Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Utazás - másfélmillió lépés a világban

Go down 
+9
danny2008
Bula
Sith Lord
Bodo
hgabi00
bundas01
Zioncsabi
Kiccsidzson
ceu
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-12-28, 10:54

Balthier írta:
Na, ez holnap ütni fog (persze csak végig autóval lenne igaz az utazási idő, úgyhogy hajnal 4-től délután 4-ig úton leszek...).

[You must be registered and logged in to see this image.]


Szép hosszú lesz, végül autóval mész?
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-12-27, 18:54

Na, ez holnap ütni fog (persze csak végig autóval lenne igaz az utazási idő, úgyhogy hajnal 4-től délután 4-ig úton leszek...).

[You must be registered and logged in to see this image.]

Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-21, 00:57

Ez botrány baszki.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-20, 16:09

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-17, 16:17

danny2008 írta:
Nekem olyannak tűnt mintha egy gyógynövényes kóla lenne. Cool

Akkor ez a Kofolánál triplán kijönne, mert konkrétan valami gyógyszergyártó csinálta/csinálja Smile.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-17, 15:39

Bodo írta:
danny2008 írta:
Balthier írta:
mint a Mountain Dew.
Na nekem az olyan '94-ről ugrik be, és tömény cukorra emlékszem. Nem gondoltam volna, hogy van ami édesebb mint a Sprite.

De, a rtiple sec!!! Broááááf! Rágondolok okádok megint.....
Na igen az se jó. Pedig megiszom én (is) az édes koktélokat, egy édesség-határig.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-17, 15:36

Sith Lord írta:
Szar az osszes buborekos.
Ahogy mondod, lájk csak a töményeknek! Cool
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-17, 15:36

Johnny1 írta:
Én csíptem a vaníliás kólát, de a nagy kedvencem a kristály kóla (nem volt benne színezék, olyan volt, mint az ásványvíz színre). Itthon nem lehetett kapni ha jól emlékszem, de Németországban sokat ittam.
Amúgy meg a legjobb a Dr. Pepper Smile

Mi azt fehér kólának hívtuk és ha jól datálom akkor '95-'96 körül volt, de mi csak benzinkúton láttunk.
Annyian mondták ezt a Dr Peppert, hogy vettem én is, nehogy hülyén haljak mán meg. Megittam, de nem dobtam tőle hasast, igazából nem is tudom milyen ízvilágot kellett volna kortyolgatásnál kiemelni. Nekem olyannak tűnt mintha egy gyógynövényes kóla lenne. Cool
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-17, 11:21

Szar az osszes buborekos.
Vissza az elejére Go down
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-17, 08:55

Én csíptem a vaníliás kólát, de a nagy kedvencem a kristály kóla (nem volt benne színezék, olyan volt, mint az ásványvíz színre). Itthon nem lehetett kapni ha jól emlékszem, de Németországban sokat ittam.
Amúgy meg a legjobb a Dr. Pepper Smile
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-16, 21:31

danny2008 írta:
Balthier írta:
mint a Mountain Dew.
Na nekem az olyan '94-ről ugrik be, és tömény cukorra emlékszem. Nem gondoltam volna, hogy van ami édesebb mint a Sprite.

De, a rtiple sec!!! Broááááf! Rágondolok okádok megint.....
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-16, 21:04

Balthier írta:
mint a Mountain Dew.
Na nekem az olyan '94-ről ugrik be, és tömény cukorra emlékszem. Nem gondoltam volna, hogy van ami édesebb mint a Sprite.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-16, 21:02

Balthier írta:
Mountain Dew.
kurva nagy veszteség...
rabbit
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-16, 20:59

Amúgy a mai napig emlékszem olyanokra, mint a kék Pepsi meg a koffeinmentes Coke. Jó nagy szar volt mindkettő Very Happy. Magyarországot valahogy elkerülik ezek a limitált különlegességek, de asszem' most már olyan alap dolgokat is nehéz beszerezni, mint a Mountain Dew.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-16, 20:53

Balthier írta:
meggyeset
azt megkóstolnám
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-16, 20:53

Hát, ha van, akkor tán mégsem olyan szar. Pár éve nem iszok kólát, meg hasonló faszokat. Csak szesz, vagy gyümülcslé, az meg más hűtő. Lehet rá kellene állnom a tudattalan vásárlásra, hogy megnyíljon a világ.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-16, 20:51

danny2008 írta:

Ez nekem új, soha nem ittam, de még ne is hallottam róla. Azonban most utánéztem wikin, valahol kóla lenne ez ugye, a vanilliással tennék próbát. Nálunk van??

Vaniliásról a büdös életben nem hallottam. Ja, lehetett kapni nálunk jó 6-7 éve, aztán gondolom senki nem vette. De Lengyelben sem lehet kapni, túl csehszlovák a dolog.
Most bementünk egy kis boltba a határon, vettünk meggyeset, citrusosat és simát. A meggy egész kellemes, a citrus nem annyira, de én a natúrt bírom a legjobban.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-16, 20:48

Bula írta:
Volt itthon vaníliás koka. Nem ment sokáig.

Ja-ja , ahogy Bundi írja van még itt ott. A 32-esek terén a körúton is van egy bolt, ott volt. Amikor volt a boltba nem vettem, mentem arra rá egy hétre, erre meg már nem volt, majd lesz. Kösz.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-16, 20:41

Balthier írta:
[
Szlovakiaban vettel? Amugy ja, eddigi tapasztalataim szerint 10-bol 9 ember siman utalja.
Nem.tecsóban.
Nem meglepő, hisz szar.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-16, 20:40

Bula írta:
Volt itthon vaníliás koka. Nem ment sokáig.
Dobozosba itt-ott lehet kapni 350ért
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-16, 20:38

Volt itthon vaníliás koka. Nem ment sokáig.
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-16, 20:34

Balthier írta:
bundas01 írta:
Balthier írta:
Kofolát
kofola sucks

Szlovakiaban vettel? Amugy ja, eddigi tapasztalataim szerint 10-bol 9 ember siman utalja.
Ez nekem új, soha nem ittam, de még ne is hallottam róla. Azonban most utánéztem wikin, valahol kóla lenne ez ugye, a vanilliással tennék próbát. Nálunk van??
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-16, 13:39

Amúgy nem bánnám, ha aktívabban tolnád a fotókat, jó dolgokat kapsz el.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-16, 13:34

Bula írta:
De kikúrt fasza szobor!

Ja, a Szabin nő megerőszakolása. Ez tetszett a legjobban a Posztócsarnokban.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-16, 09:30

bundas01 írta:
Balthier írta:
Kofolát
kofola sucks

Szlovakiaban vettel? Amugy ja, eddigi tapasztalataim szerint 10-bol 9 ember siman utalja.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-16, 06:17

De kikúrt fasza szobor!
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-15, 22:13

Balthier írta:
Kofolát
kofola sucks
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-04-15, 20:41

Volt most program rendesen, biciklitúra a lengyel-cseh határon (30 km, de a tüdőmet kiköptem, annyira leterhelő azokon az emelkedőkön tekerni), át is mentünk Csehországba Kofolát meg Radagast venni. Másnap megnéztük Wodzisław Śląski-ban a tavat, amit Balatonnak hívnak (ószláv "bolotin" - mocsár). Ja, és péntek óta csak bigost zabálok, rendesen megfekszi a gyomrot. Volt egy kis Zubrowka is esténként, a sima jó, de a fűből készült teljes K.O., nem csak nekem, hanem úgy en bloc családi szinten is. Emlékszem, azelőtt még Szegeden ittam decemberben, és másnap alig tudtam magam elvonszolni a gyógyszertárba, hogy vegyek a fejemre valamit.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-03-13, 17:31

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime2013-03-13, 17:23

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utazás - másfélmillió lépés a világban
Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: