Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Min szól, ami szól? Az audió topik.

Go down 
+7
Joii
Kiccsidzson
eszgé
Sith Lord
danny2008
Bodo
bundas01
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Tyler
easy
easy



Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. May. 01.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-05-05, 00:31

eszgé írta:
Azt vedd meg, amelyik jobban néz ki, úgyis csak ez számít, aki meg a hangzásra veri, az vagy hazudik vagy fél milkás egysége van.

Ökölszabály, hogy egy rendszer annyira szól jól, mint a legrosszabb minőségű komponense. (Ez a komponens lehet a forrásanyag és a készülék is.) Mivel ebben a képletben valószínűleg a fülhallgató a legrosszabb, kötve hiszem, hogy egy félmilliós készülék jobb hangot hozna ki belőle. A füles a szűk keresztmetszet.

Egyébként itt mindenki ilyen fejre épített szarokkal hallgat zenét, vagy számítanak még az Igazi Értékek is, mint Sztereó Erősítő, Tisztességes Hangdobozok, neadjisten Asztali CD Játszó (horribile dictu: Lemezjátszó)?

Ja, és az év legviccesebb kérdése: vesz még valaki lemezeket?
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-29, 17:54

eszgé írta:
danny2008 írta:


Már csak azért is jóvóna egy ilyen topik, mert gondolkoztam fülesvételen.
Én erre a kettőre gondoltam, de ha szar, vki ajánlhat jobbat. Bedugós kell, gumiharangos. Max 7-10e-ig.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Azt vedd meg, amelyik jobban néz ki, úgyis csak ez számít, aki meg a hangzásra veri, az vagy hazudik vagy fél milkás egysége van.

Végülis ilyen bedugósok között olyan kurta nagy különbség azonos árban nem lehet. Persze vmennyi, de az elenyésző. Inkább a nagyobbakban, a "fejegységekben". Gondolom én.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-29, 17:52

Bula írta:
danny2008 írta:

Én erre a kettőre gondoltam, de ha szar, vki ajánlhat jobbat.

Nem szar, hanem kurvára fasza.
Na akkor azonkívül, hogy nekem tetszik, így már +1 érv ez(ek) mellett.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-28, 19:04

Emó, nyugodtan cuppanj rá a szenhejzerre. Volt ilyenem (nem pont ez, de hasonló), nagyon szépen szól. Monnyuk a pléjer sem mindegy, de az asszem per pillanat nem téma.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-28, 16:20

eszgé írta:
Azt vedd meg, amelyik jobban néz ki, úgyis csak ez számít, aki meg a hangzásra veri, az vagy hazudik vagy fél milkás egysége van.

Őszintén? A csak erre szakosodott gyártók olcsóbb termékei is általában verik hangzásban a "globális" cégeket.
Vissza az elejére Go down
eszgé
Normal
Normal
eszgé


Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Peru

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-27, 23:13

danny2008 írta:


Már csak azért is jóvóna egy ilyen topik, mert gondolkoztam fülesvételen.
Én erre a kettőre gondoltam, de ha szar, vki ajánlhat jobbat. Bedugós kell, gumiharangos. Max 7-10e-ig.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Azt vedd meg, amelyik jobban néz ki, úgyis csak ez számít, aki meg a hangzásra veri, az vagy hazudik vagy fél milkás egysége van.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-27, 17:31

danny2008 írta:

Én erre a kettőre gondoltam, de ha szar, vki ajánlhat jobbat.

Nem szar, hanem kurvára fasza.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-27, 17:16

danny2008 írta:
bundas01 írta:
Joii írta:
akkor itt van már ez enyém is, otthonira:
utcára eddig a legjobban egy noname Thomson vállt be, vannak mélyek és tisztán is szól. veri a hasonló áras többit.
Pioneer RULZ!!!!
Jóvammá Pájóval egyszerű! Zsír.
Nekem nincs fülesem, se fejegységem.
Azonban elkélne egy: "Hangkiadó automata" topik (füles, "fejegység", hangszóró, hangfalak, házimozi). Minden ami hang... Cool

Már csak azért is jóvóna egy ilyen topik, mert gondolkoztam fülesvételen.
Én erre a kettőre gondoltam, de ha szar, vki ajánlhat jobbat. Bedugós kell, gumiharangos. Max 7-10e-ig.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-27, 17:05

bundas01 írta:
Joii írta:
akkor itt van már ez enyém is, otthonira:
[You must be registered and logged in to see this image.]

utcára eddig a legjobban egy noname Thomson vállt be, vannak mélyek és tisztán is szól. veri a hasonló áras többit.
Pioneer RULZ!!!!

Jóvammá Pájóval egyszerű! Zsír.
Nekem nincs fülesem, se fejegységem.
Azonban elkélne egy: "Hangkiadó automata" topik (füles, "fejegység", hangszóró, hangfalak, házimozi). Minden ami hang... Cool
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-27, 15:46

Bula írta:

Tudod mi a kombó: fixi bringa (speciális pályagép), óriás fényképezőgép (olyan, amit a náza használ), fasznagy füles (lehetőleg stúdióra tervezett ultraspeciál), gördszkás csuka (amit a profik használnak, vasmerevítéses), egy tányérnyi karóra (mintha gazdag lennél, pedig nem is), okosteló (legújabb mindentudó, soha nem használtad ki, ráadásul csörizni is csóró vagy) meg egy bézbósapka (igaz azt sem tudod mi a bézbó). És ugye az elmaradhatatlan tetoválás, nonfiba. Ja, meg napszemcse időjárástól függetlenül.
Retkes monti van, fényképező nincs, füles lejjebb linkelve, gördeszkás csuka van (fémmerevítés nélkül), Casio G-Shock, ZTE Skate, bézbózsapi nuku, meg tetkó se. Napszemcsi RULZ.
Raj vagyok?
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-27, 15:43

Háááá, buzik. Megy az oltás a faszomfülesekre, aztán kiderül, hogy mindenkinek van. A cigányé a legfaszább, csak jelzem.
Ha má szóba jött hogy pozőr hipszterszarkodás stúdiófülessel járkálni az utcán (amúgy az is), jöhetnek a fényképezőgépek is. Szigorúan nyakbaakasztós vagy állványos legyen, akkora optikával, amivel kimakrózod a plútót, és az sem árt, ha egy lakás árát éri.

Tudod mi a kombó: fixi bringa (speciális pályagép), óriás fényképezőgép (olyan, amit a náza használ), fasznagy füles (lehetőleg stúdióra tervezett ultraspeciál), gördszkás csuka (amit a profik használnak, vasmerevítéses), egy tányérnyi karóra (mintha gazdag lennél, pedig nem is), okosteló (legújabb mindentudó, soha nem használtad ki, ráadásul csörizni is csóró vagy) meg egy bézbósapka (igaz azt sem tudod mi a bézbó). És ugye az elmaradhatatlan tetoválás, nonfiba. Ja, meg napszemcse időjárástól függetlenül.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-27, 13:03

Bodo írta:
Kiccsidzson írta:
Látom szétvágtam az oldalt, de nem volt rövidebb link.

Módosítva!!
Nincs az önkorminál valami ingyen IT tanfolyam cigányoknak? Smile
rabbit
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-27, 12:58

Kiccsidzson írta:
Látom szétvágtam az oldalt, de nem volt rövidebb link.

Módosítva!!
Nincs az önkorminál valami ingyen IT tanfolyam cigányoknak? Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-27, 12:55

Johnny1 írta:
Jó öreg Csipi blogja nagyon komoly, most olvastam el a 4. részig (ez a legújabb), jó kis olvasmány lesz ez.
Majd kb 58 rész múlva amikor már végre történni is fog valami.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-27, 12:52

Jó öreg Csipi blogja nagyon komoly, most olvastam el a 4. részig (ez a legújabb), jó kis olvasmány lesz ez.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-27, 09:56

Joii írta:
akkor itt van már ez enyém is, otthonira:
[You must be registered and logged in to see this image.]

utcára eddig a legjobban egy noname Thomson vállt be, vannak mélyek és tisztán is szól. veri a hasonló áras többit.
Pioneer RULZ!!!!
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-27, 09:48

akkor itt van már ez enyém is, otthonira:
[You must be registered and logged in to see this image.]

utcára eddig a legjobban egy noname Thomson vállt be, vannak mélyek és tisztán is szól. veri a hasonló áras többit.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-27, 09:09

Joii írta:
ez most ilyen ki milyen fülest használ folyam? akkor miért a netszemétbe toltátok?
Mert nem találtuk a kinek-milyen fülese van topikot.
rabbit
Vissza az elejére Go down
eszgé
Normal
Normal
eszgé


Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Peru

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-27, 08:15

bundas01 írta:

A képen nem látszik rendesen, de ez rajnarancssárga.

Alakul...
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-27, 07:33

ez most ilyen ki milyen fülest használ folyam? akkor miért a netszemétbe toltátok?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-27, 07:01

Kiccsidzson írta:
Látom szétvágtam az oldalt, de nem volt rövidebb link.
[You must be registered and logged in to see this link.]
(amúgy jó nagy dög, jól szólhat rajta a bangómargit)
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-27, 06:54

Látom szétvágtam az oldalt, de nem volt rövidebb link.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-27, 06:53

[You must be registered and logged in to see this link.]
Peltor Optime 3
Én ezzel tolom, az ember adjon magára. Annyira szigetel, hogy beszélgetéskor - mégha totál csönd is van - ordibálsz, mert nem hallod a saját hangodat. A repülőirányítók is ezzel tolják a leszállópályán a gépek között.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-27, 06:42

eszgé írta:
bundas01 írta:


A dögös macsós kompromisszumot nem tűrő darabot a liberális trendi biszexuálissal?

A rikító FLUORPIROS mióta számít macsónak?

A képen nem látszik rendesen, de ez rajnarancssárga.
Vissza az elejére Go down
eszgé
Normal
Normal
eszgé


Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Peru

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-27, 00:26

bundas01 írta:


A dögös macsós kompromisszumot nem tűrő darabot a liberális trendi biszexuálissal?

A rikító FLUORPIROS mióta számít macsónak?

Amúgy halál volt kiválasztani a fülest, szinte kizárólag bűnunalmas, bumszli, tinisztáros vagy heroinárban lévő modelleket dobált ki az összes webshop, amit olyan rohadtul untam egy fél óra után, hogy amikor megláttam ennek a színkombóját rögtön rá is ütöttem.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-26, 23:50

eszgé írta:
bundas01 írta:

Ugyanmár more egy panát hasonlítunk phillipshez?
rabbit

Nem, az ocsmány / bumszli stílust hasonlítjuk össze a remekül kiválasztott, dizájnos színkombinációval. Smile
A dögös macsós kompromisszumot nem tűrő darabot a liberális trendi biszexuálissal?
Vissza az elejére Go down
eszgé
Normal
Normal
eszgé


Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Peru

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-26, 23:48

bundas01 írta:

Ugyanmár more egy panát hasonlítunk phillipshez?
rabbit

Nem, az ocsmány / bumszli stílust hasonlítjuk össze a remekül kiválasztott, dizájnos színkombinációval. Smile
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-26, 23:30

eszgé írta:
bundas01 írta:
Én ilyennel tolom, lányok...
[You must be registered and logged in to see this link.]

Majdnem bundi, majdnem... de a futottak még kategóriába tuti belefér. Az enyém:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ugyanmár more egy panát hasonlítunk phillipshez?
rabbit
Vissza az elejére Go down
eszgé
Normal
Normal
eszgé


Hozzászólások száma : 184
Join date : 2012. Aug. 02.
Tartózkodási hely : Peru

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-26, 23:17

bundas01 írta:
Én ilyennel tolom, lányok...
[You must be registered and logged in to see this link.]

Majdnem bundi, majdnem... de a futottak még kategóriába tuti belefér. Az enyém:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime2013-03-26, 21:27

danny2008 írta:

Ja nem, egy másik légitársaságnál tolod, rájöttem. A neve: Videogém Air Cool
Laughing
Ma nagyon sziporkázol.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Min szól, ami szól? Az audió topik.   Min szól, ami szól? Az audió topik. - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Min szól, ami szól? Az audió topik.
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Most épp ez szól.
» Méhész topik
» Az internet topik.
» HD-SD media topik
» Buli topik

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Zene-
Ugrás: