Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Utazás - másfélmillió lépés a világban

Go down 
+9
danny2008
Bula
Sith Lord
Bodo
hgabi00
bundas01
Zioncsabi
Kiccsidzson
ceu
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Johnny1
Nightmare!!
Nightmare!!
Johnny1


Hozzászólások száma : 3124
Join date : 2012. Aug. 17.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2013-03-04, 12:26

Balthier írta:
Kiccsidzson írta:
Jók a parabolaantik a falon. Nem tudom, hogy ezt hogyan engedhette meg a műemlékvédelem, de az ő dóguk.

Kisvaros keves turistaval (szvsz), szerintem le se szarjak. Egy lakohaz hany eves koratol muemlek? Ha egy ilyenben lakom, es uri kedvem ugy tartja, hogy telekurom parabolaval es klimaval, akkor ram szolnak?

Nálunk úgy megvágnak, hogy csak nézel. A műemlékvédelem mindent előír az utolsó kis szarig, hogy mit csinálhatsz, ha vagy olyan szerencsétlen, hogy műemlék házban laksz. Az előírásokat persze meg nem lehet anyagilag bírni, ezért nem csinál szinte senki semmit. Azért vannak ilyen szar állapotban a műemlék házak.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2013-03-04, 12:16

Balthier írta:
Kiccsidzson írta:
Jók a parabolaantik a falon. Nem tudom, hogy ezt hogyan engedhette meg a műemlékvédelem, de az ő dóguk.

Kisvaros keves turistaval (szvsz), szerintem le se szarjak. Egy lakohaz hany eves koratol muemlek? Ha egy ilyenben lakom, es uri kedvem ugy tartja, hogy telekurom parabolaval es klimaval, akkor ram szolnak?

Bizony, rád szólnak. Vannak olyan helyek, ahol a legkisebb átalakításért is engedélyt kell kérni, és sok helyen nem engedik a klímát parabolát kitenni a falra.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2013-03-04, 10:48

Kiccsidzson írta:
Jók a parabolaantik a falon. Nem tudom, hogy ezt hogyan engedhette meg a műemlékvédelem, de az ő dóguk.

Kisvaros keves turistaval (szvsz), szerintem le se szarjak. Egy lakohaz hany eves koratol muemlek? Ha egy ilyenben lakom, es uri kedvem ugy tartja, hogy telekurom parabolaval es klimaval, akkor ram szolnak?
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2013-03-03, 19:30

Jók a parabolaantik a falon. Nem tudom, hogy ezt hogyan engedhette meg a műemlékvédelem, de az ő dóguk.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2013-03-02, 14:21

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2013-03-02, 14:18

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
danny2008
Nightmare!!
Nightmare!!
danny2008


Hozzászólások száma : 3665
Join date : 2012. Sep. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2013-02-25, 18:42

Bula írta:
Tegnap felmentünk Normafára, meg Csillebércre. Látnivaló nem akadt, mert ömlött a hó. Pár órát töltöttünk ott, amikor megérkeztünk feltűnt, hogy a hótakaró szürke gecc. Frankón szürke. Kiokoskodtuk, hogy nyilván lehozta a ganéjt a légkörből, meg sárgára hugyoztuk, csak hogy legyen valami színe. Aztán eltelt vagy négy óra, és még mindig szürke hó esett, a teszt alapján kábé öt centinyi. Szal nem tudom honnan jött ez a felhő, de elég lehangoló látványt hozott.
Fél liter forralt bor 800, és ráadásul szar is, a lángos olcsó, de annyit is ér. Csak jelzem, ha valaki lángosozna a belvárosban, a Blahán a Somogyi Bélában príma cuccot kapni, és éjjel is nyitva van, bár asszem csak hétvégén.

Külföldre továbbra sem járok, helybe jönnek az emberek, a klímák és az építmények pedig nem érnek annyit. És akkor időeltolódás, meg ilyenek - nem nekem való.

A lángosos ajánlást köszi, mert én csippantom, jót meg kevés helyen kapni, szóval meglesem a helyet. Anno az Örs-ön amikor átvette az új tulaj jó volt, aztán ő is visszavett a feltét mennyiségéből. A Bosnyák piacon elgondolkoztam, hogy visszadobom a büfékocsinak azt a száraz szart amit adott, de úriember voltam. Az Árkád-dal szembeni Cédrus piacon a földszinten próbáltam nemrég na az jó volt, igaz ott már van mindenféle, majd a magyarost következőre kipróbálom, bár én ilyen újfajtákért (káposztás, lekváros, virslis) nem vagyok oda. A kedvenc a sima fokhagyás, vagy sajtos-tejfölös persze az is fokhagymával. Wink De egyszer majd lesz szpájdermenes meg verdás is biztos. Húú mikor egyszer a mekiben volt lángos, na az olcsójános kategória volt.
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2013-02-24, 16:43

Nah, ez fasza látogatás, szeretem az ilyesmit. Jobban, mint a ruszkik. Komment nélkül pedig még okébb, szal betaláltál a tutiba.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2013-02-24, 15:58

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2013-02-24, 14:50

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Bula
seggfej!
Bula


Hozzászólások száma : 675
Join date : 2012. Sep. 17.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2013-02-23, 16:57

Tegnap felmentünk Normafára, meg Csillebércre. Látnivaló nem akadt, mert ömlött a hó. Pár órát töltöttünk ott, amikor megérkeztünk feltűnt, hogy a hótakaró szürke gecc. Frankón szürke. Kiokoskodtuk, hogy nyilván lehozta a ganéjt a légkörből, meg sárgára hugyoztuk, csak hogy legyen valami színe. Aztán eltelt vagy négy óra, és még mindig szürke hó esett, a teszt alapján kábé öt centinyi. Szal nem tudom honnan jött ez a felhő, de elég lehangoló látványt hozott.
Fél liter forralt bor 800, és ráadásul szar is, a lángos olcsó, de annyit is ér. Csak jelzem, ha valaki lángosozna a belvárosban, a Blahán a Somogyi Bélában príma cuccot kapni, és éjjel is nyitva van, bár asszem csak hétvégén.

Külföldre továbbra sem járok, helybe jönnek az emberek, a klímák és az építmények pedig nem érnek annyit. És akkor időeltolódás, meg ilyenek - nem nekem való.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2013-02-21, 21:13

Kiccsidzson írta:
bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:
Igaz az, hogy Indiában mindenki cigány, még a fehér ember is?
Ne haragudjatok, ma olyan cigányozós kedvemben vagyok.
Haveromék voltak félévet indiában. Ott nincs fehér ember csak cigány.

Akkor cimbid is azzá vált arra az időre? Szóval igaz..
Nem. Viszont volt valami affér és televerte az egyiket.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2013-02-21, 21:07

bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:
Igaz az, hogy Indiában mindenki cigány, még a fehér ember is?
Ne haragudjatok, ma olyan cigányozós kedvemben vagyok.
Haveromék voltak félévet indiában. Ott nincs fehér ember csak cigány.

Akkor cimbid is azzá vált arra az időre? Szóval igaz..
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2013-02-21, 21:07

Balthier írta:
Krakkó egy kicsit aljadék, az óvárost kivéve. Minden szürke és lepusztult. Már alig várom, hogy jó idő legyen, meg el tudjak húzni más településeket felfedezni.
Ettem egy Deli bar nevű magyar étteremben, azt mindenkinek ajánlom. A hortobágyi húsos palacsinta + a paradicsomleves 12 zlotyi volt menüben. Az óvárosban van egy lángosos kioszk, asszem ott a sajtos-tejfölös 6 arany. Alig várom, hogy megint bigos-t ehessek, és jó kis lengyel sörrel öblítsem le.

Szlovákiában láttam egy night club-ot egy temető mellett, örök élmény marad...

Igyék kend bort is egy lengyellel, hogy igazolja a mondást.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2013-02-21, 16:31

Balthier írta:
Krakkó egy kicsit aljadék, az óvárost kivéve. Minden szürke és lepusztult. Már alig várom, hogy jó idő legyen, meg el tudjak húzni más településeket felfedezni.
Ettem egy Deli bar nevű magyar étteremben, azt mindenkinek ajánlom. A hortobágyi húsos palacsinta + a paradicsomleves 12 zlotyi volt menüben. Az óvárosban van egy lángosos kioszk, asszem ott a sajtos-tejfölös 6 arany. Alig várom, hogy megint bigos-t ehessek, és jó kis lengyel sörrel öblítsem le.
Szlovákiában láttam egy night club-ot egy temető mellett, örök élmény marad...
Most vagy lengyeleknel? Vigyel majd haza parat marcius 15re.
Es kerunk kepet!
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2013-02-21, 16:07

Krakkó egy kicsit aljadék, az óvárost kivéve. Minden szürke és lepusztult. Már alig várom, hogy jó idő legyen, meg el tudjak húzni más településeket felfedezni.
Ettem egy Deli bar nevű magyar étteremben, azt mindenkinek ajánlom. A hortobágyi húsos palacsinta + a paradicsomleves 12 zlotyi volt menüben. Az óvárosban van egy lángosos kioszk, asszem ott a sajtos-tejfölös 6 arany. Alig várom, hogy megint bigos-t ehessek, és jó kis lengyel sörrel öblítsem le.

Szlovákiában láttam egy night club-ot egy temető mellett, örök élmény marad...
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2013-02-20, 22:05

Kiccsidzson írta:
Igaz az, hogy Indiában mindenki cigány, még a fehér ember is?
Ne haragudjatok, ma olyan cigányozós kedvemben vagyok.
Haveromék voltak félévet indiában. Ott nincs fehér ember csak cigány.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2013-02-20, 16:27

Igaz az, hogy Indiában mindenki cigány, még a fehér ember is?
Ne haragudjatok, ma olyan cigányozós kedvemben vagyok.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2012-12-20, 20:59

bundas01 írta:
Kiccsidzson írta:
osztrák cigányoknak
Tudod mi a jó az osztrák cigókban?
Hogy nem ebben az országban vannak rabbit

Én úgy án blokk cigányoztam le egész Ausztriát, nem szegregáltam, mert nem vagyok én rasszista.
Amúgy az osztráknál csak egy rosszabb van. A svájci. A svájci előbb tanul meg lopni mint járni.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2012-12-19, 21:51

Kiccsidzson írta:
osztrák cigányoknak
Tudod mi a jó az osztrák cigókban?
Hogy nem ebben az országban vannak rabbit
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2012-12-19, 20:13

Én asztal+szék kombót szeretnék eladni az osztrák cigányoknak, van ott pénz. És így egyben az utazás is le van tudva. Csak még nem jutottam el odáig.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2012-12-18, 13:25

Joii írta:
Bécs 2012

Igazából tök jó, ha valaki elérhető közelségben lakik egy másik országhoz, csak hát Szolnok az meg nem ilyen... én jövőre azt tervezem, hogy miután hazaköltözöm Krakkóból, eltekerek Szegedről Szabadkára kb. két nap erejéig, csak kéne egy biztonságos útvonal, meg hát a bringám is egy istencsapása, a szereléséhez meg nem értek...
A Balkán-túra (el, egészen Mostarig) és Besancon meg várhat 2014-ig, asszem, addigra már talán normálisan meg is tanulok franciául.


A hozzászólást Balthier összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-12-27, 19:13-kor.
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2012-12-18, 01:12

Joii írta:
Bécs 2012
kép nincs, de klassz volt, egyszer be kéne próbálni egy vonattal kimenős, 1-2 napot ott alvós mókát, többen.
En mar reg meg akarom nezni, de egyelore a "majd - egyszer - sokara" listan van rajta.
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2012-12-17, 18:43

Bécs 2012
az igazat megvallva idén megint tetszett. tavaly és tavaly előtt nem, drága volt, sznob volt, valahogy nem kaptam el a filinget pedig kb 9 éve járok ki zsinórban, forraltborozni. idén mondjuk mák volt mert hiába topogtam az isiászommal, az idő kellemes volt (decemberben nem minusz egyenlő jó idő van), semmi csapadék (az elmúlt 3-4 évben mindig rommá áztam) , hétköznap mentünk (2-3 óráig járható minden, nuku tömeg) szóval el lehet lenni.
az persze tény, hogy nagyon feljöttek az osztrákok, (pl játékboltban a használt gém is minimum 15 €) és úgy eleve fejenként legalább egy húszast kell vinni ha el szeretne lenni az ember (és még csak kaja-pia-klotyó szentháromságról van szó) de idén valahogy sikerült túlemelkednem a kőgazdag belvárosi réteg versus bunkótirpák magyar a Máriahilferen korzózik halmazon és sikerült jól éreznem magam. lehet nevetni az árakon, meg úgy eleve a népeken és ez a lényeg, jó ezt a görcsöt kintről látni. itthon nem menne ez, ha bemászok a belvárosba, elöbb leszek ideges mint mosolygós..
persze ebben elengedhetetlen szerepe volt a buszon ellőtt kétdekás nikumnak (+dedalon) meg a kinti turbopunchnak (4,50 € x 9).
kép nincs, de klassz volt, egyszer be kéne próbálni egy vonattal kimenős, 1-2 napot ott alvós mókát, többen.

Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2012-09-19, 08:03

Sith Lord írta:

Kenyelmes volt a busz? :]

vááááá, nekem ez a mostani 9 óra is betett...
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2012-09-19, 00:48

Zioncsabi írta:
Mire hazaerek 7000 km lesz a 'seggemben'.
Kenyelmes volt a busz? :]
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2012-09-18, 15:58

Mire hazaerek 7000 km lesz a 'seggemben'.
Londonbol hazajottem Budapestre, masfel nap itthon, aztan egy het Erdely, eletemben eloszor. Meseszep az a hely. 3 vagy 4 ejszakat a kedvesem nagyszuleinek a hegyi hazaban toltottunk. No internet, no pc, no iphone... Tukepp belegondolva meg elektromossag sem volt es patakban furodtunk( volna, ha nem kujtorgunk ossze vissza es nem varom ki, hogy inkabb ott furodjek, bar az asszonka 2x a patakban furdott, mert szereti). Szoval kurva nagy elmeny volt, tuleltem( kicsit csodalkozok is rajta, mert az altalam sokat szidott magyar kozlekedesi kultura magasan a romaniai viszonyok felett van).
Diohejban ennyi
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2012-09-10, 19:34

Joii írta:
nem a helyszín számít hanem a társaság. vagy az alkohol százalék.
és a THC szint
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2012-09-10, 18:50

nem a helyszín számít hanem a társaság. vagy az alkohol százalék.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime2012-09-10, 18:22

Sith Lord írta:
bundas01 írta:
Indulás egy 4 napos Balatoni őrületre.
Cool
Balaton. Az aztan kurvanagy orulet.
Ennyi idős korban már eléggé az.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utazás - másfélmillió lépés a világban
Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: