nem (ebből volt egy South Park poén is, ez volt a lényege). szerintem jobb mint az Ébredő Erő meg a Zsivány de akkor is vannak benne olyan blőd hülyeségek (pl lefelé potyogó bombák az űrben) amik miatt nem is tudok feltétlen kiállni mellette.
igyhát közepes, még mindig.

TR-en jól szórakoztam a moziban, egyszer egész élvezhető és jó a fegyverek hangja.
BP-t még nem láttam.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-06-13, 15:30

van új Tomb Raider meg Black Panther de inkább csak repetázások voltak mostanában:

Nagyfater elszabadul
ezen a filmen tökre el tudok rötyögni pedig azért lenne itt mibe belekötni. de fura mód még ez a Ken baba kinézetű csávóka sem irritál, kíváncsi is lennék mivel tudták rábeszélni ennyi önégetésre.

22 Jump Street
nos, kicsit befáradt a dolog, jobbra emlékeztem de azért még okés.

Utolsó Jedik
ezt már harmadjára nézem, kétszer ugye moziban most pedig tv-n..hááát, nem tudom, annyiban hasonlít az Ébredő Erőre, ezt is meg lehet nézni milliószor hátha kiderül most végülis ez jó film e vagy nem (ebből volt egy South Park poén is, ez volt a lényege). szerintem jobb mint az Ébredő Erő meg a Zsivány de akkor is vannak benne olyan blőd hülyeségek (pl lefelé potyogó bombák az űrben) amik miatt nem is tudok feltétlen kiállni mellette.
igyhát közepes, még mindig.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-05-31, 11:40

Balthier írta:
Joii: nekem akár az is működik, ha csak lefényképezed a lapokat a magazinból, de amúgy ha sok macera, nem szükséges, de köszi azért king

Újráztam a Viszkisből. Nem változott a véleményem róla, valahogy a nagy profizmus közt elveszett a lélek az egészből, és néhány kurva jó jelenetet leszámítva nálam csak "nézhető, ha épp megy a tévén" szint lesz belőle. Amire most felfigyeltem, hogy nagyon jó a soundtrackje, direkt megvártam a stáblistát, és mit ad isten, Yonderboi csinálta a zenéjét. Sajnos nem lett kiadva az OST...

okés, kitalálok valamit.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-05-31, 11:39

danny2008 írta:

Ha arra a Mellissa tehénre gondolsz, nos én tőle savat hányok, a szinkronhangja meg még dob rajta egy olyat, hogy az epe is kijöjjön. Én ezek miatt messzire kerülöm a filmjeit. Rolling Eyes
igen, rá, de attól még a Kém jó film, már Statham miatt is. és mert valamennyi őnreflexív, bármit is jelentsen ez.. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-05-29, 21:48

Solo: Egy Star Wars-történet  / Solo: A Star Wars Story
Haver foglalt 2 helyet péntekre, ennek ellenére nem volt full a terem, pedig péntek volt, ergo 2. nap és este 6-os vetítés, Aréna pláza. Persze ez nem baj, meg láttam ennél katasztrofálisabbat a Ragnarök-ön a Pólusba, na az már igazán egy kihalt mozi lett mára, majdnem csak mi voltunk anno 3-an, egy páran még beestek (lehet elnézték a termet).

Összességében bátran ajánlom itt mindenkinek, a Port-on lévő szavazati pontszám az alul értékelt, arra ne adjatok több van a filmben, minimum az imdb-s pontszám a megfelelő.
Isten ments, hogy bármi spoilerbe belemenjek, nem is teszem, de azért azt leírnám, hogy mik amik tetszettek.
Kezdjük mindjárt rögtön az elején, van felirat nagy örömömre, nálam így kerek egy SW múvi, innen is kapja be a Rúzs Van.
Az összes karakter, de tényleg az összes fullra eltalált, kedvelhető, és jól tolja a ráadott szerepet. Itt most végre nem éreztem azt, mint az Ébredő erőnél, hogy mit keres pölö egy feka vagy ki ez a lokátorfülű kis buzigyerek, vagy a Rúzs Vanba a "részeges karatemester" illetve az Utolsó Jedikbe a koreai "szinte" wc-s néni. Itt mindenki klappol, Woody nagyon jól tolja amit ráraktak, a Westworld-ös szépike feka néni, Thandie Newton szintén szupi ameddig van, igaz persze kicsit furi az eredeti feka hajjal, ergo full göndör afro mikrofonséró, de hát valljuk be az eredeti néger haj az ilyen.
Solo csaját alakító Emilia Clarke is, a Lando-t játszó Donald Glover telitalálat, fullra átjött a klasszikérzés ha csak ránéztem. Solo fiatal karaktere, a csibész mosollyal, mint ami Harrison Fordnak is van/volt, nos ő is megkedvelhető a film alatt.
Bár a sztori bemutatása olyan mint egy profi nehézsúlyú 12 menetes boxmeccs. 2 menetet megnyomnak, aztán a 3-at elkummantják, de ettől függetlenül jó. Pörög az esemény majd leül, aztán megint felpörög és megint leül.
Anno én az Ébredő erőre 6-ot adtam, a Rúzs Van kiverte a biztit minden tekintetben és az 5-öt kapott tőlem, az Utolsó Jedikre viszont 7-et dobtam, reménykedve, hogy ettől már csak jobbat vagy minimum ilyet adnak.
És ez most picit sikerült is, mondhatnám, hogy az új 3 után ez a legjobb tákolmány, és a mai imdb-s 7,2-es pontszám a minimum amit ez megérdemel. De mivel nekem ez tetszett a legjobban, és simán újranézős így megkapja a 8-at simán.
8/10

Kíváncsian várom a ti véleményeteket Wink
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-05-29, 21:16

Joii írta:
ha már így belejöttem, voltak repetázások is:

Deadpool (2016)

ez elsőre se nagyon fogott meg, másodjára pedig már eléggé fárasztó volt itt-ott. persze, ötletes meg jópofa de nekem kicsit sok benne a rájenréjnoldsz (animációs betét+énekelés=RR túl sokat szólt bele a forgatókönyvbe). illetve hát az X-karaktereket eléggé elbarmolták, komolyan Kolosszus fém módban eszik meg fojtogatják? a másik karakternek legalább csak a feje irritáló.
60%

Hangya (2015)
ezt is csak egyszer láttam de legalább nem is emlékeztem szinte semmire a filmből. a többi Marvel filmhez képest ez sokkal kisebb léptékű, mondhatni látványosan olcsóbb.. végülis nem rossz de (szvsz) Paul Rudd sem az igazi, a Tündecsaj meg lehet csinos de egy igazi antitálentum. egy jó jelenetsor és ennyi, illetve tán pozitívumnak mondanám még a heist-mozis hozzáállást.
60%

A Hangya az iszonyat fos, nálam a Deadpool jobban bejött. Igaz most láttam a Hangya 2 előzetest, azért lehet, hogy az megér mozijegyet... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-05-29, 21:15

Joii írta:
mostanság, csak röviden:

Coco (2017)
szép meg minden, aranyos is, persze, csak ezeket a kurva énekelgetéseket nem tudom már elviselni. persze minek sírok amikor megint hozták a Legjobb Betétdal Oscarját szóval tuti nálam van a hiba. a látvány az viszont lenyügöző.
80%

Víz érintése (2017)
hát ez így,ebben a formában eléggé nem jött be. jó, vannak benne jó dolgok meg el lehet vele lenni de összességében ez (nekem) egy groteszk és szájbarágós PC tanmese. plusz az Amelie-re hajazó sanzonzenéktől is agyfaszt kaptam. leszögezhetjük, nekem del Toro művészete nem fekszik.
40%

Boldog Halálnapot! (2017)
nos, ettől meg nem vártam semmit és végülis egy semmi komoly de azt legalább szórakoztatóan hozza filmecske.
a csajszi jól adja, a végére egész meg lehet kedvelni illetve a kiszólások is jópofák. figyelem, ez nem egy horrorfilm kis vígjáték beütéssel hanem inkább vígjáték enyhe horror mellékszállal. nem lesz akkora klasszik mint mondjuk a Sikoly de a megközelítése hasonló. egy nézést megér,
60%


akkor ez a Víz érintése nem nagy durr, mert ha jól emlékszem Balthi se dicsérte. Ennek tudatában ülök/fekszek majd neki Wink
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-05-29, 21:12

Joii írta:
illetve ha már kémes, akkor a Kém is jópofa (még az a bölény-nő is elviselhető) illetve nekem az Atomszöke is tetszett.

Ha arra a Mellissa tehénre gondolsz, nos én tőle savat hányok, a szinkronhangja meg még dob rajta egy olyat, hogy az epe is kijöjjön. Én ezek miatt messzire kerülöm a filmjeit. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-05-28, 10:29

Hellraiser: Inferno (5. rész)

Ez eddig a leggyengébb a sorozatban, és az első, amelyik direct-to-dvd volt. Nos, ez nem is volt olyan nagy hiba. Elég gyenge a történet, ráadásul zavaros is, gagyi a főszereplő, Pinhead meg gyakorlatilag bele lett szuszakolva, olyan, mintha nem is Hellraiser filmnek készült volna, aztán eszükbe jutott, hogy legyen az menet közben.
Ok, Doug Bradley Pinheadként fasza, de ennyi a pozitívum.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-05-28, 10:26

Balthier írta:
Joii: nekem akár az is működik, ha csak lefényképezed a lapokat a magazinból, de amúgy ha sok macera, nem szükséges, de köszi azért king

Újráztam a Viszkisből. Nem változott a véleményem róla, valahogy a nagy profizmus közt elveszett a lélek az egészből, és néhány kurva jó jelenetet leszámítva nálam csak "nézhető, ha épp megy a tévén" szint lesz belőle. Amire most felfigyeltem, hogy nagyon jó a soundtrackje, direkt megvártam a stáblistát, és mit ad isten, Yonderboi csinálta a zenéjét. Sajnos nem lett kiadva az OST...

Yonderboi fasza, kár tényleg, hogy nincs OST, mert sokan méltatták.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-05-26, 22:52

Joii: nekem akár az is működik, ha csak lefényképezed a lapokat a magazinból, de amúgy ha sok macera, nem szükséges, de köszi azért king

Újráztam a Viszkisből. Nem változott a véleményem róla, valahogy a nagy profizmus közt elveszett a lélek az egészből, és néhány kurva jó jelenetet leszámítva nálam csak "nézhető, ha épp megy a tévén" szint lesz belőle. Amire most felfigyeltem, hogy nagyon jó a soundtrackje, direkt megvártam a stáblistát, és mit ad isten, Yonderboi csinálta a zenéjét. Sajnos nem lett kiadva az OST...
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-05-25, 19:52

Balthier írta:
Joii írta:


más:
hamarosan jön a Katasztrófaművész, amihez azt mondják nem árt látni a filmet is amiből készült (Room, 2003, IMDb: 3,2*). aki látta: tényleg olyan "annyira szar, hogy már jó" a film vagy már megint pár unatkozó nethuszár szemetelte tele az internetet? nézős vagy kihagyós?
köszi előre is,

Nem kell megnézni, elég jeleneteket/összefoglalót megnézni Youtube-on. Azért egyszerre szar és röhejes, mert a lehető legbalfékebb módon csinálták, Tommy Wiseau-ról a mai napig nem tudni, honnan származik (illetve miből lett milliomos), de amerikainak hazudja magát (állítólag lengyel), az akcentusa valami rettenetes, nem tud színészkedni, a filmet egyszerre vették fel analóg és digitális kamerákkal ( = semmi értelme nem volt), a háztetőn játszódó jeleneteket ahelyett, hogy kimentek volna egy igazi tetőre, green screen-nel vették fel stb stb. Amúgy megkockáztatom, hogy a Room tényleg sokkal inkább az "olyan szar, hogy az már jó" kategória, nem úgy mint az összes szánalmas Asylum-film, azokban sosem értettem, mi a vicces, ha csak simán szarok és unalmasak.

Tehát nem kell megnézni az egész Room-ot, de jó tisztában lenni a leghíresebb jeleneteivel, a barátnőm pl. nem volt, és utálta a Katasztrófaművészt. Én meg imádom a könyvet, úgyhogy ha a film fele ilyen jó lenne, akkor is tetszene. De minimum egyszer megnézhető, kicsit olyan, mint az Ed Wood, de hát az nyilván sokkal jobb film. Sajnálom, hogy James Franco se bírt a farkával régebben, és a metoo kampány miatt nem mehetett el a film az Oscarig.
köszönöm az összefoglalót! szerintem akkor ebből tekintés lesz, igaz csak felirattal. kb ezeket az infókat vágtam, egyik Voxban szépen összeszedegettek róla egy csomó dolgot ami azért valamennyire felcsigázott Very Happy (ha érdekel beírogatom őket)..merthát ebben is egyetértünk, az Asylum filmek nekem sem egy "mocskos szórakozás" kategória, szimplán csak szar filmek.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-05-25, 19:33

Joii írta:


más:
hamarosan jön a Katasztrófaművész, amihez azt mondják nem árt látni a filmet is amiből készült (Room, 2003, IMDb: 3,2*). aki látta: tényleg olyan "annyira szar, hogy már jó" a film vagy már megint pár unatkozó nethuszár szemetelte tele az internetet? nézős vagy kihagyós?
köszi előre is,

Nem kell megnézni, elég jeleneteket/összefoglalót megnézni Youtube-on. Azért egyszerre szar és röhejes, mert a lehető legbalfékebb módon csinálták, Tommy Wiseau-ról a mai napig nem tudni, honnan származik (illetve miből lett milliomos), de amerikainak hazudja magát (állítólag lengyel), az akcentusa valami rettenetes, nem tud színészkedni, a filmet egyszerre vették fel analóg és digitális kamerákkal ( = semmi értelme nem volt), a háztetőn játszódó jeleneteket ahelyett, hogy kimentek volna egy igazi tetőre, green screen-nel vették fel stb stb. Amúgy megkockáztatom, hogy a Room tényleg sokkal inkább az "olyan szar, hogy az már jó" kategória, nem úgy mint az összes szánalmas Asylum-film, azokban sosem értettem, mi a vicces, ha csak simán szarok és unalmasak.

Tehát nem kell megnézni az egész Room-ot, de jó tisztában lenni a leghíresebb jeleneteivel, a barátnőm pl. nem volt, és utálta a Katasztrófaművészt. Én meg imádom a könyvet, úgyhogy ha a film fele ilyen jó lenne, akkor is tetszene. De minimum egyszer megnézhető, kicsit olyan, mint az Ed Wood, de hát az nyilván sokkal jobb film. Sajnálom, hogy James Franco se bírt a farkával régebben, és a metoo kampány miatt nem mehetett el a film az Oscarig.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-05-25, 11:58

Johnny1 írta:

Az első két filmet nagyon jó szívvel tudom ajánlani, a 3. és 4. részt csak jó szívvel. A többiről még nem tudok nyilatkozni.
ezekről az oldschool horrorokról mindig a jó kis oldschool [You must be registered and logged in to see this link.]-ok jutnak eszembe Smile de a filmeket ettől még nincs ingerem újranézni.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime2018-05-25, 11:52

Gengszterzsaruk - Den of Thieves (2018)
ha valakinek ez a film nem tetszik...azt tökéletesen megértem. feleslegesen tök hosszú (2óra20perc), teljesen egy dimenziós karakterek (kivéve a fsz, de neki meg a családi szála teljesen felesleges a sztori szempontjából), az első filmes rendezőnek láthatóan a [You must be registered and logged in to see this link.] a kedvenc filmje (illetve úgy eleve a Michael Mann filmek, mert nekem még a Miami Vice is beugrott párszor), vannak benne továbbá furán logikátlan dolgok (nem is írom le inkább)..de hogy mondjak jót is, a főgenya jól hozta, Fél dollár meglehetősen keveset szerepel, illetve Jégkocka fia tiszta apja. szóval összességében ez egy max ilyen egyszernézős kategória, mégis egész jól el voltam rajta.
60%

más:
hamarosan jön a Katasztrófaművész, amihez azt mondják nem árt látni a filmet is amiből készült (Room, 2003, IMDb: 3,2*). aki látta: tényleg olyan "annyira szar, hogy már jó" a film vagy már megint pár unatkozó nethuszár szemetelte tele az internetet? nézős vagy kihagyós?
köszi előre is,
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Mit láttál legutóbb? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit láttál legutóbb?
Vissza az elejére 
3 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: