Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Az internet topik.

Go down 
+6
Kiccsidzson
bundas01
Zioncsabi
Bula
Bodo
Sith Lord
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-05-02, 07:53

Sith Lord írta:
Bula írta:
Nem így van.
Miert, amikor valami agymosott vadbarom magara aggatott bombakkal nekiszalad egy szembejovo londoni turistabusznak, mert attol majd az amerikai katonak hazahuznak a vilag masik vegen levo kis orszagabol, az nem ez?
Amit olyan filmekben latok mint a Harcosok Klubja, vagy a V, az persze mas, de azt nem is nevezem terrorizmusnak.

Na de itt az a kérdés, hogy miért fut neki a busznak? Fordítsuk meg a dolgot: az ő szemszögéből a legdrágábbat, a saját életét adja az ügy érdekében. Most mindegy, hogy mi az ügy. Pl az IRA-nél soha nem volt divat az öngyilkos merénylet, ezt inkább az arabok hozták be. Mondhatni az arabok ebből a szempontból "becsületesebbek" voltak, mert saját életüket is áldozták, az IRA meg bevezette azt, hogy robbant, majd ha kiérkezik a rendőrség újrarobbant, hogy több legyen az áldozat. És mégis: Írország, Északírország soha nem lett a gonosz tengelye ellentétben pl Iránnal.
Mert a politikusok mindig csak a kövekkező ciklusban gondolkodnak, hogy az amerikai tovább tudjon gyarapodni, a többi meg dögöljön meg.

Ugyanakkor hogy jön ahhoz a tetves arab, hogy kinyírjon engem? Porig kéne bombázni az összes iszlám országot.

Ez a 2 gondolat viaskodik bennem. Tehát nincs a helyzetnek megoldása.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-05-02, 03:14

Viccet félretéve, furcsa ez, mert bár ugyan él egy kép erről bennem, de meg még tán nem is fogalmaztam sose.
Tényleg egyből Ahhhhmed ugrott be, meg az Action - TERROR c. lemeze és száma.
De ha meg kéne fogalmazni, valami olyasmi lenne, hogy valaki - valakik, bántanak - félelemben tartanak, valakit - valakiket, valamilyen célból kifolyólag. Ok lehet bármilyen.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-05-02, 00:24

Bula írta:
Nem így van.
Miert, amikor valami agymosott vadbarom magara aggatott bombakkal nekiszalad egy szembejovo londoni turistabusznak, mert attol majd az amerikai katonak hazahuznak a vilag masik vegen levo kis orszagabol, az nem ez?
Amit olyan filmekben latok mint a Harcosok Klubja, vagy a V, az persze mas, de azt nem is nevezem terrorizmusnak.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-05-02, 00:10

Nem így van.
A téma amúgy geci izgalmas, és amennyire izgalmas, annyira félremagyarázott is.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-05-02, 00:08

Bula írta:
Kurva szar verzió.
Ja, de igy csinaljak.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-05-02, 00:06

Mondom kútfő: nem viki, nem gugli, nem szmájli, nem jutyub jópofaság, hanem saját gondolat. Persze saját gondolat nincs behatás nélkül, de azé próbáljuk meg...
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-05-01, 23:59

Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-05-01, 23:46

Kurva szar verzió.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-05-01, 23:44

Bula írta:

Érdekelne, hogy ki szerint mit jelent a terror/terrorizmus - vikipédia nélkül, kútfőből.
"Amikor azt hisszuk hogy valamit elerunk azzal, ha szetbaszunk valami olyat, aminek semmi koze ahhoz, amit el akarunk erni."
by Cibypedia [zsebverzio]
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-05-01, 22:43

Ehhez nem kell 500 év. Monnyuk 50 is elég lehet.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-05-01, 22:41

Bangladesi szint lenne az igazságos, ha azt szeretnénk, hogy a közös kalapból mind a 7milliárd ember egyenlően vételezzen. De ez nem műkszik, az összes baloldali forradalom a "lusták forradalma" volt. Nem én találtam ki, de igaz.
De. a Föld eltartóképessége véges, 7milliárd ember sok (persze egyesek szerint lehet az 20 is, blabla), az ipari fejlődés fenntarthatatlan. És erre a nyugat azon sír, hogy nincs fejlődés, meg kevés a gyerek. Agyrém. Ha egy társadalom túlburjánzik, leszabályozza önmagát, a nagy jólét elkényelmesít, kevesebb lesz a gyerek és az adott közösség kihal. Mert ugyan nem halna ki, csak hát a Földön már kevés a hely, jönnek a népek a szegényebb vidékekről, és ők majd szülnek gyereket, mert ők még nem kényelmesedtek el. És velük együtt bejönnek a más világnézetek is, és már a mi földünket ők is a magukénak érzik, hisz it vannak. Majd később átírják a történelmet, visszamenőleg, ahogy azt mi is tettük. Amiben már mi leszünk a terroristák.
Konfliktus, összeütközés, nem értjük meg egymást. Usa 500 év múlva ugyanúgy el fog tünni mint a mostani európa, valami vegyes cigánybanda lesz az akkori emberiség. A bőrök besötétednek kicsit, de fognak azok világosodni is ezer év múlva újra, hacsak nem lesz akkor már nagyon erős a napsugárzás.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-05-01, 22:28

Megközelítőleg jó.
De csak megközelítőleg.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-05-01, 22:24

Bula írta:
Kiccsidzson írta:


Az a lényeg Robot, hogy nem szabad engedni a terroristáknak. Alapelv.

Az ilyen alapelvek a definíció pontos meghatározásával kellene kezdődjenek. És ha kész a definícó, a következetes alkalmazásával.

Érdekelne, hogy ki szerint mit jelent a terror/terrorizmus - vikipédia nélkül, kútfőből.

Amikor a fanatizáltak megk*rnak minket egy bombával, pedig mi csak az éghajlatot, az ózonpajzsot meg a gazdaságukat tettük tönkre a globális vállalatainkkal. Nem is értem őket, sértődős kis b*zik ezek mind.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-05-01, 22:05

Kiccsidzson írta:


Az a lényeg Robot, hogy nem szabad engedni a terroristáknak. Alapelv.

Az ilyen alapelvek a definíció pontos meghatározásával kellene kezdődjenek. És ha kész a definícó, a következetes alkalmazásával.

Érdekelne, hogy ki szerint mit jelent a terror/terrorizmus - vikipédia nélkül, kútfőből.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-05-01, 22:00

Sith Lord írta:
Nem tudtok valami telefonszam beazonosito oldalt?
Fateromat sms-ben zaklatja valami "bank", amihez semmi koze, szeretnem kideriteni kik azok.

Az a lényeg Robot, hogy nem szabad engedni a terroristáknak. Alapelv.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-05-01, 21:34

Joii írta:
sok az ilyen és nem is mész vele semm,ire.ignorálni kell a faszba és kész.
Az angol szamokhoz tudok oldalt, az eddig minden zaklatos szamot beazonositott. Mondjuk sms-nel nem szamit, ott latom ha fassag, de egy nem fogadott hivasnal azert szeretem leellenorizni, hatha megis fontos.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-05-01, 14:19

Sith Lord írta:
Nem tudtok valami telefonszam beazonosito oldalt?
Fateromat sms-ben zaklatja valami "bank", amihez semmi koze, szeretnem kideriteni kik azok.
sok az ilyen és nem is mész vele semm,ire.ignorálni kell a faszba és kész.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-05-01, 13:20

Nem tudtok valami telefonszam beazonosito oldalt?
Fateromat sms-ben zaklatja valami "bank", amihez semmi koze, szeretnem kideriteni kik azok.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-03-26, 17:16

Bula írta:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Úgy látszik nagyon nyomják ezt Stream dolgot. Ez lesz a jövő(?).
Pedig okés, ha vki odavan azért, hogy a filmnek a polcon a helye lemezen eredeti vagy sem az mindegy. Meg az is, hogy vkinek elég az avi fájl, de legalább akkor játssza le amikor akarja. De ez a Stream, mintha online mozi lenne. Persze függően attól, hogy hányan nézik/osszák vissza. Mert amit Sith Lord néz, pl. egy 1920-as filmet megnézem hányan töltenek vissza, hogy ne akadozzon. Én maradnék az avinál...
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-03-18, 17:46

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-03-13, 21:36

Bodo írta:
Nekem digi van. Az az optikai verzió.
Totál elégedett vagyok velük, ár/érték arányban pláne.
Megkötöttem a szerződést 2 év hűséggel 6K pénz és egy évig a fele volt.
Benne van ez a 20/10-es net, ami atom stabil. Telefon, korrekt díjakkal(digisekkel 0ft).
Meg az 50+-os tv,csomó HD adással.
Nincs set-top box, aminek én kifejezetten örülök, mer' utálom. Minek plusz egy távkapcs?
Nincs tv limit, amit szintén utáltam T-nél.
Már lejárt a hűség, de maradok, mert 6K még mindig jó a piacon.
Nekem a bérelt kéróban LANos Digi volt.
30/20 havi 2500 vagy 3500 már nem emlékszem.
De ahányszor bemértem, nagyjából 38/28 volt. DIGI a király. king
rabbit
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-03-13, 21:09

danny2008 írta:


[You must be registered and logged in to see this image.]

Na, ezzel má' lehet letőteni. Reméljük stabilan keni ezt a sebességet.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-03-13, 20:21

Na megjött a futár. Modemet kicseréltem, újreg a UPC-nél majd rögrön jött a kért sebesség.
Igaz a set-top baszakszik, az elején a beállítás után mikor kiírta, hogy "néhagy perc míg elmenti a beállítasokat..." na abból lett 1,5 óra, meguntam, kihúztam, majd holnap elcseszekszek vele.
De a lényeg számomra... Cool

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-03-13, 20:17

Bodo írta:
danny2008 írta:
Más, PC építéssel-alkatrésszel kapcsolatos kérdéseket melyik topikba szegezzem??
Mondjuk:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Okés, összeszedem gondolataim, aztán bebököm őket oda. Köszi Wink
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-03-13, 20:16

Zioncsabi írta:
danny2008 írta:


Más, PC építéssel-alkatrésszel kapcsolatos kérdéseket melyik topikba szegezzem??
Maj' arra is kapsz egy topikot Smile

Na azé' mindennap nem jár ingyentopik! Cool Nincs karácsony! Smile
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-03-13, 07:37

danny2008 írta:


Más, PC építéssel-alkatrésszel kapcsolatos kérdéseket melyik topikba szegezzem??

Mondjuk:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-03-12, 21:52

danny2008 írta:


Más, PC építéssel-alkatrésszel kapcsolatos kérdéseket melyik topikba szegezzem??
Maj' arra is kapsz egy topikot Smile
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-03-12, 17:52

Bodo írta:
Nekem digi van. Az az optikai verzió.
Totál elégedett vagyok velük, ár/érték arányban pláne.
Megkötöttem a szerződést 2 év hűséggel 6K pénz és egy évig a fele volt.
Benne van ez a 20/10-es net, ami atom stabil. Telefon, korrekt díjakkal(digisekkel 0ft).
Meg az 50+-os tv,csomó HD adással.
Nincs set-top box, aminek én kifejezetten örülök, mer' utálom. Minek plusz egy távkapcs?
Nincs tv limit, amit szintén utáltam T-nél.
Már lejárt a hűség, de maradok, mert 6K még mindig jó a piacon.

Én mint a topik szerzője? Köszönöm a megtisztelést Exclamation Wink cheers

Sógornőméknél is Digi van, és hogy stabil az fix. Ami tetszik a Digiben, hogy jóval nagyobb feltöltést adnak, mint a többi szolgáltatók. Mondjuk nálunk nincs Digi, csak UPC, monopol helyzet van.

Na ma hívtam a srácot, hogy miafasz (Bundi után szabadon Smile ) van, itt van kedd, ma már nem jön a csomag, szerdán este volt itt, azt mondta pénteken jönni fog, és még ma se semmi. Na felhívta a központot, visszacsörgött, hogy ma adták fel, már postán van a csomag, holnap hozza futárbácsi. Zsír. Cool

Más, PC építéssel-alkatrésszel kapcsolatos kérdéseket melyik topikba szegezzem??
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-03-12, 12:02

Nekem digi van. Az az optikai verzió.
Totál elégedett vagyok velük, ár/érték arányban pláne.
Megkötöttem a szerződést 2 év hűséggel 6K pénz és egy évig a fele volt.
Benne van ez a 20/10-es net, ami atom stabil. Telefon, korrekt díjakkal(digisekkel 0ft).
Meg az 50+-os tv,csomó HD adással.
Nincs set-top box, aminek én kifejezetten örülök, mer' utálom. Minek plusz egy távkapcs?
Nincs tv limit, amit szintén utáltam T-nél.
Már lejárt a hűség, de maradok, mert 6K még mindig jó a piacon.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime2013-03-11, 17:45

Joii írta:
danny2008 írta:
Bár netes topik nincs szóval ideírom/kérdezem, kíváncsiságból. Kinek milyen sebességű netje van, le- és feltöltés? Mindegy ha itthon vagy külföldön van...
15 - 5M. ez a gyakorlatban annyit tesz, kb 1,5 mega a max amivel lejön egy cucc és a legmagasabb feltöltés amit tapasztaltam valami 500 kb/s.
Végre mostmár nálunk is 5-ös net lesz felfelé. Csak hogy hamarabb, többször visszadjam a tékának a múvikat. Wink Cool
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az internet topik. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az internet topik.   Az internet topik. - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az internet topik.
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Buli topik
» PRÓBA topik!
» Méhész topik
» HD-SD media topik
» TV topik - dobozleső hülyéknek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Technikai topik-
Ugrás: