Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit láttál legutóbb?

Go down 
+10
Joii
Johnny1
eszgé
bundas01
Balthier
Bula
Kiccsidzson
Bodo
Sith Lord
danny2008
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-07, 18:25

Kiccsidzson írta:
Valóban kiruának tűnik. Még, még, zombifilmet ajánljatok, sokat, sokat! Kinek mi a kedvence?

Zombisba a legjobb, mármint nekem a The Walking Dead.
Igaz ez sorozat, de aki szereti a zombis témát, annak csak jó, mert nem 1.5 óra,viszont kurva jó!!
Kezdjél bele Kiccsi, nem bánod meg.


Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-07, 18:24

Kiccsidzson írta:
Valóban kiruának tűnik. Még, még, zombifilmet ajánljatok, sokat, sokat! Kinek mi a kedvence?
Nekem a Horda, a Holtak hajnala remake és a 28 nappal később a kedvenceim.
Illetve az Undead, mert az annyira direktszar, hogy öröm nézni:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-07, 18:14

Valóban kiruának tűnik. Még, még, zombifilmet ajánljatok, sokat, sokat! Kinek mi a kedvence?
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-07, 18:00

Bodo írta:

A
A leg realisztikusabb zombi film!!!

KIRUÁ! Smile
Bammeg erre ránézek
rabbit
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-07, 17:54

bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:
bundas01 írta:

Nos a Mártírok egy rohadtul durva film volt, elég volt egyszer.
Viszont a Horda az egyik LEGJOBB zombifilm. Az általad adott alacsony pontszám bizonyítja, hogy nem értesz a zombifilmekhez.
rabbit

A Hordáról csak annyit, hogy az első fél órában egy zombi szétcsapja a csapatot, a végén ugyanannak a csapatnak egy tagja csap szét ezer zombit. Aztán lehet, hogy ez egy alap zombifilmmotívum.

Ha már ekkora zombiszakértő vagy: Van egy 1985-ös holtak napja a "tékában". Milyen?
Mondjuk ha a zombifilmekben realítást keresel akkor már rossz. Talán a 28 nappal később ami némileg reálisan mutat be egy zombiinváziót.

A 85-ös Holtak napja annak idején jó film lehetett, mai szemmel rettentő unalmas.
A leg realisztikusabb zombi film!!!

KIRUÁ! Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-07, 15:18

Kiccsidzson írta:
bundas01 írta:

Nos a Mártírok egy rohadtul durva film volt, elég volt egyszer.
Viszont a Horda az egyik LEGJOBB zombifilm. Az általad adott alacsony pontszám bizonyítja, hogy nem értesz a zombifilmekhez.
rabbit

A Hordáról csak annyit, hogy az első fél órában egy zombi szétcsapja a csapatot, a végén ugyanannak a csapatnak egy tagja csap szét ezer zombit. Aztán lehet, hogy ez egy alap zombifilmmotívum.

Ha már ekkora zombiszakértő vagy: Van egy 1985-ös holtak napja a "tékában". Milyen?
Mondjuk ha a zombifilmekben realítást keresel akkor már rossz. Talán a 28 nappal később ami némileg reálisan mutat be egy zombiinváziót.

A 85-ös Holtak napja annak idején jó film lehetett, mai szemmel rettentő unalmas.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-07, 15:13

bundas01 írta:

Nos a Mártírok egy rohadtul durva film volt, elég volt egyszer.
Viszont a Horda az egyik LEGJOBB zombifilm. Az általad adott alacsony pontszám bizonyítja, hogy nem értesz a zombifilmekhez.
rabbit

A Hordáról csak annyit, hogy az első fél órában egy zombi szétcsapja a csapatot, a végén ugyanannak a csapatnak egy tagja csap szét ezer zombit. Aztán lehet, hogy ez egy alap zombifilmmotívum.

Ha már ekkora zombiszakértő vagy: Van egy 1985-ös holtak napja a "tékában". Milyen?
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-07, 14:37

Kiccsidzson írta:

Mártírok

Még mindig a hatása alatt vagyok, borzalmas mestermunka, így tudnám jellemezni. Viszont minden a helyén van. Ha a Köpök a sírodrával (hihi) hasonlítom össze: ott teljesen értelmetlen volt a sok erőszak, illetve lehet rá mondani, hogy az volt. A Mártírokban nincs ilyen, minden a helyén, még az erőszak is, és a végén még valami furcsa feloldozást is kap a néző. Az általa fölvetett kérdéseket sorolhatnám, de spoiler lenne, hátha még nem látta valaki.
Le a kalappal az általam is sokat szidott francia filmgyártás előtt. Szíjjel alázza hálivúdot.

--------------

Horda

Ellenpéldának meg itt van ez: amilyen magaslatokba törnek néha a franciák, olyan gödreik is vannak. Hálivúd egyenletesebb, olyan, mint a fidesz támogatottság göbéje, a franciák meg a nagy kísérletezések közepette ilyen Hordákba szaladnak bele. Pedig lehetett volna jó is, a kezdet bíztató volt.
1/10
Nos a Mártírok egy rohadtul durva film volt, elég volt egyszer.
Viszont a Horda az egyik LEGJOBB zombifilm. Az általad adott alacsony pontszám bizonyítja, hogy nem értesz a zombifilmekhez.
rabbit
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-07, 10:51

danny2008 írta:
Kiccsidzson írta:
Blöff
Félig megnézve 10/10, tehát van honnan zuhannia még a végéig.

Nem szabad zuhannia, az jó film, akárcsak a Ravasz az agy... film, annak ellenére, hogy már idő megkoptatta. Cool

Tény, nem romlott annyit az évek alatt, mint a Ravasz és az agy, de romlott. A végét kajak untam, 7/10.

--------------------

Mártírok

Még mindig a hatása alatt vagyok, borzalmas mestermunka, így tudnám jellemezni. Viszont minden a helyén van. Ha a Köpök a sírodrával (hihi) hasonlítom össze: ott teljesen értelmetlen volt a sok erőszak, illetve lehet rá mondani, hogy az volt. A Mártírokban nincs ilyen, minden a helyén, még az erőszak is, és a végén még valami furcsa feloldozást is kap a néző. Az általa fölvetett kérdéseket sorolhatnám, de spoiler lenne, hátha még nem látta valaki.
Le a kalappal az általam is sokat szidott francia filmgyártás előtt. Szíjjel alázza hálivúdot.

--------------

Horda

Ellenpéldának meg itt van ez: amilyen magaslatokba törnek néha a franciák, olyan gödreik is vannak. Hálivúd egyenletesebb, olyan, mint a fidesz támogatottság göbéje, a franciák meg a nagy kísérletezések közepette ilyen Hordákba szaladnak bele. Pedig lehetett volna jó is, a kezdet bíztató volt.
1/10
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-07, 09:15

Hobbit : a hosszú utazás

Nem váratlan volt ez, inkább hosszú, meg bugyuta.
Szép volt, látványos ez tagadhatatlan, meg felvonultatták az összes fantazi elemet fullextrásan, de nekem ennyi.
Ehhez rajongónak kell már lenni. Feszengtem közbe.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-06, 18:44

The Experiment

Elég meh-kategóriás, a német eredetivel együttvéve. Ez mondjuk szerintem jobb volt. Bár Adrian Brody röhejes akcióhősként, nyilván, de itt jól átjön, mennyire elveszíti az eszét. Forest Whitaker meg már alapból kattant az elejétől fogva.

Legközelebb egy hatórás, szovjet-német-magyar Sztálin-propagandát nézünk/nézek. Adni fogja.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-05, 21:39

Kiccsidzson írta:
Blöff
Félig megnézve 10/10, tehát van honnan zuhannia még a végéig.

Nem szabad zuhannia, az jó film, akárcsak a Ravasz az agy... film, annak ellenére, hogy már idő megkoptatta. Cool
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-05, 21:29

Bula írta:
No, akkor álljon itt egy Killing Them Softly ajnározás minden további nélkül. Az utóbbi időben ez ütött az aktuális matériák közül. A régebbről kihagyott, de pótolt, vagy újranézett filmekről nincs kedvem írni még ennyit sem.

Bár már lerántottam, még nem néztem. De akkor nem szar. Mondjuk ha jobb mint a Moneyball, akkor nekem már jó. Kár Selmecziért, Brad-hez passzolt az a hang.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-05, 20:00

Blöff
Félig megnézve 10/10, tehát van honnan zuhannia még a végéig.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-05, 13:26

No, akkor álljon itt egy Killing Them Softly ajnározás minden további nélkül. Az utóbbi időben ez ütött az aktuális matériák közül. A régebbről kihagyott, de pótolt, vagy újranézett filmekről nincs kedvem írni még ennyit sem.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-05, 00:15

Bula írta:
Hahhh, még jó, hogy nem nyomtam ömlengést/hányást semmiről. Amúgy sem igen érdemlitek meg, nincs visszajelzés. Se ilyen, se olyan.
Rohadjon meg a topik.
Mivel tobbnyire olyan filmeket nezel amikre en sose vetemednek, max olyan reagalasokra lennek kepes hogy miert nem nezem meg. Viszont attol fuggetlenul jo olvasni barmirol ha ertelmesen van talalva, ugyhogy ne fogd vissza magad.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-04, 22:32

danny2008 írta:


[b]Chloe - több izgalmat is bele lehetett volna préselni.

Kloé bár idegbeteg és buzi kurva, így is épp elég izgi volt. Persze csak szólóban.
A film kábé semmire nem jó, ez igaz.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-04, 22:29

Amikor valaki azt mondja, hogy tarantínó féle, az tudja azt, hogy egyáltalán milyen az? Fél óra SÜKET duma, öt perc gyilok. Ívelés, feszültségkeltés nélkül, csak úgy bele a semmibe. Ok-okozat alig akad, ha akad is, nem egy nagy megfejtés, az tuti. És ez váltakozik. Alá pedig disszonáns zene, túlzott színek, direkt elbaszott kópia. A recept egyszerű. Az, hogy ezt egyesek nem látják annak köszönhető, hogy csak az akcióra emlékeznek, a vakerra (vakerre?) alig. Érdemes néha előszedni a régebbi darabjait, frissíteni az emlékeket. Nem azt mondom hogy szar, de azt sem, hogy hűűű. No meg ugye kopi meló.

Magyarázat: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-04, 22:29

danny2008 írta:
Időzített bomba / Blown Away
Az öreg Tommy Lee miatt szedtem le eme filmet, hogy pótoljam, hátha jó. De nem sikerült nagy filmnek, illetve az öreg hozta a '90-es évekbeli szokott karakterét, az őrültet, rajta nem múlt, a film volt kevés számomra. És nem azért mert '94-es, mert ha ezt összhasonlítom azonidőkbeli fain akciómúvikkal akkor is karcsú. Az öreg miatt... 3/10

Chloe - A kísértés iskolája / Chloe
Családi szerelmi kamu négyszög. Ezt Liam Neeson miatt pótoltam, de ettől is többet vártam, szerintem több izgalmat is bele lehetett volna préselni. Julianne Moore megmutatja "dús" kebleit, meg egy leszbijelenet, körülötte némi nem túl erős feszültség. 6/10

Én nemrég Ríz Vidö'szpún első filmjét néztem meg. Illetve csak 5 percet belőle (a nyehegésből ennyi is elég volt), mert ugyan kedvelem a csajt, de nem jó az ilyen antik dolgokat feszegetni.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-04, 22:23

Kiccsidzson írta:

A nagybetűs Én hagyján, de a nagybetűs te vuzis. Ne képeslapozzunk már, én te ő kis betűvel, andergrandosan.

Bula doktort mindenki szívesen olvassa, tudja ezt ő is.

Okés dzson, te leszel a net-illemtanárom! Wink Cool
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-04, 22:22

Időzített bomba / Blown Away
Az öreg Tommy Lee miatt szedtem le eme filmet, hogy pótoljam, hátha jó. De nem sikerült nagy filmnek, illetve az öreg hozta a '90-es évekbeli szokott karakterét, az őrültet, rajta nem múlt, a film volt kevés számomra. És nem azért mert '94-es, mert ha ezt összhasonlítom azonidőkbeli fain akciómúvikkal akkor is karcsú. Az öreg miatt... 3/10

Chloe - A kísértés iskolája / Chloe
Családi szerelmi kamu négyszög. Ezt Liam Neeson miatt pótoltam, de ettől is többet vártam, szerintem több izgalmat is bele lehetett volna préselni. Julianne Moore megmutatja "dús" kebleit, meg egy leszbijelenet, körülötte némi nem túl erős feszültség. 6/10
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-04, 22:19

danny2008 írta:
Bula írta:
Hahhh, még jó, hogy nem nyomtam ömlengést/hányást semmiről. Amúgy sem igen érdemlitek meg, nincs visszajelzés. Se ilyen, se olyan.
Rohadjon meg a topik.

Én - még ha nem is reflektáltam mindre - szívesen olvastam a Te beszámolóidat is!

A nagybetűs Én hagyján, de a nagybetűs te vuzis. Ne képeslapozzunk már, én te ő kis betűvel, andergrandosan.

Bula doktort mindenki szívesen olvassa, tudja ezt ő is.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-04, 22:16

Halálos hajsza vagy mi

Nem vártam semmit, ahhoz képest kaptam egy nagy katyvaszt. Olyan tarantínó féle, hullik az ember benne mint a légy, fasza karakterek de nem túlhúzottak, szóval meg voltam elégedve mindennel.
10/10
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-04, 22:15

Bula írta:
Hahhh, még jó, hogy nem nyomtam ömlengést/hányást semmiről. Amúgy sem igen érdemlitek meg, nincs visszajelzés. Se ilyen, se olyan.
Rohadjon meg a topik.

Én - még ha nem is reflektáltam mindre - szívesen olvastam a Te beszámolóidat is!
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-04, 19:26

Hahhh, még jó, hogy nem nyomtam ömlengést/hányást semmiről. Amúgy sem igen érdemlitek meg, nincs visszajelzés. Se ilyen, se olyan.
Rohadjon meg a topik.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-04, 18:50

Ja, sz*rakszik az ódal, Joiiéval is így kezdődött.
Atomjainkra hullunk, majd szétsugárzunk az űrbe.
alien
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-04, 17:06

Sith Lord írta:

Ugy erted 2 "Mit lattal" topik volt? En csak 1er lattam.

Ja ja, mondom. Volt egy valami 99hsz-el, meg x százzal. Meg az egyik le volt lockolva.
Egyiknél tán Buláé volt az uccsó hsz, másiknál meg Zioncsabié.
Mr Smith ?


A hozzászólást Bodo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-04-04, 19:31-kor.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-04, 16:09

Bodo írta:
Valami olyasmi. Benézek ma reggel ide és látom, hogy kettő ilyen topik van. Az egyik le volt fixálva. Mondom megpróbálom összevonni és törlöm az egyiket, szal amelyikben kevesebb hsz volt , azt töröltem. Na, de hogy hogy lett kettő, azt nemtom! Lehet tűntek is el hsz-ek, vagy csak átrendeződtek az összevonás miatt, de nem tudtam máshogy megcsinálni bocsi!
Tuti valami hekker támadás volt észak Koreából.
Ugy erted 2 "Mit lattal" topik volt? En csak 1er lattam.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-04, 14:48

Valami olyasmi. Benézek ma reggel ide és látom, hogy kettő ilyen topik van. Az egyik le volt fixálva. Mondom megpróbálom összevonni és törlöm az egyiket, szal amelyikben kevesebb hsz volt , azt töröltem. Na, de hogy hogy lett kettő, azt nemtom! Lehet tűntek is el hsz-ek, vagy csak átrendeződtek az összevonás miatt, de nem tudtam máshogy megcsinálni bocsi!
Tuti valami hekker támadás volt észak Koreából.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2013-04-04, 13:33

danny2008 írta:
Valami krach lett eme topikkal? Vagy megkésve jött az Y2K? Uccsó hsz márc. 21.??? scratch affraid
Telleg, eltunt egy rakat haesz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit láttál legutóbb?
Vissza az elejére 
33 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: