Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Utazás - másfélmillió lépés a világban

Go down 
+9
danny2008
Bula
Sith Lord
Bodo
hgabi00
bundas01
Zioncsabi
Kiccsidzson
ceu
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2019-03-17, 16:38

köszi a sztorikat! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2019-03-15, 18:51

Balthier írta:
Johnny1 írta:
Balthier írta:
Johnny1 írta:

Egy osztálytársam berúgott, este egy kurva kikezdett vele, srác teljesen bepörgött, az osztályfőnöktől kunyerált pénzt, hogy "xxx néni, adjon kölcsön kurvára, még szűz vagyok" Smile

És összejött neki végül? Very Happy


Nem, az Orsolyita-nővérek prágai Rendházában aludtunk, oda nem lehetett bevinni Smile

Azért Prága elég jó, ha egyedülálló valaki Very Happy Persze kurvázással vigyázni kell a különböző betegségek miatt, de az ilyen nagy európai városokban azt figyeltem meg, hogy az ott tanuló/turistáskodó amerikai csajokat tudják a helyiek a legkönnyebben felszedni, mert ők kb minden európai férfit ilyen vadállat olasz macsóként látnak lol. Csehországban ráadásul az otthon tartott kis mennyiségű kábszer nem illegális, így pl. kerához jutni biztos lehet túl nehéz - bár arról nem tudok, hogy vannak-e náluk erre specializált helyek mint pl Amszterdamban.

Hát egy jófajta amcsi csajszit én is felszedtem volna anno Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2019-03-15, 10:08

Johnny1 írta:
Balthier írta:
Johnny1 írta:

Egy osztálytársam berúgott, este egy kurva kikezdett vele, srác teljesen bepörgött, az osztályfőnöktől kunyerált pénzt, hogy "xxx néni, adjon kölcsön kurvára, még szűz vagyok" Smile

És összejött neki végül? Very Happy


Nem, az Orsolyita-nővérek prágai Rendházában aludtunk, oda nem lehetett bevinni Smile

Azért Prága elég jó, ha egyedülálló valaki Very Happy Persze kurvázással vigyázni kell a különböző betegségek miatt, de az ilyen nagy európai városokban azt figyeltem meg, hogy az ott tanuló/turistáskodó amerikai csajokat tudják a helyiek a legkönnyebben felszedni, mert ők kb minden európai férfit ilyen vadállat olasz macsóként látnak lol. Csehországban ráadásul az otthon tartott kis mennyiségű kábszer nem illegális, így pl. kerához jutni biztos lehet túl nehéz - bár arról nem tudok, hogy vannak-e náluk erre specializált helyek mint pl Amszterdamban.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2019-03-14, 18:01

Balthier írta:
Johnny1 írta:

Egy osztálytársam berúgott, este egy kurva kikezdett vele, srác teljesen bepörgött, az osztályfőnöktől kunyerált pénzt, hogy "xxx néni, adjon kölcsön kurvára, még szűz vagyok" Smile

És összejött neki végül? Very Happy


Nem, az Orsolyita-nővérek prágai Rendházában aludtunk, oda nem lehetett bevinni Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2019-03-14, 18:00

Joii írta:
köszi az infókat srácok!

nem voltam még Prágában ezért minden érdekel. jövő hétvégén megyünk, 3 napra.

Belváros nagyon szép, mi utcai árusoknál kajáltunk, mi is kerültük az óvárosi éttermeket, kocsmákat.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2019-03-14, 12:52

Johnny1 írta:

Egy osztálytársam berúgott, este egy kurva kikezdett vele, srác teljesen bepörgött, az osztályfőnöktől kunyerált pénzt, hogy "xxx néni, adjon kölcsön kurvára, még szűz vagyok" Smile

És összejött neki végül? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2019-03-14, 04:43

köszi az infókat srácok!

nem voltam még Prágában ezért minden érdekel. jövő hétvégén megyünk, 3 napra.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2019-03-13, 19:12

Nekem nagyon nehéz már emlékeket felidézni, de íme:
Utazás: Regiojet vagy Flixbus Népliget és Prága között
Látnivalók: a vár, a váron belül a Szent György szobor másolata, Károly híd, "harangjáték" a főtéren, piac a főtértől nem messze, zsidónegyed (de Kafka sírja pl nagyon drága, meg zsinagógákba a belépő), meg vannak akik a TV tornyot is megmásszák (azon vannak a mászó baba szobrok).
Kerülni: sok óvárosi kocsma és étterem nagyon durván rámegy a turisták lehúzására. Állítólag a pénzváltók is nagyon trükkösek. Mi négy éve a Ztraty a Nalezy étteremben ettünk jót, ott nem volt lehúzás.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2019-03-13, 17:27

Joii írta:
srácok, volt már valaki Prágában? ha igen, tudnátok némi infót dobni róla?


Én 5 éve voltam egy napot, előtte meg 18 évesen 4 napot osztálykirándulás keretében.
Mit szeretnél tudni?

Sör finom, kaja jó, abszint erős Smile
Egy osztálytársam berúgott, este egy kurva kikezdett vele, srác teljesen bepörgött, az osztályfőnöktől kunyerált pénzt, hogy "xxx néni, adjon kölcsön kurvára, még szűz vagyok" Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2019-03-13, 04:52

srácok, volt már valaki Prágában? ha igen, tudnátok némi infót dobni róla?
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2018-12-04, 04:50

jaja, pont ezért van nálam mindig utazáskor pár tasak Smecta.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2018-12-02, 19:09

Mekire nem is emlékszem lent, lehet azóta bezárt. Ez a cifrafosás a turizmus velejárója, nekem Újvidéken volt ilyen, hogy egy "magyarica" fantázianevű pljeskavica után viszonylag sok kávézót meg kellett látogatnunk, mire átment rajtam Smile
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2018-11-29, 21:40

Balthier írta:
Szóval Athén, Joii kérésére:
- az Akropolisz nagyon király hely, oda egyszer az életben tényleg érdemes ellátogatni
- A többi rom a városban szanaszét van szórva, tömegközlekedést nagyban kell használni, ha csak nem tüntetnek, és zárnak le vonalakat - ezek pedig állandóan tüntetnek..
- Tüntetés miatt nem tudtuk megnézni a híres parkot a parlament mögött
- Tüntetés miatt alig tudtunk visszajönni egy kikötőből a városba
- Láttuk az őrségváltást a parlament előtte, eléggé túltolt bohóckodás.
- Nagyon sok migráns, graffiti a falakon, sok az elhanyagolt ház. Voltak olyan utcák, ahonnan lényegében fordultunk is ki azonnal.
- Nem találtunk boltokat, ahol tudtunk volna venni péksütit vagy édességet. Mindenhol csak drága éttermek és pakik/arabok által nyitott mini marketek.

Pár kép: [You must be registered and logged in to see this link.]
Őrségváltás youtube-on: [You must be registered and logged in to see this link.]

Én még gyerekként voltam Athénben. Az Akropolisz tényleg nagyon fasza volt, csak rám jött a cifrafosás, és rohantam le a Mekibe, másodperceken múlt a dolog Smile
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2018-11-28, 04:33

Balthier írta:
Szóval Athén, Joii kérésére:
- az Akropolisz nagyon király hely, oda egyszer az életben tényleg érdemes ellátogatni
- A többi rom a városban szanaszét van szórva, tömegközlekedést nagyban kell használni, ha csak nem tüntetnek, és zárnak le vonalakat - ezek pedig állandóan tüntetnek..
- Tüntetés miatt nem tudtuk megnézni a híres parkot a parlament mögött
- Tüntetés miatt alig tudtunk visszajönni egy kikötőből a városba
- Láttuk az őrségváltást a parlament előtte, eléggé túltolt bohóckodás.
- Nagyon sok migráns, graffiti a falakon, sok az elhanyagolt ház. Voltak olyan utcák, ahonnan lényegében fordultunk is ki azonnal.
- Nem találtunk boltokat, ahol tudtunk volna venni péksütit vagy édességet. Mindenhol csak drága éttermek és pakik/arabok által nyitott mini marketek.

Pár kép: [You must be registered and logged in to see this link.]
Őrségváltás youtube-on: [You must be registered and logged in to see this link.]

köszi a beszámolót!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2018-11-26, 14:32

Szóval Athén, Joii kérésére:
- az Akropolisz nagyon király hely, oda egyszer az életben tényleg érdemes ellátogatni
- A többi rom a városban szanaszét van szórva, tömegközlekedést nagyban kell használni, ha csak nem tüntetnek, és zárnak le vonalakat - ezek pedig állandóan tüntetnek..
- Tüntetés miatt nem tudtuk megnézni a híres parkot a parlament mögött
- Tüntetés miatt alig tudtunk visszajönni egy kikötőből a városba
- Láttuk az őrségváltást a parlament előtte, eléggé túltolt bohóckodás.
- Nagyon sok migráns, graffiti a falakon, sok az elhanyagolt ház. Voltak olyan utcák, ahonnan lényegében fordultunk is ki azonnal.
- Nem találtunk boltokat, ahol tudtunk volna venni péksütit vagy édességet. Mindenhol csak drága éttermek és pakik/arabok által nyitott mini marketek.

Pár kép: [You must be registered and logged in to see this link.]
Őrségváltás youtube-on: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2018-10-02, 10:40

Bodo írta:


Na, akkor majd jól kitárgyaljuk Horvátországot, még frissek az élmények bennem. Smile
Még érzem a só csípését a szemeimben. Very Happy
A töltött kürtőskalács ízét a számban.
A kukuruz illatát az orromban! Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Ezen mit össze röhögtem........ KUKURUZ bazmeg!!

Meg ütköztetjük ki hogy nyaral. Vajon ti is edzettetek minden reggel? Vajon volt futás a tengerparton?  Cool

Kíváncsi vagyok.
naná, nyomassuk!
edzeni nem edzettem odakint, meg lassítva a homokban futás is kimaradt mert azért mozogtunk eleget. napi több óra úszkálás meg kirándulgatás, volt rafting meg béreltünk kajakot is amivel elsőre nyomtunk egy 15 km-es lapátolást. (legalább egy hétig izomlázam volt utána mert nyilván éhgyomorra nyomtam és kaját se vittem csak piát Cool ) viszont az egyik kilométeres partszakaszon volt ilyen kültéri kondizda, nyomó gépek (ellenállás nélkül?), tolodzkodó meg a szokásos, oda is mentem a helyi vagány gyerekekhez akik ilyen hármakat húzódzkodtak alsó fogással és ha már ott voltam, ingben-gatyában, dobtam nekik egy 3x10-es húzódzkodást váltakozó fogással...volt pislogás Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2018-10-02, 10:34

hmm még mindig nem kaptuk meg a raftingolós képeket, pedig már időszerű lenne.

B, lenne kedved beszámolni Vodice-ről? voltam már ott, szerettem is azt a helyet kiváncsi lennék mi változott.
amúgy visszafelé arrafelé akartak szünetet tartani a buszosok, mondom ne már a szokásos benzimkútnál álljunk meg hanem menjünk be Vodiceba Very Happy hadd nézzek már szét picit nosztalgiából. no, végülis rendesek voltak mert így cselekedtek aki meg brunyálni akart az bemehetett egy a közelben levő 4*-os hotelba. kár, hogy éjszaka volt így sokat nem láttam a környékből.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2018-09-24, 07:17

Balthier írta:
Dzsó: toltam július elején ide beszámolót, nem emlékszel? Very Happy A város nem olyan nagy cucc, turistáskodni nem éri meg, ha csak emiatt odautazna valaki. A strandjai viszont jók voltak. Nekem még Split volt hatalmas csalódás, eleve idegállapotban érkeztem meg oda, mert dugóba került a busz, aztán sétáltunk fel-alá, és folyamatosan az járt az eszembe, hogy szép, szép, de ennyi?
arra emlékeztem., voltál és nem jött be de arra nem, hogy hol..(amúgy azt se tudtam merre van Makarska..)

dobok majd egy hosszabb bejegyzést a nyaralásról, de még nem látom mikor..(ugyanott BO rovat)
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2018-09-15, 18:19

Dzsó: toltam július elején ide beszámolót, nem emlékszel? Very Happy A város nem olyan nagy cucc, turistáskodni nem éri meg, ha csak emiatt odautazna valaki. A strandjai viszont jók voltak. Nekem még Split volt hatalmas csalódás, eleve idegállapotban érkeztem meg oda, mert dugóba került a busz, aztán sétáltunk fel-alá, és folyamatosan az járt az eszembe, hogy szép, szép, de ennyi?

Nem írtam ide, de nyár végén el akartam volna utazni Sopronba, helyette viszont a csajom vett 6 ezerért (!) oda-vissza hétvégi jegyet Rovinjba, két éjszaka a buszon aludtunk, a szombatot meg reggeltől estig Rovinjban tölthettük, és a visszamaradt kunával fizettünk. Ez viszont annyira nem adta nekem, a város strandjai csúnyák és kicsik, folyamatosan medúzákat és halakat ütöttem-rúgtam úszás közben, a boltok és kajáldák meg még Dél-Horvátországnál is drágábbak, mert ott nyaral fél Olaszország, és ugye nekik van zséjük. Maguk az épületek is nagyon olaszosak, egyáltalán nem olyan érzés volt, mintha Horvátországban lettem volna.

Amúgy fura, hogy megborult a turizmus világa ennyire, konkrétan Sopronban többe került volna egy hétvége a MÁV jeggyel együtt, mint elmenni hétvégére a tengerhez.

Bodó: jaja, kukuruz nálunk is volt! Nyilván nem vettünk, annyira drágán adták, de volt olyan, hogy kikötött egy kis hajó is, és arról árultak gyümölcsöt, arról vett a csajom pár dolgot. Örülök, hogy eljutottál a tengerhez, mondtam én tavaly, hogy össze fog jönni! sunny
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2018-09-15, 12:14

J fr HR írta:
Balthier írta:
Mi a Biokovora felmentünk volna Makarskában, de ugye felsétálás ugrott, aztán nézegettünk kisbuszos vagy autós fuvart, és a gedva hiénák ráutaztak arra, hogy kurva drágán felvigyék a turistákat, úgyhogy végül passzoltuk a lehetőséget.
Annyit emlegettük a Stari Lisacot, hogy elgondolkodtam, vajon Pesten hol lehet horvát söröket szerezni? Utána kék nézni.
voltatok Makarskában?az itt van olyan 25 km-re..milyen volt?
na igen,horvát söröket nem könnyű beszerezni a cidereket meg pláne

Na, akkor majd jól kitárgyaljuk Horvátországot, még frissek az élmények bennem. Smile
Még érzem a só csípését a szemeimben. Very Happy
A töltött kürtőskalács ízét a számban.
A kukuruz illatát az orromban! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ezen mit össze röhögtem........ KUKURUZ bazmeg!!

Meg ütköztetjük ki hogy nyaral. Vajon ti is edzettetek minden reggel? Vajon volt futás a tengerparton? Cool

Kíváncsi vagyok.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
J fr HR
easy
easy
J fr HR


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2018. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Omis, Croatia

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2018-09-15, 07:01

ma van a visszaút napja,nem mondom,hogy nem maradtam volna mèg.
a kèphalmazokat majd gèpről,meg szerintem dobok is pár hosszabb blogbejegyzèst is majd.
tegnap amúgy volt valami sportesemèny vagy valami? este itt dudáltak az autók ezerrel,azt hittük esküvő van de magyarok voltak zászlókkal meg minden (ki a bánat visz másfèl mèteres zászlókat magával nyaralni?)
Vissza az elejére Go down
J fr HR
easy
easy
J fr HR


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2018. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Omis, Croatia

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2018-09-15, 06:38

Balthier írta:
Mi a Biokovora felmentünk volna Makarskában, de ugye felsétálás ugrott, aztán nézegettünk kisbuszos vagy autós fuvart, és a gedva hiénák ráutaztak arra, hogy kurva drágán felvigyék a turistákat, úgyhogy végül passzoltuk a lehetőséget.
Annyit emlegettük a Stari Lisacot, hogy elgondolkodtam, vajon Pesten hol lehet horvát söröket szerezni? Utána kék nézni.
voltatok Makarskában?az itt van olyan 25 km-re..milyen volt?
na igen,horvát söröket nem könnyű beszerezni a cidereket meg pláne
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2018-09-14, 20:50

Mi a Biokovora felmentünk volna Makarskában, de ugye felsétálás ugrott, aztán nézegettünk kisbuszos vagy autós fuvart, és a gedva hiénák ráutaztak arra, hogy kurva drágán felvigyék a turistákat, úgyhogy végül passzoltuk a lehetőséget.
Annyit emlegettük a Stari Lisacot, hogy elgondolkodtam, vajon Pesten hol lehet horvát söröket szerezni? Utána kék nézni.
Vissza az elejére Go down
J fr HR
easy
easy
J fr HR


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2018. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Omis, Croatia

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2018-09-14, 06:36

Voltunk raftingolni ami elèg fasza volt,meg kirándulgattunk is ami itt annyit tesz,
remegő lábakkal fel valami hegyre..leginkább fènykèpezőt használunk így
kèpeket majd jövő hèten rakosgatok fel.
Az Öreg Róka teljesen kiszorította a Karlo-t,utóbbit kedd óta nem ittam míg a ciderből olyan 5-6 palack lemegy naponta. (plusz 1-2 dobozos is,azt szoktuk hamutartónak használni pl a tengerparton - mármint a dobozát Very Happy )
Az idő mèg mindig 30° de tegnap be volt kicsit borulva. Nem tudom a szèl miatt e,de a tenger viszont itt a leghüvősebb (èrtsd kb olyan 25-27°) bárhol voltam eddig Horvátiában.
Vissza az elejére Go down
J fr HR
easy
easy
J fr HR


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2018. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Omis, Croatia

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2018-09-12, 23:08

Bocs a kèpmèretekèrt, majd otthonról átszerkesztem így tábláról nem tudom hogy kell..
(Szerk: ugyanott a szó javaslatok kikapcsolása ès nem random behelyezgetése.)
Vissza az elejére Go down
J fr HR
easy
easy
J fr HR


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2018. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Omis, Croatia

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2018-09-12, 06:28

Balthier írta:
A rókás cider lesz az a Stari Lisac (Öreg Róka) szerintem Very Happy Elbasztam, nem sör, tényleg cider.
Akkor várom a további beszámolókat és kellemes offolást!
igen, az az!( Csak a szemetesig kellett volna kijönnöm megnèzni) Very Happy
Iszonyat finom!
Ittam meggyes Karlo-t is de az nagy dózisban kevèsbè finom.
Tegnap fent voltunk a Mirabella erödöt tekinteni ami gyakorló tèriszonyosként nem volt valami happy élmény de legalább lettek
szép kèpek.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2018-09-11, 23:07

A rókás cider lesz az a Stari Lisac (Öreg Róka) szerintem Very Happy Elbasztam, nem sör, tényleg cider.
Akkor várom a további beszámolókat és kellemes offolást!
Vissza az elejére Go down
J fr HR
easy
easy
J fr HR


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2018. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Omis, Croatia

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2018-09-11, 22:16

Balthier írta:
Wow, rendesen irigykedem, neked akkor legalább jó időd van?
Amúgy ha bírod az ilyen gyümölcsös söröket nyáron, ajánlom a Stari Lisacot, én azt ittam, és bejött. Árak milyenek arra?
Mázlink van eddig k*van jó az idő.  30-32° van még szél ami csalóka mert a parton nem èrezni így a nap ègetèsèt.
Az árak kb mint nálunk, ilyen 50-100 ft-nyi eltèrèssel. Persze tengerpart,a sör nyilván egy kicsit drágább.olyan 9-10 kuna
a Karlovacko a kisközèrtekben. De pl új kedvencem,a "rókás cider" olcsóbb(kèp holnap) ,az 7-8 kuna. (A kommersz sommersby vagy
strongbow a 0,33-as olyan 12-13 kuna -ezeket nem magamnak vettem). Vettünk grillcsirkèt 50 kunáèrt meg ugyanennyièrt
1 kg fügèt is. Köszi ha látok olyat megkóstolom!
Cigi 22-24 kuna,de azt hoztunk.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2018-09-11, 21:54

Wow, rendesen irigykedem, neked akkor legalább jó időd van?
Amúgy ha bírod az ilyen gyümölcsös söröket nyáron, ajánlom a Stari Lisacot, én azt ittam, és bejött. Árak milyenek arra?
Vissza az elejére Go down
J fr HR
easy
easy
J fr HR


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2018. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Omis, Croatia

Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime2018-09-11, 07:11

Bocs a tablet fènykèp minőségét! Ezek itten a kilátás az apartmanból
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utazás - másfélmillió lépés a világban Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utazás - másfélmillió lépés a világban
Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: