Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit láttál legutóbb?

Go down 
+4
Johnny1
Balthier
Bodo
bundas01
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
SzerzőÜzenet
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-20, 15:33

Johnny1 írta:
Eddie, a sas

Elóször nem akartam megnézni, feleségem unszolàsàra végül csak leültem és milyen jól tettem. Nagyon kis aranyos film, szegény csóka mit szenvedett, hogy ugorhasson az olimpiàn. Külön fasza volt, hogy ahol a film egy része jàtszódott, Garmisch-Partenkirchen, ott sokszor nyaraltam szüleimmel, és voltam is az olimpiai stadionban.


Arrival

Jó kis film, bàr nekem kicsit nehezen indult. A kisgyerekes vonal meg  bazz, na, aki nem làtta, nézze meg, intelligens sci-fi.

Eddie mindenkinek bejött itt! Wink

Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-20, 06:09

Eddie, a sas

Elóször nem akartam megnézni, feleségem unszolàsàra végül csak leültem és milyen jól tettem. Nagyon kis aranyos film, szegény csóka mit szenvedett, hogy ugorhasson az olimpiàn. Külön fasza volt, hogy ahol a film egy része jàtszódott, Garmisch-Partenkirchen, ott sokszor nyaraltam szüleimmel, és voltam is az olimpiai stadionban.


Arrival

Jó kis film, bàr nekem kicsit nehezen indult. A kisgyerekes vonal meg bazz, na, aki nem làtta, nézze meg, intelligens sci-fi.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-19, 12:52

.45 - A bosszú íze / .45
Milla Jovovich drámája még 2006-ból, amiben a párjával közösen bűnöznek, fegyver és cuccban utaznak. De a faszija mindemellett erőszakos is, na betegesen féltékeny. A faszi egyik ilyen komolyabb fellépése után, na meg miután buci lett a feje, Milla elhatározza, hogy lelép. De ilyen embertől nem könnyű szabadulni. Jó kis káromkodós film, ami engem effektíve nem zavart. 7/10

Harc a szabadságért / Free State of Jones
Új film Matthew McConaughey-val a főszerepben. Elég morcosan indul a film, rögtön belehuppanunk egy észak és dél közötti csatába, ugyanis akkori időkben játszódik a film, ja, amikor amerika is nácisat játszott. A csatán csak lestem, vagyis inkább a látványon, mert volt minden, nem finomkodtak a készítők, beszakadt friss koponya, letépett lábak-karok, még mondtam is, hűha, akkor ez combos lesz. De aztán Matthew kiszáll a háborúból, értelmetlennek látja a küzdelmet, és egy mocsárvidéken húzza meg magát pár niggerrel. Mivel nem akar sem az északi, sem a déli oldalon harcolni, a függetlenségért harcol. Jó film volt, valós események alapján. Tetszett, meg Matthew is egész jó filmeket csinál mostanság. 8/10
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-18, 12:23

Kubo és a varázshúrok / Kubo and the Two Strings
Anno mikor kijött mintha csak dicséretet olvastam volna erről a meséről. Kár volt, mert előre így egy amolyan Zootropolis féle vagy közeli szintre számítottam. Igaz tegnap kurva nagy fejfájással feküdtem neki, szóval a kedvem nem volt heppi, persze attól a mese még jó lenne meg az alapsztori se rossz, de nekem a közepére ellaposodott. Pedig ezek a papírmasék is bejönnek. 8/10

Szexi dög / Sexy Beast
Sir Ben Kingsley és Ray Winstone közös filmje még 2000-ből, amiben Kingsley mindenáron munkára erőlteti a visszavonult gengsztert, Ray-t, aki spanyol villájában tengeti mindennapjait. Ray nemet mond a melóra, na de Ben sem azért utazott Londonból spanyolba, hogy egy nemet kapjon az arcába. Mindkettő jól tolta a szerepét, Ben meg pláne, na meg a repülőgépes jelenet is fasza volt. Ray szinkronjaként Koroknay Géza (akiről nekem mindig a Kutyám Jerry Lee ugrik be) remek választás volt. 7/10

Senkiföldje / No Man's Land
Igen magas pontszámmal bíró boszniai-francia film még '93-ból. A sztori a boszniai háborúban zajlik, ahol egy bosnyák és szerb katona "beszorul" a lövészárokba, ahonnan kimenni nem tudnak mert egyből tüzet nyitnak rájuk. Így aztán megvitatják melyik nemzet a felelős a háború miatt, naná, hogy egyik sem, és a másik kezdte a vérontást. Az igazság az, hogy ez nekem annyira nem adta. Nem a film nemzetiségével van bajom, értékelem az ilyen filmeket, de jobban bejött a Mandarinok például. 7/10

Idegpálya / Nerve
Új múvi, amiben a fiatalok online mersz vagy nyerszt játszanak. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de ez elég lapos lett. Több csavar, vagy szál kellett volna bele, amiben a játékosok jobban egymás szopatós vagy keresztberakós feladatot kapnak. Ez így uncsi volt, a létrás jelenet volt egy pillanatra izgi oszt annyi. 6/10

Börtönlázadás / Riot
A tegnap végére jött a hab a tortán. Dolph Lundgren új filmjének adtam esélyt, mert komáztam a palit. Ez kemény volt. Az igazat megvallva, ha egy kicsivel jobb lett volna, akkor rámondhatnánk, hogy szar. Gagyi verekedős jelentek a börtönben, klisés párbeszédek nulla értelemmel. Ez még a film+-ra se való, olyan fos. Dolph is már csak a Feláldozhatókban nézhető, amiben egyedül van, az annyira szarok, mint a mai Van Damme filmek. Leáldoztak nekik már, be kell látni. Iszonyat B kategóri a múvi, a legaljából, sőt inkább ZS. Annyiban rendesek voltak a készítők, hogy rövidre vágták a szart, a maga 1ó24percével. 2/10
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-17, 12:40

Suburra
Új olasz krimi, amiben egy maffiózó azon igyekszik, hogy Rómában létrehozzon egy kaszinóterületet, egyfajta olasz Vegast. Ehhez persze kellenek korrupt politikusok, ám az egyiknek durván végződik egy szétkokózott éjszaka, aztán onnan indul a lavina, vagy kezdődik a harc mindenki között, még az uzsorás olasz cigányok is beszállnak. Na az volt egy igazán ellenszenves figura, a nagyszájú cigány, azt vascsővel lehetne verni az életben. Mint olasz mű, egynek elment. 7/10

Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei / Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
Na nem mintha nagy Tim Burton rajongó lennék, bár az animációi tetszettek, de ez is megérdemelt egy nézést. Végül is egy kellemes mese, semmi több, egyszeri megnézésre elég is. Samuel Jacko-nak jól állt a séró, na meg a szeme! 7/10

Anyák napja / Mother's Day
Új limonádé, Jennifer Aniston, Julia Roberts és Kate Hudson főszereplésével. Na meg Jason Sudeikis, mint egyedülálló apuka, aki a Miller családból lehet ismerős. Ezen a 4 szálon megy film, 4 anyuka, vagyis 3 + 1 özvegy apuka, és melyik hogyan éli meg az Anyák napját. Jennifer még mindig, továbbra is jól tartja magát. Julia menedzserét ugyanaz a pali játszotta, mint aki a Micsoda Nő filmben a szállodaigazgató volt. Volt is egy kikacsintás egy mondat erejéig, amikor kettesben ülnek egy kajáldában, és Julia a sütihez a jó villát veszi el. Egynek ez is aranyos volt. 7/10

A párbaj / The Duel
Ez nem a régi 'ótos-kamionos üldözéses múvi, hanem egy új western, Woody Harrelson-nal a főszerepben. A kategória és Woody miatt szedtem le, de a másik főszereplő, Thor öccse vagyis Liam Hemsworth is jól játszotta szerepét, vele se volt gond. Liam, mint Texas ranger, azt a feladatot kapja, hogy menjen e arra a településre inkognitóban, ahol Woody a kisváros főnöke, és derítsen fényt bizonyos gyilkosságokra. Csak hogy Woody volt az, aki megölte Liam apját, amikor kissrác volt. Kár, hogy Woody nem a szokásos szinkronhangját kapta. Ez se volt rossz, bár nem többször nézős, de még érdekfeszítőbb volt, mint a rimék Hét mesterlövész. 7/10
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-17, 08:55

ma este 21-kor HBO-n a [You must be registered and logged in to see this link.] (Hell or high water). nem tudom leszinkronizálták e, de remélem holnap már fent lesz a kölcsönzőben.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-17, 08:27

Kiccsidzson írta:
Megéri magyarhonban forgatni. Mióta Endi a góré kibulizott egy filmtámogatási rendszert, amiben sok a visszatérítés(tao), de azért az állam zsebében is marad.
Meg a magyar filmes szakemberek még mindig jók.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Emó, menj operatőrnek ha megunod a bípít.

ez rendben is van, de érted most egy olyan filmről van szó aminek 90%-át egy házban forgatták. a külső jeleneteket pedig már amcsiban,
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-16, 20:34

Megéri magyarhonban forgatni. Mióta Endi a góré kibulizott egy filmtámogatási rendszert, amiben sok a visszatérítés(tao), de azért az állam zsebében is marad.
Meg a magyar filmes szakemberek még mindig jók.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Emó, menj operatőrnek ha megunod a bípít.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-16, 19:44

Joii írta:
....ugyanott ma felkerült a Lány a vonaton!

Utánaolvastam. Sokat nem várok mert sok savazás érte a filmet, de azért leszedtem a lányt a szentendrei hévről! Wink
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-16, 16:44

danny2008 írta:
Vaksötét / Don't Breathe
Új film, horrornak kategórizálva. Mondjuk én nem vagyok akkora horrorzabáló, thriller jöhet bármilyen, "sima" netán pszicho vagy misztikus, de a horror nem mozgat. Mondjuk ez is inkább helyenként volt izgalmas, mint sem horror. Szerencsére nem baszták tele jumpscare effekttel. A sztori annyi, hogy 2 csávó meg 1 csaj betörésből élnek, nagy szajré reményében betörnek egy vak manuszhoz éjszaka. Igen ám, de kéglit a sötétben jobban ismeri a tulaj, mint ők, úgyhogy miután felébred a zajra, megkezdődik az őrült macsek-egér harc. Van pár beteg finomság is, nézhető, de szerintem vagy számomra túlpontozott imdb/port-on egyaránt. 6/10

Gólyák / Storks
Új animációs mese, amiben a gólya hozza az újszülöttet ugye. De mégse, mert itt csak DHL-es madárként funkcionálnak, mivel a Babagyár leállt. Aztán véletlenül működésbe jö, és azt az egy gyermeket le kell szállítani. Egész jó mese volt, a farkasok külön jók voltak benne, mint élő "LEGO"-k, összeépítették magukat bármivá. 7/10

a Vaksötét bejött, jól volt megcsinálva, hogy a figura egyszerre volt azért esendő is meg pszicho is. azt még mindig nem értem miért kellett ezt itt forgatni nálunk. (az utcai helyszínek kivételével itt forgatták az egész filmet)

a Gólyákat meg le se szedtem Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-16, 16:41

danny2008 írta:
Joii írta:
Haverok fegyverben
... végülis azt kaptam amit vártam csak valahogy gyengébben. azért Jonah behízva elég morc.

Fegyvernepper - light edition? What a Face

Azért behízva, mikor kiveszi a géppityut a csomiból, miután lenyúlják a dílerek a pénzét, hááát, érdekes. Rolling Eyes
Na meg az is, hogy ott a kocsiban ülve mondja mekkora lóvét szakított (már nem emlékszem pontosan), meg hogy lenyúlta a rokona (kb 70ezerrel vagy mennyivel), szóval megy ott nagy zöldhasú duma, és akkor ülök egy E36-os BMW-ben aminek az értéke 2000 dodó max, LOL. Laughing

szerintem az alakítások rendben voltak, meg többé kevésbé a rendezés is, csak valami plusz hiányzott ahhoz, hogy tényleg klasszik legyen mint a Fegyvernepper. de nem tudom mi..állítólag amúgy a rendező (Todd Phillips - Másnaposok, Starsky&Hutch..) készítette a Boratot is de legalábbis a nagyját csak volt valami balhé és levetette a nevét a stáblistáról. nem tudom mi igaz belőle.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-16, 16:38

danny2008 írta:


Na ebből egyet se láttam, de nem is fogok. Ennek az előzménye került fel a kölcsönzőbe tegnap?  scratch

Smile ha nem is pont előzmény de igen, a Legendás állatok a HP világában játszódik. ugyanott ma felkerült a Lány a vonaton!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-16, 13:13

Vaksötét / Don't Breathe
Új film, horrornak kategórizálva. Mondjuk én nem vagyok akkora horrorzabáló, thriller jöhet bármilyen, "sima" netán pszicho vagy misztikus, de a horror nem mozgat. Mondjuk ez is inkább helyenként volt izgalmas, mint sem horror. Szerencsére nem baszták tele jumpscare effekttel. A sztori annyi, hogy 2 csávó meg 1 csaj betörésből élnek, nagy szajré reményében betörnek egy vak manuszhoz éjszaka. Igen ám, de kéglit a sötétben jobban ismeri a tulaj, mint ők, úgyhogy miután felébred a zajra, megkezdődik az őrült macsek-egér harc. Van pár beteg finomság is, nézhető, de szerintem vagy számomra túlpontozott imdb/port-on egyaránt. 6/10

Gólyák / Storks
Új animációs mese, amiben a gólya hozza az újszülöttet ugye. De mégse, mert itt csak DHL-es madárként funkcionálnak, mivel a Babagyár leállt. Aztán véletlenül működésbe jö, és azt az egy gyermeket le kell szállítani. Egész jó mese volt, a farkasok külön jók voltak benne, mint élő "LEGO"-k, összeépítették magukat bármivá. 7/10
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-16, 13:12

Joii írta:
Harry Potter 1-4.

valamennyire repeta mert láttam ám ezeket csak nem nagyon emlékszem rájuk. amit Cuarón rendezett az tetszett, a többi homály. most úgy vagyok vele, az első rész a legjobb, legalaposabb a többi pedig nézhető. az egyik részben előkerült Edwárd amit nem értettem és ettől berettentem. aztán elmúlt.

Na ebből egyet se láttam, de nem is fogok. Ennek az előzménye került fel a kölcsönzőbe tegnap? scratch
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-16, 13:10

Joii írta:
Haverok fegyverben
... végülis azt kaptam amit vártam csak valahogy gyengébben. azért Jonah behízva elég morc.

Fegyvernepper - light edition? What a Face

Azért behízva, mikor kiveszi a géppityut a csomiból, miután lenyúlják a dílerek a pénzét, hááát, érdekes. Rolling Eyes
Na meg az is, hogy ott a kocsiban ülve mondja mekkora lóvét szakított (már nem emlékszem pontosan), meg hogy lenyúlta a rokona (kb 70ezerrel vagy mennyivel), szóval megy ott nagy zöldhasú duma, és akkor ülök egy E36-os BMW-ben aminek az értéke 2000 dodó max, LOL. Laughing
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-16, 13:07

Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
A Cloverfield Lane-nek már a posztere is atom nagy spoiler Very Happy
miért is?

Itthon ezzel a poszterrel futott, még a rosszpcjátékos Freddyd is anyázott twitteren, hogy faszán elbaszták neki pont a megtekintés előtt (nekem is).

[You must be registered and logged in to see this link.]
ez tényleg tré
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-16, 07:23

Harry Potter 1-4.

valamennyire repeta mert láttam ám ezeket csak nem nagyon emlékszem rájuk. amit Cuarón rendezett az tetszett, a többi homály. most úgy vagyok vele, az első rész a legjobb, legalaposabb a többi pedig nézhető. az egyik részben előkerült Edwárd amit nem értettem és ettől berettentem. aztán elmúlt.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-16, 07:20

Haverok fegyverben

nem nagyon tudok mit mondani, végülis azt kaptam amit vártam csak valahogy gyengébben. azért Jonah behízva elég morc.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-15, 13:11

A barátságos óriás / The BFG
Új élőszereplős Disney animáció, Spielberg rendezésében, amit levert a Szenilla meg a Tarzan a moziban, de inkább az csak egy érdekkéseg, mintsem befolyásoló tényező saját értékelésnél, hogy hányan zabáltak rá popcornt. A mese története még jó is lenne, és ez a nyelvbeszéd is elmenne, hiszen ilyesmi nyelvbeszéddel mintha találkoztam volna gyerekkoromban (vagy az előző életemben). Ugyanakkor ez így számomra eléggé fogyaszthatatlan volt. Ez könyvben tuti szebb, 100x, akár már a gyerek olvassa, akár a szülő olvassa a gyermekének, és a gyermeki agynak még jó is ha tornáztatva van a szavak adott betűjének összekeverésével, mert mikor meghallja próbálja helyrerakni fejben. És az életkor, nos, ezt max 10 éves korig ajánlanám típusú mese, egyéni vélemény persze. A csaj vagy szinkronhangja, netán mindkettő unszimpi volt. Vártam, hogy vége legyen. 5/10

Palackposta / Flaskepost fra P
Egy új dán-svéd dráma, hurrá. A sztori jó volt, mert egy palackot partra sodor a víz, amiben segítség kérő üzenet van. Csak a palack nem most került a vízbe, hanem évekkel ezelőtt, ezért a döglött akták osztályra kerül az ügy. Két nyomozónk, akiből az egyik a dán Matt Damon hasonmás (pláne szinkronnak is Bucit adták hozzá), a másiknak meg XXL-es papírzsepit kell vennie a teszkóban, akkora cserpákja van (borítól lent). De ettől függetlenül kedvelhető mindkettő hekus, akik rácuppannak az ügyre, aztán látják csak, hogy komoly a szitu. A többit nem lövöm le, hátha más nem látta még, meg itt mindenki komálja valamilyen szinten a skandináv cuccokat. Ez is jó volt, persze van tőle jobb is, de ez is alátámasztja, hogy tudnak jó filmeket csinálni. 7/10
borító:
[You must be registered and logged in to see this image.]

A mestergyilkos - Feltámadás / Mechanic: Resurrection
Ajajj, Jason Statham-re is ráférne valami minőségi film. Tavaly össz-vissz ezt az egy filmet forgatta, semmi több. Az idő más részét gondolom gyúrással és küzdősportokkal űzte, ami látszik is rajta, iszonyat szálkás a pali, éppen ezért ráférne egy fasza szerep. Mert ez megint a "szokásos", skatulyaszerep, csihi-puhi, oszt' jólvan, meg mellé Jessica Alba formáit nézhetjük. Ez így oké, csak összességben karcsú, nem éri el az első rész mértékét, az pedig 6 pontos volt nálam. 5/10

Elliott, a sárkány / Pete's Dragon
A véletlennek köszönhető, hogy a tegnapi napra két élőszereplős animáció is került a terítékre. Ez is Disney, na de ez legalább jó volt, jóval érdekesebb, mint A barátságos óriás, ami aztán magának a mesének köszönhető, vagy mert a sárkányokat mindig is szereti az ember, netán mert volt nekünk Süsünk is gyerekkorban, így a szívünktől nem áll messze egy védelmező sárkánybarát, nos, nem tudom, de ez kedvelhető. Bár a fiú úgy nézett ki mint Maugli, de hát hogy máshogyan, amikor annyi időt töltött ott. Persze a felnőttek viselkedése, pláne a rosszakaróké idegesítő volt, no nem azért, mert rosszat akartak, csak felnőtt szemmel az ő szerepük, olyan gagyinak hatott. 7/10

Sully - Csoda a Hudson folyón / Sully
Az új Clint Eastwood rendezte, Tom Hanks-es film, a maga megtörtént sztorijával. Sully, aki a legjobbnak azt látta, hogy amikor a felszállást követően egy madárraj hazavágja a gép hajtóműveit, vészhelyzet miatt a Hudsonra teszi le a gépet. A film önmaga bevallom 7-et érne, tetszett, jó is volt. És most jönne az, hogy valós sztori +1 pont, amit persze dobok is rá. A filmnek nincs akkora hatása, mint a sztori valós súlyának. Mert azért jobban belegondolva, magáért a tettért is hatalmas elismerés jár, de az, hogy meg megtépázta a 40 éves pilóta pályafutással rendelkező  palit a repszervetet/biztosító, úgy, hogy mindent bevetnek, csak, hogy nekik legyen igazuk, elgondolkodtató. Azt az egyet kellett volna megköszönniük, hogy 155 ember életét megmentette, nem így fellépni ellene. 8/10
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-14, 21:29

bundas01 írta:
Balthier írta:
A Cloverfield Lane-nek már a posztere is atom nagy spoiler Very Happy
miért is?

Itthon ezzel a poszterrel futott, még a rosszpcjátékos Freddyd is anyázott twitteren, hogy faszán elbaszták neki pont a megtekintés előtt (nekem is).

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-14, 20:02

danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
Cloverfield Lane 10 / 10 Cloverfield Lane
.... És a vége az mi? Molotov koktél olyan ellen ami megfertőzte-kiírtotta a fél lakosságot? Csak Goodman miatt 5/10
nekem bejött a film, a végét meg jól elszpojlerezted Wink

Bocsesz. Úgy voltam vele, vagyis gondoltam, hogy itt már tuti mindenki látta, csak én vagyok lemaradva ennyi filmmel. Rolling Eyes
nemgáz én már láttam Very Happy

(Bodó bannold Wink ) Very Happy

Na fasza, akkor megint oldalazhatok vissza valami kamureggel... Laughing
próbáld a csöcsösbébi18 nikket, egyből lesz rajongód Wink :D0

És ha martin néven regelek? Akkor duplabann??? Laughing What a Face Cool
vagy kinyaljuk a segged, hogy közénk lejöttél mester Very Happy
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-14, 15:04

Kilenc élet / Nine Lives
Új családi film, Kevin Spacey-val és Jennifer Garner-rel a főszerepben, plusz van még egy Christopher Walken-ünk is, néha-néha. A sztori atomegyszerű, Kevin lezuhan irodaépületének tetejéről azzal az ajándékmacskával, amit pont most vinne lánya születésnapjára. Mivel kómába esik, valami csodának köszönhetően a cica bőrében él tovább, és próbálja megakadályozni, hogy a cégét tönkretegyék. Az igazi vasárnap délután 3 órai film, miután mindenki bezabált a tyúkhúslevesből, meg a frissensültből+köretből és leül vagy lefekszik utána megnézni egy filmet. Olcsó háttér CGI-vel, gyerekes, szóval még a közepén lehet egyet szundítani is. Cicásoknak ajánlom. 5/10

A könyvelő / The Accountant
Ez nem is lett annyira rossz. Igaz annyira nem komálom Ben Affleck-et, de itt viselhető volt, szerencsére nem mutogatta a meztelen seggét mint a Batmanben. Jó, mondjuk az már sok volt, amikor a tesó üti, ő meg csak áll, mint a Terminátor, mert az még elmegy, hogy ő a fasza lövő, és bunyós, de azért a bekapott ütéseknél ne álljon úgy, mintha csak a szellő fújna az arcára. Anna Kendrick is bejött. Sajnáltam, hogy nem ment rá a maffia részre jobban a sztori. Mondjuk azt a snipercsúzlit (ugyanolyan volt Shooter-ben Mark Wahlberg-nek), meg ami a ház bejáratánál volt, azt a "varrógépet" kipróbálnám. 8/10
Snipercsúzli, Barrett M82A1M: [You must be registered and logged in to see this link.]
állva is lehet vele: [You must be registered and logged in to see this link.]
varrógép, GE M134 Minigun : [You must be registered and logged in to see this link.]

Behálózva / I.T.
Jesszusmarijja. Egy újabb gyöngyszem Pierce Brosnan alakításával. Ebben az esetben Pierce és a frissen felvett és majdnem ugyanolyan gyorsasággal kirúgott informatikusa közti ádáz harcot követhetjük nyomon. Mivel a srác picit elmeborult, a kirúgást követően tönkre akarja vágni sármarcú Főnökét. De azért a nyugger James Bond se hagyja magát amikor családjáról van szó. Bóvli. 4/10

Inferno
Tom Hanks nagy figura, jó színész, de ez a film annyira nem fogott meg. Az elején a látomások még faszák, amiket látott az be is jött. De utána ez a Jason Bourne szitu, hogy azt se tudom miért vagyok, hol vagyok, semmire nem emlékszem, csak menekülök, de egyedül nem jövök rá a dolgokra mint prof, szóval kell egy picsa is. Lapos és uncsi volt, remélem nem lesz több epizód. 6/10

Mama / Ma Ma
Új film, mondhatnám még egy mellrákos dráma, hiszen a múltkor Drew Barrymore és Toni Collette-tel volt a Máris hiányzol c. film, most meg ez a spanyol dráma amiben Penelope Cruz tolja a főszerepet. A sztori ugyanaz, előbb csomót találnak, kemo, aztán az egyik mell amputálása. Közben Penelope teherbe esik, miközben jön a rossz hír. Az, hogy Penelope elvált oké, meg az is, hogy összejött az új palival, aki talán a fiának leendő fociedzője lesz. De a doki szerepe nekem sok volt, én effektíve többet láttam benne, mint már orvos-beteg kapcsolat, és itt nem barátságra gondolok. A másik film jobb volt. 6/10
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-14, 14:52

bundas01 írta:
danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
Cloverfield Lane 10 / 10 Cloverfield Lane
.... És a vége az mi? Molotov koktél olyan ellen ami megfertőzte-kiírtotta a fél lakosságot? Csak Goodman miatt 5/10
nekem bejött a film, a végét meg jól elszpojlerezted Wink

Bocsesz. Úgy voltam vele, vagyis gondoltam, hogy itt már tuti mindenki látta, csak én vagyok lemaradva ennyi filmmel. Rolling Eyes
nemgáz én már láttam Very Happy

(Bodó bannold Wink ) Very Happy

Na fasza, akkor megint oldalazhatok vissza valami kamureggel... Laughing
próbáld a csöcsösbébi18 nikket, egyből lesz rajongód Wink :D0

És ha martin néven regelek? Akkor duplabann??? Laughing What a Face Cool
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-14, 13:45

Balthier írta:
A Cloverfield Lane-nek már a posztere is atom nagy spoiler Very Happy
miért is?
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-14, 11:50

A Cloverfield Lane-nek már a posztere is atom nagy spoiler Very Happy
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-14, 10:42

danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
Cloverfield Lane 10 / 10 Cloverfield Lane
.... És a vége az mi? Molotov koktél olyan ellen ami megfertőzte-kiírtotta a fél lakosságot? Csak Goodman miatt 5/10
nekem bejött a film, a végét meg jól elszpojlerezted Wink

Bocsesz. Úgy voltam vele, vagyis gondoltam, hogy itt már tuti mindenki látta, csak én vagyok lemaradva ennyi filmmel. Rolling Eyes
nemgáz én már láttam Very Happy

(Bodó bannold Wink ) Very Happy

Na fasza, akkor megint oldalazhatok vissza valami kamureggel... Laughing
próbáld a csöcsösbébi18 nikket, egyből lesz rajongód Wink :D0
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-13, 21:33

Kiccsidzson írta:
Na, Èrkezès novellàskötet: 8 novella egy kìnai szàrmazàsù ìròtòl aki amerikàban èl. Ebből egy db a kb 70 oldalas Èleted története, ebből készült az Èrkezès c. film. Tùlsztàrolt ìrò szvsz, alig ìr, bàr kètsègtelen, sajàtos stìlusban.
A novella full antihalivùd, se fegyverdörrenès, se semmi, csak nyelvèszet(Emò Mekka), ès a köztes lelkizès, anya gyerek kapcsolat. Szó sincs hàborúról amibe a film a vègèn belepörög, robbantásról meg pláne nincs szó. Nem is illene a novellába. SPOILER: nincs szenvedéstörténet sem, a kislány nem beteg, inkább hiperaktìv, 25 èvesen lezuhan egy szikláról és meghal. Ez egyèbként az 5.oldalon kiderül, s mivel én a filmet láttam előbb, ugye nem sok meglepi maradt az idősìkok tologatàsàban.

Köszi a leírást. Ezek szerint az anya-lánya kapcsolat tök más meg a vége is.

Kiccsidzson írta:
Ùristen de nehèz mobilon ennyit pötyögni..

Te mondod? Aki anno 1000sms csomagot vásárolt? Én még a mai billentyűzeten is rosszul vagyok ha sms-t kell írni, nem, hogy anno, amikor egy karakter miatt akár 3x kellett ugyanazt gombot nyomni. Faszom se szenvedett, inkább mindenkit felhívtam. De azért egyszerűbb, meg ma a Messenger is pörög...

Nehéz ennyit pötyögni, de nyugtasson meg az a tudat, hogy még mindig könnyebb, mintha PS-ről írtad volna Dualshock-kal! gamer  Wink
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-13, 21:25

bundas01 írta:
danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
Cloverfield Lane 10 / 10 Cloverfield Lane
.... És a vége az mi? Molotov koktél olyan ellen ami megfertőzte-kiírtotta a fél lakosságot? Csak Goodman miatt 5/10
nekem bejött a film, a végét meg jól elszpojlerezted Wink

Bocsesz. Úgy voltam vele, vagyis gondoltam, hogy itt már tuti mindenki látta, csak én vagyok lemaradva ennyi filmmel. Rolling Eyes
nemgáz én már láttam Very Happy

(Bodó bannold Wink ) Very Happy

Na fasza, akkor megint oldalazhatok vissza valami kamureggel... Laughing
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-13, 20:03

danny2008 írta:
bundas01 írta:
danny2008 írta:
Cloverfield Lane 10 / 10 Cloverfield Lane
Ennek az első részét nem is láttam, mert ha jól tudom, az ilyen kézikamerás baszás, az olyanoktól meg savat hányok, le se szedem őket. Na ez meg thriller. Oké, lássuk a medvét, történik egy baleset, aztán lent vagyunk, de miért? Mert vki azt mondja? Mert inkább tűnik fogvatartásnak, mint segítségnek. Ha ki akar menni, menjen, hajrá. Miért nem mindegy neki ha ki akar menni a csáje? Rendben, hogy megmentette, de mi az, hogy parancsol evésnél, fenyegetőzik ki hogy viselkedjen. Hát tegye ki a bungiból, ha nem tetszik. Ez nem egy Noé bárkája, hogy van egy fiú-lány, akik újra benépesítik a Földet. Oké, persze pszicho volt a pali. Az egész filmben őszintén John Goodman alakítása, arcmimikái jöttek be, de a többi. És a vége az mi? Molotov koktél olyan ellen ami megfertőzte-kiírtotta a fél lakosságot? Csak Goodman miatt 5/10
nekem bejött a film, a végét meg jól elszpojlerezted Wink

Bocsesz. Úgy voltam vele, vagyis gondoltam, hogy itt már tuti mindenki látta, csak én vagyok lemaradva ennyi filmmel. Rolling Eyes
nemgáz én már láttam Very Happy

(Bodó bannold Wink ) Very Happy
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime2017-03-13, 19:24

Kiccsidzson írta:

...Ùristen de nehèz mobilon ennyit pötyögni..

pedig jó kis okfejtés volt Smile
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Mit láttál legutóbb? - Page 23 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit láttál legutóbb?   Mit láttál legutóbb? - Page 23 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit láttál legutóbb?
Vissza az elejére 
23 / 24 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?
» Mit láttál legutóbb?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Film-
Ugrás: