Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit láttál legutóbb?

Go down 
+10
Joii
Johnny1
eszgé
bundas01
Balthier
Bula
Kiccsidzson
Bodo
Sith Lord
danny2008
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
SzerzőÜzenet
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-04-01, 19:12

Charlie Countryman szükségszerű halála / The Necessary Death of Charlie Countryman
Shia LaBeouf tavalyi akció-drámája, ami elég gyengusz lett. A csákó anyja meghal a kórházban, ahol közvetelnül azután, hogy meghal, csákónk beszél anyja szellemével, a nő azt mondja neki menjen Bukarestbe. Eérepül, a repülőn mellete ülő fószer szintén meghal, annak a lányának át kell adjon egy ajándékot, majd a csákónk beleszeret eme jányba. A zene jó volt benne, meg a futkározások, illetve amikor beekiztették a csákót az se volt rossz, de ennyi. 5/10

Justin, a hős lovag / Justin and the Knights of Valour
Egy spanyol animációs mese, aminek Banderas volt a producere, illeve az egyik szinkronhang is. Justin a főszereplő srác nagyapja nyomdokaiba akar lépni, lovag szeretne lenni, de apja mindenáron azt akarja, hogy a jogi iskolába menjen továbbtanulni. Justin meglóg, és felkutatja, hogy hol van a lovagkiképző, és meg akarja találni nagyapja egykori kardját. Egy kellemes közepes mese volt, semmi több. 5/10
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-27, 07:48

A Filmmúzeum tv csatornának van egy sorozata, Privát Rocktörténet (elérhető a youtube-on), ebből néztem meg a CPG-ről szóló részt. Nem volt rossz, bár a Pol Pot megye punkjai azért jobb.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-26, 07:44

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Bodo írta:
Éhezők viadala 2.
Nekem annyira nem jött be, az első jobb volt szerintem.
Párom akarja nagyon megnézni, meglátjuk, lehet., hogy egyedül nézi...

Azert nem volt akkora katasztrofa... meg moziban lattam, szerintem kifejezetten elvezheto.

Én haverokkal néztem, annyira nem tetszett, de igazából nem tudom az okát, hogy miért...
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-25, 09:29

Johnny1 írta:
Bodo írta:
Éhezők viadala 2.
Nekem annyira nem jött be, az első jobb volt szerintem.
Párom akarja nagyon megnézni, meglátjuk, lehet., hogy egyedül nézi...

Azert nem volt akkora katasztrofa... meg moziban lattam, szerintem kifejezetten elvezheto.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-25, 07:37

Bodo írta:
Éhezők viadala 2.
Nekem annyira nem jött be, az első jobb volt szerintem.
Párom akarja nagyon megnézni, meglátjuk, lehet., hogy egyedül nézi...
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-25, 07:19

Bodo írta:
Éhezők viadala 2.
Nekem annyira nem jött be, az első jobb volt szerintem.
Nekem az első se jött be, akkor a másodiknak neki se állok.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-25, 00:47

Éhezők viadala 2.
Nekem annyira nem jött be, az első jobb volt szerintem.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-25, 00:43

danny2008 írta:

Az igazság ára / The Lincoln Lawyer
Matthew McConaughey krimije, 2011-ből. Védőügyvédet játszik, akit felbérel egy gazdag család, hogy a gyilkossági kísérlettel vádolt gyeremeküket védje. Aztán rájön, hogy mi is van a pénz mögött. Egy egész jó film volt, tetszett. 8/10


Hogy ezt mér is nem néztem meg eddig? Nemtom, de majd holnap pótolom!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-24, 21:01

Vérmesék / The Family
Luc Besson rendezte, De Niro és Tommy Lee Jones főszereplésével készült amolyan maffia-komédia. De Niro-nak folyton menekülés az élete, a maffia el akarja tenni láb alól, ezért családjával állandóan költöznek más országba, városokba, mert a fejpénz De Niro-ra folyton növekszik. Egynek jó volt, a komédia egy érdekes vonalát mutatta be, mert fergetes vígjátékra nem kell számítani. A gyerekek is egész jól alakítottak, jó volt, hogy olyan maffiózos a család mindegyik tagja. 7/10

Az igazság ára / The Lincoln Lawyer
Matthew McConaughey krimije, 2011-ből. Védőügyvédet játszik, akit felbérel egy gazdag család, hogy a gyilkossági kísérlettel vádolt gyeremeküket védje. Aztán rájön, hogy mi is van a pénz mögött. Egy egész jó film volt, tetszett. 8/10

Paranoia
Ezt tegnap néztem, de annyira nem kötött le, hogy ihaj. A lényeg, hogy egy csóró csákó aki egy mamutcégnél dolgozik egy féleképpen rendezheti munkaadója felé a tartozásást, ha a konkurencia mamutcégnél elhelyezkedik, és informálja őket, ergo ipari kémkedésre kényszerítik. A fasza telók és programokat figyelembe véve 5 pont, ha másról szólt volna még eggyel kevesebb. 5/10
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-24, 20:45

Bodo írta:
danny2008 írta:
Exek és szeretők / Enough Said

Gandolfini tavalyi egyik utolsó filmje, egy kellemes elvált-vígjáték. Persze senki ne gondoljon az elejétől a végéig vígjátékra, de mégis "aranyos". A főszereplőnőnk egy masszőr, aki házhoz járkál, megy a locsi-fecsi munka közben. Az egyik nő, akit masszíroz, egyfolytában a volt exférjét hordja le a föld alá szavakban, miközben a masszőrnőnk meg összeismerkedik Gandolfini-vel, ő meg róla mesél a nőnek, persze pozítvan. Aztán kiderül, hogy mindketten egy férfiről beszéltek. Nem bántam meg, hogy megnéztem. 7/10


Ez nálunk marha nagy sikert aratott!! Szeretni való egy film.

Ahogy mondod. Végülis az volt a jó benne, hogy nem olyan "megrendezett/kitalált" rom-vígjáték, hanem egy kellemes, fogyasztható, életszerű múvi.  Wink Cool 
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-24, 07:37

Balthier írta:
300 2 (vagy mi...)

Azt hittem, lesz annyira agyatlan és jó, mint az első, de ezt inkább túlkomolykodták. A sok beszélgetős rész meg uncsi. Kap 6 pontot tőlem, azt is főleg Eva Green mellei miatt. Ja, és a 3D-től megint széthasadt a fejem a film alatt.

6/10

Pedig az első egész jó volt...
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-23, 22:26

Balthier írta:
300 2 (vagy mi...)

Azt hittem, lesz annyira agyatlan és jó, mint az első, de ezt inkább túlkomolykodták. A sok beszélgetős rész meg uncsi. Kap 6 pontot tőlem, azt is főleg Eva Green mellei miatt. Ja, és a 3D-től megint széthasadt a fejem a film alatt.

6/10

Na kíváncsi leszek rá, muszály lesz megnézni.  Rolling Eyes 
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-23, 08:56

Balthier írta:
300 2 (vagy mi...)

Kap 6 pontot tőlem, azt is főleg Eva Green mellei miatt.

6/10

Fúúúúúú....akkor ez igen szar lett tényleg, ha még Eva Green melleivel is csak 6 pony.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-23, 08:39

300 2 (vagy mi...)

Azt hittem, lesz annyira agyatlan és jó, mint az első, de ezt inkább túlkomolykodták. A sok beszélgetős rész meg uncsi. Kap 6 pontot tőlem, azt is főleg Eva Green mellei miatt. Ja, és a 3D-től megint széthasadt a fejem a film alatt.

6/10
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-22, 10:41

Bodo írta:
Az új hobbit.
Nekem ez valahogy jobban tetszett, mint az előző, pedig ez is kurva hosszú.
Hány része lesz ennek, tudja valaki?

Nekem is jobban tetszett.
Trillogia lesz.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-22, 09:38

Bodo írta:
Az új hobbit.
Nekem ez valahogy jobban tetszett, mint az előző, pedig ez is kurva hosszú.
Hány része lesz ennek, tudja valaki?
Asszem ez is trilógia lesz.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-22, 06:09

Az új hobbit.
Nekem ez valahogy jobban tetszett, mint az előző, pedig ez is kurva hosszú.
Hány része lesz ennek, tudja valaki?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-20, 21:17

danny2008 írta:
Exek és szeretők / Enough Said

Gandolfini tavalyi egyik utolsó filmje, egy kellemes elvált-vígjáték. Persze senki ne gondoljon az elejétől a végéig vígjátékra, de mégis "aranyos". A főszereplőnőnk egy masszőr, aki házhoz járkál, megy a locsi-fecsi munka közben. Az egyik nő, akit masszíroz, egyfolytában a volt exférjét hordja le a föld alá szavakban, miközben a masszőrnőnk meg összeismerkedik Gandolfini-vel, ő meg róla mesél a nőnek, persze pozítvan. Aztán kiderül, hogy mindketten egy férfiről beszéltek. Nem bántam meg, hogy megnéztem. 7/10


Ez nálunk marha nagy sikert aratott!! Szeretni való egy film.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-20, 20:43

Exek és szeretők / Enough Said

Gandolfini tavalyi egyik utolsó filmje, egy kellemes elvált-vígjáték. Persze senki ne gondoljon az elejétől a végéig vígjátékra, de mégis "aranyos". A főszereplőnőnk egy masszőr, aki házhoz járkál, megy a locsi-fecsi munka közben. Az egyik nő, akit masszíroz, egyfolytában a volt exférjét hordja le a föld alá szavakban, miközben a masszőrnőnk meg összeismerkedik Gandolfini-vel, ő meg róla mesél a nőnek, persze pozítvan. Aztán kiderül, hogy mindketten egy férfiről beszéltek. Nem bántam meg, hogy megnéztem. 7/10

Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-19, 22:54

Gravitáció / Gravity
Hááát skacok, lehet túl sok "előhájpot" olvastam-láttam, és én vártam mást/sokat, de ez kevés. Engem nem zavart az általatok említett Sandra-hangok, mondjuk a párom egyből besokalt tőle.  What a Face Az okés, hogy a látvány meg a hang ott volt, az tény, de maga film vagy sztori kevés volt, pláne, hogy Klúni elengedte a "pórázt" 20-30 perc után, és csak Sandra maradt. Valahogy az ilyen egyszereplős sci-fik úgylátszik nem nyerik el a tetszésemet, így volt ez a Hold esetében is, ahol a csákó a klónjaival volt a bolygón. Lehet több jött volna át 3D-ben, de ez így avi-ban: 6/10

Végjáték / Ender's Game
"összehasonlításképp" a Gravity után, másnap ezt néztem. Ez nem lett volna rossz, ha felnőttek csatáztak volna idegen fajok ellen, de az, hogy tinik irányátják a valóságot, akár videójátékon keresztül, a hangyócák ellen, karcsú tini-scifi. 6/10

Miami Vice
Anno gyerekkoromban a Don Johnson-os sorozat egészen tetszett, úgyhogy ezt pótóltam, Farrell és Foxx miatt is. Annyiban picit furi volt, hogy a napsütötte Miami-t annyira nem mutatták, este rengeteg jelenet van, meg a vizen, de a napsütés vagy a Beach eléggé kimaradt, ha már Miami. Amúgy olyan egynek elmenő jó akciófilm, de semmi több. 7/10

Sose hátrálj meg / Never Back Down
A történetet elolvasva ettől olyasmit vártam, mint a "Warrior - A végső menet" c. film, Tom Hardy-val, egy fasza bunyós filmet, melyben küzdenek a maximumig. De ez is, mint a Végjáték, olyan tinifilm lett, főiskolás skacok bunyóznak egymással, meg Tournament-et hoznak létre, persze. Valahogy az ilyen már nem fog meg, nekem ne ugráljanak a gazdag suliscsákók, mintha ők volnának a Janik. A mondanivalóját értékelem. 5/10

Fekete dicsőség / Glory Road
Ez az igaz történet alapján készült film, amerika a '60-as évek elején, amikor egy edzőt szerződtetnek a Texas-i sulihoz, hogy a kosárcsapatot irányítsa. Az edző fekete játékosokat igazol, olyannyira, hogy van, hogy csak a fekete játékosoat küldi ki a pályára. Abban az időben játszódik amikor a fekákat nem nézték jó szemmel, pláne nem kosárcsapatban, amikor Dél-re utaznak játszani, na ott meg pláne nem örülnek nekik. De végigmennek a bajnokságban és sikerül megnyerniük. Jó volt, amúgyis csipázom, amikor egy film ezt az időszakot mutatja be, amikor el voltak nyomva a fekák. 9/10
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-18, 07:36

Balthier írta:
Iron Sky

az ötlet jó, a megvalósítás nem. azért volt benne egy-két poén, legalább ennyit elmondhat magáról.

Olyan egyszer nézhető volt, és volt benne egy-két jó rész szerintem, lehetett volna sokkal jobb is, már ami az alapötletet illeti.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-17, 16:18

Iron Sky

az ötlet jó, a megvalósítás nem. azért volt benne egy-két poén, legalább ennyit elmondhat magáról.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-15, 11:44

Balthier írta:
Es konkretan mi a jo az Inside-ban? Van gyomrom a gore-hoz, de az a film SEMMI mast nem mutat fel. Szerintem.

Nekem tetszett a nyomasztó hangulata, bár hozzáteszem, haverokkal néztük és közben sok sört ittunk, úgyhogy lehet, hogy ez is benne van a dologban.
Meg kellene nézni józanon is.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-14, 14:45

Leszámolás Denverben / Things to Do in Denver When You're Dead
Egy krimi még '95-ből, Andy Garcia főszereplésével, melyben kisgengsztert alakít, aki minekután saját legális vállalkozása szarul megy, elvállal egy munkát a maffiaboss-tól. Ő, és négy munkatársa nekiesnek a "megbízásnak", ám elbasszák, és ezért a büntetésük halál. Az ő levadászásaikat követhetjük nyomon, hogy a felbérelt bérgyilkos, akit Steve Buscemi alakít, hogyan végez velük. Egynek elment. 6/10

Robotok / Robots
Egy nagyon aranyos animációs mese '05-ből, mely szól a gyermek szülő, vagy méginkább apa-fia kapcsolatról, valamint arról, hogy a gyermek, hogyan váltja valóra gyermekkori álmát, tervét.Ez kellemes volt. 8/10

Mocsok / Filth
Na ezt tegnap beraktam, hogy őszinte legyek, az írónak ezzel nem sikerült annyira lenyűgőznie, mint a Transpotting-gal. Nos nézzük mi jutott nekünk, van itt szívás, ivászat, kúrás, matyizás és szarkeverés a melóhelyen. És ezek jönnek egymás után felváltva, miközben rendőrfőhősünk egyre jobban megy lefelé a süllyesztőben. A filmben elhangzott zenék bejöttek, azok jók voltak, meg egy két jelenet, például a kiruccanás a szemüveges könyvelővel, de a többi annyira hatott meg. Még talán a hirtelen "malac- és egyéb álarcos" képbevillanások, amik jók voltak. Többet (vagy lehet mást) vártam. 5/10
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-14, 14:32

Bodo írta:
Mártírok.

Háát őőőőőőő.... ez egy francia-kanadai horror, elég komoly hangulattal, néha igen zorall képi világgal.

Nekem egész bejött!
[You must be registered and logged in to see this image.]

Sem ezt nem láttam, se az Inside-ot. De fincsi a kép...  Rolling Eyes Laughing Cool 
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-14, 09:35

Es konkretan mi a jo az Inside-ban? Van gyomrom a gore-hoz, de az a film SEMMI mast nem mutat fel. Szerintem.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-14, 07:51

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Bodo írta:
Mártírok.

Háát őőőőőőő.... ez egy francia-kanadai horror, elég komoly hangulattal, néha igen zorall képi világgal.

Nekem egész bejött!
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ez a film maga a tömény zsenialitás szerintem, én imádtam, meg is vettem DVD-n.

Ha ez a cucc az "Inside" című francia film szintjén van brutalitásban (kézbe belekúrt olló, hasból kivágott csecsemő), akkor lehet inkább egyedül nézem meg, nem barátnővel..

Basszus, az Inside, nem jutott eszembe a film címe, az is nagyon jó, és igen, ez is hasonló kaliber, szóval inkább egyedül, vagy haverokkal.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-13, 16:36

Johnny1 írta:
Bodo írta:
Mártírok.

Háát őőőőőőő.... ez egy francia-kanadai horror, elég komoly hangulattal, néha igen zorall képi világgal.

Nekem egész bejött!
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ez a film maga a tömény zsenialitás szerintem, én imádtam, meg is vettem DVD-n.

Ha ez a cucc az "Inside" című francia film szintjén van brutalitásban (kézbe belekúrt olló, hasból kivágott csecsemő), akkor lehet inkább egyedül nézem meg, nem barátnővel..
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-13, 09:20

Bodo írta:
Mártírok.

Háát őőőőőőő.... ez egy francia-kanadai horror, elég komoly hangulattal, néha igen zorall képi világgal.

Nekem egész bejött!
Nem láttad még baszki?
Az mekkora, hogy ilyen bolondcsajos ijesztgetősnek indul, aztán elmegy tök már irányba. Tényleg fasza volt.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime2014-03-13, 07:41

Bodo írta:
Mártírok.

Háát őőőőőőő.... ez egy francia-kanadai horror, elég komoly hangulattal, néha igen zorall képi világgal.

Nekem egész bejött!
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ez a film maga a tömény zsenialitás szerintem, én imádtam, meg is vettem DVD-n.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit láttál legutóbb? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit láttál legutóbb?
Vissza az elejére 
2 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: