Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit láttál legutóbb?

Go down 
+3
Balthier
Johnny1
Bodo
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-17, 15:47

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Balthier írta:
Kijött a Liza, a rókatündér + van valami HBO-s új magyar sorozat is, majd idővel azt is megnézem, bár inkább megvárom, hogy lemenjen az összes rész, aztán dara, mert utálok várni új epizódokra.

Erről a sorozatról hallottam, de nem igazán tudom, hogy be merjem e vállalni.

Vállald be. Teljes ráfüggtem. "Okosan megoldjuk" életmódból meggazdagodott balfasz család élete, ahol az apuka jó útra akar térni, de a gyerekek meg az asszony egyre csak züllenek el. Szerintem nagyon jó képet fest a mai Mo-ról, ráadásul abszolút profin van megcsinálva, nincsenek idegesítő színészek se. Teljesen rácsodálkoztam, hogy itthon lehet ilyet gyártani (azt nem tudom, hogy eredeti-e az ötlet, vagy ez is izraeli remake mint a Társas Játék).


Köszi, van HBO otthon, úgyhogy a videotárból megnézem majd.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-17, 15:46

Kiccsidzson írta:
Johnny1 írta:


Azt még nem találtam meg normálisan. Van már?

hát, tudod, h én elég antihekker vagyok, de az indán már láttam, igaz a minőség szar. moziban néztem annó

Aha, akkor még várok egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-17, 10:35

Johnny1 írta:
Balthier írta:
Kijött a Liza, a rókatündér + van valami HBO-s új magyar sorozat is, majd idővel azt is megnézem, bár inkább megvárom, hogy lemenjen az összes rész, aztán dara, mert utálok várni új epizódokra.

Erről a sorozatról hallottam, de nem igazán tudom, hogy be merjem e vállalni.

Vállald be. Teljes ráfüggtem. "Okosan megoldjuk" életmódból meggazdagodott balfasz család élete, ahol az apuka jó útra akar térni, de a gyerekek meg az asszony egyre csak züllenek el. Szerintem nagyon jó képet fest a mai Mo-ról, ráadásul abszolút profin van megcsinálva, nincsenek idegesítő színészek se. Teljesen rácsodálkoztam, hogy itthon lehet ilyet gyártani (azt nem tudom, hogy eredeti-e az ötlet, vagy ez is izraeli remake mint a Társas Játék).

Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-16, 19:02

Johnny1 írta:


Azt még nem találtam meg normálisan. Van már?

hát, tudod, h én elég antihekker vagyok, de az indán már láttam, igaz a minőség szar. moziban néztem annó
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-16, 14:38

Kiccsidzson írta:
Johnny1 írta:
Gyerek kegyes volt a szülőkkel, így két filmet is meg tudtunk nézni.

Holnapolisz: nejem választotta. Az ötlet tetszett, de gyakorlatilag ennyi. Kusza, terjengős, ahol nem kellene, rövid, ahol magyarázni kellene, nincs kibontva a világ rendesen. Csalódás. 3/10

Vakáció: anno a Családi vakáció és az Európai vakáció filmeket bírtam, gondoltam ez a reboot sem lehet szar. De az. Unalomig ismételt poénok, semmi új. Chistina Applegate jó nő, ezért 5/10.

A holnapolisszal egyetértek, pedig milyen jól indul.

na és a Bond?

---------------

Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azt még nem találtam meg normálisan. Van már?
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-16, 08:02

Johnny1 írta:
Gyerek kegyes volt a szülőkkel, így két filmet is meg tudtunk nézni.

Holnapolisz: nejem választotta. Az ötlet tetszett, de gyakorlatilag ennyi. Kusza, terjengős, ahol nem kellene, rövid, ahol magyarázni kellene, nincs kibontva a világ rendesen. Csalódás. 3/10

Vakáció: anno a Családi vakáció és az Európai vakáció filmeket bírtam, gondoltam ez a reboot sem lehet szar. De az. Unalomig ismételt poénok, semmi új. Chistina Applegate jó nő, ezért 5/10.

A holnapolisszal egyetértek, pedig milyen jól indul.

na és a Bond?

---------------

Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kijutottunk az EB-re!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-16, 07:43

Gyerek kegyes volt a szülőkkel, így két filmet is meg tudtunk nézni.

Holnapolisz: nejem választotta. Az ötlet tetszett, de gyakorlatilag ennyi. Kusza, terjengős, ahol nem kellene, rövid, ahol magyarázni kellene, nincs kibontva a világ rendesen. Csalódás. 3/10

Vakáció: anno a Családi vakáció és az Európai vakáció filmeket bírtam, gondoltam ez a reboot sem lehet szar. De az. Unalomig ismételt poénok, semmi új. Chistina Applegate jó nő, ezért 5/10.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-14, 19:56

Hát, ez a Bond kapott rendesen. Várom a többiek értékelését is. Tessék mindenkinek megnézni.


Minyonok: 10/10, kurva aranyosak, bár a humor ovis szint elég sokszor.
És miattuk befejezem a sok éve félbehagyott Gru-t.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-14, 19:52

danny2008 írta:
Balthier írta:
Van valami furcsa es megmagyarazhatatlan


Ncoreon tiltott anyag, piratebayen talaltam. Jo film, de a hype-jahoz nem er fel, plusz a ropi bolcseszgyerek is idegesito. Kicsit olyan mint a reykjavik 101 meg a Lakotarsat keresunk.

Nem is hallottam erről a filmről eddig. Miért tiltott amúgy, lehet tudni?

Gondolom a készítők vagy a forgalmazó megkérte őket, mert szeretnék, hogy minél többen megvegyék eredetiben.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-14, 18:37

Balthier írta:
Van valami furcsa es megmagyarazhatatlan


Ncoreon tiltott anyag, piratebayen talaltam. Jo film, de a hype-jahoz nem er fel, plusz a ropi bolcseszgyerek is idegesito. Kicsit olyan mint a reykjavik 101 meg a Lakotarsat keresunk.

Nem is hallottam erről a filmről eddig. Miért tiltott amúgy, lehet tudni?
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-14, 18:26

Balthier írta:
Spectre

Adok is rá egy 2/10-et (mert bírtam benne Ralph Fiennes-t, de ennyi), és a kurva anyját a film készítőinek, amiért három évet várattak erre a szeméthalmazra.

Röviden, tömören, csak őszintén. Tetszett ez a mondat!!! Laughing
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-14, 18:21

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Kiccsidzson írta:
Balthier írta:
Kijött a Liza, a rókatündér + van valami HBO-s új magyar sorozat is, majd idővel azt is megnézem, bár inkább megvárom, hogy lemenjen az összes rész, aztán dara, mert utálok várni új epizódokra.
na, ezt a rókasz*rt mindig is meg akartam nézni, magyar scifi, vagy mi, és még siker is volt.
Nekem nagyon tetszett, ezzel mondjuk egyedül vagyok a nagyon széles ismerősi körömben is. A zenéje is baromi jó lett, meg az egész feelingje, na, nálam a nagyon bejövős kategória.
Nekem valahogy túl sok volt benne a számok ismétlődése, de mást nem tudok rá mondani: aranyos. Jól hozta a Wes Anderson-szintet, csak a vége már túl fárasztó volt.

Leszedtem én is, nem tűnik rossznak előzetes alapján, aztán majd kiderül, ha sorra kerül. Csak leszedési idősorrendben van előtte potom 45 film! De úgyis lassan jön december, ünnepek, meg még a franc tudja mi lesz a szabadságokkal, ha ki kell venni, akkor pikk-pakk ledarálom őket!!! Laughing Cool
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-13, 19:43

Spectre

Szóval ott kezdjük, hogy 2008 óta várok arra, hogy a gunbarrel intrót a film elejére rakják, és ez itt most megtörtént, de a Cinema City elbaszta a képet az első percekben, úgyhogy ezt se élvezhettem. Az első 10 perc király, aztán jön a zenés átvezető. A dal kb. az egyik legszarabb, amit idáig Bond-történelemben felhasználtak, és igen, az A-ha meg a Duran Duran is jobb volt ennél.

És a film... istenem, nincs is kedvem róla írni. Mind Bond-rajongóként, mind filmszeretőként mondom, hogy ennél a VÉGTELENÜL UNALMAS, kesze-kusza fosnál még a Mission Impossible 2 is szórakoztatóbb film (igen, az, amelyikben egymásnak mennek motorral, aztán a levegőben verekednek).
A hatalmas nagy spoilereket kb. az első órában levágod, azokat nyilván el se lövöm. Chritoph Waltz unalmas volt főgonoszként, pedig egy legendás rossz arcot kellett volna JÓL eljátszania. A történet nem áll össze, de hogyan is állna, ha 7 ember írta a forgatókönyvet, és a premier előtt egy hónappal még utóforgatni kellett.

Amúgy még valami... ha jól emlékszem, azért kellett rebootolni a szériát Craig-gel, mert az a full banális, rajzfilmes recept, amit Brosnan-nel vittek, nem vált már be. Hát most úgy tűnik, szép lassan visszatérnek ehhez a stílhez.

Adok is rá egy 2/10-et (mert bírtam benne Ralph Fiennes-t, de ennyi), és a kurva anyját a film készítőinek, amiért három évet várattak erre a szeméthalmazra.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-12, 14:42

Johnny1 írta:
Kiccsidzson írta:
Balthier írta:
Kijött a Liza, a rókatündér + van valami HBO-s új magyar sorozat is, majd idővel azt is megnézem, bár inkább megvárom, hogy lemenjen az összes rész, aztán dara, mert utálok várni új epizódokra.
 

na, ezt a rókasz*rt mindig is meg akartam nézni, magyar scifi, vagy mi, és még siker is volt.

Nekem nagyon tetszett, ezzel mondjuk egyedül vagyok a nagyon széles ismerősi körömben is. A zenéje is baromi jó lett, meg az egész feelingje, na, nálam a nagyon bejövős kategória.


Nekem valahogy túl sok volt benne a számok ismétlődése, de mást nem tudok rá mondani: aranyos. Jól hozta a Wes Anderson-szintet, csak a vége már túl fárasztó volt.

Holnap Bond, felkészülök egy ótvar szar filmre.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-12, 14:32

Balthier írta:
Kijött a Liza, a rókatündér + van valami HBO-s új magyar sorozat is, majd idővel azt is megnézem, bár inkább megvárom, hogy lemenjen az összes rész, aztán dara, mert utálok várni új epizódokra.

Erről a sorozatról hallottam, de nem igazán tudom, hogy be merjem e vállalni.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-12, 14:32

Kiccsidzson írta:
Balthier írta:
Kijött a Liza, a rókatündér + van valami HBO-s új magyar sorozat is, majd idővel azt is megnézem, bár inkább megvárom, hogy lemenjen az összes rész, aztán dara, mert utálok várni új epizódokra.
 

na, ezt a rókasz*rt mindig is meg akartam nézni, magyar scifi, vagy mi, és még siker is volt.

Nekem nagyon tetszett, ezzel mondjuk egyedül vagyok a nagyon széles ismerősi körömben is. A zenéje is baromi jó lett, meg az egész feelingje, na, nálam a nagyon bejövős kategória.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-11, 19:59

Balthier írta:
Kijött a Liza, a rókatündér + van valami HBO-s új magyar sorozat is, majd idővel azt is megnézem, bár inkább megvárom, hogy lemenjen az összes rész, aztán dara, mert utálok várni új epizódokra.


na, ezt a rókasz*rt mindig is meg akartam nézni, magyar scifi, vagy mi, és még siker is volt.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-11, 19:58

Bodo írta:
Kiccsidzson írta:
Spectre 10/10

nem ragzom, és nem szeretnék abba a hibába esni, h lehúzom mint a skyfallt, aztán többszöri nézésre megtetszik, és mit össze izmozok mint egy elcseszett politikus, h én annó nem is azt mondtam.

fasza na, nézzétek. pár hónapot ülepedjen és újranézem.

Ez jó, mert eddig csak rosszat olvastam róla.
De tök mind1, úgy is megnézem.

a végét állítólag összecsapták, mert elfogyott a zsé. kivi lennék, hogy nézett volna ki a film egy feneketlen kasszával.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-11, 13:30

Kijött a Liza, a rókatündér + van valami HBO-s új magyar sorozat is, majd idővel azt is megnézem, bár inkább megvárom, hogy lemenjen az összes rész, aztán dara, mert utálok várni új epizódokra.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-09, 08:15

Kiccsidzson írta:
Spectre 10/10

nem ragzom, és nem szeretnék abba a hibába esni, h lehúzom mint a skyfallt, aztán többszöri nézésre megtetszik, és mit össze izmozok mint egy elcseszett politikus, h én annó nem is azt mondtam.

fasza na, nézzétek. pár hónapot ülepedjen és újranézem.

Ez jó, mert eddig csak rosszat olvastam róla.
De tök mind1, úgy is megnézem.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-09, 07:56

Kiccsidzson írta:
Spectre 10/10

nem ragzom, és nem szeretnék abba a hibába esni, h lehúzom mint a skyfallt, aztán többszöri nézésre megtetszik, és mit össze izmozok mint egy elcseszett politikus, h én annó nem is azt mondtam.

fasza na, nézzétek. pár hónapot ülepedjen és újranézem.

Én erről úgy lemaradtam, mint annak a rendje. A rádióban hallottam, tegnap, hogy van ez a film Smile
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-08, 21:13

Spectre 10/10

nem ragzom, és nem szeretnék abba a hibába esni, h lehúzom mint a skyfallt, aztán többszöri nézésre megtetszik, és mit össze izmozok mint egy elcseszett politikus, h én annó nem is azt mondtam.

fasza na, nézzétek. pár hónapot ülepedjen és újranézem.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-06, 10:25

Balthier írta:
Van valami furcsa es megmagyarazhatatlan


Ncoreon tiltott anyag, piratebayen talaltam. Jo film, de a hype-jahoz nem er fel, plusz a ropi bolcseszgyerek is idegesito. Kicsit olyan mint a reykjavik 101 meg a Lakotarsat keresunk.

Nekem tetszett, anno még moziban néztük. Sok dologban magamra ismertem benne :-)
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-11-06, 09:45

Van valami furcsa es megmagyarazhatatlan


Ncoreon tiltott anyag, piratebayen talaltam. Jo film, de a hype-jahoz nem er fel, plusz a ropi bolcseszgyerek is idegesito. Kicsit olyan mint a reykjavik 101 meg a Lakotarsat keresunk.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-10-30, 07:34

Kiccsidzson írta:
Johnny1 írta:
Szégyen, de a Torrente filmek közül csak az első kettőt láttam. Be kellene pótolnom őket.

én meg csak az elsőt. abból is annyi rémlik, h ki akarták verni egymásnak, persze semmi buzulás.

az első klasszikus volt, a második is egész jó lett szerintem.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-10-29, 18:28

Johnny1 írta:
Szégyen, de a Torrente filmek közül csak az első kettőt láttam. Be kellene pótolnom őket.

én meg csak az elsőt. abból is annyi rémlik, h ki akarták verni egymásnak, persze semmi buzulás.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-10-29, 07:59

Szégyen, de a Torrente filmek közül csak az első kettőt láttam. Be kellene pótolnom őket.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-10-29, 07:53

A T nekem is bejött nagyon, tök pozitív csalódás volt. Az vigyor Arnynak basszus!! LOL

A légszomj meg kajak kimaradt, De Deryl miatt potolom akkor ofkorz.

Viszont a kém nekem nem talált be.

A torrentét meg meg sem merem nézni.

Joii írta:
mostanában úgy van időm filmet nézni, hogy adott napon ledarálok 4-5 mozit aztán egy hétig semmi, így kissé összefolynak a dolgok. legutóbbiak:

Mars - Az utolsó napok (2013)
a téma miatt érdekelt, de bárhonnan is közelítem gyenge közepes.

Terminator: Genisys (2015)
ennek úgy mentem neki, hogy nagyon jót fogok aludni rajta de meglepetésre nem is lett akkora szar. még a színészet ellem beoltott színészek sem. az eleje kifejezetten tetszett, összességében pedig talán egy hangyafülnyit jobb a harmadiknál, negyediknél. klasszikus biztos nem lesz belőle.

Légszomj/Air (2015)
minimál sci-fi féleség Daryllel, jól indul de inkább elszalasztott lehetőség. arra jó volt eszembe jutatta a Holdat (2009) amiből gyorsan repetáztam is.

Kém (2015)
fenntartások tömkelege (itt forgatták, debel-debil főszereplő, rendező..) így pozitív csalódás. vicces, ötletes, tele van friss dumával. azért jó cucc, mert ezt a nőt sikerült megkedveltetnie, Statham meg egy idióta. jó értelemben.idei felhozatalban simán top.

Torrente 5 (2014)
volt ugye a klasszikus első rész, aztán meg a többi amik együtt se voltak annyira jók mint az. ez sem javít a mérlegen, hiába vannak benne aktualitások keményen valahogy az egész már erőltetett lett. és még Csuja se kapott szerepet végül.

Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-10-28, 20:39

Joii írta:
mostanában úgy van időm filmet nézni, hogy adott napon ledarálok 4-5 mozit aztán egy hétig semmi, így kissé összefolynak a dolgok. legutóbbiak:

Mars - Az utolsó napok (2013)
a téma miatt érdekelt, de bárhonnan is közelítem gyenge közepes.

Terminator: Genisys (2015)
ennek úgy mentem neki, hogy nagyon jót fogok aludni rajta de meglepetésre nem is lett akkora szar. még a színészet ellem beoltott színészek sem. az eleje kifejezetten tetszett, összességében pedig talán egy hangyafülnyit jobb a harmadiknál, negyediknél. klasszikus biztos nem lesz belőle.

Légszomj/Air (2015)
minimál sci-fi féleség Daryllel, jól indul de inkább elszalasztott lehetőség. arra jó volt eszembe jutatta a Holdat (2009) amiből gyorsan repetáztam is.

Kém (2015)
fenntartások tömkelege (itt forgatták, debel-debil főszereplő, rendező..) így pozitív csalódás. vicces, ötletes, tele van friss dumával. azért jó cucc, mert ezt a nőt sikerült megkedveltetnie, Statham meg egy idióta. jó értelemben.idei felhozatalban simán top.

Torrente 5 (2014)
volt ugye a klasszikus első rész, aztán meg a többi amik együtt se voltak annyira jók mint az. ez sem javít a mérlegen, hiába vannak benne aktualitások keményen valahogy az egész már erőltetett lett. és még Csuja se kapott szerepet végül.


terminatorral, kémmel tökéletesen egyetértek. a többit nem láttam. a marsoson elaludtam, pedig sztem az pont nekem való lenne.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime2015-10-28, 08:07

mostanában úgy van időm filmet nézni, hogy adott napon ledarálok 4-5 mozit aztán egy hétig semmi, így kissé összefolynak a dolgok. legutóbbiak:

Mars - Az utolsó napok (2013)
a téma miatt érdekelt, de bárhonnan is közelítem gyenge közepes.

Terminator: Genisys (2015)
ennek úgy mentem neki, hogy nagyon jót fogok aludni rajta de meglepetésre nem is lett akkora szar. még a színészet ellem beoltott színészek sem. az eleje kifejezetten tetszett, összességében pedig talán egy hangyafülnyit jobb a harmadiknál, negyediknél. klasszikus biztos nem lesz belőle.

Légszomj/Air (2015)
minimál sci-fi féleség Daryllel, jól indul de inkább elszalasztott lehetőség. arra jó volt eszembe jutatta a Holdat (2009) amiből gyorsan repetáztam is.

Kém (2015)
fenntartások tömkelege (itt forgatták, debel-debil főszereplő, rendező..) így pozitív csalódás. vicces, ötletes, tele van friss dumával. azért jó cucc, mert ezt a nőt sikerült megkedveltetnie, Statham meg egy idióta. jó értelemben.idei felhozatalban simán top.

Torrente 5 (2014)
volt ugye a klasszikus első rész, aztán meg a többi amik együtt se voltak annyira jók mint az. ez sem javít a mérlegen, hiába vannak benne aktualitások keményen valahogy az egész már erőltetett lett. és még Csuja se kapott szerepet végül.

Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Mit láttál legutóbb? - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 33 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit láttál legutóbb?
Vissza az elejére 
33 / 34 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: