Videogamer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Videogamer

Mer' jáccani jóóó!
 
KezdőlapPortalGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Utazás - másfélmillió lépés a világban

Go down 
+9
danny2008
Bula
Sith Lord
Bodo
hgabi00
bundas01
Zioncsabi
Kiccsidzson
ceu
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-09-08, 19:36

Zioncsabi írta:

Mennyé fel Badacsonyba, oszt majd megtudod( bár te sosem iszol társaságban).
Vicces egy haeszben latni a neved meg a "fel" szot. :]
[Ma mentem a cable car-al, gondoltam rad.]
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-09-08, 18:46

Sith Lord írta:
bundas01 írta:
Indulás egy 4 napos Balatoni őrületre.
Cool
Balaton. Az aztan kurvanagy orulet.
Mennyé fel Badacsonyba, oszt majd megtudod( bár te sosem iszol társaságban).
Vissza az elejére Go down
Sith Lord
Sátán Ordas Pimplije
Sátán Ordas Pimplije
Sith Lord


Hozzászólások száma : 848
Join date : 2012. Jul. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-09-07, 22:53

bundas01 írta:
Indulás egy 4 napos Balatoni őrületre.
Cool
Balaton. Az aztan kurvanagy orulet.
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-09-07, 12:52

Indulás egy 4 napos Balatoni őrületre.
Cool
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-27, 20:48

Joii írta:
nemsokára indulok Horvátiába, képes beszámoló kb másfél hét múlva.
jó okádást
pirat
Vissza az elejére Go down
Joii
Admin
Admin
Joii


Hozzászólások száma : 2344
Join date : 2012. Aug. 02.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-27, 12:32

nemsokára indulok Horvátiába, képes beszámoló kb másfél hét múlva.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-25, 20:22

Kiccsidzson írta:
Balthier írta:
Most olvasok egy útinaplót egy osztrák sráctól, aki fél-illegálisan, vonattal bejutott Észak-Koreába. Az ész megáll. Én nem merném megtenni mondjuk, de hatalmas respect neki.

Pedig azt hittük, hogy Kim Dzsong Un a barátod.

Kiccsi Dzsong Il.
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-25, 17:01

Balthier írta:
Most olvasok egy útinaplót egy osztrák sráctól, aki fél-illegálisan, vonattal bejutott Észak-Koreába. Az ész megáll. Én nem merném megtenni mondjuk, de hatalmas respect neki.

Pedig azt hittük, hogy Kim Dzsong Un a barátod.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-25, 15:38

Most olvasok egy útinaplót egy osztrák sráctól, aki fél-illegálisan, vonattal bejutott Észak-Koreába. Az ész megáll. Én nem merném megtenni mondjuk, de hatalmas respect neki.
Vissza az elejére Go down
Bodo
Admin
Admin
Bodo


Hozzászólások száma : 2823
Join date : 2012. Jul. 26.
Tartózkodási hely : Planet earth

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-19, 16:44

bundas01 írta:
Egy hetes ukrán alkoholtúra letudva. Nem bírom már a reggeltől estig piázást, épphogy túléltem.
Képek később vagy soha.

Gondolom öccázból megúsztad.

Jobb későn mint soha, már mint a pikcsör!

Toljad csak haver, minél kompromittálóbb annál jobb!!!
Vissza az elejére Go down
https://videogamer.hungarianforum.com
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-19, 16:19

Egy hetes ukrán alkoholtúra letudva. Nem bírom már a reggeltől estig piázást, épphogy túléltem.
Képek később vagy soha.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-15, 12:27

Kiccsidzson írta:
BEZZEG AMIKOR NYARALNI KELLETT MENNI AKKOR NEM VOLTÁL FÁRADT!

Amúgy fanik a képek Smile

Te szolizol? Vagy a napkutya kapott meg ennyire? sunny

Naná, hogy nem.
Mármint egyik sem, nem voltam fáradt, és nem voltam szoláriumban. Csakis napon, amikor csak lehet.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-10, 12:15

BEZZEG AMIKOR NYARALNI KELLETT MENNI AKKOR NEM VOLTÁL FÁRADT!

Amúgy fanik a képek Smile

Te szolizol? Vagy a napkutya kapott meg ennyire? sunny
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-09, 23:15

Apicsába, mindig olyan fáradt vagyok, pedig annyira el akartam mesélni, hogy milyen Montenegra. ó.
Merthogy odamenni érdemes, csak... na majd ha valaki menne, és infó kell, kiokosítom, de megint gecifáradt vagyok, egyedül ahhoz értek, hogy gombokat nyomogassak, de kommunikálni már nem tudok semennyire.

Nade a képlinkeléshez nem kell sok agy, úgyhogy.... rabbit

Ez a csodálatos Skadar tó:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ez a híres Kotori-öböl, az erődből tekintve:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ez itt én, amint éppen tele a tököm az erődmászással:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ez maga a híres Kotor biciklivel:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ez a szép Stoliv, reggel:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ez a rettenetes Ulcsiny naplementéje:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Meg ez is, csak máshonnan nézve:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ebbe is bele lehet fáradni, ennyi.
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-09, 22:57

hgabi00 írta:
// Mostanra találtam ide. A forumx-en is regelve voltam, olvasgattam, volt néhány hsz.-em, de vagy egy éve nem jártam már arra.

Szerintem emlékszünk rád :]
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-08, 07:16

hgabi00 írta:

A gyorsulásba tuti nem halnak bele. Amúgy az ejtőernyősök sem élnék túl a szabadesést. Smile

Hihi, tényleg Very Happy

Amúgy szia!
Vissza az elejére Go down
hgabi00

hgabi00


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Aug. 08.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-08, 00:36

Kiccsidzson írta:

A szikláról zuhanós halál valszeg a gyorsulás miatt lehet, a vadászpilóták is csak meghatározott G-t bírnak ki, azt is csak mindenféle pumpás gatyóban.

A gyorsulásba tuti nem halnak bele. Amúgy az ejtőernyősök sem élnék túl a szabadesést. Smile
Úgy rémlik, hogy repülőből kiugorva ~3mp alatt van az ember 100-on, de 300-340km/h körül megáll a sebesség a légellenállás miatt (szétnyitott kézzel, lábbal).
Erről jut eszembe ez a video: youtube.com/watch?v=Qtb3N7eqejM&feature=player_detailpage#t=39s.

Szikláról való esésnél inkább azt tudom elképzelni, hogy sokkot kap, esetleg az agy lekapcsol. Nagyobb baleseteknél, van hogy a baleset előttről is kiesnek dolgok.

( Rendesen linkelni meg nem tudok, mert asszondja', hogy "new members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information".)
_
// Mostanra találtam ide. A forumx-en is regelve voltam, olvasgattam, volt néhány hsz.-em, de vagy egy éve nem jártam már arra. Most gondoltam szétnézek, erre nincs fórum. Illetve van, de nem volt egyszerű megtalálni, hogy hol. Smile
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-07, 09:58

bundas01 írta:
3. Kolumbia, hazatérés hullazsákban

Erről jut eszembe, nézzétek az On the Spot-ot!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
bundas01
Nightmare!!
Nightmare!!
bundas01


Hozzászólások száma : 3207
Join date : 2012. Jul. 27.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-06, 22:31

Balthier írta:
Én csak jövő nyáron akarok/tudok utazni, amint hazaköltöztem Krakkóból. De nem tudok dönteni két dolog között:
1. Besancon (és talán más helyek Franche-Comté-ben), busszal/repülővel
2. Balkán-túra (Hercegovina, Szerbia, talán Görögország) vonattal és stoppal
3. Kolumbia, hazatérés hullazsákban
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-06, 22:04

Balthier írta:
Bocs, én azt a zuhanós dolgot falmászásra értettem, fogalmam sincs, hogy repülőn mi történik. De a Fight Club-ban volt, hogy a maszkokat azért teszik ki, hogy lenyugtassák a pánikolókat.

(a másik része igaz, amikor visszajöttem Londonból, szépen be voltam állva Cyber sörének és dzsójának köszönhetően, plusz már jó rég nem aludtam gépre szállás előtt... annyira fáradt voltam, hogy le se szartam volna, ha lezuhan a gép)

A szikláról zuhanós halál valszeg a gyorsulás miatt lehet, a vadászpilóták is csak meghatározott G-t bírnak ki, azt is csak mindenféle pumpás gatyóban.

Egy városi legenda szerint a sokemeletes épület tetejéről leejtett tízfilléres úgy be tud gyorsulni, hogy beleáll az ember fejébe, és kampó. Ez persze nem igaz, de a szikláról esés közben meghalásban lehet valami, csak ahhoz sztem elég magasról kell esni.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-06, 20:11

Bocs, én azt a zuhanós dolgot falmászásra értettem, fogalmam sincs, hogy repülőn mi történik. De a Fight Club-ban volt, hogy a maszkokat azért teszik ki, hogy lenyugtassák a pánikolókat.

(a másik része igaz, amikor visszajöttem Londonból, szépen be voltam állva Cyber sörének és dzsójának köszönhetően, plusz már jó rég nem aludtam gépre szállás előtt... annyira fáradt voltam, hogy le se szartam volna, ha lezuhan a gép)
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-06, 17:45

Balthier írta:
Kiccsidzson írta:
Nagyon agynélkülinek kell lenni ahhoz, hogy az ember repülőre üljön.

Ha jól emlékszem, tizenegymillió az egyhez az esélye, hogy repülőn halj meg.
Kiccsi, ne legyél ENNYIRE vidéki (igen, ezt derogatív értelemben értettem - ha amerikai lennél, most azt mondanám, hogy ne legyél ennyire amcsi), nem a harmadik világban élünk, ahol a csóró polloi-t ezer éves Tupoljeveken szállítják, és csodálkoznak az elvtársak, hogy Bózsemoj, Arszen, há' nem lezuhant?
Nézz kevesebb Discovery Channelt, szerintem.

(egy kis szösszenet: a sportmászó tanárom nyugtatott minket a haláltól való parázással kapcsolatban, hogy ha esetleg elmegyünk sziklát mászni, és magasról esünk le, akkor már zuhanás közben meghalunk, és nem kell amiatt parázni, hogy érezni fogod azt, hogy a tested szétamortizálódik földet érve)

Felőlem, én szóltam. Tőlem aztán mindenki úgy nyírja ki magát ahogy akarja.

Szóval ha elkezd zuhanni a röpcsi akkor rögtön meghalunk? Semmi sikítozás meg pánik? Az fasza. De hogyan csinálják? Az előugró maszkokon keresztül mérgeznek meg minket? Mondjuk nem lenne rossz módszer, így nem marad túlélő, aki esetleg perelheti a repülőtársaságot.

Kétszer már repültem amúgy, de többször asszem nem fogok. Vagy jól be kell rúgni előtte, de mattrészegen meg nem engednek fel a gépre.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-06, 14:36

Zioncsabi írta:
Balthier írta:
...és magasról esünk le, akkor már zuhanás közben meghalunk, és nem kell amiatt parázni, hogy érezni fogod azt, hogy a tested szétamortizálódik földet érve)
Kíváncsi lennék honnan veszi. Egy megbízható haverja mesélte el a személyes tapasztalatát? Vagy az orvosa monda?

Fogalmam sincs, az ilyen mellékes infókra nem tudok visszaemlékezni hónapok távlatából. Amúgy név szerint Fintor Csabáról van szó, aki elég ismert a mászók körében, és gondolom, nem tapasztalatlan kollégákkal bástyázza körül magát.
Vissza az elejére Go down
Zioncsabi
Very Fucking Dangerous!!!!!
Very Fucking Dangerous!!!!!
Zioncsabi


Hozzászólások száma : 520
Join date : 2012. Aug. 04.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-06, 14:28

Balthier írta:
...és magasról esünk le, akkor már zuhanás közben meghalunk, és nem kell amiatt parázni, hogy érezni fogod azt, hogy a tested szétamortizálódik földet érve)
Kíváncsi lennék honnan veszi. Egy megbízható haverja mesélte el a személyes tapasztalatát? Vagy az orvosa monda?
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-06, 12:30

Kiccsidzson írta:
Nagyon agynélkülinek kell lenni ahhoz, hogy az ember repülőre üljön.

Ha jól emlékszem, tizenegymillió az egyhez az esélye, hogy repülőn halj meg.
Kiccsi, ne legyél ENNYIRE vidéki (igen, ezt derogatív értelemben értettem - ha amerikai lennél, most azt mondanám, hogy ne legyél ennyire amcsi), nem a harmadik világban élünk, ahol a csóró polloi-t ezer éves Tupoljeveken szállítják, és csodálkoznak az elvtársak, hogy Bózsemoj, Arszen, há' nem lezuhant?
Nézz kevesebb Discovery Channelt, szerintem.

(egy kis szösszenet: a sportmászó tanárom nyugtatott minket a haláltól való parázással kapcsolatban, hogy ha esetleg elmegyünk sziklát mászni, és magasról esünk le, akkor már zuhanás közben meghalunk, és nem kell amiatt parázni, hogy érezni fogod azt, hogy a tested szétamortizálódik földet érve)
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-06, 11:40

Balthier írta:
Kiccsidzson írta:
Balthier írta:
Én csak jövő nyáron akarok/tudok utazni, amint hazaköltöztem Krakkóból. De nem tudok dönteni két dolog között:
1. Besancon (és talán más helyek Franche-Comté-ben), busszal/repülővel
2. Balkán-túra (Hercegovina, Szerbia, talán Görögország) vonattal és stoppal

Mindenképpen a 2. A repcsi lezuhan, az ember megdöglik.

Közben ne zavarjon, hogy a repülő a világ legbiztonságosabb közlekedési eszköze.

Az lehet, de pl ha kisiklik a vonat, és te valahová jól beékeled magad, akkor megúszod/megúszhatod.
Ha viszont egy röpcsi zuhan, 99,9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 % hogy meghalsz.

Nagyon agynélkülinek kell lenni ahhoz, hogy az ember repülőre üljön.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-06, 10:41

Kiccsidzson írta:
Balthier írta:
Én csak jövő nyáron akarok/tudok utazni, amint hazaköltöztem Krakkóból. De nem tudok dönteni két dolog között:
1. Besancon (és talán más helyek Franche-Comté-ben), busszal/repülővel
2. Balkán-túra (Hercegovina, Szerbia, talán Görögország) vonattal és stoppal

Mindenképpen a 2. A repcsi lezuhan, az ember megdöglik.

Közben ne zavarjon, hogy a repülő a világ legbiztonságosabb közlekedési eszköze.
Vissza az elejére Go down
Kiccsidzson
Varánusz simogató
Varánusz simogató
Kiccsidzson


Hozzászólások száma : 2102
Join date : 2012. Jul. 27.
Tartózkodási hely : Üvegház

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-06, 10:23

Balthier írta:
Én csak jövő nyáron akarok/tudok utazni, amint hazaköltöztem Krakkóból. De nem tudok dönteni két dolog között:
1. Besancon (és talán más helyek Franche-Comté-ben), busszal/repülővel
2. Balkán-túra (Hercegovina, Szerbia, talán Görögország) vonattal és stoppal

Mindenképpen a 2. A repcsi lezuhan, az ember megdöglik.
Vissza az elejére Go down
Balthier
Nightmare!!
Nightmare!!
Balthier


Hozzászólások száma : 2130
Join date : 2012. Jul. 29.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-06, 10:18

Én csak jövő nyáron akarok/tudok utazni, amint hazaköltöztem Krakkóból. De nem tudok dönteni két dolog között:
1. Besancon (és talán más helyek Franche-Comté-ben), busszal/repülővel
2. Balkán-túra (Hercegovina, Szerbia, talán Görögország) vonattal és stoppal
Vissza az elejére Go down
ceu
Hard
Hard
ceu


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2012. Jul. 26.

Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime2012-08-06, 09:58

Este mesélek montiról.

Addig is: van párszáz euróm, ha valakinek kellene, akkor kiszámolok rá egy jó árat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utazás - másfélmillió lépés a világban   Utazás - másfélmillió lépés a világban - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utazás - másfélmillió lépés a világban
Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Videogamer :: Dumaláda-
Ugrás: