Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit láttál legutóbb?

Go down 
+4
Johnny1
Balthier
Bodo
bundas01
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-08-11, 12:31

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Alien Covenant

A Prometheus tetszett, ez nagyon nem. Szintetikus Mortal Kombat, bubifrizurás főhősnő, banális történet. Miért kell a fanchise-t még tovább alázni?

Nem tudom mit akarsz, ez egy kurva jó film...


Jajénkérekelnézést Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-08-11, 04:29

Power Rangers és Faszt 8 a tékában,
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-08-10, 23:15

Johnny1 írta:
Alien Covenant

A Prometheus tetszett, ez nagyon nem. Szintetikus Mortal Kombat, bubifrizurás főhősnő, banális történet. Miért kell a fanchise-t még tovább alázni?

Nem tudom mit akarsz, ez egy kurva jó film...

Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-08-10, 22:44

Alien Covenant

A Prometheus tetszett, ez nagyon nem. Szintetikus Mortal Kombat, bubifrizurás főhősnő, banális történet. Miért kell a fanchise-t még tovább alázni?
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-08-07, 20:33

danny2008 írta:
bundas01 írta:
Nekem ez mind adta

Amúgy alien a kölcsönzőben

Az új? Én nem látom szinkronosba.... Rolling Eyes
feliratos
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-08-07, 12:11

Hétvégi évi szokásos baráti összejövetel és trash filmek:

Armageddon 4
Gyilkos zsaru
Christie háza
Drakula bosszúja
Szexkemping

Nem érdemes rájuk szót pazarolni Smile

Viszont megnéztük újra a Fortress 33 emelet mélyen a pokolban c. filmet, az még nagyjából adja, de azért felnőtt fejjel már vannak benne baromságok, de összességében nézhető.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-08-07, 12:09

Balthier írta:
A GitS OST-je tényleg kurvajó lett, rongyosra hallgattam a mozizás után. Hihetetlen, hogy ennyire szétszedték ezt a filmet, szar az imdb-s értékelése, sok pénzt buktak rajta stb. Kár érte...

Kár, nekem speciel tetszett, főleg a világ, az nagyon sikerült eltalálni, meg a látvány.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-08-06, 20:00

Sznóden

Akció nélküli reál kémfilm Oliver Stonetól. 10/10

Artúr király a kard legendája

Gáj Ricsi sajátos stílusában. Furcsa film kicsit, meg azért recsegnek a műfaji határok, de kit érdekel. Tetszett. Sőt! 10/10
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-08-04, 22:44

bundas01 írta:
Nekem ez mind adta

Amúgy alien a kölcsönzőben

Az új? Én nem látom szinkronosba.... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-08-04, 10:37

hát az új alien valóban elég herótos
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-08-03, 17:27

danny2008 írta:
Halálos közellenség - Public Enemy / L'instinct de mort
Francia film még 2008-ból valós történet alapján, amiben a főszerepet Vincent Cassel tolja, aki a francia Jacques Mesrine gengsztert alakítja. Szerintem faszán adta a szerepet, jól állt neki, na meg Depardieu-nek is. Igaz ezt néztem másodiknak, de így is jó volt. 8/10

Halálos közellenség 2. - Public Enemy No. 1. / L'ennemi public n°1
Sikerült elbaltáznom, mert ezzel kezdtem, egymás után szedtem le a két részt, aztán benéztem a francia címet és letöltési sorrendben néztem és ez jött le hamarabb. Az évszám nem volt mérvadó, mert mindkettő 2008-as, de végül is a mai filmvilágban már hozzászoktam/szokhattunk, ha jön egy film, utána jön az előzmény filmje. Semmivel nem volt gyengébb mint az első rész. 8/10

Logan - Farkas / Logan
Na ez viszont nem hatott meg annyira, sőt. Hugh Jackman alakított már jobban, Marvel filmben is. Számomra, aki nem nagy "Marvel tudós", ez inkább volt egy 2 órás erőlködős csihi-puhi, sem mint nagy Marvel film. Egyszer láttam, ennyi. 7/10

Élet / Life
Fasza új 2017-es sci-fi Jake Gyllenhaal-al a főszerepben. Legalábbis ezt gondoltam a leszedéskor, vakon. Aztán előre vettem a sorban, mert kíváncsi voltam rá, meg a sci-fi imádat miatt is, de ha nem tettem volna se maradok semmiről. Ez szerintem gyenge lett, pedig a látvány/CGI még nem is volt rossz, de most vagy a sztori ölte meg a filmet, vagy mindenki, mert senki nem vette komolyan, itt még annyira Jake se brillírozott, mint szinte minden más filmjében. A végét meg sejtettem előre mi lesz, így meg se lepődtem. Viszont akkor ennyi a vége, vagy lesz folytatása is? 6/10

Páncélba zárt szellem / Ghost in the Shell
Először is köszi az ajánlásokat skacok az animáció megtekintésére, anélkül szerintem ez jóval kevesebb ér egy nézőnek, így jóval többet ért, hogy mi a szitu, és másképp nézi a filmet.
Múlthéten néztem, naná, hogy ezt is előre vettem, megnézése után nem is tudtam eldönteni, hogy mennyi legyen az értéke nálam, mert a 8 és 9 között vacilláltam. Nekem végül is tetszett, nem fullos a film, ez oké. Batou magyar hangjának Szabó Győző szerintem telitalálat volt. Scarlett nálam favorit, bár néha sok volt a komor arc, ami ezzel a helyenként számára, az ő arcvonásához nem annyira passzoló hajjal nem mindig jött be. De az animációhoz képest vállalható a film, szóval a múvi 8, de nem lehet elmenni az OST mellett, lehetetlen!! Az simán megérdemel +1 pontot, ennyi, nincs mese. Mondjuk vártam azt a dallamot, amivel az animáció kezdődött, a végén csak meglett. 9/10

A tökéletes trükk / The Prestige
Ez csak repeta volt, egy kis Jackman egy kis Bale, na meg egy kis Scarlett, Nolan meg mutogatta mit-hogyan csináljanak. Másodjára is patent, igaz nem teljesen így emlékeztem rá, de már tudom, hogy az okosító hibája volt... Cool
Nekem ez mind adta


Amúgy alien a kölcsönzőben
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-08-01, 22:00

A GitS OST-je tényleg kurvajó lett, rongyosra hallgattam a mozizás után. Hihetetlen, hogy ennyire szétszedték ezt a filmet, szar az imdb-s értékelése, sok pénzt buktak rajta stb. Kár érte...
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-08-01, 16:34

Halálos közellenség - Public Enemy / L'instinct de mort
Francia film még 2008-ból valós történet alapján, amiben a főszerepet Vincent Cassel tolja, aki a francia Jacques Mesrine gengsztert alakítja. Szerintem faszán adta a szerepet, jól állt neki, na meg Depardieu-nek is. Igaz ezt néztem másodiknak, de így is jó volt. 8/10

Halálos közellenség 2. - Public Enemy No. 1. / L'ennemi public n°1
Sikerült elbaltáznom, mert ezzel kezdtem, egymás után szedtem le a két részt, aztán benéztem a francia címet és letöltési sorrendben néztem és ez jött le hamarabb. Az évszám nem volt mérvadó, mert mindkettő 2008-as, de végül is a mai filmvilágban már hozzászoktam/szokhattunk, ha jön egy film, utána jön az előzmény filmje. Semmivel nem volt gyengébb mint az első rész. 8/10

Logan - Farkas / Logan
Na ez viszont nem hatott meg annyira, sőt. Hugh Jackman alakított már jobban, Marvel filmben is. Számomra, aki nem nagy "Marvel tudós", ez inkább volt egy 2 órás erőlködős csihi-puhi, sem mint nagy Marvel film. Egyszer láttam, ennyi. 7/10

Élet / Life
Fasza új 2017-es sci-fi Jake Gyllenhaal-al a főszerepben. Legalábbis ezt gondoltam a leszedéskor, vakon. Aztán előre vettem a sorban, mert kíváncsi voltam rá, meg a sci-fi imádat miatt is, de ha nem tettem volna se maradok semmiről. Ez szerintem gyenge lett, pedig a látvány/CGI még nem is volt rossz, de most vagy a sztori ölte meg a filmet, vagy mindenki, mert senki nem vette komolyan, itt még annyira Jake se brillírozott, mint szinte minden más filmjében. A végét meg sejtettem előre mi lesz, így meg se lepődtem. Viszont akkor ennyi a vége, vagy lesz folytatása is? 6/10

Páncélba zárt szellem / Ghost in the Shell
Először is köszi az ajánlásokat skacok az animáció megtekintésére, anélkül szerintem ez jóval kevesebb ér egy nézőnek, így jóval többet ért, hogy mi a szitu, és másképp nézi a filmet.
Múlthéten néztem, naná, hogy ezt is előre vettem, megnézése után nem is tudtam eldönteni, hogy mennyi legyen az értéke nálam, mert a 8 és 9 között vacilláltam. Nekem végül is tetszett, nem fullos a film, ez oké. Batou magyar hangjának Szabó Győző szerintem telitalálat volt. Scarlett nálam favorit, bár néha sok volt a komor arc, ami ezzel a helyenként számára, az ő arcvonásához nem annyira passzoló hajjal nem mindig jött be. De az animációhoz képest vállalható a film, szóval a múvi 8, de nem lehet elmenni az OST mellett, lehetetlen!! Az simán megérdemel +1 pontot, ennyi, nincs mese. Mondjuk vártam azt a dallamot, amivel az animáció kezdődött, a végén csak meglett. 9/10

A tökéletes trükk / The Prestige
Ez csak repeta volt, egy kis Jackman egy kis Bale, na meg egy kis Scarlett, Nolan meg mutogatta mit-hogyan csináljanak. Másodjára is patent, igaz nem teljesen így emlékeztem rá, de már tudom, hogy az okosító hibája volt... Cool
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-08-01, 16:30

Joii írta:
Stylist

..ami igazából nem is az, de ez nembaj. enyhén művészfilmesre vett film, van benne Bella akit mindig antinőnek öltöztetnek aztán meg mikor levetkőzik kiderül tökre rendben van. és ez megtörténik párszor a filmben ami nagyjából annyiról szól, van ez a lány aki valami celebnek a fő- személyi- bevásárlója. divatházakban tekereg egész nap, válogatja a ruhákat, kiegészítőket, ez amúgy elég kontrasztos lévén úgy néz ki a kiscsaj mint valami végzős egyetemista. emellett pedig gyászol, az elhunyt bátyját, illetve próbálja vele felvenni a kapcsolatot a túlvilágon. amúgy szórakoztatóbb a film mint ahogy ez így most leírva tűnhet, de azért készülj fel ez egy lassú mozi. inkább lett érdekes mintsem jó. de azért majdnem.

Sorban áll, ha nem olyan beteg mint A homár, akkor lehet nem lesz gond... Laughing Cool
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-08-01, 16:28

Balthier írta:
danny2008 írta:
Balthier írta:
Perfect Strangers

ez jó volt, bírom az egy helyszínes filmeket, ha jól meg vannak valósítva.
Ha a párotokkal nézitek, előtte azért töröljétek a gyanús üziket meg képeket a telóról Smile
Ez az a tavalyi olasz vígjáték kurva nagy pontszámmal? Jónak tűnik...
Ez nem vígjáték, inkább normál dráma, amiben van néhány poén. De érdemes megnézni.

Ha kijön szinkronosba meglesem Wink
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-07-30, 17:16

A szovjet levelezőpajtás

ritkán nézek dokufilmeket, de ez tök jó volt. fenn van az egész youtube-on meg videán, érdemes megnézni, az egész csak 50 perc kb.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-07-30, 06:20

Páncélba zárt szellem

szerintem ez teljesen vállalható lett. a világ nagyon jól néz ki, Scarlett szintén nagyon jól néz ki. ja, hogy a sztorit elvitték kissé más irányba, na ezen lehet vitázni jó ötlet volt e vagy sem, szerintem nem kell mindig szolgaian másolgatni az eredeti dolgokat, lehet nyugodtan hozzápakolni ha megvan a hozzáértés és az alázat.
ettől még valami hiányzott a filmből, valami amitől klasszik lehetett volna. így csak egy szimpla szórakoztató film ami kevésbé bugyuta mint az átlag, 100+ milkából összetett mozi.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-07-30, 06:15

Stylist

..ami igazából nem is az, de ez nembaj. enyhén művészfilmesre vett film, van benne Bella akit mindig antinőnek öltöztetnek aztán meg mikor levetkőzik kiderül tökre rendben van. és ez megtörténik párszor a filmben ami nagyjából annyiról szól, van ez a lány aki valami celebnek a fő- személyi- bevásárlója. divatházakban tekereg egész nap, válogatja a ruhákat, kiegészítőket, ez amúgy elég kontrasztos lévén úgy néz ki a kiscsaj mint valami végzős egyetemista. emellett pedig gyászol, az elhunyt bátyját, illetve próbálja vele felvenni a kapcsolatot a túlvilágon. amúgy szórakoztatóbb a film mint ahogy ez így most leírva tűnhet, de azért készülj fel ez egy lassú mozi. inkább lett érdekes mintsem jó. de azért majdnem.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-07-26, 20:13

danny2008 írta:
Balthier írta:
Perfect Strangers

ez jó volt, bírom az egy helyszínes filmeket, ha jól meg vannak valósítva.
Ha a párotokkal nézitek, előtte azért töröljétek a gyanús üziket meg képeket a telóról Smile

Ez az a tavalyi olasz vígjáték kurva nagy pontszámmal? Jónak tűnik...

Láttam pár filmet mostanság, csak össze kéne szedni őket fejben. Rolling Eyes

Ez nem vígjáték, inkább normál dráma, amiben van néhány poén. De érdemes megnézni.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-07-26, 14:29

Balthier írta:
Perfect Strangers

ez jó volt, bírom az egy helyszínes filmeket, ha jól meg vannak valósítva.
Ha a párotokkal nézitek, előtte azért töröljétek a gyanús üziket meg képeket a telóról Smile

Ez az a tavalyi olasz vígjáték kurva nagy pontszámmal? Jónak tűnik...

Láttam pár filmet mostanság, csak össze kéne szedni őket fejben. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-07-26, 07:36

Balthier írta:
Perfect Strangers

ez jó volt, bírom az egy helyszínes filmeket, ha jól meg vannak valósítva.
Ha a párotokkal nézitek, előtte azért töröljétek a gyanús üziket meg képeket a telóról Smile

Ok Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-07-25, 21:27

Perfect Strangers

ez jó volt, bírom az egy helyszínes filmeket, ha jól meg vannak valósítva.
Ha a párotokkal nézitek, előtte azért töröljétek a gyanús üziket meg képeket a telóról Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-07-25, 07:35

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Balthier írta:
Dunkirk

Mivel Nolan a megtestesült dank meme, eléggé szkeptikusan ültem be rá... És igazam is lett, nekem inkább tűnt az egész egy videoklipnek, mint egy érzelmileg felkavaró filmek. Engem legalábbis semennyire nem érintett meg, és nem is értem, miért pörög most mindenki azon, hogy ez e legjobb háborús film ever. A nagy lófaszt...

Ezt nem láttam, de nekem a legjobb háborús film a Katin.

Igen, az egy nagyon hatásos film, bár a lengyelek kicsit túltolták szentimentalizmusban. Bár amikor jönnek benne a kivégzések, ott kajak majdnem elkezdtem sírni, annyira rosszul voltam tőle. A lengyelek meg merik mutatni a filmjeikben, hogyan szopatták szét őket a szovjetek, a Róza címűben is elhangzik az a mondat, hogy "csak a németek bántak velünk emberként".

Nekem ezek a kedvenceim:
- A nagy szökés
- Unsere Mütter, unsere Väter
- Kamienie na Szaniec

Majdnem kihagytam még a Das Boot-ot (szintén all time favorit, anno még egy kamaramoziban néztem meg édesapámmal) és szerintem a Bukás sem volt rossz.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-07-24, 20:25

Johnny1 írta:
Balthier írta:
Dunkirk

Mivel Nolan a megtestesült dank meme, eléggé szkeptikusan ültem be rá... És igazam is lett, nekem inkább tűnt az egész egy videoklipnek, mint egy érzelmileg felkavaró filmek. Engem legalábbis semennyire nem érintett meg, és nem is értem, miért pörög most mindenki azon, hogy ez e legjobb háborús film ever. A nagy lófaszt...

Ezt nem láttam, de nekem a legjobb háborús film a Katin.

Igen, az egy nagyon hatásos film, bár a lengyelek kicsit túltolták szentimentalizmusban. Bár amikor jönnek benne a kivégzések, ott kajak majdnem elkezdtem sírni, annyira rosszul voltam tőle. A lengyelek meg merik mutatni a filmjeikben, hogyan szopatták szét őket a szovjetek, a Róza címűben is elhangzik az a mondat, hogy "csak a németek bántak velünk emberként".

Nekem ezek a kedvenceim:
- A nagy szökés
- Unsere Mütter, unsere Väter
- Kamienie na Szaniec
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-07-24, 19:47

Balthier írta:
danny2008 írta:
Balthier írta:
Dunkirk

Mivel Nolan a megtestesült dank meme, eléggé szkeptikusan ültem be rá... És igazam is lett, nekem inkább tűnt az egész egy videoklipnek, mint egy érzelmileg felkavaró filmek. Engem legalábbis semennyire nem érintett meg, és nem is értem, miért pörög most mindenki azon, hogy ez e legjobb háborús film ever. A nagy lófaszt...

Kíváncsi vagyok rá, milyen egy "fegyverropogás/csata" nélküli háborús múvi (legalábbis mintha azt olvastam volna róla). De előre saccolva a hájp dob itt a bevételen és nem maga a film... Rolling Eyes

Fegyverropogás nélküli? Folyamatosan abálták őket bombákkal, meg volt pár nagyon jó dogfight a levegőben, és ennyi, a többi a Nolan-féle szarság, amiből a harmadik Batman film környékén kezdett elegem lenni, az Interstellarnál meg már kínomban röhögtem, amikor elhangzott az a filozófiai megfejtés a végén a szeretetről.
Bennem ez a film nem váltott ki semmit, nem volt lelkileg megterhelő, a karakterek faszkalapok voltak, semmit nem éreztem irántuk. Innentől meg nem érdekes az egész.

Szorri. Az 576-os/PSC-s Gran Turismo-s hatrix koma facsés kommentjére alapoztam, mivel azt írta: "Nem egy szokványos háborús film, mert puska nem nagyon dördül benne...." " Olyan mint ha az Interstellar VIZES BOLYGÓ jelenetét széthúzták volna majdnem 2 órásra..." Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-07-24, 07:20

Balthier írta:
Dunkirk

Mivel Nolan a megtestesült dank meme, eléggé szkeptikusan ültem be rá... És igazam is lett, nekem inkább tűnt az egész egy videoklipnek, mint egy érzelmileg felkavaró filmek. Engem legalábbis semennyire nem érintett meg, és nem is értem, miért pörög most mindenki azon, hogy ez e legjobb háborús film ever. A nagy lófaszt...

Ezt nem láttam, de nekem a legjobb háborús film a Katin.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-07-23, 20:28

danny2008 írta:
Balthier írta:
Dunkirk

Mivel Nolan a megtestesült dank meme, eléggé szkeptikusan ültem be rá... És igazam is lett, nekem inkább tűnt az egész egy videoklipnek, mint egy érzelmileg felkavaró filmek. Engem legalábbis semennyire nem érintett meg, és nem is értem, miért pörög most mindenki azon, hogy ez e legjobb háborús film ever. A nagy lófaszt...

Kíváncsi vagyok rá, milyen egy "fegyverropogás/csata" nélküli háborús múvi (legalábbis mintha azt olvastam volna róla). De előre saccolva a hájp dob itt a bevételen és nem maga a film... Rolling Eyes

Fegyverropogás nélküli? Folyamatosan abálták őket bombákkal, meg volt pár nagyon jó dogfight a levegőben, és ennyi, a többi a Nolan-féle szarság, amiből a harmadik Batman film környékén kezdett elegem lenni, az Interstellarnál meg már kínomban röhögtem, amikor elhangzott az a filozófiai megfejtés a végén a szeretetről.
Bennem ez a film nem váltott ki semmit, nem volt lelkileg megterhelő, a karakterek faszkalapok voltak, semmit nem éreztem irántuk. Innentől meg nem érdekes az egész.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-07-23, 17:32

Balthier írta:
Dunkirk

Mivel Nolan a megtestesült dank meme, eléggé szkeptikusan ültem be rá... És igazam is lett, nekem inkább tűnt az egész egy videoklipnek, mint egy érzelmileg felkavaró filmek. Engem legalábbis semennyire nem érintett meg, és nem is értem, miért pörög most mindenki azon, hogy ez e legjobb háborús film ever. A nagy lófaszt...

Kíváncsi vagyok rá, milyen egy "fegyverropogás/csata" nélküli háborús múvi (legalábbis mintha azt olvastam volna róla). De előre saccolva a hájp dob itt a bevételen és nem maga a film... Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-07-23, 17:29

Joii írta:
végre, a sarki kölcsönzőben a Gits !

Hupsz, este ha hazaérek, akkor ezt előre is veszem! Tenksz Cool
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime2017-07-23, 09:27

Dunkirk

Mivel Nolan a megtestesült dank meme, eléggé szkeptikusan ültem be rá... És igazam is lett, nekem inkább tűnt az egész egy videoklipnek, mint egy érzelmileg felkavaró filmek. Engem legalábbis semennyire nem érintett meg, és nem is értem, miért pörög most mindenki azon, hogy ez e legjobb háborús film ever. A nagy lófaszt...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit láttál legutóbb? - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 12 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit láttál legutóbb?
Vissza az elejére 
12 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: