Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...

Go down 
+7
Johnny1
Zioncsabi
Joii
Sith Lord
ceu
Bodo
bundas01
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-10-01, 13:17

Bodo írta:
Az a gyümőccsös borsó a kajába ment, vagy neked tuning tápoldat?
Amúgy milyen lett?
Olyan mint a tik-tak 0 kalória, mi? Smile
Norbi forog a sírjában.
Azt apa beverte, jól esett a "cigire".
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-10-01, 07:05

Az a gyümőccsös borsó a kajába ment, vagy neked tuning tápoldat?
Amúgy milyen lett?
Olyan mint a tik-tak 0 kalória, mi? Smile
Norbi forog a sírjában.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-30, 18:14

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-29, 16:32

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-29, 14:32

Bodo írta:
Na, de jól hangzik. Nagy séfbácsi vagy haver!

Én, meg ma csináltam magyaros, párásztos, tarhonyás lecsót, jó csípősen.


bundas01 írta:
Bundi féle francia lecsó

Felvágod a padlizsán kockákra.Lesózod és állni hagyod 15 percig. Leöntöd utána a kifolyt levét és olajon megpirítod. Utána félrerakod. Jön a hagyma az olajra. Ha a hagyma jó akkor a paprika a paradicsom és cukkini. Hagyod kicsit összefőni őket. A végén rádobod a nagyravágott gombát és a megpirított padlizsánt. Összerottyan és kész.

Várjá' more!
Sima lecsót én is most kezdek el főzni. Illetve sima, baconnel meg csípőskolbival Cool . A jövőheti ebédeimre. A holnapi ebéd viszont a francia lecsó lesz amit holnap csinálok.
Lesz lecsó dögivel tongue
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-29, 13:53

Na, de jól hangzik. Nagy séfbácsi vagy haver!

Én, meg ma csináltam magyaros, párásztos, tarhonyás lecsót, jó csípősen.


bundas01 írta:
Bundi féle francia lecsó

Felvágod a padlizsán kockákra.Lesózod és állni hagyod 15 percig. Leöntöd utána a kifolyt levét és olajon megpirítod. Utána félrerakod. Jön a hagyma az olajra. Ha a hagyma jó akkor a paprika a paradicsom és cukkini. Hagyod kicsit összefőni őket. A végén rádobod a nagyravágott gombát és a megpirított padlizsánt. Összerottyan és kész.

Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-29, 11:44

Joii írta:


az mi, Ratatoille? Smile
kép?
Valami olyasmi.
Holnap csinálok, lesz kép is.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-29, 11:41

bundas01 írta:
Bundi féle francia lecsó

Felvágod a padlizsán kockákra.Lesózod és állni hagyod 15 percig. Leöntöd utána a kifolyt levét és olajon megpirítod. Utána félrerakod. Jön a hagyma az olajra. Ha a hagyma jó akkor a paprika a paradicsom és cukkini. Hagyod kicsit összefőni őket. A végén rádobod a nagyravágott gombát és a megpirított padlizsánt. Összerottyan és kész.

az mi, Ratatoille? Smile
kép?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-29, 11:37

Bundi féle francia lecsó

Felvágod a padlizsán kockákra.Lesózod és állni hagyod 15 percig. Leöntöd utána a kifolyt levét és olajon megpirítod. Utána félrerakod. Jön a hagyma az olajra. Ha a hagyma jó akkor a paprika a paradicsom és cukkini. Hagyod kicsit összefőni őket. A végén rádobod a nagyravágott gombát és a megpirított padlizsánt. Összerottyan és kész.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-25, 14:40

ceu írta:
Bodo írta:
Neeem, diós tésztát levesnek! Nem ugyan az. Mivel az igazi leveseket nem szeretem, vagy is nem nézem semmibe(pár kivétel van csak), inkább iszok vizet. Így a diós tésztát neveztem ki levesnek. Teccikérteni?

Én levesevő vagyok (vagyis az is...), de sokkal ritkábban eszek levest, mint ahányszor szeretnék. Macerásnak érzem, hogy a főételen túl még egy levessel is szarakodjak, önmagában meg sokszor kevés (hacsak nem bab, vagy gulyás, vagy valami efféle).

Kb egy hete főztem hagymalevest, mert állatira megkívántam. Tök egyszerű:
póréhagymát kell dinsztelni, aztán rápirítani fokhagymát, beledobni leveskockát, felönteni vízzel, belelocsolni száraz fehérbort, felforralni, és a végén tejszínnel behabarni.
Tálalni pirított zsemlekockával, és reszelt sajttal. (Vagy a menőbbek tálalhatják cipóban is.)
Szép halványzöld színe van, és finom illata. Elég laktató.

Na ezekről beszélek! A krémleveseket imádom nagyon, pl. fokhagyma krém leves. De viszont a húsleves felejtős.

Ez a rakott tészta egy nyílt forráskódú több 1000kcl-ás tészta étel, de marha finom, ha jól csinálod.
Én úgy szoktam, hogy kifőzöm a nagy kockatésztát, aztán megcsinálom a darált húsos, paradicsomos cuccot. Ezeket összekeverem, a felét beleteszem egy kivajazott tepsibe, szépen elegyengetem. Aztán közé sok sajtot, én szoktam szeletelt főtt füstölt tarját is tenni, de ide mehet szabadon választottan egyéb is, most legutóbb Bundi féle gombás verziót csináltam. Aztán ráteszem a maradék tésztás cuccot, elegyengetem, aztán jól befedem tejföllel és sütő, amig meg nem pirul olyan szép sárgás barnára. Na, tiszta nyál lett a billentyűzet.........

Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-25, 12:36

ceu írta:
Ez a rakott tészta, amiről beszéltek, ezmiez?
Leves.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-25, 11:30

Ez a rakott tészta, amiről beszéltek, ezmiez?
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-25, 11:29

Bodo írta:
Neeem, diós tésztát levesnek! Nem ugyan az. Mivel az igazi leveseket nem szeretem, vagy is nem nézem semmibe(pár kivétel van csak), inkább iszok vizet. Így a diós tésztát neveztem ki levesnek. Teccikérteni?

Én levesevő vagyok (vagyis az is...), de sokkal ritkábban eszek levest, mint ahányszor szeretnék. Macerásnak érzem, hogy a főételen túl még egy levessel is szarakodjak, önmagában meg sokszor kevés (hacsak nem bab, vagy gulyás, vagy valami efféle).

Kb egy hete főztem hagymalevest, mert állatira megkívántam. Tök egyszerű:
póréhagymát kell dinsztelni, aztán rápirítani fokhagymát, beledobni leveskockát, felönteni vízzel, belelocsolni száraz fehérbort, felforralni, és a végén tejszínnel behabarni.
Tálalni pirított zsemlekockával, és reszelt sajttal. (Vagy a menőbbek tálalhatják cipóban is.)
Szép halványzöld színe van, és finom illata. Elég laktató.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-24, 23:15

bundas01 írta:
Bodo írta:

Neeem, diós tésztát levesnek! Nem ugyan az. Mivel az igazi leveseket nem szeretem, vagy is nem nézem semmibe(pár kivétel van csak), inkább iszok vizet. Így a diós tésztát neveztem ki levesnek. Teccikérteni?
Ja, hogy ez valami vicc.
Jópofa rabbit
jocolor jocolor jocolor
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-24, 23:08

Bodo írta:

Neeem, diós tésztát levesnek! Nem ugyan az. Mivel az igazi leveseket nem szeretem, vagy is nem nézem semmibe(pár kivétel van csak), inkább iszok vizet. Így a diós tésztát neveztem ki levesnek. Teccikérteni?
Ja, hogy ez valami vicc.
Jópofa rabbit
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-24, 23:04

bundas01 írta:
Bodo írta:
bundas01 írta:
Bodo írta:
diós tésztát levesnek
He? confused
miva? Question
diós tészta levest csináltál?
drunken

Neeem, diós tésztát levesnek! Nem ugyan az. Mivel az igazi leveseket nem szeretem, vagy is nem nézem semmibe(pár kivétel van csak), inkább iszok vizet. Így a diós tésztát neveztem ki levesnek. Teccikérteni?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-24, 22:57

Bodo írta:
bundas01 írta:
Bodo írta:
diós tésztát levesnek
He? confused
miva? Question
diós tészta levest csináltál?
drunken
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-24, 22:52

bundas01 írta:
Bodo írta:
diós tésztát levesnek
He? confused
miva? Question
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-24, 22:34

Bodo írta:
diós tésztát levesnek
He? confused
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-24, 22:18

bundas01 írta:
Bodo írta:

Én belereszeltem a közepébe 30dkg trapistát és oda tettem a kb. ugyan ennyi dinsztelt csiperkét is.
Lúzer.
A lényeg, hogy a gombákat a szósszal összefőzni( csak a végén kell beledobni, nehogy szétfőjjön), és persze marha nagy darabok legyenek.
A nagy kocka sajtokat meg randomba belepakolni miközben a szósszal összekevert tésztát a tálba rakod.

Gondolkodtam az összefőzős verzán is, de nekem így most szimpibb volt, így inkább rakottas jelege volt.
A te recepted nyílt forráskódú, én módosítottam a saját hardveremhez. Smile Még fogok is vele variálni szerintem.

Tegnap tejfölös sertés pörit csináltam kagyló tésztával, meg diós tésztát levesnek. Fasza lett mindkettő.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-24, 22:12

Bodo írta:

"balfasz-kavinton zabáló szmájli"
rabbit
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-24, 22:12

Bodo írta:

Én belereszeltem a közepébe 30dkg trapistát és oda tettem a kb. ugyan ennyi dinsztelt csiperkét is.
Lúzer.
A lényeg, hogy a gombákat a szósszal összefőzni( csak a végén kell beledobni, nehogy szétfőjjön), és persze marha nagy darabok legyenek.
A nagy kocka sajtokat meg randomba belepakolni miközben a szósszal összekevert tésztát a tálba rakod.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-24, 22:10

bundas01 írta:

De more. Itt is van.

Dikk, tényleg!!!
"balfasz-kavinton zabáló szmájli"
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-24, 22:07

bundas01 írta:
Bodo írta:

Jut eszembe, megcsináltam a gombás rakott tésztát és enyhén fogalmazva, valami kibaszott ultra finom lett!
THX. Nem kéne egy gaszto topik?
De more. Itt is van.
Jó receptet mondtam mi? Remélem a nagy kocka sajtokat nem felejtetted ki belőle...
geek

Én belereszeltem a közepébe 30dkg trapistát és oda tettem a kb. ugyan ennyi dinsztelt csiperkét is.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime2012-09-24, 22:03

Bodo írta:

Jut eszembe, megcsináltam a gombás rakott tésztát és enyhén fogalmazva, valami kibaszott ultra finom lett!
THX. Nem kéne egy gaszto topik?
De more. Itt is van.
Jó receptet mondtam mi? Remélem a nagy kocka sajtokat nem felejtetted ki belőle...
geek
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...   Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz... - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szakács topik - főzés, sűtés meg miafasz...
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Buli topik
» PRÓBA topik!
» Méhész topik
» Orvosi váró - avagy kinek mi fáj (öregasszony topik)
» HD-SD media topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: